1MB0 DENDERBELLE DEED GOEDE ZAAK Cahottes Brabo Denderbelle: 9-12 Handbalsprokkels KLUBKAMPIOENSCHAPPEN BIJ A.C. DEMAND DERDY MET INZET HANDBAL Jl d Ar 2e NATIONALE ATLETIEK FIRMA P. SCHOLLAERT De Voorpost - 8-3-74 - 27 t teDe 5erC Bil da e" O-i Denderbelle heeft dit weekeinde een goede zaak gedaan, irwinning op Cahottes - Brabo is de enige nationaler die weekeinde tot een overwinning heeft gebracht was op If niet zo verrassend maar de nederlagen van Duffel en het verzwakkende Sparta Aalst heeft er voor gezorgd dat de Jerbellenaars nu reeds vierde geklasseerd staan met evenveel e9! in als beide voornoemden. Zoals men weet is een plaats >n de eerste vijf niet van belang ontbloot aangezien het met splande nieuwe reeksindeling niet onmogelijk is dat de vijf geklasseerden van tweede nationale volgend seizoen stij- Voor Brabo een normale rangschikking maar na een eerder seizoenbegin toch nog een prestatie. Bij onze eerste natio- s was de opvallendste gebeurtenis de nederlaag waar met één doelpuntje verschil van Avanti tegen Mechelen. nederlaag die, gezien de omstandigheden, veldspeler L. De ils doelman nog een succes kan genoemd worden. On keurig dachten wij aan A. Christie's Tien kleine negertjes nuten te spelen. Keppens leed \vanti bleven er nog vijf. Avanti een keeper en één ipeler evenwaardig aan de iploeg en de Lebbekenaars on kampioen. De jeugdige Iers De Sitter en De Vlie- komen er waarschijnlijk maar nu vallen zij in het iti-geel te licht uit. iti kapitein Moonen ziet het Br nog zitten en beloofde voor volgend seizoen een euw groots Avanti. H.B.C. heeft zoals verwacht, het waar kunnen maken te ;sem. De Ajaxieden, welis- gehandicapt door het ont- tn van De Meyer, brachten fitter weinig van terecht, tzen als men op zijn waar- lelt is niet zo verontrus- maar zoals Ajax speelde irksem... Een troost voor ibekenaars, hun recht- tse achtervolgers bleven ns puntenloos. E.V. Aalst tegen Eupen zijn come- gestuit. Naar voorzitter R. Der Spiegel ons vertelde, K Eupen normaal beter dan Aalst. Dezelfde troost voor talstenaars als voor Ajax, jsities in de rode zone blij- ongewijzigd. r de nederlaag tegen aarbeek ziet de nabije toe- st er minder schitterend uit verwacht voor Sparta. In laad, hun veilig gewaande e plaats komt nu sterk In gedrang. Volgende zondag beslist gewonnen te Duf- bevorderingsreeks deed s Aalst een nutteloze ver- tsing naar U.S. Brussel. i de Aalstenaars te Brus- toekwamen bleek de zaal beschikbaar. Een forfait- je ligt in de lijn der ver- htingen. Grembergen >pte eindelijk opnieuw aan de overwinning, een rommelige wedstrijd 1 Brahand verslagen. Joche- Aalst moest met een nor nederlaag vrede nemen De uitslag blijft niet- in overdreven. Bij de dames k d de wedstrijd Avanti - E.V. uprerhnuon naar toen balverlies en Mechelen scoorde het overwinningsdoel- punt. Eens te meer verloor Avanti een wedstrijd met het kleinste verschil. Doelpunten Keppens 3, Dirk Verhofstadt 7, Koen Verhofstadt 2, De Smedt 1, Moonen 3. Olse Merksem 18 H.B.C. Ajax 11 Deze wedstrijd, gespeeld in de ongezellige zaal Sportcentrum te Deurne, was eerste nationale echt niet waardig. H.B.C. Ajax speelde zeer zwak en vooral in verdediging werden de flatérs ontelbaar. De Ajaxieden die blijkbaar "zelf niet in hun kan sen geloofden, werden zeer vlug op en 40 achterstand geworpen. Luc Van Cauwen- bergh zou toen uit zijn schelp komen en Ajax terug in de wed strijd brengen. Met nog tien minuten te spelen in de eerste helft zag het er even naar uit dat Ajax toch nog een kans op de punten maakte. De Lebbe kenaars waren tot 76 gena derd maar dit bleek slechts strovuur, want bij de rust was de wedstrijd in feite reeds ge speeld. Merksem leidde met 11 6. De tweede helft zou Ajax wel beter stand houden. Het duurde negen minuten vooraleer Merksem opnieuw scoorde. Na 45 min. spel werd het niette min 167. Tijdens het laatste kwartier zou Luc De Decker dan de score nog enigszins be perken. M Mertens en E. Van Geel speelden een goede wed strijd. Doelpunten Luc De Dec ker 5, Van Cauwenbergh 4, De Batselier 1, Van Geel 1. E.V. Aalst 10 Eupen 17 E.V. Aalst kon gedurende een dertigtal minuten de indruk ge ven de gasten uit Eupen aan te kunnen. Na 15 min. spel leid den de Aalstenaars met 30 met doelpunten van P. Van Den Eynde en Wellekens. De verde digingen bleven baas over de aanval en vooral E.V. Aalst beek ales veil te hebben om de verworven voorsprong te be houden. De Eendrachters slaag den erin bij de rust een 53 voorsprong te behouden. Nog 5 min in de tweede helft hield Eendracht stand (85) maar toen kenden zij een ongelukkig kwartiertje. E. Van Goethem bleek in het doel niet in zijn beste dag en hiervan maakte Eupen gebruik om na 47 min. met 810 de leiding te ver overen. Toen keeper D'Herde opnieuw in doel kwam was het kalf reeds verdronken voor Een dracht. Tijdens het laatste kwar tier hield E.V. Aalst opnieuw qoed stand maar de wedstrijd bleek toen reeds lang gespeeld Doelpunten Wellekens 3, P. Van Den Eynde 3, Baeyens 3, Rimbaut 1. Reserven E.V. Aalst 11 Eupen 6 De jonge Eendracht reserven bewezen eens te meer dat zij een wissel op de toekomst van Eendracht betekenen. Tegen het sterke Eupen duldden zij slechts één kwartier tegenstand (22) want bij de rust hadden zij de wedstrijd reeds stevig in handen. Ruststand 62. Deze voorsprong lieten zij niet meer ontglippen en het derde wed strijdkwartier legden zij de overwinning vast. Doelpunten Van Boxtael 4, Van Der Spie gel 2, Van Der Borght 2, De Doncker 2, Coen 1. w, Toen tijdens de eerste minuten W. Timmerman tegen de stenen .gesmakt werd, was het meteen duidelijk dat de Walen tot de grofste brutaliteiten zouden in staat blijken om een derde opeen volgende overwinning te behalen. De scheidsrechters die veel te loom reageerden op de catchgrepen van Cahottes mogen van geluk spreken dat Denderbelle een ervaren team vormt dat zich niet laat meeslepen door de tegenstander. Dit bleek uiteindelijk de overwinning te betekenen voor Brabo. De zaken werden kalm bekeken en rustig werd een veilige 04 voorsprong bijeenge- worpen na 15 min. spel. Dit bleek echter op de Walen te werken als een rode lap op een stier. Met nog meer ijver werden boksen en stampen uitgedeeld en het werd zo erg dat bij de rust (24) Denderbelle bij de scheidsrechters ging melden dat zij gewoon niet zouden verder spelen indien deze brutaliteiten verder gin gen. Dit bleek toch wel enige indruk te maken want de scheids rechters zouden tijdens de tweede helft kordater ingrijpen. De twee doelen voorsprong zou Brabo nooit meer prijsgeven. Naar gelang de tijd verstreek, werd het spel opnieuw ruwer. Cahottes, dat de verwachte overwinning zag ontglippen, greep opnieuw naar de boksijvermaar het ervaren Brabo liet zich niet be- invloeden. Dirk Uyttersprot bleek eens te meer voortreffelijk tus sen lat en palen. Doelpunten Beeckman 5, Van Der Veken 4. Van Den Abbeel 1. De Bisschop 1, Timmerman 1. it verschoven naar 5 maart Aalst Sportief ondervond Sparta Aalst 13 Cr. Schaarbeek 17 Sparta, dat vijf penalty's onbe nut liet. verloor deze wedstrijd vooral door de fantastische kee ping van de Schaarbeekse doeiman. Piet Boumon, die zes doelpunten scoorde, opende op de derde minuut de score maar meer tegenstand dan ver- gedurende gans de eerste helft ht van Ros Beiaard Den- bleken de ploegen sterk aan nonde. In de jeugdreeksen elkaar gewaagd. Na 15 min. allend goede prestaties van spel stonden de ploegen steeds gelijk (33) en tien minuten la ter bleef de gelijke stand steeds op het scorebord (55). Bij de rust leidde Schaarbeek met 6 7. Sparta hield nog een kwar tier stand (910) maar tijdens het laatste vierde van de wed- Ajax-jongeren wedstrijden )e Nil als keeper ntl 16 Mechelen 17 in Avanti zaterdagavond de Istrijd tegen Mechelen aan- I met cirkelspeler L. De Nil strijd sloeg Schaarbeek de 'Tiet doel, geloofden wij nooit kloof10—13 met nog 11 min de kansen van de Lebbeke- te spelen. Boumon en Troch rs. Toen na elf minuten spel hielden er nog even de moed :helen een 24 voorsprong in door Sparta terug te bren- le, bleken onze pessimis- gen tot 12—13 met nog negen he vooruitzichten gegrond minuten te spelen. Langs twee ts was echter minder waar penalty's zou Schaarbeek de Nil zorgde regelmatig overwinning weten vast te leg- ir sensatie door zijn flegma- gen Toen de einduitslag be- optreden tussen lat en pa- reikt was, zou Sparta in de Ook de Avanti spelers be- tijdspanne van één minuut nog Len dat zij hun keeper nog twee penalty's missen. Scheids- Br moesten beschermen dan rechters De Clercq en De ^oonlijk en het was duide- Bruyn bliezen in totaal 16 pe- I dat Mechelen ook niet zo nalty's Ook een rekord dach- ptterend speelde. ten wij. Doelpunten Boumon pn één minuut voor de rust 6. Troch 3, Ganzeman 1, Ver- Smedt Avanti op gelijke bestel 1, Mens 2. ir< >gte bracht en even later el k Verhofstadt Avanti op een voorsprong bracht bij" de P<|t, was het duidelijk dat de ibekenaars zich niet gewon- i gaven. Onmiddellijk na de z I trof Koen Verhofstadt 'tf zeker niet op zijn sterkst it) lelde raak en Avanti bleek aed op weg om Mechelen te jrwinnen De Lebbekenaars di wezen zelfs gehandicapt nog kken beter handbal te spe- a® dan Mechelen waarbij Lie- ae is en De Preter nooit hun ai vonden tegen de niet af rende Avanti verdediging, en na 48 min. spel Mechelen l(j ug op gelijke hoogte kwam. jonnen de Avanti supporters vrezen dat hun spelers uit- idelijk deze inspanningen niet i iden volhouden Een weer ,t, itekende Keppens zorgde ito >r sensatie door Moonen na si 1 enig mooie pas wat een v Ibeheeising heeft die Kep- ai ns volledig vrij te spelen, anti liep opnieuw uit tot 15 13 maar met nog 6 min. te Men kwam Mechelen opnieuw Avanti hoogte. Dirk Verhof- dt. weer sober maar doeltref- y, id, bracht Avanti opnieuw op x orsprong maar tijdens de aropvolgende faze dwong ichelen een penalty af die Nil deze maal niet kon stop- n 1R16 met noa twee mi- Bevordering. S.K. Grembergen 20 Brahand 16 Toen bij de rust Grembergen leidde met 94 zag het er naar uit dat zij naar een ge makkelijke overwinning steven den. De G.S.K.-ers hadden ge durende deze eerste dertig mi nuten rustig gedomineerd en ondanks Brasschaat erin slaag de schutter Seghers uit de wed strijd te houden zou Grember gen zonder te veel moeite zijn voorsprong opdrijven. Bras schaat zorgde echter voor de verrassing door bij het begin van de tweede helft een man dekking toe te passen. Dit soort «pressing» dat in de handbal sport niet zo vaak toegepast wordt en ook geen enkel voordeel biedt verraste niet temin de Grembergenaars. In olaats van van deze geboden kans gebruik te maken bleken de G.S K. jongens wel even het Noorden te verliezen zodat Brasschaat na 42 min. spel zo waar in het spoor kwam van de Grembergenaars Hans Van Haute die vanop de hoek een uitstekende wedstrijd speelde hij scoorde zeven doelpun ten bleek echter in staat zijn ploeg door deze moeilijke pe riode heen te helpen zodat tien minuten voor het einde G.S.K. opnieuw vier doelpunten voor sprong telde (1814). Bras schaat tot dan toe wel sneller op de bal, begaf het tijdens deze periode zodat G.S.K. een verwachte en verdiende over winning behaalde Ploeg H. Ven Damme, J. Van Damme 2, Van Hecke, J.P. Buyle 3, P Toolitt 2, Seghers, H. Van Hau te 7, Tom Van Haute, Dauwe 2. Trienpont 4 Helst 30 Jochewoa Aalst 8 Clubleider E. Bogaert wou het niet als verontschuldiging in roepen dat enkele spelers op het appel ontbraken. Heist was nu eenmaal de betere ploeg. Het ontbreken van doelman Caudron heeft er niettemin voor gezorgd dat de einduitslag te hoog opliep. Inderdaad, doelman Wauters, gekwetst aan de rug, kon geen beroep meer doen op al zijn mogelijkheden zodat van de dertig toegestane doelpunten er minstens tien konden vermeden worden in normale omstandig heden Heist, meer ervaren en vooral beschikkend over betere schutters, had reeds bij de rust een veilige 142 voorsprong bijeengeworpen. Jochewoa zou daarna een kwartier zeer goed «meespelen» maar het gebrek aan afwerkers liet zich tijdens deze periode weer eens sterk aanvoelen. Tijdens het wedstrijdeinde zou den de Limburgers dan nog de score overdreven hoog opdrij ven. Ploeg De Cock 1, Ecke- man 2. Redant 2, Diependaele 2, Vlasschaert De Boeck. De Troyer, De Ketelbutter en Wau ters Dameshandbal Aalst Sportief 13 R.B. Dendermonde 6 Aalst Sportief, dat duidelijk nog de naweeën kende van een «straffe» karnavalviering, heeft tot de tien laatste wedstrijdmi nuten dienen te wachten voor aleer zij een sterk aanklampend en goed spelend Ros Beiaard konden op achterstand plaat sen. De Dendermondse meis jes, waarbij J. Melis eens te meer de gevaarlijkste afwerk- sters bleek, zouden zich zelfs overtreffen zodat het abnor maal zwak spelende Aalst zich maar niet kon doorzetten tij dens de eerste helft. Toen de rust aanbrak niet 45 cijfers kon men zich zelfs afvragen of R.B. Dendermonde hier voor de grote verrassing ging zorgen. Het begin van de tweede speel- helft hetzelfde wedstrijdbeeld. Een krasselend Aalst Sportief kon zich maar niet ontmaken van het goed spelende Ros Beiaard Met nog een kwartier wedstrijd stonden beide teams zo waar nog op gelijke hoogte (55). Aalst Sportief, het ge vaar voelende, begon beter te spelen maar met nog 1,0 min. te spelen was er nog niets be slist (76). Toen kwam M. Van Delsen op de proppen. Het wilskrachtige Dendermonde be gon terein prijs te geven en eenmaal de kloof geslagen zou diezelfde M. Van Delsen Aalst Sportief nog naar een (het wed strijdverloop in acht nemende) afgetekende overwinning wer pen. Bij Dendermonde zorgde J. Melis voor vier doelpunten en L. Van Ransbeeck scoorde twee maal. Jeugdhandbal Miniemen H.B.C. Ajax 12 Mechelen 9 De Ajax miniemen besloten hun kompetitie op uitstekende wij ze. Na een eerder aarzelende kompetitiestart werd tijdens de terugronde amper één wedstrijd verloren nl. tegen kampioen Ol se Merksem. Deze maal was het Mechelen, tweede geklas seerde, die de duimen moest leggen voor dit veelbelovende Ajax ploegje. Reeds bij de rust leidde Ajax met 53. Onmiddel lijk na de rust kwam Mechelen sterk opzetten (65) maar toen Ajax keeper Maes een penalty stopte blek dit 't sein tot een nieuwe periode Ajax overwicht. Doelpunten Huyck 3. M. De Vilder 4, Van Medegael 5. Kadetten H.B.C. Ajax 9 Mechelen 12 Tegen leider Mechelen hebben de Ajax kadetten na een ver dienstelijke wedstrijd, de wet van de sterkste ondergaan. Ajax startte voortreffelijk en leidde verrassend met 41 maar Mechelen kon nog voor de rust gelijk maken. Rust 55. Tijdens de tweede helft liet het gebrek aan vervangers zich ge voelen bij Ajax en de mane blussers konden de overwin ning binnenkapen. De opvallen de vooruitgang van de Leb- beekse kadetten werd geloofd door de Mechelse leiders. DoelpuntenKeppens 4, Ver- meir 2, De Leeuw 1, Guid£ 1, De Vilder 1. Wedstrijden voor het weekèinde 9 maart 20.00 u. H.B.C. Ajax E.V. Aalst 15.00 u. Jochewoa - Ganshoren 16.00 u. H.B.C. Lebbeke - Ganshoren 17.00 u. E.V. Aalst - Avanti Lebbeke 17.50 u. Evere - R.B. Dendermonde 10 maart 15.15 u. Seraing - Avanti Leb beke 15.00 u. Denderbelle - Schaarbeek 15.00 u. Duffel - Sparta Aalst 15.00 u. Grembergse - Rosis Aalst EVA Naar aanleiding van de dubieuze kommentaar bij het filmverslag in het programma Sportweekend over de wedstrijd Avanti - R.O.C. Flémalle, stuurde Avanti secretaris Hugo Laureys een brief aan de heer Wim De Gruyter, produktieleider «Reportages en Sport». Een kopij van dit schrijven werd aan alle Vlaamse sportkranten overgemaakt. Hier volgt een uittreksel: «..maar zouden enig voorbehoud willen maken omtrent de kommentaar van uw repor ter, de heer Ivan Sonck. Wij kunnen niet akkoord gaan met de tekst, waar uw reporter het heeft over eindeloos lang rond spelen van de bal als U weet dat in deze wedstrijd door beide ploegen samen 41 doelpunten werden gemaakt in een tijdspanne van 60 minuten. Wij zijn dus niet de enigen die van oordeel zijn dat de heer Ivan Sonck in zijn kommentaren, over gelijk wel ke sporttak, met wellust blijkt rond te springen met de zwarte borstel. Aangezien Avanti keeper Ladhari zijn verblijfvergunning in België niet verlengd zag, moest L. De Nil (met succes ten andere) plaats nemen tussen lat en palen. De andere Avanti keeper, W. Bogaert, was wel aanwezig als toeschouwer maar weigerde te spelen. Naar een Avanti bestuurslid ons meedeelde wou Bogaert spelen op voorwaarde dat bij het einde van het seizoen hem een onvoorwaardelijke overgang werd toegestaan en bij niet-naleving van deze overeenkomst moest Avanti aan W. Bogaert een schade vergoeding betalen van 100.000 F. Avanti kapitein Moonen noem de dit een vorm van chantage waar Avanti niet kon op ingaan. Zijn alle bruggen nu opgeblazen Opleidingscurssen 1974 - Handbal - Bloso In samenwerking met de B.H.B. organiseert B.L.O.S.O. een cur sus voor technici in handbal. Er zijn vier niveau's a) animator30 u. les 10 uren stage b) hulpmonitor60 u. les 20 uren stage c) monitor90 u. les 30 uren stage d) trainer150 u. les seminaries, clinics enz. en het maken van een persoonlijk geschreven werk. Deze cursussen worden gegeven door bekende binnen- en buiten landse trainers. Toelatingsvoorwaarden om tot een bepaald ni veau te worden toegelaten, dient men steeds het onmiddellijk er aan voorafgaand brevet te bezitten. Licenciaten en regenten L.O. worden rechtstreeks tot de cursus van monitor toegelaten. Deel neming aan de kursussen alle inlichtingen te bekomen bij de clubsekretarissen. Wij kunnen niet anders dan dit initiatief toejuichen en iedereen die zich in deze sporttak wil vervolmaken deze kursussen sterk aanbevelen. Dameshandbalclub Avanti - Femina stuurde ons een uitnodiging voor hun verkleed Half-Vastenbal op zaterdag 9 maart 1974 in de zaal Casino, Laurierstraat, Lebbeke. Met de D.J.'s Will Har ding - Johny en studio Proba wordt dit half vastenbal zonder twijfel een topper. Centra voor conditietraining De Dienst Competitiesport van het BLOSO organiseèrt in ver schillende steden trainingen voor topatleten om hun fysieke con ditie te verbeteren. Er zijn in ieder centrum out-doortrainingen (coss - wandeling) en indoortrainingen (powertraining). De centra zijn van het nodige materiaal voorzien en de trainingen zijn kos teloos. Te Aalst in de turnzaal Stedelijke Zwemclub op de Capucienen- laan werd een dergelijk centrum voorzien. De trainingsuren zien er uit als volgt, dinsdag en donderdag van 19 u. 30 tot 21 u. 30. MonitorVan De Maele Hugo, Klaterlaan 70, Aalst. Sterk aan geraden voor handbalspelers. Het sekretariaat van Avanti Lebbeke is nu in handen van de heer Hugo Laureys, Langestraat 92, Lebbeke en wij zouden aan onze informatieopdracht te kort schieten als wij de heer Frans Van Biesen niet vernoemden als nieuwe voorzitter van H.B.C. Ajax. Nieuwe reeksindeling Voorstellen om volgend seizoen de eer ste nationale afdeling te beperken tot tien ploegen zullen heel waarschijnlijk ingediend worden op de eerstkomende A.V. Hiertoe zouden de vijf laatst geklasseerden van het seizoen 1973-1974 dalen naar een nieuwe reeks die zou gevormd worden samen met de vijf eerst geklasseerden van de huidige tweede nationale. Wij zullen later hier dieper op ingaan, maar naar ons gevoel dient hier de nodige aandacht aan geschonken door alle clubs. Een kompetitie met slechts 10 clubs lijkt ons geen vooruitgang. Slechts een paar clubs kunnen in dit geval de overige tijd be steden _aan buitenlandse kontakten e.d. Lopen de handballeiders niet te hard van stapel Is een uitbreiding in de breedte niet veel noodzakelijker Er bestaat een reële kans dat Brabo Denderbelle volgend'seizoen met een damesploeg van start gaat. Een eerste oefenwedstrijd werd reeds gespeeld tegen H.B.C. Lebbeke. Voor alle inlichtin gen lokaal Rachel. EVA Zondag hadden de clubkampioen- schappen van AC Denderland plaats. Het viel "de atleten niet gemakkelijk op een drassig en modderig parcour streden ze tot het uiterste. Eén voordeel hadden ze ze kregen een echt mooi lenteweertje dat zorgde voor de nodige supporters. De seniors jongens hadden 8 ron den vior de boeg. Reeds van het begin af aan waren de eerste Sadeleer en Freddy Van Weyen- twee gekend, namelijk Eric De berghe Ze behaalden verdienste lijk de 1e en de 2e plaats. Luc Taminau (3e) wist gedurende de ganse cross Karei Michiels (4e) achter zich te houden, die op zijn beurt rekening moest houden met een in een form zijnde Roger De Witte (5e). Vercammen behaalde de 6e plaats gevolgd door De Troch .(7e) en Moens (8e) De reeks veteranen bezorgde een eerste plaats aan Fr. Van 'Rans beeck die in uiterst goede kondi- tie verkeerde. Van Herreweghe, goed vertrokken, behaalde de 2e plaats, gevolgd door Roels (3e). Waterschoot (4e). Waegeman (5e) en Cassiman (6e). De reeks juniores zorgde voor een korté sensatie Putteman viel groot- en kleinhandel in bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora Verastenstraat 2-4 Tel. 053-222.15 H.B.C. AJAX - E.V. AALST Zaterdagavond om 20 uur wordt er misschien veel duidelijk in verband met de degradatie. In de Grembergse sporthal ontmoeten Ajax en Een dracht elkaar in een wedstrijd die meer inzet heeft dan de klassieke vier punten. Weet Ajax te winnen, dan zetten zij een hele stap in de richting van het behoud en komt E.V Aalst op nieuw in slechte papieren In het omgekeerde geval lijkt het ons duidelijk dat E.V. Aalst een definitieve stap zet in de richting van het be houd Het is eigenlijk jammer dat twee Vlaamse buurtploegen onder elkaar gaan uitvechten wie volgend seizoen een klasse lager speelt. Wij rekenen op een sportieve wedstrijd en moge de beste het halen. in een beek. Maar niets hinderde hem, zodat hij uiteindelijk de overwinning behaalde. Van Riet (2) en Cool <3e) volgden voor een moedige Van Den Abbeele (4e). De scholieren jongens lieten ook zien-wat lopen is op een zondag morgen eerste werd Maes, 2e Van 'Damme, 3e Inzé, 4e Velde- man en 5e Verbeeck. Van den Berghe behaalde de eer ste plaats in de reeks kadetten. gevolgd door De Troch 2e. De Maersschalck 3e, Verheyden 4e, Inzé 5e. Van de Meersch 6e. Geerts 7e en Hendrickx 8e. 'De reeks miniemen jongens le verde de volgende uitslag op Ie Van Den Bosnche. 2e De Man. 3e De Witte. 4e Van Beveren. 5e De Troch. 6e Vn Hooimissen. 7e Delvart en 8e Geerts Dat de allerkleinsten even goed kunnen lopen op een zondagmor gen, bewijst de volgende uitslag. In de reeks pupillen Jongens be haalde Vercammen de eerste plaats, gevolgd door Van Haute 2e. Van de Meersch 3e, Vercam men 4e, Schel lekens 5e, Van Acker 6e, Waterschoot 7e. De Meersman 8e, Van Cauwenbergk 9e., Roels 10e, De Man 11e. Fie- rens 12e. Scbellekens 13e, Del- cart 14e en Van Ransbeeck 15e. De scholieren.^juniores en senio res meisjes ondervonden iik goed welk een hard parkoer op hen wachtte. De Ridder liep de reeks seniores, Verbeeck met de ju niores. M. Van Muylder werd ver dienstelijk eerste bij de scholie ren gevolgd door M. Boon (2e) en I Van Muylder (3e). De kadetten meisjes weerden zich flink eersue werd Van de Moor tel, 2e Verbeke, 3e Van Rans beeck. 4e Steeman, 5e Delcart en 6e Cornelis. Los tekende de eerste plaats op bij de miniemen Uytendaele de 2e. De Vriendt de 3e en Verhelst de 4e. Ten slotte behaalde J. Doorns de eerste plaats bij de pupillen Van Haute de 2e. Seghers de 3e. Los de 4e, Van Muylder de 5e en Vercammen de 6e. Dat de klubkampioenschappen bij A.C Denderland altijd mogen rekenen op een grote deelneming blwijst het volgende hun colle ga's van Gremebrgen zorgen te vens ook voor schitterende pres taties Sen j 6e Vercammen en 7e De Troch. Kad. j Inzé. 5e Min. j. 7e Delcart. Pup J 6e Ma Acker, 9e Van Cau wenbergh, 12e Fierens, 14e 'Delcart. Pup. m 1e J, Dooms, 5e Van Muylder. Min. m. 3e De Vriendt. Kad. m. 1e Van dl Miortel, 5e Delcart, 6e Cornelis. Schol, m M. Van Muylder Ie. 3e I. Van Muylder. .Zaterdag aanstaande, 9 maart - 20 uur Boonwijk-Sint-Gillis. JAARLIJKS BAL van A.C. JAARLIJKS BAL VAN A.C. DENDERLAND Volgende sportlaureaten worden gevierd - Linda Verbeke werd provinciaal (kampioene op de 200 m. - Eric De Saedeleer werd 3e op de Belgische kampioenschappen 800 m. met een tijd van 1 '52"2 Tevens worden de volgende atle ten gevierd: - Arthur Man Damme kampioen van België in de reeks vete ranen boven de 60 Jaar. - Freddy Putteman .kampioen van België, scholieren, in de veld loop voor staatsscholen. - Linda Verbeke en Albert Leys prov kamp. op de 200 m. JON$ GEHUWDEN Zoeken te huren tussen Biwael-AatetofBr. Leuven of omgev. mot gemoklia- Mjke verbinding naar centrum Sted - kleine vffta, huisje of ap partement moge!, met cbauffage en badkamer, ong. 3-4000 Ir. SchrijvenEt. Oe Groote 37 Leö- pold III laan 3030 HEVERLEE GOOSSENS Assorantiebedrijf. "s-Gravenstraat 186. Ciinge (Nld.) zoekt in België kontant assuran tieportefeuilles te kopen. Tel. 01 -311140 - 2690 2964

De Voorpost | 1974 | | pagina 27