Uitbergen Bnggenhont Herdersem Dendermonde Moerzeke Wiebelen De Voorpost - 22-2-74 - 15 aan JOUWENGILDE. Jegf (ordracht voor de ouders van plechtige ;rea mmunikanten op vrijdag 22 februari te 20 'enz in het Parochiehuis. W.B. ijdag 22 februari in het klooster Termu- eeinlaan, start van de turnkursus. me! ier<l JREKA. ondag 24 februari te 10 uur in het jeugd- kaal, Keppestraat, vergadering. T.B. V.A.B. TERJODEN ijdag 22 februari om 20 u. in het Waeghen- van yS«Bretoense kaassmaak». Eerst ken- eei smaken met het prachtige Bretanje. Een :t te sonorizeerde diamontage wordt ons voor- tegi steld door de hr. J. Storme. Nadien lekker 151 assmullen (15 variëteiten) naar hartelust! dit festijn krijg je nog 'n halve fles lek- ire Bourgogne kado En wellicht nodigen dames uit, want... is het niet de voor- ond van karnaval Deelneming leden 0 fr. en niet-leden 140 fr. per persoon. <m%oraf inschrijven noodzakelijk. ijdag 15 maart te 20 u stipt in het Jeugd- ad *em, een muzikale tocht door het land van de operette. Een melodieuze avond, met selekties uit wereldberoemde operettes o.a. De Lustige Weduwe, Het Land van de Glim lach, Het Witte Paard, De Vogelhandelaar en onvergetelijke melodien van Paul Lincke en Robert Stolz. De uitvoering wordt ver zorgd door solisten van de Akademie van Aalst (Rita Pirron, Lutgarde Ruyssinck, Luk de Mot en Leo Opsomer), met orkest «De Symfoniekring» o.l.v. hr. R. Ladeuze. Toe gang leden en jeugd 60 fr., niet leden 70 fr. LET WEL Mogen wij langs deze weg onze leden vragen aktief deel te nemen aan de grote werfaktie-tombola Werf een lid en misschien zie je binnen een paar maanden alles in kleur I Begin maart starten wij met een danskursus voor twens en ouderEerste les woensdag 13 maart om 20 u. Bij de eerste reeks van 10 lessen wordt aangeleerd chacha, tango, quickstep, Weense wals en een paar moder ne dansen. Deelnemingsvoorwaarden leden 400 fr. per persoon, niet leden 450 fr. Aantal deelnemers beperkt (max. 30), dus vlug in schrijven LÓURDESBEDEVAART Van 19 tot 26 juli wordt een bedevaart naar Lourdes gehouden. Men kan inschrijven bij de parochiepriesters. et bestuur van de muziekvereniging «Niets zonder Arbeid», organiseerde zaterdag jl. haar trlijks bal te Erembodegem.(jm) iei|ELERWEDSTRUD klubkampioenschap W.S.C. Merelbeke- leldestreek voor beroepsrenners en liefheb- ig ts heeft plaats op zondag 24.2 te 15 uur. jrtrek en aankomst aan "t Vat. Ingericht pr W.C. De Jonge Leeuwen. iNDBALKLUBBRABO Ifh, 1| handbalklub laat weten dat zondag niet ten Sparta gespeeld wordt, maar wel op Wferdag 23 februari te 16 uur. iaf DENDERVINK I 9 maart te 20 uur wordt klubkampioen ger Bisschop gehuldigd. De samenkomst tchiedt in lokaal café Rachel te 19 uur. Het !W(jmaaI heeft plaats in 't Vat. Er is een gratis pbola aan verbonden. Inschrijvingen ten gedaan worden vóór 3 maart bij de Tetaris, Hoge Brug 36. :e vereniging vraagt een kleine bijdrage 135 fr. per persoon en ook voor de jende. Zo er meer personen uit het gezin, isen deel te nemen, vanaf de derde dus. 1225 fr. betaald te worden. PAUL AERTS PLECHTIG AANGE- ELD TE DENDERBELLE. fn vrij warm zonnetje zorgde voor een uit- Jiderlijke belangstelling toen te 15 u een "jze auto stopte aan de grens van de ge rente Hierin hadden plaats genomen Z.E. Van den Berghe, pastoor-deken O.L.Vr. ibeke. die de installatie zou doen Z.E. Daniel de Trazegnies, pastoor-deken St. «landsberg, E.H. Egide Schollaert. supe- )r aan het St. Michielscollege Buggen- it, zijn getuigen en tenslotte E.H. AERTS. ringd door schepenen en enkele ge- ienteraadsleden had burgemeester Edm iys de taak namens het gemeentebestuur nieuwe pastoor te verwelkomen, optocht. liddels was een korte stoet opgesteld it vooraan ruiters uit Baasrode. De school- ideren stapten mee op achter de K.K, fan- fe St. Jozef Hierna volgden de verschil- pde organisaties met vlaggen. Na de Kon. pfare «De Jonge Denderlingen» kwam een rijke vertegenwoordiging uit St. Amands- irg (ongeveer 60 70) en een sterke groep Belle zelf. De nieuwe pastoor was ver teld van de hogere geestelijke en ge- intelijke instanties. De stoet begaf zich igs Molenstraat, Klein Gent en Dorp naar kerk. De vroege voorjaarszon vermeer- rde het jolijt en liet toe te genieten van flapperende vlaggen, een massa kijklus- in en een paar opschriften. Een ervan Ide m pastoor Paul Aerts weze het gezegd, ille is niet met goud belegd, lar toch hebt Ge uw kamp goed verlegd, itallatie in feestelijk getooide kerk. n de kerkdeur te 15.30 u. werd een haag vormd E.H. Aerts, die 13 jaar onderpas- geweest was te St. Amandsberg op de Amandusparochie, en voordien leraar het St. Lievenscollege te Gent, zou or de eerste maal onze - en zijn kerk :htig betreden. lens de kerkeraad mocht voorzitter Lu- Bosteels hem verwelkomen. Een getui- bevestigde de benoeming vanwege het wijl de Roodkapjes het nodige :hten aanbrengen. ;en Van den Berghe verrichtte de instal- In zijn toespraak bedankte hij nog- ils de voorganger E.H. De Vos. Na de laflegging mocht de nieuwe pastoor een [ste woordje richten tot zijn nieuwe paro- ianen. Ik ben ervan overtuigd, zei hij, op hI medewerking te mogpn rekenen, dan Hen we samen opgaan in lief en leed. Lj i onderstreepte vooral en we citeren «Ik I U, aanvaardt me als een van de uwen, /eik U de hand, legt er de uwe in, want ik bij U zijn en de zelfde weg gaan». Op dit iment was het muisstil in de nokvolle n fk. Volledigheidshalve moeten we nog is ilden dat de gezangen uitgevoerd wer- SPECTACULAIR ONGEVAL. Zondagnamiddag kwam de genaamde D'Hooge uit Wichelen met de wagen uit de richting Donck. Ter hoogte van het kas teel week ze plots van de weg en verdween langs de kant van de Schelde in de diepte. Als bij wonder kwam de wagen enkele me ters lager op zijn wielen terecht en kwam op het slijk tot stilstand. Gelukkig was het op dat moment laag water zodat de wagen op het droge bleef. Toevallige wandelaars ver wittigden de hulpdienst 900 die spoedig met een ziekenwagen en de hulpdienst van de brandweer ter plaatse verscheen. De be stuurster ondertussen uit haar netelige po sitie bevrijd was slechts licht gewond. SPREEKBEURTEN TE BUGGENHOUT. De «jonge vrouwen» van Buggenhout Op stal hebben een paar onderwerpen uitge werkt om over te praten. Na «Ons kind leert goed spreken», een onderwerp dat enorm veel succes kende, heeft men voor de echtparen een reeks geprogrammeerd onder de titel «Partners in het leven». Het is een cyclus rond huwelijksbeleving. Men voorziet vier bijeenkomsten met als tema's: «Maken wij ons huwelijk zelf?», «Echtpaar en echt-paar». Dit laatste wordt voorzien voor 21 februari terwijl op 1 maart «Sexua- liteit en vruchtbaarheid» aan de beurt komt. Voor 8 maart voorziet men «Op weg met de moraal». Deze avonden gaan telkens door in het To renhof om 20 u. Indien men deze spreek beurten wil bijwonen dient men zo vlug mo gelijk in te schrijven bij de kernleden. ST.-ANTONIUSVRIENDEN Vierenveertig leden van de belottersklub St.-Antoniusvrienden speelden zaterdag 16 februari II. hun tweede wedstrijd. De uitslag van de veertien prijswinnaars is als volgt I. Hendrickx Andre 3328. 2. Staelens Gerrit 3317. 3. Puttenian Wilfried 3304. 4. Muysewinckel Jos 3280. 5. Baert Gaston 3247. 6. De Rop Albert 3235. 7. Callebaut Frans 3199. 8. Picters Albert 3199. 9. Van Keer August 3175. 10. Van Espen Willy 3172. II. Van Put Frans 3163. 12. Annaert Remi 3160. 13. Saeys Rcné 3101. 14. Boulonne Ray 3089. J Het algemeen klassement van de 5 eerste is als volgt 1. Muysewinckel Jos 6723. 2. Hendrickx And ré 6581. 3. Van Nuffel Ernest 6335. 4. Van Kcrckhove Roger 6274. 5. Moyersoons Frans 5778. Driemaandelijkse Bloedinzameling te Dendermonde (St.-Gillis). De Vriendenkring der Vrijwillige Bloedge vers van Dendermonde en omgeving, aan gesloten bij het Nationaal Bloedtransfusie Centrum houdt op 23 februari zijn driemaan delijkse inzameling. Deze vindt plaats in de lokalen der Rijkslagere school, K. Albert- straat, St.-Gillis - tussen 14.30 en 18.30 u. Mogen vele mensen beseffen hoe hoogst belangrijk het bloedgeven (en krijgen) wel is in de huidige geneeskunde en ertoe be sluiten om ook zij, al was het maar een maal 's jaars, een weinig reddend bloed af te staan. Beter tienmaal te mogen geven, dan éénmaal te moeten ontvangen. Daar om deze oproep aan weldenkende Vrijwil ligers om op zaterdag aanstaande ook zij hun steentje te komen bijdragen tot red ding of genezing van een zieke of gekwet ste medemens. BONTE AVOND Op zaterdag 23 februari biedt de K.S.A. van Dendermonde ons hun jaarlijkse Bonte Avond aan. Deze feestavond gaat door in de eetzaal van het Aymonshof. te 19.30 uur. Diegenen die ook de vorige twee jaren deze voorstelling van grapjes, liedjes en plezierige sketches bijwoonden, weten reeds dat het ook ditmaal een gezellige avond zal worden. Wij verwachten dan ook een talrijke opkomst. WAFELBAK Op donderdag 28 februari vergasten de dames van het Aymonshof ons opnieuw op hun jaarlijkse wafelenbak. Te 18 uur wordt iedereen aan tafel verwacht om de voorraad wafelen vlug wat kleiner te maken. Te 19 uur krijgen wij zang en dans met Jos Martin, de gekende zanger en accordeonist orgelist. Daar deze avond ingericht wordt naar aanleiding van het karnavalfeest. verwachten wij zoveel mogelijk maskers. den door het gemengd koor onder leiding van G. Bosteels. Receptie. Na de dankmis marcheerden beide muzie- ken samen naar het Gildenhuis. Aan de in gang werden ontelbare bloemen en ge schenken aangeboden. In een oogwenk liep deze zaal vol. Tijdens de heildronk wer den nog steeds bloemen afgegeven. De nieuwe pastoor, E.H. Paul Aerts, afkom stig van Baasrode, werd overal goed be groet. In dit jaar van de rechtvaardigheid wil de bevolking trachten zijn nieuwe taak met volle vertrouwen te aanvaarden en te steunen. A.D.L. C.M.B.V. Voordrachtavond. C.M.B.V. St. Gillis richt op donderdag 28 fe bruari te 20 uur in het Cultureel Centrum, oud-gemeentehuis, Weggevoerdenstraat, een voordrachtavond in waarop Prof. Sebruyns van de Rijksuniversiteit te Gent en directeur van het Histologisch instituut te Gent zal handelen over «De wetenschappelijke ver klaring van de droom». Alle belangstellen den zijn welkom. K.A.V. St. Gillis Center. De voordrachtavond «Ouders met vrijende jeugd» genoot een ruime publieke belang stelling en E.H. Rombaut hing een treffend beeld op van de problemen die komen te rijzen en de toestanden die zich kunnen voordoen. Een flink debat sloot deze ge slaagde avond. KAV St. Gillis Center brengt nu op 5 maart een avond voor de jonge vrouwen. Juffr. De Bruyne zal handelen o- ver «Gelaatsverzorging». Op 21 maart kun nen de moeders met mannelijke en vrouwe lijke jeugd dan opnieuw bij KAV terecht met een avond geleid door de hr Eeckhout en met het onderwerp «In het leger gaan». Kwis- en spelavond. ATB De Natuurvrienden richt op zaterdaq 23 februari 1974 te 20 uur in de zaal «Bij Potterken» St. Gillislaan een kwis- en spel avond in waarop eenieder wordt uitgeno digd. Geen enkele kennis of specialisatie is vereist om aan deze aktiviteit deel te ne- men. Opening VISSEIZOEN op 1 maart. De vele vissers uit het Dendermondse mo gen alvast op beide oren slapen. Het komi- tee voor toezicht op de stadswateren heeft zich in de jongste weken zeer flink ingezet om alles kant en klaar te krijgen tegen de opening van het nieuw visseizoen op 1 maart a s. Een eerste zitting vond reeds plaats in de Brusselse forten bestaande uit 5.000 kg voorn, 1.000 kg brasem en 500 karpers. Zeer kortelings zal nog een tweede zetting plaats vinden bestaande uit 500 snoeks en 500 kg paling. Het mag dan ook wel worden gezegd dat de Brusselse forten bijzonder visrijk zullen zijn. Aan de basis van dit alles ligt het plaatse lijk komitee onder leiding van de h. L. Wil- lems en sekretaris Theo Verhas. Bij het stadsbestuur wordt trouwens ook verder aangedrongen voor het plaatsen van de be loofde rustbanken en papierbakken. Ook aan de reglementering werd iets wat gedokterd. Zo mogen nog maximum 35 vis sen worden meegenomen overeenstemmend met volgende minimum afmetingen snoek 40 cm, karper 25 cm, lauw 20 cm, rietvoorn, voorn en brasem 12 cm, baars 18 cm, paling vrije maat. De snoekvangst zal geopend worden op 1 september en sluit op 31 de cember. De dagvergunningen dienen bij de viswachter te worden afgehaald of bij de persoon door hem aangeduid. De viswach ter zal regelmatig kontrole uitoefenen en bij deze gelegenheid kan men zich voor 9 uur 's morgens een dagvergunning aan schaffen. Tevens is het vissen voor het aan breken van de dag en na het invallen van de duisternis verboden behoudens voor de poer, waarvoor een speciale schikking is ge troffen. Alles samen wacht de vissers uit het Den dermondse een even visrijk als aangenaam seizoen langs de Brusselse forten, en zulks is wel in grote mate te danken aan de in zet van hogergenoemd komitee die werke lijk niets aan het toeval heeft overgelaten om de visers maximaal aan hun trekken te laten komen. v.C. CHIRO APPELS. De leiding en de chiromeisjes van EJO-AP- PELS nodigen hun ouders, familieleden en vrienden uit op hun SPELFEESTAVOND za terdag 23 februari 1974 te 19.30 u. Zondag 24 februari 1974 te 19 u. in de parochiezaal (pastorij), Hoofdstraat 43 Dendermonde (Ap pels). Zij brengen U een optreden van alle afde lingen en spelen voor U HET DERDE ZWAARD - origineel sprookje in vijf tafere len door Bart De Jaegher. Inkom 30 Fr. Kaarten vooraf te verkrijgen Annie Cool, Bevrijdingslaan 25. Burgemeester Cool op bezoek bij eeuweling Theo Lenaert. NIEUWE C.V.P. VOORZITTER. Tijdens de vergadering van het plaatselijk partijbestuur werd met algemene goedkeu ring schepen André De Ruysscher aange steld als waarnemende voorzitter. Dit in vervanging van Jef Van Wezemael, die en kele tijd gelegen tot arrondissementele voorzitter werd verkozen. PRONOSTIEKERSCLUB. «Eerlijk duurt het langst» bij Theofiel Daes. Vier leden haalden deze weke de overwin ning ieder met 9 p. Armand De Clercq, E- miel Van Riet, Harlinda Boeykens en Yvon ne De Ligne. Aan de leiding van de rang schikking 1. Aline Huygens 150 p. - 2. Ma- rie-Roos Van Ranst 149 p. ROBUR MOERZEKE. Daar Robur zondag vrij is van kompetitie wedstrijd zullen zij een vriendenmatch spe len op eigen terrein tegen Meldert. Naar FOLKLORE. Het jaar 1974 is uitgeroepen tot het jaar van de folklore en het is duidelijk dat Moer zeke hiervoor zeker in aanmerking komt. Daarom zijn reeds twee folkloristische da gen vooropgesteld Centrum op 11 augus tus, en Kastel op 8 september. Het program ma zal omvatten stoet, volksspelen, volks liederen, uitbeeldingen en breugeliaanse kermis. Personen die menen één der bo venvermelde activiteiten te kunnen uitwer ken, hetzij in groep of individueel worden verzocht zich kenbaar te maken tegen uiter lijk 17 MAART a.s. aan het feestcomité p.a. Robert Rogiers, Ommegangstraat 48 of Fr. De Beer, Tuinbouwlaan 2a. aanleiding van carnaval heeft deze plaats op zaterdag 23 februari te 15 uur. Suppor ters allen naar de Kouter want met uwe aanmoedigingen zullen de spelers zeker hun goede forme behouden. UITSLAG PRONOSTIEKKLUB CAFE SCHELDEOORD l Winnaar Goossens Julia, 5 p. Huidige stand 1. Windey Frans. 76 p. 2. D'HolIander Francois. 72 p. 3. De Cauwer Benjamin, 71 p. CARNAVALFEESTEN TE MOERZEKE. Volledig orogramma Ziehier de laatste richtlijnen voor de op tocht van de carnavalstoet op zondag 24 fe bruari. De loting van de volgorde van de deelnemende groepen heeft plaats zondag morgen om 11 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Te 14 uur stipt wordt de stoet gevormd op de Dorpplaats. De te volgen weg is als volgt vastgesteld Molenstraat - Koningsplein - Nieuwstad - Kaaiweg - Kasteellaan - Dorp - Kerkstraat - Bloemenstraat - Vredestraat - Ommegangstraat - Kouter - Pr. Poppes'traat - Boonstraat - Hammestraat - Ommegang straat - Koning Boudewijnlaan - Kouter - Ommegangstraat - Dorp. Van op de kiosk zal de jury de uitvoeringen van groepen be oordelen. Iedere groep krijgt hiervoor ten hoogste 10 minuten tijd. De prijzen die ta melijk verhoogd zijn zullen uitgereikt wor den te 18 uur in de zaal «Crescendo». DRIE KANDIDATEN VOOR TITEL KARNAVALPRINS Prins Leonard I werd vorig jaar tijdens een denderende nacht tot de eerste Wichelse karnavalprins uitgeroepen. Ook nu belooft de verkiezing een prettige belevenis te worden. Voor dit evenement, dat op zaterdag 2 maart in de zaal Capri plaats grijpt, boden zich drie amateurs aan: de «Vlieg», alias Leonard Vereecken, die zijn titel met brio hoopt te verdedigen, Freddy Van Swalm, die vooral op de steun van de wijksupporters hoopt, en last but not least, Alois De Coensel, een humorist van het zuiverste water. Wie het halen zal is natuurlijk een groot vraagteken. Intussen werden de «drie muskettiers» alvast veel geluk toegewenst tijdens een korte receptie die zondag op het gemeentehuis plaats greep en door burgemeester Frans Derde werd geleid. MISS CAPRI Zaterdag 2 maart heeft in de zaal Capri eveneens de verkiezing plaats van de zoveelste Miss Capri. Kandidaten kun nen diezelfde avond nog inschrijven bij de organisatoren. Jonge meisjes die graag de titel willen veroveren, mogen ook van buiten de gemeente zijn. TOERISTEN Zaterdag 23 februari heeft een veldrit plaats die uitsluitend is voorbehouden aan wielertoeristen. Aangesloten ren ners worden de start geweigerd Deel nemers die ouder zijn dan 30 jaar starten te 14 uur voor een afstand van 12 km. Jongeren moeten te 15 uur in het zadel voor 15 km. Inschrijven, en alle formaliteiten in zaal Capri, Elsbrug. RAADSZITTING De openbare raadszitting heeft plaats op vrijdag 22 februari te 19.30 uur. Er staan 15 punten op de dagorde. VROUW UIT WICHELEN MAAKT DUIK Zondag deed juff. D'Hooghe, uitbaat ster van het Visserhof, een onver wachte duik die betrekkelijk goed af liep: ze geraakte te Uitbergen door een verkeerd maneuver met haar wagen van de Scheldedijk en kwam, gelukkig voor haar en haar passagiersters, in een stuk uitgedroogde bedding terecht. De kikvorsmannen, de redders met de snel boot en de andere opgedaagde mensen van goeie wil, moesten niet ingrijpen. Wel liep de dame verwon dingen op, zodat ze naar de kliniek van Wetteren moest gevoerd worden. De medereizigsters bleven vrijwel on gedeerd. INBRAAK. Zondagnacht jl. drongen onbekenden bin nen in de woning van Van de Wiele, Bo- hemen 44 te Wichelen, met braak en in- klimming. De woning werd door de dieven grondig doorzocht doch zij dienden zon der buit te vertrekken. UITSLAG TOMBOLA - MILAC GREMBERGEN. Het milackomitee dankt alle mensen die de aktie t.g.v. de Week van de Soldaat steun den. Ziehier de winnende nummers 053 218 047 474 462 241 543 094 541 191 061 499 481 214 282 508 043 498 084 507 493 059 174 002 192 188 551 036 529 289 541 531 239 124 081 251 369 539 056 466 420 223 272 297 316 476 134 104 545 425 437 060 538 279 156 De prijzen dienen afgehaald voor 1 maart 74 in het Gildenhuis, Hamse stwg., Grem- bergen. Mensen die zich willen abonneren op het PIOTJE kunen dit steeds doen bij H. Van Laere, Gaverstraat 6, Grembergen. K.W.B. Vrijdag 22 februari te 20 uur in de Volkskring. Dreefstraat, informatieavond over vakantiemogelijkheden. MILAC De zelfklevers-verkoopsaktie tijdens de Week van de Soldaat heeft de som van 19.360 fr. opgebracht. Aan de Lccdsc soldaten, wier militair adres bekend is, werd een pakket toegezonden. JONG LEDE Op zaterdag 23 februari van 21.30 uur af. klubfeest in de zaal Volkskring, meteen viering van het 30-jarig bestaan met het orkest The Shamrocks en zangeres Patricia Dee. KABELTELEVISIE In dc sektor I van Lede is de kabeltelevisie reeds in werking. Weldra zal dit ook het geval zijn voor de tweede sektor. Overlijdens Leontine De Kerpel, 74 j., Bellaert, 108 - Albert Loselet, 58 j., Reymeersstraat, 7 - Pru dence Vermeiren, 83 j., Heiplasweg, 3 - Ma ria Van de Putte, 80 j., Kerkevijverstraat. 21 - Weduwe Emiel Kuppens, 73 j.. Molenstraat 31 - Avida Eloot, 65 j., Guido Gezellestraat, 25 - Valentin Hestermans, 69 j., Vogelen zang, 7. Geboorten Bart Cieters, Bosstraat, 100 - Brigitta De Kimpe, Molenstraat, 20 - Isabelle Lievens, Overimpe 163 - Sven Matthijs, Langewee- straat, 32 - Anja Triest, Nieuwstraat, 80 - Lieve Van der Vincken, Hoogstraat, 133 - Pascal De Wlide, Rammelstraat, 66 - Gert Ruyssinck, Kasteeldreef, 99. Huwelijken Dirk Lammens, Nieuwstraat, 27 met Erna Coppens, Herdergemsestraat, 9 - Jan A- driaenssens, Antwerpen met Veerle Van Keymeulen, Bosstraat, 41 - Raymond Van Pe- teghem. Wichelen met Rita Schuddinck, Charleroistraat, 36 - Paul Dc Grauwe, Kas teeldreef, 8 met Marie-Louise Samson, Kas teeldreef, 1 - Hendrik Van Gijsegem, Ker kevijverstraat, 41 met Marian Onderdonck, Merelbeke-Flora. ONTDEK DE STER. Uitslag van de ontdek de ster-wedstrijd, in gericht door Koninklijke Harmonie St Ceci lia 1, De Craecker Hilde, Lede - 2. Jo Jo ris, Elingen - 3. R. Van Nuffel, Hofstade - 4. Pauwels Erwin (groep) Zelzate - 5. Jo D'Hae- se, Oombergen - 6. Van Der Meersch Pros en Maria, Wanzele en Colpaert Suzanne, Hansbeke - 8. P. Lemmens (akkordeon), Le de, Van Cauter Norbert, Aalst en Commer- man Erwin, Lede - 11. Henkens Werner, Aalst - 12. Smolders Leslie (akkordeon), Lede en Praet Herwig, Aalst - 14. Jacob Sonja, Le de en Roose Liliane, Hooglede - 16. Smol ders Alain, Lede, Deruyck Albien, Asse en De Sutter Robert. Lode - 19. Christiaens Ma ria, Lede - 20. Wauters Maria, Moorsel - 21. Verspeet Ingrid, Wichelen - 22. Couvin Phi lippe, St. Amandsberg. Jury A. was samengesteld uit Luc Blanckert (voorzitter), Nadine De Sloovere, Suzanne Van Vaerenbergh, Eddy Temmerman en Staf Hoebeeck. Jury B. Julien De Cremer (voorzitter), Julienne Sonck, Caroline en Herman Clinckspoor. DIEFSTAL. Zondagavond jl. terwijl Emma Van Ouden- hove, Bremenhulweg te Lede aan het TV- kijken was bij buren, werd er ingebroken en uit een handtas 8.000 fr. ontvreemd. Een onderzoek werd ingesteld.

De Voorpost | 1974 | | pagina 15