4 WEINIG ZOETE WEERWRAAK U Aalst zichzelf na 1-1 stand Kaatsklub Vanhassel Zele: nieuwe start met de jeugd! K.W.B. Biljartnieuws uit Aalst DENDERBELLE XV WIL GOED FIGUUR SLAAN I VOLLEY mooiste kansen te Baasrode^' 26 - 22-2-74 - De Voorpost VOLLEYBALL - 4e NATIONALE EERSTE PROVINCIALE VC JUVENES ZELE 3 KANGOEROES AALST 0 De volleybalploeg van Juvenes Zele. De zegepraal van Kangoeroes op Sügro Destelbergen moest nor malerwijze een morele opkikker betekenen voor de Aalstenaars die zondagvoormiddag voor een zware derby werden geplaatst met de Zeienaars uit de jeugdklub Juvenes. Weinig belangstel ling was wel een verwonderlijk element. De bezoekers kwamen onmiddellijk op voorsprong (01) kon den deze stand enkele minuten op het bord houden doch zwak ten toen derwijze af dat een goed kombinerend en hard sma shend Juvenes naar 71 doortrok. Van Petegem en De Rijcke, deze laatste samen met Mertens. wel de meest verdienstelijkste spelers van deze matige derby, hadden een groot aandeel in de verdere uitbouw van deze voorsprong (102). Podevijn kwam nog in de ver dediging postvatten om Van Caelenbergh even op adem te laten komen en toen ook Willy Swalens en De Rop een 12 combinatie prachtig afrondden kwam de oude vechtlust weer in de rood-witte rangen (128). Kangoeroes vergistte zich toen enkele malen door de lopen de harde aanval te vervangen door afleggertjes wat meteen in de kaart van de thuisspelers was gespeeld die nog moeite loos met 159 eindigden. De tweede helft begon Kangoe roes Aalst op schitterende wij ze. Enkele listige aanvalsma- neuvers, een goedsluitend blok en een aandachtig achterveld verdediging stelden de thuis- jongens derwijze voor proble men dat het 07 werd en geenzins tegen de spellogica in. Vele lange spelfasen waren werkelijk het zout op deze wed strijd waarin Jaak Mertens zich herhaaldelijk liet opmerken. (4 7). Kangoeroes vocide lang zamerhand de wedstrijd uit de hand glippen en trachtte met T-O's en vervangingen Po devijn voor Bosman en Alain Swalens voor Van Renterghem- het tij te keren. Eddy Van Peteghem sleurde zijn ploeg bij op 97 en lag verder steeds op vinkenslag om de verschil lende tweedehandse passen succesrijk af te ronden. Een eerder ontgoochelend seteinde met een ontmoedigd Aalst (15 -9). De Aalstenaars leken weer goed te startne (01). Bosman, zeer statisch, kon zijn peil van vorige week nooit bedreigen en zorgde voor enkele thuis- puntjes (41). Van Renter ghem, licht gekwetst aan de arm, moest nog worden vervan gen en kon zich moeilijk door het zeelse blok wringen. (73) De wedstrijd was gespeeld. Kangoeroes speelde verder om dat het nu eenmaal 15 diende te worden doch de nu toch al talrijkere toeschouwers hebben wel het meest povere van de match gezien. De Saeger door Van Uytvang en Mer tens door Pletinck kwa men nog op het bankje, doch dat tornde niet aan het zeelse overwicht dat via een 114 stand uitliep op een afgeteken de 15—5. Verdiende zege voor Juvenes Zele tegen een Aalst dat werke lijk met hoogten en laagten akteerde en moeilijk een tegen zet vond op het snelle zeelse aartValswerk. Daarbij kwam nog dat de bezoekers zich zeer snel neerlegden bij het gedemon streerde meesterschap om in derdaad van een zeer matige derby te kunnen gewagen. Het scheidsrechtersduo Frans Massart - Van Broeck beleef den een zeer rustige zondag voormiddag en leidden perfect de volgende ploegen Juvenes ZELEPletinck, Van Uytvang, Van Engelandt, Van Peteghem, De Saeger, De Rijcke, Mertens, Landuyt, De Mets. Kangoeroes AALSTHoste, Van Calen- bergh, Van Renterghem, Willy Swalens, Bosman, De Rop, Po devijn, Alain Swalens. Th. BERLARE 3 Kevelrs ST. NIKLAAS 0 Berlare heeft niet de minste moeite ondervonden om Kevers St.-Niklaas met een smadelijke nederlaag huiswaarts te sturen. Zij waren natuurlijk zonder hun «extra-sportieven» die liever in een nevenkompetitie van lief hebbers aantreden dan in de nationale kompetitie. Vooraleer iedereen goed besefte had een pressend Berlare reeds een 15 5 op het bord. Toen ging Ke- Tweede provinciale Adec Sport Baasrode 3 Sprlngbokken Zele 0 Beide ploegen traden enigszins gehandikapt op het veld bij Baasrode vielen de afwezighe den van Eddy Meersman (ge kwetst), Karei Derveaux en Ru dy Van Haesendonck (ziek) te noteren terwijl de zeienaar De Vetter eveneens op het bankje bleef. Een hoogstaand vertoon is het niet geworden omdat Adec steeds een rustig mees terschap aan de dag legde en naar het einde van de sets toe nooit daadwerkelijk werd be dreigd. De thuisspelers namen onmid dellijk de leiding (40), doch werden al even vlot bijgebeend door de terugvechtende bezoe kers (44). Weer werd het boni voor de paarshemden (74) doch en kele mislukte aanvallen herleid den de stand tot 97. Enkele prachtige smashes van Ward Pieters soegen onmiddellijk de kloof (137) zodat werd be sloten met 159. De tweedel set werd het 04 voor de Ze ienaars die enkele malen op een goed blok stuitten en hun voorsprong zagen teloor gaan (65). Gelijkopgaand vertoon zonder hoogtepunten met Adec een ietsje sterker in de aanval (119). Een laatste aanval langs Van Driessche en Vincke werd afgeslagen zodat Adec met 20 aan de leiding kwam (15-12). De Baasrodenaars voelden de zege in het bereik, gingen zelfs wat beter kombineren en leid den met 63. Nog eenmaal kwamen de Springbokken en kele eenheden dichter (97) doch met enkele opgemerkte smashes van Roger De Braec- keleir en taktische ballen van Rudolf Goossens stapte Baas rode naar een 30 zege (15 10), overwinning die nooit in het gedrang kwam. VOLLEYBALL 3e NATIONALE AVANTI LEBBEKE-OLVA ASSEBROEK 3-1 Een geprikkeld Lebbeke, en dan nog zonder een ge kwetste Peter De Decker die even voor de wedstrijd nog een laatste test aflegde en niet speelklaar werd bevon den, heeft een prachtprestatie voorgeschoteld aan een onthutst Assöbroek dat trouwens van de Lebbekenaren reeds een verwittiging van formaat hadden meegekregen ten tijde van de heenwedstrijd. De Bruggelingen startten nochtans op een goed ge. sternte want raakten met 4-7 aan de leiding. In een spannend kampen kwam Avanti gelijk tot 7-7 en zelfs 8-7. Een laatste stuiptrekking van de bezoekers_ werd nog 8-8 doch toen de thuisspelers onder impuls van een goede Ronny Van den Broeck hard gingen aanvallen werd het 15-8. De bezoekers namen de tweede set voor hun rekening (10-15) wat voor het geleverde spel in een logische ge lijke stand resulteerde. Dat bracht aan de Lebbekenaren een voldoende stimu. lans om weer alle hens aan dek te roepen en de Asse- broekse verdediging onder zware druk te plaatsen (10-3). Het werd 11-4 doch er bleek alras dat de bezoekers hun beste pijlen verschoten hadden. Dat werd trouwens duidelijk benadrukt door de 13-4 stand in de vierde set waarna de Avantispelers even gingen relaxen want hen bijna fataai werd (13-12). Van Breedam en Van Praet sleurden Lebbeke op 15-12 en een verdiende zege die hen stilaan voert naar een plaats in de algemene rangschikking de Lebbeêkse kwaliteiten waardig. GDP vers enigszins meespelen doch zonder veel succes want na tot 76 te hebben gevolgd, haakte het onmiddellijk af (128) om mét 1510 op 25 achterstand te worden geplaatst. Dierick toonde zich de beste onder de besten in een derde set die geen problemen kende (155). Verdiende zege alhoewel het weinig sportieve gedrag van VC Kevers St.-Niklaas moeilijk kan geapprecieerd worden. VK Gilvoc 2 Sporta Volley Lokeren 3 We schreven reeds vroeger dat Gilvoc niet zo mentaal sterk staat om werkelijk doorslagge vende resultaten te boeken. In de thuiswedstrijd zijn de plaat selijke supporters trouwens een ontgoocheling rijker geworden alhoewel de matchaanvang niets in die zin liet vermoeden. Een aardige score droeg eenieders goedkeuring weg en zelfs de 1315 verliescijfers waren niet dramatisch op te vatten. Zeker niet toen Gilvoc op de gas duw de, de 30 uitbouwde tot 94 en zonder veel inspanningen een 159 bewerkstelligde. De Lokeraars kunnen zeker geen luiheid verweten worden want ze herpakten zich wonderwel, verzorgden de achterveldverde diging en keken toe hoe de thuisspelers zich keer op keer bot sloegen op de defensie. Met 1015 werd het 12 zodat de tijd dringend om een re monte riep. Die kwam er wel tot groot genoegen van de thuisspelers die weer gemakke lijk aan de leiding kwamen om met 157 te zegevieren. De laatste set is dan een uiting geworden van iets wat reeds een hele tijd voelbaar was... mentale zwakte door gebrek aan training bij verschillende spelers. Nochtans werd het 8 7 bij het draaien doch onmid dellijk stootte Gilvoc door tot 129. Een vergissing volgde de andere op en zonder veel op hefmakende zaken te hebben verricht won Sparta Volley twee puntjes op een tegenstrever die zich best bezint want de degra datiekandidaten blijven maar winnen en de kloof vernauwt met de week. Voor de statistiekers... Gilvoc speelde dit seizoen reeds 9 maal 32. Klassement in tweede provin ciale B 1. Sifrano St.-Niklaas 17 31 p.; 2. Spectrum Moer- beke 17 - 31 p.; 3. Hades Tem- se 17 - 31 p.; 4. vdk Lovende- gem 17 - 30 p.; 5. Adec Baas rode 17 - 29 p.; 6. Th. Berlare 17 - 23 p.; 7. Gilvoc 17 - 23 p.; 8. SV Lokeren 17 - 22 p.; 9. Kevers St.-Niklaas 17 - 22 p.; 10. Bergougnan Evergem 17 - 21 p.; 11. Springbokken Zele 17 - 21 p.; 12. St.-Laureins 17 - 21 p. Derde provinciale In de derde provinciale is het maar een flauw beestje gewor den, qua spanning bedoelen we want onze streekploegen bleven heel netjes aan de léiding en met wat voor cijfers. Daarom willen we even begin nen met VC Wichelen dat voor een goed bezette speelplaats van de Gemeentelijke School diende repliek te geven aan Atom II Denderhoutem, de ploeg die VK Dendermonde in eigen hol met 23 ging klop pen. Ze wilden hun goede re putatie persé alle eer aan doen want met een snelle start won nen ze de eerste set met 11 15, ondanks het feit dat de Wi chelaars via nieuweling Van der Linden sterk terugsloegen. De volgende beurt bleef Wiche len steeds aan de leiding (54) trok de streep door tot 128 en speelden toen gedurende tien minuten op een 139 stand vooraleer Wichelen een volgen de punt kon scoren. Uiteinde lijk werd het 1510. Atom speelde doorgaans beter in de derde set die gemakkelijk werd gewonnen met 715 zo dat de bezoekers van 38 naar 313 waren doorgelopen. De vierde set heeft Wichelen een wapenfeit opgebracht dat hen hoogstwaarschijnlijk de overwinning heeft opgebracht en wie zegt dat de bezoekers die een 1113 voorsprong za gen teloor gaan niet mentaal aan de grond zaten... Gelijkopgaand spelbeeld met de roodhemden eerst licht in de meerderheid (96) vooral on der impuls van Geert Verstrae- ten en Erik Schoot. De bezoe kers roeiden bij tot 1113 en in een samenbundeling van technische en «vokale» kwali teiten trok Wichelen het laken naar haar kant. De laatste set gaf geen enkele Wichelaar nog een cent voor de kansen van de bezoekers die met 82 in het krijt kwamen. Ze deden wel een enorme krachtinspanning om tot 96 en later van 116 tot 1111 terug te komen doch waren niet meer van de fristen zodat de thuis spelers met de spionkop in de rug naar een 1511 zege vlo den dank zij een prachtige smash van Van der Linden, geeft die jongen nog enkele weken vertrouwen en hij komt er, en onhoudbare service van Schoot. Het vernoemen van die enkele namen beduidt in dit ge val geenszins dat de anderen minder opvielen, integendeel, de mooie zege van de Wiche laars was de vrucht van een kollektieve inspanning I VK DENDERMONDE had geen moeite om Denderleeuw met af getekende 30 cijfers weer naar huis te sturen. In een werkelijke eenrichtings- wedstrijd waren de setstanden 151, 150 en 151. Kerre- mans deed zijn optreden ter wijl men bij VK vrij luchtig met de vervangingen omsprong. SPORT DENDERMONDE deed het niet zo slecht tegen Kuklos AALST dat enigszins in een mindere periode is. Het kreeg er een afstraffing met 151, 158 en 152 en zoals onze gelegenheidsmedewerker lachend opmerkte «Geen ver dere commentaar...» VOLT WIEZE heeft zich tot het uiterste ingespannen om Elver- sele het leven lastig te maken. Ze zijn daarin wel gesaagd, doensetwinst stak er voor de moedige Wiezenaars niet in. Een afstraffing werd het niet want 157, 156 en 157 ver halen een kranig verweer. Meer supporters van TT Ninove op het terrein van Leeuwerik LEDE dat in de eerste sets een rustig meesterschap aan de dag legde. Eerst werd het 15 8 met tussenstanden 63 en 75 en daarna 159 (32, 6 5) om daarna toch een setje af te staan onder druk van de har de smashes en de genadeloze opslagen van de bezoekers (6 —7). Nipte bezoekende zege uiteindelijk met 1315. De laat ste set ging de wedstrijd gelijk op met de bezoekers eerst licht in de meerderheid (79) doch toen de Ledenaars weer gelijk kwamen (99) kregen de Nino- vieters nog een kans om voor uit te komen (911). De dood steek kwam in een ware hek senketel en 1511. Damesvolley De derby GILVOC - Th. BER LARE werd doorlopend gedo mineerd door Gilvoc die in An- gèle De Bakker en Kristin Hoo- gewijs krachten van belang hadden. Ondanks het heroptre den van Nicole Van Malderen werd het 1511 en 156 ook al omdat Ria Leys reeds vroeg tijdig op de bodem van het krachtenpotentieel zat. De voor middag van een eerste provin ciale wedstrijd nog deelnemen aan schoolkompetities lijkt ons niet verstandig. De Schutter en De Block herleidden de stand tot 21 (1015) doch moesten toezien hoe de thuisspeelsters met 1511 twee puntjes velr- dienden. Ondanks een voetkwetsuur, op gelopen in een jeugdwedstrijd, speelde Marijke Vande Putte n moedige wedstrijd. Te Baasrode keek ieder ver veeld op toen de bezoeksters uit Vrasene de derde set met 915 wonnen en hierdoor de stand op 12 brachten. Zelfs een 92 voorsprong van de Baasroodse meisjes werd te nietgedaan. Verveeld zeggen we omdat de thuismeisjes een su perioriteit hadden getoond die in 152 en 153 cijfers werd uitgedrukt. Door de setwinst van de bezoeksters werd de wedstrijd onnodig verlengd wat aan de paarshemden uiteinde lijk de kans gaf in de laatste set nog eens wat door te druk ken om met 155 te winnen. Vooruitzichten Zaterdag en zondag wordt de eerste ronde van de Oost- Vlaamse Beker betwist. Te Den dermonde heeft om 15 uur de derby tussen VK Dendermonde en Gilvoc plaats. Een veelbelo vende wedstrijd die natuurlijk een speciaa aroma zal bezitten. Deze wedstrijd wordt voorafge gaan door een reservewedstrijd en wordt betwist in de Bastion hall, Sas, Dendermonde. Ook zaterdag komt Leeuwerik Lede om 15.00 in het veld tegen Margos Gent, een middelmatige eerste provincialer. Wij zijn be nieuwd. Ook de Gilvocmeisjes mogen thuis beginnen met een match tegen de huidige leider in eerste provinciale JW Wette- ren. Start te 10 uur (zondag) in het Bastion. Juvenes Zele is de enige streekploeg die het buitenshuis mag proberen en dit op Nivok Nieuwerkerke met aanvang te 10.30 uur, Adec speelt zondagnamiddag twee maal aan huis, eerst de dames om 14 uur tegen Pardaf Kruibeke, daarna de heren om 16.30 u. tegen derde provincia ler Wetteren. zaterdag 23 februari 15.00 VK Gilvoc - VK Dender monde 1) 15.00 Lede 2) - Margos Gent zondag 24 februari 10.00 Gilvoc - JW Wetteren (D) 10.36 Nivoc Nieuwerkerke - Ju venes Zele 14.00 Adec Baasrode - Pardaf Kruibeke 16.30 Adec Baasrode - Volley Wetteren (+1) GDP CHIEVRES - VK AALST 1—3 Tegen rode lantaarn Chièvres moest VK Aalst de diensten sen van coach Wilfried Van Mol en moest de coaching w waargenomen door Hugo De Waegeneer. De eerste set wen ook gestart zonder De Pessemier dit in het vooruitzicht v; wedstrijd in de 1/8 finales van de Beker van België tegen Vjner II Overpelt, wedstrijd waarin deze speler zal moeten gemist den wegens schoolaktiviteiten. Het was dan ook niet te ve deren dat VK Aalst niet zo vlot akteerde als normaal. Noc werd het 1115. Tot halverwege de tweede set kon Aalst, weer in dezelfde op stelling, steeds een tweetal punten voorsprong nemen (9-7) waarna de thuisspelers de lei ding overnamen en met 1513 de setzege opeisten ondanks de inbreng van De Pessemier. De derde set werd Aalst au grand complet op het veld ge stuurd. Van Landuyt verving uit eindelijk nog Paul Philips doch Aalst was nu definitief gelan ceerd en speelde de Walen van kastje naar de muur met vlug ge aanvallen en listige plaats balletjes (115). Na deze demonstratie bleef hts blauw-wit de hoge toon alhoewel de jonge en £|<e siaste thuisspelers steeds ven aanklampen. De bezong, de routine leidde uitein naar een 915 zege meth al Mare Philips als prodi ste aanvaller en Rasschae ondoordringbaar bok dette. VK Aast speelde met Paji Mare Philips, Van Landuytjt schaert, Bruyneel, Lauwefe De Pessemier. Op 2 maart speelt Aalst oji99 veld van leider Antigoonng0 werpen. bd Te Baasrode zet KWB haar zegereeks verder. Nu werden del1 9 pere NCMV-ers na een moeilijke veldslag met 30 versli°a De setstanden verduidelijken goed het verweer1512; 18flic 1512- :„v Ook de Pletsers begonnen goed tegen de Kasseistampers'1' 1513 en 154 doch gingen toen wat te nonchalant akid£ wat werd afgestraft (415). 3 De laatste set stond er op het meesterschap van de Pltjp geen maat meer (155). r STAND 1. KWB 5 - 9 p.; 2. Pletsers 4 w - 7 p; 3. Unto{€ bels 4 w - 6 pt; 4. Simiba 3 w - 5 pt; 5. Kasseistampers fltei 5 pt; 6. NCMV 4 w - 4 pt. Wedstrijden voor 25-02Untouchables - Simiba en NCfwe Kasseistampers - scheidsr. H. Gilbert De Pauw. indi Alhoewel met slechts nog één speeldag voor de boeg het beslecht is in de kompetitie, zijn er enkele vermeldensijj 2 dige feiten in de Federatie Aalst. Fosques A uit Meldert, dit seizoen opnieuw ongeslagen iu pioen, heeft zich op prachtige wijze geplaatst voor de fec van de Beker van België en verwerft aldus een nationale In de halve finale speelden zij aan huis 3-3 gelijk tegemde gevreesde Liedekerke, bij de terugwedstrijd gingen zi Brabanders met 1-5 inblikken. Een andere opmerkelijke prestatie leverde Cosmos-speler Ben De Backer die deelnam aan de individuele nationale kamp schappen kader 38/2, hij werd kampioen in de derde cate met 4 overwinningen op 5. Frans promoveert naar tweede gorie. Proficiat Op 2 maart start de eerste schifting voor de Beker va* Federatie Aalst. Naar wij vernamen lieten zowel Fosque# Hand in Hand hun A-ploeg inschrijven als B-ploeg en keerd. Het zou wel eens een prachtige wedstrijd kunnen wcT in de kwart-finale waar beide ploegen waarschijnlijk tegert mekaar zullen staan. Het ziet ernaar uit dat de winnaarl deze wedstrijd de finale zou betwisten tegen Moorsel A.'g| gaat hier enkel om voorspellingen Van 1 tot 7 juni zullen de individuele nationale kampioensd pen doorgaan en deze keer in de Feesthallen te Aalst.f honderdtal specialisten zullen hier aan het werk zijn of™ biljarts. Er zal wat te beleven vallen te Aalst tijden^'; Pinksterweek Mede door de inspanningen van bestuur en sponser was Kaats klub Van Hassel, een begrip geworden in de belgische kaats- wereld en was doorgedrongen tot de top van de Hogere Afde ling II, niets scheen er op te wijzen dat er een malaise tot de mogelijkheden behoorde, of was de fusie van één jaar met Nido toch reeds een teken aan de wand. Alle ingrediënten schenen aanwezig om in de toekomst te gelo ven, want een stevige jeugdkern, die het tot kadettenkampioen van België bracht in 1972, stond klaar voor de aflossing. Maar de steeds hoger wordende financiële eisen en de elitespelers, deden de Van Hassel leiding tot een drastisch besluit komen, om de ganse kern van de hand te doen en zodanig nog een paar honderdduizenden van het gespendeerde geld te gebruiken in plaats van verder te blijven investeren. Verwarring en ont goocheling deden het bestuur uiteenvallen en het verdwijnen van de klub was niet ondenkbaar. Het jeugdcomité trachtte een nieuwe start te nemen met de toch zo veelbelovende jeugd. Allerlei besprekingen en onder handelingen eidden naar een praktisch nieuwe klub, met de zelfde naam, om administratie ve reden. Van de Kouter trok de nieuwe groep naar het Zand bergplein en werd er ingeschre ven in de Lagere afdeling I, gewest Dendermonde. Ook in de juniores en kadettenkompe- titie zal een ploeg ingeschreven worden, zodat na het eveneens verdwijnen van Nido, er toch nog kompetitie kaatssport zal zijn te Zele. NIEUWE KERN Het bestuur wordt gevormd door Voorzitter Danny De Block Onder-voorzitter Gustaaf Wau- ters, secretaris Leo De Saede- lare, schatbewaarder Gustaaf Schuddinck en technisch advi- seu Antoine De Saedelare. De eerste ploeg zal samengesteld worden uit de kern bestaande uit de oud kadetten kampioe- nenploeg De Saedlare Eddy, Michiels Franqois, Van de Vel de Freddy, Van de Cauter Ro bert, Heirwegh Luc en aange vuld met André Steeman, Theo Ronsse en Theo De Paepe. Het ligt in ieder geval it bedoeling van de nieuwe g om te trachten zich te mei in het titeldebat en desnf op twee paarden te wed|~ de 1e ploeg en juniores, taten wil ze toch behalen T dat is een nodige voorwal om de kaatsliefhebbers naa Zandberg te krijgen en| nieuwe klubblad De Dai^ Vrienden zal voor de natie moeten zorgen. We zijn benieuwd of al i typisch zeelse produktenl vreemde gezichten van De |p ser, Pletinck en Vanderva zullen kunnen doen verged BfS De promotie geeft aan een van onze oudste streekklubs derbelle club der XV een plaats hun oude stamboom waar Daarom ook dat ze een voldoende versterking zochten en den in de persoon van Freddy Van Langenhove, weggehaalr Zele Nido. Van den Abbeel, Burill, Van Haver en Caudron vervolledigei kern van Denderbelle. Geen titelambities voor de Bellenaars zegt het bestuur met vj zitter Leon Moonen, sekretaris Gilbert Van Nuffel, penningmi ter Meewis en de leden Van der Sijpe, De Ridder, D'Hondt, der Steen en De Schrijver. De wedstrijden op het Dorp ie Denderbelle zullen zeker weer nodige belangstelling genieten. De supporters krijgen trouv reeds de gelegenheid hun favorieten aan te moedigen tiji vriendenwedstrijden tegen Hamme Zogge en Lebbeke BAB. Volgende week LEBBEKE BAB.

De Voorpost | 1974 | | pagina 26