Baasrode Berlare Berlare Moorsel Baardegem De Voorpost - 15-3-74 - 13 zaterdag 16 maart in de zaal Scaldis, orpstraat te Baasrode geeft de Orde van Palingboer haar bal van de Prins, en kan er ten dans vanaf 21 u. irfLETIEKKLUB OLYMPIA zondag 17 maart om 20 u. in de zaal ouwershuis, Rosselstraat, T-dansant met -r' ijsuitreiking van de interscholen- en leger- in< oss. Gastvedetten Gaston Roelants en erman Mignon. e V.L.V. zondag 17 maart algemene vergadering n 14.30 u. in de bovenzaal van de Volks- ing. 310 an TEKBOLLING. het café Het Wit Paard heerste zaterdag- iu.r' ond nog geen verkiezingssfeer en toch n.n 6rd er hard gestreden voor de overwin- ng maar dan in stekbolling waaraan 44 ifhebbers deelnamen. Het werd tenslotte an tweestrijd tussen twee naamgenoten, 'n I Bestrijd die gewonnen werd door Frans irgeylen, Wipakkerstraat te Berlare, voor lans Vergeylen, Heide te Berlare, 3. Frans iuninckx Berlare - 4. Frans Casteleyn arlare - 5. Frans Heuninckx Berlare - 6. irel Vergauwen Berlare - 7. en 8. Frankie aa chatteman Gent - 9. Prosper Haentjens ch i|£ In de slotbolling met 25 deelnemers >rg as Karei Vergauwen de baas. Hij legde og sslag op de eerste en de tweede plaats, ooi Jan Buysse Zele - 4 Cesar Dauwe Ber- inir 6 - 5. Remy Van Henden Berlare. ke m MPIOENSCHAP VAN BELGIE i w EKBOLLEN. hel bolders in Berlare deinzen voor niets en 'ug. Vorig jaar kregen wij niet alleen de n 1 Idvermaarde en geslaagde Europese re- ork rdpoging van de Katrollevrienden, maar bei k het Belgisch kampioenschap stekbol- tuu l van de club «Onder de Toren». Toen nal I'd Maurice Carré van Schellebelle ge- jen tond. Heden zaterdag zal hij in het café of >za op het Dorp zijn titel moeten verde- e I Sen tegen het kruim van de stekbolders. •rig jaar won hij het pleit voor Gerard Spaerkeer en Frederik Bicqué. Worden dit terug de mensen waartussen het zal gaan of komt een andere kandidaat opdagen Een antwoord hierop hopen wij U volgende week te kunnen geven. Het belooft in elk geval een spannende strijd te worden te meer dara verschillende waardevolle prij zen op de laureaten staan te wachten. De wedstrijd vangt aan om 18 u. AB. VERANTWOORD SPEELGOED. Het NWK nodigt alle belangstellenden uit op de edukatieve zitting van maandag 18 maart te 19.30 u. in het lokaal van het Kinderwelzijn, Molenvenne, 1, Berlare. DE H. SCHREURS ONDER GROTE VOLKSTOELOOP TEN GRAVE GEDRAGEN. Zoals wij vorige week hadden willen aan kondigen, overleed op 3 maart, de heer Leon Schreurs in de kliniek te Dendermon- de aan de gevolgen van een hartinfract. De ongeluksmare sloeg maandag in de loop van de dag in als een bom. Het was dan ook te verwachten dat een grote massa de afgestorvene naar zijn laatste rustplaats zou vergezellen. Inderdaad de 48 jarige heer Schreurs stond volop in het volle leven zo wel op zakelijk als op politiek gebied. Sa men met zijn onlangs overleden vader, de heer August Schreurs, had hij een bloei ende transportonderneming uit de grond gestampt, die pas nu eigenlijk tot volle ontplooiing kwam. De heer Leon Schreurs was gewezen gemeenteraadslid van de PW te Berlare, en oefende nu het mandaat uit van voorzitter van de PW-afdeling Berla re, bestuurslid van de PW-arrondissements- federatie Dendermonde, lid van het fede raal comité PVV - Arrondissement Dender monde, bestuurslid van het Syndicaat der Autocamionuitbaters van Vlaanderen. Hij fungeerde tevens als 2e kandidaat plaats vervanger op de PW-kamerlijst Dender monde. Het zal dan wellicht niemand ver wonderen dat een zo aktief man, aan het leven ontrukt op een zo onverwachte ma nier, door een overtalrijke menigte naar het graf werd geleid. Aan het rouwhuis was het een drukte van belang toen ontelbaren een laatste groet kwamen brengen. Voorop in de lijkstoet stapte de lib. fanfare St.-Ceci- lia versterkt door talrijke muzikanten die zowat van overal uit de streek waren af gekomen. Er waren zoveel bloemstukken aangebracht dat een tweede dodenwagen moest worden bijgehaald om die allemaal te kunnen vervoeren. Leden van het verzet en prominenten van de PVV stapten op als slippendragers. De kerk was te klein om aan iedereen een plaatsje te kunnen bezor gen. Aan het open graf werden lijkreden uitgesproken door de hh. Walter De Graeve en Frans Verberckmoes. Mogen de talrijke blijken van deelneming voor Mevr. Schreurs de kinderen en de familie een troost zijn in hun diepe smart. Wij sluiten er ons ten volle bij aan. AB. KAARTERSKLUB OPRECHTE BROEDERS Bij de vierde kaartavond voor het klubkam- pioenschap der Oprechte Broeders in café Chantant kregen we volgende uitslag te no teren 1) Van Hoesen Joris en De Vlees schouwer Raphael, elk 1437 p.; 2) Blockeel Albert en Verstraeten Frans elk 1356 p.; 3) Van Malderen Alma en Piscador Domien elk 1285 p.; 4) Canuyer Raymond en Van Der Beque Georges elk 1123 p.; 5) Van Hauwe Frans en Verbeke Hector elk 1096 p.; 6) Van Goethem Gerard en Vergeylen Maurits elk 1021 p.; 7) De Palmenaere Yvonne en Op- dorp Remi elk 1002 p. KAARTERSKLUB DE GAVERVRIENDEN Bij kaartersklub De Gavervrienden was het zaterdag 9 maart de tweede kaartavond voor het klubkampioenschap. Niet minder dan 28 klubleden kampten er voor de punten. Lo kaalhouder Cyriel Van Acker volhardde in zijn stunt van vorige maand door terug nul punten op te halen, zodat de rode lantaarn bij hem in veilige handen berust. Volgende leden staan er nu met 30 pt aan de leiding Van Weyenberghe Robert, Van Hauwermei- ren Alois, Van Acker Maurits, Cobbaut Henri, De Meyer Roland, Carré Camiel, Adam Ste phanie, De Bock Eddy. EINDUITSLAG DER TOMBOLA DORPSFEEERIEN Vorige week was het de einddata der af te halen prijzen van de tombola welke was ingericht door de handelaars van Dorp-Cen trum. Men bezorgde ons volgende winnaars: Wint de 50.000 fr. Petrus Haentjes, Brug straat 25, Berlare. Wint de 20.000 fr. Arthur Van Den Abbeel, Boterhoek 12, Wichelen. Wint de 10.000 fr. Franqois Geerinck, Dorp 74B, Berlare. De 20.000 fr. werd gewonnen door het reservenummer door het nr 118328 niet is uitgekomen. BIJ KAARTERSKLUB DE VRIENDEN Gevolge het overlijden van lokaalhoudster Mevr. Emiel Heirman - Germaine Roelandt, is de kaartavond (zondag 3 maart) van bo venvermelde kaartersklub uitgesteld tot vol gende maand (eerste zondag). Naar men ons meedeelde blijft het klublokaal bestaan in het huidige lokaal. De verloren kaarting der maand maart zal worden ingehaald op de eerste zondag der maand mei. NA HET S.K. BERLARE BAL Op zaterdag 23 februari was het het 4de grote bal van voetbalklub S.K. Berlare in de zaal parochiehuis. Men mag zeggen dat het een overdonderend sukses is geworden. Zo wat de belangstelling als de massa prijzen der grote tombola betreft. Waaruit we be sluiten dat de Berlaarse bevolking het be stuur en de ganse ploeg goed gezind is. Het orkest van Roy Larry en The Golden Lilies zorgden ervoor dat de sfeer steeds op zenith werd gehouden. Burgemeester Leys en klubvoorzitter Remi Buyle openden met hun dames het bal. Het klubbestuur dankt langs deze weg alle neringdoeners welke door de milde schenking der vele gratis prijzen voor hun tombola de zeer gewaar deerde steun aan hun voetbalklub lieten ver wezenlijken. Verder gaat ook de dank naar alle bereidwillige medewerkers en de vele bezoekers, en geeft men rendez-vous voor volgend jaar voor het vijfde klubbal. BIJ BOLDERSKLUB KATROLLEVRIENDEN Krulboldersklub Katrollevrienden zijn sinds vorige week terug van start voor hun tweede halfseizoen. Kamiel Vlaeminck in volle form bevestigde zijn goede konditie en staat nu met 2 punten voorsprong aan de leiding 1) Vlaeminck Kamiel 37 p.; 2) Bonnaerens Jozef 35 p.; 3) Van Lokeren Michel en Van de Wiele Aviel elk 31 p.; 5) Bicqué Abdon 22 p. Rode lantaarndrager (zonder eenmaal te ontbreken) is er met 0 p. Karei Van Geert. BIJ PRONOSTIEKKLUB VOORUIT Bij pronostiekklub Vooruit in café Volkshuis kregen we vorige zondag 10 maart volgende uitslagen te noteren Wekelijkse winnaars zijn er Roggeman Annie en Nelis Constant elk 9 p.; Bonnarens Jozef, Van Houdt Ro sette, Van Keer Gilbert, Bruylandt Marcel, Malijster Danny, Vergauwen Abdon en Van De Meersche Emilienne. Het klassement is er als volgt 1) De Cock Stephanie 156 p.; 2) Buyle Yvienne 156 p.; 3) Roels Roger 152 p.; 4) Van der Straeten Hector 151 p.; 5) Van De Meersche Willy 150 p. BIJ BELOTTERSKLUB DE PUYDT Zaterdag 15 maart om 21 u. is het de vijfde kaartavond voor het klubkampioenschap bij belottersklub De Puydt in hun klublokaal, café Richard De Puydt op het Dorp. Café Zilverspar Zondag 3 maart 3 winnaars, nl. Albrecht Arbijn, Hersens Alfons en Henk ze winnen elk 26 bierbons. Zondag 10 maart 2 winnaars nl. Martine Van Der Linden en Etienne Ver holen, elk 40 bierbons. Café Parochiehuis Zondag 3 maartAlfons Blindeman 8 p.; Rita Van Hauwermeiren, Marcel Van Mal deren, Jean Van Vossel en Maria Mertens elk 7 p. Zondag 10 maartGabrielle Tac- kaert, Willy Verheyden en Willy Jespers elk 6 p. Klassement is als volgt1) Jules Bon naerens 110 p.; 2) Rita Van Hauwermeiren 109 p. BIJ DE PRONOSTIEKERS Vorige week zijn de pronostiekuitslagen we gens plaatsgebrek niet kunnen verschijnen. We geven ze nu voor beide weken. Café Pondorosa Zaterdag 2 maart Omloop Het Volkéén winnaarRobert Blanquaert wint 32 bier bons. Zondag 3 maart Brussel-Kuurne plus Omloop van Limburg. Twee winnaars Wal ter Blanquaert en Freddy Van Linter, win nen elk 10 bierbons. Café Chantant Zondag 3 maart een winnaar met 8 p., nl. Armand Vermassen. Zondag 10 maart een winnaar met 10 p., nl. Serphien Caljon. Het klassement is als volgt1) Seraphien Cal jon 125 p.; 2) Ivo Verhaegen 122 p.; 3) Ro bert Rosée, Kamiel Raemdonck, Dianne Os- selaere, Alfred Tackaert, allen 121 p.; 4) De Rouck Antoine 120 p. Café 't Blondjen Zondag 3 maart 5 winnaars in café 't Blond- jen nl. Pannekoek Maria, Nelis Franky, De Sutter René, Osselaere Karine, Malin Pa trick, elk 14 bierbons. Zondag 10 maart één winnaar, nl. De Kegel Jozef wint 65 bier bons. Petrus Haentjens ontving uit handen van voorzitter Paul De Bruyne de check van 50.000 fr., eerste prijs der eindejaarstombola «Feeëriën Dorp Centrum». De Gavervrienden richtten een nieuwe kaartersklub op te Berlare.(r) Café Romeo Zondag 3 maart 8 winnaars, nl. Luc Dierickx, E. Van Kerckhove, Roger De Coninck, J. Van Acker, R. Van de Wiele, Alfred Fruyt- hof, Gilbert Vergeylen, Etienne Janssens, elk 5 bierbons. Zondag 10 maart één winnaar, ni. Leon Poppe wint 38 bierbons. Café Normandie Zondag 3 maart 4 winnaars in café Nor mandie nl. Buyst Maurits, Baeyens Jacque line, De Winter Mathilde, De Rouck Dany, elk 11 bierbons. Zondag 10 maart 5 win naars, nl. De Coster Annemie, Baeyens Jacqueline, De Vos Kamiel, Verhaegen Ivo, Janssens Jozef, elk 9 bierbons. BELOTTEN OP KRUIS. Op zaterdag 16 maart gaat een grootse be- lotterswedstrijd door in café Kabien bij Xa- veer Vercauteren. Begin te 19.30 u. - 500 fr. vooruit. Inleg 20 fr. Op zaterdag 30 maart gaat een gelijkaar dige wedstrijd door in het lokaal van S.K. Kruis. Houtenkruis 28. De kaartliefhebbers zullen hier zeker aan hun trekken komen. S.K. KRUIS. S.K. leed bij Ocarina Aalst een 3-0 neder laag in een vinnig betwiste derby. Geduren de de eerste helft kon S.K. gelijke tred hou den en kwam zelfs dicht bij een doelpunt langs Frans Vermeiren. Na de rust onder ging Kruis de wet van de sterkste. In een tijdspanne van 10 minuten stond de eind stand op het bord. S.K. II overwon FEB Europe met 3-1. Doel punten van Eddy Heiremans en Guido en Jef Callebaut. Willy De Mey organiseerde zijn verdediging op prachtige wijze, doch even voor het einde konden de bezoekers de eer redden. BLOED GEVEN. Op zondag 24 maart gaat de driemaande lijkse bloedinzameling door in de Zusters- school, Kloosterstraat 14, van 9 tot 12 uur. Wij verwachten ook u om een mensenle ven te helpen redden. BRANDEN. Maandagavond omstreeks 19 uur werden de gemeentelijke Brandweerdiensten opge roepen. Er was brand ontstaan op de zol derverdieping van de woning van Emiel Cop- pens-Bosmans, Eksterken 2. Door het snel ingrijpen kon erger worden voorkomen. Ver meldenswaardig is wel dat enkele jaren te rug op dezelfde zolder van dezelfde wo ning eveneens brand uitbrak. Dinsdagavond, iets later, dienden de brand weerlieden opnieuw op te treden. Ditmaal was een vuurpoel ontstaan in de opslag plaatsen van het landbouwbedrijf van brandweerman Willy Callebaut, Avouéstraat 11 Nogmaals mag het doelmatig ingrijpen van de plaatselijke diensten worden ver meld Doch hier ging de ganse voorraad hooi in de vlammen op. Een gedeelte van de dakbedekking van de half open opslag plaats werd vernield Een landbouwmachi ne werd eveneens fel beschadigd. K.L.J. Meisjes Zondag 17 te 14 u. vergadering voor Jong-K.L.J. (14 - 16 j.) Dinsdag 19 te 19 uur groepsmis. Zaterdag 23 te 19.45 uur ontspanning. Jongens Zondag 17 maart deelname aan de K.L.J.-veldloop te Ertvelde. Vertrek rond 11 uur en thuiskomst rond 18.30 uur. Men verwacht zoveel mogelijk deelnemers. FILM. Op zondag 24 maart Jaarlijkse filmverto ning ingericht door de K.L.J.-jongens. Te 14 uur: Kleurfilm «Lassie, Ereburger». Inhoud: Lassie verlaat het graf van zijn overleden meester niet. Een nieuwe agent wil de hond neerschieten, wat grote opschudding verwekt. Inkom 15 fr. Te 19 uurKleurfilm «De man van Rio» Gezien het fantastische karakter van deze bewogen avonturen, waarvan de suspense steeds wordt gekompenseerd door komi sche aspekten, zal men de gebruikelijke e- lementen van het genre (moord, schaking, achtervolging, enz niet ernstig nemen. Komisch en spannend! Inkom 40 fr. KAATSEN STEVEN. Op zondag 17 maart en niet op zaterdag 16 maart zoals gemeld speelt kaatsklub Ste ven Immo Sonck zijn eerste oefenwedstrijd tegen Welle. De tegenstrevers uit Welle lieten weten door onvoorziene omstandighe den niet te kunnen spelen op zaterdag. Het bestur van Steven hoopt op uw aanwe zigheid, zaterdag te 15 uur, om u haar ver nieuwde formatie te kunnen voorstellen. ONGEVALLEN. Zondagnamidag kwam, door onbekende om standigheden, de wagen bestuurd door de heer Evenepoel uit Hekelgem terecht in de betonnen afsluiting van Philemon De Smedt Kapittelstraat 11. Benevens een gedeelte lijke vernieling van de afsluiting, hoge ma teriele schade aan het voertuig. In de Rijgerstraat kwam het tot een aanrij ding tussen de voertuigen van André Van- derperre uit Moorsel en A. Van Campenhout uit Opwijk. Er was een licht gewonde. Geboorte Cosijns Annouschka, dochter van Etienne en Roggeman Nicole, Sint-Gudulastraat 4. Hebben de gemeente verlaten De Ridder Gaston, Spruithoek 2, naar Et terbeek, Generaal Jacqueslaan 292. De Cre- mer Emilienne, Kruisabeel 30, naar Idegem, Steenweg op Geraardsbergen 2B. Van der Borght Maria en dochter Van den Broeck Anne Marie, Rijgerstraat 23, naar Aalst, Al fred Nichelstraat 24. Het gezin Remi Cami-Riemkens, Kruisabeel 73, naar Wieze, Kapellestraat 7. Het gezin Joseph Roggeman-Bessems, Molenkouter- baan 5, naar Londerzeel, Topmolen 39. Van den Steen Marie Thérèse en kinderen Bae- ten Cindy en Philip, Houtenkruis 28, naar Bonheiden, Spiekelei 4. Sanders Pierre en Van den Eede Sonja, Groenstraat 33, naar Meldert, Kokerijstraat 250. Heyvaert Rudy, 9, Koebrugstraat, naar Aalst, De Coninckstr., 21. AMUSEMENTSAVOND. Op zaterdag 16 maart gaat in de Kloos terstraat 14 een grootse amusementsavond door met het orkest «The Goebby's». Be gin te 21 uur. Inkom 50 fr. Hieraan is te vens een prachtige tombola verbonden. Eerste prijs Frigo. Tweede prijs Stereo installatie voor auto. De opbrengst van deze avond komt ten goede aan de vrije gesub sidieerde meisjesscholen. VERLOOFDENWERKING. Op zaterdag 16 maart spreekt E.H. Becaus over «Huwelijksmoraal». Op vrijdag 22 maart vertelt Mevrouw Temmerman uit Gent uit eigen ervaringen «Huwelijksspiritualiteit». Deze bijeenkomsten zijn telkens in het KLJ Heem te 20 uur. Alle verloofden worden vriendelijk uitgenodigd. KAATSKLUB GROENENDALERS. Op zaterdag 16 maart wordt bij Wed. Ver- meir, Groenstraat 38, een groot mosselfeest gehouden, ingericht door en ten voordele van de kaatsklub Groenendalers. TOMBOLA BILJARTKLUB B.C. MOORSEL. Lokaal Dorp 8 Moorsel (Café Tipken) 5809 6328 3527 3036 2222 6252 1256 6212 4636 6235 5601 4427 1188 3093 1625 5754 6128 2364 2592 1651 2993 3817 4517 5595 4957 4006 5697 6121 3683 4505 1749 3330 2478 5793 4723 4814 5035 6180 3951 1084 3096 5632 6374 4782 5193 1256 3810 5978 1483 2362 2834 Prijzen ten laatste af te halen op 1 april 1974 in het lokaal. Wij danken voor uw steun. Geboorte Uyttersprot Cindy, Europastraat 75. Overlijden Verbeemen Louis, Molenstraat 3. Vertrokken Van Ransbeek Jan Frans, Eerdegemstraat, naar Lebbeke, Schuurkensstraat. Ingekomen Spinette Francine, Kapellestraat, komende van Wieze. VERKLEED BAL. Ter gelegenheid van het gouden jubileum v. toneelkring «Hoop in de Toekomst» werd in de zaal «Ons Huis» op 9 maart een ver kleed bal ingericht. De ingang was koste loos. Het werd een treffer van formaatveel volk, prachtige en originele kostumering, en bovenal een gezellige sfeer. De jury stond dan ook voor een zeer lasti ge taak. Mej. Van den Steen werd als lau reate spontaan toegejuicht. Naar het bestuur ons verzekerde krijgen we volgend jaar een tweede uitgave en ge zien het ereste succes, zullen de prij'zen geïndexeerd worden. BELASTINGEN. Op dinsdag 19 maart 1974 van 9 tot 11.30 u. en van 13.30 tot 16 u., ten gemeentehuize, speciale zitting voor het invullen van de aangiften der direkte belastingen. Inkomsten 1973. Gelieve u van nodige stukken te voor- T-DANSANT. Op zaterdag 23 maart richt de plaatselijke scoutsafdeling een T-Dansant in met «Stu dio Melody». Dit gaat door in de zaal «Ons Huis», Hoogstraat 86. Inkom 40 fr. Voorver koop 35 fr. TWEEDE VOLKSCONCERT. Ingericht door de Koninklijke Harmonie St.- Cecilia in de zaal Panter Bar op zaterdag 23 maart. Dirigent A. De Boeck. Met Mare De Poorter (picollo), Jozef Kiekens (trom pet), Tony Van der Goten (trompet) en Ma rie Paul Coen (drums). Dit alles geleid door animator Louis Baert. Inkom 50 fr. Deuren 19.15 uur. VOETBAL. V.J. behaalde nu 6 punten op 6. De laatste wedstrijd van V.J. I tegen Melle werd door een talrijk publiek bijgewoond. Gedurende de eerste helft was V.J. de meerdere. Pol- leke Janseghers trok mee in de aanval en van buiten, de grote rechthoek vuurde hij een loeier af die tegen het net plofte. Na de rust was het spel meer verdeeld en Pier re Van de Velde bracht «de stand op 2-0. Op vrijschop zouden de bezoekers verdiend de eer redden. V.J. 2 ondernam een lastige verplaatsing naar Herdersem. Na een 1-0 voorsprong van de thuisploeg kwam een V.J. offensief dat met 2 doelpunten werd beloond. Met deze overwinning blijven de reserven in strijd voor de titel. De jeugdploeg, op bezoek bij Neigem, han teerde de grove borstel. De thuisspelers werden met 8-2 ingeblikt. Volgende zondag is Hansbeke op bezoek bij V.J. 2. Tussen de beide titelkandidaten mag een harde strijd verwacht worden. Kampioen Voorde A komt in de voormid dag op bezoek. Dezen moeten geen ge schenken verwachten van onze jeugdploeg. 12ING- EN MUZIEKAVOND n zaterdag 16 maart om 19.30 u. in zaal ilkskring, optreden van Denise De Weerdt, f Burm en Glen Rock. Een organisatie n de Kon. Harmonie St.-Cecilia Lede. NDELIJK. agin deze week heeft het de Bestendige aputatie van Oost-Vlaan^eren behaagd 'n invang te maken met de herstellingswer- jn aan de provinciale baan Dendermon- lu hMechelen op het grondgebied van de imeenten Dendermonde, Baasrode en 3 iggenhout. Voorlopig heeft men er zich e beperkt de putten tot 20 cm diep in het irifegdek op te vullen, zodanig dat de dui- io nden automobilisten die dagelijks van de- weg gebruik maken de indruk krijgen een kakkewalk te rijden. Dienstdoend irgemeester Veyt van Baasrode verklaar- ons dat hij van de provincie de verze- ring gekregen heeft dat een nieuwe laag (alt boven het bestaande wegdek zal aan bracht worden, en dit onmiddellijk nadat putten zullen gevuld zijn. Niets te vroeg u men zo zeggen, als men rekening houdt het feit dat deze weg zich sinds 3 inden in erbarmelijke staat bevindt, irschijnlijk hebben de bestendige depu- 's het in de jongste weken te druk gehad it de verkiezingsstrijd zodat de herstel van de weg Dendermonde - Mechelen it kon wachten. Bij ons weten is ons blad (t enige dat deze toestand sedert drie we- aanklaagt. Eindelijk heeft men van o- 'heidswege ingezien dat onze aanklacht ter dan gegrond was. jvamen de gemeente bewonen let gezin Georges Hendrickx, komende uit rembodegem, vestigde zich in de Kerk- 78. ieten de gemeente il Verheyden, Theo Vermeylenstraat, vertrok naar Scherpenheuvel. It gezin Joseph Leroy-Van Pollaert, Distel- 57, vertrok naar Puurs, t gezin René Van Nerum-Huppertz, Vlas- :N ïbroek 67, vertrok naar Dendermonde. "Iiwelijksafkondigingen. alter Schelkens, paswerker, met Maria Sy- rle ons uit Kapellen op de Bos, bediende. }l nile Verhulst, fabriekwerker, met Nicole lerens, bediende. an-Pierre Van Den Broeck, bediende, met lia Sarens uit Merchtem. anpois Vermorgen, lederbewerker, met ara Van Den Broeck, fabriekwerkster. der Ka uitreiking prijzen nationa- jeugdwedstrijd. Links de gastvrouw

De Voorpost | 1974 | | pagina 13