Voor Taal en Vrijheid. Verschil lig' Nieuws. Burgerlijke Stand Wilgen liOOMEN Zaailanden en Meerschen HOFSTEDE met TUEV Venditic van 60 Varkens Venditie van 60 Varkens een HOESTEDEKEN E E i\ E HERBERG Zaailanden en Meersschen BOOMEF. ZAAILANDEN, Openbare Verkooping Openbare Verkooping. CANADA BOOMEN, MARKTPRIJZEN M. Leven u. Denkt ge mij daarmede schrik aan te jagen, ge zyt er wel mede. Weet, mynheer Moyersoen, dat een treffelijk man die zyn plicht aoet niet bevreesd is naar Dendermonde te gaan. M. De Dlieck. Mijnheer de burge meester, de kwestie is hier, wilt ge ja of neen eene geheime zitting' houden daar zal de yriend Gustaaf u alles Kunnen bekend maken. M. Moyersoen vond dat het onnoodig was, M. Bethune vond dat het kon zijn en de bur gemeester zei dat er toch geheime zitting was daar men moest overgaan tot eene be noeming en 't incident werd gesloten. Het l,te punt van het dagorde stichting der Albrecntslaan, overdekken van den ouden Dender wordt aangenomen na eene opmer king van M. Blieck, die zegt datde Albrechts- laan schrikkelijk veel geld aan de stad Aalst gaat kosten en dat het weinige voordeelen zal te weeg brengen. Het 2de puntontwerp van het plaatsen" van eenen kruisweg in de kerk van O. L. Vrouw van Bijstand wordt aangenomen. Het 3d® puntrekening van 't armbestuur voor 1907 wordt op aanvraag van M. Moyer soen, verslaggever tot de naaste zitting ver schoven, na eene redevoering van M. De Blieck, die doet uitschijnen hoe partijdig het armbureel bestuurd wordt en uitlegt dat hot weigeren aan de minderheid het gebruik der 15000 fr. na te zien, gansch strijdig ls tegen de wet, alsook de niet-aanbesteding der leveringen die gegeven w orden aan v riend- jes en kozijntjes. Daar M. Moyersoen, verslaggever, weinig of niets van de zaak kende en het hem dus zeer moeilijk viel het vuil linnen van hem en zijne vrienden schoon te wasschen. zoo werd dit punt uitgesteld tot de naaste zitting die plaats heeft Dijnsdag aanstaande 27 No vember. Wij zullen alsdan gansch het debat geven en raden onze vrienden en alle wel denkende menschen aan het alsdan aandach tig te lezen, zij zullen zich kunnen overtui gen dat de controleurs daar geen nutteloos werk verrichten. Een overgroote bijval is de tooneelkring Voor Taal en Vrijheid Zondag 11 No vember te beurt gevallen, met de vol onge duld verwachte vertooning op Stadsschouw burg, .welke door een uitgelezen en talrijk publiek werd bijgewoond Ter inleiding werd opgevoerd een stukje van Hubert Melisc< De Vader een groot drama, samengedrukt in één bedrijf en waarvan geen woord mocht verloren gaan. Van het begin heeft het publiek weinig verstaan, dit maakte'de reste min geniet- baai', en als na een langepoos, de woorden duidelijk werden, herhaalde de actrice tot drie maal toe dezelfde brok, en dat maakte een onaangenamen indruk. Toch was het slottooneel zeer aangrijpend en de acteurs werden terecht toegejuicht. Het blijspel van Hendrickx Pierlala werd op meester!iike wijze vertolkt; bezonder viel de natuurlijkheid van Mevrouw Blaücken stein in den smaak en in den grooteu bijval van het stuk heeft zij voorzeker een groot deel. Al detooneelisten hebben de voortref felijke artiste flink terzijde gestaan, men mag zeggen dat hoofdrollen en nevenrollen om ter best werden gehouden. Een woorde ken lof ook over de figuratie ze was goed én in"sommige tooneeièn is dat de hoofdzaak. Kort, Voor Taal en Vrijheid heeft zich door de opvoering van 11 November nog maals aan de spits gesteld onzer tooneel- inaatschappijen. Hij liet ter pers legden, verne men wjj liet overiyden van Mr. ItKlïN'AliVtiK. liberalen Seme teur voor 't arrondissement Anlst-Audenncrde. LI lier ale Werkmanskring;. Luisterrijk avondfeest in Concordia Zondag, 25 November. Zie de prograinmas. Les A in In Constant». Cecil ia feesten der Fanfaren-Maatschappij Les Amis Constants (Oude Garde) Zaterdag 1 December, ten 8 uren 's avonds Concert in Concordia. Muziekoverste M. Ferd. Coesens. Zondag, 2 December, ten 11.uren voormid dag, Algeineene Vergadering. Uitstap met Muziek. Ten 6 uren 's avonds, groot Banket. Maandag, 3 December, ten 0 1/2 uren A vondmaal, daarna Uitstap met Muziek. Groot Concert en Dansfeest dén 13 Januari 1907. Tuniclub llclp u Zelve. Zondag 10 December in het lokaal Concor dia, Groot Turnfeest. Als 1*ij nog nk'kclstukjCM licht zonder gaatjes, geeft ze zoo spoedig moge- Lijk uit, want na den 30 November worden ze nergens meer aanvaard. Tot dien dag kunt ge ze laten uitwisselen in de Agencién der Nationale Bank, of bij de Ontvangers der rechtstreeksche belastin gen in de steden en gemeenten waar geen Agencie der Nationale Bank bestaat. Men aanvaardt ze tot dien datum ook in al de openbare StaatskassenStatie, Post, Doeanen,enz. Dus opgepast, zoekt uwe Nickeltjes zonder gaatjes bijeen en wisselt ze uit, over vijf uagen is het te laat. Comte (l'Eginont, Soeiété Anoiiyme a A lost. M. M. les actionnaires sont pries d'assister k l'assemblée Générale annuelle fixée au Mardi 4 Décembre 1900, au local Comte d'Egmont» k Alost, Grand'Place, k 8 1/2 heures du soir. Ordre du Jour Vérification des comptes. Approbation du bilan. Approbation de la location du local. Pour le Conseil d'Administration. Le Président, Ed. BRECKPOT. GEERAARDS B ERG EN*. Burgerlijke Stand GEBOORTEN. Mannelyk 2, Vrou welijk 3. OVERLÏJDENS. Joseph De Vos, oud 11 j., Gasth.iissiraat 2 kinderen onder de 7 jaren. der Stad Aalst. van den 16 tot den 23 November 1906. GEBOORTEN Mannelijk 1G 9d Vrouwelijk 8 HUWELIJKEN. G. Triest, tw. met R. DeTroyer, tw. T.Jansen, kleerm. met M. Meersman, strijkster. 1,. De Cock, brouwersg. met M. Gysbrecht, str. J. Van der Strickt, tw. niet M. Walgraef, tw. P. Van de Voorde, broodb. met J. Moons, dienstm. A. Schur- mann, hairk. met V. Rogghé. modem. A. De Wit, tw. met J. De Moor, naaister. R. Bombeeck, bed. met C. De Strooper, zb. F. Haeleydt, bieraftr. met E. Van Nuffel, zb. OVERLÏJDENS. E. Saey, vr. Schuermans, zb. 62 jaar. Burcht. C. Kuyper, "w« Schrijvers, 80 jaar Sint Jansstraat. C. Schouppe, zb. 61 j. Baudouink. N. Van Varenbergh w De Meyer, zb. 75 j. Leopoldstr. P. Van de Perre, vr. Schellekens, zb.z7i.Driesschstr. M. De Loose, vr. Van der Eist, zb. 59 j. Walstr. F. Collin, zb. 77 j. oude Dendermondschenst. Van Eygem, m. De Neef, landb. 70 j. Langestr. PL Kiekens, landb. 20 j. Brus- selstw. overl. te Erembodegera. T. Van Malderen, rr. Meersman, zb. 35 j. Dendermondschensteenweg. M. Willems, vr. Franck, zb. 39 j. Hoogevesten. 3 kinderen onder de 7 jaren. OPENBARE VERKOOPING van 37G konpen schoonc en zware Kanadas-Eik-Olmen-Esschen-en waaronder verscheidene van 2 meters omtrek alsook van iOOO schoonccn zware Sperren» binnen de gemeenten Baevegem, Vlierzele en Oordegem. De Notaris JOSEPH VERBRUGGHEN, te Sint-Lie- vens-Hautem, zal met de tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester ALBERT DE WINDT Notaris te Aalst, op ZATERDAG 1 DECEMBER 1906, (St. Kloi- dag). om 8 uren stipt 's morgens openbaarlijk rerkoo- pen Namens Mevrouwen W" Sauvage te Brussel, Lim- pens te Gent, Augustinus Macs te Baevegem, juffer Blom te Vlierzele, d'heeren Eugeen Verbrugghen te Kortrijk, Beyart te Geut, De Mulder te Melle, Hyppo- liet Verstraete te Baevegem, Benedikt Tavernier. te Letterhautem, de; kinderen De Moor en d» kinderen Seraf ion Goosens te Vlierzele 288 Bosch en andere zware Kanadas 45 allerschoonste Eiken 27 zware en zuivere Esschen 10 schoone Olmen 3 Wilgen van meer dan 2 meters omtrek. 1000 schoone Sperren verdeeld in koopen koopen telks gerieve. wassende op 's aanzoekers goederen te Baevegem wij ken Hoog Baevegem Besloten Bunderen Sper renbosch Ham Beneden Op de Vaag Bus- aegem en Maalbroek. Te Vlierzele, wijk Bussegem »en te Oordegem, wijk Kouter Men zal vergaderen om 8 uren stipt ter herberg van Jan-Baptiste De Bruycker, te Baevegem, wijk Hoog Baevegem, om te beginnen met de Boomen van Mad. W° Sauvage. aanstaande aldaar aan den Gentschen Steenweg. Zeer gemakkelijk vervoer. Een jaar tijd van van betaling mits borgstelling die streng zal geëischt worden. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste binnen dë gemeenten BAEVEGEM, VLIERZELE en OORDEGEM. De Notaris JOSEPH VERBRUGGHEN, verblijvende- te Sint-Lievens-Hautcm, zal open baarlijk verkoopen, namens wie het behoort A. GEMEENTE BAEVEGEM. 1. Een perceel Land, gelegen te Baevegem, wijk Hoogbaevegem, kadaster sectie A, nummer 95 c. groot bij meting 45 aren 05 centiaren. In gebruik bij Honoré Walleze, te Baevegem, tot 24 December 1906. 2. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Hoog baevegem, kadaster sectie A, deel van nummer 80, groot bij meting 32 a. 18 c. a- In gebruik bij de kinderen Tavernier, te Baevegem. tot 24 December 1906. 3. Eene partij Land, gelegen alsvoren, wijk Hoog baevegem, kadaster sectie A, deel van nummer 89, groot bij meting 15 a. 72 c. a. In gebruik bij Philemon Verhoyen, te Baevegem, tot 24 Dec. 1906. 4. Een perceel Land, gulegen alsvoren, wijk Hoog baevegem, kadaster sectie A, deel van nummer 89, groot bij meting 15a. 55 c. a. Ingebruik bij Camicl Scheerlinck, te Baevegem, tot 24 Dec. 1906. 5. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, aan de Gentschestraat, gekend bij kadaster sectie C, nummer 367, groot volgons meting 65 a. 94 c. a. In gebruik bij Placide Verschueren, te Baevegem, tot 24 Doe. 1906. 6. Eene partij Zaailand, gelegen alsvoren, wijk Kluit, kadaster sectie B, nummer 40], groot bij meting 42 a. 60 c. a. In gebruik bij Francies Scheerlinck, te Baevegem, tot 24 Dec. 1906. Boomprijs 65 franken. 7. Een perceel Zaailana. gelegen alsvoren, wijk Lin- dekouter, kadaster sectie B, deel van nummer 356, groot volgens meting 17 a. 89c. a. In gebruik bij Eduard Van de Putte, tot 24 Dec. 1906, 8. Eene partij Zaailand, gelegen alsvoren, wijk Liu- dekouter, kadaster sectie B, deel van nummer 356, groot volgens meting 17 a. 15 c. a. In gebruik bij Isidoor Limpens, tot 24 Dec. 1906. 9. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Berg, kadaster sectie B, deel van nummer 209, groot bij me ting 22 a. 83 c- a. In gebruik bij August Braeckman, te Vlierzele, tot 24 Dec. 1906. 10. Eene partij Land, gelegen alsvoren, wijk Berg, kadaster sectie B, deel van nummer 209, groot volgens meting 22 a. 75 c. a. In gebruik bij August Braeckman, te Vlierzei, tot 24 Dec. 1906. 11. Eene partij Land, gelegen alsvoren, wijk Ham sectie B, nummer 13, groot bij meting 14 a. 30 c. a. In gebruik bij Alfred Van Bever, te Baevegem, tot 24 Dec. 1906. 12. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wijk Ham, bij kadaster sectie B, nummer 20, groot volgens meting 50 a. 15c.a. In gebruik bij de weduwe Quatacker, te Baevegem, tot 24 Dec. 1906. Boomprijs 245 franken. 13. Eene partij Land, gelegen alsvoren, wijk Ham, op den Bocht, kadaster sectie B, noorddeel van num mer 22, groot volgens meting 22 a. 33 c. a. In gebruik bij Emmanuel Wyndaele, tot 24 Dec. 1906. 14. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Ham, op den Bocht, kadaster sectie B, zuiddeel van nummer 22, groot bij meting 34 a. 46 c. a. In gebruik bij Emmanuel Wyndaele, tot 24 Dec. 1906. Boomprijs 80 fr. B. GEMEENTE VLIERZELE. 15. Eén perceel Land en Meersch, gelegen te Vlier zele, wijk Bussegem, bij kadaster sectie B, zuiddeel van nummer 473, groot volguus meting 51 a. Ingebruik met koop 16 bij Camiel Ven de Vyver, Benoit De Coensel, Benoit Van de Slycke en Arthur Van de Slycke te Vlierzele, tot 24 Dec. 1906 Boompr. 85. 16. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Busse- gem, gekend ten kadaster sectie B, noorddeel van num mer 473, groot Tolgcns meting 33a. 72 c. a. In gebruik zooals koop 15. C. GEMEENTE OORDEGEM. 17. Een perceel Meersch. gelegen te Oordegem, wijk Kouter, gekend bij kadaster sectie B, oostdeel van nummer 218, groot volgens meting 27 a. 15 c. a. 18. Een perceel Zaailand en Meersch, gelegen alsvo ren, op den Kouter, gekadastreerd sectie B, deel van nummer 218, groot volgens meting 22 a. 76 c. a. J9. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekend ten kadaster sectie B, deel van num mer 218, groot bij meting 23 a. 94 c. a. 20. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekend bij kadaster sectie B, deel van nummer 218, groot volgens meting 24 a. 52 c. a. 21. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekadastreerd sectie B, deel van nummer 218, groot bij meting 24 aren 68 c. a. 22. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekend ten kadaster sectie B, deel van num mer 218, groot volgens meting 24 a. 96 c. a. 23. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekend bij kadaster sectie B, deel van nummer 218, groot volgens meting 25 a. 42 c. a. 24. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, op den Kouter, gekend ten kadaster sectie B, westdeel va nummer 218, groot bij meting 28 a. 33 c. a. De Goederen te Oordegem beschreven onder nummer 17 tot en met nummer 24 in gebruik tot 24 Dec. 1906, bij Frederik Meuleman, August Coppens. Remi Riin- baut, Jaak Rimbaut, de weduwe D'Hauwe, Ch. Van de Wiele, Edmond Van der Stuyft, Gustaaf Wauters en Leopold Van der Stuyft. ZITDAGEN 1906 Instel, Dinsdag 20 November Verblijf, 27 telkens om 3 uren stipt namiddag ter herberg van BENEDIKT TAVERNIER, te Letterhau tem, aan den Steenweg naar Wetteren. -- 1/2 instelpenning te winnen. Bij sterfgeval en woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone eu Boomgaard binnen de Gemeente Baevegem wyk IIoo< baevegem. De Notaris JOSEPH VERBRUGGHEN. verblijvende te Sint-Lievens-Hautem, zal, namensd'heer llippolict erstraeten, te Baevegem, openbaar verkoopen GEMEENTE BAEVEGEM. Eene behuisde. besMtde 011 beschuurde Hofstede i Erve en afhangendheden, Lochting en Boomgaard, ge staan en gelegen te Baevegem, wijk Hoogbaevegem, gekend ten kadaster sectie C, nummers 337,338,339, 340 en 341, gro >t volgens meting 34 aren 2centia. pa lende noord de Bouckhoutstraat, oost De Bruycker Jan- Baptisten de weduwe Ch. De Cooinan. zuid Mad. wed. \an Lanckeren d'heer Galinart, west M. Writers. Deze Hofstede zal in drij doelen opgeroepen worden Lot I. 11 aren 14 c. a. Boomgaard, oostelijk deel. Boomprijs 2u franken. Lot II. 11 aren 50 c. a. Tuin, Boomgaard, Schuur en Gebouwen, middendeel. Boomprijs 8 franken. Lot 111. 11 aren 38 centiaren Tuin, Stallingen, Zwijiienhokken en .Gebouwen, westelijk deel. Onmiddclijke ingebruiktreding. ZITDAGEN 190G Instel, Maandag 26 November Verblijf, 3 December telkens om 3 uren stipt namiddag, ter her berg van Remi Van Mieghem, te Letterhau tem aan den steenweh naar Wetteren. 1/2 instelpenning te winnen. te Moorse!, Dorp. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke vanwien het behoort, den MAANDAG 26 NOVEMBER 1906, te beginnen om 8 uren 'smorgends, openbaarlijk verkoopen, ten hove van de W* Meert-De Vos, te Moor- sel. Dorp. 50 Loopers en 10 volle Zoggen. Onkost 10 Tijd van betaling. Borg te stellen door iedereen zonder uitzondering. De koopers die gereed betalen genieten 2 per cent vermindering. le llofüitade. Statie. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, den WOEJNSDAG 28 NOVEM BER 1906, te beginnen om 9 'ureii 's morgends, open baarlijk verkoopen, bij Jean De Swaef, te Hofstade na bij de Statie. 50 Ixjopcrs en 10 volle Zoggen. Onkost 10%Tijd van betaling. Borg-te stellen door iedereen zónder uitzondering. De koopers die gereed betalen genieten 2 per cent vermindering. OPENBARE VEKOOPING van te Xleuwerkcrken, Laar. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort openbaarlijk verkoopen Een behuisd Hofstedeken te Nieuwerkerken wijk Laar, bij cadaster bekend sectie C nummers 168d 167a. 166a, te zamen groot 6 aren 40 centiaren, alsin.- de een perceeltje Land gelegen achter de hofstede zijnt de het westdeel van het cadastraal nummer 165c, greo 3 uren 10 centiaren, dus te zamen groot 9 aren 50 cen tiaren, palende in 't geheel, zuid met don los aan de Laerestraat, west den heer Eniilc Meert-Van Laethem, noord met de Hofstede aan Mr baron Gaston de Bethune en den heer Valery Baetens en met het perceeltje Land aan juffer Adeline Van Landuyl en d' heer Valery Baetcn. oost met het perceeltje Land aan voornoemden heer de Bethune en met de hofstede aan het Armbureel van Nieuwerkerken en aan den heer Van Nerum. On middel ijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag MAANDAG 26 NOVEMBER J906, om 3 ure nanoen, ter herberg van Augustinus Van den Broeck. te Nieu werkerken, Laar. Voornoemden Notaris DE WINDT, zal den zelfden dag, te beginnen om 1 uur nanoen, ter te verkoopen Hofstede, overgaan tot de venditie van eenige Roeren de Voorwerpen en Huismeubels, bestaande In Stoelen, Kas, Kommen, Potten, Tellooren, Vleeschkuipen der gelijke Huishoudelijke Voorwerpen, verders oenfc hoe veelheid Aardappels, Betteraven, Strooi, Hooi, senig Loof te velde, Brandhout en 2 Geiten Comptante betaling, OPENBARE VERKOOPING van te NIEUWERKERKEN, Kwalestraat. De notaris DE WINDT, te Aalst, zal open baar verkoopen Een nieuw Woonhuis, dienende tot Her- beg, met Schuur, Stallen en Lochting, gele gen te Nieuwerkerken-Kwalestraat. groot in t geheel 16 a. 42 c. a. Bewoond door de WweDe Veughele. Verdeeld in 2 gerieflijke deelen. (zie de affichen). Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dynsdag 4 Deeernber Verblijf 18 1906. Telkens om 1 uur, nanoen ter te verkoopen herberg. OPENBARE VERKOOPING van te Smet lede, Oordegem en Lede De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Smetlede. 1( 47 a. 60 c. Land aan de Doolaagstraat, sectie A nummers 446 en 417. 2) 32 a. 80 c. Land Puttekauter sectie A. nummer 262. Beide perceelen gebruikt door Emile Pe- venagie. 3) 27 a. 30 c. aandeSchildekenstraat, sec tie A nummer 558. 4) 29a. 30c. lindaan de Veldslraat, sec tie A nummer 707. Beide perceelen gebruikt door Cam. Ven- neman. 5) 13 a. 60 c. meersch op Overmeersch, sektie A nummer 818. Gebruikt door de W® Ch. Smetryns.te Impe. 6) 33. a. 40 c. I^and op Binnenveld sectie A nummer 994. Gebruikt door de W® Eug. Malfroy. 7) 24 a. ten westen van Land aan het Dorp, sectie A, nummer 327b. Gebruiker Domien Van Langenhoven. 8) 9a. 40 c. Meersch gedeeltelijk op Smet lede, Steen veld en gedeeltelijk op Impe. Gebruiker Eugeen De Craecker te Impe. Gemeente Lede. 9) 39 a. 90 c. Land en Meersch, Ledezijde, sectie D, nummer 114. Gebruikt door de W® Ch. Smetrijns. Gemeente Oordegem. 10) 36 a. 50 q. Land aan den Gentschen steenweg sectie C nummer 59. Gebruikers Aug. Berckmoes en Josef Peirlinck. Instel Donderdag 6 December ,10<v. Verblijf Donderdag 13 December Telkensom 1 uur nanoen bij Ph. De Wolf te Smetlede, Dorp. VEKKOOI'INOEN van De Notaris DE WINDT, te Aalst zal open baar verkoopen Maandag 3 December, i OOO, om 8 uren 's morgends binnen Moorsel en Mei dert. 1) 38 Kanadas, Eiken. Esschen en Olmen van 1,40 m. tot 170 rn. in eenen Bosch te Moorsel, Waver, eigendom der kinderen De Vos. 2) 4 Kanadas aan een perceel. Land te Moorsel, Waver, 3) 12 Kanadas vanl,60m, tot 1,80 rn. in den bosch te Moorsel genaamd Hof Texel 4) 2 Kanadas van 1,70 m, tot 2.25 m. aan eenen meersch te Moorsel, Kapittelstraat. 5) 21 Kanadas waaronder het meerder deel van 2 m. tot 2.60 m. dikte, ten verzoe ke van M. Xav. Van Mol teMoorsel in eenen bosch te Meldert, Bevenhouten, aan zijne hofstede te Moorsel, Kattenbroeck en eene partij land aldaar. 6) 6 Kanadas in eenen meersch te Moorsel Haveren-Bosch tegen de Kokstraat. De venditie zal aanvang nemen om 8 uren in den bosch der kinderen De Vos. II. HonderdagSO ïXovemh, i OOO. Binnen Vlierzele, Strijmeersch, om 9 uren 's morgends. 5 i Kanadas in eenen meersch eigen dom van M. De Craecker. Binnen Smetlede om 11 uren 'smorgends, 56 Ka nail as in eenen bosch aan de Doolaagstraat. Gewone voorwaarden''; t\jd van betalen OPENBARE VERKOOPINu te Erenihodegem. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eerste koopEen perceel land kunnende dienen voor Bouwgrond, gelegen te Erembodegera, op Zwalm- kauter, aan den Duitschenweg, bij cadaster be kend sectie B. N#837 met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende noord gezegden weg, oost jufvrou wen Jacob te Ereinbodegemzuid de Godshuizen van Gent en west met den wegel Jan-Baptiste Callebaut en P. Vereecken. In gebruik bij Joseph Verleysen, te Erembodegem. Verdeeld in oost en westhelft. Tweede koop: Een perceel land, te Erembodegem, op Doelkautor, bij caaaster bekend sectie BNr 1009, met eene grootte van 26 aren 40 centiaren, palende noord Mr Emiel Van Sinay te Oult.ro, oost Mmc Wed. De Clippele te Gijsegem, zuid Felix en Judocus De Backer en west Mr Moyersoen en Mm® W* Bauwens. Gebruikt geweest door Petrus Nelis te Welle. Derde en laatste koop Een perceel land te Erembo degem, Tenbosch, by cadaster bekend sectie A N° 2565, met. eene grootte van 22 aren 50 centiaren, palende oost Mr Van Varenbcrgh-Coppens, zuid Mr Van Langen- hove advokaaten Karei Van Bellingen, west Andreas Herremans en noord Jan-Baptiste Van Varenbergh, Domien Van Landuyt, de W* Van den Bossche en Pie- ter Dierickx. In gebruik bij Franciscus Goetrinck. ZITDAGEN Instel: Woensdag 12December Verblijf: Woensdag 19December Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg De Blauwe Strik bij Camiel Strickx, te Aalst Schaliënhuis. Vooralle verdere inlichtingen wende men zich by voornoemden Notaris De Winat. 1906. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open- baarlijk verkoopen Eene Hofstede te Aalst-Mijlbeke, aan den Brusselschen steenwegen oude Brusselbaan, froot 48 aren 89 centiaren, bewoond geweest oor Jufvrouw weduwe Van Geit-De Meyer, thans onbewoond. Verdeeld in 5 deelen. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 20 NWmW ](m Verblyf, id- 27 :NovemDer Telkens om 3 uren namiddag, Au Fau bourg bij Camiel Pedant, te Aalst-Myl- beke, aan den Brusselschensteenweg. De Notaris BRECKPOT, teAalst, zal open baarlyk verkoopen Een Hclioon Itenteniershuis, ta Aalst, Hoek der Esplanadestraat en Espla nadeplein.Laatst bewoond geweest aoor Madame Van Hille- Van Ghyseghem. ZITDAGEN Instel, Donderdag 29 November 1Qfv, Verblyf, id, 6 December Telkens om 3 uren namiddag-, ter Esta- minettt Au Café del Univers» byM. Jan Pannemans, te Aalst, Hoek der Statiestraat. Studie van den Notaris BRECKPOT le Aalst. VENDITIE VAN 134 koopen te Welle, op 't Oud Kerkhof, te Erembode gem, Ninoofschen Steenweg en Langen- meersch, te Denderhautem, Langen meerfech en te Haeltert, Musschenzele, op Maandag 3 December 1900, om 9 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert. De Notarissen De Pa uw, te Aelst en Koels, te Sottegem, zullen openbaarlijk verkoopen Gemeente Opwyck. 1. Een pereel Zaailand gelegen te Op wyck, Zwartland, gecadastreerd sectie H, nuimii<T 267a, groot 12 aren 90 centiaren. Verpacht aan De Brauw. Ingestéld 400 fr. 2. Een perceel Zaailand gelegen alsvo ren, Kerseveld, bekend ten kadaster sectie G, nummer 495, groot 29 aren 90 centiaren. Verdeeld in noord-oost en zuid-west-helft: Gebruikt doorRingoot en Saerens. Ingesteld 3150 fr. 3. Een perceel Land en Weide, gelegen alsvoren, wyk Doeltene, gecadastreerd sec tie G, deel van nummer 6^3a. groot volgens meting 23 aren 48 centiaren Ingesteld 300 fr. Gebruikt door Ringoot. Boomprps fr. 70. 4. Een perceel Land, gelegen alsvoren wyk Doekene, gecadastreenl sectie G, deel van nummer 626a, groot volgens meting 43 aren 02 centiaren. Boomprijs fr. 50. Gebruikt door Jan Suys. Ingesteld 600 fr. 5. Een perceel Land gelegen alsvoren, wijk Groot Nijversveld, gecadasteerd sectie G, nummer 51 Id, groot 23 aren. Gebruikt door Bernard Vermeer. Ingesteld 600 fr. 6. Een perceel Land gelegen alsvoren, Maxenzelekauter, gecadastreerd sectie E, nummer 411b, groot 22 aren 70 centiaren. Gebruikt door Van der Eist. Ingesteld 950 fr. 7. Een perceel ten deele Land en ten deele Bosch, gelegen alsvoren wyk de Sas sen, gecadastreerd sectie C, nummer 197b en 200a, groot 29 aren 60 centiaren. Gebruikt door Verspecht. Boomprüs fr. 3G5 Ingesteld 300 fr. 8. Een perceel Land, geleden alsvoren wijk Brouwinck of Broebempdt, gecadas treerd seciie 0, deel van nummer nummer 16, groot volgens meting 33 aren 89 centia ren. Gebruikt door De Brandt, Boomprijs fr. 10 Ingesteld 600 fr. 9. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Brouwinck of Broebempdt gecadastreerd sectie C deel van nummer 16, groot volgens meting 36 aren. Boomprys 20 fr. Gebruikt door Jan De Wachter. Ingesteld 600 fr. 10. Een perceel Zaailand gelegen als voren, wijk Scneensveld of den Haan, geca dastreerd sectie C deel van nummer 442a, groot 29 aren 75 centiaren. Verpacht aan Van Uytfangh. Ingesteld 300 fr. 11. Een perceel Land gelegen alsvoren, wyk Scheensveld of den Haan, gecadastreerd sectie C, deel van nummer 442a, groot 29 aren 75 centiaren, Verpacht aan Van Rossem. Boomprijs fr. 585 Ingesteld 300 fr. 12. Een perceel Bosch, gelegen alsvo ren, wijk Hulst, gecadastreerd sectie C deel van nummer 444a. groot 34 aren 18centia- i«W Boomprijs fr. 1500. Ingesteld 400 fr. 13. Een.perceel Land gelegen alsvoren, wijk Hulst, gecadastreerd sectie C, deel Van nummer 444a, groot 28 aren 95 centiaren. Verpacht aan Van Riet. Ingesteld 500 fr. 14. Een perceel Bosch gelegen alsvoren, wijk den Broenink, gecadastreerd sectie C nummer 51groot 55 aren. Boomprijs fr. 368. Ingesteld 500 fr. 15. Een perceel Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegen alsvoren, wijk Scheens veld gecadastreerd sectie G, nummer421a, groot 31 aren 70 centiaren. Verdeeld in noord en zuid helft. Ver pacht aan Van Riet. Ingesteld 300 fr 16. Een perceel Zaailand, gelegen als voren Opwyckkauter. gecadastreerd sectie C nummer 251b, groot 18 aren 20 centiaren. Verpacht aan De Gheest. Ingesteld 400 fr. Gemeente Merelitein. 17. Een perceel Bosch, gelegen, te Merch- tem, wijk Paddebroeken, gecadastreerd sec tie L, nummer 115, groot 26 aren 60 centia ren. Boomprijs fr. 646 Gebruikt door Nevens. Ingesteld 350 fr. Instel, Donderdag 15 November 1(1A. Verblijf, Donderdag 29 November Telkens om 2 ure namiddag, ter Asspan- ning «Den Koer» bij d'neer Max. Van Tricht-Verhaevert, te Baardegem, Dorp. AALST alle Zaterdagen 00-00 Tarwe Haver 00-00 Aardappelen 5-00 Boter de kilo 2-70 Eiers de 25 .3-50 Viggen 00-00 7 balen Hoppe primé van 76-00 7 ordinaire 61-00 NINOVE, alle Dynsdagen Tarwe de 100 kilos 17-00 Haver 15-00 Aardappelen 4.50 Boter de 1/2 kilo 1-50 1-60 Eiers de 25 0-00 - 0-00 GEERAARDSBERGEN alle Maandagen en Vrydagen Tarwe de 100 kilos 18-50 Haver 15-75 Aardappelen 5-00 Boter de kilo 2-78 Eiers de 25 0-00 Tabakken de 50 kilos 00-00 SOTTEGEM alle Dynsdagen Tarwe de 100 kilos ls-50 09-00 Haver 17-00 00-00 Aardappelen 5-00 00-00 Boter de kilo 3-00 0-00 Eiers de 25 3-00 0-00 .00-00 00-00 5-50 2-97 3-75 00-00 78-00 72-50 18-00 16-00 .5-00 00-00 00-00 00-00 •3-10 2-75 00-00

De Volksgazet | 1906 | | pagina 3