B O O M E N ELZENHOUT B O O M E N MARKTPRIJZEN Van alios wat. Verschilli« Nieuws. De spreekuren van J. liens Burgerlijke Stand van eene HOFSTEDE Openbare Verkooping. Wilge B O O M E Openbare Verkooping. Openbare Verknoping. Raoul VANDESSEL van Bornput jen zijn van geen vuur be nauwd, wij konden de koeibeesten nog red den en de deur vari 't Verkenskot instampen. Al de meubels en 1(1 kiekens verbrand, maar het huis van Egidius Cortemans heb ben wij nog kunnen blusschen, want wij zijn gewoon van blusschen. Daarna moesten wij gaan eten en drinken want hetjwas de feestdag van de II. Gudula, de patrones van onze melkerij. Wij moesten ten 9 uren in den Biekorf zijn aan de groote kerk en wachten naar M. Lowie Bottien. Maar hij kwam niet enjoin kwaart na den 9 komt Seraphien binnengeloopen Alló_ jongens, waarom komt gij niet, de priester heeft al twee keeren aan den Autaargeweest en moet altijd wederkeeren omdat er nie mand is. Daar hadden wij affronten in maar met dat verdomd drinken, vergeet ne mensch alles. Na de mis allen ons goed geamiseerd en gezopen en dan naar den steenweg ge trokken en grooten diné bij Seraphien. M. den Baron was daar ook, hij speelt ook goed binnen en kan zwierig eenen pakken. Maar wij hebben ons beste gedaan ik was zoo dik als oen^ padde, maar den Dikken is naar 't Bornput jen gevoerd op de bakkers- karre, maar daarmede was den bak meer als vo! en wij mochten te voet naar de Moorsel- schebaan want daar was het te doen bij Jean Schokkaert vóór de verpachting van 't Io. kaal van de Sociëteit van de Beesten. Ge moet weten sedert de dood van Lowie Bisschop zaliger is daar graboeille en Natus heef 1 verleden Zondag de boeken op tafel gesme ten en zijne domisie gegeven wegens dat eeuwig zagen van Veng die onderpresident is met twee stemmen meerderheid op den Dikken. De menschen hadden liever den Dik. ken maar hij kon de koeién niet meer bran den om rede van dikte. Nu op de verpachting- is het lokaal gevallen per gesloten brief aan Sies van Pjejefkens den Nie boer. Wij wen- schen hem proficiaat en vragen groote pin ten en goed bier. Den Kebber deed er ook naar maar stond onder, pandaar, zegde hij tot zijne duivinne, 't is mis. 's Avonds naar huis getrokken met een st uk in mijn botten dat ik scheel zag, de vrouw begon zwierig op haren poot te spelen en ik zweeg en kroop recht in mijnen akker. Ne lecpen maf van bornputjen. N. B. Wij gelooven heel goed, vriend Maf, dat ge nog wat scheel zaagt van drin ken, want het heeft ons om den drommel veel moeite gekost om uit uwe proza wijs te worden. (De Redactie). De klerikale gazetschrijvers. zijn overal dezelfde, hunne tegenstre vers lasteren en persoonlijk aanvallen anders kunnen ze zich niet verdedigen. Te Antwerpen voeren de galbladen sedert ruimen tijd eene lasterlijke poli tiek wegens heel 't Schepencollegie doch een van hen heeft van wege de heeren burgemeester en schepenen pa pier met leeuwkens ontvangen. Ze zul len vooralhun schurftig schrijven met 't gerecht af te rekenen hebben. Kolossaal. De drukker van De Volksstem rekent aan de stad 182.20 fr. voor klerikale kiesmanifes- ten, dus op dc kosten van iedereen en de rijke M. Moyersoen, die zoo men ons zegt, aan 't hoofd van de redactie van die gazet staat, wil dat gedoogen, 't is proper. Tous pingres les calotins. Clemens Kiezerslijstenkoek schrijft in zijn wegstervende manke Denderbode het volgende De pau zen zijn immer de mannen geweest die kunsten en wetenschappen op den weg des vooruitgangs hielpen Den 8 december 1864 verscheen te Rome de Syllabus van Pi us IX waarvan de 8oe stelling luidt als volgt Vloek en vermaledjding over dege nen die \eggen De paus moet fich met den vooruitgang en de moderne bescha ving versoenen Clemens Kiezerslijstenkoek moet dus den ketel in, hij is een ketter als hij zegt, dat de paus een man is van voor uitgang. Een pap-boni. De klerikale kleppers die de stad Aalst missturen, voorzien in hunne begrooting voor HJ07 een boni of overschot van i3 fr. 29 centimen. Om dien uitslag te bekomen hebben ze de som welke vroeger besteed werd aan voedsel voor de arme Kinderen er bewaarscholen van 6000 frank vermin derd tot 1000 franken, in vooruitzicht der schandelijke wet van Woeste. De boni van de kleppers is dus een pap-boni en ze verdienen dan ten volle den naam van pap-ratten. Een brave voerman. Een be jaard wijveken ging over den landweg en droeg met moeite een zwaren korf. Een voerman haalde haar in, had mede lijden en vroeg Zeg vrouwken wilt ge meerijden Dankbaar aanvaardde zij. Het vrouwken werd op den wagen geholpen en hield maar altijd haren korf vast. Kom zei, de voerman, na eene poos te hebben gereden, ik zal u ontlasten, en hij plaatste den korf achter de zit bank. Wel, zei het wijveken, gij zijt toch een braaf man dat ge nu ook nog mijn korf wilt meevoeren. Over Regie. De gemeenteraad der stad Tongeren in Limburg heeft in zitting van 31 december laatst, na de bespreking van een merkwaardig ver slag van M. Gillon, ingenieur en lee- raar aan de katholieke Universiteit van Leuven die de zelfuitbating aanraadt, de regie of zelfuitbating der verlichting gestemd met zes stemmen tegen vier. De Tram. De volkrijke en nij vere gemeente Denderhoutem heeft er alle belang bij door eene tramlijn recht streeks verbonden te zijn met Aalst. De sukkelaars en snullen die faan het hoofd staan van Denderhoutem onder commande van meneerde pastoor Van De Putte, gaan wel eens bellen bij M. Van Vreckem of bij Mr. den baron Bethune, maar krijgen daar niets dan een beetje beloften of wijwaterwoor- den. Wat kan men van dompelaars meer vewachten. Van zulke bestuurders mag meu terecht zeggen Zalig fijn de onnoofelen. Wat is een domper Een kliekdom- per is een mensch (als het een mensch is) die God heeft op de lippen en den duivel in de ziel die den hemel koopt met kluiten en de hel brengt waar hij komtdie de liefde heeft op de tong en de valscheid in 't gemoed. Te Meire is er een onzer oude kennissen die meer dan dertig zomers in Frankrijk ging werken en die iede- ren keer den weg te voet aflegde. Waarom vraagt de overheid geene dekoratie voor dien man hij verdient ze voorzeker meer, dan sommige ge- kruisten die gedekoreerd werden voor twintig jaren lange platbroekerij Niet geteld. Hoe oud zijt gij vroeg een rechter aan een oud ventje, die als getuige op het tribunaal kwam. Ja, manheer de Zuze, zei het ventje da kan ek moeilijk zeggen, 'k cn heb e kik mijn jaren nooit niet geteld, 't en zal ze mij toch niemand niet ontstelen. Te Ninove vragen alle men schen eene betere inrichting van de postbureelen Onze liberale Volksver tegenwoordiger Mr. Jules Rens heeft daar reeds meer dan eens de aandacht van den minister op getrokken... maar als de Ninovieters van de kaloten iets meer verwachten dan beloften voor de eerstvolgende kiezingen... zijn ze meer dan naief. Een feniks ofte rare vogel is voorwaar de stadssecretaris.van Aalst Zelden of nooit ziet men dien man notas nemen en nogthans toovert hij een- ellenlang procesverbaal der gemeente-, raadzittingen. En al wat de Liberale gemeenteraadsleden zouden moeten gezegd hebben staat daarin geboekt, met tie puntjes op de ikes, a. u. b. En zeggen dat men voor het discuteeren der gazkwestie een kostelijke steno- graaaf ontboden heeft... Is dat nu geen vreemdeling, 0 Denderbode, datpheno- meen, die secretaris-phonograaf ons uit Moorsel overgewaaid En zeggen dat zulke wondervogels aan de stad jaar lijks maar 4635 fr. kosten Herbergiers men is te Brussel in 't ministerie bezig met u iets gereed te maken dat u ongetwijfel 1 zal aange naam wezen. Te naaste jaar zult gij al len 't vergunningsrecht mogen betalen sterke dranken schenken of niet Voor Aalst zal het ten minsten 50 fr. per herberg zijn. Niet vergeten die brave katholieke heeren te bedanken, niet waar Feest der Oude Garde. Heden 13 Januari heeft liet feest plaats der Eanfarenmaatschappij Les Amis Constants» in het lokaal Concordia, TEN 5 UREN 'S AVONDS STIPT, met de medewerking van Mejuffer Olislagers, 10 prijs van het conservatorium van Brussel M. Ferd. Coesens i° prijs met onderscheiding van het conservatorium van Brussel MArmand Crabbé, baryton van den koninlijken Muntschouwburg te Brus sel en van Coveut Garden Schouwburg te Londen M. Santerre monologist der Kunst-concerten te Brussel. V* Woensdag heeft te Brussel de aanbe steding plaats gehad der werken uit te voeren in de statie alhier. Deze bestaat in het ophoogen der statie, in het maken van eene nieuwe brug over den Dender, alsook het bou wen van viaducen, tunnels, enz. De laagste aanbesteder is M. G. Ver- braeck, van Antwerpen met een beloop van 1,579,064,17 frank; de hoogste aanbesteding beliept tot 2,249,000 fr. Daar de uitgave van onze agenda niet ge daan werdt volgens onze aanduidingen, heeft het beheer van den BON MARCHE,' Nieuwstraat, Brussel, besloten hem koste loos aan zijne kalanten aan te bieden. De personen die den agenda gekocht hebben worden dus verzocht hem weder te sturen tegen terugbetaling. Kiezerslijsten. De liberale vrien den van het Arrondissement Aalst, die van wege REMI DE VRIEZE, bediende bij de katholieke Associatie van Aalst, een reklaam tegen hunne inschrijving op de kiezerslijsten hebben ontvangen, worden dringend ver zocht zich met hunne bewijsstukken te wen den. tot het Bureel der Liberale Associatie, Groote Markt, 1, te Aalst, alle werkdagen van 9 tot 12 ure, voormiddag en van 2 tot 6 ure 's avonds, dewelke kosteloos het noodi- ge zal doen om hunne rechten te verdedigen- Pensioenkas. De eerste storting voor het jaar 1907 zal plaats hebben, Zondag 20 Januari, bij den heer Richard De Stobbeleir, Groote Markt. Sïet Algemeen IVedcrlandsch Verboml bereidt voor 20 Januari aanst. een prachtige Kunstavond voor. MevrouwM. E. Arntzen, bekroond decla- matrice in ernst en luim, te Amsterdam, zal dien avond optreden en een overheelijkt programma uitvoeren. Ze zal brokken uit tooneelstukken van onze beroemste schrijvers voordragen en 0. a. bedrijven uitGudrun van Albrecht Rodenbach vertolken. Te oordeelen naar beoordeelingen der Hol- landsche pers en die met den meesten lof over het kunstenaarstalent van Mevrouw Arntzen spreken, mogen we ons aan iets buitengewoons verwachten. ISoogea* tildes-wasvoor 't Volk. Donderdag. 17 Januari, om 8 uren 's avonds inde Stedelijke zaal (Hopland) Keizerlijke Plaats. Voordracht over Barometer en Termome- ter (Voorstelling van het Weder) door den heer Pamphile Nys, Ingenieur. Mijnheer Kconbnrd Tietz en zijne Bestuurders, diep getroffen door de talrijke blijken van toegenegenheid waarvan zij het voorwerp geweest zijn, zij en hun personeel, ten gevolge der brandramp van over eenige dagen, sturen aan de Brusselsche bevolking, aan gansch het land en aan den vreemde hunne warmste dankbetuigingen. Al de maatschappijen alsook de liefdadige personen die, uit hunne eigene beweging, het gedacht opgevat hadden voor het geven van feesten of het openen van inschrijvingen ten voordeele van het personeel, hebben al hoewel voor hunne edelmoedige tusschen- komst bedankt werd, recht op ui onze erkentenis. In afwachting van den aankoop van eenen eigendom kunnende dienen voor zijne be langrijkheid, heeft het huis Leonliard Tietz, de lokalen overgenomen thans be trokken door de Grandes Galeries Beiges. Nieuwstraat, 36 en 38, (deze zooals men weet gaan overgebracht worden naar het n° 15 der zelfde straat). Te beginnen van Maandag 14 Januari aan staande, zal het huis Leonard Tietz, de volle dige en geheele likwidatie beginnen, van al de artikels die zich tegenwoordig in de loket ten der Grandes Galeries Beiges bevinden. Deze artikels zullen aan zulke lage prijzen mogelijk uitverkocht worden, ten einde voor den 15 februari te kunnen voldoen, aan de aanvraag der talrijke kalanten, welke in hunne aankoopen gehinderd zijn geweest, door de vernieling der vólksmagazijnen. Van af 15 februari, zullen aide uitstallingen van alle soorten van artikels volledig zijn, zoo als in het voorgaande en de prijzen zul len de laagste zijn die er bestaan. Ziedaar een nieuws dat aan al onze lezeres res zal aangenaam ziju. De liberalen Volksvertegenwoordiger van ons Arrondissement, M. Jules RENS, zal zit ting houden TE AALST den eersten Zaterdag van elke maand ten "10 's morgends, in den cc Graaf van Egmont lokaal der Liberale Associatie Groote Markt. TE SOTTEGEM den tweeden Dinsdag van elke maand ten 9 ure 's morgends, bij Mr. Achiel De Mulder-Franeois, aan de Statie. TE NINOVE den derden Dinsdag van elke maand ten 9 uren 's morgends, in liet lokaal van den Liberalen Burgers-en Werkmans bond bij M. Firm in Leclair, op de Markt. TE HERZELE den vierden Woensdag van elke maand, ten 10 uren 's morgends bij il/e W' Droeshoudt, aan de Statie. TE GEERAARDSBERGEN te zijnen huize al de dagen des iaars. uitgezonderd de hier boven vastgestelde zitdagen en de dagen, op welke zijnen plicht als volksvertegenwoor diger hem elders zouden roepen. Iedereen, arm en rijk, werkmanburger, landbouwer, neringdoener, nijveraar of han delaar mag zich in volle vertrouwen tot Mr. Jules RENS wenden. <!er Stad Aalst. van den 4 tot den 11 Januari 1907. GEBOORTEN Mannelijk 8 1Q Vrouwelijk 11 HUWELIJKEN. A. De Brul. tabakb. met A. Van Mulders, br. G. Meert, landb. met M. Vereecken, dienstm. E. Lippens, broodb. met M. Tol leneer, kantw. L. Huylebroeck, bed. met H. Meert, zb. A. VanVaenbergh, schrijn werker met J. Roelandt. tw. OVERLIJDENS. F. Delene, vr. D'Hondt, z. b. 71 j., Lan- gestr. D. Parewyck. m. Soetens, renten- 67 j., Vaartstr. J. Rummens, m. Brjson, herb. 63 j., Esplanade. F. Bické, w° Ver meulen, zb. 80 j., Binnenstr. L. Coevoet, we De Wolf, renten. 80 j.. Molenstr. Z. Petit wrLotens, zb. 87 j., Leopoldstr. P. Van de Velde, m. Van Cauter, zb. herb.59j. Keophandelstr. - - F.Valckenbergh. 111. Ney- man, rb, 56 j., oude Dendermondschesteenw, F. De Haeck, m, De Zutter, zb. 84 j. Van Wambekekaai. A. De Randt, w° Calle- baut, zb. 77 j. Moorselb. P, Podevyn, m. De Munter, broodb. 75 j., Botermeikstr. A. Gillis, w® Ruyssinck, zb. 73 j., St. Ca- mielstraat. 9 kinderen onder de'7 jaren. GEERAARDSBERGEN. Burgerlijke Stand GEBOORTEN. Mannelijk 3, Vrouwelijk 0. OVERLIJDENS. Jacobus Fortier, oud 76 !j. wed. Virginie Surdiacourt, Hospitaal. Charles Jamée, oud 69 j., wed. Judith Croon, Gentschestr. Celestin De Cuyper oud 64 j. vr. Auguste Do Vlaminck, Enghienschest. Frans De Mots oud 84 j.. Kloosterlinge, Karmelietenstr. Joanna De Uiloud 75 j. ongeh, Kattestr. Isabella De Coen oud 80 j.wed. IsidoorDe Rom. 'T Kot. 1 kind onder de 7 jaren, Bevolking. De bevolking der stad bedroeg op 31 De cember 1906 6292 mannelijk en 6693 vrou welijke zij te samen 12.985 inwoners. Loting. De militieloting zal plaats hebben ten stadhuize alleen den Maandag 4 Februari 1907, om 9 ure 's morgens. OPENBARE VERKOOP1NG te Moorsel, (iroenstrat. ENKELE ZITDAG DynsdagliS Januari 4997. De Notaris BRECKPOT, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Iierdersem. 1. 58 aren 55 centiaren Land, aan den Breedenweg. 2. 60 aren 60 centiaren Land, op den Molènkauter. 3. 34 aren 60 centiaren Land, Denderland, genaamd Schof. 4. 28 aren 50 centiaren beplantenMeersch, Kluysstraat. En 5. 14 aren 20 centiaren beplanten Meersch, als voren. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 15 T ]qa7 Verblijf, Dijnsdag 29 Januan iyu/- Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Ch. L. Vollemaer, te Her- dersem, Sas. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst VEXDITIE VAX 120 koopen Kanada- Abeele en te Hofstade, Blekte en te Lede, Solegem en Brakenhaag op Dinsdag- 22 Januari 1ÖO 7. om 8 uren 's morgens, te begin nen te Hofstade Blekte. V E.YDITIE VAX 253 koopen Beuke- Kanada en Eike te Erembodegem op 't, Heymbroeck, Kasteel van Ronsevaal en Masdambosch, nabij den KI uy zenop M a and a g fl r& .5 a n ii a r i i 907, om 8 uren 's morgens, te beginnen op 't Heymbroek. Studie van den Notaris BRECKPOT tj Aalst VEXDITIE VAX af te breken Gebouwen in Roomsche steen, Booaien en Schaarhout, te Nieu«verkerken, St. Job, ten 'Kasteele van Regelsbrugge, op Maandag 21 Januari 1907, om 8 ure 's morgens. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een hekt.aar51 aren 80 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, op Somergem, aan Immer- zeeldreef. Gebruikt door B, Troch'en J. Callebaut. Verdeeld in 4 deelen. Samen gebracht op fr. 5900 LAATSTE ZITDAG Donderdag 24 Januari I9«7. Om 3 uren namiddag, ter Esfaminet van d'heer Joseph Van der VorstZaad handelaar, te Aalst, aan St. Martenskerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Gemeente Ottergem. 69 aren 80 centiaren Land, aan de Vissen- straat. sectie A, n° 504. Verdeeld in 2 deelen. Gebracht op fr. 4500. Gebruikt door sieur Ilieronymus Sienaert. aan 100 franks 's jaars. (lemeente Erondegein. 16 aren 90 centiaren Meersch, op den Gan- zendriesch, sectie B, nummers 916 en 913b Gebracht op 4400 fr. LAATSTE ZITDAG Woe^Siiag 23 Januari i 997. Om 3 uren in de Vier Winden bij M. Janssens, schrijnwerker te Ottergem. OPENBARE VERKOOPING van en Sparrenmutsaart, te Sehaonaerde cis Audcgcns. Gemeente Sehoonaerde. tlemeenie Audcgem. OPENBARE VERKOOPING van Elzen Schaarhout en Erwtrijs, te Aalst en Nieuiverkerheo. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen ten verzoeke der Beheerders der Naamlooze Maatschappij Filature et Teinturerie d'Alost te Aalst, op DONDER DAG 24 JANUARI 1907, om 8 uren voor middag, openbaar verkoopen 40 koopen schoone Kanada BOOMEN me tende tot d m. 80 centimeters. En circa 100 koopen Erwtrijs en Elzen Slaghout, op den eigendom der Maatschappij op het geselleed tusschen Aalst en Nieuwer- kerken. nabij het Kasteel Van Regelsbrug- ghe, Sint-Job, Aalst. Den aanwijs zal gedaan worden door Constant Goossens, te Haeltert, Eeckent. De koopen tot 10 franken alsook het on geld comptant te betalen voor de koopen boven de 10 franken tyd van betaling mits borgstelling. Men zal vergaderen In de Vrije Jacht, bij Dame weduwe Van Coningsloo, te Aalst, Sint-Job. Ken Jonge «locliter goed kunnende kuisschen, wasschen en allerhande werk verrichten, vraagt plaatsen om in daghuren te werken. Zich te bevragen Denderstraat, nr 13. Dui'ciitdnni, Xinove. Fr uithoornen Versierplanten enz. Aanleggen van Lust- Moes-Hoven en Boomgaarden. AALST alle Zaterdagen Tarwe 00-00 0O-00 Haver 00-00 00-00 Aardappelen 5-00 5-51 Boter de kilo 2-94 3-21 Eiers de 25 2-64 84)9 Viggen 25-00 3ü w 1 0 baal Hoppe pritné van 00-00 00 0 0 ordinaire 00-00 0 5U NINOVE, alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 17-00 U 0 Haver 15-00 1 00 Aardappelen Boter de 1/2 kilo 5-50 1-55 C. o 1 115 Eiers de 25 0-00 0-00 GEERAARDSBERGEN alle Maandag--m "en Vrijdagen Tarwe de 100 kilos 18-50 19-00 Haver 16-50 0 0i| Aardappelen 6-50 7 00 Boter de kilo 2-85 - i0 Eiers de 25 3-50 00 Tabakken de 50 kilos 60-00 5 00 SOTTEGEM alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 18-00 0 0 Haver 18-00 0 00 Aardappelen 0-00 00-01) Boter de kilo 3-00 0-00 Eiers de 25 3-75 4-00 ANDERLECHT. - Varkensmarkt. Te koop gesteld 2242 Prijs per kilo op voet 0-92 1-10 Veemarkt te köop gesteld 2175 Prijs per kilo op voet Ossen 0-74 0-96 Stieren 0-64 0-86 Koeien en Veerzen 0-62 0-84 BRUSSEL. Varkensmerkt Te lcoop gesteld 385 Prijs per kilo op voet 0 95 1-10 i VXY' De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ten verzoeke van wion het behoort, met gewin van palmslag en ge lag, openbaarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede met grond, gestaan en ge legen te Mcorsel Groenstraat, bij cadaster bekend sectie C, nummers 158b, 159b, 160b, 161b, 162i>, met éene oppervlakte van 14 aren 40 centiaren, palende oost Désiré Buyl en Willems, noord Dèsirè Do Meyst, west Charles-Louis Schecrlinck en zuid de Groen straat, Op te leggen Boom-IIaag-en Vetprijs 200 fr. Thans bewoond door den verkooper Florent Robyns- llendrick. Om 3 uren namiddag ter herberg «in den groenen boomgaardbij Francis Vermoesen, te Moorsel, Groenstraat. Voer verdere inlichtingen wende men zich bij voor noemden Notaris De Windt. Dc Notaris DE PAUW te Aalst zal ten verzoeke van die het behoort op. DONDERDAG 17 JANUARI 1907, om 8 ure voormiddag, openbaar verkoopen 1°) 7 koopen Sparrenmutsaart. 4 koopen Elzen Schaarhout en 2koopen Bandroeden aan den Sparren bosch op Ilrukelen. 2°) 9 koopen Elzen Schaarhout in Bouwlaarbosch. 3°) 3 koopen Sparrenmutsaart en 5 koopen Elzen Schaarhout aan (ten Sparrenbosch op Migroveld. 10 koopon Elzen Schaarhout inden Waterbosch. 4 koopen Erwtreis, eigendom Mevrouw Baronnes de la Grange. 4°) 6 koopen Elzen Schaarhout aan de Mot. 5°) 20 koopen Elzen Schaarhout in den Ooivaart- bosc h 6°) 10 koopen Elzen Schaarhout in de Audegomsche bosschen op Eegenen. Men zal vergaderen op Ilrukelen aan den Sparren bosch en het orde der plakbrieven volgen. De koopen te Audegem zullen op Schoonaerde toe gewezen worden. Den aanwijs zal gedaan worden door Frans Govaert. jachtwachter te Schoonaerde. De koopen tot 5 franken en het ongeld 10% komp- tant. wmihiiii' i* r m'Hi "tt i"i~ittitiim-rn- ir~4iV* "ta*

De Volksgazet | 1907 | | pagina 3