Garage carrosserie Felix VERSTRAETEN Zondag 24 junigrootste oldtimersrally van Vlaanderen ST.-J0RIS 101 km. rondom Aalst Jan Van Schevensteen sneller dan de streekrenners Mini-voetbaltornooi O.C.M.W. Aalst «KASTANJEHOF» Gentsesteenweg 211 9300 AALST Tel. 70 03 59 Nieuwe en okkassiewagens carrosseriewerken Café frituur snack RIST0RANTE Dl ROMA DA BRUNO Grote Prijs W. Van Der Eecken te Aalst BijWilly Alloo Yvette All0° Keizerlijk Plein 12 9300 AALST s 78 59 80 12 Nieuwe Gazet van Aalst 8 juni 1984 MAZDA - AALST Deze rally wordt georganiseerd door de nieuwe vereniging «Oude Gloriën» uit Lede, met de heren Oscar Goossens, Willy Kestelijn en Dirk Praet als stu wende krachten. De 101 kilome ter van Aalst wil een leerrijke verkenningstocht zijn langs meer dan twintig gemeenten. Zowat 70 km. wordt verreden langs bin nenwegen, bloemvelden, bossen en weilanden. Men hoopt op goed weer want bij regen en storm zullen de deelnemers op sommige plaatsen een alterna tieve route moeten rijden. Tij dens de rondrit zullen enkele eenvoudige proeven worden opgelegd, waaronder pitjesbak, vogelpik en ringwerpen. Euro- pechwagens van de VAB volgen de ganse rondrit om herstellin gen of repatriëring te verzekeren. De deelname prijs per voertuig bedraagt 190 fr., maar in deze prijs is een lunchpakket, de ver zekering, 5 drinks en een aan denken inbegrepen. De ongeveer 35 km. lange voor middagrondrit start vrij tussen 9 en II u. aan het Lindeveld 7 te Hofstade. Langs rustige wegen rijden de deelnemers door Hof- stade, Lede, Gijzegem, Wieze, Mespelare, Schoonaarde, St. Annalaan, AALST 77 57 30 Wichelen, Lede, Wanzele, Impe, Erondegem, Erpe, Nieuwerker- ken tot aan de Hopmarkt. Rond 13 uur worden de deelne mers één voor één op de Grote Markt te Aalst verwacht waar de wagens aan het publiek voorge steld worden. Tijdens deze plechtigheid krijgen de deelne mers een aperitief aangeboden door het stadsbestuur van Aalst in de benedenzaal van het Bel fort waar een tentoonstelling met oude prentkaarten, affiches en materiaal een beeld zal schetsen van het vervoer te Aalst tussen 1900 en 1950. Wielrennen amateurs Eerste overwinning voor Gino Verhasselt te Bogaarden Het was lange tijd stil rond de Baardegemnaar Gino Verhasselt. Sinds enkele weken trad hij echter terug op het voorplan. Zo reed hij een erg verdienstelijke wedstrijd te Meldert waar hij derde eindigde. Zondag te Bogaarden werd het meteen een schot in de roos. Gino ging er ouderdomsdeken Alex De Bremaecker vooraf. (JVL) Je neemt in augustus vakantie Je wenst de Nieuwe Gazet van Aalst te ontvangen Waar je wilt Stuur zo spoedig mogelijk het vakantieadres naar de redaktie. Dan lees je, waar ook, jouw lijfblad. Keizerlijk Plein 22A AALST 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met Daar waar Aalst jarenlang met de «12 Uren van Aalst» het middel punt was van rallyrijdend Vlaanderen met snelle, moderne en lui druchtige wagens, heeft op zondag 24 juni eerstkomende een totaal ander rallytreffen plaats. Ditmaal betreft het immers een rally van puffende, ronkende en snorrende oude wagens en brommers. Daarna volgt een tocht van onge veer 65 km. langs Aalst, Nieu- werkerken, Erpe, Ottergem, Vlekkem, Vlierzele, Oordegem, Wetteren, Laarne, Kalken, Schellebelle, Uitbergen, Berlare, Overmere, Zele, Berlare, Schoonaarde, Gijzegem en Hof- stade. De organisatoren denken ook reeds aan de toekomst. Men hoopt immers ooit een nationale of zelfs internationale meeting te kunnen organiseren met uitslui tend Belgische wagens en moto's. Ons land telde immers ooit honderd wagenmerken en was ooit één van de grootste moto-leveranciers ter wereld. Maar voorlopig houdt men het nog bij een gewone rally met oude voertuigen. (MP) Wielrennen de uitbater zelf aan het fornuis ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 tr. (drank Inbegrepen) FRANSE KEUKEN cartB ssn matige prijzen. Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. 83/46 uitslag: Jan Van Schevensteen, 98 km. in In de omgeving van de Oude Dendermondsesteenweg, werd door W.C. «De Belskens», de grote prijs W. Van Der Eecken, voor juniores B.W.B. ingericht. De hemelsluizen hadden zich geo pend en deden de regen met beken stromen, toen 23 renners van start gingen Dirk Matthijs, die voor eigen deur reed, was de blikvanger op de deelnemerslijst, die verder hoofdzake lijk uit streekrenners en 2 uit de grens streek afkomstige Nederlanders, be stond. De vedetten uit deze jeugdcate- gorie waren door de B.W.B. uitgeno digd om aan een selektierit voor het wereldkampioenschap deel te nemen, zodat ditmaal de mindere goden aan de bak kwamen. 2u.25; 2. Gunther De Kerpel; 3. Guy Piron; 4. Dirk Matthijs; 5. Rik Malie- Van bij de start gingen Guy Piron en Gunther De Kerpel aan de haal. Reeds in de eerste ronde had Rik Mallefroi met tegenslag af te rekenen. Zijn kop- serie was losgeraakt, zodat hij de wedstrijd op een reservefiets moest vervolgen. Geen nood echter, de man uit Haaltert sprong de leiders met goed gevolg achterna. Jan Van Sche vensteen en de plaatselijke favoriet Dirk Matthijs konden ook nog aanslui ten. Geert Ebraert probeerde alleen de kloof te dichten. Te laat echter, hij werd door het peleton terug tot de orde geroepen. Daar in de achterban, alle samenhang zoek was dreven de leiders hun voorsprong gestadig op. Aan de meet werd regelmatig gesprint voor premies, waarbij G. Piron en R. Mallefroi zich de bedrijvigsten toon den. Sensatie, bij de voorlaatste doortocht aan de streep. R. Mallefroi, voor velen de grote kanshebber in een eventuele eindsprint, moest achterblijven door een lekke tube. Een kwartet, 3 streekrenners en een vreemde eend, konden dus strijden voor de felbegeerde overwinning. Bij de kenners, achter de afsluiting, kreeg G. De Kerpel, verleden week nog winnaar in Oordegem, de meeste streepjes achter zijn naam. De laatste ronde bracht geen afschei ding zodat Wilrijkenaar J. Van Sche- vestaan zich aan de aankomstlijn snel ler toonde dan G. De Kerpel G. Piron en D. Matthijs. j. Van Schevensteen sprint sneller dan G. De Kerpel en G. Piron. (E.L.) Enkele seconden later, veroverde een wenende R. Mallefroi, veruit de onge lukkigste fietser van de dag, toch nog een eervolle vijfde plaats. De winnaar, een tweedejaars junior, plukte vandaag zijn eerste zegetuil van het seizoen. (GSX) froi; 6. Geert Ebraert; 7. Johny Moy- son; 8. Gunther Van Den Abeeie; 9. Roland De Ridder; 10. Gunther Arijs; 11Frank Geensen; 12. Luc Desavnois; 13,Johan Tombeur; 14. Ivan De Beule; 15. Johan Tem merman. wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST De Vriendenkring van het O.C.M.W. nieuw haar mini-voetbaltornooi op huis Sint-Elisabeth. Acht ploegen, ingedeeld in twee reeksen van vier, bekampten elkaar tijdens de voorbije maand mei in de zgn. schiftings ronden om uit te maken wie uiteindelijk deze week de finalewedstrijden zou spe len. De uitslagen van deze schiftingswedstrij den Reeks A O.C.M.W. A - Rijkswacht 3/2 Stadspersoneel - Politie 14/3 O.C.M.W. A - Stadspersoneel 4/7 Politie - Rijkswacht 8/3 Stadspersoneel - Rijkswacht 12/9 O.C.M.W. A - Politie 8/2 Reeks B te Aalst organiseerde dit jaar op- parking van het Stedelijk Zieken- O.C.M.W B - V.K. Post 6/8 Gemeentepers. Erpe-Mere - A.S.L.K. 8/7 O.C.M.W. B - A.S.L.K. 2/6 Gem. pers. Erpe-Mere - V.K. Post 4/7 V.K. Post - A.S.L.K. 5/7 O.C.M.W. B - Gem. Pers. Erpe-Mere 15/3 Vandaag, vrijdag 8 juni. worden de fina les gespeeld. Om 18.30 u. geven O.C.M.W. A en het Gemeentepersoneel van Erpe-Mere elkaar partij voor de der de en de vierde plaats. De winnaar van de finalewedstrijd tussen V.K. Post en het Aalsterse Stadspersoneel (aanvang van de wedstrijd 19.45 u.) volgt alvast O.C.M.W. A op als nieuwe bekerlaureaat van 1984

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 12