'mui. jiimi.»mjhii B O O M E N MARKTPRIJZEN Uit Mijlbeke. öp 'tien verschen kerf. Dilj es en Da Ij es. NINOVE GROOT CONCERT Burgerlijke Stand Openbare Verkooping. Wilge R O O M E i\ Openbare Verkooping. Openbare V erkooping. Venditie van Meubels, 't eenigste da we van de dompers zullen krijgen want ons kasseien daar zullen we toch mogen naar schuifelen't hekken draait tegenwoordig aan ne rotten stijl en met Ok tober aanstaande moeten we dien stijl ver nieuwen en hem ne keer van ander hout maken. 'kZal u somtyds ne keer schryven, M. de uitgever, en ondertusschen groet lk u van uit onzen modderpoel. Sis van Schaerbeek Botermelkstraat, 15 Januari. Mijnheer, Gisteren avond hebben wij te buizen ge kregen in de sectie De mannen zonder vrees. In uwe gazat van Zaterdag stond Zonder vrees van 't nat, maar dat is waar, ik durf u zeggen dat wij er voor zijn, voor 't nat. Het was, lotensgeval, eerst bij Rèné Dewaele en dan in 't klooster. Pee van Staases gaf de bons, die komt nu al bij ons, hij zoekt ook 't nat. Voor 5 eens hadden wij 6 pinten, d'herbergiers geven 7 eens en half maar ze mogen wel, ze drinken mee en heb ben elk hunnen toer, 't zijn de beste. De meester van aan den Arend was daar ook, wij waren wel met 50 man. Dan zijn wij naar 't klooster gegaan, zoo donker als in d'helle, met lantaarns en tot over onze knie- nen in de modder. Maar wat doet ne mensch als ge voor 5 eens 6 pinten krijgt. Dan nog al aangebuist. Sooi en Yerus de laatste naar huis gevendeld, om alver twee, zwaar gela den, in de modder gepladascht, gesparteld, gezwommen, elkander uitgetrokken, weder ingeplets, zwart als de duivels, toch nog kun nen zingen, maar Rose schrikkelijk gram en boos. Maar daar zal ze gewoon aan worden, 'tis maar een begin, zei Sooi, wij moeten nog twee kiezingen door ons keelgat gieten. De naaste keer is het beneden het Boschveld, dan schieten wij er over, maar de meester doet met de twee kanten mede, dobbel is nog zoo dik. 'k Zou toch ook liever eenen pakken dan te werken en gij P Sis van aan 't sterrenhekken. Paperodedries, 14 January 1907. Mijnheer den drukker der Volksgazet, Gisteren lag de Gazet met de brieven van Mylbeek op tafel en wij nebben eens goed ge lachen. Wat den dienen van 't Bornputjen schrijft is juist, wij zitten hier nog op 't droog. Wij hopen dat Prosper in zijn gemoed zal gaan en 't buizement zal laten beginnen. Ze vertelden dat Pie van Staazes niet meer kon wachten en dat hij al naar de Botermelk straat geloopen is, ik weet niet wat er van is, maar ik kan het gelooven, wachten is verdrietig. Prosper weet wel dat wij voor hem zijn, maar hij zal goed kunnen verstaan dat wij voor dezen keer voor de bokken niet gaan stemmen, dat zal nu toch niemand doen, maar daarvoor zijn wij geene kwader vrienden en niemand zal zeggen dat dit eene reden is om niet te laten buizen gelijk d'an der en ons te laten loopen met het haar van buiten. Nu wat aangaat onze beesten societytwij zyn goed. De president is dikken War, hij doet zijn dingen goed en den Brieker ook, die secretaris is. Wij zijn met meer dan 400 bees ten en er was over de 800 frank in kas en twee beesten betaald uit de kas en alles be taald, niet moeten voor niets doen, naar Gent gaan en alles. Dat is toch schoon. Het lokaal is nu gevallen op 't hoeksken bij van Ivet voor 42 fr. Ze zeggen dat de drij bazen t'ak- koord waren. Nu is het bij een slachter, dat is niet slechter en op 't Hoeksken is er altijd plezier. Maandag en acht dagen vieren wij* Sint-Antontjen, er is eten en drinken, jon gens, dan zijn wij weg. Zou dienen schaa jongen van 't Bornputjen ons niet kunnen zeggen wat dat er bij hun in kas is, ze zeggen dat het- zoo schoon niet is als bij ons, maar ze zijn toch met zooveel beesten niet als wij ook. Mijnheer, zend eens eene gazet aan Prosper, als 't u blieft, dat hij op ons peist, anders trekken wij over gelijk Pie van Staazes. Tiest van aan 't Walleken. Bornputjen 15 Januari 1907. Vriend Opsteller, Nu zie ik af, geweldige pijn in mijnen kop en dorst dat ik heb, want ik vindt dat ge van drinken zulken dorst krijgt. Yind gij dat ook niet Gisteren was 't venditie, daar na aan 't kaarten gegaan en gebuisd, 't was pandaar President jongen, hoe is het met uwen kop, dat moet nog groffer zijn als bij my, gij waart ook wel. Dat zou altemaar niets zijn, maar die vrouwen met hunne zagerijen. Alla, overmorgen is 't erbeginnen, eten en drinken, bij Sooi van Piejefkens, elk n'en alve kilo en pattaten en daarmee 't spel af. Groote pinten en goed bier, Cies opge past. Van deze week zal ik niet meer schrij ven want vrijdag zal ik ziek zijn. Eerst moet ik laten weten dat Veng kwaad is omdat hij in de gazet staat en hij gaat aan de menschen vragen om ze te verbranden. Dat is niet schoon, gansch Mijl beek moet bekennen dat wij maar eens lachen en geen kwaad doen. Dan kan den Dikken en Natus en den Kebber hun ook kwaad maken en als 't rond gaat heeft elk zijnen toer. Finne Kolle heeft d'haar verbrand maar Vereeken wilde niet. Gij hebt gelyk, Vereelten, dat zeggen wij altemaar. Van 't geen dat er in de Patronnagie voor is gevallen weten wij weinig van ons kan ten is er niemand geweest er was niet te drinken. Eene gebuurvrouw die geweest is ze^de my Maf, jongen, 't is schandaleus, er was geen honderd man met kwezels en kinderen Maar M, de pastoor was kwaad, 't was al- zoo ne kleinen, Zwertent' en ziet er geenen gemakkelijken uit, maar ik ken hem niet en hij zei Er zijn er hier veel die hier niet zouden moeten zijn en er zijn er veel die hier zouden moeten zijn die hier niet en zijn, zegde de vrouw, dat hij zei. Er was dan nog ne mensch van de stad die iets zegde, n'en M. DeVos of De Wolf, de vrouw wist het niet goed, ze wist ook niet wat hij gezegd heeft, ze wist niets als dat de Pas toor kwaad was. Maar die pastoor moet n'en vreemden zijn hy weet toch wel als er niet te drinken is dat wij veegen, dat hij ons 5 pinten per kop geeft, maar niet naar biën, dan komen wij. De vrouw had nog een boeksken gehad, haar kleintjen speelde er mede zei ze, maar ze wist niet wat er in stond. N'enleepen maf van Bornputjen. i Het jaar is weêral henen Vergaan in 't eeuwig niet, O was 'took zoo met Romen, Voor eeuwig ons yerdriet O dan zouden wij wel zingen Op ons eigen grond en erf Liedjens, lollen vrije dingen, bis. Zingen op 'nen verschen kerf II. Indien men van zyn-schulden Kon zeggen lijk van 't jaar Ze zijn voor eeuwig henen En ik en weet niet waar, O dan zouden wij wel plakken Op ons eigen grond en erf Zonder al die ongemakken, bis. Plakken op 'nen versche kerf, III O mochten wij ons vrouwen, Als zij zijn kwaad en stout. Bij 't oude jaar eens zenden 't En waar ons niet berouwd, O dan zouden wij gaan vrijèn Op een anders grond en erf Weer aan liefde ons dagen wijen bis Vrijên op 'nen verschen kerf. IV. Het zingen en het drinken En 't eten is gezond. Maar laat toch nooit uw herte Verwinnen door uw mond, Laat ons aan den arme geven, Die zoo lijdt op Vlaanderens erf, Dan verheugen w'ons in 't leven, bis Altijd op 'nen verschen kerf. Op Schaarbeek wonen lustige jon gens aan wien de grap niet onbekend is. Een! goei grap dat doet iedereen nog eens lachen uitgenomen de bokken; '#t schijnt dat sedert eenige dagen, voor een onnoozelheid, geheel Schaarbeek in rep en roer staat en men twee brave jongens zoekt den duivel aan te doen. Hadden zij naar de sectie geweest wie weet zou al dat lawijt zich voorgedaan heb ben De Gaskwestie zal het stokkepaardje van de liberalen bij de toekoinendn Gemeen- tekiezing zijn, roept cupido Van de Putte in DendcrbodeJa maar, de kiezers zullen zich de onbekwaamheid en partijdigheid van de kliekmannen gedenken en ze zullen ook wei eens hunne hostelijlig kiezerslijsten die 500 fr. boven den tarief staan scheef bezien. De Liberale Genieeutei-auds- Ie«len hebben hunne aanwezigheidspen ningen van den gemeenteraad al ontvangen, de katholieken moeten nog eenige maanden wachten want er zijn geene 10 franken meer in kas. De heer Stadsontvanger kan de druk kers van zijne kas niet houden, 'tis een ge loop zonder weerga, zet hij ze van voren buiten, ze komen langs achter weder binnen, 't is droef, een leege kas zegde de man.| V* Wie vocht er ooit met eenen stront, Die zich daardoor verbeterd vond Deze versjes van Vader Cats zouden goed boven 't artikel van Denderbode over de gaskwestie prijken. Daar waren ze op hunne echte plaats, dat de rare vogels van Moorsel daar eens op denken. In Sei-lilë kost het rundvleesch maar 40 centiemen den kilo 1 Ze zullen daar kies- sectiën moeten inrichten elké man zijn beefstuk van een kilo gelijk bij Schuddinck En nu zeggen ze dat er groote opslag gaat komen in den Aberdaan en in den Stokvisch. Over 15 jaren kostte eene ton aberdaan maar 40 tot 50 fr. en nu over de 100 fr. De stokvisch dan 60 fr. de 160 kilos en nu 130 fr, Gaat dat nu ook al rijke menschen kost worden, maar t'oesters kan men niet meer kwijt geraken, ze zullen beterkoop worden dan de mosselen. Als 't waar is Verleden zomer waren we op eene buitenkermis in 't Oudenaardsch. Daar stond een tandentrekker ofte charlatan. Aan de omstaande landlieden toonde hij eene menig te vergulde medaliën, alsook een prachtig ingelijst diploma van.... tandentrekker, na tuurlijk. Dat maakte op zekere sukkelaars diepen indruk, zoodat hij weldra al zijn poeiers, fleschjes, pakjes, enz. verkocht had en de centen dapper binnenstroomden. In zekere katholieke scholen zwaaien schoolvossen de plak, die een diploma be zitten dat naast dat van nen charlatan prij ken mag. 't Zwart manneken uit den Os- broek zeevert dat we niet lijden kunnen dat de Fransche paters en nonnen in Siberië een toevluchtsoord vinden. Mis, kadé We wen- schen zelfs dat alle paterkens en nonnekens, die ons inde laatste jaren zijn overgewaaid, insgelijks het goed gedacht kregen ook naar Rusland te verhuizen, 't Zou er hier niet te slechter om zijn. Integendeel 1 Ouders Zendt uwe kinderen naar geene scholen, waar men hun geen eerbied inprent voor de uitspraak van het gerecht. Iiy de liberalen te Asscbe. Zon dag hadden M. de Senator Lambiotte, M.M. Féron en Hymans, volksvertegenwoordiger en M. Malis, provinciaal raadslid zich naar Assche begeven om aanwezig te zyn by de inhuldiging der kantonale Associatie. M. de volksvertegenwoordiger Buyl, de werkzame en dappere propagandist, gaf er op aanvraag zijne vrienden, de eerste voor dracht. Niettegenstaande al den dwang door de geestelijken en de kasteelheeren uitgeoefend was de groote zaal der Harmonie waar de zetel der Associatie gevestigd is, opgepropt van volk om de dappere liberale strijders te aanhooren en toe te juichen. De knappe en moedige redenaar M. Buyl bekwam dan ook den meesten bijval met zijne kernachtige en beeldrijke redevoering. Schoone liberale dag, die de.beste vruchten voor de liberalen voor 't Arrondissement Brussel zal voortbrengen. MAANDAG «1 JANUARI en volgeuile dagen zal do te koop- stelling plaats hebben van Wit- goed, Lyndwadcn, Gordynen en Linnen dei* Groote Magazijnen van Nieuwigheden van den RON MARCRÉ Nieuwstraat te Rrussel. De kalaloog en de sta. len worden op aanvraag franco verzonden. Kiezerslijsten. De liberale vrien den van het Arrondissement Aalst, die van wege REMI DE VRIEZE, bediende bij de katholieke Associatie van Aalst, een reklaam tegen hunne inschrijving op de kiezerslijsten hebben ontvangen, worden dringend ver zocht zich met hunne bewijsstukken te wen den, tot het Bureel der Liberale Associatie, Groote Markt, 1, te Aalst, alle werkdagen van 9 tot 12 ure, voormiddag en van 2 tot 6 ure 's avonds, dewelke kosteloos het noodi- ge zal doen om hunne rechten te verdedigen. I'ensioeukas. De eerste storting voor het jaar 1907 zal plaats hebben, Zondag 20 Januari, bij den heer Richard De Stobbeleir, Groote Markt. Het Algemeen Nederlundscli Y erhnnd bereidt voor 20 Januari aanst. een prachtige Kunstavond voor. MevrouwM. E. Arntzen, bekroond decla- matrice in ernst en luim, te Amsterdam, zal dien avond optredep en een overheelijkt programma uitvoeren'; Ze zal brokken uit tooneelstukken van onze beroemste schrijvers voordragen en o. a. bedrijven uitGudrun van Albrecht Rodenbach vertolken.' Te oordeelen naar beoordeelingen der Hol- landsche pers en die met .den meesten lof over het kunstenaarstalent van Mevrouw Arntzen spreken, mogen we ons aan iets buitengewoons verwachten. Iets vooi* «le klerikale centjes- hlartjes. In al de dagbladen kon men deze week het verslag lezen van het fransch Belgisch banket dat plaats gehad heeft te Brussel ter gelegenheid der tentoonstelling te Tourcoing (Frankrijk). De heer Francotte, minister van nijverheid heeft, er de een heildronk gedaan aan den voorzitter der fransche republiek M. Fal- liéres en heeft het glas geledigd op den voor spoed van Frankrijk. Aan de tafel zaten verschillige katholie ke volksvertegenwoordigers onder ander M. Thibaut, Van Merris, Jules Maenhout en nog anderedie het glas in de hand,verbroederden met de fransche overheid en hun den mees ten lof toezwaaiden. Dagelijks lezen wij afgezaagde leugens en schimpen in de klerikale centjesbladjes over het verrot Frankrijk. En terwijl hunne onnoozele lezers, al dien zeever voor comptant geld opnemen zitten de groote jannen voor eene goede flesch champagne te verbroederen met de fransche overheden, die zij doen afschilderen door hunne penlakeien als monsters en Godloochenaars Hoelang zullen die snullen van katholieke centesbladjes lezers naar al dienprietpraat nog luisteren Werken aan cleltelzigersstatie. Het gemeentebestuur der stad Aalst, maakt bekend dat de plans voor de ontworpene erken aan de reizigersstatie, ten toon ge steld zijn ten stadhuizé'in flen bovengang leidende naar de bureelen van het secre tariaat. Maten en Gewichten. De Keu ring der maten en gewichten in 1907, voorge schreven in 1907 bij het besluit der Besten dige Deputatie van den Provincialen Raad van Oost-Vlaanderen, in date 30 November 1906, zullen plaats hebben ter Estaminet De oude Posterij, bij H. DeSaedeleer, Nieuwstraat, van maandag 4 tot woensdag 27 Februari van 7 1/2 u. tot 's middags en van 1 tot 5 ure 's namiddags. Drachtige Vertooning. De Koninklijke Maatschappij: Be Witte Water bloem, zal in hare schouwburg, Dreefstraat, Zondag 27 Januari 1907, opvoeren De Lichttoren, drama in drie bedrijven.door II. Peeters, en De Violier, 1 blijspel met zang in een bedrijf door H. 4 an Peene. met de medewerking van Mej. Jana Berodes, tooneelkunstenares te Brus sel, Ei-emhodegeiu. Zondag 20 Januari, Algemeene Vergadering van het Zieken fonds': Hulp in Nood, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer J. B. De Smedt (Slinken) Brusselbaan. Deeling van sargien door den heer Leon'Jansens, den volksvriend voor wien de klerikalenj zulken geweldigen schrik hebben. Verscheidene belangrijke artikels moeten wij bij plaatsgebrek tot ons volgend num mer verschuiven. Onder ander Uit Erem- bodegem het verslag over het feest der oude garde De vakvereenigingen enz. STAD AALST o*- Groote Bovenzaal van het Stadhuis. gegeven ter gelegenheid DER PRIJSDEELING aan de bekroonde Leerlingen der Stedelijke Muziekschool Maandag 28^Januari 1907 om 5 uren stipt 's avonds. UITVOERING van KLOKKE ROELAND Cantate voor Soli, gemengd Koor, Dubbelkoor en Orkest, E.TINEL. 300 Uitvoerders. SOLI De toegang tot het Concert is kosteloos. E, SCHEERLINCKX. V. DE GHEEST. N. R. Eene Algemeene Her haling, waartoe het Puhliek Is toegelaten, zal plaats hehhen, «len Zondag 27 Januari aan staande, ten ÏO ure 's morgens. «Ier Stad Aalst. van den 11 tot den 18 Januari 1907. GEBOORTEN Mannelijk 9 ]Q Vrouwelijk 4 HUWELIJKEN. P. De Bisschop, winkel, met M. Thys, zb. J. De Meersman, tw. met J. VanYper- zeele, tw. G. De Bakker, werkm. met M. De Vulder, tw. B. Matthys, vuurst. met J, Podev.yn, br. B. Van den Bergh, tw. met M. Matthieu, tw. J. Van Vaeren- bergh, kuiper met M. Bocaué, naaister. K. D'haese, schoonm. met M. Peleman, zb. C. Raes, schoenm. met M. De Boom, zb. A. Oordeels, schoenm. met J. D'TIerde, breister. OVERLIJDENS. B. Muylaert, zb. 63 j. Zoutstraatp. overl. te Gent. M. Van der Biest, wed. Franqué. zb. 78 j. oude Dendermondschesteenw. C. Geeroms, m. De Goedt, zb. 87 j. St.-Jobstr. P. Ruelens, vr. Wauters, zb. 44 j. Den- derstr. J. Wellekens, wr De Clippel, tw. 79 j. Binnestr. P. Van Biesen, landb. 62 j. wonende te Meldert. J. Eeman, adv. 29 j. Leopoldstr. M. De Vulder, we De Brucker, herb. 80 j. Oude Gentscheb. J. Matthys, kloosterz. 58 j. Brusselschesteenw- 5 kinderen onder de 7 jaren. GEERAARDSBERGEN. Burgerlijke Stand GEBOORTEN. Mannelijk 1, Vrouwelijk 4. HUWELIJKEN. Emile Mus, Buizemontmet Hermenie Van Schelt, Warande. Alfons Pilaeten. Gent- schestr. met Irma Boulaert, Gaffelstraat, OVERLIJDENS. Emile De Smet, oud 37 j. man Marie Tur- rekens, Hospitaal. Cyrille Van der Parren oud 54 j. vrouw Henri Ansiau., Lessen- schestr. Constance Boomputteoud 85 j. wed. Edouard Van Durme, Hospitaal. Firmin Meyskens oud 19j. ongeh. Buize- montlt. Ida Van Eesbeek oud 41 j. vrouw Gustaaf Marginet. Steenweg. De Notaris BRECKPOT, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Herdersem. 1. 58 aren 55 centiaren Land. aan den Breedenweg. 2. 60 aren 60 centiaren Land, op den Molenkauter. 3. 34 aren 60 centiaren Land, Denderland, genaamd Schof. 4. 28 aren 50 centiaren beplanten Meersch, Uluysstraat. En 5. 14 aren 20 centiaren beplanten Meersch, als voren. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 15 T m, Verblijf, Dijnsdag 29 uan ^07. Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg van de weduwe Ch. L. Vollemaer, te Her dersem, Sas. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst VENDITIE VAN 120 koopen Kanada- Abeele en ;e Hof stade, Blekte en ie Lede, Solegem en Brakenhaag op Dinsdag 22 Januari 1997. om 8 uren 's morgens, te begin nen te Hofstade Blekte. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst VENDITIE VAN af te breken Gehouwen in Boomsche steen, Doornen en Schaarhout, te Nieuwerkerken, St. Job, ten Kasteele van Regelsbrugge, op Maandag 21 Januari 1907, om 8 ure 's morgens. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een hektaaröl aren 80 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, op Somergem, aan Immer- zeeldreef. Gebruikt door B, Troch'en J. Callebaut. Verdeeld in 4 deelen. Samen gebracht op fr. 5900 LAATSTE ZITDAG Donderdag 24 Januari 1907. Om 3 uren namiddag, ter Estaminet van d'heer Joseph Van der Vorst, Zaad handelaar, te Aalst, aan St. Martenskerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Gemeente Ottergem. 69 aren 80 centiaren" Land, aan de Vissen- straat. sectie A, n° 504. Verdeeld in 2 deelen. Gebracht op fr. 4500. Gebruikt door sieur Hieronymus Sienaert. aan 100 franks 's jaars. Gemeente Eroudegcui. 16 aren 90 centiaren Meersch, op den Gan- zendriesch, sectie B, nummers 916 en 913b Gebracht op 440 fr. LAATSTE ZITDAG Woensdag 29 Januari 1997. Om 3 uren in de Vier Winden bij M. Janssens, schrijnwerker te Ottergem. OPENBARE VERKOOPING van Elzen Schaarhout en Erwtrijs, te Aalst en Nieuwer kerken. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen ten verzoeke der Beheerders der Naamlooze Maatschappij Filature et Teint urer ie d'Alost te Aalst, op DONDER DAG 24 JANUARI 1907, -om 8 uren voor middag, openbaar verkoopen 40 koopen schoone Kanada BOOMEN me tende tot d m. 80 centimeters. En circa 100 koopen Erwtrijs en Elzen Slaghout, op den eigendom der Maatschappij op het gescheed tusschen Aalst en Nieuwer kerken. nabij het Kasteel Van Regelsbrug- ghe, Sint-Job, Aalst. Den aanwijs zal gedaan worden door Constant Goossens, te Haeltert, Eeckent, De koopen tot 10 franken alsook het on geld, comptant te. betalen voor de koopen boven de 10 franken tijd van betaling mits borgstelling. Men zal vergaderen In de Vrije Jacht, bij Dame weduwe Van Coningsloo, te Aalst, Sint-Job. Bij sterfgeval en Meubelaire voorwerpen, te Aalst-Mylbeke, Binnestraat. AALST Tarwe Haver Aardappelen Boter de kilo Eiers de 25 alle Viggen Zaterdagen 00-00 00-00 5-00 2-52 3-25 25-00 Hoppe primé van 00-00 ordinaire 00-00 NINOVE, alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 17-00 Haver iö-qo Aardappelen 5.50 Boter ue 1/2 kilo I-55 Eiers de 25 0-00 0 0 baal 00-00 00-00 5-50 2-85 3-50 35-00 00-00 00-50 18-00 16-00 6-00 1-65 0-00 GEERAARDSBERGEN alle Maandagen en Vrijdagen Tarwe de 100 kilos 18-50 19-00 Haver 16-50 00-00 Aardappelen 6-50 7-00 Boter de kilo 2-85 3-06 Eiers de 25 3.50 O-OO Tabakken de 50 kilos 60-00 50-00 SOTTEGEM alle Dijnsdagen Tarwe de 100 kilos 18-00 00-00 Haver i8-00 00-00 Aardappelen O-OO 00-00 Boteivde kilo 3-00 0-00 Eiers de 25 3.75 4.0o ANDERLECHT. Varkensmarkt. Te koop gesteld 2242 Prijs per kilo op voet 0-92 1-10 Veemarkt te koop gesteld 2175 Prijs per kilo op voet Ossen 0-74 0-96 Stieren 0-64 0-86 Koeien en Veerzen 0-62 0-84 BRUSSEL.'Varkensmerkt Te koop gesteld 385 Prijs per kilo op voet 0-95 MO 4 -0— W eversvrouw Soprano Mev. Van Kerkhove-Coessens. RecietantTenore M. De Nul Pol. WeverBas M. Van Hauwe Rom. —O Koor en Orkest onder de leiding van M. G. Pape. Namens de Besturende Commissie Be Secretaris, Be Voorzitter, 0— De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten verzoeke van-sieur Prosper Podevyn, te Aalst-Mylbeke, ten sterfhuize van sieur Louis De Leeuw, te Aalst-Mylbe- beke, Binnestraat, op WOENSDAG 6 FEBRUARY 1907. om 1 ure, namiddag, openbaarlijk verkoopen Alle de meubels en meubelaire voorwerpen, aldaar te bevinden en bestaande namentlijk in Stoelen, ronde en andere Tafels, 3 Kassen, 2 Kleerkassen, Stoof met toebehoorten, Horlogie, Beelden onder bokaal. Prin ten, tinnen Tellooren, tinnen Bierpot, 2 koperen bol lanteerns, koperen Marmit, Quinquets, Zetel, Vleesch- kuip. Tobbens, geleier, koper, ijzer en glaze keukenge- rief, 2 Bedkoetsen met ressort op matrassen, Kussens Hoofdpeluw, Sargiën en verder Slaapgerief, Laurier boom. Ressortkarreken, Kortewagen, Balance met ge wichten, Brandhout en meer anderejvoorwerpen. Alles op gewone konditiën en tijd van betaling voor de koopen boven de tien franken, degenen tot en met 10 francs zullen met het ongeld, comptant moeten betaald worden.

De Volksgazet | 1907 | | pagina 3