Gilvoc en Adec Baasrode in volgende ronde id Bauwens uitstekend Miet Vermeir aan de Belgische top Hengelnieuwtjes uit de Denderstreek VC T. BERLARE - GILVOC Verwachtingen niet beschaamd! ATLETIEK A.C. Baasrode A.C. Lebbeke VOLLEY Even uw aandacht Beker van België T.T. Dendermonde wint te Cent 26 - 1-3-74 - De Voorpost Zondag l.l. hadden te Vilvoorde de Belgische dameskampioen schappen plaats. De wedstrij den kregen hun verloop op een droge vlakke omloop, zodat het in alle categorieën een snel heidswedstrijd was. Bij de ka- detten reeks B (geb. in 1960) overtrof Godelieve Bauwens alle verwachtingen want ze werd 14e. Na 400 m wedstrijd zag het er echter allemaal zo schitterend niet uit, want dan liep Godelieve in 25e positie, doch bij het ingaan van de laat ste rechte lijn liep ze echter al in 17e positie. Tijdens dat laat ste stuk slaagde ze er nog in enkele concurrenten te passe ren, zodat ze op een prachtige 14e plaats beslag legde. Bij de scholieren B (geb. 1958) over trof Ingrid Bauwens onze stout ste verwachtingen. We konden al heel tevreden zijn met een plaats rond de 10e, maar dat ze op de 6e plaats zou beslag leg gen hadden we toch niet ver wacht. Ingrid was trouwens al van in de start mee vooraan, ze liep zelfs geruime tijd in 3e po sitie. Dat Ingrid het niet zou kunnen halen tegen degenen die in haar tred volgden wisten we, het was trouwens al een hele prestatie dat ze 5-600 m aan de leiding van dit groepje kon blijven lopen. Op 200 m. van het einde liep Ingrid in 6e positie en probeerde een paar atleten voorbij te gaan om op te rukken naar de 4e plaats. Wat duwen en trekken van haar mededingsters werd haar fataal. De 6e plaats, die ze behaalde, mag als uitstekend worden be schouwd. Patricia Famaey ver ging het zoals vorig jaarniet te best. Ze was ook niet mee in de start zoals we dat van haar gewoon zijn en kwam dan na de 1e ronde ook maar als 34e door. Tijdens het 2e wed strijdgedeelte kon Patricia toch nog enkele plaatsen inwinnen en liep in 27e positie bij het in gaan van de laatste rechte lijn. Op dat laatste stuk spurtte ze nog drie atleten voorbij en werd 24e. GDP Zondag te Vilvoorde had het Belgisch Kampioenschap voor da mes plaats en zoals te verwachten was alle hoop gesteld op Miet Vermeir, zowat de ieading-lady van ons damesstreekatle- tiek. Ze deed het prachtig want slechts geklopt worden door Van Santberghe (ACL) - 1e), Versluys (DCL - 2e), Steels (OE Halle - 3e) en Wijnants (AV Hasselt - 4e) is zeker geen schande en be wijst eens te meer wat klasse het Lebbeekse meisje nu tentoon spreidt. Ze moest vrij snel Van Santberghe en Versluys laten gaan doch hield zich geruime tijd in het zog van Seels en Wij nants om ook in die rangorde over de meet te komen. Zesde Van Roy (AC Leuven) eindigde reeds 16" na Miet. Op het Leb- beeks sekretariaat kijkt men nu hoopvol uit naar de selektie voor de Landenveldloop die dit jaar in Italië wordt ingerichtVoor Miet Vermeir zou het al een prachtige beloning zijn voor de vele onbaatzuchtige opofferingen die ze zich dagelijks moet op leggen. Mertens (was meer dan verdienstelijk en kwam als 45e over de balk. De kadetten hielden zich braaf bijelkaar en kwamen in een zak doek over de meetDe Ridder als 36e, Willems als 37e, Verha ven als 39e en De Sadelaer als 48e. In de B-reeks eindigde Sae- rens 678e, Bosman 88e en De Valck 131e. Dat alles bracht een 10e plaats op in de algemene rangschikking. Bij de scholieren stond Berghman voor een schier onmogelijke taak doch verdedigde zich kranig, ze werd 75e. De twee juniors kozen wel een slechte dag uit om ziek te zijn... hun forfait was een onvoorziene handïkap voor de Lebbeekse klub. De heren zwermdan maar over de Vlaamse kont reien... en kwa men zo te Ov.erijse waar Jozef Mannaert bij de seniores 18e werd en scholier De Coster 4e. Te Mortsel was oude taaie Ward Goossens nog aan de slag en trok zich met een derde plaats uit de strijd. Bij de seniores waren de 12e prijs van Jozef De Maeseneer en de 15e plaats van De Bidder vermeldenswaard. Ook in Londerzeel waren er brauwwitten en die zorgden dat de klubkleuren aan de zegemast kwamen. Jean-Marie Lelon, na tuurlijk hij, kwam, zag en over won bij de scholieren waar klub- maat Van den Eede nog voor een derde plaats zorgde en daarmee de Lebbeekse superioriteit nog meer kracht bijzette. Paul Wau- ters mag gefeliciteerd voor zijn derde plaats bij de kadetten. Prachtige tweede plaats voor Pe ter De Feyter (pupillen) te Kon- tich waar ook Franky De Feyter (13e), Van Biesen f16e) en De Backer (19e) deelnamen. Bij de miniemen een 11e plaats voor voor Mare Putteman en een 22e voor broer 'Erik. Te Union Lorraine tenslotte was Freddy De Feyter de beste bij de miniemen, kranig, terwijl Fran cois Willems een vinger te kort kwam om te winnen bij de scho lieren. Voor AC Lebbeke een succesrijk week-endGDP Op het ogenblik dat deze regels verschijnen, zullen vele ogen reeds gespannen over het wa teroppervlak turen. Immers op 1 maart openen het merendeel van de vijvers, o.m. Dendermonde, 5000 kg voorn, 500 kg brasem en 500 kg kar per, verder grote stortingen 1e keus voorn en karper te Den- deleeuw, Liedekerke en Idder- gem. In Aalst werd 1.000 kg voorn en 250 kg mooie karper te water gezetover Meldert, St.Jozef, Lede en Lambiek Erembodegem hebben we jammer genoeg nog geen gegevens binnen gekre gen. Ook het wedstrijd hengelsei- zoen gaat zondag a.s. van start, naar jaarlijkse gewoonte met de klassieker van Holiday on Fish Brussel, dit jaar echter overge nomen door Viske Bijt Kapelle- op-den-Bos (kanaal van Wille broek) 10.000 F prijzen. Op 10 maart gaat de reeks dan verder met Sparta Gent 10.000 F prijzen op de watersportbaan te Gent, waa terloops gezegd in september a.s. voor de 1e maal in België het wereldkam pioenschap klassiek hengelen doorgaat. Dit wordt dan een enige gele genheid voor oud-wereldkam pioen Marcel Van Den Eynde uit Erembodegem om voor de 2e maal deze zo begeerde titel op zak te steken. Ik zou dit hengelhoekje willen besluiten met al onze vissers, een bijzonder suksesrijk hen- geljaar toe te wensen. De debutanten geef ik de gul den raad, laat niet te vroeg de moed zakken, vis niet te zwaar, voor brasem en voorn is 8% super en 20 haak meer dan voldoende. Gebruik waar het kan een lich te dobber, en leer vissen met topeind met elastiekje, maak uw voeder nooit te zwaar en houd het zo fijn mogelijk. Voeder eenmaal maar goed, te veel werpen lokt geen vis maar verjaagt hem. Gebruik nooit twijfelachtige of schadelijke produkten, de baas van uw hengelzaak kan U best de aangepaste voeders voor el ke vissoort bezorgen. En in het belang van onze hengelsport, zet uw overtollige of te kleine vis terug te water. Aan allen het beste en een goe de vangst. Het officieus ïnterclubkampioen- schap der Denderstreek (zes- verbond) wordt heel waarschijn lijk dit jaar niet ingericht, maat schappijen die echter vrienden wedstrijden wensen af te slui ten, kunnen hun vrije datums en aantal vissers overmaken aan Verpeten Louis, Prinsen- veld 14, Aalst 9300 die zal over maken aan geïnteresseerde klubs. Moest er eventueel nog tot inrichting van het kampioen schap besloten worden, dan zal in de Voorpost ten gepaster tij de de nodige inlichtingen ver schijnen. V.L.A. Dit weekend waren de bekerploegen aan de eer. Een van deze wedstrijden een zekere Gilvoc - VK Dendermonde was de derby- aan-huis van de beide bastionploegen, wedstrijd die door opval- !end weinig toeschouwers werd bijgewoond. Nochtans speelden de derde provincialers een uitermate moedige wedstrijd zoals zal blijken uit onderstaand verslag. VK GILVOC - VK DENDERMONDE 3—1 Het mag gezegd... deze streekderby werd door beide ploegen zeer bitsig betwist zodat de technisch sterke eerste he'ft geen broertjes kreeg. VK Dendermonde speelde inderdaad deze eerste set boven zijn niveau en akteerde bijzonder snel tegen een Gil voc, zonder Aerts en Van Geirt, dat moeilijk wat tegengewicht kon geven. Van Synghel en Van Caeckenbergh roerden zich steeds in de aanval en bouwden de 24 voorsprong uit tot een comfortabele 210. Een 10 van Gilvoccoach Carlos kon niet baten doch toen De Bock gepast intercepteerde op passen van Burm begon VK dat zijn snel spel niet kon handhaven licht af te brokkelen (910). De roodhemden ontbeerden daarbij wel wat geluk zodat de «thuisspe'ers» een nog afgetekende 16—12 zege oo het bord konden spijkeren. Jerry Burm ging onmiddellijk door (51) doch onder impuls van Norbert Huau kwam VK terug (7-8). Óp 8-12 ging Gilvoc nog wat proberen doch tevergeefs... een goed spelend VK Het niet begaan en won 916. Bij Dendermonde wist men nu dat het kon gebeuren. De 01 voorgift werd onmiddellijk uitgebreid tot 03 doch een zwak ogenblik van spelverdeler Versin werd met klinkende munt terug betaald (63). Tussen 96 en 137 speelde rood-wit beduidend zwak, had last met de goede services van de blauw-oranjen en werd verdiend op achterstand geplaatst met 167. De laatste set lag technisch onder bij de eerste doch de fy sische inspanningen die door de twaalf akteurs werd tentoon gespreid grenzen aan het ongelofelijke. Beide teams moesten trouwens een achterstand tenietdoen. Eerst Gilvoc dat achterop geraakte (23) en zelfs 47 zag. VK moest hard vechten om wat puntjes te verdienen doch ver loor deze dan ook zeer snel door enkele foutjes die in wedstrij den met inzet dubbel tellen. Miraku'euze reddingen waren er bij de vleet zodat schijnbaar verloren ballen nog terecht kwamen en situaties schiepen die de toeschouwers deden rechtveren (78). Givoc nam op 10—10 de leiding over (12—10) en liet zich bij benen op 1213. VK gaf een betere indruk doch miste enkele malen de receptie op Van Geit (1513) en vocht dapper terug om op 1514 te komen. De Bock nam weer de service en VK verioor het zestiende puntje met een bal die deze wedstrijd on waardig was. Wel verdiende zege voor Gilvoc doch een 32 ware een betere verhouding tussen beide ploegen uit de Gilvoc- stal. Scheidsrechter Moens uitstekend, leidde vo'gende ploegen VK Gilvoc De Bock, Vercauteren, Burm, Van Geit, Inze, Mes- kens, De Ridder, Nobels. VK Dendermonde Van Synghel, Huau, Van Caeckenbergh, Van Beveren, Versin, Janssens, De Coster, Moortgat, Van der Hey- den, Van Bockstael, De Geest. Leeuwerik Lede 0 Margos Gent 3 De leeuwerikken hebben een moedige wedstrijd gespeeld te gen de eerste provincialers uit Gent die onmiddellijk met 51 op achterstand keken doch re- pli keerden tot 56. De thuis- spelers lieten niet begaan en gingen door tot 10—7. Margos dat vooral in gestalte wel be- voordeligd was kon weer ge lijkstellen en zelfs voorsprong nemen (10—12) om deze niet meer af te staan (12—17). De tweede set bouwden de Le denaars hun 20 voorgift on middellijk uit tot 51. Moesten de bezoekers even de ruimte in laten (69) en kwamen, on danks enkele opstellingsvergis singen, terug tot 1111. Het verwaarlozen van de dekking is iets wat men best niet doet te gen een eerste provincialér zo dat de Gentenaars met 1317 eindigden. De laatste set is het vermelden niet waard. De thuisspelers zochten tevergeefs hun kluts, stonden onderwijl op 28, en kwamen deze slag niet meer te boven zodat ze met 317 ver loren. Goede wedstrijd waarmee scheidsrechter Van den Bremt geen moeite had. VK Gilvoc 1 J.W. Wetteren 3 Deze dameswedstrijd had heel wat meer publieke belangstel- linq dan de streekderby tussen Gilvoc en VK Dendermonde daags tevoren. De zaal geraak te al vlug op temperatuur wan neer de Gilvocsters onmiddel lijk alle aanvallende registers opentrokken en de leidsters uit de 1ste provinciale op een 11 3 achterstand plaatsten. De Bakker doorboorde enkele ma len het blok zodat de feest stemming naar boven kwam. Wetteren geraakte duidelijk niet ingespeeld en kon slechts mil deren tot 157. De volgende set begon slecht voor de nochtans uitstekende scheidsrechter Van Hove. Twee verdachte aanrakingen in de zelfde spelfase gaven de be zoeksters de kans tot 01 uit te lopen en daarna vocht Gil voc niet door zoals ze wel hoefden zodat de bezoeksters met 15 uitliepen. Deze voor sprong en de te zwakke reak- tie van c'e St.-Gillisse meisjes gaf de groenhemden geloof in eigen kunnen (27) en zelfs vervangingen van Halet door Huybrechts en De Coster door De Vriese brachten geen ken tering (215). Gilvoc scheen zich enigszins te herpakken in de derde spel- beurt (40) doch liet zich te gemakkelijk bijbenen omdat Spittaels al te opvallend de blokbedekking verwaarloosde wat door de wel intelligent spelende bezoeksters keer op keer werd uitgebaat (48). Een gans lot Gilvocvervangin- gen (De Coster voor Van de Putte - Huybrechts voor De Vriese - Van de Putte voor De Coster) waren hopeloze pogin gen van coach Van Synghel om de motor weer op gang ie brengen. Dat lukte hem niet al hoewel de krachtbronnen even sputterden op 613 zodat met 915 verloren werd. De vierde set mocht Jong Wet- thra uitlopen tot 15 vooraleer de thuisploeg reageerde (56). Er werd al beter samenge speeld en de titelkandidaten konden nooit afstand nemen (67). Enkele missingen in de receptie bracht 711 op het bord en van dan af mochten we het vergeten (715). Bij de uitblinkers mogen we Angèle De Bakker, enige nukkige bal behandelingen niet te na ge sproken, De Kinder en Spit taels, in aanval en spelverde- ling, vernoemen. Individueel werd er trouwens vrij vlot geak- teerd zonder dat de kollektivi- teit hierdoor enige gunstige ge volgen droeg. Scheidsrechter Van Hove leid de volgende ploegen; GILVOC De Kinder, De Backer, De Cos- ter, Van de Putte, De Vriese, Van den Abbeele Vercauteren, Halet, Van Caeckenbergh, Huy brechts, Spittaels. J W. WETTEREN Breydels, Colpaert, De Neve, De Wanne- maecker, Michem, Seeuwers K., Seeuwers M., Seynaeve, De Boeck. derde set waarin beide ploe gen maar wat opspeelden en Adec met 157 won. De laat ste set werd het 08 en 415. VC Adec Baasrode 3 VC Wetteren 1 Zonder Ward Pieters heeft Adec nochtans een goede wed strijd gespeeld tegen deze goe de derde provincialér die steeds één puntje voorgift kreeg en in de eerste set al onmiddellijk op 61 kwam we gens slechte recepties. Ze kwa men wel meer in de wedstrijd omdat men van Adeczijde nog naar de gepaste opstelling zocht doch keken na een tien tal minuten toch op 115. De Adecploeg werd nog wel even geremd, verzorgde beter de re ceptie en speelde toen volle dig Eddy Meersman en Rudolf Goossens uit wat een 1610 tot gevolg had. Wetteren be schikte ook over een goede aanval, liep uit tot 04 doch werd gecounterd door een goed thuisblok (74). De Baas- rodenaars bleven de grote trom roeren en lieten de derde pro vincialers nooit dichterbij ko men (1611). Relax, of misschien nog té re lax speelde Adec vriendelijk volley zonder stootkracht, hield gelijke tred tot 55 doch mis te enkele malen de receptie en 612. Adec voelde het ge vaar, ging doorduwen doch werd een vijftal malen geremd door scheidsrechter Van Mie- ghem die dringend eens zijn reglementen betreffende de blokvorming moet herzien. Elke paars-witte blok over het net bestrafte hij voor... ja voor wat Wetteren eindigde met 816. Meer geconcentreerd zou de ploeg van gelegenheidscoach Hugo De Clerck, uitstekend, weer voorsprong nemen (94). Adec liet even begaan, scoor de op zijn tijd wel enkele punt jes doch bleef op 1510 ste ken. Een dubbel blok van Meersman - De Pauw besloot de wedstrijd (1613). Adec Baasrode Van Cauwenbergh, De Pauw, Ronny Pieters, Van Haezendonck, Meersman, Der- vaux, Goossens. De volgende ronde, wordt ge speeld op het week-end van 23 en 24 maart, geeft het volgen de beeld weer Adec Baasrode - Sugro Destel- bergen Gilvoc - Spectrum Moerbeke V.K. Aalst - Gevoc Geraards- bergen Over de wedstrijd Nivok - Ju- venes werd ons niets medege deeld. Wedstrijden voor het week-end zaterdag 2 maart 14.00 Adec Baasrode - Juvenes Zele (D) 15.00 Kangoeroes Aalst - Mar- qos Gent 15.00 Berlare - Gilvoc 15.00 Sifrano St.-Niklaas - Adec Baasrode 15.00 Wieze - Rumbac Waas munster 15.30 Logeen Gent - Gilvoc (D) 17.00 Kuros Zulte - Aalst (D) In het teken van de degradatie staat zaterdag te 15 u. een wedstrijd Thunderballs Berlare - Gilvoc op het programma. Het is wel ver gekomen dat Gilvoc, reeds half seizoen ze ker van een eervolle zesde plaats naar de zevende is afge zakt en nu alle kandidaat dalers in het zog heeft. Dat wil zeggen dat de blauw-oranjen niet mogen verliezen op een ogenblik dat de Beriaarse Thunderballs nog nooit beter hebben gespeeld en daarmee een mentale ingesteldheid hebben verworven die nog vele ploegen pijn zal doen vooral wanneer het een wedstrijd op het Berlaarse Dorp bereft. (Zaterdag 2 maart te 15 u. - terrein Dorp te Berlare. S.R. is de heer Bourdin). VK AALST - WILLEM II OVERPELT 1—3 Voor deze 1/8 finalewedstrijd voor de Beker van Be'gië moe! Aalst de diensten van De Pessemier (studiereis) missen en z^etl dus wel met een nijpend spelverdelersprobleem op de ha's. Coaojtsl: Wilfried Van Mol 'oste dit euvel enigszins op door Mark Philip aan de set-up te brengen en dan op oordeelkundige wijze Hug. H' De Waegeneer achteraan de kans te geven de aanvallers 1 •werk te geven. 'r W De Aalstenaars begonnen zenuwachtig en angstig waarvan t. bezoekers gebruik maakten om de twee punten boni onmidde'liP teniet te doen en op i gelijk te komen, dit ondanks enke? prachtbloks van Rasschaert. We speelden vijf minuten. Overpe speelde niet zo schitterend doch geraakte aan 57 zowat op ogenb'ik dat de thuisspelers zich bewust werden van eigen kui nen (7—7). De Limburgers speelden aan het net vooral internationaal Leon Plas uit, een jongen met veel talent maar ook veel «stre ken», die 79 op het bord smashte doch daarna betaald achtwoord kreeg van Denis Van Landuyt op steek van Lauwers. Daabij werd nog herhaaldelijk gestopt door het uitstekend funktionerend Aalsters blok dat in de onmiddellijke nabijheid sterk werd geondersteund. (99). Onder oorverdovend ge huil kwam Aalst voor de eerste maal aan de leiding (1110) en liep bij een gelijke stand (1111) naar 1311. De be zoekers werden er zenuwach tig van. Een dode tijd voor de oranjehemden bracht een ken tering op 1512 (1514) waar na coach Van Mol achtereen volgens Mark Philips en Ras schaert liet rusten voor respec tievelijk De Waegeneer en Van Schandevijl. De Waegeneer gaf enkele droompassen doch het leek dat de thuisspelers, zo dicht bij de eerste setzege, op lemen benen stonden waarvan de gestalterijke Limburgers dankbaar profiteerden (1517). Het mag gezegd... dit Overpelt was zeker niet de fiere leider die de vollevliefhebbers gere geld in de tweede nationale A aan het werk zien Dat bleek trouwens onmiddellijk in de tweede set al toen Aalst naar 31 uitliep en onmiddellijk doorging op een 33 stand, Bruyneel loste alle problemen goed op doch kon de 83 voorsprong nog meer hebben De volleyballers van Adec van Oost-Vlaanderen (GDP) VC Adec Baasrode 1 Pardaf Kruibeke 3 Wedstrijd om maar best zo snel mogelijk te vergeten. Vooral de thuisdames bleken niet gespeend van enige strijd lust en lieten zich schaamte loos inblikken door een bezoe kende ploeg die wel enkele in dividualiteiten bezit doch kol- lektief niet zo hoog van de to ren moet blazen. Desondanks werd het nog 415 en 515 en alles zag er naar uit dat de adecsters naar een 03 neder laag gingen. Coach Van Cau wenbergh trachtte er tever geefs wat vuur in te brengen, iets wat hem deels lukte in de klopten VC Wetteren en blijven dus in koers voor de beker uitgebouwd had hij wat mi blok-buiten geprobeerd. Plas Kwanten wisten toen ook va wanten, trokken de gansf' ploeg in hun furie mee kwamen terug tot 96. blauwhemden verdedigden zirf uitermate en de inbreng Van Schandevijl voor Bruyne# was geen slechte zet. (11- Nochtans kwamen de bezd kers even op kousevoeten tenf* (11—10) botsten toen op puike Mark Philips, ook aanvaller reuze, om deze twef de set met 1711 te zien wij nen door de fel aangemoedigd thuisspelers. m De Aalsterse supporters zagfiil hun team al in de 1/4 finale n deze razende start (50). Km blauw-witten bleven trouwerjur, de forcing voeren (83) hielden de Overpelters steef - op achterstand (117). jrje Michiels werd dan onvoldoend^ afgeblokt op enkele korte ztn p dat de bezoekers geruime %aa slechts dat wapen uitspeeldaen en op 1111 het gewicht vaper de aanval verlegden naar Lec$ae Plas. Mark Philips op een twefchi dehands en de vervanging vêeer Rasschaert door De Waegenefyg hielden de beide ploegen lang tijd aan elkaar gewaagd docNO Plas trof enkele malen raak el- een enigszins hortend VK moeien toegeven (1214). Van LafiEF duyt probeerde het nog eni<fori malen doch zelfs de inbrering van Van Schandevijl kon ntóat meer baten (1317). em Vooral moreel leeggespeetjee werd Aalst nu een gewillii speelbal voor de eindelijk fri combinerende bezoekers via 22 onmiddellijk doorstoi ten tot 39 en de overwinnir niet lieten ontsnappen (71 De prestatie van Aalst was stekend en mits wat meer geli op de juiste ogenblikken er meer in dan ene luttele setjes dat absoluut niet de juiste iijoi houd van dit VK Aalst weejEN geeft. Bij Aalst uitblinkers v< melden is wel moeilijk do< Bruyneel (de eerste en tweec set), Mark Philips en Van Laj duyt verdienen een specii vermelding. Het uitstekend scheidsrechtei duo Erik De Keyser - Frar Massart leidden volgende plol gen VK AalstLauwers Ronny Van Landuyt Denis (7), RaJ schaert J. (8), Bruyneel J. (1i Philips P. (12), Van Mossevel de E. (14), Philips M. (15), Vi Schandevijl G. (17), Franckf Y. (21), De Waegeneer Hui (1). Willem II OverpeltPlas (1 Schouteden (1), Kwanten Leppens Fr, (8), Leppens J. Michiels (10), Leppens L. (13?ra Snoeks (14), Lourdeaux (20). G,D.lfcl !Efi 17.30 Wetteren - Lede 20.00 St.-Amandsberg - Av. Lebbeke 20.30 Antigoon Antwerpen - VK Aalst zondag 3 maart 09,30 Denderleeuw - Sport Dendermonde 10.30 Juvenes Zele - Meteors Erwetegem 10.30 Kevers St.-Niklaas - Springbokken Zele 10.30 Atom II Denderhoutem - VK Dendermonde 10.30 Berlare - Sigivoc St.-Gil- lis-Waas (D) 11.00 Wichelen - TT Ninove G.D.P. De TT-volleyers van Dender monde hebben het zondag namiddag klaar gespeeld om het 4-ploegentornooi van TTK Gent te winnen. Deelnemers waren TTK Gent TT Diksmuide, TT Brussel en TT Dendermonde. Met de Brusselaars werd er snel werk gemaakt 1510 en 152. Diksmuide, won reeds tegen Gent met 20, kreeg ook geen vat op de ongrijpbare denderzonen (15 —10, 1512) zodat de laat ste wedstrijd tegen de Strop pen beslissend zou zijn. De Dendermondenaars dienden amper één set te winnen en deden dat ook vrij gezwind, met 157. Eksperimente- rend en relax ging de twee de set met 915 verloren doch daarover maakte nie mand zich uitermate druk. Proficiat aan Harry De Kin der, John Schollaert, Alois Vlaemynck, Theo De Vilder, Frans Simons, Jean De Swaef, Roger Coppens en Cesar Impens. GDP

De Voorpost | 1974 | | pagina 26