"ECHO" VERDWEEN. HAAR DEZELFDE PLOEQ BRENGT "TERLOOPS" 6 1 Jan Van der Straeten, big boss van Echo, vond meermaals stof in onze streek. 2 Lambert Jagcnau, één der medewerkers, tijdens de show van «The Wallace Collection» te Wichelen. 3 Taart gemaakt door patisserie Francois bij het bezoek van de Dcndermondsc honderdjarige aan haar Hofstaadse leeftijds genoot. 4 Een formidabele stunt was het toen deze lichte vrachtwagen boven de Schelde werd gehesen door middel van een kabel die uit twee delen bestond en waarvan de verbinding aaneen was geplakt met lijm van de firma Windev. 5 Marita Verleysen uit Appels werd de eerste Echoprinses. 6 Magda Vergeylen, opnieuw een Appelse, droeg als tweede de kroon. 7 Tw ee jaar naeen, te Appels en te Lebbeke, kende het Echobal een enorm sukses. 8 In Dendermonde waren zij dikwijls te gast hier bij de opnamen van een modeshow in Rijbaan Piet. 9 Wijlen £ois Cassiers kwam zeer graag naar onze streek. Hier filmt hij het bezoek van Paulineke Danijs aan haar Hofstaadse vriend. 10 Oudegem heeft een monument, Appels heeft een straat. Bij die inhuldiging mochten ook de Bolhoeden niet ontbreken. Het Houten Muziek van Hamme-Zogge, gepresenteerd door Ro Burm. 12 In Grembergen was Echo paraat tijdens kermisdinsdag. 13 Te Berlare zaagden de mannen van «Rap of Niet» om 't eerst een ijzeren balk door. 14 Theo Mertens blies Echo's kaars uit aan het monument te Oudegem. 15 Eén april te Buggenhout. Heel wat mensen lieten zich vangen door de kiesbrievengrap. 16 Te Zele ging Echo praten met de deelnemers aan een grote familiebijeenkomst. 17 Oudegem en Berlare werden bezocht toen een reeks werd gemaakt over de siertuintjes. 18 Deze Moerzeekse kant zou de astronauten op hun tocht naar de maan vergezellen.

De Voorpost | 1974 | | pagina 6