WEINIG GLANS Behoud nog niet verzeken Applaus voor Michelet en Pottiez Lastig Spannend BASKET S. Aalst - R. White 115-102 Verdeyen naar S. Aalst? BBCD - Bavi Cent 41-72 BEDROEVEND ZWAK 4 Zaziko - Panters Baasrode 111-65 S. Aalst - E. Goldfingers 95-82 S.Aalst 54 - Amicale 39 DAMESBASKET TE ZELE Twee minuten te lang Sparta Laartte - Cabrita Zele 53-47 In slotseconden E. Mere 56 - Osiris Aalst 54 BBC Grembergen 54- VI. Buggenhout 59 Wat is golfbiljart? AALST Mini-tornooi rouwt om Wasteels en De Bruecker 26 - 15-2-74 - De Voorpost Ie KLASSE Heeft Sunshine dit treffen, waarin weinig of geen ophefmakende dingen te noteren vielen, verdiend gewonnen dan kleefde er toch niet te veel glans aan deze zege. Het werd immers geen spekta- kulair noch adembenemend duel ofschoon R. White tot bij de rust nog in de wedstrijd was. De Brusselaars kwamen in die eer ste periode zelfs op hun beurt op winst. Van meet af aan zag het er trouwens naar uit, en dat lag immers in de lijn der verwachtin gen, dat beide ploegen niet te veel aandacht aan hun verdedi ging zouden besteden en men kon toen al gissen dat het score bord tot in de drie cijfers zou klimmen. Uitzondering op deze regel maakte Van den Broeck die in die eerste periode zo in afwer king als in verdediging voortref felijk was. Hij plaatste daarbij enkele geslaagde «dakgoten». Anderdeels kon men ook al on middellijk konkluderen dat wie over de beste afwerkers be schikte het pleit in zijn voor deel zou kunnen beslechten. In het besluiten had Aalst dan toch de beste troeven. Het is immers zo dat Ibens, Aerts en Torain die doorgaans voor de afwerking zorgen bij R. White een toch wel beschamende 39 op 98 shotprestatie lieten no teren, waar bij Sunshine dan toch de 50 percent werd ge haald. Klom de thuisploeg aan vankelijk naar de leiding 16 13 dan zou Ibens er meermaals in slagen de Aalsterse verde diging in de wind te zetten en met Aerts de gasten aan het bewind te brengen, mede door het feit dat Sunshine toen al te nonchalant akteerde. (3741). Nog voor de rust kon een dan toch enigszins ontketende Ea ton de situatie voor zijn ploeg rechtzetten, met een 11 op 16. Rust 5349. Na de kampwisse ling kwam dan Steveniers op de proppen die met Eaton en Van Keer de bezoekers alle il lusies zou ontnemen. Het ging immers naar 7359 en er kwam zelfs een achttienpuntenvoor- sprong op het bord (11395. Aalst achtte toen de wedstrijd gespeeld wat R. White toeliet de cijferverhouding toch meer aanschouwelijk te maken. Het hoeft nauwelijks betoogd dat Sunshine het in de bekerwed strijd bij Bavi Vilvoorde stuk ken beter zal moeten doen om niet gewipt te worden. Tussen de toch niet zo talrijke toeschouwers van de weldstrijd S. Aalst - R. White werd Jack Verdeyen opgemerkt. Aan zijn aanwezigheid werd al onmiddel lijk een transfer naar Aalst ge knoopt. Het is immers zo dat de Bus Lier-speler er veel voor voelt volgend seizoen bij Sun shine te speen. Voorzitter Walt- niel verheelde het niet dat Aalst interesse heeft voor deze spe ler. De transfersom ligt echter vrij hoog en er zal met de Bus boss nog fel moeten gepraat worden om Verdeyen in de Aalsterse rangen te krijgen. J.V.H. 3e NATIONALE Tegen Zaziko, toch ook geen hoogvlieger, heeft Panters een be droevend zwakke partij gespeeld. Vooral de 2e helft was het aan kijken niet waard. Zaziko maakte in de 2e helft 1 punt meer dan Panters in de ganse wedstrijd. Langs De Block - Van Zegbroeck heeft Panters juist één keer geleid 34 in de 2e minuut. Van dan af werd Panters' zone regelmatig stuk geshot zonder dat de Baasroodse aanvallers kon den replikeren. Met 2712 aan de 9e minuut had de thuisploeg de wedstrijd al flink in handen. Toen Piron - Van Den Broeck zich met Zaziko's topschutters gingen bezighouden, verdween de vaart uit Zaziko's aanval. Daarbij ging de jonge Moens flink mee spelen in aanval. Samen met een nu betere Van Den Broeck bracht hij weer hoop voor Panters 3932 en 4536 met de rust. De Suncharmamerikaan Allen29 punten tegen Pitzenburg, wipt hoog boven zijn tegenstanders op. (LB) 2e NATIONALE In deze wedstrijd, die door de splinternieuwe Aalsterse Prins Karnaval Antoine óp gang werd gebracht, was bij de rust reeds over winst en verlies beslist, ofschoon de Aalsterse aanhang in de tweede periode nog een paar angstige momenten meemaakte. De welverdiende zege de cijfers liegen er trouwens niet om was in de eerste plaats te danken aan een stugge verdediging voor de rust. Suncharm pakte zijn nochtans gereputeerde tegen stander aan in een man voor man speelwijze en ging daarbij 'het werd wel eens over het hoofd gezien pressen over het ganse speelveld. Goldfingers eerder verrast door die door Aalst aangekleefde speelwijze beet zich aanvankelijk de tanden stuk op die verdediging die weinig openingen liet. Vandaar dat de thuisploeg van een 88 in de aanvangsminuten naar een 320 stand stevende om de rust met konfortabele 5534 cijfers te bereiken. Deze geruststellende kloof werd geslagen door de doel treffende afwerking van Mi chelet, die een 8 op 8 shot prestatie liet noteren, en van Allen, terwijl Pottier de goe de voorzetten uitstrooide. Ook de gebrs D'Herdt hadden een ruim aandeel in dit sukses, al bedreef Ywein een paar „jeugdzonden". In de aanhef van de tweede speelhelft werd men met het zelfde spelbeeld gekonfron- teerd en vandaar dat de cij ferverhouding nog meer afge tekend werd. Naderhand kre gen de gasten meer armslag temeer ook omdat de ver moeidheid in de Aalsterse rangen sloop en ook omdat de foutenlast bij een paar spe lers begon te wegen. Het ging van 61-36 naar 75-66, baok van Eural door een paar maar gelukkig kon de come- forse uitvallen van Suncharm worden gestuit. Als de gas ten aan die achterstand knaag den was dit ook omdat Allen die een match in de match met Fred Davies speelde en kele minuten stilviel en omdat Pottiez een tiental minuten, begeleid door een daverend applaus, naar de bank stapte met vijf persoonlijke fouten. Dit brak de veer bij Aalst, dat gelukkig nog een Jan De Schrijver in het veld kon brengen. Deze laatste gekend om zijn onwrikbaarheid in verdediging snoepte de tegen stander meermaals de bal af en joeg zijn maats aldus ten aanval. Deze profiteerden van de geboden kansen om de stand op 93-82 te brengen op twee seconden voor het eind. Toen kreeg Van Gijseghem de bal in zijn bezit net op zijn Aan de 4e minuut al werd het verschil 15 punten 55-40. Panters ging nu heel passief verdedigen terwijl in aanval slechts Moens-De Block enig zins gevaarlijk waren. Toen Panters zich vrij vroeg in de 2e helft bij de nederlaag ging neerleggen, verergerde de zaak natuurlijk nog. Panters verdeling veel te laks, slaagde er slecht sporadisch in de bal booraan te brengen. En als dat gebeurde, werden heel goede kansen door Van Den Broeck-De Smet-Colpin gemist Panters liet begaan en gaf er blijkbaar niet om dat de cijfers nog zo hoog opliepen dat de neder'aag er werkelijk katastrofaal ging uitzien. Panters verdediging was voor al in de 2e helft, onbestaan de. En tegen een ploeg die zelf de defensie voor een groot deel verwaarloosde, slaagde Panters er slechts met heel veel moeite in eens boven de 60 punten te raken. Het is nu wel heel duidelijk dat het huidig spelpeil van Panters, ook al is dat soms ingegeven door een gebrek- k!ge mentale instelling, 3de k'asse onwaardig is. Degrada tie naar 4de kunnen we dan ook niet anders dan logisch noemen. B;j Panters was de jonge Moens met een 5 op 8 en 2 op 2 vrijworpen, de meest renderende speler. Zo is er voor Panters dan toch nog een lichtpunt. Fanters: Colpin 4, De Bock 25, Van Zegbroeck 2, Van Don Broeck 14, Piron 4, De Smet, oMens 12, Florkin 2 Borremans, Hiel 2. Reserven Zaziko-Panters 78-77 Hoogstaande partij van beide ploegen die mekaar op geen enkel ogenblik werkelijk kon den ontlopen. In de eindfsae toen Panters 5 punten in het krijt stond beslisten de refs de krono te laten doorlopen, wat de thuisploeg natuurlijk bevoordeelde. Toch geraakte een krampachtig spelende Pantersploeg, waar de 1ste ploeg qua mentaliteit wel eens een punt kant aan zuigen, langs J. De Smet tot op 1 punt en ei zo na nog aan de overwinning. PantersVan Zegbroeck 7, D'Hooghe 8, Borremans 12, Coeckelbergh 4. Florkin 2, De Smet 12, Moens 8, De Smet J 13 Hiel 10. Programma week-end zaterdag 16 feb. Kadetten en Scholieren naar Merelbeke - vertrek 13,30 u. Pupillen Panters-Moerzeke 14.30 u. Miniemen Panters-Grembergen 15.30 u. eigen speelhelft. Net als de week tevoren bij Brabo waag de hij direkt zijn kans en de bal viel door het net als het einde van de match werd ge blazen. Tenslotte dient te worden ge wezen op de enorme verdien sten van Michelet die met 32 punten de topscorer werd Tien seconden voor tijd riep coach Bocqué zijn matchwin naar naar de bank voor een applausvervanging. J.V.H. 1e NATIONALE (dames) AURORA ZELE - B.B.C. LOKEREN 61—33 Op uitzondering van de eerste vijf minuten (74) heeft de thuis ploeg een groot meesterschap aan de dag gelegd. Voor de Zandbergmeisjes was het bezoek van rode Lantaarn Lokeren een uitstekende gelegenheid om te trachten enkele ingestudeer de nummertjes te proberen. Zodat er meermaals mooie fasen te bekijken waren inzonder de give and go bracht meerdere korven op het Aurora aktief. Rust3215. In de tweede helft 'vatte coach Brigitte De Graeve met een fel verjongd vijftal Pletinck N., Bontinck J., De Lintdecker M., Ediers G. en De Waele A. Ook in deze opstelling zorgde het duo De Waele-De Lintdecker er voor, dat de score steeds hoger opliep. Technische uitslag Pletinck 06 De Graeve 173 Bontinck J. 0-r-2 De Lintdecker 108; Ediers 00; De Waele 58; Onse- laere 02; Bontinck M. 00. BENO Misschien waren de Zeienaars zonder hoge ambities naar Laarne afgereisd, want hun tegenstander was toch de ploeg die op eigen terrein leider Eeklose en ambitieus Waasmunster de neder laag toediende. Het verloop van de eerste helft wees nochtans uit dat de Zeie naars zich de betere toonden en doorlopend de leiding hadden langs De Beuie, die er voor zorgde dat aan de rust de stand 22—27 was. In de tweede helft bleef Cabri ta nog het initiatief opeisen, maar het verwaarlozen van de grote spelers, die voor korven van onder doel moesten zorg de, was de reden dat na 10 mi nuten alles te herdoen was 39 39. De thuisploeg kon zich beter beheersen en liep uit tot 4643 na 17 minuten. Bij het begin van de 19e minuut kwam er nieuwe spanning met een 48—47 score, maar het verlies Het zag er na vijf minuten wedstrijd niet te rooskleurig uit voor de thuisploeg, die duidelijk gehinderd was door de stugge ver dediging van haar tegenstander. Men slaagde er zelden in om vrij onder de korf te komen of laat staan een ideale score positie in te nemen. Het resultaat van die aanvangsminuten was dan ook 0—7. Waar Aalst daarna zijn verdediging ook doelmatig ging organizeren kwamen de gasten.er ook al minder vlot door. De Luyck, Ringoir en Stocks kwamen nu beter los in de aanval met een 1814 ruststand als logisch gevolg. Onmiddellijk na de kampwisseling sloeg de thuissploeg verrassend toe en Amicale dat niet dadelijk replikeerde werd op een 4228 achterstand gezet. Dit betekende voor Sim een voldoende veiligheidsmarge. Ofschoon Amicale nog alles in het werk stelde om de cijfers aanschouwelijker te maken lukte het hen niet omdat De Schrijver, eens te meer zeer verdienstelijk in verdediging de vlugste was en zich ook sterkst toonde in de rebound. Doelpunten Ringoir 17, De Luyck 12; Stocks 13; De Nul 8; De Schrijver 4; Caignau en Van Wijnsberge. J.V.H. BBCD dat de heenmatch gewonnen had kon In de eerste mi nuten het gestalte voordeel van de bezoekers neutraliseren maar werd dan overspeeld door de vlot combinerende en goed afwerkende Gentenaars, die in alle aspekten de Denderzonen domineerden. Beide ploegen kleefden de 2-1-2 zone verdediging aan vermits een felle wind het afstandshot be moeilijkte. Voor BBCD was het Cleemput die de score gelijk- bracht aan de 6e minuut (7-7). Met een viertal spelers boven 1m.90 beheersten de Gentenaars duidelijk de verdedigende re bound en ook in de aanvallende ondanks de inspanningen van D. Peersman en F. Van Causbroeck. Hierbij kwam nog dat BBCD slecht afwerkte en langs de an dere zijde de bai geregeld door het net werd gestuurd door een trefzekere Genbrugge en Cort- viend met het gevolg at aan de 13e minuut Dendermonde te gen een 11-25 achtestand opkeek. Het inbrengen van Meskens bracht meer gestalte voor de thuisploeg en ook in aanval scheen het beter te vlotten. Kor ven van Meskens en 'D. Peersman brachten de thuisploeg terug tot 19-31 waarna F. Van Causbroek voor een 22-33 stand zorgde (17e minuut), lm deze laatste drie mi nuten van de eerste helft kon BBGD geen enkel punt meer sco ren en tot overmaat van ramp werd de bezoekende jivot zeer goed onder de ring, doelmatig bediend door zijn medespelers. Niet alleen bracht hij de stand op 22-41 aan de rust maar bo vendien lapte hij W. Meskens drie persoonlijk© fouten aan het been in dezelfde minuut. 'Rust 2241. Van tegenstand was er geen spra ke en aangezien BBCD zo moei lijk scoort was het de enige be doeling om tijdens de tweede helft de nederlaag te beperken. Onmiddellijk na de kampwisseling liepen de Gentenaars verder uit (22-48) en tot overmaat van ramp verloor de thuisploeg Meskens voor 5 pers. fouten aan de zeven de minuut (2650). BBCD dat deze situatie niet kon rechtzetten berustte nederlaag, maar niet zonder| ■in te spannen te trachten ■ketball te spelen. De goedt tot samenspel bracht nog puntjes op langs Piron, FG. Causbroek en D. Peersman| 63 aan de 16e minuut). Uitt lijk verloor BBCD met 4372 een goed spelend Bavi di nog niet uit de degradatiezt geraakt maar met deze twee| ten toch al e©n stap in richting zette. De punten F. Man Causbi D. Peirsman 12, Mesker Cleemput 4, Piron 4, Vermei en L. Bieke 2. - Reserven BBCO 53 - Bavi - Scholieren The Tower 38 Zaterdag 16 februari speelt |ngZ de uitgestelde match tegef leider. - res. Juventus Zottegem - 0 (18 u. 30). flegi - ,e P'™0 20 'hek van vier spelers met 5 fouten Deprez, Philips, Cuypers en Van Miegroet W, en de sterili teit van de aanval waren de oorzaken dat de punten te Laar ne bleven. Technische uitslag Van Lan- genhove 22; Van Miegroet G, 42; Van Miegroet W. 06, Cuypers 21; Deprez 44; De Beule 105; Philips 50; De Graeve 00. RESERVEN Laarne - Cabrita 3020 Verbruggen 5; Van Lyssebetten 6; De Wilde D, Van Miegroet W 1; Goeman 2; Goossens 2; De Graeve 2; Van Langenhove 2. KADETTEN Rubac Rupelmonde - Cabrita 35—55. Van Driessche 8; Heirwegh 4 Van de Velde 7; Van Hassel F. 15 Van Mieghem 11; Van Lys- sebettens, Famay 10, Jacobs. MINIEMEN Rubac - Cabrita 2316 Moens P. 6; D'Hooge I 2 D'Hooge T. 4 Moens J, 2; Van Damme P. 2; Vanderburgt, Ver- cauteren, Moens Y. D'hooge F. BENO 1e PROVINCIALE In de slotsekonden van een be langrijk en vrij spannend gewes telijk derby, heeft de opportunis tische De Boeck de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg georiënteerd, nadat Aalst haast doorlopend met boni op het score bord had gestaan. De handikap voor de leider die toch nog vijf punten voorsprong telt, was dat men in open luchtdiende te spelen, en dat de harde wind geen bondgenoot was voor zijn afstandwerpers H. Troch en Van Keymeulen. Bij de rust leidde Aalst toch met 29-35 omdat G. Troch en Heyvaert onder de ring stukken maakten. Het werd zelfs 37-48 en toen dacht men de wedstrijd gespeeld. De Mere each Van den Eeckhout schakelde toen fluks over naar een man voor man speelwijze, en meteen gebeurde wat niemand nog had verwacht. Dank zij vooral de oud Okapi-speler Staf Cammu en De Boeck neutra lizeerde Mere niet alleen de achterstand maar kwam zelfs op winst 54-50. De spanning reikte aan de top toen Osiris tot 54-54 terugkwam. Toen legde de sluwe De Boeok Aalst in de luren in de ultieme se- konden. Doelpunten Aalst G, Troch 12, De Smet 8, H. Troch >11, Heyvaert 14, Van Keymeulen 8, J.V.H, Nadat de Buggenhoutse reser ven verloren hadden met 41 27 moest de eerste ploeg het opnemen tegen een niet te on derschatten Grembergen. Beide ploegen moesten niet alleen rekening houden met een ge vaarlijke teegnstrever maar ook met een heel sterke wind. Tij dens de eerste speelhelft hiel den de vlinders en de Grem- bergenaars gelijke tred ter wijl deze laatsten een paar mi nuten voor de rust enkele pun ten voorsprong namen. Bij de rust was de stand 2926. Tij dens de tweede speelhelft wist Grembergen zijn voorsprong te vergroten zodat men een score te zien kreeg van 4032. De Vlinders die goed speelden maar slecht scoorden gaven zich nog niet gewonnen en beenden langzaam bij 4242, De spanning bij de toeschou wers en bij de spelers steeg ten top wanneer beide ploe gen deze gelijke score behiel den. 2 minuten voor het einde v/as de stand 5453; de kan sen stonden nog steeds gelijk. Toen de vlinders nog 2 keer scoorden was de laatste mi nuut enkel nog een kwestie van rondspelen en tijd winnen. Hierbij maakten enkele wanho pige Grembérgenaars hun 5e fout zodat Grembergen de strijd moest eindigen met 4 spelers op het veld. Juist voor het eindsignaal maakte Mahieu er 5459 van, een verdiende overwinning Technische uitsiag Grembergen Van Keer 6—8; Mijs 131; Caudron 42; Se- gers 24; De Clercq 410 Vlinders Goubert 64 Van Ingelgem 411; Mahieu 24; De Smet 78; De Bondt 40, Aelbrecht 36. Volgende week krijgen de vlin ders Blauwwit Zele op bezoek. Reserven 9.30 u, 1ste ploeg 11 uur op het stationsplein. GVDP Golfbiljart dat is één van die sporten, waar tot op heden no# zo veel aandacht wordt aan geschonken. En toch, deze br sport, vroeger beter gekend als Tapbiljart heeft zich een dige plaats veroverd tussen andere sporttakken. Daarom situeren. Enkele mensen meenden dat de tijd gekomen wal° het biljart te gaan uitbreiden gezien de grote interesse die ij ontstond voor het Biljart. Zo werd in 1969 het golfbiljart gesP met statuten die verschenen in het Belgisch Staatsblad. Het sein v/as gegeven, ogenblikkelijk rezen federaties als pa- stoelen uit de grond, zodat nu op amper vijf jaar tijd veefi Federaties over België verspreid zijn samen tellen zij bijnap honderd klubs die dan weer zo maar even 8.000 spelers t£t ieid foro: rnto en c ia( iel Het belang van de uitslagen van deze week wordt volledig de achtergrond verdreven door de verslagenheid die heers a!le ploegen omwille van het overlijden van twee spelers uit kompetitie Wasteels Rudy van DV Stampia en De Brueckeij dy, kapitein van VK Inno. Voor de pioegen in kwestie waè een zware klap te vernemen dat twee zo jonge en joviale i*— sen samen de dood ingereden zijn. De tegenstanders zullen^i Rudy en Eddy steeds herinneren als twee faire en ironiek.. het :ot levensblije spelers. Op het sportieve vlak zijn er een aantal uitslagen die onmi?0" lijk in het oog springen. Zo het gelijkspel dat Sint-Anna kojpc' dwingen tegen vice-leider Drievelden, die hiermee wel een fek kan maken over zijn titelambities. Inderdaad, zelfs indien SKpve drie achterstallige wedstrijden zou winnen, dan komer-e nog altijd twee punten te kort om de leider te evenaren. Terror Nieuwe Wijk op de valreep nog een steekje zou laten v£fer< want de uitslag van deze speeldag (slechts 10 tegen Residaet is eerder verrassend zwak. Voor de derde plaats blijft de Sm nog steeds onbeslecht want zowel Sparta - OC Aalst als Stabar - Arend eindigde op een gelijkspel, zodat de posities weinigle l cindering ondergaan, behalve dan wat Inno betreft, dat op fen vrije dag z'n derde plaats moest afstaan aan Sparta. Real Farfok* blijft in de dans dank zij een uitgesproken overwinning t^ei Morta. Trouwe lezers zullen Real wellicht op een betere pjet verwacht hebben, maar het is zo dat Familial vier punten ve^y. op de groene tafel voor het opstellen van nieuwe spelers,j|or wijl dit verboden was. Om dezelfde reden heeft Sint Job punten bijgekregen, zodat zij nu over Bonanza wippen, v/esk stond dan de schok tussen de twee hekkensluiters o| programma, doch deze wedstrijd werd afgelast wegens de sli staat van het terrein. VV SPARTA 73 - OC AALST 1—1 Dat Sparta zijn negende ongeslagen partij leverde was enigr gev.eid. Het was volledig verdiend dat de OC-ploeg de s opende, en dit via Sparta-rots Pereboom (45'). Het gejuich] gioen-zwart werd echter vlug gedempt want na 10 min. t De Cuyper de bordjes in evenwicht. Hoewel Sparta ondi maat bleef ten opzichte van zijn vorige matchen, werd het een aantrekkelijke partij voor de talrijk opgekomen toeschouvwa Prima leiding ook van scheidsrechter De Leeuw. ïee FC NIEUWE WIJK - FC RESIDENCE 1—0 lp Residence, dat naar de leider gekomen was om er een pLjerl weg te halen, is bijna in zijn opzet geslaagd. Nieuwe Wijk wel een ganse wedstrijd door op het doel van de garagejoni doch, deels door onkans, deels door de prachtige keeping] de bezoekende doelwachter, bleef de blanco-stand behouder 10 min. vcor het einde van de wedstrijd. Op één van de vele va'len van N.W. gaf R. Soetinck een knappe dieptepas aar Meyer die alleen VQpr de keeper kwam en gepast de bal i voiste hoek plaatste. Zeer goede leiding van scheidsrer Cooreman. DV STAMPIA - FC AREND 1—1 Toen deze wedstrijd startte waren de Stampia-spelers nog oc op de hoogte van het ongeval van hun makker Rudy Wast Over de match zelf valt enkel te zeggen dat Stampia in de et®" helft aan de leiding kwam via De Block, en achteraf talloze doelkansen liet liggen. Op 5 min. van het einde werd doo Vinck de drawn-skore op het bord geplaatst. Wat maakt ec de winst van één punt meer of minder bij het verlies van echte vriend Rudy, die omwille van zijn olijkheid door zijn despelers de bijnaam van «skippy» kreeg toebedacht, zal er meer bijlopen. Maar oneindig veel meer dan de speler zuller de mens Rudy missen. Vaarwel, «Skip wij zullen je nooit geten. ZATERDAGKOMPETITIE Uilsiagen van zaterdag 09-02-74 Post - Kruis 1—1 Fregat - Hoeksken 111 Melckenbeeck - Leeuwerik 40 Kruis blijft bevestigen deze keer slaagden de Moorselnaars^ het nochtans hoog aangeschreven Post-Erembodegem in bedu 'et te houden. Hoeksken heeft nogmaals bewezen dat het wel dln lijk één van de sterkste ploegen uit deze kompetitie is, er'[c keei was het Fregat dat met zware cijfers werd ingeblikt andeie leider, Melckenbeeck, heeft van zijn kant ook zijn ta bloot gemaakt tegen gebuur Leeuwerik. Dit belooft alvast een spannend kompetitie-einde. MINI-TORNOOI DER STAD AALST WISSELBEKER SCHEPEN GASTON VAN DEN EEDE ZONDAGKOMPETITIE Uitslagen van zondag 10-02-74 Nieuwe Wijk - Residence 10 Sparta 73 - OC Aalst 11 Stampia - Arend 1—1 Drievelden - Sint-Anna 00 Bonanza - Sint Job Uitg. Morta - Real Familial 26 Inno vrij Rangschikking 1. N. Wijk 21—38; 2, Drievelden 18—30; 3. Sparta-73 20—J Inno 19—23; 5. OC Aalst 20—22; 6. Stampia 20—21; 7. 20—21; 8. Real Familial 20—21; 9. Residence 21—16; 10. Anna 20—13; 11 Morta 19—11; 12. Sint-Job 19—7; 13. Boni 19—7. lid

De Voorpost | 1974 | | pagina 26