Het kopieertoestel met verstand 3M Een overwinning waard D.B.C. Aalst neemt schitterende start «KASTANJEHOF» In extremis geklopt I O. W. p.v.b.a. Nieuwe Gazet van Aalst 12 oktober 1984 9 Oxaco - Okapi 82-76 I Cuesmes - D.B.C. Aalst 49-56 D.B.C. Aalst - Mosa Jambes 65-45 Osiris - Bavi Vilvoorde 64-60 Het 3M gamma kopieertoestellen op gewoon papier., 516 526 566 576 groot- en kleinhandel Kouterbaan 22, 9370 LEBBEKE 052/21 63 55 WêsÊbbbsss? BiJWilly Alloo Yvette A"00 Keizerlijk Plein 12 9300 AALST s 78 59 80 RIST0RANTE Dl ROMA DA BRUNO Keizerlijk Plein 22A AALST s 053/70 36 86 VERZORGDE KEUKEN met de uitbater zelf aan het fornuis Weer of geen weerhet veld in Okapi heeft tegen Oxaco een nipte nederlaag geleden. De Antwerpse schoolploeg werd vorig seizoen, kampioen in derde klasse A, maar beperkt zich dit jaar tot de rol van outsider. De Aalstenaars begonnen de wedstrijd met hetzelfde vijftal dat Hasselt op de knieën kreeg. Minnebo, Schmitt, P. Van Impe, Elias en De Neve startten echter minder schitterend dan vorige week, maar konden aanvankelijk toch de stand in evenwicht houden, 10-9 na 5'. Dan begon Theo Delissen, ex-speler van R. Mechelen en St.-Truiden, aan een recital. In de eerste helft werkte hij af aa een ongelooflijke 80 (8-10), dan nog meestal afstandsschoten en omdat bij D.B.C. Aalst heeft de competitie op een grandioze wijze ingezet. Na 2 wedstrijden prijkt de ploeg met het maximum van de punten, aan de kop van de rangschikking. Voor de tweede competitiewedstrijd werd op een te vroege zondagmorgen naar Cuesmes afgereisd. D.B.C. Aalst kon geen beroep doen op Caroline Audenaert, die nog steeds herstellend is van een heelkundig ingrij pen. Een verplaatsing die gevreeds werd. Cuesmes staat immers bekend als een moeilijk in te nemen vesting. Het Waalse team maakt zijn gestalte handicap goed door een agressieve en snelle speeltrant aan te kleven. Toch slaagden de Generaaltjes er terug in om de volle buit naar Aalst mee te brengen. KasDOwicz was eens te meer outstandig, maar werd deze keer aan het kanon Dijgestaan door De Rijck, Wiertz en G. Heireman. De bij de rust minieme voor sprong (26-27) bouwden ze in de tweede helft verder uit. Nochtans werd deze wedstrijd in de verdediging gewonnen. Punten Kasprowicz 24, Wiertz 6, Stokx 5, Van Gestel 2, G. Heireman 8, De Ruyck 111. De Moor. Volgende zondag 14/10 komt Eikenlo PC Valcke op bezoek. Deze club heeft geen buitenlandse versterking laten aan rukken, maar schuimde wel de markt af naar inlands talent en nam Ann De Swaef en Ann Gyselinck van D.B.C. Aalst over. Een confrontatie tussen vriendinnen dus en dat daar veel volk zal komen naar kijken, staat nu al vast. (G.S.X.) Verleden week werd in de Denderhal, Mosa Jambes Fem. ontvangen. Spijts de verre reis zijn de Waalse meisjes toch van een kale reis teruggekeerd. Mosa kon nochtans rekenen op een Frangaise, Santaniello genaamd. In eigen land een topspeelster, die echter een maanden lange schorsing opliep na een incident met een scheidsrechter. Gelukkig voor Jambes werd de straf niet internationaal uitgebreid, zodat Santariello, dit seizoen, voor de Walinnen haar talenten kon tentoon spreiden. Dat ze over rijke basketgaven beschikt, bewees ze in de Erembodegemse sport hal. In de eerste helft hield ze op haar eentje, de bezoekers overeind. Liefst 18 van de 26 punten nam ze voor haar rekening. Omdat de thuisploeg aanvan kelijk aan een magere 25 afwerkte en slechts op Kaspowicz rekende om de kas te spijzen, keek men dan ook bij de rust tegen een 21-26 achterstand aan. Coach Geert Versmessen veranderde in de tweede helft van strategie. De top- scoorster werd aan banden gelegd en verdween helemaal van het voorplan. De Aalsterse meisjes kwamen nu collectie ver heel wat beter uit de verf, zodanig zelf dat ze de match in handen namen en nog met ruim verschil wonnen. Punten Kaspowicz 27, Wiertz 6, Stokx 10, Van Gestel 2, Heireman 7, De Moor 1De Ryck 10, Martens 2. Okapi, de shotgemiddelden van Elias (1-7) en D. Schellinck (1-6) eerder aan de povere kant lagen, bedroeg de score bij de rust 45-34. Na de appelsientjes veranderden de ajuinen echter het geweer van schouder. Coach Acke liet nu een driehoek en twee verdediging toepassen. Anders gezegd Dilissen en Verscheuren kregen een mannetje op hun huid geplakt en het trio resterende spelers van de gasten, be waakten in voorgenoemde opstelling (in driekhoek) de zone, met het gevolg dat de twee scherpschutters van de tegenpartij fel beknopt werden in hun aktiviteiten en de toegang tot het gebied onder de borden, eveneens hermetisch was afgesloten. De scoringsmachine van de thuisploeg viel uit en daar de bezoekers nu aan een veel beter percentage doelpunten prö- duceerden, zagen de aanwezigen een heel ander spelbeeld. Een totale omme keer van situatie, Okapi plaatste een geweldige 0-10 tussensprint en via een lay up van Elias werd het zelfs 60-63. De blauwwitten kregen toen echter te veel zelfvertrouwen. Een paar over haaste doelpogingen werden onderno men, met balverlies tot gevolg. De tegenstander liet zich niet pramen en puurde uit de flaters enig voordeel. Ook de scheidsrechters mengden zich nu in de tweestrijd. Ze namen een paar betwistbare beslissingen waardoor. C. Schmitt over zijn toeren geraakte, een technische fout kreeg aangesmeerd en op de bank mocht gaan uitrasen. Tot zelfs na de wedstrijd uitte Chris zijn woede tegen de refs. Een gevaarlijk spellentje dat niet voor herhaling vatbaar is. Van de verwarring en het concentratie verlies konden de Antwerpenaars ge bruik maken om in extremis nog de zege te verwerven. Toch bevatte de match, voor de gasten, genoeg positieve elementen om de toekomst hoopvol tegemoet te zien. Volgende zaterdag ontvangt Okapi, de ploeg uit Kontich. De punten Minnebo 18, Schmitt 20, Elias 7, D. De Neve 10, V.D. Bosch 10, D. Schellinck 8, P. Van Impe 3. G.S.X. Osiris Seven-Up kreeg op de tweede speeldag van de competitie een oude bekende te bekampen. Bavi Vilvoorde, vorig seizoen slechts door Castors Brakel van de titel in derde klasse B gehouden, ontpopt zich dit seizoen eens te meer tot één van de titelkandidaten. Bij Osiris kwamen de Baviaantjes als eens eerder op bezoek. Een paar weken terug, versloegen ze de witgroenen in een wedstrijd, tellende voor de beker van België. De uitschakeling en de daaraan verbonden kater waren zaterdag nog niet helemaal verteerd. Omdat zelfs een ezel geen twee keer tegen dezelfde steen stoot, was men bij Osiris, deze maal dubbel attent om niet over hetzelfde Kopieersnelheid 12 kop./min. 12 kop./min. 15 kop./min 28 kop./min. Sensitron Ja Ja Verkleining 71 en 82 71, 82 en 86 Vergroting 122 122 Max. afmetingen origineel A 4 B4 A3 A3 Max. kopielengte A4 B4 B4 A3 By-pass Ja Ja Ja Ja Sorteerinrichting in optie 10 vakken in optie 10 vakken in optie 10 vakken in optie 20 vakken Automatische voeding Standaard op 576 ADF tot 30 dokumenten Afmetingen (B x H x D) 368 x 255 x 405 mm 505 x 535 x 358 mm 505 x 535 x 358 mm 678 x 444 x 595 mm 3M biedt een uitgebreid gamma tafelkopieertoestellen op gewoon papier aan om te voldoen aan de meest uiteenlopende eisen.. Neem kontakt op met uw 3M vertegenwoordiger om een analyse te maken van het model dat het best aan de eisen van uw firma voldoet. ;--2i ITALIAANSE SPECIALITEITEN Dagschotel a 250 fr. (drank inbegrepen) FRANSE KEUKEN A la car,e aan mati9e Priizen- Gesloten dinsdag vanaf 14 u. en woensdag. 83/ Op 1 november a.s. start het nieuwe atletiekseizoen 84-85 met het veldlopen. Ter voorbereiding hiervan organiseert K.A.C. Eendracht Aalst opnieuw een tweetal veldlopen die open staan voor alle niet-aangeslotenen én natuurlijk voor de atleten van de organiserende club. Zondag 14 oktober is Kamiel Roelandt opnieuw gastheer voor zijn gekende cross in de omgeving van de Haaltertstraat. Er zijn wedstrijden voor alle leeftijdsreeksen jongens en meisjes. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een mooie naturaprijs. De eerste start wordt gegeven om 14.30 u. Er zijn kleedkamers ter plaatse. Een week later, op 21 oktober hebben de sportliefhebbers rendez-vous te Herdersem, woonplaats van Europees kampioen Godelieve Roggeman. Deze organisatie in samenwerking met WTC De Trekvogels heeft plaats op de zware omloop in de Aartstraat. Voor beide wedstrijden kan men ter plaatse gratis inschrijven. euvel te struikelen. L. Famaey was nog steeds niet komen opdagen. Toch blijft in de club de hoop bestaan, dat alles op zijn poten terecht komt. In het belang van beide partijen, zou vlug een oplossing voor het geschil moeten gevonden worden. Onder bemoedigende belangstelling kon de topmatch van start gaan. Geen van beide ploegen nam in de aanvangsminuten, enige voorsprong van betekenis 20-20, halfweg de eerste helft. Het aangekochte Gentse duo, Ramen- Veldeman brachten aanvankelijk de pun ten van de thuisploeg op het scorebord. Maar omdat aan de overzijde Pigeon onder de ring wat teveel vrijheid kreeg, bleef de stand in evenwicht. Dan troffen Temmerman, Cornand een paar keer raak. Geschut dat doeltreffend werd be antwoord door W. Goormans. Rust 34- 32. Na een achttal minuten in de tweede helft, geraakten de bezoekers voor het eerst op voorsprong, 44-46. Pigeon werd beter aan banden gelegd en zelf door zijn coach tijdelijk vervangen, maar zijn maats namen nu zijn rol over en depo neerden de bal in het net. Bij de thuisploeg voelden gelukkig Cor nand en Temmerman tijdig het gevaar, troffen enkele keren raak, zodat na één kwartier de bordjes naar 56-52 werden verhangen. Meer boni konden de Seven- uppers echter niet nemen. In de slotfase schakelde de bezoekende veldheer over naar een pressverdedi- ging. Dat was het moment waarop P. De Geest gewacht had. Hij, die voorheen nog geen rol van betekenis had ge speeld, lukte op dit cruciaal moment twee treffers, die de vijand met verstomming sloegen, 64-58. Door overmoed van de gastheren kon Bavianen nog 2 punten van de achterstand goedmaken, om de volle buit te veroveren, kwamen ze echter te kort. Volgende zondag reist Osiris naar Luchtbah Traditioneel een heel zware dobber want men is er nooit in geslaagd om die verplaatsing tot een goed einde te brengen. Waarom deze keer eens niet Punten: Osiris: Temmerman 16, Cor nand 12, De Geest 8, Veldeman 12, Raman 10, Lievens 2, V.D. Weeën 4. G.S.X. Osiris Somati ontving zondag in de eigen vesting, de ploeg van Grivegnee. Het Waalse team eindigde vorig seizoen, als vice kampioen in derde klasse C. De behaalde ereplaats was goed genoeg om op te klimmen naar tweede klasse. Dat Somati, eens zou verliezen, beseften de grootste optimisten, maar dat het nu ging gebeuren, kon niemand voorspel len. De overwinning heeft er nochtans dik ingezeten. Maar het dubbeltje rolde deze keer naar de verkeerde kant. De wit- roden namen een dasastreuse start. In de aanval brachten ze er in de aanvangsminuten niet veel van terecht. «Het festival van de mislukte shots» zou de titel kunnen geweest zijn van het opgevoerde stuk. Bij de tegenstreefsters daarentegen luk te vrijwel alles. De Walinnen leken wel buskruit te hebben gegeten. De zone verdediging van de thuisploeg werd van alle kanten met succes onder vuur genomen. Terwijl Somati slechts losse flodders afvuurde, schoten de gasten de netten in vuur en vlam. Niet te verwonde ren dat de score na 12 minuten tot 14-30 opliep. Coach Wojtal veranderde toen haar strijdplan en liet de man op man verdedi ging toepassen. Nu keerden de kansen en zachtjes aan konden de gastvrouwen een deel van hun achterstand ophalen. Rust25-34. In de tweede helft rukten de brand- blusters verder op. Dat Grivégnee haar doelgemiddelde van het eerste kwartier niet kon aanhouden, wist iedere aanwe zige. De Somatimeisjes naderden stap voets, namen zelf twee punten voor sprong, werden weer bijgehaald enz. Het accordeondeuntje duurde bijna de gehele herneming. Wojtal was inmiddels zelf komen opdraven maar kreeg dadelijk een paar onverdiende persoonlijke fouten aangesmeerd. De spanning in de zaai was te snijden bij een 53-53 stand en nog 4 seconden speeltijd. Een van de bezoeksters mocht de bal van aan de zijlijn inwerpen. Het ronde ding geraakte in handen van een ploegmaat, die niet aarzelde en de beslissende gaol aantekende in het eindsignaal. Even was er nog onzeker heid. De plaatselijke aanhang hoopte dat het doelpunt na de ultieme fluittoon was gemaakt, maar de scheidsrechter ont nam hen vlug alle illusies. Dus geen verlengingen voor de ontgoo chelde Denderleeuwse ploeg, wel een nipte nederlaag.

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 9