Wendt U in volle vertrouwen tot het Liberale Dienstbetoon
Geen woorden maar daden
Liberalen, ten strijde De strijders staan tot uw dienst
Dienstbetoon der Liberale Partij Arrondissement Aalst
Liberale Vakbonden van het Arrondissement AALST
Hieronder de Lokalen der plaatselijke Afdeelïngen, en de dagen
en uren, waar en wanneer de Werkloozen betaald worden.
Studie van den Notaris
TIBBAUr, te Aalst
Senator VAN DE WIELE
Volksvertegenwoordiger Dr BEHN
Schepen Gustaaf DE STOBBELEIR
Provinciaal Raadslid Adv. F. VERBRUGGHEN
Provinciaal Raadslid Albert STEVENS
Provinciaal Raadslid Pol VAN CAUTER
Gemeenteraadslid Fl. VAN DEN BERGHE
Provinciaal Raadslid Jules DE PAEPE
Partijsecretaris Etniel VAN LIL
Op de buitengemeenten, wende men zich in volle vertrouwen tot de plaatselijke Liberale Leiders
HOOFDZETEL Liberaal Volkshuis Windmolenstraat, 12, te AALST
Voor het Bureel ARTHUR DE LOOSE.
VIJFDE BLADZIJDE
UIT TER HAND TE KOOP
STAD AALST
Schoon BURGERSHUIS, met inrij
poort en hof te Aalst, Vooruitzichtstr.,
nr 3, groot 4 aren 4 ca.
BURGERSHUIS niet hof aan de
Kerkhofbaan, groot 2 a. 96 ca.
Bouwgronden l>e Schryver- en
Wellekensstraat, Sint Annalaan, Vale
rius De Saedeleerstcaat, Ledebaan,
Parklaan en Lokeren vcldstraat, Leo de
Bethunelaan en Meirestraat.
HUIS Gentschesteenweg, nr 312.
groot 8 a. 90 ca.
Een welgelegen WOONHUIS kunnen
de dienen voor alle bedrij ven te Aalst,
Diepestraat, 110, groot 1 aar 10 ca.
OnmidJdellij ke ingi bruiktreding.
Voor inlichtingen zich wenden ten
Kantore van bovengenoemden Notaris
TIBBAUT.
De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst,
Keizerlijke Plaats, 31, benoemd bij
vonnis der Rechtbank van Eersten
Aanleg te Dendermonde, in date 27
Juli 1937, zal openbaar verkoopen
Een welgelegen HANDELSHUIS te
Aalst, ten voorhoofde aan de Korte
houtstraat, 27, groot 63 centiaren, sec
tie 8 nr 1124b.
Bewoond door de echtgenooten Jean
Medaerts-Lauwers.
ZITDAGEN
INSTEL 16 SEPTEMBER 1937
VERBLIJF 30 SEPTEMBER 1937
om 4 uur namiddag, in den Burgers-
kring bij den heer Joseph Van den
Eynde te Aalst, Korte Zoutstraat.
De Notaris TIBBAUT te Aalst, zal
openbaar verkoopen Een schoon en
welgelegen WINKELHUIS met bij zon
deren ingang, koer en hof, te Aalst aan
de Gentschestraat, Nr 95, groot 1 aar 30
centiaren.
Bewoond, en gebruikt door dame wed.
Jan-Baptist De Smet-Van Lierde, tot 15
November 1937.
Te bezichtigen alle Maandagen en
Donderdagen van 2 tot 6 ure 's namid
dags.
Voor verder beschrijf, zie bijzondere
plakbrieven.
EENIGE ZITDAG Maandag 13 Sept.,
1937, om 4 uur des namiddags, ter her
berg «In Sint-Joseph», bij den heer Ju
les Verspaille, te Aalst, 40, Arbeidstr.
De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst,
Keizerlijke plaats, 31, zal openbaar ver
koopen
Een perceel ZAAILAND, gelegen te
Nieuwerkerken, wijk Edixvelde, ter
plaats genoemd «Everbrempt, of Over
den Brempt», sectie C. nrs 513 en 515,
groot 20 aren 70 centiaren.
Gebruiker, Mr Leonard De Smet.
Ingesteld 1700 fr.
Tweede Zitdag DINSDAG 14 SEPT.
1937, om 4 uur namiddag, ter herberg
der kinderen Van Landuyt, te Nieuwer
kerken, Kwalestraat, nabij het Dorp.
OPENBARE VERKOOPING
BERICHT
Notaris VAN DER MYNSBRUGGE te
Oordegem, zal openbaar te koop stel
len
1) Een perceel beste ZAAILAND, te
Smetlede, Kerselaar, Sectie B num
mers 296 en 297, groot 1 Ha. 20 aren 30
ca., verdeeld in vijf loten, zie plakbrie
ven.
ZITDAG
MAANDAG 6 SEPTEMBER 1937,
om 3 uur stipt, bij heer Rasschaert-
Moreels, herberg «De Vier Wegen», te
Oordegem Steenweg.
2) LANDEN en MEERSCH, te Bave-
gem, als volgt
a) Perceel "land te Bavegem, Kluit,
Sectie B Oostkant van nr 314, groot
14 a. 60 ca.
b) Perceel land te Bavegem, Sectie
B nr 399, groot 15 a. 20 ca.
c) Meersch te Bavegem, Sectie B nr
100, groot 15 a. 90 ca.
ZITDAG
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1937,
om 3 uur stipt, bij heer Désiré Van den
Berghe, te Bavegem-Beneden.
3) Een WOONHUIS met hof grond, te
Erondegem, Halfblinder, Sectie A nr
105g-h, groot 7 a. 20 ca.
TOEWIJS
MAANDAG 13 SEPTEMBER 1937,
om 3 uur stipt, bij heer Leopold De
Smet-Parrez, te Erpe, Halfbunderstr.
4) HUIS en BOUWGROND te Masse
men, Kortenbosch, te weten
a) Woonhuis met afhangen en grond,
te Massemen, Kortenbosch, Sectie B
nr 185c, groot 3 aren 60 ca.
b) Perceel bouwgrond te Massemen,
Kortenbosch, Sectie B ex nummer 408e,
groot 10 aren 14 ca., verdeeld in twee
loten, ieder 10 meters breed aan de
straat. Zie plakbrieven.
ZITDAG
MAANDAG 27 SEPTEMBER 1937
om 3 uur stipt, bij heer Jan Goeman,
te Oordegem-Schoot.
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken tweeden Maandag van 10 tot 12 u
GEERAARDSBERGEN Liberaal Huis, Groote Markt, eiken laatsten Maandag
van 11 tot 12 uur.
NINOVE Liberaal Huis, Markt, eiken tweeden Dinsdag van 10.30 tot 12 uur.
AALST Graaf Egmont, Groote Markt, eiken vierden Zaterdag van 11 tot 12 u.
NINOVE Bij hem ten huize, alle werkdagen van 8 tot 10 uur.
DENDERLEEUW Bij Charles Samyn, Statie, eiken eersten Maandag der maand
van 6 tot 7 uur.
DENDERHAUTEM Bij De Winter Charles, Terlinden, eiken eersten Maandag
der maand van 5 tot 6 uur.
WELLE Bij Kamiel Heyman, eiken eersten Maandag der maand van 7 tot 8 u.
AALST Bij hem t'huis, Capucienelaan, 23, den Dinsdag en Vrijdag van iedere
week van 6 tot 7 uur 's avonds. Ten STADHUIZE Bureel der ontvan-
gerij, voor alle zaken, betreffende zijn Schepenambt, den tweeden en
vierden Woensdag van iedere maand, van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
GRAAF EGMONT Groote Markt, den tweeden en vierden Woensdag
van iedere maand, van 8.30 tot 9.30 uur 's avonds.
OORDEGEM Bij Hilaire De Mulder, Café «De Zwaan», Steenweg, eiken twee
den Dinsdag der maand van 7 tot 7.45 uur 's avonds.
LEDE Bij Frans Luwaert, Statiedreef, eiken tweeden Dinsdag der maand, van
8 tot 8.45 u. 's avonds.
AALST Bij hem thuis, den eersten en derden Maandag der maand, van 17
tot 19 uur.
ERPE Lokaal Eendracht, tweede en vierde Maandag der maand van 5 tot 7 u.
's namiddags.
MEERBEKE Bij hem thuis, eiken Donderdag van 2 tot 6 uur 's namiddags.
AYGEM Bij hem thuis, eiken tweeden Zondag van 10 tot 12 uur. Alle Dinsia-
gen en Donderdagen van 7 tot 9 uur 's morgens.
EREMBODEGEM Bij hem thuis, alle dagen van 7 tot 8 uur 's avonds. Zaal
Astrid, alle Zondagen van 10 tot 12 uur.
IDEGEM 3ij hem thuis, alle Dinsdagen van 7 tot 8 uur 's avonds.
VOORDE Bij de gebroeders Groeninckx, Ophemstraat, den eersten Zondag
van 9.30 tot .11 uur 's voormiddags.
GEERAARDSBERSEN Liberalen Kring, den tweeden Maandag van 7 tot 8.30
's avonds.
SARLARDINGEN Bij Stutewagen, den tweeden Zaterdag van 4.30 tot 5.30 uur
'S namiddags.
GOEFFERDINGEN Bij De Starcke, den tweeden Zaterdag van 6 tot 7 uur
's avonds.
OVERBOULARE Bij Frans MoMerez, Lessensche Steenweg, den tweeden Za
terdag van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
VIANE Bij Maurice Van Belle, den derden Zondag van 10 tot 11 uur 's voor
middags.
MOERBEKE Bij Ghislain Bascuul, den derden Zondag van 9 tot 10 uur
's voormiddags.
ATEMBEKE Bij Omer De Ceuleneer, den derden Zondag van 11.30 tot 12.30
uur 's voormiddags.
NIEUWENHOVE Bij Paternotte, den vierden Zaterdag van 3 tot 4 uur na
middag.
GRIMMINGEN Bij Hector Sunnaert, den' vierden Zaterdag van 4.30 tot 5.30
's namiddags.
SANTBERGEN Bij Remi Van Droogenbroeck (Lust), den vierden Maandag
van 7.30 tot 8.30 uur 's avonds.
AALST In Graaf Egmont, Groote Markt, den Maandag en Woensdag van elkt
week van 8.30 tot 12 uur en van 2 tot 5 uur namiddag. De Zaterdag van
8.30 tot 12 uur. DUS NIET de Dinsdag, de Donderdag, de Vrijdag gansch
de dag, de Zaterdag namiddag.
SOTTEGEM Bij Richard De Moor, Liberaal Huis, Musselystraat, eiken eersten
Dinsdag van 8.30 tot 10 uur.
BORSBEKE Bij Honoré Simoens, Molendijk, 195, eiken eersten Dinsdag van
2 tot 3.30 uur.
HELDERGEM Bij Charles Pipa, Dorp, eiken eersten Donderdag van 8.30 tot
10.30 uur.
GIJSEGEM Bij Gustaaf Coppens, Café Terrasse Steenweg, eiken eersten
Donderdag van 2.30 tot 4 uur.
MEIRE Bij Cyriel Van Impe, Kruiskouter, eiken tweeden Dinsdag van 10.45 tot
1.30 uur.
NIEUWERKERKEN Bij Weduwe Van Sande, Dorpplaats, eiken tweeden Dins
dag van 2.30 tot 4 uur.
HERZELE Bij Oscar Van Cauter, Markt, eiken tweeden Donderdag van 9 tot
11 uur.
MOÖRSEL Bij Louis Vereecken, Exterken, eiken tweeden Donderdag van 2.30
tot 4.30 uur.
HAELTERT Bij Alfons De Schepper, Steenweg, eiken derden Dinsdag van
8.45 tot 10.15 uur.
KERKXKEN Bij Cyriel Van Melckebeke, Driehoek, eiken derden Dinsdag van
10.30 tot 11.30 uur.
DENDERLEEUW Bij Louis De Schrijver, Aug. De Brabanterstraat, eiken der
den Dinsdag van 3 tot 5 uur.
NEDERHASSELT Bij JR. Matthys, Vogelenzang, eiken derden Donderdag
van 8.30 tot 10.30 uur.
VLIERZELE Bij De Rop, aan de Kerk, eiken derden Zondag van 9 tot 11 uur.
HILLEGEM Bij Leo Opdecam, tegen (Halt) Statie, eiken vierden Dinsdag
van 8.30 tot 10 uur.
BURST Bij Alfons Meuleman, tegen de Statie, eiken vierden
10.30 tot 11.45 uur.
BAARDEGEM Bij Remi Van den Abeele, Statie, eiken vierden
3 tot 5 uur.
ST. LIEVENS ESSCHE Bij Omer Cooman, Bruelstraat, c Café
eiken vierden Donderdag van 9 tot 11 uur.
ST. LIEVENS HAUTEM Bij Richard Erauw, Café St. Antonius Dorp
plaats, eiken vierden Donderdag van 1.30 tot 3.30 uur.
Dinsdag
Dinsdag
des Roses
van
9 9
Alvorens U een RADIO aan te schaffen,
wend U in volle vertrouwen tot den Mekanieker
MICHEL SCHOLLAERT
VLIERZELE, MOORLEGEM.
Ook alle keus van elektrische toestellen, velos
6b onderdeden, aan matige prijzen,
Het Hoofdbureel is open, alle werkdagen van 8 tot 12 uur, xoor de Werkloozendienst en
van 1.30 tot 5.30 uur voor de Syndikale aangelegenheden, alsook de Woensdag tot 7 uur
's avonds. Verder zal iemand op het Bureel zijn, de 2e en 4e Zondag van iedere Maand,
van 9 tot 11 uur.
Arthur De Loose, bij hem thuis, Vakschoolstraat, 25, Aalst, elke Dinsdag, van 6 tot 9
uur. Slechts voor bijzondere gevallen.
(Men leze achtereenvolgens Gemeenten, Lokalen, Helper, dag en uur van het Voor
schot, dag en uur der Eindbetaling.)
1) AALST, Liberaal Volkshuis, Zaterdag van 8.30 tot 11.30 uur Zaterdag van 8.30 tot 11.30 u.
Maandag van 3 tot 5 uur en Woensdag van 5 tot 7 uur.
2) AYGEM Segers Kamiel, Opaygem Beernaert Achiel, Berg Zaterdag te 2 uur Maan
dag te 1.30 uur.
3) BAMBRUGGE Meuleman Pleter, Steenweg Van Nuffel Domien, Eegem Zaterdag
te 1 uur Maandag te 9 uur.
4) BAERDEGEM Pots Louis, Heldenberg Pots Frans Vrijdag te 4 uur Zaterdag te 4 u.
5) ASPELAERE, De Groote René, Wilgendries Van Damme Louis, Wilgendries Zaterdag te
3 uur Zaterdag te 3 uur.
6) BURST Meuleman Alfons, Statie Vermeulen Petrus, Stockt Zondag te 10 uur Maan
dag te 10 uur.
7) ERONDEGEM Meuleman Maurice, Dorp Zaterdag te 3 uur Zaterdag te 3 uur.
8) ERPE Eendracht, Audenaerdsche Steenweg De Troyer Benolt, Sevecote Vrijdag te 4
uur Vrijdag te 4 uur.
9) HERDERSEM Zaal «De Kletser», Groote Baan De Winter Richard Zaterdag te 9 u.
Maandag te 2 uur.
10) IMPE Temmerman Benolt, Dorp De Wolf Adolf, Dorp Zaterdag te 2.30 uur Zater
dag te 2.30 uur.
11) LEDE Liberaal Volkshuls, Statiedreef Lemmens Alfons, Lange Akker, 9 Vrijdag te
3.30 uur Vrijdag te 3.30 uur.
12) MEIRE Liberaal Volkshuls, Kruyskouter Troch René Vrijdag te 7 u. Vrijdag te 2 u.
13) MOORSEL L. Vereecken, Eksterken De Meyst Leon, Kattestraat Vrijdag te 6 uur
Zaterdag te 3 uur.
Drukk. M. BRACKE-DtJBOia, St-GlUü
14) NIEUWERKERKEN Liberaal Volkshuls, Edixveld Matthys Julius Zaterdag te 5 uur;
Zaterdag te 5 uur.
15) OORDEGF.M Van Leuven Benoit, Steenweg Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
16) OTTERGEM Bayens August, Blauwput Zaterdag te 4 uur Zaterdag te 4 uur.
17) EREMBODEGEM Zaal «Astrid», BrusseLiche Steenweg Merxks Louis, Rosevaal Za
terdag te 2 uur Zaterdag le 2 uur.
18) HAELTERT De Schepper Alf., Houtmarkt Van Berleere Albert, Blokhulzenstraat
Vrijdag te 3 uur Vrijdag te 3 uur.
19) HERZELE Van Cauter Oscar, Markt Schollaerfc Alois, Groenlaan Maandag te 11 u.
20) KERKSKEN Roelandt Oscar, Berg DUaeseleer Albert, Driehoek Vrijdag te 4 uur
Vrijdag te 4 uur.
21) RESSEGEM Vander Gucht Omer, Veldhoek Maandag te 11.30 uur.
22) ST-LIEVENS-HOUTEM Rubenspaleis, Dorp De Vos Achiel, Schoolstraat Zaterdag te
1.30 uur Dinsdag te 3 uur.
23) WELLE Heyman Kamiel, Regentstraat Zaterdag te 9 uur Zaterdag te 9 uur.
24) ZONNEGEM Goossens Prosper, Hoeksken Schollaert Sylvain Vrijdag te 10 uur
Maandag te 9.30 uur.
25) HELDERGEM Pipa Charel, Oud-Dorp Impens Kamiel, Liefkenshoek Vrijdag te 10 u.;
Maandag te 2.30 uur.
26) TERJODEN Van den Broeck Philemon Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
27) DENDERHOUTEM De Winter Charel, Terllnden Van Berlament Adolf, Terlinden
Zaterdag te 8 uur Zaterdag te 8 uur.
28) DENDERLEEUW Café Cinema, Molenweg Verbeek Jozef, Welleweg Vrijdag te 5 u.
Zaterdag te 10 uur.
29) NINOVE Liberale Kring, Markt Brackenler Armand, 8 Urenstraat; Zaterdag te 10 u.
Zaterdag te 10 uur Woensdag van 3 tot 0 uur.
30) MEERBEEK De Smet Richard, Dorp Vrijdag te 2 uur Vrijdag te 2 uur.
31) NEDERHASSELT Scheerllnck Prosper, Ninoofsche Steenweg Zaterdag te 2 uur Za
terdag te 2 uur.
32) DENDERWINDEKE Geeroms Richard, Nieuwe Baan Van Belle Frans, Rljstraat
Vrijdag te 3 uur Zondag te 9 uur.
33) SOTTEGEM De Moor Richard, Statie Marcel Delfue, D. Van den Bosschestraat
Zaterdag te 1 uur.