Dc Volksgazet van liet Arrondissement Aalst BERICHT. Onze Nickelmunt Verschiliig Nieuws. Onze Almanak Gedenkdagen. Luisterrijke Tooneelvertooning Wekelijksclic kllelijn der Hoppe. Burgerlijke Stand Wordt gevraagd Bericht aan de Landbouwers O/ER TE NEMEN. Sirop Pectoral DePratere Institut Rachez de Gand OVER TE NEMEN Café-Hotel-Restaurant, BOUWGRONDEN, allerbeste NAGRAS, Bebouwde HOFSTEDE RUINPAARD Een sclioon tö a po C 2 s to s po C Marktprijzen ten. Verlaat de partij die uw zuur gewon nen centen der belastingen verbrast !I Komt tot ons Ministerie van Spoorwegen, Posterijen en Telegrafen. Beheer van Staatsspoorwegen. Aanwerving van het Technisch Personeel. I. Vergelijkende exames worden afge nomen in December 1906, voor drie plaatsen van ingenieur te begeven bij Trekaiensl en Materieel, en in Januari 1907, voor drie plaatsen van ingenieur te begeven bij den dienst van Wegen en Werken. II. Wie aan die examens wil deelne men mo«'t 1° In de maand December 1906, ten hoogste 29 jaar oud zijn 2° Gediplomeerd zijn als burgerlijk mijn-in genieur of als ingenieur van burgerlijke bouwwerken. III. Elke vraag tot deelneming moet worden gestuurd naar den heer Minister van Spoorwegen, Posterijen en Telegrafen (1) en ten laatste den 31" October aanstaande bij het Departement inkoinon De aanvrager geeft daarin op 1° Hoe oud hij is (jaar, maand en dag der geboorte) en, zoo hij bij hit leger is geweest, noe lang hij werkelijk gediend heeft 2° Of hij verlangt deel te nemen aan de examens zoowel voor wegen en Werken (art. 9, letter A van het programma der vak ken) als voor Trekdienst en Maten el (ibid. letter B), of voor een enkelen, do< r hem te bepalen dienst 3° Over welke taal, Vlaamsch, Hoogduit- sche of Engelsche, hij verlangt ondervraagd te worden op het bijzonder examen, vermeld in art. 9, letter A en B van het programma der vakken 4° Hij voegt bij zijne vraag het diploma, be doeld bij II, 2", of een behoorlijk gewaar merkt afschrift daarvan. IV. Tot het aantal te begeven bedienin gen, worden candidaten aangenomen als sta- ge-doener, mits zij, bij hunne benoeming 1° Belg zijn 2° Van onbesproken gedrag zijn 3° Vry van alle krankheid, lichaamsgebrek of gebrek van gestel en ten minste lra55 groot 4° Des gevorderd, voldaan hebben aan de wetten op de burgerwacht. Als zij bij het le ger dienen of gediend hebben, moeten zij, daarenboven, bij het Departement van Oor log gunstig aangeschreven staan 5° Des gevorderd, bewijzen dat hun diplo ma bekrachtigd werd overeenkomstig de wet van 10" April 1890 op de begeving van aca demische gratiën. V. De jaarwedde van de onneembaar verklaarde candidaten, gedurende de stage, bedraagt 2400 frank, benevens vergoeding, wanneer zij voor den dienst moeten reizen. Augustus 1906' (1) Wie nog dient, sture zijne aanvraag, 'langs hiërarchieken weg, naar het Departe ment van Oorlog. PROVINCIAAL BESTUUR vnn Oost-Vlaaiidci'cn. HOOGER ONDERWIJS Jury door het Gouvernement ingesteld voor het toekenen van wettelijke Academische graden. Inschrijving voor den 2" zittijd van 1906. Bericht. De tweede zittijd der midden- jurij door het Gouvernement ingesteld voor het toekennen van wettelijke academische graden zal, in voorkomend geval, in den bop van October-November aanstaande geopend worden, De inschrijvingen zullen genomen worden in do hoofdplaats van elke provincie, van Maandag 3 tot Donderdag 13 September aan staande inbegrepen. De recipiendarissen van Oost Vlaanderen mogen zien alle werkdagen wenden tot den Afgevaardigde van het Departement van Binnonlandsche Zaken en Openbaar Onder wijs in het Provinciaal Bestuur, 2e Afdeeling A, van 9 tot 11 ure 's morgens, en van 2 tot 4 ure 's namiddas. Gent, den 20 Augustus 1906. Er wordt thans gemeld, dat er geen tijd stip bepaald is voor het uitwisselen der oude nickelmuntstukken zonder gaatjes,en dat de Nationale Bank ze zal blijven ontvangen zoo lang er bestaan zullen, behalve degene die moedwillig beschadigd zijn geworden. Wij vinden het niet meer dan plicht, dat men die nickelstukken geldig laat, zoolang er nog in omloop zijn, zooals men de oude postzegels laat voortduren tot uitputting, wanneer er van een nieuw model ingevoerd worden. Krijgsoefeningen. Bericht. In het opschrift van de poststukken voor inroepen van de 3een 4* Legerafdeelingen die deelnemen aan de groote oefeningen moet, van 29 Augustus tot en met 6 September, geene plaats van bestemming staan. In het adres geeft men enkel ophet nr van het regiment, het bataljon en de compagnie (of het nr van de batterij, het eskadron, de kolom, enz), met de duidelijk geschreven melding Bestuur der Krijgsoefeningen of a 3® Legeraf deeling of 4r Legerafdee- ling' Eiken dag, neemt het Iloold van den post dienst van het Leger de noodige maatrege len om die poststukken op de legerplaatsen dier twee afdeelingen te doen toekomen. Sérénmie. Maandag avond had de sérénade door de Liberale Fanf aren-Maat schappij Les Amis Constants, haar lid M. J. Van den Berg, die de gouden inedalie be kwam in do Muziekschool van Aalst, veel volk gelokt in de Zonnestraat en Houtmarkt. De muziekstukken onder leiding van den knappen muziekoverste M. Ford. Coessens uitgevoerd werden door het publiek herhaal delijk toegejuicht, die uitvoering mocht im mers ook puik worden genoemd. De gebuurte was in,feesteen prachtige bloemengarf werd den jongen laureaat aan geboden door de geburen. Hot Bestuur der Fanfaren-Maatschappij wenschte hem hartelijk geluk. De jonge overwinnaar bedankte allen voor de hem bewezen eer en er werd een go< d glaasje gedronken op het heden en op de toekomst. Aalst. Erg gevat. De genaamde J. Van den Bergh wonende Geeraardsbergsche- straat. had in het werkhuis zijns meesters in een nagel getrapt, waardoor hij een kwet suur aan den voet bekwam. Na eenige dagen werd d.- kwetsuur pijnlijker en de genees heer die hem verzorgde bestatigde bloedver giftiging en zegde dat het been moest afge zet worden. De ongelukkige is aan de gevol gen zijner wonden bezweken. O «ge vjt I- Woensdag namiddag rond 7 ure waren eenige kinderen aan het spelen op het hof van de W® Van Severen op tie wa gonnetjes waarmede men de boomen ver voert. Opeens stuikte de 14jarige knaap Jan Van Braeckel, wonende GróoteBol ie weg er af en viel met den linkerarm en den rech tervoet onderdo wielen die beitle lidmaten gansch vermorzelden. De arme kleine werd naar zijne woning gedragen en aldaar ver zorgd door den heer dokter Mertens. Een muggesteek. Acht dagen geleden werd Cam. Adam, bakker, Brussel- schen steenweg Aalst, terwijl hij aan den ar beid was. aai: de hand gestoken door eene mug. Hij gaf daar verder gemi acht op.'s An derdaags was zijn hand zeer gezwollen en het werd zoo erg dat hij daags nadien bij den geneesheer ging. De geneesheer sneed het gezwel open, en vreet Te zelfs een oogenblik, dat liet noodig zou ziji: de hand af te zetten. Heden noch tans is Cam. Adam buiten gevaar, al kan hij zijn werk nog niet hernemen Deze morgend is het lijk van zekeren D. W. werkman in de« Filature et Filteries Réunis bij den Zwarten Hoek, alhier opge- visebt. De verdronkene, die Vrijdag avond nog zijn werkloon afgegeven heeft, moet door ongeluk in den Dender gevallen zijn. De ongelukkige is gehuwd en vader van 5 minderjarige kinderen. Le<Ie. Zondag nacht, is op de wijlt Kei- berg eene koornmijt afgebrand, toebehooren- de aan Camiel De Craecker. Men veronderstelt dat er kwaadwilligheid in 't spel is. Een onderzoek is door den heer politiekommissaris ingesteld. Ereinltodegem. Een schrikkelijke brand heeft Woensdag morgend de stal en de schuren van René Buys op het dorp ver nield, met den oogst die nog maar pas was Samengedaan. Dank aan de spoedige hulp van geburen en moedige inwoners 'is men er in gelukt de aanpalende huizen te vrij waren. De schade is door verzekering gedekt Nlnove. Nachtelijke diefstal. Onbe kende dieven zijn ingebroken in het fabriek La Ninovoise op de kaai, alsook in het werkhuis van het electriek licht der stad. Erg .ongeval. Zekere Hyppoliet Van den Haute, voerman bij M. De Cooman, han delaar is gisteren oniler de wielen geraakt van zijn zwaar heiaden wagen en erg ge kwetst geworden. Men heeft hem met alle voorzorgen bij M. De Decker binnengedragen, alwaar Doktoor Behn hem verzorgd heeft.. Voorde. Woensdag' werd op den open baren weg door den heer pastoor van Opnas- selt het lijk gevonden van den heer Karei Pcssemiers, schepen der gemeeete Voorde. Den heer Pcssemiers die 64 jaar oud was moet schielijk overleden zijn. De overledene werd alom geacht. Baejürodc. Woensdag bevond zich op de Schelde in een boot ie de 11 ja rige H. Die- rick. Op eens leunde de knaap zich voorover met het gevolg dat hij in net water viel. De broeder die den drenkeling achter na sprong, had groote moeite zich zeiven te red den. Tot hiertoe werd het lijk nog niet opge- vischt. Solegem. - Maandag avond werd al hier ter gelegenheid der kermis een vuur werk afgestoken. M. Cardoen deurwaarder teMeulebeke, die aan de vensters van zijn schoonbroeder stond, werd door een vuurpijl in volle gelaat getroffen en erg gekwetst. Doktor Wijmeersch heeft hem de noodige zorgen toegediend. Nedei'Iu-akel. Zondagavond is er brand uitgeborsten in de woning van L. Van den Haute, wijk Kokerberg. Gansch de woning' met den inboedel is de prooi der vlammen geworden. De oorzaak van den brand is onbekend. Alles was verzekerd. Meirelbeke.Donderdag was Poli door Cansse, weduwenaar met zeven kinde ren naar huis gekomen uit de steenbakkerij van Brussel en is zaterdag morgend schielijk overleden. De policie van dit overlijden verwittigd stelde oen onderzoek in en verzocht Dr D'hae- nens de lijkschouwing te doen. Men vond op het lijk sporen eener worste- ling. Volgens verklaring van een steenbak ker der gemeente, zou er zondag avond te St. Pieters-Woluwe, een verwoed gevecht, zijn geleverd tusschen steenbakkers van Meirelbeke en Denderleeuw en zou Cansse in dat gevecht gekwetst geweest zijn. Het parket is te Meirelbeke afgestapt en een onderzoek over deze zaak is ingesteld. Ukkd. De soldaten der genie die alle mogelijke pogingen hebben gedaan om de verongelukte putgravers de" schrikkelijke ramp van Oogst 1.1. te ontdekken, zijn er niet in geslaagd. De soldaten hebben de plaats verlaten en de ontruimingswerken van den put zullen gedaan worden onder de leiding der drie be noemde experten ten einde de lijken boven te halen en de verantwoordelijkheid der ramp vast te stellen. Parycke. Zondag was een jongeling van Everbeke naar onze gemeente gekomen om zijne verloofde te bezoeken. In den namiddag ontstond er eene woorden wisseling, tusschen hem eneen andere jonge ling die insgelijks, liefdebetrekkingen met zijne verloofde had trachten aan te knoopen. 's Avonds vonden voorbijgangers het lijkvan den jongeling van Everoeke op de groote baan. De ongelukkige werd door twee revol verschoten ile borst doorboord en volgens verklaring der geneesheeren die het lijk on derzochten, moet de dood oogenblikkelijk ge weest zijn. De jongeling die met hem getwist had word ys nachts'door de gendarmen van Ne- derbrakel aangehouden. Maandag is het par ket aldaar afgestapt. Het slachtoffer is de genaamde Victor De Straercke, een brave en deftige jongeling. Zondag 20 Oogst Justina, Cyprian u: Maandag 27 Cesar, Euthalie. Dinsdag 28 Augustiu, Hormos. Woensdag 29 Donderdag 3D Vrijdag 31 Zaterdag 1 Sept. Zondag 2 Gesar, Euthalie. Augustiu, Hormes. Adolf. Rosa, Felix. Reyinond, Isabella. Egidius, Verona. Stefanus, Lazarus. Don 28 f logst komt de zon op ten 5 u. 8m. 's morg. Den 26 tlogst gaat do zon onder te 6 u. 55 m. 's avonds. Den 26 Oogst duurt de dag 14 u. 56 minuten. De maan is in 'teerste kwartier den 27 Oogst. Den 2 September is hot volle maan. Den 27 Oogst tot 2 September zal het weder waar schijnlijk zijn Veranderlijk, warme dagen, frissche nachten. Gedurende de maand September korten de dagen 1 u. 45 min. Den 1 September komt de zon op ten 5 u. 17 min 's m. Den 1 Sept. gaat de zon onder ten 6 u. 43 min. 's av. Den 30 Sept. komt de zon op ten 5 u. 58 min. 's m. Den 30 Sopt. gaat de zon onder ten 5 u. 42 min. 's av. Gedurende de tien laatste jaren werd in September de grootste do grootste warmte (35°5) waar genomen in ldüt. en de minste (Hl/ in 1897. In de tien laatste jaren was de September maand van 1895 de droogste (slechts 1 dag regen,) de September maand van 1896 was de natste (men had 20 dagen re- Ren,) 1783 27 oogst Opstijging van don eer sten luchtbal op het Mars veld te Parijs. Deze luchtbal was vervaardigd door de gebroeders Montgolfier. 1879 28 oogst De Belgische geestelyk- heid predikt den opstand tegen de wet op het onderwijs, den haat tegen de aan de wet getrouw blijvende onderwijzers. 1830 - 29 oogst. Aangezien de bevelhebber der Burgerwacht van Brussel nergens te vinden was, werd een nieuwe burgerwacht ingericht, die in den nacht van 28 tot 29 oogst benden opverraa- kers-plunderaars op de vlucht dreef. 1831 30 oogst Er blijven in Belgie 12.000 fransche soldaten om het Belgisch le ger te helpen inrichten. 1461 —31 oogst Lodewijk XI, de bijge- loovige, valsche vrekkige Koning die een barbier tot eersten minister benoemde, doet zijne intreden te Parijs. 18301 septemberDe omwenteling breidt zich meer en meer uit. Er is reeds spraak eene Voorloopige regeering te stich ten. 1792 2 september Te Parijs worden 1500 politieke gevangen in de gevangenis vermoord. Schouwburg van Geeraardsbergen door de Tooneelmaatschappij Voor Eer en Kunst onder het bestuur der heeren C. De Bontridder en J. Poot en met medewerking van Mevr. Van de Wiele en Mejuffer Lefèvre, beiden uit Brussel op Kermis-Woensdag 29 Augusti. Men zal opvoeren 1. ROSALINDE Zangspel in drie bedrijven door Emmanuel Rosseels. 2. AZOO 'NE KLONT Blijspel met zang in één bedrijf door H. Van Peene. 3. De Maneuvers van 1890 Blijspel met zang in één bedrijf door Edm. Pil De Man. Bureel om 4 1/2 u. Gordijn om 5 1/2 u. Een goed samengesteld Symphonie- Orkest, onder 't bestuur van Mijnheer Karei Schapelinkx, zal in de tusschen- poozen de vertooning opluisteren Prijzen der plaatsen Voorbehoudene gestoffeerde zetels, 2 fr. gekaneerde zetels fr. 1,50; Balcon 1 fr. Amphi theater, 50 centiemen. Kaarten der Voorbehoudene plaatsen zijn te bekomen in 't lokaal der maat schappij, Tempel der Kunst, bij d'heer Ed.Van der Beken, Steenstraat. Aalst t Markt kalm. Merk en lood 1906 op Oct. Nov. aan 107.50 fr. Een baaltje van ongeveer 40 kilos is zater dag laatst verkocht geweest aan 135.00 fr. Poperingho j Markt prijshoudend. Stad aan 100 it 102.50 fr. Dorp 9o fr. De pluk der vroege begint de naaste week. NurembergMarkt kalm 1905. Het nieuw gewas wordt verhandeld aan 160 a 170 Marken. LondonKalm, de berichten verbete ren een weinig maar de oo<pt is allerslechts gelukt en de verbeternis lean maar gering meer wezen. Men schat de nieuwe oogst op 130.000 balen van 100 kilos tegen 325.000 in 1905, (officieele schatting). Amerika s De berichten tot hiertoe allerbest verslechten. De schade, door de hevige droogte en warmte teweeggebracht wordt geschat op 15 van den 17 tot den 24 Oogst 1906. GEBOORTEN Mannelijk 12 9Ö Vrouwelijk 16 HUWELIJKEN. L. De Vleeschauwer. werkman, met J. Robyns, dagl. P. Silon, tw, met C. Coes sens, tw. V. Kiekens, tw. met II. De Wael, tw. A. Dampens, pasw. met II.Van Vaerenbergh. naaister. R. Goethals, schrijnw. met B. Temmerman, z. b. OVERLIJDENS. P. Verbeech, m. Schcerlinckx, z. b. 61 j., Bierstraat. L. Tankoré, voerman, 24 j St. Apoloniastraat. P. Van den Bergh, wagenmaker, 20 j,, Geeraardbergschesteen- weg. 5 kinderen onder de 7 jaren. GEERAARDSBERGEN. Burgerlijken Klaml GEBOORTEN. Mannelijk 2 Vrouwelijk 2. HUWELIJKEM. Cyriel De Roeck, Wijngaardstraat, met Blanche Monseur, Buizemontstraat. Gus- taaf Vicuvalet, Gaffelstraat met Hcrregodts, Steenstraat. - Benoit De Geyter, Karmelie tenstraat met Ida Eloy, Brussel. Polidoor Van Hove, Buizemontstraat met Victorine 1 ley mans, Steenweg. Oscar Macgerman, Buizemonstraat met Marie Van Wayenber- ghe, zelfdestraat. Benoit Michel, Buize montstraat met Lcontine Walravens, Wa rande. - Moise De Smet, Gentscheschestraat met Juliette DeGalan, Gasthuisstraat. OVERLIJDENS. 1 kind onder de 7 jaren. Bericht. De Bureelen van den Burgelij ken Stand en der Bevolking zullen open zijn gedurende de Kermisdagen van 9 tot 10 uren voormiddag. Een bekwame Paardenknecht. Zich te bevragen bn d'heer Maurice DE WOLF, Prins-A1 bertiaanAalst. Voor u Strooi en Kalk gelieve u te wenden bii Raymond Van Croinlirugglie, Kloosterstraat, Geeraardsbergen. Een winstgevende Handel en Te Koop het Huis waar deze Handel gebeurt gelegen te Aalst, Leopoldstraat, N° 3. Gemak van betaling. Voor de conditiën zich te wenden ten voor melden Huize of bij den Notaris I)E WINDT, te Aalst. HOTJST S® Indien gij uwen hoest volkomen w in 24 uren wilt genezen, zonder bedwelmende middelen XE KM DAN (BORSTSIROOP) met kleurlooze teer en tolubalsem 1 1 2 fr: den gr. flacon in alle apotheken. IOok te ljekomen te Aalst bij do 1 Apothekers Callebaut Botermarkt, De Valkeneer Esplanade. I## BRONCHIET 1111erna I-Extern at. Elöves admis dès Page de 6 ans. Preparations aux différents établissements d'enseignement Supérieur. Succès constants. Pension de vacances. Cours de revision en vue des examens d'Octobre. door gezondheidsreden groote en selioone aan de Groote Statie te GENT. Overname volgens inventaris. Zeer goede en trouwe klienteel. Handelscijfer bewezen door boeken. Zich te bevragen bij M. VOET-PUTMANS, Groot Gewat, n» 8, te GENT. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, BenderinoinlNcliensteenweg. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten verzoeke van wie het behoort met gewin van palmslag en gelag-en, openbaarlijk ver- koopen Stad Aalst. Een perceel Land, gelegen te Aalst, aan den Dendcrmondschensteenweg, by kadaster bekend sectie C Nr 962d, met eene grootte van 72 aren, palende van de eene zijde aan den meersch van den heer Liénart. van de andere zijde aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Filteries Réunies (gewezen eigendom van Mr Dommer), Verdeeld in 22 loten Bouwgrond. Voor de verdere beschrijving en lotsver- deeling zie de plakbrieven. ZITDAGEN Instel Dinsdag 21 Oogst 10n/> Verblijf Dinsdag 4 September Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In den Jager 0 bij Mr Jan Baptist Ilutse- baut, te Aalst, Dendcrmondschensteenweg. OPENBARE VERKOOPING van te Audegeni, Sclioonaerde en Wichelen. De Notaris DR PAUW te Aalst, zal ten verzoeke der eigenaars, o|>en baarlijk verkoopen, op DIJNSDAG 28 AUGUSTI ÏÖUÖ, oin 2uren namiddag, ter herberg ge naamd De Ster bij Dame weduwe Auguste Boemans te Schoonaerde, Dorp. het allerbeste Nagraa wassende op de hiernagcinelde meerschen te weten Gemeente Audegem. 4 koopen op eenen meersch nevens de hofstede van Adriaan Van Gendt, ieder groot 15 aren. Gemeente Schoonaerde. 3 koopen op eenen meersch in de Schoonaardsche meerschen, ieder groot 10 aren. 1 koop op zelfden meersch uitmakende den Bek, groot 'J aren. 1 koop op eenen meersch inde Schoonaardsche meer schen, gebruikt geweest bij Alexander Van Gysegem, groot 3 aren 50 centiaren. 1 koop. op eenen meersch in do Scboonaerdscho meerschen, groot 14 aren, laatst gebruikt geweest dooi de kinderen Iliaiio. Gemeen te W ichelen 3 knopen ieder groot circa 17 aren op eenen meersch in het Meulenbroeck, eigendom van Dame weduwe G. Blancqaert. te Schoonaerde. 2 koopen ieder groot 11 aren 05 centiaren op eenen meersch aan de Spiegel, -nguot, eigendom van voor noemde Dame weduwe Blancquaert. De verknoping zal gebeuren op gewone voorwaarden tijd van betaling mits goede liorgstclling betalende liet ongeld comptant, Personen die voorgaande venditie nog verschuldigil zijn, zullen noch als Kuopers noch als borgen aanvaard worden. OPENBARE VERKOOPING van eene Behuisde en TE NIELIWERKERKEN. Do Notaris DE PAUW te Aalst zal, ten verzoeke van wie bet behoort, met gewin van palmslag en geslagen, ojienbaarlijk verkoopen: Eene behuisde, bescliuurde en bostalde Hofstede, ge staan en gelegen te Nieuworkorken.aan den Morteldam nabij den Ercbemdriesch, groot bij titel drij aren zeven centiaren, bekend ten kadaster sectie B. nummer 8,.t8it. met eene grootte van drij aren veertig centiaren, palen- tie aan don heer Louis De Coninck, handelaar te Aalst, aan de kinderen van Frans van lmpe, t>- Nieuwenker- ken. Dries en aan den heer Joseph au Ghyseghem.ren teuier, te Aalst. Gebracht op fr. 1300. ZITDAG Donderdag 30 Augusti 1006. Om 3 ure namiddag, ter herberg van de medeverkoo- per heer Camille Verle, te Nieuworkerken, aan den groote» Driesch. Voor nadere inlichtingen vorvoege men zich ten k.m- toore van genoemde Notaris DE PAUW. te Aalst, Kei zerlijke plaats, 65, alwaar er gestadig Ir heknmen zijn. groote en kleine kapitalen aan geriugen intrest, mits goed bezet. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDITIE VAN een schoon (oud 7 jaren) 2 Melkkoeiën, 2 bekalfde Vaarzen, Hond, Kiekens al het groot en klein Landbouwalam én Huismeubeïen, ingeoogste en te volde staande vruchten, ten huizeen hove van Juf vrouw Weduwe Cornelus Van Geit. te Aalst-Mijlbeke, Brusselschensteenweg, op Woensdag 2i) Oogwl l<JOG, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Bij Stads verlating. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen TE AALST, Dirk Martenstraat, Nr 20, sectie C Nr 1047e 2, groot 2 aren 15 centiaren. Onmiddelijk ingebruiktreding. Gebracht op fr. 19.100.00. Derden en lantsten zitdag Donderdag 30 Augusti 1006. Om 3 uren namiddag, in het Hotel du Comtc dc Flandre te Aalst, Statieplaats. ~CöCOCO£ CO Ml 5 co O - M co o a. Wc OOKO o ohr o 3 fa </i 3 ©ifgg-S ttT1" co O»— C£ M 3* o0*? rro e - v v £2.3 w v MM'_ '*3^3 Z Lri 00 Cn oo ro r AALST alle Zaterdagen Tarwe 00-00 00-00 Haver 00-00 00-00 Aardappelen 00-00 00-00 Boter de kilo 2-97 3-24 Eiers de 25 2-50 2-60 Viggen 00-00 00-00 NINOVE, alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 18-50 19-50 Haver 18-50 19-50 Aardappelen 7-00 .s-00 Boter ue 1/2 kilo I-45 j .55 Eiers de 25 0-00 2-70 GEERAARDSBERGEN alle Maandagen en Vrijdagen Tarwe de 100 kilos 18-00 00-00 Haver 17-OO 00-00 Aardappelen 7-00 00-00 Boter de kilo 2-91 3-12 Eiers de 25 0-00 2-34 Tabakken de 50 kilos 00-00 00-00 SOTTEGEM alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 20-00 00-00 Haver 00-00 00-00 Aardappelen 00-00 00-00 Boter de kilo 3-00 0-00 Eiers de 25 2-50 0-00 ANDERLECHT. Varkensmarkt. Te koop gesteld 1782 Prijs per kilo op voet 1-00 1-16 Veemarkt te koop gesteld 1965 Prys per kilo op voet Ossen 0-72 0-96 Stieren 0-62 Koeien en Veerzen 0-60 BRUSSEL. Varkensmerkt Te koop gesteld 384 Prys per kilo op voet 0-84 0-81 0-95 1-20

De Volksgazet | 1906 | | pagina 3