Kolossaal IIA N i)l£ LS-HUIS Marktprijzen De Volksgazet van het Arrondissement Aalst 5 Geeraardsbergen. Bij hot ter pers leggen ver nemen wij dat de gemeente raad bijeengeroepen wordt voor DUNS DA Ci 50 OKTO BER OM 5 1/2 ure namiddag. Het bezonderste punt, per ABUIS vergeten op bet dagorde, behelst bel aanne men van een kontrakt VOOR 10 JAREN voor het DRUKKEN DER KIEZERSLIJSTEN aan sieur Clement Van de Putte uilgever van de klerikale Denderbode, NATUURLIJK ZONDER AANBESTEDING.. Schoone cadeau, nietwaar lastcnbetalers Verschillig Nieuws. BERICHT FABRIEK Uimentlegcls tui Dakpanne» Theophiel Remory AalslStsuls-Schietbaan TABAK Burgerlijke Stand ZAAILANDEN, TE HUREN. Kieken-Eenden- en Konijnenkweekeri Bericht aan de Landbouwers Do overlevenden werden triomfantelijk Ingehaald, geheel de bevolking kwam onder de wapens, het kasteel ter Duyst werd ten gronde vernield en den heer van Bakergem ook een Leliaert voor de poort van den Burgt opgehangen. Tweede geschiedkundige gebeurtenis; Den vooravond van Risquons-tout, kwam Leo pold I, koning der Belgen, rond elf ure te Ninove aan, zonder eenig gevolg gelyk hij dikwyls plag te doen. Hij bracht een bezoek aan haar, die toen de ware koningin was der Belgen, door den invloed, die zij oefende op het karakter en den geest van den vorst. Dien avond was de koning zeer neerslach tig, de gebeurtenissen in Frankrijk hadden hem met zorg en kommer vervuld en ernstig dacht hij er aan zijn aangenomen vaderland te verlaten en de kroon af te leggen. Maar de koningin van Ninove wist hem op te beu ren en moed in te spreken,de opgeruimdheid keerde terug en toen koning Leopold 1 den Burgtdam uitreed en spoorslags de baan oprende naar Belgie's hoofdstad, was zyn besluit genomen hij zou allen tegenspoed het hoofd bieden, den storm weerstaan en trot- seeren. In 1848 wankelden al de tronen van Euro pa de revolutie zegevierde in Frankrijk, ze woedde in Duitschland, in Italië, overal. Leopold I bleef, dank zij de liefderijkevrouw die tot het einde baars levens getrouw bleef aan de nagedachtenis van onzen eersten ko ning. Zonder haar ware de oorlog onvermij delijk geweest tusschen Frankrijk en Enge land, zonder haar, zou Europa niet geweest zyn gelyk het nu is. Thans zyn ze beiden heen Leopold I en de koningin van Ninove, en zij vooral heeft wellicht nooit vermoed hoe belangryk, de gevolgen zijn geweest barer bemoeiing op de verdere toestanden van 's werelds tooneel. Tistje van den Elver enberg. Als men de lderikalen gelooft zijn zij onuitputtelijk en onovertroffen in het ple gen «Ier liefdadigheid, en volgens hun bluf fen is het ook in de steden waar zij als almachtige meestere regeeren, dat voorspoed en welstand't grootste zijn., Geene ellende, geene armoede daar waar dè gele vodde wappert... maar zulks belet niet, dat te Geeraardsbergen eenige luren geleden nog een vrouwken leefde in de afschuwelijkste miserie. Sedert ongeveer tien jaren sliep zij ■op den grond geen matras had ze, geen ;stroozak! geen bussel hooi had ze, neen zo strekte zich uit op eene laag- mutsaard, harder dan de bedding van het vee in den stal, ruwer dan 't kruishout waarop de Joden Jesus van Nazareth neerstrekten. Oh, hadde «Ie rampzalige vrouw een man of een zoon gehad, de klerikale kiesdravers op zoek maar stemmen zouden haar wel ontdekt hebben, en hulp geboden in ruiling -van een paar stommen. Maar nu bah de liefdadigheid is maar goed voorde dompers Ms er profijt uit to trekken is. Fr daarbij er zijn zoo weinig millioenen in de k van het Weldadigheidsbureel en er zijn zlof»"*1 gulzigaards en slokkers te verzadigen 1 Geeraardsbergen za.' nogmaals goed ver tegenwoordigd zijn te Brosse' bfl festatie van 11 November vol0* bekomen van het verplicht onder- wijs. Immers men'kondigt, de deelh.^'Co aan van de Kantonale Liberale Associate, van de machtige Werkliedenmaatschap'V'J e Toekomst en van geheel de Jonge Wacht. Men denkt ook dat de socialist' zul len optreden voor het verplicht onderwijs waaraan de toekomst der arbeiders /oh nauw is verbonden, wel gepaste termen op deze redevoering ge antwoord. Dan heeft de generaal officiël de schiet baan geopend en het eerste geweerschot ge lost, de burgemeester en meest al de aanwe zige overheden hebben zijn voorbeeld ge volgd. Iedereen heeft de inrichtig bewonderd, ge bouwd volgens de plans en onder het bestuur van den zeer bevoegden major van de genie, Raucq, die uit dien hoofde recht heeft op ge- lukwenschingen en dank. 's Avonds heeft op het Stadshuis een banket plaats gehad, waaraande overheidsperso nen en officieren der Burgerwacht, die de inhuldiging bijwoonden, hebben deelgeno men, en waarmede het feest werd gesloten. ZONDAG 18 NOVEMBER COXCEHT-VOOItüRACHT Ingericht door de Liberale Jonge De Voordracht zal 'gehouden worden door Mijnheer de Dokter Persoons, Volks- rertëgen woord iger. De dagorde van zelve zitting behelst ook onder andere punten Begroeting voor iSM»7. En waar blijft gij M. de schepen Bethune met uwe rekening van Ontvangsten en uitgaven voor t !>4>5 waarom die rekening niet, zooals voorgaande jaren, met de begrooting besproken. Wat schuilt daaronder durft ge er mis schien niet mee voor den dag komen omdat ze weeral met een te kort sluit Terecht zal «lie handelwijze alle lastcnbe talers verwonderen en met belangstelling zal iedereen die rekening afwachten. We raden onze lezers aan de zitting van Dinsdag bij te wonen misschien zullen ze getuigen zijn dat ons dompersbestuur alle j.ioo middelen zal gebruiken om de be spreking van de rekening van 1905 weg te moffelen en opdat zijn slecht en onbekwam beheer door de libérale minderheid niet zou worden besproken en aan de schandpaal ge spijkerd. Allen op post lezers, en getoond aan die modelbestuurders dat ze niet hunne belangen maar de belangen van 't algemeen moeten verzorgen. Verscheidene belangrijke arti kels verschoven door plaatsgebrek tot de naaste week. deel dat Oscar zich gezelfmoord had. Zij ver klaarden dat zy gewekt werden door den knal van een geweerschotde vader snehle naar de keuken en hoorde Oscar roepen Aai, aai, vadervader 1 Toen hy bij den jongeling kwam. was deze reeds dood. Het parket schijnt echter het gedacht aan zelf moord niet te deelen. want 's avonds werd Theoduul Van Rysseghem, broeder van Oscar, onder aanhoudingsmandaat naar het gevang van Gent overgebracht. Nieuwe bijzonderheden Het parket heeft de invryheidsstelling be volen van Theoduul Van Rysseghem, die tengevolge der ontdekking van het lijk zijns broeders aangehouden was, Theoduul had altijd verklaard dat hy onplichtig was zijne aanhouding was slechts het gevolg van de zonderlinge omstandigheden in dewelke het lijk werd ontdekt, en ook van het stilzwijgen zijner huisgenooten. Het onderzoek heeft thans uitgewezen dat Oscar Van Rysseghem zich zelf bij ongeluk door een geweerschot gedood heeft. Hamme. Op bevel van het parket van Dendermonde is een 28 jarige ke rel van de wijk Theet aangehouden en naar het gevang van gemelde stad over gebracht. De kerel is beticht van erge aanslagen. De slachtoffers zijn twee meisjes van 6 en 9 jaren oud. Wetteren. De gendarmerie beeft te Cherscamp een gewezen dienst knecht aangehouden, die beweerde dat hij veel geld in Frankrijk gewonnen had en groot verteer maakte. Daar men hem verdacht van een diefstal, onlang gedaan bij M. Verhofstadt, te Cherscamp gepleegd werd hij naar het gemeentegevang van Wetteren ge bracht. Het parket ia hem Maandag namiddag komen ondervragen en de kerel deed volledige bekentenisseu. In zijne woning vond men nog eene som van 800 fr., voortkomende van den diefstal. Na het verhoor is hij vo r- loopig terug in vrijh'-id gesteld. Assisen van Oost-Vlaanderen.DE MOORD VAN LEBBEKE. Het getuigen verhoor heeft geene nieuwe feiten aan liet licht gebracht. De bijzon derste verklaring was deze van Mr. Em iel Moms kleermaker te lebbeke, bij wien Remi De Clercq gewerkt had en aan wien vooral gevraagd werd of de beschuldigde nog aanvallen van allend'i ziekte zou gehad hebb-n. M. Mo-.rns verklaarde dat De Clercq bij hem tweemaal flauw gevallen was eenmaal was het uit dronkenschap, de tweede maal echter niet. De ver dediger van den beschuldigde vroeg om de zaak voor acht dagen te ver schuiven, ten einde Remi De Clercq aan een geneeskundig onderzoek te onderwerpen. Na eene langdurige be raadslaging. bracht het hot een arrest uit, waarbij de verdaging verworpen werd. De vijf laatste getuigen werden Dinsdag morgend gehoord. Allen ver klaarden dat De Clercq den dag der moord niet dronken was. De zaak is 20 minuten voor e«*n ure afgeloopen. De jury heeft De Clercq plichtig verklaard aan moord en het hof ver oordeelde hem tot 20 jaar dwangar beid. o- STADSCHIETBAAN Het Bestuur heeft de eer ter kennis te brengen van 'tpubliek dat de Stadsschietbaan open is den Zondag en Maandag; van 2 tot 3 ure ure 45 m, namiddag, te beginnen van 28 October i OOG. De schutters zullen zich gedragen aan het reglement van inwendige orde ten lokale aangeplakt. De Schryver, De Voorzitter, A. SCHOONJANS. A. MEGANCK. van geperste O Denderstraat. 50, en Meuleschettestraat, 1. Pryzen en Albums op aanvraag. AALST. 11 Gisteren, Zaterdag, w; Wacht 1 dag van de opening, te 1 straat, der magazijnen G GEERAARDSBERGEN. Burgerlijke Stand GEBOORTEN. Mannelijk 8, Vrouwelijk 2. OVERLIJDENS. Maria Ladisan, oud 54 j., vrouw Emilef Van der Kelen, Kapellestraat. Josephina Hoebeke, oud 65 j., ongehuwd Vesten. Frans De Roeck, oud 60 j., wed. Maria Verlez, Buizeinont. Florentia Van Boterdaele oud 85 j., wed. Sebastien. Mathieu, Hospitaal. 4 kinderen onder de 7 jaren. Het inrichtend Comiteit van het Banket tian te biedenop Zondag November aan den geachten Heer GUSTAAF VAN DER NAILLEN, Schepene te Overboulare, Verzoekt de talrijke vrienden die bij verge telheid of onwetenheid geen uitnoodiging hebben ontvangen, hunne deelnemingaan het Banket te doen geworden voor 4 Novem ber, aan M. S. Fischlowitz, Audenaerd- schestraat, 21, Geeraardsbergen. Verleden Zondag heeft de inhuldiging plaats gehad van de Stads-Schietbaan van Aalst. De genoodigden hebben zich in rijtuig naar den stand begeven. De inhuldigingsrede werd uitgesproken door M. Gheeraendte, burgemeester der stad, aï'Oeraul iiaron Greindl bevelhebber der Juirgerwacht der beide Vlaanderen heelt in Gisteren, Zaterdag, was het de 4 verjaar- 1 i Brussel, 54, Nieuw- Cohn-Donnay, de po pulairste der hoofJstad wjagens de Ongehoor de goedkoopte waarmede zij (luizende ver- verschillende artikelen verftoopen. Bij deze gelegenheid heeft Mr. Leonhard Tietzde svmpatieke opvolger der firma er nriis op gesteld zijn kalanten te onthalen op eene wijze die wel geschild is te behagen aan zijne Vrouwelijke klienteëlde muziek en lekkernijen. Terwij! de onder-muziek- overste van het Regiment Grenadiers met meesterhand een korps van 30 uitstekende muziekanten aanvoerde, maakten de dames zich meester van de premien, bestaande uit schoone bonbondoozen gevuld met heerlijke f üwitsersche melkchocolade. Ter herinnering van dit feest werd een zeer 1 iet kalander-programma, geparfumerd met v ioleite ambreé, aan de bevallige ka lanten aa '«geboden van alle zijden toe gestroomd om den verjaardag te vieren van hun gelief- Itoo ad magazijn. Ei k-kc, De Gebroeders Van Rysseghem waren (Zonda? samen uitgegaan en, na tal rijke hei 'bergen bezocht te hebben, gingen zij samen huiswaarts. Maandag, inden vroe gen morgend. begaf een der gebroeders Van Rysse.oem zi. ch naar den veldwachter en zegde dat z.ijn broi'der zich gezelfmoord had. De veldwachter g ing mede en vond het lijk van .lea jongeling .op het gelijkvloers liegener dichtbij lag een geweer met gebroken kolf. Onder het lijk lat r een bebloed mes. net par ket van Gent werd verwittigd en kwam maandag ter piaafc-e, vergezeld van de wets- doktoors. .Het gerecht zal moeten onderzoe ken of er werkelijk eene zelfmoord gebeurd is ofwel of men voor eene misdaad staat. Nadefe bijzonderheden. Zooals vreeds m elden is het parket maandag te Eecfee afgestapt om een onderzoek te doen over da geheimzinnige dood van Oscar A an Rysseghem. Al de leden van het huisgezin werden ondervraagd allen waren van oor- Handelaar in Tabak (Couvertures) vraagt om in betrekking te komen met een Cigaren- fabrikant voorde verwisseling van Tabak in bladeren niet sigaren. Geheimhouding Schrijven bureel van dit blad Graaf van Egmont Groote Markt, Aalst, A P K 21. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal open baar verkoopen Gemeente Letterhautem. 1Eene partij Land op de Bergen, sectie B N° 598, groot 15 aren 24 centiaren. Gemeente Vlierzéle. Eene partij Zaailand, op groot Schootveld, sectie F N° 256, groot 11 aren 52 centiaren. 3. Een perceel Zaailand, op groot Schoor- veld, sectie F, N°25l en 252, groot 15 aren 34 centiaren. Deze goederen zijn gebruikt door Bernard Langbeen tot 24 December 1906. Enkele zitdag s Zaterdag 27 October 1906. Oin 2 uren ter Zittingzaal van het Vrede gerecht te Aalst, Groote Markt. Voor verdere inlichtingon wende men zich ook ter studie van den Notaris VERBRUG- GHEN, te Sint-Lievens-Hautem. By Sterfgeval. OPENBARE VERKOOP1NG van een nieuw opgebouwd TE AALST, Groote Markt, Nr7. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, daartoe in rechte benoemd, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, openbaarlyk verkoopen Eenigen koop Een schoon en welgelegen nieuw opge bouwd Handels-Huis,gestaan en gele gen te Aalst, Groote Markt, Nr 7, gekend by kadaster sectie A, nummer 1182, met eene grootte van 1 are 20 centiaren, hou dende van voren de Groote Markt, van d'eene zyde aan den heer Odilon Van der Schueren en van d'andere zyde aan den héér Taeymans-Druck. Gebracht opfr. 17250.00. Bewoond en gebruikt by d'heer Léon Geeroms-Aerts, aan 1200 franken 's jaars. Het voorschreven Huis met zyne afhange- Iykheden mag bezichtigd worden den Dyns- en Vrijdag van ieder week, van 2 tot 4 uren namiddag LAATSTE ZITDAG i Zaterdag; IO November 1006. Om 3 uren namiddag, ter Zittingszaal van den lieer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. Voor nadere inlichtingen begeve men zich ter studie van den genoemden Notaris BRECKPOT, alsook ter studiën vande No tarissen DELWART en CLA VARE AU, belde te Brussel. «Ier Stud Aalst. van den 19 October tot den 26 October 1906. GEBOORTEN Mannelijk 6) ,r. Vrouwelijk 9) HUWELIJKEN. J. Beirens,werkm. met M. Van der Stockt, t.w. A. Wauters, mag. met J. Liebaut, zb, J, Schollaert. giadsl. met J. Mortier, tw. F. Callebaut, smid, met M. Keymeulen, br. J. Gilbos, werktuigk. met M. Van Geit, br. F. Vermoesen, koetsier, met J. Weymeersch, kleerm. - J. Waegeman, mag. metG. De Wuffel, br. J. Meert, tw. met P. De Beul, tw. J. Van der Biest, tw. met P. Moerenhout, tw. OVERLIJDENS. M. Schit.w' Meert, zb. 84 j. Kalfstr. M. De Mooter, dienstm. 31 j. Gasthuisstr. M. De Saedeleer, vr. Van Geert, zb. 48 j. Schaer- teek, p. Vinck, m. De Groodt, tw. 57 j Binnenstr. I'. Salomez, m. Ysenwyn schoenni, 33 j. Nieuwstr. OPENBARE VERKOOPING van goede te Erembodegem, aan den Geeraerdsbergschen Steenweg en Welleweg.. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten rereoeko Tan wien het behoort, met gewin ran palmslag en ge lag, openbaarlijk verkoopen, de volgende Goederen legen te EREMBODEGEM, Eerste koop Een allerbeste perceel Land, gelegen op Zwalmkauter aan den Steenweg naarGeeraerdsbergen, bij cadaster bekend sectie B, nummer 1250, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, palende opat den steenweg, zuid den heer Burgemeester De Cock, west den heer Notaris De Pauw en noord d'heer Notaris De Sadeleer. In gebruik bij d'heer René De Kegel, te Aalst. Tweedeen laatste koop Een perceel Land gelegen aan den Welleweg, by cadaster bekend sectie B, num mer 1195, met eene grootte van 77 aren 90 centiaren, lende noord Emile en Frans De Schryver, Pieter 'ellekens, Weduwe Van den Steen eu Hospiciegoed ,„i) Aalst, oost Hospiciegoed van Aalst en den Welle weg, zuid Leopold De Schryver en west M. de Renesse. f„ gebruik bij Franciscus Fonck en Rochus Ghys- sens. Deze partij is verdeeld in 3 gelijke deelen van elk 25 aren 96 centiaren te weten Eerste deelHet derde deel ten noorden neven het Baantje Tweede deelHet derde deel te midden, met eenen op to leggen boomprys van 175 fr. Derde doel Het derde deel ten zuiden met eenen op te leggen boomprijs van 100 fr. ZITDAGEN Instel Maandag 29 October jqqq Verblyf Maandag 5 November Telkens om 2 uren nanoen ter herberg De Harin bij d'heer Van der Biest De Bundel, te Aalst, Geeraei bergsche Steenweg. Voor alle inlichtingen wende men zich bij voor noemden Notaris DE WINDT, bij wien geld te beko men is aan gematigden intrest nuts goed bezet. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aelst, daartoe in rechte benoemd, zal met de pldfcgvornun der wet van den 1-2 Juni 1816, ten. Verzoeke van wie het -behóórt, opentttóarlyk verkoo pen 1. Eene behuisde Hofstede met Tuin eli Boomgaard, te Hofstade aan de Biest, groot 20 aren 80 centiaren, gecadastreerd sectie A nummers 550, 551, 552. 2. 13 aren 30 centiaren Land te Hofstade, Weirebrempt bekend ten kadaster sectie A nummer 552a. 3. 39 aren 60 centiaren Land to Hofstade, Weirebrempt, gecadastreerd nummers 662u en 663c. 4. 15 aren 90 centiaren Land, te Hofstad.?, Weirebrempt, bekend ten kadaster sectie A nummer.55ou. De koopen 1 en 3 hangen af van de nala tenschap van wijlen Anna Cooreman in le ven echtgenote Seraphien Bruylandt te Hof stade. En de koopen 2 en 4 van de gemeenschap an zelfde echtgenoten Bruylandt-Coore- man. Eenigen Zitdag Zaterdag; 3 November 1Ö06. Om 2 ure namiddag, ter Zittingzaal vun het Vredegerecht, te Aalst, Grooie Markt. Nous n'avons pas 1'habitude de nous oc- cuper des intéréts particuliers de telle outelle specialité, mais comme un grand nombre de lecteurs nous demandent oü on vend la Po- tion antlseptlque du Docteur Ban dierei. et comme on nous assure que cette preparation guérit la tuberculose nous re- pondons qu'on j>eut la trouver seulement A Palerme (ltalie) ;i la Pharmacie Nationale, rue Gavour 89-91en en voyant un mandat de 5 fr. pour une bouteille. Le spécifique est envoyé.par paquet postal et par retour du courner de van ouds gekende herberg De Kalfs kop, in de Pontstraat, te Aalst, nevens het gesticht der E. E. P P. Jesuieten. Zich te bevragen by M. O. Van der Schue ren, brouwer, Brabantstraat, 50 Aalst. Bij oorzaak van overlijden. OPENBARE VERKOOPING van eene gelegen te Ilaeltert-Aygem. De notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, ten verzoeke van Juffrouw Minne, op Maandag 19 November, 1906ten 'Sure, namiddag in hetGrand hotel des Arcades Statieplein te Aalst, openbaarlyk verkoopen Eene Kweekery van Eendvogels, Kiekens: Ganzen. Kalkoenen en vlaamsche reuzen konynen met al de houten gebouwen en in richtingen daartoe in gebruik, alsmede het materieel en de dieren gestaan en gelegen op de grenzen der gemeenten Haeltert en Ay- gem, op het gehucht Geetegem naby Aalst, op 15 minuten van de statie van Eede (Hael tert) gebouwd in meerschen van meer dan 2 hectaren oppervlakte, behoorende aan ver scheidene eigenaars en bewaterd door de zoo genaamde Geetegembeek. De Kweekery is zichtbaar alle dagen, mits toelating gegeven door den notaris Breckpot, te Aalst. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal open baarlyk verkoopen Eene party Land, gelegen te Aalst-M^l- beke, op den Wyngaard, sectie F, nummers 954 en 955, groot 65 aren 44 centiaren. Gebruikt door Frans Van de Meerssche. Verdeeld in 4 deelen elk van 16 aren 36 centiaren. Instel, Zaterdag 27 October Verblyf, Zaterdag 3 November Om 2 uren namiddag, ter herberg van Aloysius Van Roy en, öt. Vincentiusstraat, Aalst-Mylbeke. Voor uw Strooikalk gelieve u te wenden bn Raymond Van Cr«mihruggli<s Kloosterstraat, Geeraardsbergen. AALST alle Zaterdagen 00-00 Tarwe Haver Aardappelen Boter de kilo Eiers de 25 Viggen 12 balen Hoppe primé van 10 ordinairo 00-00 00-00 00-00 5-00 5-50 2-97 3-18 3-24 3-33 00-00 00-00 83-00 105-00 80-00 82-50 NINOVE, alle Dynsdagen Tarwe de 100 kilos 17-00 18-00 Haver 14-00 15-00 Aardappelen 4-50 5-00 Boter de 1/2 kilo 1-55 1-65 Eiers de 25 0-00 3-12 GEERAARDSBERGEN alle Maandagen en Vrydagen Tarwe de 100 kilos 19-00 Haver 16-00 Aardappelen 5-00 00-00 00-00 00-00 3-00 Boter *de kilo 2-79 Eiers de 25 0-00 Tabakken de 50 kilos 00-00 00-00 SOTTEGEM alle Dynsdagen Tarwe de 100 kilos 18-00 Haver 16-00 Aardappelen 0-00 IJoter de kilo 3-00 Eiers de 25 3-15 ANDERLECIIT. Varkensmarkt. Te koop gesteld 2348 Prys per kilo op voet 0-95 Veemarkt te koop gesteld 1419 Prijs per kilo op voet Ossen 0-70 0-94 Stieren 0-62 Koeien en Veerzen 0-60 BRUSSEL. Varkonsmerkt Te koop gesteld 382 Prys per kilo op voet 0-95 1-16 00-00 00-00 00-00 0-00 ooo 1-16 0-84 0-8O

De Volksgazet | 1906 | | pagina 3