Burgerlijke stand Het Reklaamblad ™.ba Veilig zonnen 50 O Starten Begrafenissen ARMS Wij zijn veel meer dan alleen maar drukkers... Barbecue voor de vrede (scherpe) prijsberekenaars. MAAK U ZELF NIET DRUK OVER UW DRUKPROBLEMEN, LAAT ZE LIEVER AAN ONS OVER! beschikt over meer troeven dan U vermoedt! NIEUW ADRES Geraardsbergsebergsestraat 52 Aalst (papierboetiek DE KAFT) Tel. 053/776294 DE OOIEVAAR GEERINCKX VERZEKERINGEN Van Wambekekaai 7 Hoogstraat 17 6 Nieuwe Gazet van Aalst 17 augustus 1984 Wij zijn ook ontwerpers, tekenaars, lay-outmen, fotozetters en vooral... R. QUINTIJN &D. PRAET Nieuwstraat 19-125, 9310 LEDE - tel. 053/70.01.71 - 21.37.87 De vakantie staat voor sommigen nog voor de deur en de zon heeft beslist om ons wat in de juiste stemming te brengen. Daarom hier enkele tips om veiliger en mooier bruin te worden. Om een mooie teint te bekomen kan men voor het zonnebaden een pré-tanning gebruiken. Deze geeft u reeds na enkele dagen zonnebaden een gelijkmatige bruine tint op uw voorbereide huid. Indien u geen pre-tan heeft gebruikt kan u wel gedurende de eerste dagen een hoge beschermingsfactor gebruiken. Deze preparaten geven een gezonde bruining en voorkomen irritatie. Ze beschermen uw huid tegen irritatie en verbranding. Gebruik speciale preparaten om het gelaat, buste en haar te beschermen tegen de felle zomerzon. Men kan ook dag- en nachtcrèmes gebruiken tijdens de zomervakantie of zonnebaden om gelaatsuitdroging te voorkomen. Ook de rijpere huiden kunnen beter de zonne-antirimpel- preparaten gebruiken. Deze preparaten voor ogen, gezicht en hals bevatten vochtherstellende en ver zorgende substanties. Om na het zonnen uw tint te behouden en de huidweefsels niet te laten uitdrogen bestaan er gelaatsmaskertjes en crèmes, speciale shampoo en badpre- De doorgang die de Keizerlijke Plaats met de parking achter de Keizershallen verbindt is nu wel erg smal geworden. Tussen de paletten stenen en de grote tent is amper l m. opening gelaten. De grote tent die voor de 37e jaarbeurs staat opgesteld was vorige week nog leeg en toegankelijk, een gedroomde overdekte speelplaats voor de kinderen uit de buurt. (JC) Om U beter te dienen specialiteiten doopdozen doopsuiker Molenstraat 29 9300 AALST 053/21 24 54 Geboorten binnen de stad Aalst vanaf 30 juli tot en met 4 augustus 1984 Sam Van Den Brulle, Aalst, Brouwerij straat 38; Vanessa Van den Broeck, Mel- dert, Molenstraat 19A; Wim Straetmans, Hofstade, Molenstraat 35; Dieter De Caesemaeker, Nieuwerkerken, Edixvelde 119; Pedro De Mol, Nieuwerkerken, Kraaiwinkelstraat 41; Filip Roeland, Aalst, Denderstraat 29; Lisbeth Moreels, Aalst, Schabbekensstraat 7; An De Pauw, Nieuwerkerken, Sterrebosstraat 1; Michel De Backer, Aalst, Felix De Hertstraat 38; Kim Van Geit, Hofstade, Torenveld 38; Glenn De Rop, Aalst, Gheeraerdtstraat 14; Bram Lateste, Aalst, Oude Gentbaan 295; Tjarda Sterck, Aalst, Sint-Jobstraat 62. Huwelijksafkondigingen op zondag 5 augustus 1984 Peter De Bruyn en Agnès Fortuin, Erem bodegem, Brusselbaan 234; Geert Van 1933-1983 jaar ervaring jaar tot uw dienst jaar uw vertrouwen waard Problemen Vragen Gratis inlichtingen Bel ons 053/21 40 29 Bezoek onsHoek Nieuwstraat- Keizerlijk Plein 68, AALST Dam, Etterbeek, d'Oultremontstraat 36 en Ilse Luyten, Aalst, De Visscherestraat 21; Aimé De Witte, Herdersem, Aart straat 47 en Anita Auweryckx, Groot- Bijgaarden, Kasteelstraat 3; Guido Van de Voorde, Aalst en An Jacquemijn, Diest; Luc Lievens, Aalst, Sint-Kamiel- straat 38B en Beatrice Van Rossem, Bug- genhout, Hoge Jan 50. Huwelijken vanaf 31 juli tot en met 4 augustus 1984 Alfons De Cock, Herdersem, Pontweg 9 en Maria-Rose Caudron, Herdesem, Pontweg 56; Wilfried Matthys, Erpe, Boskouterstraat 34 en Carina Schollaert, Aalst, Geldhofstraat 18; Frans De Brandt, Meldert, Hoogstraat 18 en Carine De Greve, Erembodegem, Fon- teinbos 1; Stephaan De Rudder, Aalst, Posthoornstraat 9 en Gerda De Clippe- leer, Aalst, Kerkhofbaan 77; Luc Van der Steen, Aalst, Regelsbruggestraat 97 en Louisa De Clippeleer, Aalst, Dokter André Goffaertstraat 119B; Stefaan D'Hondt, Aalst, Molenstraat 29 en Esmeralda Van Herzeele, Aalst, Park laan 43; Norbert De Moor, Aalst, Hove nierstraat 64 en Karine Jacobs, Aalst, Zonnestraat 60; Michel De Noose, Aalst, Désiré De Wolfstraat 11 en Nicole Roels, Hofstade, Sint-Annastraat 43; Eddy Houtman, Denderleeuw, Kapellestraat ^14 en Belinda Van Bremt, Graanveld 4; Luc Sergeant, Aalst, Noordstraat 33 en Maud De Croock, Aalst, Molendreef 13; Emiel Van de Velde, Wichelen, Dorp 11 en Karine Van de Velde, Aalst, Kapelle straat 3. Overlijdens binnen de stad Aalst vanaf 30 juli tot en met 4 augustus 1984 Cyriel Van Delsen, gepens., 67 j., Aalst, Overhammekouter 10, echtg. Angèle Van Ruyskensvelde; Petrus De Beul, lederbewerker, 4 jAalst, Bredestraat 391, echtg. Simonna Bastiaens; Julia Timmermans, zonder beroep, 91 j., Aalst, Weggevoerdenstraat 6, wed. Arthur Heyman; Lucia Stijlemans, gepens., 80 jMoorsel, Opwijkse Steen weg 3, wed. August Ghysens; Irena De Raedt, gepens., 79 j., Erembodegem, Heuvel 78, wed. Jacobus Franck; Lucia De Meerleer, zonder beroep, 88 jBaar- degem, Kerkstraat 11, wed. Bernardus De Ridder; Remi Van Nuffel, nijver- heidsbediende, 44 j., Aalst, Botermelk- straat 92, echtg. Maria Vermeir; Horten- tia De Lombaert, zonder beroep, 62 j., Hofstade, Sint Annastraat 94, wed. Cyrillus Van Cauter; Julia De Cock, gepens., 83 j., Aalst, Caudron&traat 21, wed. Lodewijk D'Haese; Maria Huy- gens, gepens., 83 j., Erembodegem. Brusselbaan 238, wed. Gerard Var .Wem mei; Margaret a Vereecken gepens., 64 j., Gijzegem, Kerkstraat 70 echtg. Hugo Van Medegael; Margarethj Decuyper, gepens., 76 jErembodegem Kerkstraat 4, wed. Mauritius Bauters. Louise Van Handenhove, keukenhelp ster, 52 j., Aalst, Slotstraat 61, echtg. Roger Sterck. Vrijdag 17 augustus - Gasthof Dendergalm, Schoorstraat 18, Gijzegem 20 u. open vergadering van de Dorpsraad Gijzegem; geïnteresseerden zijn steeds welkom Zaterdag 18 augustus - Hofstade, binnenkoer parochiaal centrum: 15 u. wedstrijd voor de kinderen: «Wie versiert het mooist zijn fiets?». Om 16 u. korte rondrit door het centrum onder politiebegeleiding - Hofstade, parochiaal centrum: 16e boeken-, bloemen- en platenbeurs organisatie: Davidsfonds Hofstade - Hofstade, Jeugdclub Pallieter: 20.30 u. optreden van «The Int». Doorheen de stad 's avonds kroegentocht van AKV Dé Lodderoeigen. Zondag 19 augustus - 't Apostelken, Apostelstraat 1 10 u diavoorstelling door F. Var Langenhoven «De Wonderen dei zee»; organisatie: «Zeeaquarianen Aalst». - Grote Markt: 16 u. marktanimatie met het komisch duo Waldo en Geert 18 u.PROJECT brengt experimen tele dans - Hofstade, parochiaal centrum: 16e boeken-, bloemen- en platenbeurs - Hofstade, parochiaal centrum: 16e Maandag 20 augustus - Hofstade, parochiaal centrum 16e boeken-, bloemen- en platenbeurs - De Korenbloem, bij Gaston Van der Eist: Persvoorstelling van dekenij de Koolstraat en programma van de «Oilsterse auvend» op de Jaarbeurs. Op zaterdag 1 september vanaf 16 uur organiseert de Mikisclub een «reuzebarbecue voor de vrede» op de terreinen van de gemeentelijke kleuterschool te Edixvelde- Nieuwerkerken (Aalst). De barbecue wordt ingericht ten voordele van de jongerenvredeswer- king van de klub. De prijs bedraagt 100 fr. per persoon. De namiddag en de avond worden verder g*. _:ld met kinderanimatie, stands voor de vrede, volksspelen, amusement met muziek, een dokumentatiestand enz. Er zal ook gelegenheid zijn tot het drinken van één of andere verfrissing. Bij goed weer wordt er buiten verbleven in een zeer luchtige omgeving, bij slecht weer is er een zaal ter beschikking. Kaarten voor de barbecue zijn te bekomen in de Mikisclub en bij de bestuursleden en de militanten. De gemeentelijke kleuterschool te Edixvelde bevindt zich in de onmiddellijke omgeving van de kerk te Edixvelde. (LI) paraten. Deze produkten gebruikt u dan na iedere zonnedag. Ze herstellen het vochtgehalte van uw gebruinde huid en zorgen ervoor dat u uw zomertintje veilig en mooi behoudt. Voor iedere inlichting kunt u terecht in onze Aalsterse schoonheidsinstitu ten die klaar staan om u te helpen bij de juiste keuze voor uw huidtype. Zonnetips Hoe uw haar glanzend door de zomer komt Zon vermoeit het haar. Opdat het niet te zeer zou uitdrogen en broos worden, moet u een paar regels in acht nemenbijvoorbeeld een zonnehoed dragen op de warmste momenten of een spray Hair Care gebruiken om je haar te beschermen. Deze laatste bevat een U.V. filter en substanties die uw haar beschermen tegen zon en zout water. Hoe u met sproeten leuke accenten maakt. Zomersproeten zijn erg pittig. Als de zon erg fel schijnt, komen ze meestal eigenwijs te voorschijn en worden ze iets bruiner. Als u die milder wilt, kunt u een hoge beschermingsfactor gebruiken. Ook een lichte make-up aanbrengen de eerste zonnedagen. Wanneer de huid licht gebruind is, treden de sproeten niet zo erg meer op de voorgrond. Hoe u zich een zomer lang gezond en monter voelt Hitte en zon maken wel eens futloos. Let daarom op een gezonde voeding daarbij hoort een lichtere, maar biologisch waardevolle voeding. Ze moet rijk zijn aan eiwitten en andere voedingsstoffen. Omdat de huid in de zomer een groot vochtverlies heeft, moet u ook veel drinken. Het beste hiervoor is mineraalwater, vooral als u op uw kalorieën moet letten. Alcoholische dranken overdag zoveel mogelijk vermijden. Wat denk je van een lichte ochtendgymnastiek voor het ontbijt Sport en spel houden lichaam en huid fit en elastisch. De bruine kleur die u erbij krijgt is veel gelijkmatiger en houdt ook langer. Blijf dus niet onbeweeglijk liggen "bakken,, maar geniet ook eens van de gezondheids kuur die zeewater en zand je kunnen geven door erin te bewegen. Hoe u in de zon een koel uiterlijk behoud Zelfs de grootste zonnevereersters zoeken menigmaal naar een koele verfrissing. Gun uw gezicht ook eens een gezichtsdouche. Hiervoor kunt u een gewone mineraalwaterspuitbus gebruiken die bijna overal te verkrijgen is. Het koolzuur prillelt aangenaam en bovendien is het, in tegenstelling met leidingwater kalkvrij. Het gezicht wordt aangenaam verfrist en krijgt nieuwe spankracht. Hoe u uw bruine kleur behoudt Ook aan de mooiste vakantie komt een eind. Om ervoor te zorgen dat uw mooie bruine huid niet te snel ver bleekt, zult u de laatste zonnestralen van de herfst gebruiken. Als u daarbij een bruine zonder preparaat gebruikt heeft u beslist nog lang een herinne ring aan een mooie zonnige vakantie. 9300 Aalst Tel. 21 29 44

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 6