;ANGOEROES Aalst /errassende zege Wel, awel, wadis da na DAMESVOLLEYBAL UITSTEKEND 4* NATIONALE ^PROVINCIALE 3ePR0VINCIALE ma kwmi' vi FIRMA P. SCHOLLAERT De voorpost - 15-2-74 - 27 FGl iNGOEROES AALST - SUGRO DESTELBERGEN 3-2 [erdagnamiddag voor een goed bevolkte stadsschoolzaal heeft ingoeroes Aalst nog een glimp gegeven van het Kangoeroes van leer doch die vluchtige verschijning is toch beloond geworden Jiet twee punten, winst die misschien niet zoveel aarde aan de ijk zal brengen doch wel bewijst dat de Aalstenaars toch nog meer in staat zijn dan de rangschikking wel laat vermoeden, igro startte nochtans overtuigend met een uitsluitend harde inval waartegen het Aalsterse volk in eerste instantie weinig haal had (2-8). Een vechtlustige thuisploeg verzorgde toen >ter het blok, veegde daarbij steeds het achterveld schoon en on rekenen op de harde services van Dirk Bosman om e,t fngzamerhand weer bij te roeien. Door die verzorgde service egejaren de Gentenaars niet meer in staat hun gewoon aanvalsspel i - f ontwikkelen en bezondigden ze zich aan overdreven flegwerk wat voor atletische Kangoeroes tenslotte kinderwerk leek om de getelefoneerde aanvallen op te vangen. (9-9). (Ia die gelijke stand ging de core geüjkopgaand omhoog Ihoewel de bezoekers twee- ïaal een setbal kregen met 3-14 en 14-15. Bosman liet jjnkele mooie passes uit zijn b anden vertrekken en dat was n ,aor Van Caelenbergh dé nieke gelegenheid om in een jesemoesende atmosfeer lie 7-15 cijfers op het bord te ge; rengen. let kent- vi ferhc jich •lijkopgaande tweede set p; >t 9-8 doch enkele missingen ve« de bezoekers, waarbij we ok hun eentonige aanvals- ti itiek vernoemen, gaf aan de >odhamden weer de gelegen- eid om enkele lengten voor trong te nemen en deze niet teer af te staan (15-12). Een itoesiasi Aalst ging op zijn raai verder. De Sügrovieten leven echter duchtig meespe- doch konden niet beletten de thuisjongens weer de te kansen kregen (13-12). i misverstand van Van aelenbergh, die een harde rf reedehandssmash verkoos j|( >ven een listige korte pas ke ïhteruit en het net raakte, Vak even de thuiskadans en 13-15. De volgende set was steeds hopeloos voor de rood- witten die steeds op achter stand keken, via een 2-7 naar 4-10, en uiteindelijk met 8-15 verloren. De ultieme set was er geen voor hartlijders Gelijkopgaande set met dito scoreverloop (8-7). Enkele punten boni schenen de zaak rond te maken voor de Kangoeroes (10-8) doch zelfs een 13-10 was niet voldoen de. Op 14-12 slaagde men er niet in af te sluiten doch de volgende Sugroaanval leverde winst op (14-13). Een all es- gevend Aalst zou er uiteinde lijk in slagen om via een prachtsmash van Swalens de lakens naar zich toe te trek ken (15-13). De arbitrage van het duo Bague-De Baere droeg de goedkeuring weg van vriend en tegenstander en werd als een schoolvoorbeeld van arbi trage betiteld. Kangoeroes Aalst wacht met belangstel ling op de derby met Juvenes Zele zodat er zondagvoormid dag zeker ambiance zal zijn in de zeelse sporthall. ..UHLMANN ZELZATE - me(UVEI\IES ZELE 3-1 jjonder Hubert De Rijcke koioch met De Saeger, wegens ekte zonder training stond SK ivenes Zele voor een moeilij- nei e opdracht in de prachtige Teiporthall van Zelzate. Het erd een gelijkopgaand begin side iet beide ploegen beurtelings Je san de leiding iets wat de Sta >anning ten top dreef (7-8). e kanaaljongens kwamen op sn 13-12 doch haperden FaMcele malen aan het degelijk 9 '<eels blok. Uiteindelijk werd e P ït 15-13 en 1-0. veyvenes voelde zich vooral oreel geslagen en vond geen genzetten op de energieke luisaanvallen die steeds maar leven aanrollen. Met 14-0 ng Zele een débacle tege- oet doch een korte herop- akkerinfe was genoeg om de and tot 15-6 te herleiden. Zelzatenaars waren wel bijren over hun adem gevallen ant nadat de Zeienaars op ritme voortgingen, ivKvamen de thuisspelers niet leer zovteel aan bod (2-6). tp vrij gemakkelijke wijze pijerleide Zele de stand tot be 8-15 (1-2). De thuisploeg kreeg heel wat last met de opdringende be zoekers die fysisch wel een trapje hoger stonden doch wel degelijk af te rekenen hadden met de routine van de Kuhlmannboys. Nochtans werd het vlot 0-6 en 4-8 wat uitdraaide op een geruststel lende 8-14. Jaak Mertens, reeds eén tijdje op de bank, werd wel goed vervangen door de jonge De Mets die heel wat werk verzette doch aan het net wat te klein van gestalte uitviel. Coach Goos- sens bleef echter zijn ploeg onveranderd houden ondanks de pressing van de tegenstan der die puntje na puntje terugnam. Op 14-14 kwam dan de uiteindelijke vervan ging doch te laat'. Enkele proftruukjes velden een defi nitief vonnis voor de bezoe kers die nu niet op het gebied van het spel en individuele techniek werden verslagen doch werden gestopt door een aarzelende coaching. etbal voor Aalst werd afge- )ed* etst °P een 9°ed sluitend blok ei >n hoe de thuisaanvallers nóg er kobeerden, het bezoekend slikt ,0|< blee' baas 'n de rnoeilijk- 1 tal te.situaties (14—16). n de ultieme set startte coach 'an Mol met René De Smet en 'an Landuyt in de plaats van 'ruyneel en Rasschaert. Deze tatste was g kwetst aan de oet en was van weinig nut neer voor zijn team. Deze ver- angingen mochten echter niet Een gehandicapt Adec Baas rode heeft zijn vijfde neder laag opgelopen tegen een tegenstander, voor de ver andering eens en mét zijn rebellen en zegebelust. De eerste set was er mooi spel te zien tot 5-6 doch toen de thuisspelers vooral met plaats- ballen de bezoekende defen sie bedreigden, kwam er vrij snel een afscheiding (13-6). Uiteindelijk namen de gast heren met 15-7 voorsprong. (1-0) Zelfde spelbeeld in de tweede set met Adec te krampachtig in de aanval met nochtans Ronny Pieters en Edward Pieters aan een hoog percen tage presterend. Het bleef gelijk tot 5-5 doch enkele missingen in de blokdekking sloegen de beslissende kloof (15-8). De derde set was Adec doorlopend meester. Het speelde beduidend beter en TWEEDE PROVINCIALE KEVERS ST.-NIKLAAS - ADEC BAASRODE 3-0 energieker en gaf de indruk de oude speelsheid te hebben teruggevonden. Na een even wichtig begin (4-3) sloeg het onmiddellijk door tot 4-8. De Braeckeleir ontbeerde toen het nodige geluk om af te ronden zodat de bezoekers tot 13-10 doorstootten. Fy sisch heel zwak moest Kevers alle hens aan dek roepen om de bezoekers te stoppen. Dat lukte uiteindelijk met 15-12 doch mits wat weer meeval in de aanval kon deze set aan de Baasrodenaars niet ontsnap pen. Bij Adec Baasrode ontbraken Karei Derveaux en Eddy Meersman. Deze laatste zal wegens een handkwetsuur weer enkele weken van het veld verwijderd blijven. Adec speelde met De Braeckeleir, De Pauw, Ward Pieters, Ronny Pieters, Van Cauwen- bergh, Goossens, Van Haesen- donck. S.V. LOKEREN BERLARE 1-3 Berlaré heeft de goede wind in de zeilen want na de reeks ophefbaarmakende uitslagen van de afgelopen weken werd SV Lokeren nu voor eigen publiek het volgende slacht offer. De bezoekers kwamen zeer goed uit de startblokken en liepen onmiddellijk tot 3-10 uit. Lokeren raakte maar niet door het goed gesloten bezoekend blok van Van de Walle - Dierick en moest toezien hoe de groenhemden met 5-15 aan de leiding kwamen. (0-1). Car lier bleef maar prachtige passes uitdelen en daarvan profiteerde de jonge talent rijke Dirk Janssens om gere geld punten te scoren. Met afgetekende 4-15 cijfers werd het 0-2. Een misverstand tussen Car- lier en Dirk Janssens brak enigszins de veer bij de bezoekers op een ogenblik dat de stand 5-7 was en dus goed op weg om de Berlare naars naar prestatie te belo nen. Daarbij negeerde de scheidsrechter alle netfouten, iets wat de Berlarenaars niet namen, zodat de blauw- witten met 15-10 herleidden. De vierde set was Berlare SPRINGBOKKEN ZELE - HADES TEMSE1-3 De gebroken voet van de zeelse spelmaker Rudy De Vetter komt wel op een heel ongelegen ogenblik. Volop in strijd met de degradatie moe ten de Zeienaars het voorval van hun thuismatchen hebben zodat de verlieswedstrijd tegen Temse aan de kleren zal blijven hangen. De thuisploeg begon nochtans vol goede moed en liep dra uit tot 9-3. De jonge en lenige bezoekers herleidden de stand tot 10-10 doch stuitten op een energieke Jos Vincke die alles lukte (15-10). Een mindere receptie gaf de bezoekers de gelegenheid in een minimum van tijd gelijke cijfers op het scorebord te krijgen. Met 4-15 waren de bezoekers beduidend beter tegen een thuisploeg die al heel wat meer moeite kreeg om het tempo te volgen en waarin Vincke nu minder ging presteren. Gelijkopgaande derde set liet veel goeds vermoeden (9-9) doch eens enkele puntjes boni (9-13) was er aan de Temse zege praal geen verhelpen aan (11-16). Hades vond het nu welletjes en stootte onmiddellijk door tot 1-11. Tot 3-14 berustte de gastheer in zijn lot doch kreeg toen een bevlieging die bijna resultaat had (9-14). Dat vijftiende kregen de bezoe kers eerder met veel moeite op het bord. (9-15). SPECTRUM MOERBEKE - VKGILVOC f.K. AALST - VILVOORDE 2—3 oor deze onvoorziene en onbegrijpelijke thuisnederlaag tegen Jggl liddenmotor VC Vilvoorde zijn de titelkansen wel verkeken. Aan- ankelijk zag het er nochtans niet zo uit want een goed spelend alst liet een 2—0 optekenen na twee nipte setoverwinningen. De reede set moest zelfs een 1214 achterstand opgehaald tot 16 -4 winst, dit dank zij 2 aanvallen van Mare Philips, 2 bloks van asschaert en 2 bloks van Bruyneel. et viel nochtans op dat de thuisploeg niet op haar normaal peil 1 kteerde en het rendement alles behalve was. Een alles gevend ilvoorde stak weer de neus aan het venster in de derde set en peelde steeds op voorsprong met 15, 39 en 812 om uitein- elijk verdiend met 1015 te eindigen. •e vierde spelbeurt was de spannendste en ook de beste qua waliteit uit de hele wedstrijd. De Brusselaars namen voorsprong Dt 1—4 Gelijke stand (55) vloeide voort uit een Aalsterse pres ing en daarna gelijkopgaand spelverloop eveneens uitgedrukt oor 1413 stand op het scorebord. baten. Er werd gedraaid met 58 en na de wisseling slaag de VK Aalst er nog slechts in drie puntjes te laten aanteke- De Gilvocers hebben zich een abonnement genomen op de 3-2 scores. Ook dit week-end geraakten ze aan een vijfset- wedstrijd doch slaagden er eens te meer niet in om de zegevieren. De thuisspelers maakten er tijdens de eerste set korte metten mee en eindigden gemakkelijk met uigesproken 15-3 cijfers. Gilvoc kwam van dan af meer in de wedstrijd en weerde zich kranig alheo- wel moet gezegd dat Spec trum niet opereerde als een tweede geklasseerde in de rangschikking. De blauwhem- den wonnen de tweede set met 7-15 en In-achten het Spectrumschip nog enkele voltreffers toe toen ook de derde set met een Gilvocover- wicht werd bestempeld (9-15). De afwezigheid van Johan De Block werd niet zo aangevoeld omdat Guy Van Geirt en Gerrit Van Geit een goede match vertolkten. De suikermannen vonden op het gepaste ogenblik het zelf vertrouwen terug en sloegen hard terug. Met 15-8 en 15-9 sleepten ze uiteindelijk twee punten van goudwaarde binnen die in de eindafreke ning wel eens zouden kunnen doorwegen. Het klassement in de tweede provinciale B ziet er uit als volgt 1. Sifrano St. Niklaas 16 30 p.; 2. Spectrum Moerbeke 16 29 p.; 3. Hades Temse 16 29 p.; 4. Lovendegem 16 28 p.; 5. Adec Baasrode 16 27 p.; 6. Gilvoc 16 22 p.; 7. Thunderballs Berlare 16 21 p.; 8. Kevers St.-Niklaas 16 21 p.; 9. SV Lokeren 16 20 p.; 10. Springbokken Zele 16 20 p.; 11. Bergougnan Evergem 16 20 p.; 12. St.-Laureins 16 20 p. weer de betere partij via een krachtige aanvaller Jespers (2-7). Ondanks het verweer van de Lokeraars bleef de kloof steeds aanzienlijk (5-8) en kon Berlare eens op 8-13 niet meer bedreigd worden. Het eindigde oververdiend met 10-15. Voorzitter Van de Walle stopte zijn tevredenheid na de wedstrijd niet onder stoelen of banken en kwam er recht voor uit dat de Berlarenaars weer ambities hebben niet om te promoveren doch wel om een zesde plaats te ver overen. "We zijn nu op een puntje van Gilvoc genaderd en de St.-Gillissenaars moeten nog naar het berlaars dorp komen. De geestesgesteldheid van onze spelers is reuze zodat ze in staat zijn om ngo wat resultaten te veroveren. Aan degraderen denken we niet meer doch willen de slechte start van de kompeti tie volledig in de vergeethoek spelen om nog een mooi resultaat te veroveren. Met de inzet die onze spelers siert acht ik niets onmogelijk." Berlare ontvangt zaterdag namiddag Kevers St.-Niklaas en daar is steeds wat te verdienen. LEEUWERIK LEDE speelde een opperbeste wedstrijd op het terrein van Atom II Denderhoutem, geraakte nochtans niet zo gemakkelijk los na een evenwichtig begin met 6-6 en 10-10. De thuis spelers waren het eerst aange past aan de ongure weers omstandigheden en rukten uit tot 14-11. In een spannende zij-aan-zij werd het uiteinde lijk 15-13. Onder impuls van de aanval lers Coppens en De Landsheer en de spelverdelers Huyle- broeck en Nijs tond er op het bezoekende overwicht toen geen maat meer. Met 5-15, 7-15 en 8-15 werd het een oververdiende 1-3 zege voor Lede dat goed op weg is zich een gunstige positie te verwer ven om de degradatie te ontlopen degradatie die door het creëren van een nieuw aantal vierde provin ciale reeksen ook klubs als Kuklos Aalst, Volt Wieze, Waasmunster en Wichelen be dreigd. KUKLOS AALST en VK DENDERMONDE begonnen toch maar aan hun derby niettegenstaande scheidsrech ter Bourdin eerder sceptisch stond tegenover de regen buien en windvlagen die een normaal spel schier onmoge lijk maakten. Kuklos Aalst was als typische buitenploeg wel het best gewend aan de werkuren en liep verdiend tot 1-0 uit. Toen stapte scheidsrechter Bourdin van zijn scheidsrech- tersstoel en beslistte het meest logische wedstrijd ge schorst. Op 22 of 23 februari mag VK dan naast de bekerwedstrijd tegen Gilvoc ook nog de achterstallige wedstrijd tegen Aalst betwistenals het weer het dan tenminste toe laat. WICHELEN heeft weinig moeite ondervonden om het zwakke Denderleeuw met lege handen huiswaarts te zenden. Onder leiding van een uitstekende ref De Winter was Wichelen doorlopend in het offensief en scoorde vooral door een gevaarlijke service vele punten. Met 15-6 en 15-4 werd het snel 2-0. Erik Schoot was in een goede dag en slaagde er zelfs in negen maal ter raak te treffen met een harde service. In de aanval leefden de roodhem- den zich volledig uit vooral door toedoen van het goede spelverdelerswerk van Herwig De Vriendt, werkelijk out standing. De derde set werd het 3-4 en zelfs 3-9 omdat de thuis spelers wat ongeconcentreerd gingen akteren. Wichelen rechtte zich even en dat was voldoende om tot 9-9 gelijk te komen. Toen werd het de dappere bezoekers wel over duidelijk dat het te Wichelen weer een maat voor niets Sou worden. Het scorebord liep door tot 13-9 om tenslotte te stoppen op 15-12. Opmerk baar was de niet zo grote publieke belangstelling voor dit treffen zodat kan gekon- kludeerd dat het wichels publiek reeds duidelijk de belangrijke met de minder interessante wedstrijd kan vergelijken. Bij VC Wichelen is er op het ogenblik al rozegeur en maneschijn. De goede uitslagen en de opper beste mentaliteit in de klub van voorzitter Schoot zijn de basis voor een stijgende be langstelling van de volleyball- sport in Wichelen. VOLT WIEZE had geen ver haal tegen SPORT DENDER MONDE en kreeg trouwens een ferme pandoering met 5-15, 2-15 en 1-15. Kommen- taar overbodig alhoewel wel mag gezegd dat de Wiezenaars niet meer zo onmondig staan als vorige weken het geval was. De volleybalkltib Kuklos Aalst mocht tegen VK Dendermonde na één set inbinden. Regen en wind maak ten het spel onmogelijk. (LB) BERLARE heeft bijna een klein wonder verwezenlijkt door Meteors Erwetegem tot een allesgeven te dwingen. Dekkingsfouten bij de be zoeksters waren er de oorzaak van dat de Puitinnetjes een 2-7 achterstand omzetten tot 10-9 en vooral steunend op pracht plaatsballen van Leys werd het 15-10. Spannende tweede set die heel gelijklopend werd be twist zelfs zo dat men op bepaalde ogenblikken de vraag kon stellen wie nu wel de rode lantaarn en wie de leider was Via 10-9 blokten Leys Tackaert hun team naar 13-10 doch een niec bestrafte "vier toetsen" door scheidsrechter Van Miegroet bracht bij de plaatselijken de nodige consternatie waardoor concentratieverlies en 13-15. Samshes van De Schutter hield de stand tot 6-6 doch een falende verdediging vohd geen afdoend remmiddel op de vloeiende aanvalsbewegin- gen van de bezoeksters (6-15). Leys spande zich voor de kar in de vierde set en ware er geen kwetsuur gekomen van deze laatste op 13-10, de leiders hadden werkelijk nooit een 15-13 kunnen be reiken. Berlare speelde inder daad weer outstanding, iets wat de afgelopen weken reeds meermaals opviel, zodat kan gekonkludeerd dat de meisjes van voorzitter Van de Walle duielijk vooruitgang hebben geboekt. Zenuwen waren er de oorzaak van dat de gastmeisjes eerder stroef aanvingen na de pauze en onmiddellijk met 0-8 in 't krijt stonden. Goede passes van Van Uytvang en dito afwerking van De Schutter luidden een achtervolging in om een authentieke western jaloers te maken. (8-10). De Berlaarse meisjes strandden in het zicht van de haven met 9-15. Een ding moet echter toegegeven; blijven de presta ties navenant dan kan er nog heel wat gebeurende meest onverwachte zaak eerst Ook de Gilvocmeisjes mogen een abonnement nemen op vijfsets. Op Argos Waarschoot slaagde GILVOC erin span nende eerste set niet in om door te gaan doch replikeer de een ietsje te laat op een doorbraakpoging van Waar schoot (14-11). Nochtans hadden ze steeds de leiding in handen gehad (6-7) en er hard voor gevochten (10-11). Angele De Bakker speelde een puike partij en lag aan de basis van de afgetekende 7-15 van de volgende set. 1-6 was de goede start. De volgende spelbeurt was het weer Aigos dat enkele puntjes boni ver wierf (10-6) en deze vierpun- tenvoorsprong tot aan het eindsignaal behield (15-11). Betaald antwoord kwam met 9-15 en in de beslissende lag een slecht begin aan de oorsprong (8-1) van het uit eindelijk 15-9 verlies. Ook Spittaels was in een goede dag. ADEC BAASRODE heeft het gereputeerde Pardaf Krui- beke, U weet wel de tegen stander voor de Beker van Oost-Vlaanderen, heel wat werk gegeven. De 3-0 cijfers zijn geen weerslag van het nen (815). Aalst speelde met Paul en Mare Philips, Guido De Passe- mier, Rasschaert, Bruyneel, Lauwers, Van Landuyt, De Smet en Van Schandevijl. Zaterdag te 18.00 u. Chièvres - Aalst. Woensdag te 19.30 u. VK Aalst - Overpelt (Beker van België 1/8 fin.) GDP KUURNE - AVANTI LEBBEKE 2—3 In de koude hippodroom te Kuurne raakte Avanti niet onder stoom en had veel moeite met een agressief Kuurne dat na een tiental minuutjes met 102 de leiding had. Nochtans duurde het nog een goed kwartier vooraleer de thuisspelers met 154 de eerste set konden veroveren. Louis Van Breedam, de beste spelers op het veld, liet Lebbeke een goede start nemen zodat de thuisspelers van het kastje naar de muur werden gespeeld en op een 013 keken. Het werd uit eindelijk 215 na 7 minuten spel. Zelfde Lebbeeks overwicht in de volgende set met identieke eindcijfers 215. Een lange vierde set bracht voor de vechtende Kuurnenaars een mooie beloning. Het duur de meer dan 22 minuten om de thuisploeg met afgetekende 15 7 naar een ultieme set te zien stevenen. Die vijfde spelbeurt is aanvan kelijk volledig beheerst door de bezoekers die een 28 be werkstelligden na 10 minuten spel en daarna zelfs tot 2—13 optie namen op een overwin ning. Enkel missertjes in de blauw-witte verdediging gaf het nodige vertrouwen aan de West- Vlamingen die langzaam maar zeker weer bijroeiden. Het werd 814 zodat alles nog moge lijk was. De sfeer vertroebelde wel door de vele spannende netfasen doch hët scheidsrech- tersduo liet zich niet pramen. Uiteindelijk wonnen de jongens van ere-voorzitter Octaaf Van den Broeck met 915 het pleit. De kritiek van secretaris Achiel Stallaert was nochtans heel po sitief voor de rode lantaarndra gers «Kuurne heeft ons meer last gegeven dan leider Vestje Herentals voor enkele weken Het is een goede ploeg die echter ovef een flauwe fysische konditie beschikt en daaraan waarschijnlijk zijn penibele si tuatie dankt. Kuurne ligt Leb beke echter niet zo goed want ook tijdens de heenronde moes ten een vijfsets toestaan alhoe wel Lebbeke toen nog niet zo draaide als nu het geval is. Zaterdag spelen we thuis tegen Olva Assebroek en tegen dat geleverde spel want met 15-13, 15-13 en 19-17 verlie zen kan tot nadenken stem men. Daarbij komt nog dat Van Damme en Rita Allaert waren wegens ziekte en ook coach Ward Pieters, wegens zijn verplichtingen bij de herenploeg, niet op het appel was. Adec speelde een puike partij van Erna De Clerck, Maria Allaert, Anita Van Keer, Cassier, Verdickt en. Van Mulders. Wedstrijden voor het weekend Zaterdag 16 februari 14.00 uur Adec Baasrode Vravoron Vrasene (D) 15.00 uur Berlare Kevers St.-Niklaas 15.30 uur Gilvoc Berlare (D) 16.00 uur Lebbeke Asse broek 16.30 uur Adec Baasrode Springbokken Zele 17.30 uur Gilvoc SV Lokeren 18.00 uur Chièvres Aalst Zondag 17 februari 9.30 uur Sport Dender- monde Kuklos Aalst 10.30 uur Vovka Oudenaar de Aalst (D) 10.30.uur Juvenes Zele Kangoeroes Aalst 10.30 um- VK Dender- monde Denderleeuw 10.30 uur Elversele Volt Wieze 10.30 uur Lede - TT Ni- nove 11.00 uur Wichelen Atom II Denderhoutem Woensdag 20 februari 19.30 uur VK Aalst - Willem II Overpelt (Beker van België) GDP team willen we ons nog eens overtreffen... die onverdiende 32 van de heenronde ligt ons nog zwaar op de maag Avanti Lebbeke trad aan met Van Breedam, Van den Broeck, Peter De Decker, Roger De Decker, Van Praet, Horn en Huau. GDP WAPENS - MUNITIE GUN-SHOP - A. BAEYENS Geraardsbergsestr. 17, AALST TEL. 053/286.15 PISTOLEN - REVOLVERS JACHT- SPORTWAPENS - BIJBEHOORTEN. ALLE HERSTELLINGEN groot- en kleinhandel in bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora Verastenstraat 2-4 AALST Tel. 053-222.15

De Voorpost | 1974 | | pagina 27