FRANCIS SMET Een klusje voor Osiris Aalst Kangoeroes dames eindelijk winst Nieuwe Gazet van Aalst 16 november 1984 11 TWEEDAAGSE GRANDIOZE ANTIEK-, BROCANTE- ROMMELBEURS te AALST in de KEIZERSHALLEN zaterdag 17 en zondag 18 november 1984 telkens van 9 tot 18 uur. Info: 056/7010 57 Immerzeeldreef 3 1 AALST - Tel. (053)21.66.79 Dealer DELMAC PVC en ALU-ramen - dubbel glas DBC Aalst - ABB Kortrijk 71-50 Grembergen - Terlindenboys 66-87 Osiris - Boom 103-80 MTSA Krachtbal kreeg Lokeren als wedstrijd PiTjSlUU m>.ws» IJ %W*jr tMWöK ywi«i£ miyfëw ijglül' jg£?M ttTMKIl lm¥£;|' Attaiifl Kwetsuren bijna geheeld Goed nieuws vanuit het DBC ziekenhuis. M. Stokx's oog was in zoverre hersteld dat ze kon opgesteld worden. De thuis ploeg veroorloofde zich zelfs om A. Wiertz, die op de nationale training een voet had verzwikt, nog een week te laten rusten. Ook Inge De Moor, wiens gebro ken neus. zaterdag in de oorspronkelijke stand werd gezet, mocht van op de bank toekijken. DBC kende een zwakke start, waar Kortrijk gebruik van maakte om aan te klampen. Gelukkig zorgde het duo Kas- prowicz-De Rycke ervoor, dat in het zicht van de rust. een kleine voorsprong werd opgebouwd. 32-26. In de tweede helft kregen de aanwezigen een heel ander DBC te zien. In ver dediging waren de Aalsterse meisjes nu veel waakzamer en aanvallend werkten ze collectief af aan liefst 55 waardoor de bezoekers met lege handen huis waarts moesten keren. Punten Kasprowicz 31, Stokx 10, Au- denaert 8, Van Gestel. G. Heireman 8, De Ruyck 14, Martens. Volgende zaterdag staat de verplaatsing naar Wytewa Roeselare op het program ma. (G.S.X.) Een nieuwe scalp aan de gordel De veldslag tegen Lochristi had zijn sporen nagelaten. Bonner, met een paar gekneusde ribben en Vermoesen met een verzwikte voet, waren gekwetst van het front teruggekeerd en konden deze keer niet aantreden. Niettenstaande deze handicaps begon nen de gasten schitterend aan deze wedstrijd. Rudy V.D. Bossche trof 5 keer raak zonder misser en E. Impens ont popte zich als Koning Bordeveger zodat de bezoekers bij de rust, de touwtjes stevig in handen hielden, 29-44. Na de kampwisseling diste Grembergen een aardig stukje gevechtsbasket op, maar de Terlindenboys lieten zich niet van de wijs brengen. Integendeel, J. Tembuyser schudde enkele geslaagde haakworpen uit zijn mouw en zijn ploeg maats voerden eveneens een paar num mertje op, zodat Terlindenboys tenslotte nog vrij gemakkelijk won. Punten Borms 29, V.D. Bossche 14, Impens 21Geerinckx 11Schellinck 4, Tembuyser 8. Op zondag 18 november speelt Terlin denboys de belangrijkste thuismatch tegen gelijk geklasseerde Temse. Supporters op post (G.S.X.) D. Temmerman velt Boom in 20 minuten Osiris is alweer 2 punten rijker. Deze keer namen ze Boom te grazen. In de rang schikking schuiven Marchant en co dan ook zachtjesaan naar de bovenste regio nen. De groen-witten namen al dadelijk het initiatief, 11-2 na 4 minuten. Als haze winden vlogen de thuisspelers over het terrein en verrasten door snelle tegen aanvallen, keer op keer de bezoekende verdediging. Boom pakte dan uit met een massale glijshow en probeerde zo het tempo te drukken. De scheidsrechters lieten zich gelukkig aan dat spelletje niet vangen. Een antislip spuitbus en een dosis frisse lucht via de inmiddels geopende poort zorgden ervoor dat de partij op een normale wijze kon doorgaan. Na een kwartier miste Dirk Temmerman een inlegger. Voordien had hij echter 8 opeenvolgende treffers door het net gejaagd. Uiteindelijk lukte de Dender- leeuwse kapitein liefst 20 punten aan een ongelooflijk gemiddelde van 87 of 10 op 12 en dat in slechts 20 minuten. Juist voor het rustsignaal ondernam de Boomse speler W. Hertmans, van op zijn eigen helft een wanhoopsworp die zo waar door het net keilde en heel wat animo in de zaal bracht. Ruststand 58-34. De tweede speelperiode verliep veel evenwichtiger. De zege zekere thuis ploeg voerde een paar mooie nummer tjes op waar vooral Veldeman van gebruik van maakte om een paar gemak kelijke punten te scoren. Ook Lievens- Famaey mochten nu opdraven en deden het verre van slecht. Boom speelde goed mee, maar bleef toch altijd op een veilige afstand van Osiris hangen. De eerstkomende opdracht kondigt zich heel wat moeilijker aan. Op zondag 18 november gaat Osiris, Pitzemburg in eigen huis bekampen. Toch moeten de Sevenuppers ook deze confrontatie tot een goed einde kunnen brengen. (GSX) 1 /8ste finale beker Edo - Giwo 4/1 Rode Duivels - Excelsior 1 /0 doelpunt van Frank De Vriendt Boterhoek - Gipak 0/2 Doelpunten van Persoons 2x Volharden - Rode Roos 0/2 Doelpunten van Schorreel en Daeleman Den Hert - IJsboerke 0/1 Doelpunt van Guido Lanckaert Melckenbeeckvr. - Endoka Doelpunt van Hubert De Sutter Amapola - Nieuwe Wijk 1 /0 Doelpunt van Geert Van Neck Koszen - Cambrinus 2/2 Strafschop 3/4 Uitgestelde wedstrijden Zaterdagkompetitie tweede afdeling Eendrachtboys - Jong Timarcha 0/8 Royal Sportief - Sparta Pinti 2/1 Strafcomité MTSA Geschorst tot eide seizoen Geert De Coster (Piasken en Zandput) Afgevaardigde Jozef Van Wesemael (Piasken) tot 31.12 geschorst. Zes effectieve speeldagen geschorst. Glenn Comand (Adelaars) Geschorst voor onbepaalde tijd (drie jaar minimum). Eric Kieckens (Adelaars) Geschorst voor onbepaalde tijd (drie jaar minimum). Patrick Windes (Musica) Onmiddellijk geschorst tot verschijning Guy Piquer (Lada Boys en Real Familial) Afgevaardigde Jan Kindermans (Real Familial) Van Gelderen (Boterhoek) Patrick Vertongen (Musica)x Heizijde/Camu uitslag 2/1 wordt 5/0 FF. Gebrek aan organisatie Camu. Blaam voor afgevaardigde Camu Willy van Gijsegem. Geschorst voor alle officiële functies tot einde seizoenJohny Van Lierde (Musica) Programma voor 17 en 18 november Zaterdagkompetitie Eerste klasse Boterhoek/Volharden Van der Veken Endoka/Camu Stadsfeldt Excelsior/Rode Duivels Levingbird Giwo/Bartan De Sutter Leeuwerik/Breughels Van Belle Melckenbeeckvr./Lada Boys Van Cam- penhoud Rayo Espanol/Onder den toren Roels Rita Boys/Heizijde Meert Tweede klasse Blauwe vlam/Jong TimarchaGarcia Cambrinus/AlexanderD'Herde Cobila's/Plasken De Meyst Eendrachtboys/Edo De Swaef Den Hert/De Kring De Neef Heiplas/Sparta PintiVan Schuylen- bergh Royal Sportief/Rood zwartDegrieck Zondagsreeks Amapola/Adelaars D'Herde Duifken/Nieuwe Wijk Degrieck Gipak/Sportief 81 Uvin Koszen/IJsboerke Boterbergh Real Familial/SunsetVan der Veken Rode Roos/Park Van Belle Star Boys/Sportkring Levingsbird Zandput/PanoDe Neef De eerste nederlaag van het seizoen, tegen Eendracht Assebroek, heeft geen sporen nagelaten. Bij Jabbeke verplet terde Osiris Aalst de conditioneel zwak kere thuisploeg in de tweede helft. En hoewel een gekwetste Chris Eelbode de laatste twintig minuten aanvallend niet meer meespeelde, kon Aalst met ruime 8-28 cijfers de klus klaren. De reserven kenden een sterke start en namen een lichte voorsprong. Maar de meer ervaren Westvlamingen buitten elke kleine misser van het jonge Aalsterse viertal uit. Jabbeke nam de leiding over maar een verbeten vechtend Osiris dreigde in de slotminuten nog fel. Bij Osiris was Ralph De Kegel aan zijn wederoptreden toe. De C-ploeg in derde afdeling C wil de mindere periode van de voorbije weken definitief wegdrukken. Met een duidelijke overwinning tegen titelfavoriet Opstal werd de aansluiting met de top opnieuw bewerkstelligd. Frank Lauwereys en zijn maats zijn nog niet van plan hun hoop op een plaats in de eindronde te laten varen. (J.G.) Handbalclub Sparta Aalst (EL) Handbalciub ÈV Aalst II (EL) Volley Erembodegem (EvdM) Volley VK Aalst (EvdM Na enkele weken onderbreking zijn de dames van Kangoeroes Aalst er uiteindelijk toch in geslaagd 2 wedstrijdpunten in eigen huis te houden. De heren daarentegen zetten de reeks nederlagen onverdroten verder. tegenstander in het veld. Kangoeroes nam reeds in de eerste set kordaat het roer in handen en haalden deze binnen met 15-8. Deze keer moesten de punten in eigen huis blijven. In de tweede set kwamen de bezoeksters sterk uit de hoek zodat het snel 2-6 werd. Toen werd Aalst opnieuw wakker met 15-9 als eindre sultaat. In de derde set was Kangoeroes kansloos 5-15. In de vierde set ging Lokeren door op zijn elan, maar bij 2-10 was een uitbrander van de coach vol doende om opnieuw vaart in het lokale spel te brengen. Langzaam maar zeker kwam Aalst terug om de set te winnen met 15-12. Ook de reserven wonnen hun 15-9,13-15 en 15-12. (PVDA) De herenploeg kreeg vorig weekend ADEC Baasrode op bezoek. De thuis ploeg kon in de eerste set weerstand bieden tot 9-15. In de tweede set was de Aalsterse weerbaarheid al een stuk minder6-15. In de derde set bleef Aalst aan de leiding tot 13-12. Toen kwamen de bezoekers aan de opslag en ondanks hevig verweer werd het 13-15. Tegen Baasrode, dit jaar nog steeds onge slagen hadden de Aalstenaars weinig verrassingen verwacht. De ploeg lijkt wel te getuigen van een betere conditie. Ook het reserveteam ging met 0-3 de (Schelde) de boot in. Het dames

De Gazet van Aalst | 1984 | | pagina 11