Geef Berlare en Eendracht Grembergen de pint 1 WESEMAEL, CAETHOVEN, R0ELS en LERNO: MOOI KLAVERTJEVIER Herrie op Kangoeroes Aalst en Wichelen E R j- Even A U VOETBAL 4° PROVINCIALE 'oe TOLLET uw aandacht VK Gilvoc - Meteors Erwetegem VK Gilvoc - Adec Sport Baasrode Damesvolley F Bc et ki 24 De laatste twee kompetitiedagen van 1973 hebben voor een paar serieuze verrassingen gezorgd. OVERMERE, onkennelijk tegen Heirnis, heeft te Massemen (zonder de geschorste Jaak Steeman) een formidabele wedstrijd gespeeld en al werd het geen overwinning, de drawn was alleszins niet gestolen. Rivaal SCHELLEBELLE overtuigde te Lochristi niet, doch verdiende alleszins de nederlaag nietvier keer tegen paal of dwarslat knallen is toch wel pech hebben Als men er dan nog aan toevoegt dat de begoniakwekers uit een minimum van kansen twee goaltjes puurden, is alles verteld. Het reisje naar Zaffelare was niet zo gevaarlijk zonder diep in de reserves te hebben moeten putten, won SOS met 0-3. In reeks F stond BERLARE voor de stunt van het jaar in de pui ten klopten koploper Mere. Eric Van Hauwe scoorde voor de rust en achteraf beten de leiders zich de tanden stuk op een flink geor ganiseerde rode defensie. Berlare staat ergens achteraan geklas seerd, en eigenlijk is dat een beetje normaal als men weet hoeveel tegenslagen de jongens van sekretaris Buyle tijdens de voorbije weken en maanden het hoofd hebben moeten bieden ge kwetsten. soldaten en noem maar op. Ook tegen Mere stond een noodelftal in het veld, maar het dient gezegd dat juniores als Rudy Buyle, Frank De Grauwe en Luc Van Cauteren hun talent op vallend demonstreerden. Te Hofstade heeft OUDEGEM een uitstekende repliek gegeven. Het werd 0-0 ondanks het feit dat de bezoekers de beste kansen kregen een kopbal ging zelfs rakelings over de ledige kool. Van Boven en Jeanke Chrlstiaens moesten wegens kwetsuren ver vangen worden en Mouton werd eveneens geraakt doch bleefop halve krachten voortdoen. Zowel Oudegem als Hofstade moeten nu een kloof van vier punten goed maken. Geen gemakkelijke op dracht. al begint Mere stilaan te verzwakken. WICHELEN scoorde plots een he le mand goaltjes. Dat gebeurde tegen Bavegem dat niet onder de voet werd gelopen doch in de tweede helft het middenveld moest prijsgeven. Een door Gilbert Verhoeven degelijk georganiseer de verdediging plooide in die periode één maal en witzwart sloeg zelf drie keer raak toe langs Henderickx. De Winter en Praet. Nadat de pijlsnelle De Winter na de pauze foutief was aangepakt, zette de strafschop om en na dien demonstreerde Praet nog tweemaal zijn schutterstalent. Nummer zeven was ket gevolg van een mooie De Winterkopbal. Keeper Van Gijseghem, veel be ter dan zijn overbuur, moest in de slotsekonden nog een tweede treffer toestaan. Vier op vier voor SK, want ook op Ede werd gewonnen. WIEZE had gehoopt tot de Jaar wisseling op kop te staan. Om dat de scoremachine defekt ge raakte, is dat niet gebeurd. Gijze- gem wipte de leerlingen van John Lissens waarschijnlijk voor goed uit de titelstrijd. Misschien brengt de verplichte rust weer frisheid en inspiratie in het spel van de brouwers. Een zege tegen Erorrdegem zal het blazoen een beetje opsmukken. EENDRACHT SINT-GILLIS is de tel kwijl eerst verloor het bij EENDRACHT GREMBERGEN bij wie de teruggevonden Leon De Keyzer tweemaal achter het ka non stond en nu liep het thuis tegen het sterke Meerdonk tegen een zware counter (2-7). Er ha pert dus blijkbaar wat. Links en rechts wordt wel gefluisterd dat men best aan fusies zou begin nen denken in de grootste wijk van Dendermonde. Of dat een op lossing wordt, is een vraag waar niet onmiddellijk kan op geant woord worden. Wel weten we dat het zogenoemde liethebbersvoet- bal. waarover heel veel te zeggen is. noch voor Eendracht noch voor de buren van Boonwijk een zegen is. In dit bestek over dat pro bleem uitweiden zou ons te ver leiden. OPSTAL heeft, na een formida bele start, een paar slippertjes gemaakt, waardoor geelzwart niet meer bij de titelkandidaten ge rekend wordt, al mag men in dit stadium van de kompetitie nog geen definitieve konklusies for muleren. Datzelfde Opstal veroverde twee keer in evenveel weken de volle buit eerst tegen Sombeke. Dat Aelbrecht een strafschop tegen doelman Verhoeven te pletter schoot, plaatste geen domper op het entoesïasme van de Buggen- houtenaars. Na de treffer van De Wilde stelde Vertongen gelijk en Jempi Van den Broeck stelde de zege veilig. Tegen Moerbeke haal de geelzwart het met een Arse- nalscore. BOONWIJK drawnde, in tegenstel ling wat blijkbaar totaal onbe trouwbaar geworden resultaten- lijst in de maandagochtendkranten vermeldde, niet tegen Vrasene. doch liet het met 0-2 afweten. EENDRACHT GREMBERGEN won zowel tegen Eendracht Sint-Gillis als tegen Vrasene. Vooral de pres tatie tegen de Waaslanders maak te ophef, vooral omdat ze be haald werd tijdens een vrij storm- achtige periode in het bestaan van de jonge Grembergse klub die op dit moment met vrij zware interne moeilijkheden te kampen heeft. Het werd 1-0 na een straf schop van Goossens de bal ging in het doel. maar de kick moest overgedaan worden. Met positief resultaat trouwens. Nog voor de rust sloeg een vluchtschot van De Waele als een granaat in te gen het dak van de netten. Ach teraf speelde Carlos De Keyser libero en schakelde Van Roeyen, de gevaarlijkste Vrasenespits uit. zodat het 2-0 bleef. Tegen alle verwachtingen in ver loor ZANDSTUIVERS APPELS te Eksaarde (2-1). Veteraan Etierme Rombaut versohalkte de paarse defensie en Van Goethem deed er nog een schupje bij. Een te gendoelpunt van Zandstuivers ver anderde niets meer aan het resul taat. HEIKANT ZELE won tegen Verre broek eindelijk voor de allereer ste keer van het seizoen. Tegen de twee goaltjes van Luc Van Cauteren en een penalty van Van Peteghem konden de bezoekers niets inbrengen. Jammer genoeg liep de Zeienaar Coppieters een enkelbreuk op bij een val. Tegen Klinge werd eveneens gewonnen. Enkele weken geleden stonden beide teams in de grensstreek tegenover mekaar en er werden toen zware incidenten genoteerd. De Zeelse dirigenten, in samen spraak met de spelers en met de hulp van een uitstekend leidende scheidsrechter Wiels. hebben er een vertoning van gemaakt die op het stuk van de fair-play ge woon voorbeeldig was. Heikant haalde het dank zij een doelpunt na samenspel tussen Luc Vercau- teren en Freddy De Geest. Met Martin Van den Broeck en Boey- ckens citeren we de grote uit blinkers van het elftal. Voor de wedstrijd deed zich een incidentje voorAndré Vercauteren stelde zijn heroptreden voor omdat geel rood met de onbeschikbaarheid van verschillende spelers heeft af te rekenen. De dirigenten gingen niet op de suggestie van Ver cauteren in. omdat ze oordelen dat een bestuur baas in eigen huis moet blijven Een en ander leidde tot een breuk met de betrokken voetballer. ind eb< Rik Roels revelatie op piste. (R) Over het talent van pisterenner Wilfried Wesemael pra ten is een beetje overbodig wie zich aan de bedrijvig heid van onze streekkoereurs interesseert, weet dat de Gijzegemnaar het kan. Spijtig genoeg krijgt hij niet de werkgelegenheid die een prof met zijn kapaciteiten ver dient. Te Gent is hij, samen met Eddy Peelman trouwens, iemand die honderd procent in de smaak van het publiek valt. Tijdens de kerstmeeting die Oscar Daemers orga niseerde, was Wilfried derde in de door Romain De Loof gewonnen afvalrit. In de koppelwedstrijd verging het Wesemael minder goed hij pletste tegen de planken maar zette toch door. Samen met De Medts veroverde hij een achtste plaats op twee ronden van de vedetten. Er zitten heel wat beloftevolle elementen in onze streek Etienne Van der Helst groeide uit tot één van de beste Beligsche amateurs en Frans Caethovens aandelen stij gen ook van week tot week. Te Antwerpen was hij de vlugste liefhebber. Joske Van Muylder uit Buggenhout was te Gent zesde in een afvallingskoers. Een pijlsnelle jongen is ook Rik Roels te Gent was hij voor één keer slechts derde nadat hij voordien al ver schillende tornooien won. Patrick Lerno, de blonde junior uit Berlare drong te Ant werpen door tot de vierde finales van het snelheids- tornooi en was winnaar van de handicapkoers vóór de Zeienaar Rik Caethoven. Te Gent won Pat de punten- wedstrijd en toen na afloop van het omnium de slotbalans gemaakt werd, kwam hij als nummer twee uit de bus. Om en bij de jaarwende waren er ook medaillekoersen te Antwerpen. Opnieuw onderstreepten onze regionalen hun mogelijkheden. Pat Lerno en Rik Roels stonden in halve finale snelheid tegenover elkaar. De Berlarenaar klopte zijn vriend Rik, maar bezweek in de finale tegen Roger Cuypers. In de handicapkoers was Roels tweede en Pat vierde. Rik Caethoven was zesde in snelheid de Zeienaar werd in achtste finale gewipt door Ronny Claes. In de puntenkoers was Jos Van Muylder vijfde en tijdens de midweekmeeting te Gent waren Bonnaerens en Blan- cquart vierde in puntenwedstrijden. jde P ti ij: ank me esli 18d> olai roe. elijl sna ilen icol ld oor tker 5tW in 1 ESS oes hi eek et k. TAN 3t t t Rc e K KANGOEROES AALST - KUHLMANN ZELZATE 2-3 Tegen vijfde geklasseerde Kuhlmann Zelzate zou Kangoeroes normaal met weinig dienen tevreden te zijn. Nochtans hebben de Aalstenaars een fantastische repliek gegeven aan de kanaal jongens die tijdens de rust hun opgekropte spanning met weinig sportieve middelen uitten. De bezoekers speelden hun zware aanval uit tegen de rood- hemden die echter bleven aanklampen tot 8-9. Op 8-11 moesten de jongens van sekretaris Hoste even naar wat reorganisatie overgaan, vooraleer langszij te komen tot 11-12. In een ge animeerd seteinde was Kuhlmann de sterkste (12-15). Even spannende start in de volgende set met Aalst licht in de meerderheid (6-5) doch niet voor lang (9-11). Fel aangemoedigd door een ganse horde heethoofdige supporters waren het weer de Zelzatenaars die eerst aantikten (10-15). darvks het bezit van de rode lantaarn. VC Juvenes ZELE 3 Kuros ZULTE 0 „Als de nood het hoogst is, is Paul Van Renthergem na bij" was het devies van een remarkabele Aalsterse omme keer (7-3). De bezoekers rea geerden toen met een vat van plaatsballen die echter door een akrobatische Van Caelen- bergh werden opgenomen. Van Renthergem bleef daarbij maar ongenadig om de bezoekende verdediging inslaan dat de Aalstenaars zelfs op 13-7 kwa men. Kuhlmann milderde wel licht doch kon niets afdoen aan de 15-11 zege van de thuisspelers (1-2). De volgende spelbeurt was 'n bedrijvig Aalst op zoek naar een ultieme set want het speelde moedig en doordacht verder. Nochtans werd deze spannende set ontsiert door "n voorval dat misschien wel thuishoort in andere sporten, doch hier in geen geval op zijn plaats was. De aanleiding was echter de nochtans uit stekende scheidsrechter Van der Bremt. Bij 13-11 zeilde 'n bezoekende smash enkele cen timeters voor de achterlijn te gen de grond doch de eerste ref viseerde deze bal „out". Hiermee kwam Kangoeroes op 14-11 en kregen we een ka- kefonie van schelden en be dreigingen uit het Zelzaatse kamp dat de thuisjongens in een troebele sfeer de set af maakten (15-11). Bij het vervoegen van de kleedkamers kreeg Paul Van Renthergem het nog aan de stok met de Zelzaatse captain en deze vond er niets beter op om de Aaistenaar op een ferme trap te trakteren. Dat de rust de eerste vijf minuten niet terugkeerde, is licht te begrij pen. De vijfde en faatste set startte Kangoeroes Aalst met een ge wijzigde opsteling. Dat liep fa- likant uit want temeer daar de receptie het liet afweten ging Kuhlmann Zelzate via een 4-8 naar een afgetekende 6-15 ze ge. Verdiende zege van Zel zate doch ook Kangoeroes Aalst kan geloofd voor zijn ongetemperde strijdlust, on- De twee gepromoveerden van vorig seizoen kwamen zondag tegen mekaar in het veld. Be halve de eerste set was Ju venes onder impuls van een goed aanvallende Marcel Lan- duyt steeds de betere Na 'n gelijkopgaande start in de 1ste spelbeurt (4-4) kwam Zulte zelfs op een 9-11 voorsprong Dat was het laatste wat we van de moedige bezoekers za gen want in een minimum van tijd waren de rood-witten naar 15-12 doorgedraaid. De volgende sets was het al Juvenes dat de klok sloeg. De Kurossers hadden alle moeite van de wereld om de goed draaiende thuisaanval af te blokken, en eens de bal voorbij het blok zoefde was er van ophalen geen sprake meer. 15-8 en 15-9 waren de setstanden van de overige sets. Ook Van Peteghem en Van Engelandt mogen onder de uitblinkers geciteerd alhoe wel de ganse ploeg haar vor deringen bewees. Tweede Provinciale VDK LOVENDEGEM 3 VC Adec Sp. BAASRODE 0 Topwedstrijd, zijn naam on waardig. De bezoekers, in laatste instantie wel met Van Cauwenbergh maar zonder Derveauw, De Pauw en De Weert gekwetst of ziek) kon den niet wedijveren met Lo- vendegem dat een trek- en duwvolley huldigde dat op 'n buitenterrein zijn successen steelt. Na een gelijkopgaande start waarin Adec met 6-1 ach terkwam doch moedig terug sloeg tot 7-6, ging Lovende- gem op zijn elan berder, voor al dan geholpen door enkele misverstanden bij de bezoe kers. Het werd 15-10 en meteen duidelijk dat de bezoekers het heel lastig zouden krijgen wat te forceren. De volgende set had Baasrode lange tijd de leiding (8-9) doch enkele ge lukjes aan thuiszijde en mede door het feit dat Baasrode zijn snel spel niet kon ontwikkelen kwam VDK gemakkelijk op 15- 11. De laatste set bleven de thuisspelers de baas tegen 'n ploeg die niet meer terug sloeg (15-4). Sifrano ST.-NIKLAAS 3 Springbokken ZELE 0 Zonder De Vetter was Spring bokken geen partij voor Sifra no dat zijn titelambities kracht bijzette door een vlotte over winning te behalen met 15-7, 15-2 en 15-6. Voor de Zeie naars wordt het wel een har de tijd daar hun topspeler De Vetter nog een tweetal we ken onbeschikbaar blijft we gens verlof. Met wedstrijden tegen Berlare en Gilvoc voor de boeg is dat zeker geen aanlokkelijk vooruitzicht, te meer daar vooral The Thun- derballs uit Berlare nog wat te wreken hebben. Kevers ST.-NIKLAAS 3 GILVOC 2 Gilvoc St.-GHlis kan ook niet zeggen dat het de laatste tijd van het geluk wordt gediend De afgelopen weken had het ook wat af te rekenen met gekwetsten terwijl op Kevers St.-Niklaas zowel Johan Aerts (polskwetsuur) als Johan De Bock (reis) werden gemist. Nochtans werd de eerste set vlot gewonnen doch de thuis spelers maakten er vlug 2-1 van. Gilvoc domineerde dan gemakkelijk de vierde set en liep na een 2-11 uit tot 6-15. De laatste set verliep weer heel spannend. Beide teams namen om beurten de leiding in handen doch slaagden er niet in om door te stoten. Bij het terreinwisselen hadden de Kevers de leiding lichtjes in handen doch zouden van en kele zwakke Gilvocmomenten gebruik maken om met 15-10 te eindigen en daarmee een mooie stap voorwaarts te ma ken in de algemene rang schikking. Voor Gilvoc ziet de situatie er niet zo precair uit doch de recente overwinnin gen van de staartploegen heb ben een aaneenschakeling in de achterste gelederen te weeggebracht... en uit die staart blijven de blauw-oran- jen best weg. Het nieuwe jaar wordt op volleyballgebied ingezet met een propagandaprogramma... een ietsje van het goede teveel misschien met wedstrijden als Berlare Spring bokken Zele, Gilvoc - Meteors Erwetegem (dames), Gil voc - Adec Baasrode, Sport Dendermonde - V.K. Den dermonde en Lovendegem - Berlare (dames). Twee pikken we eruit omdat ze het' onderwerp zijn van een zaterdagnamiddagprogramma De eerste wedstrijd in het bastion wordt voor de iGlvoc- V meisjes de gelegenheid om er iets van te maken. Leider Meteors Erwetegem is reeds kwetsbaar gebleken en bij V de meisjes van sekretaris Calis is men erop gebrand om 5 de bezoeksters met lege handen huiswaarts te sturen. En als u het ons vraagt... ze zijn ertoe in staat Onze voorspelling 3-2. (Sporthall Bastion, Dendersas, rechtover Sint-Vincentius- instituut, te 15 u 30 op zaterdag 5 januari Scheidsrechter is de heer De Baere). Na een spannende strijd won Adec Baasrode het ope- ningstreffen van de kompetitie met 3-1. Gilvoc is echter belust op een sportieve weerwraak en die kunnen ze alvast nemen op zaterdagavond. 5 Hoe het met de Gilvocgekwetsten zit blijft voorlopig een raadsel, Adec van haar kant mist zeker Karei Derveaux en De Weert. (Zaterdag 5 jan.. 17 u. 30 - Bastion te Dendermonde- 5 centrum. Scheidsrechter de h. Pierre Van Mieghem). 56 VC ST.-LAUREINS 3 VC T. BERLARE 2 VCT Berlare heeft zich de ro de lantaarn laten opsolferen na een 3-2 nederlaag op het terrein van St.-Laureins, een ploegje dat het ook van zijn thuiswedstrijden moet hebben en tegen Berlare met verras singselementen uit de bus kwam. Verdiende zege van St- Laureins doch ook Berlare kan op een verdienstelijke wed strijd terugblikken. Het harde in de volleyballsport is echter dat een team dat meer dan twee uren het beste van zich zelf geeft door het verlies van enkele luttele setpuntjes ook een wedstrijdpunt kan verlie zen dat. zoals het in dit ge val ook is, voor een moeilijke situatie zorgt. Rangschikking in de tweede probinciale B ziet er uit als volgt 1. Sifrano St.-Niklaas 11 21 2. Adec Sp. Baasrode 11 20 3. Spectrum Moerbeke 11 19 4. VDK Lovendegem 9 17 5 Hades Temse 10 17 6. Gilvoc 11 15 7. Kevers St.-Niklaas 11 15 8. Bergougnan Evergem 11 14 9. S.V. Lokeren 11 14 10. Springbokken Zele 10 14 11. ST Laureins 11 14 12. T. Berlare 11 13 DERDE PROVINCIALE Een hondertal toeschouwers waren zondagmorgen getuige van een twee uur en vijftien minuten durend derbytreffen tussen VC WICHELEN en LEEUWERIK LEDE. Een slech te start liet voor de roodwit- ten weinig goeds vermoeden (3-13) doch onder impuls van Schoot roeide Wichelen dap per stroomopwaarts. Het werd 10-14 en ondanks een vijftal setballen konden de jeugd- klubbers uit Lede niet uitslaan Het waren integendeel de thuisjongens, stormachtig aan gemoedigd, die weer alle hens aan dek riepen om in extremis met 16-14 te eindigen. 8-2 ken merkt een snelle Wichelse start in de volgende set doch de reaktie van Lede bleef niet zonder gevaar (13-9). Verstrae- ten en co hadden het gevaar op tijd bemerkt en mede door enkele mooie aanvalsbewegin- gen van Julien Verhofstadt bleef Wichelen aan de winnen de hand (15-10). De thuisspelers zochten hier op wat naar de tweede adem ook de concentratie was zoek en temeer daar Lede ook het passenspel wat verzorgde werd het afgetekend 5-15 De strijd deed de koude ver geten en sloeg zelfs over op onblusbare vlammen toen eerst Mare Nijs een gele kaart wegens onbetamelijk gedrag voor de neus kreeg en daar na Delannoy, die zich even met het zaakje ging bemoeien 'n rode kreeg voorgeschoteld en van het terrein moest. Wat in strijd is met de reglemen ten want een rode kaart wordt slechts getoond als waarschu wing en heeft serviceverlies of puntenwinsit voor de tegenpar tij tot gevolg. Toen had Wiche len reeds een 5-1 veroverd die zelfs werd uigebouwd tot 9-2. Onder impuls van De Lands heer, de beste Ledenaar. kwamen de bezoekers nog tot 15-9. Spannende wedstrijd. V.K. DENDERMONDE moest het zonder De Geest. Van Caeokenberg en Livin Van Synghel stellen. Toch werd het een overwinning op T.T. Ni- nove dat een 8-2 voorsprong liet teloor gaan tot 8-12 On der druk van Raoul Janssens en Norbert Huau zou Veekaa afronden met 13-15. Een slech te verstandhouding bij de Ni- novieters was er de oorzaak van dat de roodhemden een gemakkelijke 7-15 setzege op streken dooh toen Dendermon de wat aan overdreven zelf vertrouwen gingen doen waren de thuisspelers weer als één man daar om hiervan dank baar gebruik te maken (10-12) In een spannend einde bleef Tien Twen baas met 15-13. Technisch de mindere moes ten de thuisspelers 3-10 aan vaarden. Ze slaagden er wel in tot 8-10 terug te komen doch een „psychologische zet" van coach Georges De Pauw trok de Dendermondse machine weer op gang (10-15) SPORT DENDERMONDE moest in de eerste set een 0-6 ach terstand inlopen tegen Atom II Denderhoutem dat zich moe dig verweerde doch op 12-10 enigszins de moed liet zakken (15-12). De volgende set was het al Sport dat de klok sloeg (15-3). Enkele misver standen in de plaatselijke ploeg lieten aan de bezoekers toe nog aan te klampen doch verder dan 15-0 raakten ze niet. VOLT WIEZE heeft geen goe de herinneringen meegebracht uit Wetteren waar de Wette- raars zich weer langs hun onsportiefste zijde lieten be wonderen De onmondigheid van de Volters was een gele genheid voor de thuisspelers om er een lachspelletje van te maken dat via een 15-6 en 15-7 bijna falrkant uitliep in de derde set toen de bezoekers een 11-4 achterstand ombo gen in 11-9 doch toen onge lukkigerwijze tot staan werden gebracht (15-9) KUKLOS AALST schrok zich een aap toen het zwakke RUMBAC WAASMUNSTER zo waar de eerste set opeis'e (10- 15) Daarna zorgden De Wilde (receptie) en Werner Janssens (aanval) er voor dat de pun tjes thuis bleven. De overige setstanden zijn 15-6, 15-7 en 15-1. GILVOC heeft geen medefolger gekend met buitenploegst g vendegem dat in alle onckrige elen werd overklast. Hoogilt B speelde oen uitstekende t de tegen een Lovendegem -erde met 11-15, 5-15 en 4-15 rr de onderdoen. Bij Gilvoc bn v< men tevreden naar een >or c kollektieve prestatie ztacht uitblinkers. i hui BERLARE heeft de e^en overwinning van het se??™' binnen en dan nog wel t? P^ het sterke Exclusiv Rons<!?eld zich botstaarde op de gr0r Berlaarse speelsters. Zit"9®? legenheidscoach Anita Va?ardl Walle hier voor iets tusLde Feit is dat met 15-6, 15-fhaal< 15-12 werd gewonnen. r De stand in eerste provir^ w& I gel [ft. lus, en e en d n zv\ TSLA ven ti ïnche lt-An dames 1. Argos Waarschoot 2. JW Wetteren 3. Meteors Erwetegem 4 Logeen Gent 5. Excl. Ronse 6. Inco Beveren 7. Sigivoc St.-Gillis 8. Gilvoc 9. Baripo Watervliet 10. Gazellen G rotenberg* V.rq 11. Lovendegem 12. Berlare i t Wedstrijden voor dit we»^ Donderdag 4 Jen. 20.30 u' V.K. Dendermonde-Wiche^ Zaterdag 5 Jan. «uw-V 14.30 u. uiigaj Jevo Sleiclinge-Adec Bas; 15 u. Kangoeroes Aalst-Beverei^^™ Berlare-Springbokken Lede-Rumbac Waasmunsl Wieze-TT Ninove Atom II Denderhoutem-I Aast Ceco Atom Denderhoji VK Aalst (D) 15.30 u. Gilvoc-Meteors Erwetegei 16.30 u. VK Aalst-R.W. Woluwe 17 30 u. Gilvoc-Adec Baasrode 18.30 u. j's's Roese'are-Avanti Lel Zondag 6 Jan 9.30 u. Srort Den.Jorm.-VK Dn i 10.30 u. Juvenes Zele-SSJ Hemd degem Lovendegem-Berlare (Dl Vcca Assmede-Juvenes (D) 11 u. Wichelen-Elversele

De Voorpost | 1974 | | pagina 24