T.V. Centrale Willocx
RTB
NED?
Uri
VOOR MEERT.V. GENOT
mm
MOORSELBAAN 86 AALST TEL.224.75
LOEWE OPTA
ZATERDAG
NOVEMBER
ZONDAG
NOVEMBER
MAANDAG
NOVEMBER
DINSDAG
NOVEMBER
WOENSDAG
NOVEMBER
VRIJDAG
NOVEMBER
DONDERDAG
NOVEMBER
13.30 Haiti, parel van
de Antillen.
14.25 Limburgse verhalen
van een Turk
14.25 De vijfduizend
vingers van Dr. T
16.00 Volksuniversiteit
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Star Trek
19.45 Nieuws
20.10 Reinaard de Vos
20.35 August, August,
August, circus
22.55 Nieuws
10.30 Eucharistieviering
14.30 Voor boeren tuinder
15.00 Prof. Balthazar
15.10 Binnen en buiten
17.15 Rond de kiosk
18.15 Fabeltjeskrant
18.20 Sportreportage
18.46 Survival
19.13 Butler en kok
19.38 Openbaar kunstbezit
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.25 Een avond ir. de
18e eeuw
22.50 K oncer in
Sinte-Goedele
23.15 Nieuws
14.00 School-TV
12.30 Teleac
18.00 Fabeltjeskrant
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.05 Woudlopers
18.55 Nieuws
18.30 Sahel
19.05 Toppop
18.47 Nederlands voor
19.30 Het ziekenhuis
19.10 Sporttribune
20.00 Nieuws
19.45 Nieuws
20.20 Frank Sinatra
20 10 Het land zoekt
21,10 De erfgenamen van
zijn evenwicht
Ravenborg
20.40 Qe haaien van
22.15 Televizier
de grootstad
23.05 Nieuws
22.35 Vergeet niet te lezen
23.10 Nieuws
14.00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Het grote Koraalrif
18.30 Tienerklanken
19.05 Kijk en kook
19.45 Nieuws
20.10 Bart je
21.05 Wetenschappelijk
programma
21.55 Enqué/e
22.45 Nieuws
16.30 Jevanjong
18.53 Vernieuwde wiskunde
19.20 Politieke tribune
19.45 Nieuws
20.10 Dubbeldekkers
20.35 20 jaar televisie
23.25 Nieuws
14.00 School-tv
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Black Beauty
18.30 Jonger dan je denkt
19.10 Dokumentaire
19.45 Nieuws
20.10 Dick Emery show
20.40 Mime Frederik
21.25 Première
22.05 Gastprogramma
22.35 Nieuws
14 00 Schooltelevisie
18.00 Fabeltjeskrant
18.05 Bobek en Lolek
18.15 Verkeersveiligheid
18.20 English for Business
18.50 Ziet U er wat in
19.05 K.T.R.C.
19.45 Nieuws
20.10 Sam
21.00 Panorama
21.45 Nieuws
21.50 Filozofieen
maatschappij
10.30 Teleac
16.00 Nieuws
16.02 Jeugduitz.
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Swiebertje
20.00 Nieuws
20.20 Herkent U deze
tijd
21.40 Farce Majeur
22.10 Ander Nieuws
22.35 Nieuws
15.00 Nieuws
15.02 Openbaar Kunstbezit
15.07 Kleuterprogramma
15.35 Star Trek
17.00 Prot. Gods. uitz.
18.20 Teleac
18.55 Ti-Ta-Tovenaar
19.00 Nieuws
19.35 Kampf ums überleven.
20.20 Tje Beverley
Hillbillies
20.40 De man met de witte
bloem
22.15 Portret van
Roland Koning
22.40 Humanistisch
verbond
23.00 Nieuws
11.15
18.45
18.55
19.05
19.25
20.00
20.20
21.10
21.25
21.55
22.45
22.50
Schooltelevisie
T i-T a-T ovenaar
Nieuws
Stratemakeropzeeshow
Daar komen de
schutters
Nieuws
An inch of candle
En een zoen van de
juffrouw
Wie, wat, waar
Achter het nieuws
Nieuws
Teleac
10.00
10.45
17.00
18.45
18.55
19.05
19.30
20.00
20.20
20.30
20.30
22.15
22.40
23.05
23.20
23.20
Teleac
Schooltelevisie
Bibe lebons
Ti-T»T ovenaar
Nieuws
Jack pop
John Woodhouse
gouden regen
Nieuws
Politieke uitzen
dingen
Politieke uitzending
Que la béte meure
Panoramiek
Studio-sport
Socuetera
Den Haag vandaag
Nieuws
10.45
18.45
19.05
20.0
20.20
21.20
21.50
22.00
23.15
School-TV
Ti-Ta-Tovenaar
Kinderkrant
Nieuws
Open Huis
Looft den Heere
Nader bekeken
Het gat van
Nederland
Niéuws
10.45 School-tv
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 KRO-Cineac
20.00 Nieuws
20.20 Alias Smith and Jones
21.10 Brandpunt
22.00 Hit-journaal
22.50 Uit de kunst
23.15 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19 05 Wie van de drie
19.30 De schone heks
20.00 Nieuws
20.20 De Mounties
21.10 Cannon
22.00 Sportmagazine
22.50 Nieuws
18.47 School-TV
18.50 Woord voor woord
18.55 Ti-Ta-Tovenaar
19.05 The Freewheelers
19.25 Studiosport
20.40 Nieuws
20.45 Debat
winkel
22.40 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Ijsspellenshow
20.00 Nieuws
20.20 Ivoren toren
21.10 Oudere werknemers
22.05 Kenmerk
22.30 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
14.00 School-TV
18.55 Nieuws
18.10 1,2,3...j'ai vu
19.05 Guyana.land of waters
18.30 Comment allez-vous
19.30 Sport
19.00 L'ile mystérieuse
20.00 Nieuws
19.45 Nieuws
20.20 Liberace
20.15 Jugement a
21.10 Dokum over de
Nuremberg
schrijver De Jong
22.35 Filmmolen
22.00 Daar komen de
23.20 Nieuws
schutters
22.30 Den haag vandaag
22.40 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.05 Nieuws
19.05 Zorro
19.30 Ren je rot
20.00 Nieuws
20.20 Op losse groeven
21.20 F.B.I.
22.10 TROS-sport
22 50 Ik zie
wat hij niet ziet
23.20 Nieuws
14.00 Permanente opv.
16.20 Cusin Bebert
18.00 A vos marques
18.55 De Womblers
19.00 Gastprogramma
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Le jardin
extraordinaire
20.45 50 jaar radio
20.55 Paix sur le champs
22.10 Cinéscope
23.20 Nieuws
14.00 Cinquante bougies
pour Walt Disney
15.00 Visa pour le monde
16.20 Promotion en ballade
17.20 Sept sur sept
Dimanche
18.00 Follies
18.40 Lesavontures
de Pierrot
18.45 Le weekend
sportif
19.30 Antenne-soir
19.45 Nieuws
20.15 Suggestions
20.20 Lucien Leuwen
21.10 En feuilletant
les feuilletons
22.10 Le secret de Suzanne
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
14.00 School-TV
18.55 Nieuws
16.45 Moderne Wisk.
19.05 In de soete suykerbol
18.10 1,2,3,..j'ai vu
19.10 The Beverley Hillbillies
18.30 TVF
19.30 Tweekamp
19.00 Kat. Gods. Uitz,
20.00 Nieuws
19.30 Lundi Sport
20.20 Tussen salon en
19.45 Nieuws
souterrain
20.15 J'y suis, j'y reste
21.10 Hier en nu
22.40 Nieuws
21.50 Muziek in uw
straatje
22.40 The Continental
Singers
22.50 Nieuws
22.55 Teleac
SHHHIwBKBBBiBKSKSBBmm
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
14.00 Schooltelevisie
18.55 Nieuws
16.45 Wiskunde voor allen
19.05 Piste
17.40 Schooltelevisie
20.00 Nieuws
18.10 1, 2. 3... J'ai vu
20 20 Russische dissidenten
18.30 Kennis van de
21.10 Oorlog en vrede
schilderkunst
21.55 Waar gebeurd
19.00 L'ile mystérieuse
22.25 Den Haag vandaag
19.45 Nieuws
22.30 Nieuws
20.20 Télé-souvenance
22.35 Teleac
20.40 Arsène Lupin
21.30 Le mondde du
cinéma
14 00 Schooltelevisie
16.45 Feu vert
18.25 Tempo
18.55 Le manége enchanté
19.00 L'ïle mystérieuse
19.45 Nieuws
20.15 La piste aux
étoiles
21.00 Situation 73
21.40 Three days in april
22.30 Nieuws
14.00 School-tv
18.10 1,2,3...j'ai vu
18.30 Sept sur sept
19.00 L'ile mystérieuse
19.45 Nieuws
20.15 Contacts
20.20 Transit
21.10 Les rue de
San Francisco
BRT - ZATERDAG 24
NOVEMBER 1973 -
14.35 UUR
DE VIJFUIZEND VIN
GERSVAN DR. T
Amerikaanse fantaziefilm
van Roy Rowland naar een
scenario van Dr. Seuss en A.
Scott, met Tommy Rettig
en Peter Lind Hayes.
De negenjarige Bart Collins
krijgt een scherpe uitbran
der van zijn moeder en van
zijn pianoleraar omdat hij
zijn muzieklessen verwaar
loosd
ISED. 1 - ZONDAG 25
NOVEMBER 1973
22.05 UUR
WERKWINKEL
Vraag en aanbod van vrijwil
ligers. In dit programma de
aktiviteiten van de mensen
die een stuk van hun vrije
tijd geven om te schaven aan
de menselijke samenleving,
met een beroep op de
kijkers om mee te doen.
BRT - MAANDAG 26
NOVEMBER 1973
20.40 UUR
DE HAAIEN VAN DE
GROOTSTAD
Sociaal drama, gedraaid in
1961 door Robert Rossen,
over een biljartgenius die in
het verkeerde milieu te
rechtkomt en zo zijn onder
gang tegemoetgaat.
BRT - DINSDAG 27 N0-
V EMBER 1973
21.05 UUR
HET ONVOLLEDIGE
GEZIN
Derde programma in de
reeks gezinsprogramma's
van Paula Semer over huwe
lijk en gezin.
INED. 1 - WOENSDAG 28
fSDVEMBER 1973
20.30 UUR
DE ANARCHISTEN
Speelfilm uit 1969 van Phi
lippe Fourastie met in de
hoofdrollen Jacques Brei,
Bruno Cremer, Annie Girar-
dot en Jean-Pierre Kalfon.
Deze rolprent geeft een
historische rekonstruktie
van een reeks gebeurtenissen
die zich omstreeks 1911 in
Frankrijk afspeelden.
NOVEMBER
20.105 UUR
JUGEMENT
Amerikaanse
RTB - DONDERDAG 29
1973
A NUREM-
dramatische
speelfilm van Stanley Kra
mer over het proces tegen
vier vooraanstaande juristen
uit Duitsland.
BRT - VRIJDAG 30 N0-
VEMBER 1973
21.55 UUR
FILOZOFIE EN MAAT
SCHAPPIJ
Derde in een reeks gesprek
ken met vooraanstaande
Vlaamse filozofen. Van
avond horen wij professor
L. Vander Kerken, s.j.
(UFSIA)