£en puUliciteitsuit O X 1 Olympia Heeft Aalsterse jaarbeurs patent op platvloers showgebeuren Mode Germaine Mode Germaine FRED'S VIDEOCLUB p.v.b.a OMRON 37e JAARBEURS I Sir Edward's boetiek! 'üA l&<) @$~i rk>v- AALST niCEUCDCL Publiciteitseditie 17 augustus 1984 exclusieve dames- en herenkleding Stand nr 21 op de jaarbeurs te Aalst. Op zondag 25 augustus en zondag 2 sep tember in de stand om modeshow presentatie van de nieuwe herfst- en winter- kollekties. ^053/2185 50 Geraardsbergsesteenweg 74 „EREMB0DEGEM NU VOOR HAAR EXCLUSIEF ESPRI' P. Corneliskaai 2, AALST Tel. 053178 77 35 De supermarkt van de videofilm meer dan 5000 films meer dan 1800 leden Alle systemen alle genres. Bij afgifte van deze annonce ris- tourne van 1.000 fr. op het lid maatschap. INog nooit heeft een kasregister zoveel gegeven voor zo weinig. 22.000 fr. BTW inbegrepen. Kantoorinrichting BLANCQUAERT Rcné technieker Vrijheidsstraat 41-43 9300 AALST Tel. 053/214082 iskmhaltesi Gazet van ^abt Onafhankelijk weekblad voor Groot-Aalst Een uitgave vany.zw. Aalsterse into-natie Traditiegetrouw neemt op 25 augustus de Aalsterse Jaarbeurs weer een aanvang. Een unieke en ultieme kans dus om er uw laatste verlof- geld nog kordaat en verantwoord door te jagen. Ondanks zogezegde vernieuwingen is het feéstkomitee er weer op meer dan excellente wijze in geslaagd de bijkomende hilariteit bij een bepaald deel van de bevolking op te drijven door eens te meer een oubollig komische affi che samen te stellen voor de zgn. «spektakelavonden». Brood en spe len of de leidinggevende top van Aalst die niet beseft dat we reeds in 1984 aanbeland zijn... Dit jaar kunnen we reeds nood gedwongen de 37e editie van de Jaarbeurs doormaken. Het mag echter gezegd worden dat het handelsaspekt hiervan steeds in stijgende lijn blijft gaan, ondanks steeds terugkerende strubbelingen, eigen aan het milieu. Zoals reeds vermeld zijn de orga nisatoren dit jaar overgegaan tot enkele drastische vernieuwingen die ons met verstomming hebben geslagen, bv.er komt een bijko mende «toog» in de aanbouw- tent, de info-stand wordt einde lijk maar dan ook eindelijk in de inkomhall geplaatst en als klap op de vuurpijl zal men ook, na oeverloze discussies over luna parken in het centrum, zelf videospelletjes plaatsen om blijkbaar in een of andere nood te vóórzien... Verder komt er ook nog voor het eerst een «Jaarbeursmagazine», dit ter vervanging van het «Jaar- beurskrantje», en last but not least, België zal door een half miljoen «Jaarbeursbarviltjes» overspoeld worden Driewerf hoera dus voor de heren Vinck, De Pauw en Cornand... Spektakel Ook dit jaar schijnen de organi satoren weer alle heil te verwach ten van de truc 50-150. Voor 50 fr. kan men, mits een ver plicht bezoek aan de stands, reeds terecht in de «spektakel zaal», wie echter alleen voor de kermisattrakties komt, moet 150 fr. neertellen, wat veel is als men het aanbod in acht neemt. Maar goed, als men met U en mijn stadsbelasting liefdadigheid wil betonen aan de Vlaamse vedettenwereld, dan kunnen wij alleen ootmoedig het hoofd bui gen en binnensmonds het hele zootje verwensen. Naar het schijnt hebben hoog staande manifestaties en pop avonden (zelfs met de beste wil ter wereld kunnen wij ons niets voor de geest roepen dat onder een van de beide noemers kan geplaatst worden) in het verleden nooit het verwachtte succes geboekt, zodat men het begrip kwaliteit geruild heeft voor kwantiteit. Dit jaar levert dat o.a. volgende pleiade van armoezaaiers op Benny Neyman, Jimmy Frey, Mary Helena, Roy Black, Paul Roelandt, Kees Brug, Micha Marah, Fancy, Ray Monti en natuurlijk ook de grootvader van de commerciële smartlap en het Vlaamse chansonWill Tura. Hoe dan ook, dergelijke pro grammatic bezorgt ons onna tuurlijke en vervelende oprispin gen. Enig lichtpunt vormt misschien nog Johan Verminnen, alhoejvel deze dan, in een tijdspanne van enkele maanden, Aalst voor de derde maal zal aandoen. Is het stadscentrum niet op de hoogte van wat er in Aalst gebeurd Leest het stadsbestuur verder ook geen kranten Want men poogt enige spanning en mysterie te wekken door op 30 augustus de Jaccamacca Joggers te pro grammeren als zou het een pri meur zijn. Vergeet het, deze mensen waren reeds op Malie- munt, de Gentse Feesten, in Leu ven... en in de dagbladen is daar ook ruimschoots aandacht aan besteed. Het stadsbestuur wil de namen van de groepsleden als verrassing in petto houden Waarom toch In de krant lees je dat Johan Verminnen (alweer) en zijn begeleidingsgroep, Jean Blaute, Roland, Alida Neslo... er deel van uitmaken. Zijn de organisatoren en het stadsbe stuur zo naïef en kortzichtig dat ze geloven in dergelijke pro grammatic Nieuw zou ook de playback- wedstrijd zijn in een presentatie van Micha Marah. Nog nietzo lang geleden vond een dergelijke manifestatie reeds plaats in De Nieuwe Madeion maar daar schijnt het feestkomitee weer geen weet van te hebben. De toe stand is dus al meer dan beden kelijk geworden. Anders Het is dan ook niet ongepast om er de verantwoordelijken op te wijzen dat een totale ommezwaai meer dan vereist is. Een paar bedenkingen. Hoeft een mani festatie als de Jaarbeurs verge zeld te zijn van dergelijke aktivi- teiten. Zorgen de bierstanden al niet voor genoeg jolijt Als men er echt een heuse dorpskermis wil van maken, waarom derge lijke'aktiviteiten niet verplaatsen naar Aalst-Kermis, een begrip dat levensvreemd wordt voor menig Aalstenaar. De bedoeling van het feestkomi tee schijnt te zijn een uitermate populair programma te brengen dat een breed publiek aan spreekt. Waarom dan eens niet informeren bij bevoegde instan ties of personen die weten wat Lees door blz. 8 25 augustus tra. 3 september '84 Bestel nu uw nieuwe kataloog «Najaarskollektie '84» bij Sir Edward's Boetiek Naam Adres Op te sturen naar Sir Edward s Boetiek Geraardsbergsestraat 11-13 9300 Aalst of kom gewoon eens langs. ins langs. I X Omron elektronische kasregisters zijn volwaardige hulpmid delen bij het werk. Van de meest eenvoudige tot de meest gesofistikeerde. Ons basismodel, de 7-20 biedt al: ingebouwde datum, de mogelijkheid om uw firmanaam op het ticket af te drukken, kontrolestrook, perfekte gebruiksveiligheid met speciale sleu tels voor het aflezen van totalen en het op nul zetten, inge bouwde stroomvoorziening voor gegevensbewaring als de elektriciteit uitvalt, vermenigvuldiging (aantal artikelen per eenheidsprijs), ingebouwde automatisch openende lade... Voor 22.000* frank. Dat is geen luxe meer. o

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 13