Brief uit Mijlbeek. Verseliillig IVieuws. Doneert Extraordinaire Burgerlijke Stand TE KOOP. HOFSTEDE met TIJI.V een HOFSTEDEKEN Zaailanden en üleersselien E E IV E HERBERG IB O O IMI E INT. ZAAILANDEN, Openbare Verknoping Openbare Verpachting. Openbare Verkooping. CANADA BOOMEN, Kanada- en Eike Boomen, MARKTPRIJZEN Langestraat, 20 November. Mijnheer de Opsteller, De gérneentekiezingen beginnen allengs- ltens te naderen en de inwooners van Myl- beek waren reeds ongerust uit vrees dat men hen ditmaal zou vergeten hebben, maar Natus waakte, want hij doet ook gaarne me de als 't maar voor de negen is. Nu verleden Zondag zijn de traditioneele braspartijen ingehuldigd. Onder het spelen zijner schoonste deuntjes Hi, han Hi, han en van Saucissen eten wij heeft het onnoozel geitenmuziek hier ziine triom fantelijke intrede gedaan en een bezoek ge bracht aan de Ware Dompers. Aan het hoofd van den Geitenstoet liep de Baron. (Kesters Cies zijnen hond heet ook Baron, maar 't was hij niet.) 'T was den Baron de Bottien met zijne leerzen aan. Ze moeten er aan, riep hij, onze voorouders vochten met den blooten sabel tegen de Tur ken en wij met pinten en saucissen tegen de Liberalen. Er is goed gedronken aan verminderden prijs, 't zij drij pint en voor vijf eens. Trippen zullen wü later krijgen, bij de Kuiper, want ze wandelen vandaag met de liberalen op den bole var te Brussel. Ge moest hem gezien hebben, mijnheer den Bottien, met Natus en zijn zoon die op 't landhuis zit, achter zijne flanken als ze by den Kebber buiten kwamen, dan riep hy met eene stem gelijk een fluitje van ne eens En nu mannen, vooruit, naar den donke ren En al prottende en de modder tot aan hunne ooren trokken zij waggelend naar 't hofzomergem. Ik zeg het u rechtuit, mijnheer, ik heb toch ook-medegedronken. Wij hebben voor 15 eens 9 zwierige pinten, mogen lampetten en wy hebben gezworen van altijd mede te drin ken en van hunne saucissen van drij ellen voor nenjfrank te eten buik sta bij, dat wij bersten. Maar wacht tot dat het kiezing is 't is al geschoteld en gelepeld wy zullen de dom pers nen dop geven die aan do ribben zal hangen. Hierin Mijlbeek is 'tgedaan met de Bokken, datweet Natus, maar liy zwygt voor de kwestie van 't buizement. In .Oktober 1907 is 't lieken Ratten, Rat ten, Ratten uwen steert moet af. Maar wij zullen eerst hunne centen nog wat helpen wisselen Ne leepen maf van bornput jen. Kosteloos Hooger;Onderwijs voor het Volk. Te beginnen met Donderdag. 6 December, aanst. richt Tak Aalst voor het Algemeen Nederlandsch Verbond kosteloos 'thoo- ger onderwijs voor het volk in. Er wordt een reeks van 10 lessen geopennd,—iederen Don derdag, te 8 uur, 's avonds een les te geven in de stedelijke zaal, (Hopbond) Keizerlijke plaats Aalst. Meer dan ooit wordt hedendaags de Weten schap als de krachtigste hefboom beschouwd voor de stoffelijke welvaarthet mag als een vare weldaad gelden dat aan itdereen, die maar wil, de gelegenheid verschaft wordt, de vruchten te plukken van het Hooger On- derwys. Iedereen wordt dringend uitgenoodigd de lessen trouw te volgen. Lessen 1) 6 December 1900 (8 uur 's avonds) Kerstvreugde, (kerkelijk en wereldlijk toö« neel.) door de heer DrScharpé, professor aan de hoogeschool te Leuven. 13 DecemberDe Volksklassen in de Middeleeuwen, door de heer Achille Brys, leeraar. 3) 20 Decern Ik? r ld. (vervolg). 4) 3 Januari 1907 id. (vervol»). 5) 10 Januari 1907Verhandeling over dè groote schilder Rembrandt, door de heer Victor De Smet, Bouwkundige. 6) 17 Januari 1907Over Barometer en TShermometerVoorspelling van het weder, door den heer Pamphile Nijs, ingé nieur. 7) 21 Januari Mihrobenleer, door den heer Dr is. Bauwens, geneesheer. 8)31 Januari: Over Strafrecht, door den heer Paul Michiels, advokaat. - 9) 7 Februari i Over Electriciteit door den heer Leo Callebaut, ingénieur. 10) 11 FebruariEen Bladzijde Biologie levensleerdoor den heer I)r C. De Bruyne, professor aan de Hoogeschool te Gent. Het verslag «lei* Itclangi'ljke gemeenteia adsziR i ng va n IM iik- dag laatst kunnen w^j uit plaats gebrek niet inlassclieii. We zul len liet afzonderlijk aan onze medeburgers sturen 't is vol strekt nondig dat de lastenhc- talerswetcn wiedeverdedigers hunner belangen,de voorstaan- ders van gelijkheid en recht vaardigheid voor alle ncring- doeners zijn. Les Amis Constants*. Ceciliafeesten der Fanfaren-Maatschappij Les Amis Constants (Oude Garde) Zaterdag 1 December, ten 8 uren 's avonds Concert in Concordia. Muziekoverste M. Ferd. Coesens. Zondag, 2 Decernber, ten 11 uren voormid dag, Algemeene Vergadering. Uitstap met Muziek. Ten 6 uren 's avonds, groot Banket. Maandag, 3 December, ten 6 1/2 uren Avondmaal, daarna Uitstap met Muziek. Groot Concert en Dansfeest den 13 Januari 1907. Turnclub Help u Zelve. Zondag 16 December in het lokaal Concor dia, Groot Turnfeest, Tooneel en Bal. He Pensioenkas: Zondag 9 decem- "ber, in De Vier Winden, bij M. Jaak Van der Linden, Keizerlijke Plaats, van 3 1/2 tot .5 uren, namiddag storting. Wie dit jaar nog niet gestort heeft wordt dringend verzocht dit nu te doen. Association Congolaise et Africaine de la CROIX-ROUGE sous-coiuité d'Alost lHiiianfhe V> Déeemhee 10O(l a 17 heures, au Theatre de la Ville Zondag 2 December, heeft de inhuldiging plaats der Omnilius Automieliyn Aalst-GeeraaiMlsliergen. Het vertrek heeft plaats van de Groote Markt, te Aalst, om 10 ure-stipt 's morgens, Men zal terugkeeren om 4 ure namiddag op de Groote markt te Aalst. Sint Niklaas. Alvorens uwe aankoo- pen te doen, gaat eerst en vooral een bezoek brengen aan de Hulphuizen Hel ha i ze Broeders Cio mark He Leeuw waar gy zult vinden de beste speculaas, lekker koek, chocoladen, speculaasmannen en lek kernijen van alle slach, groote keus van fan taisie artikels én versierde doozen (laatste nieuwigheid.) llivtei'schuimers. Reeds gerui- men tijd werden diefstallen gepleegd langs heen de vaart te Aalst, en Mijnh. Van der Schueren, Brouwer nabij de Zeebergbrugge meende bemerkt te hebben dat de schuimers hem ook wel eens bezochten. Eenige dagen geleden onderschepte hy woorden die hem verdacht schenen en hem lieten vermoeden, dat een aanslag tegen zij ne brouwerij werd beraamd, aanslag welke plaats zou hebbenals den Brusseleer de part was 't is te zeggen den zondag nacht als de camion die eiken zondag van de Brou werij naar Brussel rijdt, zou vertrokken zijn. De commissaris van politie werd verwit tigd en deze nam met M. Van der Schuer«n dadelyk de noodige maatregelen om de schui mers in het net te laten loopen Zoo goed wa ren die maatregelen genomen, dat de kerels geen argwaan ltonden hebben. Na middernacht kwam de bende aan met twee booten,welke zy aan wal vastmaakten, ze speelden vest en schoenen uit, ledigden een fermen pot bier en dan begon hun werk. Ze slopen naar boven op den graanzoldwr waarde werkman die den nachtdienst deed zekere Leopold Meert, licht had gereed ge zet. Als de eerste dief, de genaamde Van Hulsuwé metzyn volle zak beneden kwam sprongen de commissaris met twee agente* en M. Van der Schueren uit hunne schuil plaats en grepen hem vast. De adjunkt-com- missaris M. Gits, kwam nu ook met een agent toegesneld, men liep de trap op, waar alles in de duistenis was gedompeld, en het spel akelig en gevaar!yk was, terwijl bene den de twee eerst gevatte bandieten in be dwan» werden gehouden door Mr. Odilon Van der Schueren, Mr. Edward Claus be stuurder der Brouwery, die ook op den uit kijk stond, en een der agenten, Al de schelmen, vijf in getal werden on danks alles spoedig overmeesterd en gekne veld men vond in hunne vesten een revol ver en een nienwe dolk de schuimers had den reeds zestien zakken met gerst gevuld en er lagen nog een aantal ledige zakken gereed. Hun aanslag was mislukt, de dieven waren in het net geloopen en goed aan elkander ge bonden werden ze naar de gevangenis ge bracht. De vijf deugnieten zijn behalve de reeds genoemde: Henri Moeyens, Edmond De Cuyper en 't Kintbijna allen hebben reeds veroordeelingen ondergaan. De heeren Bauwens, commissaris van poli tie, Leonard Gits, adjunkt commissaris en de agenten Van den Steen, DeWaele, De Bruyn en Buyl hebben zich kranig gedragen co erdienen lof voor hun beleid en moedige houding want ze kenden het getal niet der •ivierschuirnersdie ze zouden ontmoeten. Hef parket van Dendermonde is Maandag en Dinsdag ter plaats geweest en waarschijn lijk zijn belangrijke verklaringen gedaan want het onderzoek wordt nog voortgezet, er zijn denkt men nog plichtigen. Talrijke huiszoekingen worden gedaan en niet vruch teloos. Zonderlinge 1*1 ketter. Alle eerlijke menschen die maandag de aanhou ding vernamen der 5 roovers, (lie in de brou werij van M. Vanderschueren, gewapend binnengedrongen waren zegden Dat is eene goede vangstdat is wel besteed Toch is er een gazetkrabber onzer stad, die de vangst schijnt te betreuren hij noemt de nachtelyke strooptochtdier bende eenvoudig eene poging tot diefstal, hij noemt de dui zenden nieuwsgierigen die naar de dieven gingen kijken als ze naar de statie werden gevoerd leden van den luien hoek, straal- ïoopers, enz. (hij was er toch ook) en ten slotte zegt hij medelijdend de daders wer den nooit veroordeeld voor diefstal of an derzins en zijn allen vader van een talrijk huisgezin en dus erfdeelen van 't Bureel van Weldadigheid. Zoo men niet zeggen dat zulks beteekent men hadde beter gedaan die brave jongens hun deftig bedrijf geheel den winter te laten voortzetten, uit consideratie voor het in krot zittend Weldadigheidsbureel. Hij schrijft ook M. Vanderschueren moet liet door de eene of andere omstandig heid zijn te weet gekomen, want waarom anders zou er met den heer Politiecommissa ris zijn afgesproken dat men zich in hinder laag zou leggen Neen, dat mocht niet zijn, M. Vanderschue ren hadde die jongens vriendelijk moeten ont vangen, hij hadde moeten zeggen alla, jongens, goeden nacht, slaapt wel, bedankt voor uw bezoek en tot naasten keer. Steelt maar voort bij mij en op een ander. Voorde moedige mannen der politie heeft die zonderlinge piketter dan ook geen woordje van hulde over.Welke mentaliteit Coin te d'Kgmont, Société Aiioiiyme a Alost. M. M. les actionnaires sont priésd'assister l'assemblée Générale annuelle fixée au Mardi 4 Dè.cembre 1006, au local Comte d'Egmont» a Alost, Grand'Placo, A 8 1/2 heures du soir. Ordre du Jour Verification des comptes. Approbation du bilan. Approbation de la location du local. Pour le Conseil d'Ad ministration. Le Pi-ésidetit, Ed. BRECKPOT. GEERAARDSBERGEN. Burgerlijke Stand GEBOORTEN. Mannelijk 2, Vrouwelijk 2. HUWELIJKEN. Cyrllle Iinbo, Buizcmont, en Flisa Van Darnme, Papiermolenstraat. OVERLIJDENS. Henri Partegé oud 41 j. wed. Marie De Decker, Hos pitaal. Marie Van der Baeten, oud 34 j ongeh. Ves ten. 2 Kinderen onder de 7 jaren. der Stad Aalst. van den 23 tot den 30 November 1906. GEBOORTEN Mannelijk 5 Vrouwelyk 9 HUWELIJKEN. F. Delcord, brouwerg. met C. Schollaert, zijdeb. A. Marcoen, poortier met A. Van den llergh, tw. F. Vinck, tw. met M. Van den Borre, tw. G. Janssens, tabakb. met A. De Meyst, kousenstikster. OVERLIJDENS. M. Willems, rr. Franck, zb.3'Jj. lloogevesten C. Marescaut, m. Becke, zb. j. Nieuwstraat. L. De Coninck, vr. De Boe, zb. 64 j. Nieuwstr.J. Bocuue, m. Bocque, machinist, 64 j. Gheeracrdstr. J. Van de Meerssche, m. Rosse, winkel. 73 j. Zoutstraatp. J. Baeyens, w« Van Nuffel, zb. 79 j. Brabandstr. L. D'outrelingne, m. Meganck. zb. 73j. Esplanadestr. J. Bastiaens w« Milo, zb. 82 j. Houtm. L. Gryson m. Van den Bergh, doozenm. 23 j, Eilandstr. R. Keymeulen. w« Pannekoek, zb. 72 j. Binnenstraat. 1 Kinderen onder de 7 jaren. Men vraagt voor Ilandelsbureel Juffer hebbende hare studiën voleind in eene middelbare school. Zich te bevragen ten bureele van het blad, onder de letters P. A. Best Amerikaansch fyn Brelmaelileii. Zich te bevragen Serbiestraat 37, Sint-Gilles (Brussel). Bij sterfgeval en woonstverandering. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en Boomgaard binnen de Gemeente Baevegem wyk Hoog- baevegem. De Notaris JOSEPH VERBRUGGHEN, rerblijrende te Sint-Lievens-Hautcm, zal, namens d'heer liippoliet Verstraeten, te Baevegem, openbaar verkoopen GEMEENTE BAEVEGEM. Eene behuisde, bestalde en beschuurde Hofstede met Erve en afhangendheden, Lochting en Boomgaard, go- staan en gelegen te Baevegem, vrijk Hoogoaevegem, gekend ten kadaster sectie C, nummers 337, 338, 339, 34Uen 341, groot volgens meting 34 aren 2 cent ia. pa lende noord de Boucklioutstraat, oost De Bruycker Jan- Baptist en de weduwe Ch. De Cooman, zuid Mad. wed. Van Lanckeren d'heer Galmart, west M. Wolters. Deze Hofstede zal in drij deelen opgeroepen worden Lot I. 11 aren 14 c. a. Boomgaard, oostelijk deel. Boomprijs 2ü franken. Lot II. 11 aren 50 c. a. Tuin, Boomgaard, Schuur en Gebouwen, middendeel. Boomprijs 8 franken. Lot 111. 11 aren 38 centiaren Tuin, Stallingen, Zwijnenhokken en Gebouwen, westelijk deel. Omniddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel, Maandag 26 November Verblijf, 3 December telkens om 3 uren stipt namiddag, ter her berg van Remi Van Mieghem, te Letterhau- tem aan den steenweh naar Wetteren. 1/2 instelpenning te winnen. 1906 OPENBARE VEKOOPING van te iVleuwerkerkcii, Laar. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wien het behoort openbaarlijk verkoopen Een behuisd Hofstedeken te Nieuwerkerken wijk Laar, bij cadaster beleend sectie C nummers 168d 167a, 166a, te zaïnen groot 6 aren 40 centiaren, alsm.- de oen perceeltje Land gelegen achter de hofstede zijnt de het wostdeef van het cadastraal nummer 165c, greo 3 uren 10 centiaren, dos te zamen groot 9 aren 50 cen tiaren, palende in 't geheel, zuid met den los aan de Laerestraat, west den heer Emile Meert-Van Laethem, noord met de Hofstede aan Mr baron Gaston de Bethune en den heer Valery Baetens en met het perceeltje Land aan juffer Adeline Van Landuyt en d' heer Valery Baeten. oost met het perceeltje Land aan voornoemden heer de Bethune en met de hofstede aan het Armbureel •an Nieuwerkerken efi aan den heer Van Nerum. Onmiddelijk ingebruiktreding. Ingesteld fr. 1850. Tweede en laatste zitdag DINSDAG 4 DECEMBER 1906, om 3 ure nanoen, ter herberg van Augustinus Van den Broeck. te Nieu werkerken, Laar. OPENBARE VERKOOPING van te Smet lede, Oordegein en Lede De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal openbaar verkoopen Gemeente Smetlede. 1( 47 a. 60 c. Land aan de Doolaagstraat, sectie A nummers 446 en 447. 2) 32 a. 80 c. Land Puttekauter sectie A. nummer 262. Beide perceelen gebruikt door Emile Pe- venagie. 3) 27 a. 30 c. aan de Schildekenstraat, sec tie A nummer 558. 4) 29 a. 30 c. Land aan de Vehlstraat, sec tie A nummer 707. Beide perceelen gebruikt door Cam. Ven neman. 5) 13 a. 60 c. meersch op Overmeersch, sektie A nummer 818. Gebruikt door de We Ch. Smetryns.te Impe. 6) 33. a. 40 c. Land op Binnenveld sectie A nummer 994. Gebruikt doorde W* Eu». Malfroy. 7) 24 a. ten westen van Land aan het Dorp,sectie A, nummer 327b. Gebruiker Domien Van Langenhoven. 8) 9 a. 40 c. Meersch gedeeltelijk op Smet lede, Steen veld en gedeeltelijk op Impe. Gebruiker EugeenDe Craeckerte Impe. Gemeente Lede. 9) 39 a. 90 c. Land en Meersch, Ledezijde, sectie I), nummer 114. Gebruikt door de W' Ch. Smetrijns. Gemeente Oo-rdegem. 10) 36 a. 50 q. Land aan den Gentschen steenweg sectie C nummer 59. Gebruikers Aug. Berckmoes en Josef Peirlinck. Instel Donderdag 6 December nQftr Verblijf Donderdag 13 December Telkens om l uur nanoen bij Rh. De Wolf te Smetlede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van te NIEUWERKERKEN, Kwalestraat. De notaris DE WINDT, te Aalst, zal open baar verkoopen Een nieuw Woonhuis, dienende tot Her- beg, met Schuur, Stallen en Lochting, gele gen te Nieuwerkerken-Kwalestraat. groot in 't geheel 16 a. 42 c. a. Bewoond doorde W we De Veughele. Verdeeld in 2 gerieflijke deelen. (zie de affichen). Onmiddelyke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 4 Deeember Verblyf 18 1906. Telkens om 1 uur, nanoen ter te verkoopen herberg. VER KOOPINGEN van De Notaris DE WINDT, te Aalst zal open baar verkoopen Maandag 3 December 1 OOG, om 8 uren 's morgends binnen Moorsel en Meldert. 1) 38 Kanadas, Eiken. Esschen en Olmen van 1,40 m. tot 170 m. in eenen Bosch te Moorsel, Waver, eigendom der kinderen De Vos. 2) 4 Kanadas aan een perceel Land te Moorsel, Waver, 3) 12 Kanadas van 1,60 m, tot 1,80 m. in den bosch te Moorsel genaamd Hof Texel 4) 2 Kanadas van 1,70 m, tot 2.25 m. aan eenen meersch te Moorsel, Kapittelstraat. 5) 21 Kanadas waaronder het meerder deel van 2 m. tot 2.60 m. dikte, ten verzoe ke van M. Xav.Van Mol teMoorsel in eenen bosch te Meldert, Bevenhouten, aan zijne hofstede te Moorsel, Katten broeck en eene partij land aldaar. 6) 6 Kanadas in eenen meersch te Moorsel Haveren-Bosch tegen de Kokstraat. De venditie zal aanvang nemen om 8 uren in den bosch der kinderen De Vos. Gewone voorwaarden tijd van betalen OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoek# van wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eerste koopEen perceel land kunnende dienen voor Bouwgrond, gelegen te Erembodegem, op Zwalm- kauter, aan den Duitschenweg, bij cadaster be kend sectie B. N° 837 met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, palende noord gezegden weg. oost jufvrou wen Jacob te Erembodegem, zuid de Godshuizen van Gent en west met den wegel Jan-Baptiste Callebaut en P. Vereecken. In gebruik bij Joseph Verleysen, to Erembodegem. Verdeeld in oost en westhelft. Tweede koop: Een perceel land, te Erembodegem, op Doel ka u ter. bij cadaster bekend sectie B Nr 1009, met eene grootte van 26 aren 40 centiaren, palende noord Mr Emiel Van Sinay te Oultre, oost Mme Wed. De Clippele te Gijsegem, zuid Felix en Judocus De Backer en west Mr Moyersoen en M™ W« Bauwens. Gebruikt geweest door Petrus Nelis te Welle. Derdeen laatste koop Een perceel land te Erembo degem, Tenbosch, bij cadaster bekend sectie A N° 2565, met eene grootte van 22 aren 50 centiaren, palende oost Van Varenbergh-Coppens, zuid Mr Van Langen- hove advokaat en Karei Van Bellingen, west Andreas Herremans en noord Jan-Baptiste Van Varenbergh, Domien Van Landuyt, de W« Van den Bossche en Pie- tor Dierickx. In gebruik bij Franciscus Goetvinck. ZITDAGEN Instel: Woensdag 12December) 1(WV, Verblyf: Woensdag 19December) Telkens om 1 ure nanoen, ter herberg De Blauwe Strik bij Camiel Strickx, te Aalst Schaliënhuis. Vooralle verdere inlichtingen wende men zich bij voornoemden Notaris De Windt. De Notaris DE SADELEER te Erembode gem. zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester BRECKPOT, Notaris te Aalst, open baarlijk verkoopen Gemeente Ereiiihoriegeiii. 1Eene Tweewoonst met verdere Afhan gen en Grond, gestaan en gelegen nabij het Dorp, aan de Statiestraat, groot 2 aren 27 centiaren. Ingesteld fr. 2960. 2. Eene party Land, op Zwaluwkauter, aan den IJzerenweg, groot 39 aren 42 centi aren. Ingesteld fr. 2950. 3. Eene partij Land, op Zwaluwkauter of Wellewe», groot 29aren 67 centiaren, noord Felix De Backer, oost Louis Vereecken. Ingesteld fr. 2200, 4. Eene partij Land, op den Molenkauter. groot 15 aren 82 centiaren. Ingesteld fr. 920. 5. Eene partij Land, aan den Welle weg, groot 9 aren 46 centiaren. Ingesteld fr, 300. 6. Eene partij Land en Bouwgrond, gele gen op den Hoek, groot 32 aren 93 centiaren Verdeeld in 4 deelen. Ingesteld fr. 1900. 7. Eene party Land, op Troefveld. groot 81 aren 32 centiaren. Ingesteld fr. 1840. 8. Eene partij Land, op Eckerspoel, groot 66 aren 26 centiaren. Ingesteld fr. 2500. 9. Eenen Bosch, op het Broeck, groot 16 aren 30 centiaren. Boomprijs 170 fr. Ingesteld fr. 360. 10. Een Boschje, genaamd Rottenbosch, groot 4 aren 15 centiaren, palende M. L.Van Vaerentoirgh, oost Michel Van den Broeck, zuid de weduwe Schoonjans en west de hee ren Ridders Schellekens. Boomprijs 20 fr. Ingesteld fr. 50. 11. Eenen Meersch en een deeltje Land, in de Wierrookmeerschen, groot 13aren43cen- tiaren, boomprys 60 fr. Ingesteld fr. 460. 12. Eenen Meersch, nabij St. Amandska- pelle, groot 22 aren 66 centiaren. Boomprijs 420 fr. Ingesteld fr. 500. Laatste zitdag voor verhiyfT DIJNSDAG 4 DECEMBER 1900. Om 1 ure namiddag, ter herberg van Emiel Ghysens, aan de Leuvestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke van het Bureel van Weldadigheid van Meldert op HijiiNdag 11 Decem ber tlMM», om 9 uren voormiddag ten Gemeentehuize te Meldert, open baarlijk verpachten de Goederen aan voormeld be stuur behoorende en gelegen te Meldert, Baardegem, Moorsel en Esschene, alsook het Jachtrecht op Zelvegoederen. De Notaris BRECKPOT, teAalst, zal open- baarlyk verkoopen Een schoon Itciiteiilersliiiis, ta Aalst, Hoek der Esplanadestraat en Espla- nadeplein. Laatst bewoond geweest (foor Madame Van Hille- Van Ghyseghem. Ingesteld fr. 11,200. ZITDAGEN Instel, Donderdag 29 November ltvvï Verblyf, id, 6 December Telkens om 3 uren namiddag, ter Esta- minet Au Café de l'Univers by M. Jan Pannemans, te Aalst, Hoek der Statiestraat. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. VEN DITJE VAN 4341 koopen te Welle, op 't Oud Kerkhof, te Erembode gem, Ninoofschen Steenweg en Langen- meersch, te Denderhautein, Langennieersch en te Haeltert, Musschenzele, op Maandag 3 December 1000, om 9 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert. VENDITIE VAN 333 koogien te Meldert, Crnvaalbosch. Op MAANDAG 17 DECEMBER 1906, om 9 uren juist voormiddag .door't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. De Notarissen He Pauw, te Aelst en Koels, te Sottegem, zullen openbaarlyk verkoopen Gemeente Opwyck. 3. Een perceel Land en Weide, gelegen als voren, wijk Doekene, »ecadastreerd sec tie G, deel van nummer 626a. groot volgens meting 23 aren 48centiaren. Gebracht op fr. 300. Gebruikt door Ringoot. Boomprys fr. 70. 4. Een perceel Land, gelegen als voren wijk Doekene, ^ecadastreerd sectie G, deel van nummer 626a, groot volgens meting 43 aren 02 centiaren. Boomprijs fr. 50. Gebruikt door Jan Suys. Gebracht op fr. 600. 5. Een perceel Land gelegen alsvoren, wijk Groot Nijversveld, gecadasteerd sectie G, nummer 51 Id, groot 23 aren. Gebruikt door Bernard Vermeer. Gebracht op fr. 600. 6. Een perceel Land gelegen alsvoren, Maxenzelekauter, gecadastreerd sectie E, nummer 411b, groot 22 aren 70 centiaren. Gebracht op fr. 950. Gebruikt door Van der Eist. 7. Een perceel ten deele Land en ten deele Bosch, gelegen alsvoren wijk de Sas sen, gecadastreerd sectie C, nummer 197b en 200a, groot 29 aren 60 centiaren. Gebracht op fr. 300. Gebruikt door Verspecht. Boomprys fr. 365 10. Een perceel Zaailand gelegen als voren, wijk ScheertSveld of den Haan, geca- dastfeerd sectie C deel van nummer 442a, groot 29 aren 75 centiaren. Verpacht aan Van Uvtfan»h. Ingesteld 300 fr. 11. Een perceel Land gelegen alsvoren. wijk Scheensveld of den Haan, gecadastreerd sectie C, deel van nummer 442a, groot 29 aren 75 centiaren, Koop 10 en 11 gebracht op fr. 1250. Verpacht aan Van Rossom. Boomprijs fr. 585 12. Een perceel Bosch, gelegen alsvo ren, wijk Hulst, gecadastreerd sectie C deel van nummer 444a. groot 34 aren 18 centia ren. Boomprys fr. 1500. Gebracht op fr. 460. 13. Een perceel Land gelegen alsvoren, wyk Hulst, gecadastreerd sectie C, deel van nummer 444a, groot 28 aren 95 centiaren. Verpacht aan Van Riet. Gebracht op fr. 700. 16. Een perceel Zaailand, gelegen als voren Opwyckkauter. gecadastreerd sectie C nummer 251b, groot 18' aren 20 centiaren. Verpacht aan De Gheest. Gebraoht op fr. 660. De andere koopeu zijn verkocht. HEKHE ZITDAG Donderdag 6 Dec e inhei* 1SIOG. Om 2 ure namiddag, ter Asspanning Hen Boer bij d'heer Max. Vau Tricht-Verhaevert, te Baardegem, Dorp AALST alle Zaterdagen Tarwe oo-00 Haver oo-oo Aardappelen 5.(30 Boter de kilo 2-70 Eiers de 25 3.50 Viggen 25-00 1 baal Hoppe primé van 65-00 0 ordinaire 00-00 NINOVE, alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 17-00 Haver 15.00 Aardappelen 4.50 Boter ae 1/2 kilo 1-50 Eiers de 25 0-00 GEERAARDSBERGEN alle Maandagen en Vrydagen Tarwe de 100 kilos 19-00 Haver 15.75 Aardappelen 5.00 Boter de kilo 2-70 Eiers de 25 o-00 Tabakken de 50 kilos 00-00 SOTTEGEM alle Dynsdagen Tarwe de 100 kilos 18-50 Haver 18-00 Aardappelen 54)0 Boter de kilo 3430 Eiers de 25 4.(30 ANDERLECHT. Varkensmarkt. Te koop gesteld 2562 Prys per kilo op voet 0-94 Veemarkt te koop gesteld 1817 Prijs per kilo op voet Ossen 0-74 0-98 Stieren 0-64 Koeien en Veerzen 0-00 BRUSSEL. Varkensmerkt Te koop gesteld 342 Prys per kilo op voet 1-00 1-15 00-00 00-(K) 5-50' 2-97 3-75 35-00 00-00 00-50 18-00 16-00 5-00 1-65 0-00 00-00 00-00 5-50 2-85 3-75 00-00 00-00 00-00 00-00 0-00 0-00 0-86 0-84

De Volksgazet | 1906 | | pagina 3