SPORT IN AALST NOODPLOEG SLEEPT PUNT UIT DE BRAND imm the best orur55^ uuillocx video club 7 Videofilms 100 fr./3 dagen ST.-J0RIS JEMPI Laatste tien minuten fataal Voetbal2e nationale E. Aalst-S.P. Charleroi: 0-0 Uefa-junior debuteert uitstekend Bedrijfsvoetbal De slogan van de Nieuwe Gazet van Aalst KOOP IN EIGEN STREEK Setok Atletiekclub Eendracht Aalst ook gastronomisch aktief AUTOBANDEN BENOIT DE SMEDT CdnilWrt Vierde provinciale G S. Moorsel-Edixveide: 0-1 Doelpunt langs Erwin Sonck beslissend De videoclub die weet wat video is MTSA Het noodlot blijft Eendracht Aalst parten spelen. De helft van de basisspelers zijn onbeschikbaar en de gekwetsten recupereren erg langzaam. Zonder Van Roy, De Moor, Deroy, Debougnoux en Crahay leider Sp. Charleroi partij geven is haast een onbegonnen werk. Aalst kroop wel enkele malen door het oog van de naald, maar verdiende het behaalde punt wel door hun betere tweede helft. Wanneer er heel wat basispionnen ontbreken worden er soms wel eens jonge elementen met talent ontdekt. Zo intrigeerde de jonge Moerman zich erg goed in het eerste elftal en kreeg De Wolf zondag een eerste kans in het fanionteam. Wittekop De Wolf die des tijds door Boskamp werd opgemerkt en door R.W.D M. werd aangeworven, maar nadien terugkeerde naar Aalst moest meteen Beugnies uit de wed strijd houden. Hij voerde zijn opdracht perfekt uit en gaf blijk van lef en spel- doorzicht. De verdediging speelde in zijn geheel een knappe wedstrijd. Enkel doelman Moyson viel tijdens het laatste halfuur volledig door de mand. Gelukkig waren er De Bolle en De Damesvoetbal 1e Nationale Eva's Kumtich- Kamillekes Aalst1-0 Kamillekes Aalst met Brenda Van Den Eeckhoudt in het doel en Mia Sergant in het middenveld omdat Stoppie vorige week aan de gewrichtsbanden geopereerd werd en voor maanden buiten strijd is leed een nipte neder laag te Kumtich. De Aalsterse verdedi ging ving de thuisploeg nochtans oor deelkundig op en was erg verdienste lijk. Mia Sergeant kreeg de opdracht internationale Frederickx uit de match te houden. Ze kweet zich erg goed van haar taak, maar kon tien minuten voor tijd niet verhinderen dat deze talen trijke speelster het enige doelpunt van de partij lukte. De eerste helft hield Brenda Van Den Eeckhout de moedige Aalsterse meis jes overeind. Ze had wel geluk dat het doelhout haar enkele malen bijstond. Kamillekes toonde zich gevaarlijk langs Greta Van Hauwermeiren uit vrijschoppen en Hilde De Neve die als opkomende back voor doelgevaar zorgde Het blijft echter wachten op Ann Eeck hout die reeds van bij het seizoenbe- gin sukkelt met de rug. Als de omstan digheden meezitten treedt ze zaterdag wederop tegen Borgloon. Sandra Van Der Linden zal echter wel moeten gemist worden wegens schorsing Het jeugdelftal won overtuigend met 1 -4 cijfers van Kumtich. Veerle Cleem- put, Mady Van Den Bossche, Sandra Van Wayenbergh en Sandra Daghuyt scoorden de goals. Het provinciaal elf tal speelt zaterdag te 13u.30 de voor- wedstrijd van het eerste elftal tegen Haasdonk. (JVL) Callebaut B was erg verdienstelijk tegen kampioen Desatex dat wel tot 0- 3 uitliep langs De Smedt (2) en Goos- sens, maar toch niet kon verhinderen dat de Wiezenaars nog tweemaal tegenscoorden langs De Wolf en Rin- goot. Post en Callebaut A deelden de pun ten in een erg snel gespeelde wed strijd waarin beide elftallen voor goed voetbal opteerden en mooie doelkan sen afdwongen, maar niet tot scoren kwamen. Amylum hield de beide punten aan huis tegen Honda dat zeker niet onverdienstelijk was Zo stopte de Amylum-doelman in de achtste minuut een penalty Verleyen en Cleerbaut zetten hun ploeg op rozen. Outers knalde de spanning terug in de wed strijd maar Nevens trapte even later alle Hondaillusies stuk Intercom verloor nu ook van VVTTA. Dusong opende de score voor TT en Kindermans net voor en Troch net na de rust zorgden voor een veilige voor sprong. Van De Voorde redde de eer voor Intercom. Bouw klopte Saf in eigen huis in een boeiende en spektakelrijke match. Aan het kwartier trof Marckx raak. De bezoekers liepen verder uit dankzij Wim De Jonge die een zuivere hattrick lukte. Guleman en De Swaef brachten Saf nog wel terug tot 2-4, maar oppor tunist De Jonge, die in een uitzonder lijke dag verkeerde knalde even later terug raak. In de slotminuten zette De Swaef de eindstand op het bord. (JVL) Dat de Aalsterse atletiekliefhebbers meer in hun mars hebben dan het organise ren van loop-, spring- of werpnummers hopen zij aanstaande zondag, 30 sep tember te bewijzen. Dan staat immers het eerste mosselfestijn op'het pro gramma, met o a. de disciplines mosselen met brood' en 'brochette atletique' Ter omlijsting worden de nodige dranken voorzien. Wie dit culinair spektakel wenst mee te maken kan voor de sportieve prijs van 200 fr. zijn benen strekken onder de tafels van zaal «Welkom», Hoogstraat te Hofstade. Het startschot wordt gegeven om 11 u.30 en men hoopt de laatste deelnemers te begroeten om 19 uur. Een must voor extra-sportievelingen. (PVB) Tinneboys Haaltert trad voor het eerst aan in de bekerkompetitie De wed strijd was eerder een formaliteit omdat Tinneboys reeds tegen de andere ploegen forfait gaf en bijgevolg uit de bekerkompetitie werd geweerd, zodat O.C. Aalst eveneens de punten toege wezen krijgt. Tinneboys dat met engen man aantrad tegen een erg verzwakt O.C. Aalst had het aanvankelijk wel moeilijk om tot scoren te komen, maar kwam na de rust wel op volle toeren. De nieuwko mer uit Haaltert vond toen de O.C.- verdediging vijfmaal in gebreke. Van Den Berghe, De Pauw, Ruyssinck, De Jonge en Schouppe zetten de netten bol. Dressel bewees voor de zoveelste maal een hometeam te zijn en klopte Wembley dankzij goals van Beckaert. Groen Wit Erembodegem lukte wel het openingspunt bij Leeuwerik langs Ver- leysen, maar kon nadien enkel de wet van de sterkste ondergaan. Johny Van Caelenbergh tweemaal, Vermei- ren en Corte scoorden de doelpunten voor de Ledenaars. Snas beschikt dit seizoen terug over een erg sterke formatie. Dat onder vond Blauw Wit zaterdag aan de lijve. Buiterijs knalde Tijl op voorsprong. Sterckx kon nog wel gelijkmaken, maar tegen het overwicht van Snas was geen kruid gewassen. Roelandt legde met de twee treffers de zege vast. AZ'77 won met forfaitcijfers van De Pluim. De Pluim telde amper zeven spelers waarvan de zevende man wei gerde aan te treden. Hoe men deze zaak gaat oplossen moet worden afge wacht. Het doelpuntenverschil tussen O.A. Aalst en AZ'77 zou wel eens de doorslag kunnen geven voor een fina leplaats in de beker. Doör het forfait wordt de bekerkompetitie vervalst. f.ivi 8 Nieuwe Gazet van Aalst 28 september 1984 Continental, Uniroyal, Michelin. Open 8-12 u en 13-18 u zaterdag 8-12 u en13-15u30 De specialist die zelf monteert. j Gratis montage - de beste prijzen. Parklaan 24 - 9300 AALST s 053/77.33.77 Rijck om hun onzekere doelman bij te staan. Wanneer Wim op dergelijke manier gaat verder keepen gaat dat in de toekomst punten kosten. Trainer De Groot beweert dat hij geen enkele doelman achter de hand heeft die beter is, maar geeft geen enkele een kans. Moyson gaat nu wel spe ciale keeperstraining volgen bij Pol Vrancken. Maar of dit onmiddellijk zijn vruchten zal afwerpen blijft een open vraag. Verder blijft de voorlijn het grote pro bleem. Ferrera kan het alleen niet waarmaken zodat het wachten blijft op Van Roy en De Moor. Geert die de laatste tien minuten aantrad zal er op Berchem bijlopen, maar De Moor blijft nog buiten strijd. Deroy blijft hopeloos verder sukkelen met zijn blessure en Debougnoux begint deze week terug te trainen. Hij zal waarschijnlijk bij de reserven proefstomen. Joel Crahay zit zijn laatste week schorsing uit zodat er op Berchem terug zal moeten geknokt worden om de nederlaag af te wenden. Het wordt dus geduldig wachten tot de gekwet sten gerecupereerd zijn. Dat er onder tussen kostbare punten verloren gaan in meer dan normaal. Er zal in tweede klasse wel geen enkele ploeg vol doende gewapend zijn om vijf basiss pelers waarvan twee spitsen te ver vangen. (JVL) Na een vrij matige partij heeft het bezoekende Edixvelde de twee punten meegenomen. De eerste helft verliep zeer evenwich tig en de aktie speelde zich meestal af in het middenveld. Toch kregen de bezoekers in de 15-' een eerste grote kans om op voorsprong te komen maar het afstandsschot van libero Roger Van Impe werd door doelman Peter De Ryck met een schitterende parade in hoekschop getipt. Na de rust ging het spelbeeld verder verdeeld op met Edixvelde toch het meest bij de bal. Aan de 84' viel ten slotte de bal in de voeten van Erwin Sonck, de gewezen Eendrachter liet met een geplaatst grondscherend schot doelman De Ryck geen schijn van kans. (0-1) Nu zondag a.s gaan de jongens van trainer Pierre Cornelis met het volste vertrouwen naar TK Meldert. Een gelijkspel zou er de waarde van een overwinning hebben. MOORSELBAAN 86 AALST 053.212475 wapens munitie Molenstraat 29 9300 AALST 2 jeans 1.000 2 velours 1.200 2 modepulls 1.000 Kruisabeel 56 MOORSEL s 053/7035 69 De kompetitie in de zondagsreeks verloopt dit seizoen erg spannend. Zowel Adelaars, Nieuwe Wijk als Sportkring geven elkaar geen duimbreed toe. Adelaars haalde het nipt van Sportief 81Nieuwe Wijk bracht de moeilijke verplaatsing bij Real Familial tot een goed einde. Voor de rust drukte Johny Dellaert het overwicht van Nieuwe Wijk met een doelpunt uit. Na de herneming toonde Real zich de betere ploeg. De Nieuwe Wijk-doel- man was echter niet te verslaan. Uit een van de schaarse tegenaanvallen van de Hofstadenaars trof Eddy De Boeck echter raak zodat de wedstrijd gespeeld was Sportkring blijft vriend en tegenstre ver verbazen en klopte nu ook Park probleemloos. Frangois De Man, Rony Blanckaert en Emiel Arijs scoorden de goals. Rode Roos verloor van Gipak. Patrick De Neve en Chris De Troyer zorgden voor de verrassing. Guy Bombeeck scoorde het tegendoelpunt voor Rode Roos. Sunset versloeg Star Boys, dat nog geen enkel punt totaliseert, dank zij doelpunten van Jesus Navarro en Victor Revere. In de eerste afdeling van de zaterdag kompetitie heeft enkel Rayo Espanol nog het maximum. Rode Duivels volgt op een punt na een nipte overwinning tegen hekkesluiter Leeuwerik. Ivan De Nijs scoorde het enige doelpunt. In de tweede klasse zorgde Sparta Pinti voor de uitschieter door Een- drachtboys liefst negel maal in gebreke te vinden. Alexander haalde het nipt van Royal Sportief Na 30 seconden opende Gino Van Leuven reeds de score. Na deze vroege opdoffer herpakte Royal zich flink, maar een sterke Alexander- doelman, Rudy Coppens, verhinderde de gelijkmaker. Het was integendeel een counterend Alexander dat de stand opdreef langs Van Leuven. Nog voor de rust lukte Peter Houtekeet ech* ter met een prachtig afstandsschot een tegentreffer voor de bezoekers. Na de koffie verliep de match eerder gelijkopgaand. De bezoekers kwamen nog tweemaal erg dichtbij de gelijkma ker, maar een uitstekende doelman Coppens bleef onklopbaar. De Vulder met een kopbal en Herwig Boumon uit vrijschop waren de pechvogels. Musica blijft samen met Rood Zwart aan de leiding. Cambrinus was noch tans niet onverdienstelijk tegen de lei ders. Rodo Zwart won van hekkeslui ter Cobila's. (JVL) MTSA-uitslagen Eerste afdeling Breughels - Camu 2-4 Endoka - Heizijde 1-1 Melckenbeeckvr. - Excelsior 1-2 Onder den Toren - Lada Boys 1 -2 Volharden - Bartan 5-1 Rita Boys - Boterhoek 3-3 Giwo - Rayo Espanol 1 -3 Rode Duivels - Leeuwerik 1 -0 Tweede afdeling Cobila.'s - Rood Zwart 3-5 De Kring - Heipias 4-2 Alexander - Royal Sportief 2-1 Musica - Cambrinus 3-2 Piasken - Den Hert 1 -0 Sparta Pinti - Eendrachtboys 9-0 Zondagsreeks Real Familial - Nieuwe Wijk 0-2 Park - Sportkring 0-3 Amapola - Koszen 1-1 Adelaars - Sportief 81 2-1 Rode Roos - Gipak 1-2 Sunset - Star Boys 2-0 Pano - IJsboerke 2-6 Zandput - Duifken 2-3 Programma Eerste afdeling Bartan - Endoka Levingsbird Boterhoek - Breughels Van Belle Excelsior - Giwo Garcia Heizijde - Camu Stadsfeldt Lada Boys - Volharden De Sutter Leeuwerik - Melckenbeeckvr. Van Campenhoud Rayo Espanol - Rita Boys Dalschaert Rode Duivels - Onder Den Toren Roels Tweede afdeling Blauwe Vlam - Alexander D'Herde Den Hert - Cobila's Floris Edo Shoe - Cambrinus De Neef Eendrachtboys - Piasken Meert Heipias - Rood Zwart Kiekens Jong Timarcha - De Kring De Grieck Rayo Espanol - Musica Van Schuylenbergh Zondagsreeks Duifken - Amapola Levingsbird Gipak - Sunset Garcia Koszen - Rode Roos Van Belle Nieuwe Wijk - IJsboerke D'Herde Sportief 81 - Pano Meert Sportkring - Adelaars De Sutter Star Boys - Park Van Campenhoud Zandput - Real Familial De Meyst Klassement tot 22/9/84 Eerste afdeling Rayo Espanol Rode Duivels Volharden Melckenbeeckvr. Heizijde Excelsior Lada Boys Rita Boys Giwo O. Den Toren Endoka Boterhoek Camu Bartan Leeuwerik Breughels

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 8