COOL'S GAS n Cool BC. Alloo-Blomberg- Juwelen De Meersman Chris Everaert beste Belgische C-speler! Met dezelfde ploeg naar een ereplaats in tweede nationale! B.C. Alloo Tweede opeenvolgende bowlingtitel Loopwedstrijd Hovernierstraat Overtuigend succes Bent U prijsbewust «KASTANJEHOF» Nieuwe Gazet van Aalst 11 mei 1984 13 B.C. Alloo - B.C. Strike Zulte 4-0 Wj gevenMf^ 30 korti"9Jgalka"«°,s kachels en aardga Verkoop van alle soorten gas butaan, propaan, industriële gassen medicinale gassen .SSiiSK'.f--. Bij Willy Y vette Alloo Keizerlijk Plein 12 9300 AALST a- 78 59 80 RISTORANTE Dl ROMA DA BRUNO Bowling Derde Nationale Samen met het succes van B.C. Alloo wist voorzitter Bruno Rossi ons nog te vertellen dat Aalstenaar Chris Everaert van BC. Irtas beste Belgische C-speler werd. Chris Everaert traint mee met de kampioenenploeg, zodat de verhoudingen tussen de speler en BC. Alloo optimaal kunnen genoemd worden. Chris Everaert haalde over zijn 24 games 4474 kegels neer, wat neerkomt op een gemiddelde van 186 per game. Daarmee is hij de beste Belgische speler derde kategorie. Een uitgelaten BC. Alloo-ploeg vierde vrijdagavond zijn tweede opeenvolgende titel. De beloofde champagne van Willy Alloo was er, en de sponsors lieten zich ook niet onbetuigd, zodat het dure vocht urenlang door de kelen liep. Ondertussen konden wij lekker meegenietend, de basisspelers vragen naar hun ervaringen en hun yooruitzichten. De kampioenenploeg van BC. Alloo (Evdm BRUNO ROSSIDe Aalsterse voorzitter van Italiaanse afkomst heeft een uitstekend seizoen achter de rug. Hij scoorde zeer hoog, ondanks het feit dat zijn concentratie nogal eens zoek was. Met 188 kegels gemiddeld per game, klasseert de Alloo- voorzitter zich onder de 10 beste Belgische spelers van het ogenblik. Deze pluim weert hij echter onmiddellijk af, door te verwijzen naar het ploeggemiddelde van het seizoen. "Het is niet alleen door mijjn hoge scores dat BC. Alloo kampioen speelde, ledereen weerde zich voortreffelijk. Wij lieten allen samen een 178 gemiddeld per game optekenen, wat ons zou rangschikken bij de zes eersten van tweede nationa le. "Meteen maakten wij de sprong naar volgend seizoen,,. De kans is zeer groot dat dezelde spelers als dit seizoen deel zullen uitmaken van ons team. Wij verloren slechts tweemaal, 4-0 in Zulte en 3-1 op een archi- slechte baan in Ronse. De rest werd gewonnen. Ondanks.het feit dat Peter Pieters, waarschijnlijk wei de regel- matigste speler van ons allen, niet meer kwam opdagen, hebben Johnny De Bock en Roland Van Vaerenberg hun plaats weten te verwerven in ons team. Voorheen speelde Johny alleen de thuiswedstrijden en Roland alleen de uitwedstrijden mee. Nu hebben zij er een volledig seizoen opzitten Dit gaf hen meer concentratie. Wanneer zij diezelfde concentratie kunnen aanhouden, regelmatig trainen en ook onze andere twee spelers Roger Cardon en Willy De Ridder meer te genstand zullen ondervinden, zit een plaats tussen de eerste drie er dik in. De sponsors blijven behouden Hoofdsponsor Willy Alloo doet er een schepje bovenop. Blomberg verdubbelt zijn inbreng, wat ons voortaan BC Alloo-Blomberg zal noemen, en ook co-sponsor De Meersman trekt ons budget mee naar omhoog. Dit alles terwijl Arzoni verder zal instaan voor onze keurige kledij. Voor wat mijn medespelers betreft, niets dan lof. Volgend seizoen gaan wij van start met twee reserven, Iwein Haerens en Chris Cortemans. Deze zullen invallen, wanneer iemand van de basisploeg in een mindere dag moest verkeren. WILLY DE RIDDEROndanks het feit dat de taxim^n van de ploeg minder heeft kunnen trainen, kan hij ook te rugblikken op een suksesvol seizoen. Was regelmatig en scoorde omstreeks de 180 gemiddelde. Misschien iets la ger dan vorig seizoen, doch door zijn regelmaat is hij een voorbeeldig kop- speler. Daarentegen blonk Willy uit op de individuele en ploegtornooien, waar hij zeer hoge ogen wist te gooien die heel wat zaad in het bakje brach ten. De verrassing voor Willy zijn on getwijfeld de "invallers" Johny De Bock en Roland Van Vaerenberg te noemen, die door hun inspanningen en hun trainingen meegeholpen hebben aan het succes. "Ik kan maar één ding hopendat iedereen blijft en dat de trainingen wat opgevoerd wor den, dan zit er een eerste of tweede plaats in voor volgend seizoen. Ook wil ik de voorzitter Bruno Rossi even in het daglicht stellen. Bruno is en blijft hopelijk onze stuwende kracht. Hij is bij ons manusje-van-alles. Hij staat in voor de sponsors. Leidt voorbeeldig ons bestuur en is uiteindelijk op de kegelbanen ook nog onze beste verte- genwoordiger. "Chapeau" voor Bruno1". ROGER CARDON de oude rat in het vak, de gewezen turnleraar, de huidige kapitein, ook nationaal bow lingmonitor, heeft er 34 jaar ervaring opzitten. Speelde destijds nog op houten banen, met dito ballen en ke gels, speelde voorheen altijd in ere- afdeling en kende opnieuw een sterk seizoen. De "deken" scoorde gemiddeld per game 4 kegels meer als vorig seizoen en ziet zichzelf volgend seizoen nog stijgen. De tegenstand zal groter zijn, dus ook de motivatie. Hij prijst vooral de grote vooruitgang van Johny De Bock, die het verdwijnen van Peter Pieters 100% opgevangen heeft. Hij vindt dat de diverse reserve spelers nog meer zouden moeten trainen. Zij bewezen, wanneer zij in de "Beker van de voorzitter" aantraden, dat zij ook boven hun normaal rendement komen. Trainen zij harder, dan kunnen zij van die behaalde Wie had het ooit durven hopen dat BC. Alloo seizoen 84-85 in tweede nationale zou spelen, toen de Aalsterse klub amper twee jaren geleden boven de doopvont werd gehouden Als afgescheurde klub van BC. Aalst slaagde voorzitter Bruno Rossi er in om door twee opeenvolgende Een puike prestatie van deze Aalstenaar, die na de acht eerste seizoenwedstrijden nog op de tiende plaats stond met 1439 kegels of 179 gemiddelde. In het tweede luik van acht wedstrijden behaalde hij 1519 kegels of 189 gemiddelde, en in de beslissende faze van het kampioen schap haalde Chris opnieuw 1516 kegels, alweer 189 gemiddeld of goed voor een totaal van 4474 en 189 gemiddeld. Hartelijk proficiat aan Chris en wij wensen hem het beste toe in de B-kategorie. (AVH) Voor de tweede maal had ter gelegen heid van de topdag in de Hovenierstraat een loopwedstrijd plaats voor de jeugd. Verdeeld in 6 verschillende reeksen A Is de wande Ik lub De Kadees uitpakt, zit Aalst met een groot aantal wandelaars. Met niet minder dan 658 namen ze vorige zondag deel aan de tocht langs Moorsel, Wie ze en Mespelare, er werden afstanden afgewandeld van 7, 14, 25 en 35 km. Na de tocht is rust voor iedereen, ook de meest bedreven wandelaar, welgekomen. (JC) topcijfers ongetwijfeld gemiddelden maken. Zij moeten gemiddeld 15 a 20 stijgen. De vooruitzichten van de ver grijsde man in het vak zijn er zonder doekjes om: "Winnen wij de eerste drie competitiewedstrijden, dan nemen wij een nieuwe optie op de titel. Ons gemiddelde komt zeker hoger, door meer tegenstand zal onze inzet nog vergroten". JOHNY DE BOCK: speelt amper 5 jaar bowling en vindt het fantast isch nu reeds mee te promoveren naar tweede nationale. "Vorig seizoen haalde ik 165 gemiddeld. Nu ben ik er in geslaagd die moyenne op te trekken naar 178. Dit dank ik vooral aan mijn medemaats. Er is sfeer in de ploeg en kent men eens een mindere prestatie, dan zijn ze klaar om u op te jagen. Dit is wat een beginnende speler nodig heeft". Waaraan zijn vooruitgang te wijten is, is heel simpel. Ik onderhoud de kegelbanen in «De Kat», wat mij meer gelegenheid schonk tot training. Ik speel nu zeker een 20-tal games per week en zulks moet zeker nog verhogen. "Ons ploegverband is uitstekend. Wij vullen elkaar allerbest aan. Kunnen wij ons gemiddelde optrekken, dan beoog ik een plaats tussen de eerste vijf. Doch daarom zou een supplementaire training moe ten ingelast worden op woensdag avond. Nu hebben wij vrijdagavond match en zaterdag training. Dat is volgens mij te weinig en eendracht zullen wij volgend jaar best kunnen gebruiken". ROLAND VAN VAERENBERG: het "zwakke" broertje van BC. Alloo. Waarom? Omdat toch iemand het minste gooit. Toch is Roland zeer tevreden met de behaalde prestatie. 170 gemiddeld voor iemand die in feite niet voorzien was in de basisploeg mag zeker met een hartelijk proficiat begroet worden. "510 kegels per wedstrijd was voordien voor mij een droom Werp ik er nu onder, dan ben ik niet tevreden. Daarbij komt dat in de beginfaze de regelmaat ontbrak. Kende ik eens een slechte week, dan was het heel moeilijk mij daarover heen te zetten. Doch door wekelijks circa 25 games te spelen, is alles op zijn poten terecht gekomen. Finan cieel maakte die stap naar de basis ploeg wel een verandering. Door het feit dat ik meer moest trainen, moest ik ook meer de baan huren en, over het ganse seizoen gezien, gaat zulks over een behoorlijk bedrag. "Deze titel is er gekomen voor 75% door de zeer goede mentaliteit in de ploeg en voor 25% door motivatie. Kunnen wij die trend volgend seizoen doortrekken en de vier eerste wedstrijden winnen, dan spelen wij opnieuw kampioen. Laten wij een steekje vallen, dan wordt het een plaats binnen de vijf eerste. Ge makkelijk zal zulks zeker niet worden, als men weet dat wij tegenover twee zakkers uit eerste nationale komen te staan, de toonaangevende ploegen van tweede klasse en de kampioenen van derde". Kanshebbers genoeg alleszins! En volgend seizoen spanning gewaar borgd met BC. Alloo!!! (AVH) kwamen zowel de jongens als de meisjes van het lager onderwijs aan bod. Naast tal van individuele prijzen, konden ook de scholen via een interscholenrangschik- king nog een geldprijs in de wacht sle pen. De belangstelling vanuit de diverse onderwijsnetten was dan ook beduidend groter dan vorig jaar. De opkomst van de kinderen overtrof bijna de stoutste dro men van de organisatoren. De mensen van AC Eendracht Aalst hadden dan ook alle moeite om alles in de juiste banen te leiden. Een tiental meter meer nadaraf sluiting en een sterkere geluidsinstallatie zou in de toekomst geen overbodige luxe zijn. De winkeliers uit de Hovernierstraat zijn goed op weg om op de topdag een spor tief tintje te geven. (FVB) titels de poort naar tweede nationale in te beuken. In de slotpartij tegen tweede geklasseer de BC. Zulte bêwees BC. Alloo nog maar eens hoe sterk zij wel zijn. Een sympa thiek gebaar kwam wel van de tegenstre ver door de Aalstenaars vóór de aanvang van de wedstrijd in de bloemen zetten. Medelijden kregen de Aalstenaars echter hierdoor niet; daarvoor lag de 4-0 neder laag te Zulte nog te zwaar op de maag. Reeds in het eerste game bleek zulks heel duidelijk. BC. Alloo reef dit binnen met sprekende 939-773 cijfers. Bruno Rossi met 211 en Willy De Ridder met 201 kegels waren de uitblinkers. Roland Van Vaerenberg scoorde hoog met 199, terwijl Johny De Bock en Roger Cardon even ter plaatse trappelden. In het tweede game scheen Zulte even te zullen terugslaan, doch opnieuw Bruno Rossi met 200, Roland Van Vaerenberg met 197 en nu met de steun van Johny De Bock haalde men een 2-0 voorsprong met 909 tegen 822. In het derde en be slissende game liet BC. Alloo dan nog eens zijn homogeniteit naar voor komen. Niemand scoorde echt hoog, doch «in blok» haalde zij de 180 gemiddeld om uit eindelijk te zegevieren met 899-801 of een totaal van 2747-2396. Een pandoe ring van liefst 400 punten tegen zijn naaste oponent. Een duidelijk bewijs dat BC. Alloo een klasse sterker is dan al zijn tegenstrevers. (AVH) i p.v.b.a. 3de Industriezone straat naast autoschouwing Cvolg de rode pijltjes) EREMBODEGEM Tel. 053/67 11 40 VerkoopdienstEdwig Willockx Keizerlijk Plein 22A AALST s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN A la carte aan mati9e P"jzen. Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag.

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 13