SPORT IN AALST the best onè^ uuillocx video club Zondag 2 september speelt Edixvelde vriendschappelijk... Met de hakken over de sloot Piasken - Edo Shoe 2-4 VAN DE VELDE «KASTANJEHOF» Videofilms 100 fr./3 dagen AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT De Kring - Melckenbeeckvr. 1-1 Volharden - Jong Timarcha 8 - 0 Nieuwe Wijk - Adelaars 4-1 Kwalestraat 380 9430 AALST-NIEUWERKERKEN Tel. 053/21 39 42 BijWilly Alloo Yvette All0° Keizerlijk Plein 12 9300 AALST s 78 59 80 MTSA Uitslagen bekerwedstrijden De videoclub die weet wat video is 16 Nieuwe Gazet van Aalst 31 augustus 1984 Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u, en 13-18 u zaterdag 8-12 u en 13-15u 30, De specialist die zelf monteert. Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST 053/77.33.77 Edixvelde heeft het zeker niet getroffen met de samenstelling van de provinciale voetbalkalender 1984-85. Tijdens de maand september wordt er slechts één keer aan huis gespeeld tegen Bqonwijk. Daarbij komt nog dat zij reeds voor de eerste kompetitiespeeidag werden aan gewezen als bye ploeg in hun reeks die is samengesteld uit 15 ploegen. Om de konditie op peil te houden spelen zij op zondag 2 september te 17 uur een vriendschappelijke wedstrijd tegen 4e provincialer Petegem a.d. Schelde die eveneens over een vrije speeldag be schikt. De supporters van de Nieuwerkerkse formatie kunnen dus toch hun ploeg aan het werk zien als laatste aanloop om de harde kompetitiewedstrijd met sukses aan te pakken. (G.K.) Beker van België Gerhees Oostham-E. Aalst De eerste ronde dat de ligaploegen hun intrede deden in het bekervoetbal is niet zonder verrassingen verlopen. Eersteklassers Waterschei en Kortrijk werden gewipt en V. Denderhoutem versloeg tweedeklasser Boom op eigen terrein. Het Limburgse Gerhees Oostham dwong E. Aalst tot strafschoppen, maar werd wel uigeschakeld. Bestuurslid Van De Water resumeerde ons de wedstrijd als volgt«De eerste helft moest de match eigenlijk reeds gespeeld zijn. Eendracht speelde toen erg goed en er werden heel wat doelkan sen geschapen. De afwerking liet echter te wensen over. Zowel De Moor als Ferrera misten op onbegrijpelijke wijze. Patrick De Moor sukkelt net als Moyson met een vertrouwenscrisis. Hij wil de boel forceren i.p.v. gewoon in de spits te blijven en er rustig bij te blijven in de afwerking. We kwamen wel langs Droes- saert op voorsprong, maar die krappe voorsprong bleek onvoldoende te zijn want toen De Bolle in de verdediging blunderde stonden de bordjes meteen in evenwicht. Na de rust viel Geert Van Roy gekwetst uit en de Limburgers kwamen meer in de Mtsa-Beker (strafschoppen 3/4) In een vrij mooie wedstrijd toonde het vroege Apostelken uit de setokkompeti- tie zich de evenknie van Melckenbeeck- vrienden. F.C. De Kring kwam zelfs op voorsprong langs Maurice Rubbrecht die van dichtbij het openinaspunt lukte. Na de koffie kon Verhofstadt reeds na acht minuten gelijkstellen. Strafschop pen moesten tenslotte uitmaken wie naar de volgende ronde ging. Melckenbeeck- vrienden won het pleit met 4-3 cijfers. wedstrijd. We werden zelfs op achter stand geplaatst uit vrijschop. Gelukkig kon Ferrera naar het einde toe een penalty afdwingen, die feilloos door Moock omgezet werd. In de verlengingen gebeurde er niet zo veel meer. Moyson hield ons toen wel overeind toen hij een erg knap schot met een prachtige zweefsprong kon neutra liseren. De strafschoppenreeks begon voor Eendracht slecht toen Crahay mis te. De Bolle, Moock, Droessaert en Moerman knalde echter raak zodat we een ronde verder kunnen bekeren. Als beste spelers mag ik zeker Yves Moock en Roland De Winne vermelden. De inbreng van de jonge Moerman was eveneens positief. Schaduwzijde op de wedstrijd is zeker de kwetsuur van Geert Van Roy. Het gaat om een vrij zware enkelblessure zodat hij voor enkele weken buiten strijd zal zijn. Toch wel een serieuze handicap. Jacky Debougnoux, die er te Oostham niet bij was sukkelt met de knie. Hij zal echter waarschijnlijk wel speelklaar zijn tegen zaterdag. Gerard Deroy hervatte de trainingen, maar het spreekt vanzelf dat hij het in het begin erg voorzichtig zal moeten aan doen. Laten we vooral hopen dat Geert Van Roy zo vlug mogelijk speelklaar is, want we mogen toch stellen dat Geert vijftig procent van onze aanval betekent. Zonder hem wordt het alvast erg moeilijk op St.-Truiden. Met een punt zijn we bijgevolg reeds erg tevreden». (JVL) Jong Timarcha hield tot aan de rust gelijke tred, maar begon de tweede helft met amper tien spelers en slikte nog een half dozijn goals. Na vijf minuten werd het 1-0 langs Daelemans. Dezelfde Daele- mans knalde in de vlucht nummer twee tegen de touwen. Op het kwartier scoor de Vinck uit hoekschop en vier minuten later zette Janssens de netten bol. Huylebroeck prikte de forfaitcijfers op het bord en Ruysinck legde de eindcijfers uit strafschop vast. Nieuwe Wijk kwam op voorsprong langs Hendrik Roels die met een mooie kopbal raak trof. Net voor de rust kon Maes een strafschop benutten zodat de match gespeeld leek. Callebaut knalde na de herneming de spanning echter terug in de match. Niet voor lang echter want Nijs nam in vijf minuten tijd alle twijfels weg met twee treffers. De twee nieuwkomers hebben van deze wedstrijd een ware veldslag gemaakt. De wedstrijd had erg weinig met sport te maken en de talrijke incidenten stemmen het strafcomité van het Mtsa tot naden ken. Het spreekt vanzelf dat deze match nog wel een staartje voor de groene tafel zal krijgen. Mede door de onervarenheid van de scheidsrechter liep zowat alles uit de hand. Voornaamste onruststokers van de partij waren Albert Diaz en Gabriël Van Goethem van Piasken en Eddy Van Haut van Edo Shoe. (JVL) ZATERDAGREEKS Rita Boys - Leeuwerik 8/5 Rayo Espanol - Sparta Pinti 2/2 Str. Schoppen 2/1 Zondagreeks Koszen - Lada Boys 2/2 (strafschoppen 4/0) Sportief 81 - Cambrinus 1 /2 Nieuwe Wijk - Bartan 1 /0 1/16 de FINALES Volharden - Jong Timarcha 6/0 De Kring - Melckenbeeckvr. 1/1 (strafschoppen 3/4) Alexander - Rode Duivels 1 /1 (strafschoppen2/3) (strafschoppen 2/3) Rood Zwart - Giwo 1 /4 Excelsior - Star Boys 4/0 Onder den toren - Amapola 1 /6 Piasken - Edo Shoe 2/4 Endoka - Rita Boys 1/1 (strafschoppen 7/6) Boterhoek - Rayo Espanol 3/2 Zondagsreeks Gipak - Camu 3/0 Park - Koszen 0/2 Sunset - Den Hert 0/0 (strafschoppen 2/4) IJsboerke - Heizijde 5/0 FF. Sportkring - Rode Roos 1 /4 Nieuwe Wijk - Adelaars 4/1 Zaterdagkompetie Eerste speeldag Eerste afdeling te 14 u. Boterhoek - Excelsior (Vander Veken) Camu - Melckenbeeckvr. (Meert) Endoka - Giwo (De Sutter) Lada Boys - Bartan (Van Campenhoud) Onder den toren - Breughels (Degrieck) Te 16.30 Rayo Espanol - Leeuwerik (Garcia) Rode Duivels - Heizijde (Levingsbird) Volharden - Rita Boys (Van Belle) Tweede afdeling Alexander - Den Hert (Van den Eeck- hout) Blauwe Vlam - Rood Zwart (De Swaef) Cobila - Musica (Demeyst) Heipias - Cambrinus (Van Schuylen- bergh) Jong Timarcha - Royal Sportief (Kiekens) Piasken - Edo Shoe (Standsfeld) Sparta Pinti - De Kring (Roels) Zondagsreeks Gipak - 't Duifken (Van Belle) IJsboerke - Sunset (De Meyst) Koszen - Real Familial (Garcia) Nieuwe Wijk - Park (Levingsbird) Pano - Adelaars (Dalschaert) Sportief 81 - Rode Roos (Floris) Star Boys - Zandput (Van der Veken) Sportkring - Amapola (De Sutter) MOORSELBAAN 86 AALST 053.21X475

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 16