Streekposft L WACHTBEURTEN 30-11-1973 - 9 in burger en in uniform». Humoristische cocktail van prettige ervaringen van kontak ten tussen rijkswachters en burgers. Vrijdag 21 december, per autocar naar de Muntschouwburg te Brussel. Bijwonen van de nieuwe reeks balctten door het «Ballet van de XXe Eeuw», o.l.v. M. Béjart. Reissom: ecrsterangsplaats autocar 2^5 Ir.; studenten 180 Ir. Vertrek Hopmarkt (tegenover Post), te 19.30 u. APOTEKERS VAN DIENST Zondag 25 november: Aalst: Ap. Carpentier, Ledebaan 53, Aalst. Lede: Ap. De Spiegheleer, Dorpsplein 13, Lede. Omliggende: Ap. Potiau, Dorp 24, Nieuwerkerken. DOKTER VAN DIENST Zaterdagnamiddag 1 december, zondag 2 december, woensdagnamiddag 5 de cember en na 20 u. t/m vrijdag 7 de cember: Dr. L. Van Overwalle, Rozen- dreef 4, Aalst. Tel.: 744.92. Wit-Gele Kruis: Tel.: 053/212.38. GEBOORTEN Indra De Braekeleer. Dries 2. Vlierzele. Yves Van Goethem. Denderm. stw. 162A, Aalst. Gunnar Raes. Stationsstraat 15. Herzele. Juan De Knibber. Sint-Jobsstraat 117, Aalst. Steven Van Wcsemael. Koebrugstraat 19. Moorsel. Nina Moreel. Oordegemstraat 34, Vlierzele. Jurgen De Pelsmaeker, Driesstraat 18. Heldergem. Wendy Roelandt. Spoorweg laan 17, Denderleeuw. Sally Scheirlinck, Oosterzelestg. 49, Wetteren. Christine Ledegen, Babbelaarstraat 88. Hofstade. Jo Blommaerts, Kerkstraatje 53. Mere. Steven Van Impe, Hoogkouterweg 1. Erpe. Kristof De Vuldcr, Merestraat. Aalst. Stefaan Van Delsen. Ganzendriesstraat. Erondegem. Patrick Van den Steene. Provinciale Baan, Mere. Stijn Sterck, De Visscherestraat, Aalst. Nancy Groeninck, Tinnenhoekstraat, Moor sel. Chris Van Aelst. Langestraat. Aalst. Han Latoir, Stationsstraat, Gijzegem. Sven De Backer. Guehtweg. Hekelgem. Chris Dubois, Kluyskensstraat, Aalst. Karei Breynaert. Ringlaan. Denderleeuw. Jeroen Vergeylen, Ressehebekestraat 43, Erembodegem. Peter Goessens. Broeder de Saedeleerstraut, Lede. Elsie Wellekens. Rozendreef, Aalst. Peggy De Wulf, Merestraat. Aalst. Leen Leus, Oudenaardse stw. 22. Erpe. Cindy Van Dunne, Bergstraat 67, Kcrksken. Wouter Goossens. Zavelbaan 58. Aalst, Nathalie De Schrijver, IJzerenwegstraat 29, Aalst. Cindy Van der Straeten, Nieuwbeekstraat, Aalst. 'Bart Janseghers. Hof ten Bergestraat 209, Aalst. Sarah Van den Bossche, Dendermond- sesteenweg 144. Aalst. Peggy Hagens, Park Terlinden 14. Aalst. Olivier De Maeght, Kleine Verbindingslaan 4, Sint-Genesius Rode. Carla Wijnendaele. Oostorpstraat 17, Mere. Ann Philips. Beekstraat 123. Aalst. Kris Trogh, Ingang van Beniten 11te Aalst. Bart Van Langenhoven. Wichelsestg., Lede. Christoph Mertens. Geraardsbergsestraat 151. Aalst. Ilse Goeman, Kleine Smetledestr. 30. Wetteren. Dimitri Bulterijs. G. Gezellestraat 20. Denderleeuw. Wendy Neerinckx. Honegemstraat 46. Erpe. Steven De TRoyer. Bosstraat 41. Mere. Carina Sax. Gentse Straat 25. Burst. An De Mil. Bergstraat 4. Erondegem. Pieter De Leemans. Anker. Serskamp. Mario Mievis, Merestraat 2. Nieuwerkerken. Hans Van Gucht. Seheutlage 5. Mcspelare. Mario De Milde. Brusselbaan 146. Erembodegem. Joachim Herrcmans. Moorselbaan 45. Aalst. Samira Louafdi. Sint-Jorisstraat 19A. Aalst. Kris Haverals. Stw. op Dendermonde., Opwijk. Arno Beeckman. Molenkouter 7. Meldert. Thessa De Kegel. Dorp 1. Heldergem. Siegfried De Vylder. F. De Hertstraat 44. Aalst. Bert Peersman. Lambrechtstraat 29. Aalst. Parcal De Wolf. Rijgerstraat 30. Moorsel. Filip De Gusseme. Dendcrxtraat 34. Mcspelare. Daisy Thicn- pondt. Koolstraat 56. Aalst. Steven Van Nieuwenberg. Kouterstraat 25. Erpe. Wim Van Poel. Baasrodestraat 128B. Lebbeke. HUWELIJKEN Pierre De Rouck. lederbewerker. Aalst, Sint-Vincentiusstraat 28 met Marie-Jeanne Van der Borght. arbeidster. Aalst. Goudbloemstraat 13. Dick De Jong, typograaf. Balk (Friesland. Nederland) Van Swindcrcnstraat 9. met Danielia Tcaciuc. technicus chemicus. Aalst. Sint-Jobstraat 200. Michel Decoster. staatsbediende. Tollembeek. Statiestraat 17 met Jeannine Neukermans. naaister. Aalst. Geraardsbergse straat 113. Patrick Steenhoudt. text, bewerker. Aalst. Begijnhof 18. met Nadine Van Cauwenbergh. stikster. Aalst. Draaier straat 14. Désiré Brys. metselaar. Erembode- gem. P. Rasschaertlaan 50 met Marina Temmerman, bankbediende. Aalst. Geldhof straat 81. Dirk De Bruyeker. mecanicien. Aalst. Hof Somergem. 16 met Fran<;oise De Visscher, z.b.. Oostende. Witte Nonnenstraat 33. Robert Verschueren. pasteibakker. Aalst. Welvaartstraat 48 met Irène De Wuffcl. textielwerkster. Aalst. Bevrijdingslaan 60 Patrick De Backer, mecanicien, Aalst. Lambrechtstraat 38 met Gaby Callebaut. ponsster. Aalst. Watertorenstraat 77. Dirk Schollaert. kok. Aalst. Lange Zoutstraat 27. voorh. te Bedburg (DBR) met Margarete Hamacher. drogiste. Bedburg (DBR). Gartenslrassc 15. van Duitse nationaliteit. OVERLUDENS Maria Boeykcns. z.b.. 65 j.. wwe. Renatus Van Landuyt. Gijzegem. Hogewcg 13. Victorina Aloïsa De Ridder, z.b.. 71 j., wwe. Domicn Schollaert, Aalst. Twee Hagcnstraat 9. Adela Josephina D'Hoe. z.b.. 71 j.,"wwe. Adrianus Pollet en van Karei Van Gucht. Liedekerkc, Meersstraat 85. Adolphus Callebaut, z.b.. 81 j., wdr. Rosalia De Sadeleer. Mere. Oude Broekstraat. Alicia Van De Perre. z.b.. 49 j.. echtg. Gustaaf Persoons.. Erembodegem. Brusselbaan 273. Mclania Roelandt. z.b.. 78 j.. wwe. Franciscus Vandcrhaeghen. Aalst. Volksver- heffingsstraat 114. Seraphien Vandereecken. z.b.. 86 j.. wdr. Felicitas Hutsebaut. Borsbeke. Molendijkstraat 18. Jan Lucas D'Haese. z.b.. 69 j., echtg. Clothildis Callebaut. Aalst. Tulpstraat 22. Evelina Van Impe. z.b.. 72 j.. echtg. Casimirus Van Den Steen. Mere. Kerkseldstraat 59. Jan Baptist Marievoet. z.b.. 87 j.. echtg. Marie De Peet. Buggenhout. Ravestraat 127. Dcsiré Cassacr. z.b.. 75 j.. wdr. Maria Gunst. Aalst, Guldenboomplein 14. Felix Frederic Van den Edde. z.b.. 86 j.. echtg. Anastasia Caniu. Moorsel. Nieuwstraat 30. Jan Remigius Meert. 89 j.. wdr. Victorina Van den Driessche. Erembodegem. Ninovestg. 265. Philip Van den Bergh. 78 j.. wdr. Maria Perdaens. Erembodegem. Kleistraat. Victor De Raes. 91 j.. wdr. Celina Van de Wicle en van Louisa Faasen. Hofstade. Kortenhoek 6A. Hortensia Alide Moyerson, z.b.. 70 j.. echtg. Remigius Baeyens. Gijzegem. Pontweg 22. Leonia Eeman, 83 j., wwe. Leon De Deyn, Denderhoutem. Anderenbroekstraat 48. Maria Poleyn. 67 j.. wwe. Maurits De Kegel. Erembodegem. Heuvelstraat 75. Ludovicus Permentier, z.b., 88 j.. wdr. Amelia De Brabander, Haaltert. Hoogstraat 17. Petrus De Graeve, 81 j.. wdr. Virginia Sterck. Nieuwerkerken. Brouwerijstraat 7. Clemence Walraevcns. 70 j.. echtg. Georges Plaetens. Deftinge. Boshoek 11. Emelia Van der Gucht. 76 j.. echtg. Alfons Vyverman, Aalst. Naarstigheidsstraat 158. Pieter Philemon De Wolf, z.b., 88 j., echtg. Maria Meert, Moorsel, Dorp 17. Marianna Wojda, 81 j., wwe.' Szarnk Michaël. Aalst. Irisstraat 14. Karei Lodewijk Lanckman. metaalbewerker, 63 j.. echtg. Maria Daemen, Erembodegem. Hogeweg 70. Ircna Van den Broeck, 79 j., wwe. Alexander Cooman, Aalst. Marktweg 20. Johanna Hendrika Stuurman, 79 j., wwe. Richard Van Varenbergh. Aalst, Hoezestraat 127. Fsidoor Van de Maele, 72 j.. ongehuwd. Aalst. Ouden Denderm. Stw. 149. Maria Delphina Vyverman, 79 j., wwe. Donatus Melckenbeeck. Denderleeuw, Stationsstraat 26, Magdalena Boxtael, 73 j.. wwe. Valery De Kuyper, Aalst. Duivekeetstraat 18. Flori- mond Van Dorpe. 74 j.. echtg. Laura Labyn. Zottegem. Lippenhovéstraat 49. Désiré Van Cauwenbergh. schoenmaker, 43 j.. ongehuwd Aalst. Peperstraat. Augustinus De Smet. 64j.. wdr. Amandina Moureels. echtg. Sylvia Meert. Aalst. Kerrebroekstraat 119. Helena Bultynck, 71 j„ echtg. Cyriel Van de Pitte. Liedekerke. Amandina Bauwens. 83 j.. echtg. Dominicus Kint. Aalst. Gentsestraat 135. Maria Philomina De Baere. 72 j.. wwe. Maurice Uyttenhove. Aalst. Denderstraat 72. Polydorus Borms. z.b.. 90 j.. echtg. Isabella Claessens, Aalst. Kluisdreef 103. Benedikt Van de Meerssche. 72 j., echtg, Maria Krugelmans. Aalst. Park Ter Linden, 10. Catharina De Vos. 84 j.. wwe. Mauritius Quinteyn. Aalst, Dr. A. Goffaertstraat 13. Margareta Mertens. 68 j., wwe. Frans Corthals. Aalst. Drie Sleutelstraat 41. Aloysius Boon. 86 j., echt. Constantia De Cock. Dendermonde. Eilandstraat 18. Josephina Emilia De Donckcr. 76 j.. wwe. Henricus Guns. Aalst. Merestraat. Karei Lodewijk Van Laetheni. 63 j.. wdr. Justina Van den Winckel. Denderleeuw. Lindestraat. Elisa Van Eesbeck. z.b.. 72 j., wwe. Jozef De Nil. echtg. Alfons Van Belle. Aalst. Geldhofstraat 50. Ursuia De Leeuw. 93 j.. wwe. Felix Hcymans. Liedekerke. Stationsstr. 264. Carolina August Plchiers. 67 j.. ongehuwd. Sint-Amandsberg. Antwerpsestw. 242. Alissa De Graeve. z.b.. 73 j.. echtg. Nestor Van Caeckenberghe. Aalst. Capueie- ncnlaan 120. Robertus Ivo De Roosc. 69 j., echtg. Victorina Ravyts. Dendermonde. Pater De Smetlaan 6. Jeanne Clothilde Moortgat. 57 j.. echtg. Jozef Pieters. Wieze. Schroversstraat 44A. GOUDEN BRUILOFT Leo Petrus Van der Borght. geboren te Aalst, op 31 mei 1898 en Isabella Lcopoldina De Waegeneer. geboren te Aalst, op 7 maart 1923. wonende te Aalst. Kattestraat 29. Zij hebben 3 kinderen en 10 kleinkinderen. Het feest ging door op dinsdag 20 november te 15 uur ten huize. STEDELIJKE BEGRAAFPLAATS BEKENDMAKINGEN Alle bloempotten, en in '1 bijzonder deze die ter gelegenheid van Allerheiligen op de graven werden geplaatst, dienen verwijderd te worden tegen uiterlijk ZATERDAG 1 DE CEMBER 1973. Na deze datum zullen de diensten van de stad overgaan tot de opruiming van de achtergebleven potten en er zal hiervoor geen verhaal tegen de stad mogelijk zijn. De belanghebbenden worden verzocht de gedenktekens welke zich op de begraafplaat sen van de jaren I960 en 1961 bevinden, uiterlijk tegen 1 APRIL 1974 te ontruimen. De gedenktekens die op bovengenoemde datum niet weggenomen zijn, zullen eigendom blijven van de stad. MILAC De voorlichtingsvergadering voor de lichting '74. ingericht door Milac-Aalst. voorzien voor 30 november, wordt verplaatst naar vrijdag 7 december, zelfde uur 19.30 u.. in het Stedelijk Poppenteater. Kattestraat 33. Aalst. Spre kers: Aalmoezenier Willems en de h. Van der Haegen. D'ELASTIEKE SJINSJIPPEN Zaterdag jl. betrokken in een vrolijke sfeer, een karnavalgroep waardig, de Elastieke Sjin- sjippen hun nieuw lokaal, café Mie-Mac. op de hoek van de Kool- en de Steenstraat. S.V.V. Volgende aktiviteiten worden gepland door de Soc. Vooruitziende Vrouwen. lOdeeember '73: te 19.30 u.. in 't Volkshuis, voordracht met demonstratie «Bereidingen in de koelkast», met de medewerking van Inter com. 22 december '73: te 14 u.. in de zaal Madelon. Kerstfeest voor de kinderen van de SVV. met poppenteater. 14 januari '74: te 19.30 u.. in het Volkshuis, een ontspanningsavond. De Soc. Klub voor Vrijetijdsbesteding, o.l.v. de h. Van der Heyden en Steenhout is verder aktief. Hiervoor komt men terecht in het Volkshuis, de le en 3e maandagnamiddag van elke maand, van 2 tot 4 uur. en elke maandagavond van 7 tot 9 uur. Ook de mannen zijn welkom. WERKGROEP ST.-MARTINUS Vergadering van de werkgroep dienst betoon van de Parochieraad St.-Marti- nus op woensdag 5 december te 19.30 u. in het Kringlokaal, Zonnestraat. VOORDRACHT Door de Oecumene wordt een voor dracht over «Rechtvaardigheid in de Derde Wereld», met Jos Bosmans, ingericht op donderdag 6 december te 20 u. in het Apostelken, Mijlbeek. GEPENSIONEERDEN Door de bond van gepensioneerden St.-Jozef worden in het lokaal, Meule- schetterstraat, volgende aktiviteiten gehouden woensdag 5 december turn- kursus en volksdans; donderdag 6 de cember gezellig samenzijn. POSTZEGELKRING Een voordracht voor postzegelverzame laars wordt door Philatelia Alosta inge richt op maandag 3 december te 19 u. in het stedelijk lokaal, Kattestraat. ONTSPANNING ST.-ANTONIUS Familiefeest van de werkgroep ont spanning op zaterdag 1 december te 20 u. in de parochiezaal, Capucienenlaan 95. VAN HAUWEVRIENDEN Feestavond ten voordele van renner Marc Van Hauwe op zaterdag 1 decem ber te 21 u. in de zaal Koszenklub, Leo de Bethunelaan. SPORTNAMIDDAG Sportnamiddag tussen wielrenners en zangers, en nadien ontvangst op zater dag 1 december te 14.30 u. op het ter rein van Eendracht, Bredestraat. DIRK MARTENS Door de postzegelkring wordt een voor dracht voor de postzegelverzamelaars belegd op donderdag 6 december te 19.30 uur in het stedelijk lokaal, Katte straat 33. VROUWENBOND Voordracht over «wat is yoga» op woensdag 5 december te 20 uur in het Arcadenhote, Stationsplein. FOTOKLUB Voordracht voor de fotoliefhebbers op dinsdag 4 december te 20.30 uur in het stedelijk lokaal, Kattestraat 31. De lehovah's Getuigen van Oost-Vlaanderen hielden in de Keizerhallen te Aalst vorig weekeinde met zijn 2.500 een kringvergadering. (LB) regie van Jef Bettens. Op zaterdag 8 èn zondag 9 december KATOLIEKE FILMLIGA Op donderdag 6 december te 20 uur in het St.-Jozefskollege, filmvertoning van «Little big man». ZANGTORNOOI Het laatste optreden van de provinciale zangtornooien heeft plaats in de feest zaal van het O.-L.-Vrouw-ziekenhuis te Aalst op vrijdag 30 november te 19.30 u. met achtereenvolgens de schola cantorum «Cantate Domino» Aalst, het gemengd koor «Vrolijke Musici» Haal tert, het mannenkoor «Sint-Martinus» Gijzegem en het meisjeskoor «De Wase Lijsters» Sint-Niklaas. C.S.C. DE RANK Maandag 3 december om 20 u. in de vergaderzaal van het ABVV, (4de ver dieping), Hopmarkt, gespreksavond over «De multinationale ondernemin gen». Inleider: Karei Van Miert. 't LAND VAN RIEM Zaterdag 8 december 1973 Sint-Cecilia te 17.30 u. in Sint-Martinuskerk H. Mis voor de overleden leden en tot welzijn van het gezelschap. Zondag 16 december, maandag 17 de cember 1973, telkens te 20 uur in de Stadsschouwburg, Vredeplein: Moord zonder spoor (moordverhaal), blijspel in 4 bedrijven van A. Watkyn. Regie: Leo Vertongen. Kaarten ten lokale 't Land van Riem, Grote Markt. Tel.: 245.63, vanaf 6 de cember 1973. KLEIN KUNSTAVOND Met «DE KADULLEN», op vrijdag 14 december 1973 te 20 uur in de feestzaal «Sint-Augustinus», O.-L.-Vrouwkliniek te Aalst (ingang Groenstraat). Ingericht door Davidsfonds-afdeling Aalst-Mijl beek. Inkom: 40 fr. Leden-Kultuurkaart30 fr. Abonnees gratis. P.V.V.-VROUWEN AAN DE FEESTDIS In de salons Verspaille, Keizerlijk Plein zitten op zaterdag 8 december om 20 u. de leden van de P.V.V.-Vrouwenbewe ging aan een feestmaal. De heren wor den uitgenodigd van 22.30 u. af. Het feestmaal wordt opgeluisterd door de pianist Eeckman. Na het feestmaal is er dansgelegenheid. Inschrijvingen worden aanvaard bij Mevr. Renders, Capucienenlaan 87 vóór 1 december. HOGER OP De toneelkring Hoger Op richt op zon dag 2 en maandag 3 december, telkens om 20 u., in de Augustinuszaal, Groen straat, een opvoering in van «Hoger Op vermoordt de pianiste» in regie van Louis Pauwels. Op 8 december is er te Erembodegem een gastvoorstelling en op 12 januari te Antwerpen. ST.-BARBARA St.-Barbara brengt op donderdagavond 6 december te 7 u. in de stadsschouw burg een voorstelling van «Blaise», een vrolijk spel in drie bedrijven onder eveneens in de stadsschouwburg en telkens om 20 u. wordt hetzelfde stuk opgevoerd. ADVENTKONCERT Een adventkoncert, ten voordele van de aktie «Welzijnszorg», met het knapen koor Cantate Domino heeft plaats op zondag 2 december te 16 u. in de St.-Antoniuskerk, Kapucijnenlaan. MARCELINOKLUB Een filmvertoning «De duivelse kat» wordt gehouden op zondag 2 december te 16 u. in het Kapucijnenklooster, ingang St.-Jobstraat. STEDELIJK POPPENTEATER Een vertoning voor de jeugd van «Kwik en de Broebelbeek» heeft plaats op zondag 2 december te 14.30 u. in het stedelijk lokaal, Kattestraat. CEMOV Een studieavond over «Opvolgingspro- blematiek en juridische problemen in de familiale onderneming» heeft plaats op vrijdag 30 november te 19.30 u. in het lokaal, Wijngaardveld. KONCERT Salons Verspaille, Keizerlijk Plein 61, Aalst: Zondag 2 december 1973 te 19.30 uur: Winterkoncert -van de Mu ziekkapel der Stedelijke Vrijwillige Brandweer Aalst. Leiding: Carlos De Vuyst - Lt. Kapél- meester. V.'erken van Vergauwen, Jourquin, Da- moré, Waignein en Duijck. GESPREKSAVOND Maandag 3 december te 20 uur ge spreksavond. Tema: Jaar van de rechtvaardigheid. Inleider: de h. Basiel Maes, Direkteur van Broederlijk Delen. Plaats: Lokaal aebter St.-Annakring, Roklijf. Inrichters: Werkgroep katechese vol wassenen. KERSTFEEST V.'oensdag 19 december 1973: Kerst feest. Deuren open te 14 u. Aanvang te 14.30 u. stipt. De persoonlijke lidkaart zal geëist wor den aan de ingang. Er zal plaats zijn voor 800 leden. Toelichtingen nopens het programma en formaliteiten te ver vullen voor zieke leden, volgen eerst daags. Er worden nog mannelijke leden ge vraagd voor het zangkoor. Inschrijven bij het bestuur of op de veertiendaagse herhalingen. In 1974 viert de bond zijn 20-jarig bestaan. Leden of sympatisan- ten die over dokumentatie beschikken over de voorbije periode, (foto's of ge schriften) kunnen deze bezorgen aan het bestuur. Teruggave verzekerd. V.T.B. Donderdag 6 december te 20 u.. in de salons van het voormalig klooster der Zwarte Zus ters. Kapcllestraat. voordracht door de h. Gulinck. majoor bij de Rijkswacht. «Humor Op het terrein van S.K. Aalst haalde de rijkswachtploeg (zittend) zaterdag jl. een moeizame overwinning op het Aalsters politiekorps, versterkt door leden van de gerechterlijke politie. De 1-0 rijkswachtvoorsprong zette de reeks van twee jaar onverslagen matchen verder. (HDW)

De Voorpost | 1973 | | pagina 9