£en puUliciteitsuitqave nkzucoc Aalsterse avond in Jaarbeurs belooft topper te worden Olympia Mode Germaine Mode Germaine VIDEOCLUB pv-a De supermarkt van de videofilm meer dan 5000 films meer dan 1800 leden OMRON Germaine dynamisch 37e JAARBEURS 0 0 U4 O K FRED'S AALST Publiciteitseditie 24 augustus 1984 exclusieve dames- en herenkleding Stand nr 21 op de jaarbeurs te Aalst. Op zondag 25 augustus en zondag 2 sep tember in de stand om 15u.30 en 17 u. modeshow: presentatie van de niéuwe herfst- en winterkollekties. Geraardsbergsesteenweg 74 EREMBODEGEM 053/2185 50 P. Corneliskaai 2, AALST Tel. 053/78 77 35 Nog nooit heeft een kasregister zoveel gegeven voor zo weinig. 22.000 fr. BTW inbegrepen. Kantoorinrichting BLANCQUAERT Rcné technieker Vrijheidsstraat 41-43 9300 AALST Tel. 053/21 40 82 keiisrshaltsi! Gazet van Qalst Onafhankelijk weekblad voor Groot-Aalst Een uitgave van v.z.w. Aaisierse informatie De dertiende editie van «den Oilstersen ouvend» welke op vrijdag 31 augustus zal doorgaan belooft weer een echt Aalsters spektakel te worden. Antoine Van Der Heyden en Mare De Cock zorgden voor de samenstelling van deze show vol humor, liedjes en de voord en Oilsj- teneer zo typische «pikuren» in alle formaten. Daar waar oorspronkelijk gedacht werd om de hoogtepun ten van 10 jaar show in de Kei- zershallen aan mekaar te rijgen, zagen de samenstellers zich algauw geconfronteerd met tal loze moeilijkheden. Vroegere medewerkers wilden of konden niet meer optreden, heel wat teksten en kostuums van vroeger zijn verdwenen, onbruikbaar geworden, versleten of niet meer aktueel. Men diende dus een kompleet nieuw programma op te bouwen op uitzondering van een 5-tal acts van vroeger die het nu ook nog zullen doen en die door K. De Nayer, O. Mortier, F. Wau- ters en de Prinsencaemere zullen gebracht worden. In de show zal ook kunnen ken nis gemaakt worden met de tot hiertoe al drie gekende kandida ten prins karnaval 85Freddy Neirinckx (Loeken Tatjen), Johnny Marcoen en Emiel Van Den Broucke, die zich tijdens een kort optreden zullen voor stellen. Verder zullen onze politici het uiteraard weer (hard te verdu ren krijgen met aktuele humoris tische zinsspelingen en de door het publiek gewaardeerde «vegen uit de pan met een reukje aan». De samenstellers zijn er blijk baar in geslaagd fragmenten uit shows van de afgelopen 10 jaren met de nieuwste vondsten en liedjes van heden op een verant woorde wijze te kombineren. Naast de reeds genoemde Oldies komen expressiegroep Vredon, Jozef Van Neck, Goebby I (prins karnaval 84) en de And're Sisters (een parodie op de gekende Star Sissters) als nieuwkomers op de planken. Zijn ook van de partij met nieuwe nummers The FS Band, die de hele show muzikaal zal begeleiden, Mare De Cock (die op 31 augustus weer een jaartje ouder wordt en wellicht geen «tournée générale» zal geven wegens tevëel volk), Karei De Nayer, Jean-Paul De Boitselier, André Marcoen, Jean-Pierre Timmermans, Simon D'Hondt, Michel Cleemput, Antoine Van Der Heyden, de Prinsencaemere, The New Caevaliers en Jozef Cooman. Netteken Van Poel voorde is er ook weer en brengt «Naar wat de dennen fluiste ren». Chris De Pelsmaeker, Yvan De Boitselier en Johny De Mol kon den hun deelname nog niet bevestigen, 't Klieksken uit Baar- degem neemt niet deel omwille van hun aktiviteiten in de Fau- bourgfeesten. Doorheen de show loopt opnieuw een rode draad, waaro ver wij gaan nadere inlichtingen konden verkrijgen. GAAN KIJ KEN DUS. Johnny Cooman zal naast zijn solistenoptreden ook de ganse show aan mekaar babbelen. Of de klankkwaliteit dit jaar op een hoger peil zal liggen valt nog af te wachten. Intussen formu leerde het AKV dat de coördina tie van de show verzorgt, een ongevraagd advies aan het Feest- komitee, de Burgemeester en aan de schepen van Feestelijkheden. Volgens het AKV heeft Mare Bonner ervaring als geluidsspe cialist en beschikt hij over vol doende decibels om het gefluister op het podium tot achter in de zaal te brengen. Lukt dit opzet des te beter, wordt het weer niets, heeft men dan toch een poging gedaan om verbetering aan te brengen. Hoe dan ook het Feestkomitee heeft het laatste woord, en vol gens de laatste berichten zou het AKV-voorstel aanvaard zijn. Op de avond zelf zal een pro grammaboekje worden verkocht met daarin enkele teksten van gebrachte liedjes. Tevens hopen ex-carnavalprin- sen Michel en Antoine hun eerste L.P. op de avond te kunnen pre senteren, maar hierover kunt U in dit blad meer vernemen in het artikel «Eerste L.P. van Michel en Antoine». Wie een stoel wil bemachtigen moet wel ruim vóór 20u.50 aan wezig zijn, want dan worden de lichten in de zaal gedoofd en steekt de show van wal. (J.C.) Mode Germaine organiseert dit jaar voor het eerst een reeks modeshow in haar stand 21 op de Aalsterse jaarbeurs. De modeshow gaan door op 25 augustus en 2 september telkens om 15u.30en 17 uur. De laatste nieuwe kollekties staan op het programmaherfst- en winterkleding. Het gamma dat Mode Germaine te bie den heeft is echter zo groot dat het onmogelijk is alles tijdens de défilés te presenteren. Drie mannequins (j°nge dameskledij/ jeugd, T44 voor dameskleding en een herenmannequin voor sportwear en klas siek) zullen een beeld ophangen van de komende herfst- en wintermode '84. 25 augustus Lm. 3 september '84 mvDO! r ■Ckjén ootweipo jiédu - i Omron elektronische kasregisters zijn volwaardige hulpmid delen bij het werk. Van de meest eenvoudige tot de meest gesofistikeerde. Ons basismodel, de 7-20 biedt al: ingebouwde datum, de mogelijkheid om uw firmanaam op het ticket af te drukken, kontrolestrook, perfekte gebruiksveiligheid met speciale sleu tels voor het aflezen van totalen en het op nul zetten, inge bouwde stroomvoorziening voor gegevensbewaring als de elektriciteit uitvalt, vermenigvuldiging (aantal artikelen per eenheidsprijs), ingebouwde automatisch openende lade... Voor 22.000* frank. Dat is geen luxe meer.

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 13