Bloedarmoede Aanbesteding REP ARATIEN 20 DAGEN MARKTPRIJZEN im du ELIXIR ii CONFITUUR Mingelamangel. Burgerlijke Stand Jeune hom me Schoon Herherggerief In 't Boerinneken H ER BERGGERIEF Wordt Gevraagd V oederaardappelen Te Huren Huis J. Van Opdenbosch, Te Huren. LIEFHEBBERS BERICHT J.Van Geert S* L.Callebaut BOUWGRONDEN. Te huren oï le koop. Terstond te huren Te koop uit ter hand. TE BEKOMEN TE HUUR Uit ter hand te koop. MUZIEK BEHANGPAPIER Hypotheekmaatschappij Alfred Kelders-Meganck, van Naaimachienen Maatschappij SINGER De nieuwe straten worden betiteld met namen van oude Aalstenaars die zich op u-ebied van wetenschappen en kunsten on derscheiden hebben. Zoo zullen we hebben de Wellekensstraat, De Schrijverstraat, Caudronstraat en andere. De nieuwe straat van St-Job naar de Geeraerdsbergschestraat zal men noemen Leon de Bethunelaan. M. De Windt stelt voor onder het plak dat de naam der straat aanduidt eene korte be schrijving te geven van den persoon wiens naam de straat draagt dat wordt te Brus sel ook gedaan. Dit voorstel wordt aangenomen. M. De Blieck. Verzoekt de heer Bur gemeester bij de maatschappij van Buurt spoorwegen aan te dringen, de tram binnen de stad niet te laten fluiten, maar een ander geluid te doen geven. Te Assche wordt dit gedaan. Het is zeer gevaarlek en het ge beurt dikwijls dat de menschen als er ge schuifeld wordt denken dat het een trein is die boven op de brug rijdt, zij mijden zich niet en zoo hebben er ongelukken plaats. Dit voorstel wordt eenparig bijgetreden en de heer Burgemeester zal nog eens aan dringen by de Maatschappij om in de stad te trompen in plaats van te fluiten. M. Van der Schueren. Vraagt waar om de gazbekken zoo vroeg worden uitge draaid en des avonds zoo laat ontstoken. Zondag nacht waren te 1 uur alle gazbek ken uitgedraaid. Men had nogthans beloofd dat de stad des nachts ook zou verlicht blij ven. M. de Burgemeester. Een brief is daar over naar de Maatschappij geschreven. M. De Naeyer. Vraagt of er niets te doen is aan het overtollig gebruik der gaz sedert de nieuwe inrichting. De verbruikers betalen het drij dubbel van verleden jaar. M. De Blieck. Ik gebruik het dubbel van verleden jaar en heb nochtans op aan raden van M. Moyersoen mijne bekken laten regieeren. Daartegen zouden moeten maat regelen genomen worden. M. Moyersoen. (Heel beteuterd). De pressing is zeer groot en ik heb aangedron gen om deze te verminderen. M. De Windt. Ge zult aan dien toe stand weinig kunnen veranderen, er blijft niets over dan te betalen de maatschappij heeft de concessie der gaz en ze zal kolos saal veel geld winnen, dat is 't einde van d'historie. Hadt gij, Mijnheeren, tijdens de bespreking der gaskwestie naar de woorden van M. De Blieck geluisterd en zijn voorstel aanvaard van de kwestie door bevoegde personen grondig te doen onderzoeken, ge zoudt nu al die reklamatiën niet hebben en 't en is nog maar een begin. M. De Blieck. Met de regie had de stad veel geld gewonnen. Ik beklaag ook de verbruikers met hun nen compteur van 10 centiemen de ver lichting moet hen schrikkelijk duur kosten. M. Moyersoen. Zegt dat verschillige gemeenten die de gaz in regie hadden deze hebben laten varen. M. De Windt. Het is dank aan de regie dat de stad Lokeren de twee eindjes Yan 't jaar aan een knoopt,die stad wint geld met de zelfuitbating. Wijlen M. Thuisbaert, burgemeester van Lokeren heeft mij dat persoonlijk gezegd. M. Moyersoen. De verlichting van Lokeren laat te wenschen. Men verlicht maar de straten waar er verbruikers wonen. M. De Windt. Er mag nu geklaagd worden zooveel men wil, de stad heeft de regie niet, ze zal geen winsten opstrijken en wij gaz verbruikers betalen dubbel. De raad gaat daarna over in geheime zitting. ZONDAGRUST. Van 's middags tot middernacht, dienst doende Apotheker op Zondag 22 Mei 1910, M. Callebaut, Botermarkt. Sportingclub. Heden Zondag, om 3 1/2 uren op het terrein van den Spor- tingclub (Puitenput) heeft de finaal plaats voor de Schaal Phcenix tusschen de Racing Club van Dendermonde en den Sportingclub van Aalst. Inkomgeld 0,15 fr. per persoon. Vi'ije ingang voor de leden. Om 2 1/2 uren wordt de Racing Club van Dendermonde met muziek aan de statie afgehaald. Bijeenkomst om 2 uren bij den heer Adolf Ruelens, Graanmarkt, voor de leden van den Sportingclub. Het Bestuur hoopt, dat allen tegenwoor dig zullen zijn. Na de match, overhandiging der schaal aan de overwinnaars. Turn- en Tooneeikring Help u Zelve AalstDe Repetitiën zijn vastgesteld als volgt Voor de Turnsectie den Woensdag en den Vrijdag van iedere week, telkens van 8 tot 10 1/2 uur 's avonds, in Concordia. Voor de Tooneelsectie den Maandag en d en Donderdag van elke week, telkens om 8 1/2 uur 's avonds, by,M. Richard De Stob- beleir. (Eene bijzondere vergadering zal eerlang bijeengeroepen en gehouden worden voor deze afdeeling). x\fen worde lid van deze Maatschappij, aan 50 centiemen per maand. Een nieuwe Triomf voor het ro'a tieve snelwerkende Naaimachien Phoenix. Na aangenomen te zijn in de beroepscholen van Brussel en voorsteden, komt ons goe- vernement ze in te voeren in zyne gestich ten. Dit zegt meer dan al het bombastig Barnumreclaam waar men het publiek mede misleid. Wie nu nog niet klaar ziet zal nooit klaar zien (Tien jaren waarborg). Alleenlijk te verkrijgen Huis Alfons GHEYS, Mecanicien, 77, Leopoldstraat. 77. Gemak van betalen. Naalden, Spoelen, voor alle stelsels. Monster-Tombola. Erkende Onderlinge Bestand Maatschappij de Gewezen Weesjongens. Groote prijs 1000 franken en andere geldprijzen. Boven dien een groot getal nuttige en kostbare voorwerpen, zooals Schouwgarnituren, Lusters, Regulateurs, Spiegels, Kunstvoor werpen, enz. Prijs per lot10 centiemen. Sanatorium de Mont-sur-Meuse (Lustiri). Maladie de poitrine. Pension 10 h 12 fr. Ascenceur Chauffage Cen- ral. Eclairage électrique. Het zeeverblad. Het Vuilhem- deken heeft zyn vaan en kruis afgelegd en is nu een dagblad geworden. Het beloofde aan 't publiek ernstiger arti kels dan het gezeever dat in t weekblad werd afgekondigd met heele pakken. Moet het eerste nummer van het dagblad, Vrijdagavond verschenen een voorsmaak geven van hetgeen het vervolg wezen zal, dan zal er weinig ernstigs in staan, immers het eerste nummer, dat als proefnummer iets puiks moest zijn, is flauwer dan het Vuilhemdeken ooit is geweest. We beklagen de menschen, die hunnen geest dagelijks met zulken kost moeten voeden. He verlichting van Aalst. Deze week is 't met de verlichting al niet beter geweest dan de week te voren na 1 uren 's nachts was het hier zoo donker als in eene hel. We beklagen de voerlieden, welke thans bij nachte door onze stad trekken met ver huiswagens enz. en niet goed den weg ken nen. Voor misdadigers, dieven, inbrekers enz. is die toestand eene echte verleiding. En zeggen dat het stadsbestuur daarover aan de gasheeren geschreven heeft. Maar deze bekommeren zich om zoo weinig niet. Zy hebben nu de concessie en profiteeren ervan II Pianolessen. Wie voor zyne kin deren bezondere lessen van Piano verlangt, wende zich tot juffr. Marguerite AMANT, Korte Ridderstraat, te Aalst, die zich ten huize begeeft. Tpispalui van zeever t Wy lezen in Den Werkman Waarom roept gij ge durig afWij willen de Leerplicht met de onzijdige school. Waarom wilt ge den Kristen Huisvader dwingen zijne kinderen naar uwe ongeloovige school te zenden Want bemerkt het wel, geachte Ouders, vergeet niet, hoeren Onderwijzers, dat door Onzijdige School, de liberalen verstaan eene School zondereenig gedacht van Gods dienst. Ziedaar hoe die christen schry velaar en volksvertegenwoordiger de eenvoudige lie den leugens wysmaakt en voorbereidt voor een nieuwen scnoolstrijd Klerikale schelmerijen Het is ongehoord wat al deugenieterijen de kle- rikalen bedrijven om hunne bedreigde zetels te behouden. Verbod van meetingen, bedreiging met broodroof, uitkooperijen van allen aard wor den gepleegd by wete van iedereen. Klerikalen en Daensisten verspreiden over het liberaal programma de afgrijselijk ste en gemeenste leugens, bezonderlijk in 't kanton Assche. Pastoors en onderpastoors ontbieden de kiezers of zoeken ze ten huize op. In zekere gemeente, preekten paters eene missie, de geloovigen werden 's avonds laat - schier nacht - naar de kerk geroepen, naeen uitzinnig sermoen te hebben gehoord, werden ze geleid op het kerkhof en daar moesten ze zweren op de graven van al die hun dierbaar zjjn niet voor de liberalen te stemmen I! Kindertuin. Eene moeder schryft ons, dat toen zij haar kind naar de Staats middelbare school zond, het werd geweigerd omdat het eenige dagen min was dan jaren. Ze vraagt ons of er een kindertuin is ge hecht aan de middelbare school vermits men er nu kinderen in opneemt dit pas 4 jaren oud zijn, We moeten daarop het antwoord schuldig blyven, want wij weten er niets van en de tijd ontbreekt ons om er inlichtingen over te vragen./ Winkeliers Huisvrouwen Spaart uwen tijd, uw geld en uwe gezond heid door het bezigen van Electromine het beste produkt om Stoven en Kachels te zwarten. Alg. Dépot bij Edgard SCHOUPPE-NYS. Veldstraat, AALST. Sclii'ikkeljjke Brand. Verleden zondag rond 9 ure 's avonds brandde te Haeltert de hoeve van Dom Conruyt af. In enkele minuten stond alles in laaie vlammen. Domien Conruyt, die nog wilde redden wat te redden was werd door een brandend stuk hout getroffen en overleed daags na dien. Een tweede huis een vyftigtal meters van het eerste gelegen werd ook totaal door brand vernield. Zeggen dat er te Haeltert een der grootste gemeenten van ons arrondissement, zelfs geen schijn is van bluschmateriaal. De onbekwame klerikale kleppers, welke die gemeente besturen, kunnen de menschen doen vervolgen die eens laten dansen als 't kermis is maar zijn te dom om iets te doen, waardoor rampen als die van zondag zouden vermeden worden. Ware er eenig bluschmateriaal geweest, men hadde de vreeselijke dood van Domien Conruyt niet te betreuren gehad. Domheid en fanatism gaan altyd samen. Belangrijk Bericht. Wij kunnen niet genoeg onze lezers die aangetast zyn van Hoest,Valling, Bronchieten, Influenza, Keelpijn, Heeschheid, Asthma of Kinkhoest de borstsiroop van DEPRATERE aanbeve len. De geneeskunde bezit niet eene reme die die zoo rap en zoo volkomentlijk ge neest Het is een serieus product dat zich niet steunt op ingebeelde potretten of uitgekoch te certificaten, maar het geneest altijd. Prijs 2 frank de groote flesch in alle apotheken namentlijk te Aalst bij M.M.Cal- lebaut, Botermarkt en De Valkeneer, Esplanade. Oud-Volksvertegenwoordiger Edw. Coremant, dien men verleden week zegde halfdood te zyn. is van zjjne eerste ontroering gansch hersteld. Wanneer hy met zyne vrienden over de hangende gebeurtenissen spreekt, laat hy zich aan 't adres der Antwerpsche klerika len vrij onzachte termen ontvallen. Vooral schynt het, heeft hy het gemunt op kardinaal Mercier, van Mechelen, dien hijals de opstoker doet doorgaan van alles wat hem is overkomen. Kardinaal Mercier, die zijn politieke en geestelijke fortuin aan Leopold II te danken heeftenden overleden Vorst eene diepe er kentenis toedroeg deswege, heeft nooit kun nen verkroppen dat Coremans in volle par lement Leopold tot« Koning-menscheneter heeft bestempeld. Ook heeft hij alles in 't werk gesteld om Coremans van de klerikale lyst te doen schrabben, waarin hij dan ook gelukt is. Ecole des Pupilles de l'Armée. PROGRAMME DU CONCERT qui sera donné le 22 Mai 1910, a ,11 h. 30 sur la Grand' Place d'Alost, sous la direction de M. Théo Liesenborghs. 1, Hommage au Peuple Fayat. allegro militaire. 2, Cavaleria Rusticana, Intermède. Mascagné. 3, Les Pécheurs de perles, Bizet. Ouverture. 4, Le Credo du Paysan, Goublier. soliste M. Boutenelle. 5, Le Prophéte, Marche du sacre Meyerbeer. üer Stad Aalst. van den 13 tot den 20 Mei 1910. GEBOORTEN Mannelijk 13 9Q Vrouwelijk 10 HUWELIJKEN. L. Iveymeulen, vuurst. met C. Meert, stikster. L. De Loose, schoenm. met E. Vincent, tw, J. D'haeseleer, bed. met P. De Smet, naaister, F, Van den Bossche, werkm. met R. De Ligne, z. b. OVERLIJDENS. S. De Kerpel, w' Eibers, zb. 80 j., won. te Laeken. S. De Moor, w» De Troyer, zb. 96 j. Leopoldstr. L. Verhagen, m., De Landtsheer, zb. 75 j. Leopoldstr. M. Beeckman, br., 44 j. Gentschestr. A. De Koninck, we De Wulf, zb. 81 j. Ledebaan. J. Boxstael, m., Bosman, schrynw. 37 j. Gentschestr. F. Van Langenhoven, wr De Jonge, landb. 83 j. Koeistr. F. De Looze, m. De Smet, pasw., 30 j. Ledebaan. J. Van Bemten, wr Capiau, zb. 89 j. Esplana- destr. T. D'Haese, vr., Van Driessche, zb., 60 j., Breedestr. 6 kinderen onder de 7 jaren. van cciicu Poatwagendienst. o Op 23" Mei 's middags te 12 uur, wordt in de kantoren van den Dienstbe- stuurder van Posteryen te Gent overge gaan tot de openbare Aanbesteding van den Postwagendienst «Aalst (centrum)- Wiezc. Alle inlichtingen worden gegeven in de kantoren van den Dienstbestuurder van Posterijen te Gent en aan het Middenkan i toor voor inlichtingen, Augustijnenstraat, 15, te Brussel of in de Postkantoren van de streek. agé de 18 ans, ayant des notions du travail de bureau cherche emploi. Références de tout premier ordre. EcrireC. S. Bureau du Journal. Prétentions modestes. in Pitclipin te koop. Te bevragen 38, Dirkmartenstraat, Aalst. Desicé Van ilei» Stock, AALST Molenstraat43, AALST. Groote fabriek van Matrassen in wind- haar. Matras voor 2 personen 18,00 fr. Beste kwaliteit van haar en tyk 27,00 fr. Dwarskussen (traversin) 6,50 fr. Matrassen in wol goede kwaliteit te be ginnen van 50,00 fr. Flocons en Peerdshaar. Specialiteit van Engelsche Beddens, Groote heus van behangpapieren. DOOR STERFGEVAL over te nemen alsook HUIS te HUREN dienstig voor alle bedrijf. Zich te wenden tot den heer'Jules RAJON, Groote Markt, Aalst. Een Winkeldochter kunnende vlug en juist rekenen, behendig en verstandig in het omgaan met de klanten, eerlyk en werkzaam. Men schryve ten bureele des blads, E. D. 120. zyn te verkrijgen bij J. B. WELLEKENS Zbons, nabij de Houtmarkt, Aalst, aan zeer geringe pryzen. tegen 1 April aanstaande Schoon Burgers huis met Hof, Prins Albrechtlaan. Te bevragen by M. Maurits De Wolf. Kapcllcstraat, Aalst. o Papierhandel in 't Groot en in 't Klein. o— School-en Bureel behoeften, Postzichten, enz o Stempels in Caoutchouc, MUZIEK. - S ViNCEhTIUSPAOLO BLEEKE KLEUREN Eene zeer voordeelig gelegen HERBERG in de Walstraat, Aalst. Zich te bevragen bij M. Van der Schueren ten bureele der Brouwerij, Brabantstraat. Beste Ilofgroiid (ongeveer 2000 kar ren) te bekomen bij Mr R. MEGANCK, Ondernemer. Schoolstraat, Nr 32, Aalst. Ook faltijd te bekomen Alle soorten van;Ramen, Deuren, jBalken, Vloeren, Kepers, Roosters enz. voortkomen de van afbraak. Prijzen buiten alle concurrentie. Telephoon Nr 109. De ondergeteekende heeft de eer zyne tal rijke kliënten te verwittigen dat zijne Fabriek fansch heropgebouwd en vergroot is, en at er van heden af opnieuw te verkrijgen zyn, alle soorten van Bobijnen, Draaiwerk voor schrijnwerkers en meubelmakers, enz. enz. Allerbest, schoon en zuiver afge maakt werk aan prijzen buiten alle con currentie. Ook te bekomendraailingen voor bakkers, I brandhout voor het aansteken van open- 1 vuren, stoven enz. P. J. Gustave Van de Velde, ScherreveldstraatAALST. HOUTMAGAZIJN Cementbuizenfabriek Beton vouten Oudste Huis van Stad en Omliggende. Alom bekend voor schoone Waar en Geodhoope Prijs. Vaart en Varkensinarkt. Schoone Bouwgronden te koop, te Aals aan de Burgemeestersplaats, Schaliënhuist Zich te bevragen ten kantore van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Schoon Burgershuis op de Boude- dewijnskaai, Aalst. Te bevragen bij M- Aug, RINGOIR,Vaart. Schoon groot Burgersbuis met Verandah, te Aalst, Keizerlijke plaats, 2. Te bevragen biiM. Isidoor Jan Trappen. FaLriekplaats, 2, Aalst. Het schoon en welgelegen HUIS met HOF, laatst bewoond door wijlen dame Weduwe Edouard CALLEBAUT, te Aalst, op het Statieplein, groot circa 7 aren, sterk en prachtige bouw met al de moderne schik kingen. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle Dinsdagen en Woensdagen van 2 tot 5 ure. Zich te bevragen en te handelen voor de voorwaarden der verkooping bij M. Guil- laume Van Muylem, Nieuwstraat, nr31, te AALST. Ouden en nieuwe Kassei aan zeer voor- deelige pryzen, bij Leopold PAUWELS, Ondernemer en Kassei werker, Liedekerken. Een Magazijn met Hof en Woonhuis dienstig voor alle bedrijf, inhoudende 27 aren 59 centiaren, gelegen St. Jobstraat, thans gebruikt door Mijnheer De Hartog. Voor de voorwaarden zich te wenden, 49, Korte Zout straat, Aalst. Schoone Bouwgronden, te AALST, Burgemeesterplaats en aan de nieuwe straten geopend op den eigendom genaamd Het Schalienhuis. Zich te bevragen ter studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. FERDINAND COESSENS, Toonkundige, Lange Zoutstraat, 34, Gelast zich met het accordeeren van Pianos. Groote keus van Spreekmachienen (fono graaf), rollen en platen voor Spreekmachie nen. Alle slag van Orgels en Speeltuigen. Reparatie van houten en koperen Muziek instrumenten Voordeeligste prijzen. MEN VRAAGT Algemeene Agenten in heel Belgie, hebbende ernstige bediening voor oudgediende Maatschappij van Drang. Brand-Levenen Ongevallen (önnoodig bedie ning te verlaten.) Hooge commisie en 300 franken per maand. Voorwaarden volgens overeenkomst. Inspecteur zet op de hoogte. Sch. P Postbus 616 Antwerpen GROOT MAGAZIJN van in alle soorteu eu prijzen. De ondergeteekende DE ÏVEVE Jan, Behanger-Garnierder, veel genoemd De Groot Jan Lange Zoutstraat 24, heeft de eer Ued. te berichten dat er bij hem te bekomen zijn, alle soorten van Behangpapier te beginnen van 10 centiemen, alsook Linoleum, Toil-cirée, Tapijten, Carpetten. Alle soorten van Tafelta pijten, Matten, Stors en Gordijnen, Brise-Bise Frignen en fantaisies Floschjes, Wol, Peersd BELGISCHE EN SPAARKAS Naamloos Vennootschap Kapitaal 5,000,000 Frank Zetel te Antwerpen, n° ?t Kunstlef Beheerraad M.M. Fredegand Cogels, voorzitter, Edouard Thys, ondervoorzitter Alph. Ullens de Schooten, Lèon Van den Bosch, Henri Engels, beheerders. Collegie der Commissarissen M.M. Jean della Faille de Leverghem, voorzitter, de Graaf Adrien de Borchgrave d'Altena, Léon Codlinet-Plissart, Auguste Delbeke, Edouard Joly, de Graaf Oscar Le Grelle SPAARBOEKJES aan 3,25% Qeldneerleggingen voor bepaalden tijd aan 3,50' Uitgifte van grondobligatiën aan 3,60 leeningen op vaste goederen Agenten OORDEGEM Alph. De Brau wer, zaakwaarnemer MOORSEL E. Carryn HAELTERT E. Scheerlinck-Redant gemeentesecretaris EREMBOBEGEM Leopold Van Vaeren- bergh, gemeentesekretaris MOLHEM Droeshout, koster en gemeente ontvanger. HERZELEJ. Droeshaut, bediende der Nationale Bank. HEKELGEM M. Camiel De Witte Schepene en Handelaar. haar, Zeegras (Grin végétal), Pluimen, Duvets, Windhaar Uapok enz. Tijk, Ooutits, Jacquards en Canevas. Verders volledige Ameublemen ten voor Salons, Eetplaatsen en Verandahs aan de voordeeligste prijzen. Plaatsen van Rouwkapellen en versiering voor feesten. Verders stel ik mij ten dienste voor alles wat den stiel betreft. Door mijne matige prijzen en spoedige en verzorgde bediening hoop ik de gunst van een- teder te bekomen. Uw Dienaar, Jan DB NB VB HUIS van VERTROUWEN Groot Klein. Telefoon 107, Telefoon 107. Bisschopstraat, 2, AALST. Tampico, elh Jandel in Wol Peerdshaar Crin Végétal Zeegras Schaapvellen, Schutsvellen. Specialiteit van Brabantsche Matras wol. N. B. Men stuurt Franco en Gratis stalen op aanvraag. Men gelast zich met het opmaken der Matrassen. aller Stelsels en Merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werkhuizen der Aalst9, Albert-Lienartstraat Spoedige Bediening. Goedkoop MUTUALISTEN Verzekert u op het leven bij de maat schappij LABOR, Koninklijke St-Maria straat, 91, Brussel. Ingeval van ziekte en ongeval za^ de premiën niet betaalbaar. Aankoop van Eigendommen. In lichtingen schrijven aan F. V. H. Brussel-Noord. Aalst. Boter de kilo 2-40 2-70 Eiers de 25 2 00 2-10 80TTEGEM, 17 Mei. Tarwe, de 100 kilo. fr. 22,00 Masteluin, 20,00 Rogge, 17,00 Haver, 19,00 I Boter de kilo, 3,00 eieren, de 25,2,00; Boonen, 0,00. NINOVE 17 Mei. Tarwe de 100 kilos 20,00 Rogge, 16,00 Haver 18,00Lijnzaad, 00,00 Aardappelen, 7,00 Boter de kilo 2,70eieren de 25, 2,25. GEERAARDSBERGEN, 16 Mei. Witte Tarwe, de 100 kil., 20,50 Masteluin, 16,00 Rogge, 15,50 Haver, 21,50 Paardeboonen, 20,00Aardappelen, 6,00 Koolzaad 37,00 Lijnzaad, 34,00Boter, de kilo. 2,52 tot 2,65 eieren de 25, 2,00ongezuiverd vlas, do kilo 0,93. Veemarkt van Gent, Totaal stuk ter markt. Ossen 187 Vaarzen 184 Koeien 121 Stieren 270 Kalveren 264 Varkens 1401 Schapen 8 Lammeren 0 Prijs per kilo. van 0,70 tot 0,96 0,70 tot 0,96 0,60 tot 0,84 0,66 tot 0,86 1,15 tot 1,45 1,05 tot 1,20 0,65 tot 0.80 1,00 tot 1,10 Beesten welke per stuk verkocht werden. Totaal. Melkkoeien Magere beesten 232 Jonge varkens 9 Viggens 416 Prijs der Huiden. Ossen, Vaarzen, Koeien i,3ê» Stieren, 1,4$ Kalveren, 2,15 Roet van 0,60 tot 0,80 ANDERLEOHT-OUREGHEM, 17 Mei. Ter veemarkt worden 2179 varkens te koop gesteld, Prijs per kilo van 1,06 tot 1,22. ANDERLEOHT, 18 Mei. Te koop gesteld 2364. Prijs per kilo op voet710 ossen, fr. 0,76 tot 1,02471 stieren, fr. 0,62 tot 0,88; 1183 koeieu en veerzen 0,54 tot 0,80. "w-rif srwneoraeeessz-return RA DIK AL* M ONFEILBARE QENEZINQ In I DB UIIMTI BIJ BOUD BALIJE TOBBBLATBM miTfLOtO, MEURASTHEHIC tntlltfOEDlBE HERtTELLIM^By^Bk de uiiuti iubomdmuw tomiutu HLLB Apotheker, a. Faubourg «alat-Deala, PAltIJ*. A/da Ap«rta*aa. IIMklU MMZ. OIX t T» koom lm mtU Acadbakaa. Puil Iti n in wi iimi i ii iii m ii i I i rui i im—niici ui ii miw—mwi EN TEGEN TITELS 0—

De Volksgazet | 1910 | | pagina 3