Sparta Aalstontgoochelende start KANGOEROES HALEN EERSTE PUNTEN V N E \i HANDBAL VOLLEY LIEFHEBBERSVOETBAL FIRMA P. SCHOLLAERT 14 - 2-11-1973 Onze Belgische nationale ploeg die deelnam aan een vierlan- den tornooi te Oostenrijk, heeft, alle omstandigheden in acht genomen, hat er niet slecht vanaf gebracht. Coach Roganovic die op het laatste ogenblik niet kon geschikken over De Geyter, Moonen, Weyn, Desmet, Gees en De Clercq, heeft deze spelers nog vervangen door de jongeren M. De Bruyn, B. Decker, Koen Verhofstadt en Ed. De Smedt. Deze twee laatst genoemde Avanti spelers kwamen aldus op eerder onverwachte wijze aan hun eerste «cup». Dat deze ploeg tegen het zeer sterke Hongarije een afgetekende nederlaag opliep is dan ook geen verrassing. HANDBAL De Hongaren wonnen met 10- 36 en alleen Dirk Verhofstadt kon met zes doelpunten wed ijveren met de atletische Hon garen. Hongarije won ten an dere zonder veel moeite dit tornooi. De twee volgende wedstrijden waren de Belgen reeds veel beter bij de zaak. Het werden weliswaar nc^ twee nederlagen maar 914 agen Nederland en 1417 tegen Oostenrijk mogen reeds een succes genoemd worden voor onze Belgen. Zowel tegen Oos tenrijk, met eens temeer Dirk Verhofstadt als de grote mijn heer, als tegen Nederland be hielden de jonge Belgen lange tijd de leiding. In een zaak kunnen wij echter de leiding V.J. BAARDEGEM - T.K. MELDERT 0-2 De grote derby tussen Vlugge Jongeren Baardegem en Thor Kokerij Meldert kende het verhoopte succes. Zowel wat de kwaliteit van het spel aangaat als de publieke belangstelling braken alle records. Zowat 600 toeschouwers waren er getuige van hoe de Meldertse aanvallers reeds onmiddellijk na de aftrap op de VJ.-defensie ging beuken. Het wemelde spelers voor het Baardegemse doel en na vijf minuten was doelman Joostens verslagen door Johny Van Ransbeek. Wie dacht dat het nu een Meiderts doelpuntenfestival ging worden kwam bedrogen uit. Het waren de V.J. jongens die een sterke druk gingen uitoefenen op zoek naar de gelijkmaker. Na ongeveer een kwartier voetbal van de bovenste plank, was doelman Monsieur een verslagen man. Jean Pierre Rygel kende echter geen geluk, want speler trainer Spitaels bracht nog redding op de doellijn. Meldert trachtte nu de voorsprong te vergroten en doelman Joostens werd nogal hard aangepakt, zodat enkele minuten verzorging nodig waren. Van de Winkel miste van een niet het tweede doelpunt en Daniël Stevens had geen geluk langs de overzijde. Louis De Maeseneer raakte gekwetst bij een kopduel en diende vervangen door Jef Wille. Men ging dan de rust in bij een 0-1 stand. Daarop hadden Sint-Maarten en Zwarte Piet gewacht om hun intrede te doen, op het terrein. Alle aanwezige kinderen, en dat waren er ongeveer 250, kregen een geschenk van de eerbiedwaardige Sint. de rust ging Thor onmiddellijk in de aanval en kanonier Van de Winkel versloeg de Baardegemse portier met een 20-meter schot. Wij kregen nog een half uur prachtig voetbal te zien maar daarmee was de kous af. V.J. legde zich neer bij het bezoekende overwicht en de Thorianen achtten hun voorsprong voldoende zodat de wedstrijd stilaan uitstierf. De leiders hebben hier bewezen dat zy hun positie waardig zijn. Eerste klasse D S.K. KRUIS - LA LORRAINE 2-4 Vermelden wij eerst en vooral dat S.K. Kruis nog steeds, en dat sinds een viertal wedstrijden, vijf titularissen moest vervangen. De slechte leiding van een bezoekend gelegenheidsscheidsrechter - gaf aanleiding tot een matte eerste helft waarin de bezoekers tot 0-4 uitliepen, mede door twee ingebeelde strafschoppen. De bezoekers die de schaapjes op het droge waanden, moesten zich nog reppen. Een bijzonder goed akterend S.K. Moorsel kwam in de 2e helft tot 2-4 terug langs Francois Troch en Eddy Heiremans. Onkans hield S.K. van een verdiend gelijkspel. MELDERT II - NAZARETH II 3-2 Nazareth dat niet te best staat gerangschikt heeft zich flink verdedigd. De thuisploeg kwam op voorsprong langs H. en P. Van Nieuwenborgh. Nadat de bezoekers hadden gemilderd, maakte Clauwaert er 3-1 van. In de laatste minuten kon bhzareth de schade nog beperken. SERSKAMP II - V.J. BAARDEGEM II 1-2 VJ. slaagde er in een 1-0 voorsprong van de thuisspelers om te buigen in een overwinning. En ze doen het verder .zonder nederlaag. S.K. KRUIS II - HEIPLAS LEDE 4-3 (Minitornooi) Aanvankelijk kwam Heipias aan de leiding met 0-2. Guido Callebaut bezorgde ons echter de overwinning mei vier opeen volgende doelpunten. Naar het einde toe konden de Ledenaren nog milderen. JEUGD SMEERHEBBE - MELDERT 0-13 Zonder commentaar Doelpunten van Wille (3), Van de Winkel (4), De Ceuninck (3), Goossens en Sanders. JEUGD ONKERZELE - V.J. BAARDEGEM 4-2 DE MOORSELSE JEUGDPLOEGEN WILSKRACHT Reserven Appelterre 2-2 Onze invallers konden een puntje thuishouden dank zij doelpun ten van De Lange en Georges Meert. Meerbeke Juniores 8-0 Evenals verleden week tegen Haaltert, werd het deze keer een 8-0 nederlaag op Meerbeke. Scholieren Denderleeuw 1-0 Dank zij een doelpunt van Christiaens scholieren de volle inzet thuis. hielden onze SK Aalst Knapen 6-0 Na de 11-0 overwinning tegen Mere werden de Moorselse kadetten met 6-0 ingeblikt bij de sterke leiders. St. Denderleeuw B Miniemen 0-5 De miniemen blijven de doelpunten en dus ook de overwinnin gen opstapelen. Deze keer scoorden De Petter, Wolff en Verberckmoes (3x) SCHROEVERS Mere Reserven 5-5 Een ongewone uitslag, behaald door de invallers die langs 0-2 ^een 2-3 ruststand bereikten met doelpunten van Van Nieuwen- hove, Van den Meerssche en Guido Callebout. De Poorter maakte er 2-4 van waarna de thuisploeg de teugels in handen nam. Slechts in de laatste minuten kon Caudron gelijkstellen. Juniores E.Aalst 1-6 Dit was de wedstrijd der strafschoppen. Doelman Roger Pieters stopte een strafschop, maakte zelf een doelpunt op strafschop en de bezoekers misten nog een penalty die op de staak terecht kwam. Scholieren Kerksken 13-0 De ganse ploeg speelde heel goed tegen een zeer zwakke tegenstander en praktisch iedereen scoorde. F.V.B. van het Belgische nationale team niet volgen wat heeft het nog nut dat coach Roga novic trainingen organiseert als de helft van de opgeroepen spelers de verplaatsing niet meemaakt. Wij kunnen ons echt de gemoedsgesteldheid indenken van coach Roganovic die in zulke omstandigheden iets moet bereiken met zijn na tionale ploeg Door dit vierlandentornooi werd de kompetitie, die eigen lijk nog maar pas gestart is, gestopt. Ondanks de weinig gespeelde kompetitiewedstrij den lijkt het ons toch moge lijk een eerste bilan op te ma ken En oprecht, de Aalsterse ploegen hebben de kompetitie start ontgoochelend ingezet Vooral de prestaties van E.V. Aalst blijven onder de maat. De Eendrachters zijn duidelijk in het degradatiedebat ver zeild geraakt en wij zien niet goed in hoe zij hier een mouw gaan aan passen. Is het onbeschikbaar zijn van J. Van Den Eynde ontegen sprekelijk een verzwakking voor de Eendrachters. zelfs met het nu beschikbare spe- lerspotentieel is hun plaats in de algemene rangschikking be paald ontgoochelend. Met spe lers als Wellekens, J. Van Den Eynde, W. Rimbaut en andere M. Bayens omringd door een pleiade veelbelovende jonge ren, zijn de Eendracht presta ties beslist niet in overeen stemming met hun mogelijkhe den. Wat het Eendracht be stuur vooral verontrust is het feit dat hun spelers zo weinig inzet betonen in sommige kapi tale matchen. Voor Eendracht wordt het hoog tijd dat zij het roer omgooien. Het is wel niet de eerste maal dat zij bij de kompetitieaanhef als degrada tiekandidaat worden aanzien om daarna nog met veel ge mak de zaken terug recht te zetten, maar wij geloven niet dat ons gevoel ons bedriegt als wij nu schrijven dat het de gradatiedebat dit seizoen heel wat anders zal worden. Wordt het 13e levensjaar van Een dracht dan toch een ongeluks jaar Ook voor Sparta Aalst is de kompetitie eerder teleurstel lend gestart. De Spartanen ge ven voor het ogenblik niet de indruk zich zonder moeilijkhe den te kunnen handhaven. En ook bij Sparta vinden wij het fenomeen terug, zij het onder een andere vorm, dat het spe- lerspotentieel voorhanden is om zonder moeite het degradatie debat te ontlopen. Spelers als Mens, Verbestel, Troch, Gan- zeman en anderen lijken ons toch bekwaam om gelijk welke verdediging in tweede nationa le voor problemen te stellen. Maar als men voort doet zoals men nu bezig is, is -ar zijn eigen nummertje op en van enige cohesie in de ploeg is er geen sprake, zien wij niet in hoe het er kan op verbeteren Trainer J. Van Temsche heeft nog veel werk te verrichten. Rosis Aalst is in bevordering een serieuze titelkandidaat. Na een flink kompetiedebuut werd de vierpuntenwedstrijd tegen concurrent Léon Lepage ech ter verloren. Niets is echter verloren voor Rosis, maar zou het niet zo zijn dat de te ge makkelijke overwinningen de ploeg mentaal zwak maakt als het er op aankomt. Indien zon dag de zenuwen kunnen be heerst worden wordt er gewon nen tegen leider U.S. Brussel en dan zit het er nog in, an ders... Debutant Joch'ewoa Aalst pres teert zoals verwacht De jeug dige Aalstenaars betalen het leergeld dat elke debutant ver schuldigd is. De bodem is vruchtbaar bij Jochewoa en wij geloven wel in de toekomst van dit jeugdige ploegje. De damesclubs doen het wel beter. Aalst Sportief nam dank zij de overwinning tegen Avan ti een serieuze optie op de tweede plaats. De nederlaag tegen Ambiorix Femina kunnen wij moeilijk als een verrassing betitelen daar de Brusselse meisjes nu eenmaal de sterk ste blijken. Dit weekeinde dient concurrent Uilenspiegel te Antwerpen be- kampt. Indien Aalst Sportief daar wint, wat wel mag Ver wacht worden, staan zij er uit stekend voor om vice-kampioen gekroond te worden. En ten andere men weet nooit met Ambiorix nietwaar De meisjes van Eendracht Vrij Aalst mogen gerust beweren dat zij er sterk zijn op vooruit gegaan. Trainer Rimbaut is er in geslaagd zijn spelerskern uit te breiden zodat wij gerust mo gen stellen dat nog dit seizoen de Eendarcht meisjes voor verrassingen kunnen zorgen. EVA Gehalveerd Sparta slecht» goed voor één helft. J.S. Herstal - Sparta Aalst Dat Sparta Aalst tegen titelkan didaat J.S. Herstal zulk een af getekende nederlaag leed is niet verwonderlijk als men weet dat de Spartanen niet konden beschikken over vijf basisspe lers. Verbestel, Ganzeman, Van Den Berghe, Boumon en Troch ontbraken om diverse redenen Toch toevallig dat zoveel spe lers niet vrij zijn als het om een verre en moeilijke verplaat sing gaat. In elk geval wat nog overschoot aan Spartanen deed het gedurende één helft voor beeldig. Met het tempo te druk ken en alleen dan op doel te werpen als er zich een reele kans voord ied, konden de Aalstenaars hij de rust de sco re beperken Moest keeper W. Van Delsen in zijn noramle doen geweest zijn, had Sparta waarschijnlijk de rust met voor sprong ingegaan! Ruststand 8-5 Na de rust zou Sparta dat uiteraard over geen vervangers beschikte echter volledig ten onder gaan De vermoeidheid deed zich voelen en Herstal had niet de minste moeite om een hoge score bijeen te wer pen. Een lichtpunt voor Sparta Aalst, soldaat H. Van Der Meersch en een steeds beter wordende C. Van Der Spiegel gaven het bewijs dat men bin nenkort met hen zal moeten rekening houden. Doelpunten Mens 4, Van der Spiegel 3. Ongelijke strijd. Hochewoa Aalst 3 Rosis Aalst 37 Het veel sterkere Rosis Aalst was geen partij voor debutant Jochewoa. Rosis met een hele pleiade spelers die reeds ja ren het klappen van de hand- balzweep kennen, had dan ook niet de minste moeite hun jon ge stadsgenoten een karton te bezorgen Tijdens de eerste helft zou Rosis er een uitste kende oefening van maken. Met ingestudeerde nummertjes slaagden zij erin de score steeds hoger op te drijven. Denk nu niet dat Jochewoa er zo maar passief bij stond.' In tegendeel, vertelde ons Rosis trainer Willy De Boeck, Joche woa speelde bepaald niet slecht maar tegen de goed sluitende Rosis verdediging met Van Snick tussen lat en palen, ble ken hun doelschoten te zwak. Rosis leidde aan de rust met 0—16 Het tweede wedstrijdge deelte bleek Rosis iets minder geconcentreerd te akteren. Hiervan maakte Jochewoa dankbaar gebruik om met drie doelpunten de eer te redden Rosis Aalst was uiteraard een klasse sterker dan Jochewoa maar deze laatsten mochten niettemin met opgeheven hoofd het terrein verlaten Op geen enkel ogenblik dachten zij er aan met ongeoorloofde moe ien het Rosis spel te onder breken wat men veei te wei nig ziet od onze handbalvei- den nietwaar. J. Meert met zes tien doelpunten was uiteraard topscoorder. Doelpunten Ro sis J. Meert 16; Van Impe 3: De Jaegher 4; De Gendt 4, Buys 1; G. De Jaegher 5; De Neve 2; Meersman 2. Jochewoa Redant 1Fonck 1 De Ketelbutter 1 EVA Wedstrijden voor het week einde Zaterdag 3-11 20 u. Ajax - Sasja 20.30 u. Unif - E.V. Aalst 19.30 u. Schaarbeek - Sparta Aalst 15 u. Jochewoa - Heist - Zui derkempen 20 u. U.S. Brussel - Rosis Aalst Zondag 4-11 15.15 u. Amay - Avanti 15 u. Brabo Denderbelle - Ca- hottes 15 u. Brasschaat - S.K Gram bergen. 14 u. Avanti - Ros Beiaard (D) 17 u Ambiorix - E.V Aalst (D) 17 u Rap -J U'iensprago! - Aalst Sportief 'D) EVA Petanqueklub Eindklassering van het tor nooi ingericht door P.C. Alosta 1. mevr. Van Vaeren- bergh 2 Mare De Witte 3. André Criel en Frans Van Balen; 5 Benoit Backaert; 6. Patrik Borms: 7. Remi Van Lysbeth. 3 Jozef De Ryck: 9. Erik Van Haudt; 10. Octaaf Brondeel VC KANGOEROES AALST - SPORT S.J. HEMELVEER- DEGEM 3-2 (63-58) De afwezigheid van kapitein Paul Hoste was een morele tegenslag voor de Aalstenaars bij de wedstrijd tegen S.S.J. Hemelveerdegem, zowat de laatste kans voor de thuisspelers om voeling te behouden met de andere bedreigden. St.-Jan startte overtuigend en kwam als eerste uit de studieronden. Zonder veel moeite wonnen ze de eerste set met 8-15. Dat in het hedendaagse volley alles moet worden uitgespeeld, werd in de enge zaal van de Kangoeroes bewezen de invallende zonne stralen maakten het de receptie zeer moeilijk langs een zijde van het terrein. Vooral als men die zijde speciaal viseert. Daarbij komt dan nog dat de service van Bosman reeds een hypergevaar- lijke inslag heeft zodat de heiligen uit Hemelveerdegem een zware 15-6 te slikken kregen. Deze eerst winstset van het nieuwe seizoen gaf de rood-witten, en niet de groen-witten zoals we abusiefelijk meenden, vleugels of liever Kangoeroesprongen. Prosper Callenbergh, die naam horen we straks nog maals, sleurde zijn ploeg op voorsprong in de derde set en met een voorbeeldige Paul Van Renterghem werd het 2-1 (15-11). Hopelijk was dit niet van het goede te veel want. na een spannend begin in de vierde spelbeurt (6-6) werd het 10-15 in het voordeel van de bezoekers. Een bliksemstart van de Aalstenaars sneed de bezoe kers de benen af, zodat met niet minden dan 8-0 werd gedraaid. De bezoekende reaktie had het karakter van een pletwals want in een vloek en een zucht stonden beide teams gelijk (11-11). Doch daar kwam Prosper Van Caelenbergh, hij zag en kangoeroes overwon (15-11). Prachtzege van Kongoeroes dat hiermee met de zege heeft aangeknoopt en opgepast voor die zogenaamde "zwak kere" broertjes, vooral wan neer die de smaak van de overwinning beet hebben. Juvenes Zele laat de Kangoe roes echter niet los. Met ver rassende 2-3 cijfers bleven ze aan de winst op het terrein van Margos Gent. Setstanden van deze eigenaardige wed strijd 3-15, 15-10, 15-4, 7-15 en 5-15. VC ADEC SPORT BAAS RODE - HADES TEMSE 3-2 (62-50) De wedstrijd tussen twee on geslagen ploegen in de tweede provinciale B werd bijge woond door een talrijk pu bliek zodat de kans wel schoon lijkt dat Baasrode stil aan voor de volleybalsport schijnt gewctQnen. Nochtans stonden de kansen er voor de Baasrodenaars niet zo gunstig voor. Van de tien basisspelers waren er zes die niet over al hun krachten beschikten ter wijl Rudolf Goossens, mo menteel de men in forme bij Adec Sport, wegens beroeps bezigheden forfait moest geven. Hierdoor diende coach Mare De Smedt wel wat te romme len in zijn type-opstelling doch dat er van een verzwak king hoegenaamd niet kan ge sproken worden wordt door het resultaat uitgelegd. Zenuwen waren misschien de aanleiding van een varslechte receptie langs Adec zijde want ne een gelijkopgaand begin (3-5) kwam er weinig reaktie bij de thuisspelers (5-15). Van hetzelfde laken een broek kregen de bezoe kers aangemeten vooral door de geplaatste opslagen van Van Cauwenbergh en De Brackeleir. (15-6). En daar mee kon de strijd dan defini tief beginnen .en die strijd kwam er; het begon bij een 0-2 stand met een opstellings- fout van Temse die voor de weinig competente ref. Ysen- boodt wel werd gefloten en het tenslotte volle vijf minu ten duurde vooraleer men iets kon uitmaken in verband met het verder verloop van de wedstrijd. Beide ploegen kregen één punt bij (1-3), begrijpe wie kan, en wanneer de bezoekers tenslotte het spel wat ophouden schiet Fer- nand Van Cauwenbergh de andere kant op om het leder te rekupereren met de groot- en kleinhandel in bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora Verastenstraat 2-4 A Tel. 053-222.15 nodige herrie en klappen tot gevolg Ook supporters gingen zich met de zaak bemoeien, kortom een hek senketel van jewelste en her vatting van de wedstrijd nadat nog twee spelers van Temse een rode kaart voor de neus kregen. Spannend ging het er zeker aan toe alhoewel de mooie spelfasen niet aan het licht kwamen. Roger De Brackeleir onderscheidde zich enkele malen met mirakuleuze red dingen op de achterlijn doch kon een 12-15 niet vermijden. Na een evenwichtige start bij de vierde set (4-2) zou Adec doorlopend d meerdere blij ven en winnen met 15-8. Fysisch de beste zouden de paars-witten uiteindelijk de bovenhand houden op een Temse dat na de rust slechts zijn moed nog in de weeg schaal kon werpen tegen een Adec dat rustig de bal liet circuleren en deskundig de zwakke plekken van de be zoekers aftastte. Met 15-6 kregen de ontredderde bruin tjes een vrij zware rekening aangeboden. Dat de heer Ysenboodt on kundig was om deze wedstrijd te leiden is overduidelijk ge bleken doch ook die suppor tersbende van Temse maakten van deze mooie sport een alles behalve opwekkend spektakel. Op het einde van de wedstrijd hebben we wel voor de scalp van de ref ge- vreest doch uiteindelijk kon hij zich snel uit de voeten maken weer een mensen leven gered ADEC BAASRODE De Braekeleir, Ward Pieters, Ronny Pieters, Meersman, Van Cauwenberg, Derveaux, De Pauw, De Weerdt, Van Haesendock. VCK LOVENDEGEM - VC GILVOC 3-0 (45-29) Zonder INze, Van de Putte, Glazemakers, De Bock, Van Geirt en Burm heeft Gilvoc nooit kunnen wedijveren met een Lovendegem dat ook al niet zo hoog van toren dient te blazen. Veteraan Francois De Ridder diende zelf mee het terrein op en zo konden de thuisspelers nog een afge tekende overwinning behalen. Setstanden 15-8, 15-9 en 15-12. Enekel spijtige misver standen op het einde van de laatste set droegen er toe bij dat de blauw-hemden de ver diende set zagen ontglippen. Het is nu wel al duidelijk geworden dat Gilvoc een scheidsrechtersrol zal toebe deeld krijgen doch dan moet het kunnen beschikken over zjjn volledig spelerspotentieel en mits een morele bagage zitten er voor hen nog heel wat mooie dagen in 't ver schiet. VC SPIRNBOKKEN ZELE - VC BERGOUGNAN EVER- GEM 3-1 (63-64) Men moet het maar kun nen een 0-2 achterstand ophalen om nog met 3-2 te winnen in elk geval Sprinkbokken Zele heeft dit exploot teweeggebracht en dan nog wel tegen Bergougan Evergem zeker niet de eerste de beste. Een spannende eerste set met zij-aan-zij gevechten via 0-3 en 7-3 de stand opvoerden tot 8-10. Bergougnan tikt het eerst aan het witte koordje (11-14) doch moet tenslotte nog geluk hebben om met 15-17 te winnen. Een 3-15 afstraffing doet een nakend einde veronderstellen doch onder impuls van De Vetter komt Zele aan een eerreddertje (15-11). Net zoals vorige week tegei Adec hebben de Evergemmer hun beste pijlen wat verscho ten en worden de Springbok ken de heersers op de berjj toppen. Met 15-10 en 15-11 veroveren ze nog een verras sende doch even verdiend overwinning tegen Bergoug nan Evergem dat zich drin gend dient te herpakken. Me een mooi volleyball tijden twee of hoogstens drie sets wint men namelijk niet zo gemakkelijk meer de tijd dat men niet veel hoefde té trainen om wat volley te spelen is stilaan romantiek. Springbokken Zele heeft zijl twee overwinningen vast, eei mooi begin voor een hart seizoen. VC T. BERLARE - SPEC TRUM MOERBEKE 0-3 (30-45) Zonder William Janssens heeft Berlare er niet veel van terecht gebracht tegen titel kandidaat Moerbeke dat steeds domineerde en daarbij nog geholpen werd door de discussies in de Berlaarse ran gen. De Thunderballs moeten gaan beseffen dat het stilaan tijd wordt om met de overwin ning aan te knopen, zo niet Volgende week tegen SV Lo keren zit er zeker een kans in doch kalm blijven is de boodschap. DERDE PROVINCIAAL Beginnen we met de vergeten jqj zonen van vorige weekj v VK DENDERMONDE. Op Wieze werd het weer een kari- katuur van een wedstrijd! waarbij de bezoekers er niets beters op vonden dan on wor blote voeten te spelen en zlJn te schaatsen om Aart Schenk wet^ jaloers te maken. WIEZE 71 star Volt weerde zich weer heel Als sportief doch de routine vanj d'o de bezoekers zou tenslotte de: ove doorslag geven. De jongens bed van voorzitter De Pauw zou- me den het laken naar zich toe gra weten te trekken doch dien- den een set in de brand tej _.i, laten. (4-15, 13-15, 15-11 en Va. leei die kn; Vu de En 5-15). WICHELEN - KUKLOS AALST werd een hardnekkig betwiste wedstrijd met de thuisspelers oorspronkelijk in vedette die een 1-8 achter stand in de eerste set ophaal den om met 17-15 te winnen. De tweede set trachtten ze een dergelijke stunt weer op te voeren doch de bezoekers An onder impuls van Uvin lieten bej niet begaan en besloten metj hij 8-15. Tot 5-9 in de volgende Al; spelbeurt was Wichelen heel' ke< aktief doch het negeren van! Sol de hoofdsmashers bracht de| sja doodssteek (8-15). ejj, Julien Verhofstadt sleurde na' ge 1-6 zijn team bij tot 8-6 doch! <jQ aan 9-9 was alles te herdoen. De Aalstenaars hebben dank zij hun kalmte in de beslis- a 5 sendste momenten de zege *a veilig gesteld. (11-15). Kuklos Aalst beschikt over een homogene en jonge ploeg bu en zal zeker nog voor verras- ze singen kunnen zorgen. H; Rumbac Waasmunster was' ni< geen partij voor SPORT DEN DERMONDE dat met 2-15, Cl 0-15 en 0-15 won... asje-w blief een rekord ke LEDE had ook al geen moeite om Denderleeuw te kloppen. ve Dit gebeurde met 3-0 en 15-6, pt 15-7 en 15-1. Beelaert was hp outstandig. Tijdens de eerste set haalden de bezoekers een 7-0 op om tot 9-5 te herleiden doch hun pijp was ver uitgeklopt zodat de Leeuwerikken nog een ge makkelijke zege behaalden. dl DAMESVOLLEY Geen enkele overwinning bi onze dames. Berlare verloor op Gazellen Grotenbergi (3-0) terwijl Gilvoc al niel beter presteerde op Ronse De vrouwelijke scheidsrechte! Moerman was zeker niet op de hoogte van haar taak, zo deelde men ons tenminste mede, en moest zelfs beroep doen op een tweede, om d< j>' wedstrijd nog enigszins in h' goede banen te leiden. Mei tc 3-0 werd er verloren (15-9 15-5 en 15-12). Marijke Va! w de Putte was afwezig. k Juvenes Zele had geen verhaa o: tegen het sterke Pardaf Krui p beke dat met 4-15, 5-15 en tt 4-15 won terwijl Adec Baas s< rode een set veroverde tegen Kabaz Bazel. 5-15, 13-15, 15-12 en 7-15 waren de set n standen. Dit weekend is voorbehouden aan de bekermatchen. GDP V

De Voorpost | 1973 | | pagina 14