Positief Flash '73 RICK EATON: prestigewedstrijd Zora Olomoucen Slavia Praag: zonder tegenstand 10e grote veldloop Dr. Schotsaert te Moorsel Meisjes van Sim Aalst zien Hellas weer BASKET Panters Baasrode - Schelde Cent 69-57 HANDBAL KERSTTORNOOI DUIVENSPORT Minitornooi der stad Aalst Wisselbeker G. Van den Eedl ASAHI KWAI ZELE onder topkluL handhaaft zit? Klasseverschil aan verkeerde kaït FUTLOOS 26 Panters is nu inderdaad aan beterschap toe. Kon dat vorige week nog niet in een overwinning worden omgezet, dit keer overklaste het met een nochtans gehalveerde ploeg vlot de mannn van Schelde Gent, zodat het voor de Baasrodenaars een duidelijke zege werd. Een beweeglijke Florkin bracht Panters vroeg in de wedstrijd op voorsprong 12-3 en 16-8 in de 8ste minuut. Schelde vond aanvankelijk niet de goede tegenzet, maar toen Simoens begon raak te schieten, kwamen de ploegen gelijk en tegen het einde van de eerste helft moest Panters, bij wie Florkin nu op de bank zat, zelfs toezien dat Schelde nipt ging leiden aan de rust27-29. Onmiddellijk na de rust ukte Panters, onder impuls van een flink meespelende Herssens een 15-2. Dat bracht ruime 42-31 cij fers. Toen Florkin zijn shotkracht van de 1 ste helft terugvond moest Schelde er niet aan denken nog terug te komen, te meer daar ook De Smet flink was in de verdeling, al liet zijn afwerking nog iets* te wensen over. Ook ging Colpin hoe langer hoe meer in de raket domineren, zodat het verschil dat na 6 min. al op het bord stond vrijwel ongewijzigd bleef. Minder de uitslag, dan wel de spelwijze van Panters laten het beste verhopen. Voor het eerst sinds lang werd er vlot gekombi- neerden kwam het zelfs tot menige vlotte tegenaanval die meestal door Florkin. die een heel goeie wedstrijd speelde, puik werd afgewerkt. Een Herssens en een Van Zegbroeck misstonden helemaal niet in het geheel maar Van Den Broeck was nog duide lijk gehinderd door een onlangs opgelopen kwetsuur. En in de oudere rat Piron. die teert op ondervinding en speldoorzichthéb- ben de jongere Panters een be grijpende kapitein gevonden. Panters is nu heel duidelijk in het goede spoor. Misschien Iet3 te laat om aan de eindklassering nog wat te veranderen, maar wel licht niet om in de terugronde enkele verrassende uitslagen te laten optekenen. Panters Colpin 15. Van Zeg broeck 5. De Smet 5. Goossens 6. Herssens 4. Van Den Broeck 4, Florkin 26. Piron 4. Reserven Panters-Schelde 54-54 Door een goed uitgevoerde pres sing in de laatste minuten kon Panters een blijkbaar verloren wedstrijd In de slotsekond om zetten in een gelijkspel. Goede wedstrijd van Florkin-Van Zeg broeck. Pupillen Elite Gent-Panters 27-28 De Bleser bezorgt Panters op de valreep de overwinning. Panters Van Bossche L. 2. De Bleser 12. Verstappen M 8. Ver- meersch Rudy 6. Vermeersch René Verstappen G., De Graef. Miniemen Elite Gent-Panters 76-27 Van Bossohe P. 4, Esseldeurs 10 Wellekens 10. Aelbrecht, Van Bossche L.. Vermeersch 2. Programma week-end Zaterdag 5 januari Kadetten Coop-beker St. Niklase-Panters. Vertrek 14 u. Zaterdag 5 januari avondwedstrijd Panters-Cabrita Zele Res. 18,30 u. 1ste ploeg 20 u Panters-Schelde 69-57 Sunshine Aalst gaat op de negentiende speeldag van de basketballkompetitie naar Bus Lier. Normaal zou men de Alste- naars niet in staat achten daar tegen de Fruitjongens van Louis Busschops nar de overwinning te dingen. Dit seizoen is de ploeg van Sunshine evenwel op sommige speeldagen in een konditie die zelfs voor de groten gevaarlijk isis Aalst op Lier weer in één van die goede buien, dan is er nog helemaal niets gezegd. De Aalstenaars worden trou wens door iedereen gevreesd. We waren er onlangs bij, toen de klubleiders van Racing Me- chelen het getuigden dat Sun shine een tegenstander is dïe nooit van tevoren verslagen is. Het feit dat de wedstrijd nu in Lier gespeeld wordt, vormt natuurlijk geen voordeel voor de Ajuinen. Er is evenwel een andere fak- tor die belangrijk is. Rick Eaton beschouwt de ontmoe ting op Lier immers zowat als een prestige zaak voor zich zelf, vermits hij eigenlijk daar door de mensen van Sunshine opgediept werd. Hij speelt er trouwens geregeld met Willy Steveniers in de week, daar ze samen regelmatig in de Pallieterhal gaan oefenen. Lier is dus voor Eaton geen vreem de bodem en dat kan van uit zonderlijk belang zijn. Ook Willy Steveniers vindt er de ring met de ogen toe. Alles hangt dus af van de presta tie die de andere Aalstenaars te Lier zullen leveren. Zal de onderbreking van Kerst dag en Nieuwjaar een posi tieve weerslag hebben op de konditie van de spelers Dany Schorreel is voor de ploeg de speler die de doorslaggevende ioI van .derde man" in handen heeft. Tijdens de wedstrijd te gen Racing Mechelen was het duidelijk te zien dat Schorreel beter in konditie was. Indien hij het ritme van de eerste kompetitiehelft terugvindt, kan het spel van Sunshine op Aalst meer renderen. Voor de ver dediging moet men het voor al hebben van Herman Van Keer, Herman Van den Broeck en Celle Van de Keer. Aalst weet dat het op Lier met Verheyen en Busschops geen koek en ei is en van die si tuatie zal men misschien bruik kunnen maken. Guy Van Leuven De dames van de basketballklub Sim Aalst zien zondag in de bekerwedstrijd hun kollega's van Hellas weer. Die ontmoeting wordt in de zaal van Okapi gespeeld om 16 u. 30. Ook voor de aanhangers van de Belgische kampioenen is het een weerzien na eert korte onderbreking. Sim heeft van de rust in de kompetitie gebruik gemaakt voor een paar inter nationale konfrontaties Boedapest is op bezoek geweest en de Aalsterse speelsters hebben het knap gedaan tegen een ploeg die in alle opzichten groter was Het is evenwel geen beschamende nederlaag geworden, maar veeleer een wedstrijd waarin Sim opnieuw wat ervaring heeft kunnen opdoen. De bekerwedstrijd tegen Hellas is een aanloop naar de kom petitie die dan volgende week wordt hervat. We zijn benieuwd of Rely Malchi lichamelijk fit zal zijn Ze had de jongste weken last van rugpijnen, maar in de drukke weken van de Europa beker heeft ze zich niet aan haar verplichtingen, willen ont trekken. Nu de Kerst- en Nieuwjaarsperiodc haar wat rust heeft gegund, zal Rely wellicht hersteld zijn voor een nieuwe start in het jaar 1974. Sim heeft in het kampioenschap nog sterke tegenstanders en mag niet meer met de punten goochelen, indien de aanval op de leiderspositie moet slagen. De beker match tegen Hellas kan een aanwijzing geven over de konditie van de ploeg. G.V.L. In het bijzijn van een bevredigend aantal toeschouwers hebben Zora Olomouc en Slavia Praag wel kunnen bekoren maar de tegenstand die zij ondervonden bleek te zwak om werkelijk beide teams op hun best te zien. Niettemin werden de handbal- getrouwen bekoord door de kracht en de snelheid, gepaard aan een uiterst gave techniek, die beide teams uitstralen. Voor de neofieten in de handbalsport moesten deze ploegen wellicht neofieten in de handbalsport moeten deze ploegen wellicht een openbaring geweest zijn al kunnen wij ons best voorstellen dat zij wegens de zwakke tegenstand van de Avanti-teams toch niet volledig genoten hebben. Dat de Avanti-meisjes, weliswaar versterkt met speelsters van Aalst Sportief en Uilenspiegel, niet beter konden, lag in de lijn der verwachtingen, maar dat bij de heren landskampioen Avanti er niet zou in slagen meer in de wedstrijd te komen, ontgoochelde ons wel enigszins. Avanti zonder L. De Nil, heeft een opvallend gebrek aan even waardige wisselspelers en wij menen dat dit wel het zwakste punt wordt van de, mogen wij nu wel zeggen, ex-Belgische kampioen. Avanti versterkt met J. Van Laer (Aalst Sportief) en I. Murat en E. Kil (Uilenspiegel] kwam er te gen de atletische Tjechische meis jes niet aan te pas. Overklast in Op zondag 13 januari 1974 gaat in de Kattestraat te Moorsel de 10e grote veldloop Dr. Sohotsaert door. Atletiekklub Hekelgem is er de 'inriohter en de Verenigde Sportvrienden, ook Kleine Mertensvrienden genaamd, zor gen er voor de materiële beslommeringen en voor de fi nanciële bijval van de cross zij hebben voor niet minder dan 60.000 F naturaprijzen gezorgd. We kunnen dan ook zeggen dat dank zij de enorme en onverdroten inspanningen van het plaatselijk bestuur de perikelen van vorige cross definitief tot het verleden zullen behoren en dat de nieuwe omloop alleszins geen aanleiding meer zal kunnen geven tot kritiek vanwege pers, atleten en atletiekbond. Er wordt meteen een open strijd verwacht de lokale favoriet Albien Van Holsbeeck zal voorzeker zijn zege van vorig jaar willen hernieuwen. Enkele andere veelbe lovende jongeren uit de streek, met name De Beek, Parmentier. Maesschalck en andere Pollets, zullen er misschien wel anders over denken. Met speciale aan dacht zullen we uitkijken naar de Moorsele neofiet-vete raan, de 38-jarige Hereman Luoien, een produkt uit de proeven voor het olympisch minimum en een kranig voor beeld voor de plaatselijke jeugd. Ook in de andere ka- tegorieën zijn Moorsele atleten aan de slag bij de ju niors zullen de gebroeders Coppens hun huid zeer duur verkopen en bij de scholieren rekenen we vooral op Luk Van Geit. Nooit voordien had Moorsel dergelijk uit gebreid atletenpotentieel. We hopen dan ook dat de toeschouwers in massa zullen toestromen om hun favo rieten aan te moedigen want met die autoloze zondagen moeten we het vooral van de bevolking van onze eigen en omliggende gemeenten hebben. Zoals telken jare zal de alomgekende reporter F. Van Boven instaan voor de nodige animatie en spanning bij het verslaan van zijn microreportage tijdens de wedstrijden. Alles is dus voor handen om een nieuw sukses tegemoet te gaan. snelheid, kracht en techniek slaag den zij er slechts gedurende een tiental minuten in min of meer gelijke tred te houden. Tijdens deze korte periode waren 't voor al Veerle Verhofstadt en Sonja Muylaert die even boven hun teamgenoten uitstegen. Zora Olo mouc met zes internationalen in de rangen, hoefde echter slechts even door te drukken om het aanklampende Avanti af te schudden. Bij de rust wees het scorebord 2-13. Tijdens het 2de wedstrijdgedeelte zouden de Tje chische meisjes zich tevreden stellen met er een blijkbaar goe de oefening van te maken. Zeer snel in tegenaanval, steeds afge rond met keiharde en goedge plaatste doelschoten, dreven zij stelselmatig hun voorsprong op. K. Moonen viel een tiental min. voor het einde nog uit met een spierscheuring. Het lijkt wellicht een gekke vergelijking, maar wij zijn ervan overtuigd dat verschil lende Belgische herenploegen te gen dit Zora Olomouc zouden sneuvelen. Doelpunten Van Den Borre 2. Verhofstadt 2. Muylaert 1. Avanti-Slavia Praag 8-25 Het duurde 15' vooraleer Keppens het eerste Avanti doelpunt kon scoren. Het in kracht en gestalte bevoordeelde Slavia Praag (met 2 internationalen en 4 oud-inter nationalen in de rangen) was toen reeds uitgelopen tot 0-5). Onmiddellijk dient hier echter aan toegevoegd dat de Tjechische keeper Korger toen reeds enkele staaltjes van wereldklasse liet bewonderen. Onhoudbare schoten verijdelde hij met werkelijk prach- van de gebroeders Verhofstadt tige saves. Alleen om deze Kor ger aan het werk te zien kon men de verplaatsing naar de Grem- bergse sporthal maken. Keppens, blijkbaar over een periode van weerbarstige vorm heen, zou nog twee maal scoren en drie min. voor de rust bracht Dirk Verhof stadt de vierde Avanti-goa! aan. Ruststand 4-10. Het tweede wed strijdgedeelte zou Slavia meestal met snelle tegenaanvallen de sco re steeds hoger opdrijven. Avanti kwam er toen echt niet meer aan te pas. Wij vonden het wel een beetje jammer dat de Tjechen toen niet enkele shownummert jes" opvoerden. Deze balgooche laars zouden op deze wfjze wel licht even het publiek verwend kunnen hebben. Toen enkele min voor het einde Dirk Verhofstadt met een enkelkwetsuur het terrein diende te verlaten, zou deze pro paganda wedstrijd nog een wran ge nasmaak kunnen krijgen voor Avanti. In elk geval persoonlijk heeft het ons enorm veel genoe gen gedaan nog eens schitterende ploegen als Zora Olomouc en Slavia Praag aan het werk te heb ben gezien. De talrijke toeschou wers zullen wellicht ook de be denking maken dat de handbal sport nog wat anders kan bieden dan het geleuter dat wij In de Belgische kompetitie maar al te vaak voorgeschoteld krijgen. Doelpunten Keppens 3, Dirk Ver hofstadt 3. Koen Verhofstadt 1. De Lathouwer 1. Grote verschuivingen voor wat de namen van de kampioenen betreft, zijn er wel niet te noteren, hier en daar komt een nieuw gezicht opduiken maar daar blijft bet dan ook bij. In „Het land van Aalst" de machtige vereniging uit de Pontstraat te Aalst is Raoul Jonckheere koning van deze bond met de meeste prijzen met oude jaarlingen en jonge. Hij speelde er dit seizoen, niet minder dan 198 prijzen bij elkaar. Algemeen kampioen in deze veremging met de meeste prijzen met 1e en 2e afgegeven over de drie categorieën werd Kamiel Schockaert Uit Appels. De man uit de Lindestraat wist 82 prijzen op zijn naam te schrijven Na jaren aan een stuk tot de uitblinkers te heibben behoord mag hij er nu ook deze titel nog bij nemen. Op de fond gaat de grootste eer naar Lede. Gaston Slots is er met 24 prijzen koning en Alfons Bauwens eerste kampioen Bekaert en Zn, Lede krijgen de titel van Koning op de halve fond vluchten en hier is eerste kampioen Cammerman-Bracke uit Schoonaarde. Koning op Noyon werd de Dendermondse liefhebber Alex Putteman en Theo De Brandt (Oudegem) werd eerste kampioen. De prijs van de asduif ging ook naar deze liefhebber bij de oude en 'met de jaarlingen was dat Meyers en Zn (Dendermonde). Frans Schofs, Hofstade, had de asduif bij de jonge. Op de halve fond gingen deze prijzen naar Bekaert en Zn (oude). Cyriel Poppe (jaarlingen) en Raoul Dejonckheere (jonge). D'Haese-Van Der Eecken (Lede) had de asduif bij de oude op de fond en Herman Van Der Sijpe (Lede) met de jaarse terwijl Gaston Slots (Lede) de beste was bij de jonge. DE WARE DENDERVALLEI IN RECHTE LIJN. Met inkorving- lokalen te St.-Gillis, Aalst, Outer, Geraardsbergen In dit grote verbond steekt met kop en schouders boven de anderen uit André Van Coppenolle (St.-Gillis). Hij werd er koning met 131 prijzen en tevens kampioen met de 2 eerstgetekende Ook lo kaal in de vereniging De verenigde vrienden" te St.-Gillis werd André Van Coppenolle kampioen met 71 prijzen voor André Peeters (2). Marcel Waegeman (3). Basiel Poppe (4). Louis Van Der Vekens (5), Theo Volkaert (6). Jean Maes (7), Frans Van Stichel (8), Louis Vermeulen (9), Jozef Ringoet (10. De asduif Noyon is voor Marcel Waegeman en de asduif boven Parijs gaat naar André Van Coppenolle. Hiermee onderlijnde de crack uit Dendermonde zijn prestaties van 1973. AOW ZATERDAGKOMPETITIE HOEKSKEN ALLEEN AAN DE LEIDING Slechts twee wedstrijden dit weekeinde omdat op het veld j Leeuwerik een bepaalde nevenaktiviteit doorging en de vjei strijden van Leeuwerik en van Melckenbeeckvrienden sleije op 2 februari hun beslag krijgen. e| Van deze gelegenheid heeft SK HOEKSKEN gebruik gemfe om voor de eerste maal dit seizoen alleen aan de leidin»e komen. Het versloeg hiervoor niet zonder moeite FC HEIP|aS dat week na week betere uitslagen boekt. Rimini werd <fej) Kruis naar de voorlaatste plaats verwezen, door met ate tekende cijfers deze terreinderby te winnen. Ie( RIMINI - KRUIS 1-4 Sportief betwiste wedstrijd Ondanks de grote veldmeerder T van Kruis, kon RIMIN aan de 15e minuut uit tegenaanval li' rechts de stand openen. Het leek wel of KRUIS nu voorg®' losgebroken was en slechts 2 minuten later stelde ROELAKjc de ploegen gelijk, meteen ook de ruststand. ;is. Het was dank zij de doelman van Rimini dat de cijfers aj hoger opliepen. Eerst redde hij een prachtig geplaatst s 1(K van Troch, om nadien de bal toch in doel te laten belang 1 Vervolgens werd hij verrast op een knal van Guido CalleT" door een achterspeler in eigen doel verwerkt. En tenslotte het nogmaals Troch die met een kopstoot de eindcijfers op bord bracht. Isl ZONDAGKOMPETITIE fj NIEUWE WIJK HAD HET LASTIGER DAN VERWACHT F.C. NIEUWE WIJK heeft het lastiger gehad dan kon woP;1 verwacht. Het kwam slechts op voorsprong door een toegekende strafschop en won tenslotte met 2-0 tegen MOf" S.K. DRIEVELDEN, de grootste konkurrent voor de titel, et het heel wat gemakkelijker met BONANZA (5-0) Dat mest twaalf doelpunten op het passief van de Bonanzaverded n op twee weken. Misschien luiden zij hun heropstanding vo v de week in tegen Résidence. ïn REAL FAMILIAL, de ploeg van de laatste weken, heeft last gehad dan hen lief was met een vechtend Résidenct U alles probeert om toch maar uit de bedreigde zone te ger Naar verluidt heeft F.C. Arend slechts tweemaal de middel1 overschreden, genoeg voor evenveel doelpunten tegen een ct sterk spelend S.K. SINT-JOB. VK SINT-ANNA was een gefvn kelijk hapje voor de schutters van V.K. INNO. D.V. STAljin schijnt in een moeilijke periode beland te zijn, daar zij ibn< hun overwinning tegen een zwak Sint-Anna reeds vier wan. naar de overwinning zoeken. Hierdoor zijn zij in de rang: king nu afgezakt naar de zevende plaats O.C. AALST - STAMPIA 2-0 Verdiende overwinning van O.C. in deze sportief betwiste i' strijd, waarin hun sterk gestoffeerd middenveld de uitslapm paald heeft. Doelpunten kwamen er langs De Neve en Du Welsh Een geluk dat de STAMPIA-keeper in een uitstel^ dag was, anders was de stand zeker hoger opgelopen, goede leiding ook van referee Jef Borms. NIEUWE WIJK - MORTA 2-0 M krampachtige wedstrijd van NIEUWE WIJK dat in gans de R's strijd nooit het normaal spel heeft kunnen ontwikkelend id doelpunten kwamen er via Luc Nichels na een licht toegele/e strafschop aan de 5e min. en op de 17e min. langs Dirfech Meyer die een goed genomen hoekschop prachtig binnenli Zeer goede wedstrijd van de ganse MORTA-ploeg tegenjr y onkennelijk Nieuwe Wijk Igo: Het is voorzeker een hele prestatie voor een bescheiden-,^ vincieklubje om zich te handhaven onder de Belgische jru„ judoklubs Deze prestatie hebben de jongens van vooii Richard Vanderstraeten dit jaar opnieuw voor elkaar gebc" want in de eerste judoklasse, waar de tien beste klubs" ondergebracht behaalden za een mooie zesde plaats. |J.cr prestatie komt nog meer in de verf te staan, als men rekf'nk houdt met de reeks tegenslagen waarmee Asahi Kwai #>*-'<!< rekenen had om een kampvaardig team op de tatami te £uk gen. Oostvlaamse kampioenen als Luc De Beule (legerdfracl en Frans De Waele (schouderkwetsuur) moesten voor de f>-l] te kampen forfait geven. Ook trainer Raymond Van Ave^c, die nochtans naar de topvorm schreed, werd wegens kwe,,,, voor de laatste wedstrijden uitgeschakeld en ook Baeij. Van Driessche werden geplaagd door onkans. Niettegenstf dit alles wisten ze zich toch te handhaven in de hoogste r en dit als enige Oostvlaamse vertegenwoordiger. Stilaan is Asahi Kwai sterker gewapend om deze zware jjcsï petitie in te gaan, want naast Raymond Van Avermaet erfj er Christiaens behaalde nu ook Willy Landuyt de zwarte gpogi INDIVIDUELE EN PLOEGTITELS Iedere keer brengen de Asahi Kwai judoka's een hele prachtige prestaties mee. Ook het voorbije seizoen behalers ze weer vier kampioenentitels. De ploeg groenblauwe gcP werd Oostvlaams kampioen en individueel werd Luc De f'(lln Oostvlaams halfmidden junioreskampioen. Frans De Waele Pnh kampioen alle kategorieën bij de Oostvlaamse juniores er'crhi bij de jongsten kwam er een titel naar Zelekadet Ratst Steeman behaalde de titel in de reeks half-midden. elijk BENQn,|r CABRITA ZELE - B.B.C. LOKEREN 90-58 Tegen eerste provincialer Lo keren hebben de Cabrita boys bewezen dat ze in een hogere reeks zich zeker uit de slag zouden trekken, maar het grote probleem is hoe er in geraken, want ieder jaar zijn er een paar klubs die zich zodanig versterken, dat het quasi onmogelijk wordt om te promoveren. Deze match had nochtans voor de Zêlenaars verschillende positieve kanten; vooreerst gaat eerste jaarsscholier Sylvain Deprez naar een nieuwe formeperio- de en is Luc Michiels in zoverre hersteld, dat zijn rijke speltechniek en zijn klare assists grote diensten kunnen bewijzen. Aan de rust hadden de Zeienaars reeds een mooie voorsprong 46-36. In de tweede time bouwden ze de voorsprong verder uit tot een 30 punten zege. Technische Uitslag Coene (6-0), Van Langenhove (0-4), De Loose (11-7), Van Mie- groet G. (10-18), Cuypers (2-4), Deprez (4-2), De Beule VLINDERS BUGGEN- HO UT-RUBAC RUPEL- MONDE 61-50 De reserven verloren met 41-46. Tijdens de hoofdwed strijd speelden de akteurs met weinig entoesiasme. Beide ploegen hielden gelijke tred. Hel leek wel een spelletje waarin men om beurten een doel maakte. Toen nam Rubac 5 punten voorsprong. De thuisploeg kon zijn achter stand echter gemakkelijk goed maken zodat de stand bij de rust 25-25 was. Tijdens de tweede speelhelft was het aanvankelijk als of men het spelletje ging voortzetten. In de 8e minuut namen de vlinders de leiding en die konden ze zonder moeite behouden tot het einde. Eind stand 61-50. Een speciale vermelding verdient zeker J. Van Ingelgem die zich weer heel verdienstelijk maakte zowel in aanval als in verdedi ging. Zonder hem en zonder Van Gucht, uitgeschakeld (2-6), Michiels (0-1), Phivam (11-2). 9-15 Reserven Cabrita Liech ren 66-56 linui Jeugdtornooi Oscar Van^n y Hof. lM UITSLAGEN fcMa Miniemen s|a Cabrita Eksaarde Reëels Eksaarde Kangoeroes 2c-. Kadetten hthr Hemaco Cabrita I 4/ Cabrita II Kangoeroes 4' Cabrita I - Cabrita II 9?IJell; Hemaco Kangoeroes 55,*' lenej let firk e rus bre met verstuikte voet zOK-lrs match wel eens een ander resultaat kunnen gyOIU| hebben. L^j Technische uitslag t,n ders Goubert 7-8; De S ,e 9-8; Mathieu 0-4; Van Ir l0< gem 5-10; De Bondt Aelbrecht 0-2; Van Riet',0^sl Rubac De Keersmatf*. 9-4; Engels 5-4; Spil# v" 3-9; De Laet E. 2-2, Decl|lki W. 2-4; Olaus 2-0; Jans^-'bbc 2-0; fchter Gb de jeiers

De Voorpost | 1974 | | pagina 26