TETnjFÊlT""
Wendt U in volle vertrouwen tot het Liberale Dienstbetoon
Geen woorden maar daden
Liberalen, ten strijde De strijders staan tot uw dienst
Dienstbetoon der Liberale Partij Arrondissement Aalst
Liberale Vakbonden van het Arrondissement AALST
Hieronder de Lokalen der plaatselijke Af deelingen, en de dagen
en uren, waar en wanneer de Werkloozen betaald worden.
Studie van den Notaris
TIBBAUr, te Aalst
Senator VAN DE WIELE
Volksvertegenwoordiger Dr BEHN
Schepen Gustaaf DE STOBBELEIR
Provinciaal Raadslid Adv. F. VERBRUGGHEN
Provinciaal Raadslid Albert STEVENS
Provinciaal Raadslid Pol VAN CAUTER
«Geva» Cigaretten Gemeenteraadslid El. VAN DEN BERGHE
Provinciaal Raadslid Jules DE PAEPE
Partijsecretaris Etniel VAN LIL
Op de buitengemeenten, wende men zich in volle vertrouwen tot de plaatselijke Liberale Leiders
HOOFDZETEL Liberaal Volkshuis Windmolenstraat, 12, te AALST
f OM ATEN
NAPELS
Voor het Bureel ARTHUR DE LOOSE.
SHOTTEN VAN HAN
len van Rochefort
UIT TER HAIsD TE KOOP
STAD AALST
Schoon BURGERS)IUIS, met inrij
poort en hof te Aalst, Vooraitzichtstr.,
nr 3, groot 4 aren 4 ca.
BURGERSHUIS niet hof aan de
Kerkhofbaan, groot 2 a. 9ö ca.
Bouwgronden l>e Schryver- en
Wellekensstraat, Sint Annalaan, Vale
rius De Saedeleerstcaat, Ledebaan,
Parklaan en Lokeren voldstraat, Leo de
Bethunelaan en Meirestraat.
HUIS Gentschestcenweg, nf 312.
groot 8 a. 90 ca.
Een welgelegen WOONHUIS kunnen
de dienen voor alle bedrijven te Aalst,
Diepestraat, 110, groot 1 aar 10 ca.
Onmiddellijke ingtbruiktreding.
Voor inlichtingen zich wenden ten
Kantore van bovengjnoemden Notaris
TIBBAUT.
Studie van Notaris TIBBAUT te Aalst,
Keizerlijke Plaats, 31
Om uit onverdeeldheid te treden
De Notaris CAUDRON te Erembode-
gem, zal met tusschenkomst van Nota
ris TIBBAUT te Aalst, ten overstaan
van den Heer Vrederechter van het
kanton Herzele, openbaar verkoopen
GEMEENTE EREMBODEGEM
Ean WOONHUIS met afhangen en
tuin, aan den Brusselschenstw, 56, wijk
Ronsevaal, sectie A, Nr 1108h, groot vol
gens meting 1 a81 ca. 14 decimili.
Onmiddellijke ingebruiktreding.
Verdeeld in twee loten
Voor beschrijf zie plakbrieven.
Voor bezoek en sleutel zich wenden
tot M. Martin Boterbergh-Arijs, te
Erembodegem, Groenstraat, 8, den
Maandag, Woensdag en Vrijdag, tel
kens tusschen 2 en 5 uur namiddag.
Voor bezichtigen van plan ten kanto
re van bovengenoemde Notarissen Cau
ldron en Tibbaut.
EENIGE ZITDAG
ZATERDAG 24 JULI 1937
om 2 uur des namiddags, te Erembode
gem, op het Gemeentehuis, nabij de
kerk.
Schoon BURGERSHUIS, Statiestraat,
Nr. 7, Aalst. Vrij op 1 Auigustus 1937.
Voor voorwaarden zich wenden tot
Notaris TIBBAUT, Keizerlijke plaats,
Nr. 31, Aalst.
ArbeidersLandbouwers
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken tweeden Maandag van 10 tot 12 u
GEERAARDSBEBGEN Liberaal Huis, Groote Markt, eiken laatsten Maandag
van 11 tot 12 uur.
NINOVE Liberaal Huis, Markt, eiken tweeden Dinsdag van 10.30 tot 12 uur.
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken vierden Zaterdag van 11 tot 12 u.
NINOVE Bij hem ten huize, alle werkdagen van 8 tot 10 uur.
DENDERLEEUW Bij Charles Samyn, Statie, eiken eersten Maandag der maand
van 6 tot 7 uur.
DENDERHAUTEM Bij De Winter Charles, Terlinden, eiken eersten Maandag
der maand van 5 tot 6 uur.
WELLE Bij Kamiel Heyman, eiken eersten Maandag der maand van 7 tot 8 u.
AALST Bij hem t'huis, Capucienelaan, 23, den Dinsdag en Vrijdag van iedere
week van 6 tot 7 uur 's avonds. Ten STADHUIZE Bureel der ontvan-
gerij, voor alle zaken, betreffende zijn Schepenambt, den tweeden en
vierden Woensdag van iedere maand, van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
GRAAF EGMONT Groote Markt, den tweeden en vierden Woensdag
van iedere maand, van 8.30 tot 9.30 uur 's avonds.
OORDEGEM Bij Hilaire De Mulder, Café «De Zwaan», Steenweg, eiken twee
den Dinsdag der maand van 7 tot 7.45 uur 's avonds.
LEDE Bij Frans Luwaert, Statiedreef, eiken tweeden Dinsdag der maand, van
8 tot 8.45 u. 's avonds.
AALST Bij hem thuis, den eersten en derden Maandag der maand, van 17
tot 19 uur.
ERPE Lokaal Eendracht, tweede en vierde Maandag der maand van 5 tot 7 u.
's namiddags.
MEERBEKE Bij hem thuis, eiken Donderdag van 2 tot 6 uur 's namiddags.
AYGEM Bij hem thuis, eiken tweeden Zondag van 10 tot 12 uur. Alle Dinsda
gen en Donderdagen van 7 tot 9 uur 's morgens.
GEVA SIGARETTEN ZIJN DE BESTE
PROEFT ZE U BLIJFT ZE ROOKEN
GEBROEDERS VAN OUDENHOVE
2, ALBERT LIENARTSTRAAT, 2,
AALST
ALGEMEENE ONDERNEMINGEN
Voor uwe SCHRIJN-, TIMMERWER
KEN en allerhande HERSTELLINGEN,
wendt U in volle vertrouwen tot het
huis
OSCAR DE BRUECKER,
OUDE GENTBAAN, 30 AALST
Matige prijzen Verzorgd werk
Alvorens U een RADIO aan te schaffen,
wend U in volle vertrouwen tot den Mekanieker
MICHEL SCHOLLAERT
VLIERZELE, MOORLEGEM.
Ook alle keus van elektrische toestellen, velos
en onderdeden, aan matige prijzen.
EREMBODEGEM Bij hem thuis, alle dagen van 7 tot 8 uur 's avonds. Zaal
Astrid, alle Zondagen van 10 tot 12 uur.
IDEGEM Bij hem thuis, alle Dinsdagen van 7 tot 8 uur 's avonds.
VOORDE b;j de gebroeders Groeninckx, Ophemstraat, den eersten Zondag
van 9.30 'ot II uur 's voormiddag s.
GEERAARDSBERGEN Liberalen Kring, den tweeden Maandag van 7 tot 8.30
's avonds.
S/^-* ARDINGEN: Bij Stutewagen, den tweeden Zaterdag van 4.30 tot 5.30 uur
s namiddags.
GOEFFERDINGEN Bij De Starcke, den tweeden Zaterdag van 6 tot 7 uur
's avonds.
OVERBOULARE Bij Frans Molderez, Lessensche Steenweg, den tweeden Za
terdag van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
VIANE Bij Maurice Van Belle, den derden Zondag van 10 tot 11 uur 's voor-
middags.
MOERBEKE Bij Ghislain Bascuul, den derden Zondag van 9 tot 10 uur
's voormiddags.
ATEMBEKE Bij Omer De Ceuleneer, den derden Zondag van 11.30 tot 12.30
uur 's voormiddags.
NIEUWENHOVE Bij Paternotte, den vierden Zaterdag van 3 tot 4 uur na
middag.
GRIMMINGEN Bij Hector Sunnaert, den vierden Zaterdag van 4.30 tot 5.30
's namiddags.
SANTBERGEN Bij Remi Van Droogenbroeck (Lust), den vierden Maandag
van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
AALST In Graaf Egmont, Groote Markt, den Maandag en Woensdag van elkt
week van 8.30 tot 12 uur en van 2 tot 5 uur namiddag. De Zaterdag van
8.30 tot 12 uur. DUS NIET de Dinsdag, de Donderdag, de Vrijdag gansch
de dag, de Zaterdag namiddag.
SOTTEGEM Bij Richard De Moor, Liberaal Huis, Musselystraat, eiken eersten
Dinsdag van 8.30 tot 10 uur.
BORSBEKE Bij Honoré Simoens, Molendijk, 195, eiken eersten Dinsdag van
2 tot 3.30 uur.
HELDERGEM Bij Charles Pipa, Dorp, eiken eersten Donderdag van 8.30 tot
10.30 uur.
GIJSEGEM Bij Gustaaf Coppens, Café Terrasse Steenweg, eiken eersten
Donderdag van 2.30 tot 4 uur.
MEIRE Bij Cyriel Van Impe, Kruiskouter, eiken tweeden Dinsdag van 10.45 tot
1.30 uur.
NIEUWERKERKEN Bij Weduwe Van Sande, Dorpplaats, eiken tweeden Dins
dag van 2.30 tot 4 uur.
HERZELE Bij Oscar Van Cauter, Markt, eiken tweeden Donderdag van 9 tot
11 uur.
MOORSEL Bij Louis Vereecken, Exterken, eiken tweeden Donderdag van 2.30
tot 4.30 uur.
HAELTERT Bij Alfons De Schepper, Steenweg, eiken derden Dinsdag van
8.45 tot 10.15 uur.
KERKXKEN Bij Cyriel Van Melckebeke, Driehoek, eiken derden Dmsdag van
10.30 tot 11.30 uur.
DENDERLEEUW Bij Louis De Schrijver, Aug. De Brabanterstraat, eiken der
den Dinsdag van 3 tot 5 uur
NEDERHASSELT Bij J.B. Matthys, Vogelenzang, eiken derden Donderdag
van 8.30 tot 10.30 uur.
VLIERZELE Bij De Rop, aan de Kerk, eiken derden Zondag van 9 tot 11 uur.
HILLEGEM Bij Leo Opdecam, tegen (Halt) Statie, eiken vierden Dinsdag
van 8.30 tot 10 uur.
BURST Bij Alfons Meuleman, tegen de Statie, eiken vierden Dinsdag van
10.30 tot 11.45 uur.
BAARDEGEM Bij Remi Van den Abeele, Statie, eiken vierden Dinsdag van
3 tot 5 uur.
ST. LIEVENS ESSCHE Bij Omer Cooman, Bruelstraat, Café des Roses
eiken vierden Donderdag van 9 tot 11 uur.
ST. LIEVENS HAUTEM Bij Richard Erauw, Café St. Antonius Dorp
plaats, eiken vierden Donderdag van 1.30 tot 3.30 uur.
BERICHT.
Voor uwe schrijn- en timmerwer
ken en allerhande ondernemingen,
wend U in volle vertrouwen tot de
Mekanieke Schijnwerkerij
OSCAR DE BRUECKER
Oude Gentschebaan, 30,
Verzorgd werk
AALST.
Matige prijzen
DE BESTE
VOORTBRENGST
DER WERELD I...
ingelegd in doozen
in Italië
TE KOOP
Schoone eetplaats in eiken hout.
Voor inlichtingen, zich wenden
Windmolenstraat, 12, Aalst.
Het Hoofdbureel is open, alle werkdagen van 8 tot 12 uur, xoor de Werkloozendienst en
van 1.30 tot 5.30 uur voor de Syndikale aangelegenheden, alsook de Woensdag tot 7 uur
's avonds. Verder zal iemand op het Bureel zijn, de 2e en 4e Zondag van iedere Maand,
van 9 tot 11 uur.
Arthur De Loose, bij hem thuis, Vaksch mlstraat, 25, Aalst, elke Dinsdag, van 6 tot 9
uur. Slechts voor bijzondere gevallen.
(Men leze achtereenvolgens Gemeenten, Lokalen, Helper, dag en uur van het Voor
schot, dag en uur der Eindbetaling.)
1) AALST, Liberaal Volkshuis, Zaterdag van 8.30 tot 11.30 uur Zaterdag van 8.30 tot 11.30 u.
Maandag van 3 tot 5 uur en Woensdag van 5 tot 7 uur.
2) AYGEM Segers Kamiel, Opaygem Beernaert Achiel, Berg Zaterdag te 2 uur Maan
dag te 1.30 uur.
3) BAMBRUGGE Meuleman Pieter, Steenweg Van Nuffel Domien, Eegem Zaterdag
te 1 uur Maandag te 9 uur.
4) BAERDEGEM Pots Louis, Heldenberg Pots Prans Vrijdag te 4 uur Zaterdag te 4 u.
5) ASPELAERE, De Groote René, Wilgendries Van Damme Louis, Wilgendries Zaterdag te
3 uur Zaterdag te 3 uur.
6) BURST Meuleman Alfons, Statie Vermeulen Petrus, Stockt Zondag te 10 uur Maan
dag te 10 uur.
7) ERONDEGEM Meuleman Maurice, Dorp Zaterdag te 3 uur Zaterdag te 3 uur.
Liti'E Eendracht, Audenaerdsche Steenweg De Troyer Benolt, Sevecote Vrijdag te 4
uur Vrijdag te 4 uur.
9) HERDERSEM Zaal «De Kletser». Groote Baan De Winter Richard Zaterdag te 9 u.
Maandag te 2 uur.
10) IMPE Temmerman Benolt, Dorp De Wolf Adolf, Dorp Zaterdag te 2.30 uur Zater
dag te 2.30 uur.
11) LEDE Liberaal Volkshuis, Statiedreef Lemmens Alfons, Lange Akker, 9 Vrijdag te
3.30 uur Vrijdag te 3.30 uur.
12) MEIRE Liberaal Volkshuis, Kruyskouter Troch René Vrijdag te 7 u. Vrijdag te 2 a
13) MOORSEL L. Vereecken, Eksterken De Meyst Leon, Kattestraat Vrijdag te 6 uur
Zaterdag te 3 uur.
14» NIEUWERKERKEN Liberaal Volkshuis, Edixveld Matthys Julius Zaterdag te 5 uur;
Zaterdag te 5 uur.
15) OORDEGEM Van Leuven Benoit, Steenweg Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
16) OTTERGEM Bayens August, Blauwput Zaterdag te 4 uur Zaterdag te 4 uur.
17) EREMBODEGEM Zaal «Astrid», Brussel,che Steenweg Merxks Leuis, Rosevaal Za
terdag te 2 uur Zaterdag te 2 uur.
18) HAELTERT De Schepper Alf., Houtmarkt Van Berleere Albert, Blokhuizenstraat
Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
19) HERZELE Van Cauter Oscar, Markt S:hol!aert Alois, Groenlaan Maandag te 11 u.
20) KERKSKEN Roelandt Oscar. Berg DUaeseleer Albert, Driehoek Vrijdag te 4 uur
Vrijdag te 4 uur.
21) RESSEGEM Vander Gucht Omer, Veldiioek Maandag te 11.30 uur.
22) ST-LIEVENS-HOUTEM Rubenspaleis, Dorp De Vos Achiel, Schoolstraat Zaterdag te
1.30 uur Dinsdag te 3 uur.
23) WELLE Heyman Kamiel, Regentstraat Zaterdag te 9 uur Zaterdag te 9 uur.
24) ZONNEGEM Goossens Prosper, Hoeksken Schollaert Sylvain Vrijdag te 10 uur
Maandag te 9.30 uur.
25) HELDERGEM Pipa Charel, Oud-Dorp Impens Kamiel, Liefkenshoek Vrijdag te 10 u.;
Maandag te 2.30 uur.
26) TERJODEN Van den Broeck Philemon Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
27) DENDERIIOUTEM De Winter Charel, Terlinden Van Berlament Adolf, Terlinden
Zaterdag te 8 uur Zaterdag te 8 uur.
28) DENDERLEEUW Café Cinema, Molenweg Verbeek Jozef, Welleweg Vrijdag te 5 u.
Zaterdag te 10 uur.
29) NINOVE Liberale Kring, Markt Brackenier Armand, 8 Urenstraat; Zaterdag te 10 u.
Zaterdag te 10 uur Woensdag van 3 tot 6 uur.
30) MEERBEEK De Smet Richard, Dorp Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
31) NEDERHASSELT Scheerlinck Prosper, Ninoofsche Steenweg Zaterdag te 2 uur Za
terdag te 2 uur.
32) DENDERWINDEKE Geeroms Richard, Nieuwe Baan Van Belle Frans, Rijstraat
Vrijdag te 3 uur Zondag te 9 uur.
33) SOTTEGEM De Moor Richard, Statie Marcel Delrue, D. Van den Bosschestraat
Zaterdag te 1 uur.
DïUtó. M. BRACKE-DÜBGia, St-GUU»