Om alain manoukian the best orur^ willocx video club SPORT ffl AALST CAMMU PH. Snelle tegenstoten vellen eindrondekandidaat Winterslag Videofilms 100 fr./3 dagen Gerrit Muylaert Enige Eendrachtspeler uit A-kern zonder kontrakt Lange Zoutstraat 2 053/78 31 41 AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT De slogan van de Nieuwe Gazet van Aalst KOOP IN EIGEN STREEK De videoclub die weet wat video is enig verkooppunt voor Aalst van exclusieve prêt-a-porter Winterslag - E. Aalst2-3 Eendracht Aalst zorgde zaterdagavond voor de stunt door eindrondekandidaat Winterslag in eigen huis te kloppen. Eendracht speelde een erg verstandige partij. Winterslag werd rustig opgevangen en met rake counters afgemaakt. Het duo Van Roy-Muylaert was onhoudbaar en lag aan de basis van twee van de drie doelpunten. Limpens organiseerde het team voor treffelijk. terwijl De Rijck Geurts volle dig uit de match hield. Suarez die de gekwetste Ferrera ver ving deed het eveneens erg goed. Na deze hartversterkende zege hadden we het met trainer Borremans vooral over het komende seizoen. «Zoals het elftal momenteel draait kan het met elk team van tweede klasse wedijveren Heel wat spelers zijn in vorm en blaken van zelfvertrouwen. Ik zou al heel tevreden zijn als het be stuur een goede spits en een rechter middenvelder zou aanwerven. Met Deroy en Muylaert op links in het middenveld en Limpens achter de spitsen beschik ik toch over talentvolle middenvelders. Enkel) Van Roy staat te afgezonderd in de spits. Wanneer de juiste spelers op de juiste plaats aangekocht worden speler we volgend jaar zonder tegenslag in de top van tweede. Over het keepersprobleem zal deze week in het bestuur gepraat worden Als Horvat blijft, speelt hij zondag. Indien Hans Van Wilderode het ver trouwen krijgt, treed hij zondag aan tegen Boom. Nu we gered zijn kan Hans het waarmaken. Hij heeft bij de reserven reeds bewezen iets in zijn mars te hebben en kan nu zonder complexen spelen. Ferrera zal heel waarschijnlijk ook van de partij zijn, Dierickx blijft echter nog onzeker», aldus Borremans. In de loop van de week vernamen we nog dat Voorzitter Matthijs de optie gelicht heeft van Gerard Deroy, wat ongetwijfeld een goede zaak is. Mat thijs is er verder van overtuigd dat hij Luc Limpens in Aalst kan houden, ondanks de interesse van Lokeren en Kortrijk. Men is ook volop aan het onderhandelen met een spits, maar een naam werd nog niet genoemd, wel zou men met De Winne van Jong Lede in vergevorderde onderhandelingen zijn. (JVL) MOORSELBAAN 86 AALST 053*21X475 12 Nieuwe Gazet van Aalst 13 april 1984 Verkoop onderhoud koetswerk. Toen ik debuteerde had ik het publiek achter mij. maar toen ik nadien een iets mindere periode kende moest ik het bi< een gedeelte van het publiek ontgelden Vroeger reageerde ik daarop Trainer Asselman van Denderleeuw verwittigde me dat ik mnn ongenoegen niet mocht laten blijken en dreigde met boetes In feite had hij geluk Het publiek betaalt en heeft recht om te roepen Voor de match denk ik dan laat ze maar roepen, maar wanneer je ergens iets verkeerd doet en je hoort de reactie van het publiek dan doet je dat toch wel iets Eendracht speelt krampachtig en maakt een erg moeilijk seizoen door. Er werd nog niet veel gewonnen, wat uiteraard mee brengt dat de spelers bijgevolg financieel niet erg aan hun trekken komen. Heeft dit geen slechte invloed op de sfeer in de spe lersgroep Het kan misschien verwonderlijk klinken maar de sfeer is steeds goed geweest Zelfs met de routiniers zoals De Bolle en Dierickx is de verstandhouding steeds uitstekend geweest ledereen gaat met plezier trainen Trai ner Borremans heeft ongetwijfeld zijn verdienste in die goede verstandhou ding Hoe zie je de toekomst voor jezelf en voor Eendracht Wanneer Aalst me een redelijk contract aanbiedt wil ik wel blijven Ik wacht echter af het bestuur zou me wel willen houden maar. ik wil gerust een stap terug zetten indien er een ploeg uit derde of vierde met goede voorwaarden op de proppen komt Eendracht zal zich dit jaar wel redden en ik denk dat er volgend seizoen mits enke-' Ie goede aankopen naar de eindronde kan gemikt worden Veel zal afhangen van de aankopen die Voorzitter Matthijs zal verwezenl jken (JVL) Eendracht Aalst maakt een erg moeilijke periode door. Er werd reeds een gans seizoen tegen de degradatie gestreden en de toekomst zag er alles behalve rooskleurig uit. De aankooppolitiek liet de laatste jaren te wensen over. maar uit de eigen jeugdrangen meldden er zich eigenlijk ook erg weinig talentvolle jongeren. Nadat Luc Limpens zijn vaste plaats in het fanionelftal kreeg, was er op Van Wilderode na erg weinig talent te bespeuren Dit seizoen verscheen echter nog eens een eigen Eendrachtprodukt in hef eerste elftal. Door omstandigheden kreeg de Herdersemnaar Gerrit Muylaert pas op 23-jarige leeftijd vaste voet in het Aalsterse team. Gerrit doorliep de jeugdrangen, kreeg onder Georges Heylens geen kans, werd voor een jaar uitgeleend aan F.C. Denderleeuw en keerde gekwetst terug. Hij sukkelde vorig jaar een gans seizoen met blessures en was bij het begin van dit seizoen nog niet speelklaar. Inmiddels is de hemel voor hem nu eindelijk opgeklaard en kan hij zich eindelijk waarmaken bij Aalst. Over zijn eerder late doorbraak, over de brute pech die hij reeds te incasseren kreeg en over wat de toekomst nog kan bieden hadden we een interessant gesprek. Enkele jaren terug werd verwacht dat je samen met Limpens definitief zou doorbre ken. Vooraleer je naar Denderleeuw trok was je bankzitter toen Aalst de eindronde haalde, wat liep toen mis Georges Heylens haalde indertijd de eindronde met Aalst en gaf bijgevolg de voorkeur aan het type-elftal dat onmid dellijk resultaten boekte. Het was toen erg moeilijk om als jeugdspeler in de ploeg te komen, er moest onmiddellijk gepresteerd worden gezien de positie die Aalst toen in de rangschikking bekleed de. Bovendien was Heylens met zo voor de jeugd, hij gaf eerder de voorkeur aan routinerijke spelers Het seizoen daarop moest ik mijn legerdienst vervullen. Ik ben dan uitgeleend aan F.C Dender leeuw Jij was er ais bankzitter bij in die fameuze matchen tegen Mechelen in de eindronde. Er wordt beweerd dat er enkele spelers niet voluit gingen, was je toen op de hoogte van wat er gebeurde Ik was maar een gewone bankzitter en wist eigenlijk met goed wat er omging. Het bestuur wilde in elk geval naar eerste promoveren. Er werd ons een flinke winstpremie beloofd maar ik had wel de indruk dat er spelers waren die elders nog een hogere premie konden ontvan gen. Hoe verliep dan het seizoen te Dender leeuw Ik was toen bij de luchtmacht te Steen- okkerzeel en had soms wacht zodat ik met honderd procent f' was om te voet ballen Toch mag ik stellen dat ik er on danks mijn legerdiens' een goed seizoen speelde. Ik maakte er Jsrechtermidder- velder een tiental doelpunten en leerde enorm veel bij van trainer Denis Assel man Bij Aalst speelde je in de spits en in het middenveld. Naar welke plaats gaat je voor keur uit Ik persoonlijk denk dat ik meer rendeer in het middenveld. Ik moet het hebben van mijn werkkracht en karakter Trainer Borremans speelde me echter vooraan uit omwille van mijn gestalte Ik heb door kwetsures echter te veel ach terstand opgelopen op technisch vlak Na maanden inaktiviteit moet je terug van nul herbeginnen Ik had ook heel wat pech in de ifwerking, want ik ben ervan overtuigd dat ik met de tijd mits wat geluk regelmatig de weg naar de netten zal vinden Bij de reserven lukte ik toch ook gemakkelijk een doel punt Vorig seizoen werd een verloren jaar en het seizoenbegin miste je eveneens, welke kwetsuur was daar de oorzaak van Aanvankelijk dacht de kinesist en de klubdokter van Eendracht dat het om een ontsteking ging van de aanheclvings- spieren daar ik tijdens mijn legerdienst heel wat sport gedaan had en mijn spie ren overbelast konden zijn. Het beterde echter met en na veel pijn en leed zo kende ik veel slapeloze nachten, heb ik dokter Martens geraadpleegd Zijn eer ste indruk was dezelfde als die van de klubdokter Er werden foto's genomen en men constateerde echter dat er een gaatje in het scheenbeen ingerot was Toen dit seizoen begon heb ik dan uitein delijk een heelkundige bewerking onder gaan en na maanden inak'iviteit ben ik wederopgetreden me' de reserven Spelers die bij het seizoenbegin als reserve bij de kern behoorden zoals Van Wilderode en Van Den Berghe kregen een minimum- contract aangeboden ben je in hetzelfde geval Ik ben de enige speler zonder contract ik speel dus uitsluitend voor de winstpre mie Toen ik sukkelde met die kwetsuur vroeg de voorzitter me om eens langs te komen om mijn con'ract te tekenen, ik had tijd to' 15 december en zei hem toen dat ik wel eens zou langskomen Ik be kommerde me toen zodanig met die kwetsuur dat ik weinig bêlang hechtte aan een contractbespreking Bovendien was ik er gerust in daar ik nog tijd had Nadat alle zorgen met die kwetsuur van de baan waren en ik terug voluit kon trai nen heb ik me dan gemeld voor een nieuw contract maar toen kreeg ik geen contract meer Het was misschien inder tijd wel een nalatigheid van mij maar i kvind het in elk geval met fair dat ik na dien zonder meer wandelen gestuurd ben Nu je reeds enkele matchen met het eerste elftal gespeeld hebt weet je waarschijnlijk reeds hoe hard het Aalsterse publiek kan zijn uitbaatster: Hoffmann Roosje Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u. en 13-18 u. zaterdag 8-12 u. en 13-15u.30 De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 Cöntlj^ Bediening is onze reklame MAZDA benzine of diesel Uw hoofdverdeler Pontstraat 59-63, AALST Tel. 21 37 65

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 12