lO
11
12
BRT
T.V. Centrale Willocx
NEDi
NED2
I
BM
ütr:
VOOR MEERT.V. GENOT
MOORSELBAAN 86 AALST TEL.224.75
I
lal
WKÊÊÊKÊÊÊtKBKÊ
□'□□□□□□□Drr
U\2
LOEWE OPTA
ZATERDAG
OKTOBER
ZONDAG
OKTOBER
MAANDAG
OKTOBER
DINSDAG
OKTOBER
WOENSDAG
OKTOBER
DONDERDAG
OKTOBER
VRIJDAG
OKTOBER
14.00 Kunstroutes door
Italië
14.30 Hotel Sacher
16.00 Volksuniversiteit
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Het jongetje van
La Mancha
19.00 Gustaaf
19.05 Trajekt
19.35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 The Dick
Emery show
20.40 20 jaar later
21,20 Echo
21.50 Jake
22.40 Nieuws
14.30 Prof. Balthazar
14.40 Skippy
15.05 Binnen en buiten
17.15 Cup Final
17.50 Something Else
Yosemite
18.15 Fabeltjeskrant
18.20 Voetbal
18.46 Van pool tot
evenaar
19.38 Openbaar kunstbezit
19.43 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Bel de 500
21.05 Een klein land
in een wereldoorlog
22.35 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 De Woudlopers
18.30 Tsjin-tsjin
18.40 Nederlands voor
19.10 Sporttribune
19.33 Zoeklicht
19.38 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Nationale Loterij
20.20 Petulia
22.05 Inspraak 1973
23.05 Nieuws
BRT
14.00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Follyfoot
18.30 Hits bij de vleet
19.05 Gastprogramma
19.35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 De dolingen
van Odysseus
21.05 Verover de aarde
Olie is gelijk aan goud
21.55 The last night
op the Proms
23.10 Nieuws
16.30 Jevanjong
17.30 Fabeltjeskrant
17.35 Wie weet wint
18.53 Hoe Techniek
in de kunst
19.20 Filmmuseum van
de schaterlach
19.35 Zoeklicht
19.40 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Dubbeldekkers
20.35 Randstadparade
21.25 Wij en Groot-Brittanië
22.15 Horen en zien
22.35 Nieuws
pplllllllllj lllll n 1
14.00
Schooltelevisie
18.30
Fabeltjeskrant
18.05
Vlack beauty
18.30
It's called
God rock
19.08
Gastprogramma
19.38
Zoeklicht
19.43
Mededelingen
19.45
Nieuws
20.10
Wachtwoord
20.40
De routiers
22.10
Première
22.50
Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Drie kameraden
18.20 English for
Business
18.50 Ziet U er wat in?
19.03 Protestants-godsd.
uitzending
19.33 Zoeklicht
19.38 Mededelingen
19.45 Nieuws
20.10 Elizabeth R
21.30 Panorama
22.15 Nieuws
22.25 Dyn-Amo
23.30 Einde van de
uitzending
ESflfts
14.00 L'Entreprise
d'aujourd'hui
16.25 Nieuws
16.30 Landbouwnieuws
16.45 Ciao Amici
17.00 Appuntamento Italiano
18.00 A vos marques
18.55 Les Wombles
19.00 Les Chretiens dans
la vie sociale
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Le jardin etraordinaire
20.45 La Majordome
22.10 LaGuimbarde
22.50 Nieuws
15.00 Visa pour le
monde
16.15 Sportuitslagen
16.20 Entre Ciel et
terre
17.10 Sportuitslagen
17.20 Sept sur sept
dimanche
18.00 Follies
18.40 Les aventures du
chat mikes
18.45 Sportweekeinde
19.30 ANtenne-soir
19.45 nieuws
20.10 Suggestions
20.15 Molière pour
rire et pour pleurer
21.10 Francophonie
22.15 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3 J'ai vu
18.30 T.V.F.
19.00 Lapenséeet
les hommes
19.30 Lundi sports
19.45 Nieuws
20.15 Elizabeth R*
21.45 Musique Anglaise
22.40 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 1,2, 3..j'ai vu
18.30 Seniorama
19.00 Ton amour
et ma jeunesse
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.15 Sivoussaviez
20.35 Schulmeister, l'espion
de l'empereur
21.30 Bilan Operation 48.81.00
21.40 Les Males
23.30 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.10 1,2,3,.. j'ai vu
18.30 Sept sur sept
19.00 Ton amour et
ma jeunesse
19.30 Antenne-soir
19.40 Weerbericht
19.45 Nieuws
20.10 Contacts
20.15 Neuf millions neuf
22.00 Dan Madigan
23.05 Nieuws
16.00 Nieuws
16.02 Jacht op een
menseneter
16.50 Sjoko
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Zorro
19.30 Wat een familie
20.00 Nieuws
20.20 John Woudhouse
Gouden regen
21.45 De groeten van
Tante Louise
23.10 Het lied van
de week
23.15 Nieuws
23.20 Dammen (tot 23.50)
11.00
15.00
15.02
15.07
15.35
16.25
16.55
17.00
18.20
18.55
19.00
19.05
20.40
20.45
21.10
22.00
22.35
Eucharistieviering
N ieuws
Openbaar Kunstbezit
Het programma
met de muis
Star trek
E 73
Voetbaluitslagen
Prof. Dr. G.C. Berkouwer
Teleac
Ti-ta-tovenaar
Nieuws
Mccloud
Simon Carmiggelt
Twee onder een kap
De Onedin lijn
Mu Country occupied
Nieuws
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Toppop
19.30 't Ziekenhuis
20.00 Nieuws
20.20 Alexandre de Tweede
21.35 M.A.S.H.
22.00 Televizier Magazine
22.50 Nieuws
22.55 Dammen
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Stratemakeropzeeshow
19.25 Daar komen de
schutters
20.00 Nieuws
20.20 De onedin lijn
21.10 Twee voor twaalf
21.55 Achter het nieuws
22.45 Omroep de
vrije gedachte
23.00 Nieuws
23.05 Politieke uitzending
13.00 L'Entreprise
10.45 Schooltelevisie
d'aujourd'hui
17.00 Nogal wiedus
14.00 Schooltelevisie
18.45 Ti-ta-tovenaar
16.40 Nieuws
18.55 Nieuws
16.45 Feu vert
19.05 Van gewest
18.25 Tempo
tot gewest
18.55 Le manege enchante
20.00 Nieuws
19.00 Ton amour et
20.20 Politieke Partijen
ma jeunesse
20.30 Staatsloterij
19.30 Antenne-soir
20.35 Blaffen tegen
19.45 Nieuws
de maan
20.15 Chansons la carte
21.55 Panoramiek
21.15 Sport et vie
22.20 Studio sport
22.05 Courts Metrages
22.45 Socutera
22.50 Nieuws
23.00 Den Haag vandaag
23.10 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
10.45 Schooltelevisie
18.05 Nieuws
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.10 1,2,3.. j'ai vu
18.55 Nieuws
18.30 Comment allez-vous
19.05 Beertje Colargol
19.00 Ton amour et
19.15 Zwijgen is goud
ma jeunesse
19.45 Popeye
19.30 Het uitgaansleven
20.00 Nieuws
19.45 Nieuws
20.20 Berichten uit de
20.15 Phaedra
samenleving
22.00 De filmmolen
20.35 All in the
22.40 Nieuws
Family
21.00 Tolstoi
22.00 De wind blaast
waarheen hij wil
22.15 Kerk en teologie
22.45 Horen en zien
23.15 Nieuws
10.45 Schooltelevisie
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Th Eddy-go-around
show
20.00 Nieuws
20.20 Operatie vliegend
tapijt
21.10 Ted en de
meeste rkwissers
22.40 Koorzang in de
Leiden
22.50 Interview
minister-president
23.00 Uit de kunst
23.25 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Wie van de drie
19.30 De schone heks
20.00 Nieuws
20.20 DeMounties
in Italië
21.10 Cannon
22.00 Avro's sportpanorama
22.50 Nieuws
18.47 Vooraf
18.50 Woord voor woord
18.55 Ti-ta-tovenaar
19.00 De Vrijbuiters
19.25 Studio sport
20.40 Nieuws
20.45 Oosterschelde, gouden
rand van de zee
21.40 Dokter ja, dokter nee
22.15 E 73
22.40 Nieuws
22.45 De Watergate Zaak
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 In de soete
suikerbol
19.10 Vis
19,30 Follyfoot
20.00 Nieuws
20.20 Boerin in Frankrijk
21.20 Hier en nu
22.00 De Avonturier
22.25 Geestelijke Liederen
22.35 Nieuws
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Voor Achten
20.00 Nieuws
20.20 Met een kinderwagen
in de woestijn
21.10 Oorlog en vrede
21.55 Waar gebeurd
22.20 Den Haag vandaag
22.30 Nieuws
22.35 Multatuli en de
godsdienst
22.40 Teleac
18.45
Ti-ta-tovenaar
18.55
Nieuws
19.05
Anna en dc
koning van Siam
19.30
Kenmerk
20.00
N ieuws
20.20
Studio Vrij
22.05
Nieuws
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Schlagerfestival 73
20.00 Nieuws
20.20 Cannon
21.10 Duys op donderdag
22.30 Neuws
22.35 Teleac
23.05 Politieke Uitzending
18.45 Ti-ta-tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 De Wombels
19.10 Zorro
19.30 Jackpot
20.00 Neuws
20.20 Alles of niets
21.20 De fam. Strauss
22.20 Op uw gezondheid
22.50 Portret van prof.
Dr. C.F. Von Weiszacker
23.30 Nieuws
23.35 Teleac
RTB - ZATERDAG
6.10.73-20.45 uur
LA MAJORDOME
Komedie van Jean Delannoy
(1964) naar het werk van
Jacques Robert. De droge
humor van deze pretentie
loze film herinnert aan som
mige Britse werken. Sommi
ge fragmenten zijn te lang
dradig.
NED. 1 - ZONDAG
7.10.73 - 20.45 uur
TWEE ONDER EEN KAP
Een plezierig feuilleton van
Jelle De Vries metTonny
Huurdeman (mevrouw Jon-
geneel). Peter Aryans (me
neer Pancreas), Edda Ba-
rends (Kitty Kortekaas),
Frits Lambrechts (Bob Jon-
geneel), Ciska Beaudoux
(Pum Jongeneel), en ande
ren.
RTB - DINSDAG 9.10.73
21.40 uur
LES MALES
Canadese comedie van Gilles
Carle (1971) als uitzending
in de reeks "Francophonie".
Deze prent houdt zowat het
midden tussen de marginale
en de bioskoopfilm. Gilles
Carle rekent erin af met een
heleboel waarden, taboes,
tradities op een kolderachti
ge manier, in een spotzieke
stijl.
NED. 2 - MAANDAG
8.10.73-20.20 uur
ALEXANDER DE TWEE
DE
Feuilleton in zes delen van
de West-Duitse televisie—
WDR, onder regie van Oliver
Storz.
Rolverdeling Mike Fried-
berg (Jean-Claude Bouillon),
Sonja (Marina Malfatti),
Lopez (Nicolas Vogel),
Michel (Walter Maestosi),en
anderen.
NED. 2 - WOENSDAG
10.10.73 - 19.05 uur
ANNA EN DE KONING
VAN SIAM
Nieuwe Amerikaanse film
serie naar het boek van Ma-
raget Landon.
Deel 1 Anna's aankomst.
Deze tv-reeks is gebaseerd
op de bekende musical "The
king and I", die in 1951 op
Broadway in première ging
en een groot sukses werd.
Yul Brynner speelde de
hoofdrol in deze theaterpro-
duktie.
NED. 1 - DONDERDAG
11.10.73 -20.35 uur
ALL IN THE FAMILIE
Gloria als naaktmodel.
Een jeugdvriend van Mike
passeert. Hij schildert naakt
en ziet wel iets in Gloria.
Archie is van oordeel dat
Mike het zou moeten verbie
den of toch minstens jaloers
zou moeten zijn.
rv-j
RTB - VRIJDAG 12.10.73
- 22.00 uur
DAN MADIGAN
Tweede aflevering Het on
derzoek in Londen.
Madigan wordt door de lei
ding van Scotland Yard naar
Londen geroepen. Zij vragen
hem of hij de Engelse speur
ders kan helpen bij het op-,
rollen van een Amerikaanse
gangsterbende die in Groot-
Brittanniè opereert. Deze
bende wordt aangevoerd
door de Amerikaanse gang-
ster Border.