i EMATIÖNALERSLIJN BLEEF STOM VOLLEY Voetbaltornooi der stad Aalst SETOKVERBOND KAMPIOEN E. WELLE DUBBELE CIJFERS Liefhebbersvoetbal Minitornooi der stad Aalst FEB EUROPE BEKERT0RN00I De Voorpost -15-3-74; 27 t Voor onze nationalers werd het afgelopen week-end maar een flauw beestje. Avanti Lebbeke verloor voor eigen publiek tegen Messidor Vorst met 0-3 terwijl VK Aalst tegen leider Rapid St.-Niklaas een 1-3 haalde. Is dat de reden dat we het nu zonder enige commentaar moeten stellen ire( ij Juvenes Zele vingen we bot, e 1 it wordt hopelijk geen be- ,ai netting in Zele want om daar st' at informatie te verzamelen oet men al heel wat geluk ri ibben, zodat we ons tot Zulte ;j£, andden waar men liet ver- üj aan dat er «troubles» waren j de Zeienaars. 1s ij de dames noteren we heil- er ime zegepralen van Gilvoc licj egen Lovendegem en Berlare ;k p Exclusiv Ronse). >rste provinciale 3rouhlmann Zelzate 3 |aP Kangoeroes Aalst 0 1 Pat de degradatie voor de Kan- '°njeroes uit Aalst en feit is was el al enkele weken geweten. z< it doet echter niets af van de rsli nbities met dewelke de Aals- en naars elke week starten Vinnen» is inderdaad nog al- het parool, en dat was ouwens zaterdagavond voor in goed gevulde Zelzaatse lorthall weer het geval. De isten liepen uit tot 46 en elden deze tweepuntenvoor- rong tot 8—10. De enkele eegestoomde getrouwen wre- ii zich de ogen uit toen de llei themden zelfs naar 9—12 ngen en dit met enkele achtige aanvalsbewegingen st nettrio Hoste - Swaelens - in Renthergem moest het en waarmaken. De midden- peler kreeg drie passes toe- tspeeld doch ving bot. Kuhl- ann sloeg terug tot 12—12 en meer daar nog een betwist te 're da' aan ^u'ssPel8fs 'se 'rd toe9eker|d. moest Aalst et een 1512 genoegen ne- en. inder Van Caelenbergh en at Claude De Smet in de oeg stond Aalst ras op 6—0. ider impuls van harde aanval- n van Swaelens en een uit- akend akterende Claude De .net gaf Kangoeroes voldoen- L tegengewicht om tot 8—6 te "Heiden. Het werd zelfs 12—12 ich toen werd duidelijk wat ïte' bezoekers wel missen... in- irdaad, een schrijnend gebrek n punch en afwerking in de nval leverde drie punten op or de thuisploeg die met 15 •12 afsloot. fi nog gaven de Aalstenaars :h niet verloren Ondanks een ille opstopper (5—0) werd er edig gestreden (5—7). Fy- ich wat de mindere moesten jongens van secretaris Hos- even naar de tweede adem eken waarvan de bezochten bruik maakten om tot 147 te lopen. De inbreng van Jdevijn scheen een goede zet n de aalsterse coach. De in- van Podevijn was volledig trok Aalst tot 1412. De kv hterstand was echter te groot "t dat Kangoeroes weer met 15 v 12 moest verliezen. Vat baten kaars en bril, als ris Kangoeroe niet zienen wil» -- wel degelijk van toepassing de Aalstenaars die de raad de vingen van hun coach wat te vallend in de wind sloegen maar bleven zweren met kor- afleggertjes in plaats van latsballen naar de achter- Claude De Smet en J.P. devijn waren ditmaal de uit- nkers terwijl Van Renterghem 1 een off-day verkeerde wat al menselijk is. uros Zulte 3 Juvenes Zele 0 Juvenes Zele zat er een lar in de soep, zei ons een I ills afgevaardigde na de wed- klfijd want de Zeienaars speel- n zeker niet als een ploeg en ramen wel wat te licht tegen- er een strijdlustig Kuros Zul- dat ondanks zijn precaire sitie blijft voortvechten om puntjes te verdienen. De zoekers namen nochtans de (35) en behielden ze voorsprong met 37, 57 1010. Kuros nam de lei- ig over op 1310 doch moest rd op de tanden bijten om bezoekende aanval af te lan (1414) om uiteindelijk zegevieren met 1614. i tweede set was de thuis- oeg de sterkte formatie. Via 115 ging het naar een I," aM,y 1 L rdiende 12—7. r9fe derde set zag het er enigs- anders uit (05) doch Jjentaal moet er wat geschort b"ben aan de bezoekers die lieten bijbenen tot 45, ler doorstootten tot 70 en n in een ruk op 1310 kwa- Ondanks een pressing is er aan de thuisploeg geen uit gewassen zodat een 30 feit werd (1512). iros Zulte, reeds gans het izoen zonder trainer, speel- een voorzichtige wedstrijd heeft hiervan de vruchten loèpiukt. t< feeds provinciale i( iringbokken Zele 1 ji Sifrano St.-Niklaas 3 ringbokken Zele, voor het eerst met De Veter, zij het wel gehandikapt, in de basisop stelling, kreeg een zware 02 via standen 615 en 415. De derde set moesten de Spring- bokken een 38 achterstand goedmaken, dit dank zij het goede spel van De Vetter die weer meer in de wedstrijd kwam en zelfs een 1311 be werkstelligde. De titelkandida ten kwamen nog wel terug tot 1313 doch sneuvelden op de meet (1513). Slechte recepties bij de bezoe kers bracht 40 op het bord doch snel werd het 48. Met een gelijke 88 kon nog van alles gebeuren doch toen de Waaslanc'er? weer de kloof sloegen (812) was de wed strijd gespeeld (915). Goede wedstrijd van Springbok- ken Zele dat op het ogenblik de rode lantaarn draagt en nog veel zal moeten doen om ze kwijt te raken. Adec Baasrode 2 VDK Lovendegem 3 Te Baasrode verwachtte men veel van deze wedstrijd omdat de gigantische 03 zege op Sifrano St.-Niklaas nog vers in het geheugen lag en de ploeg de afgelopen weken weer op een benijdenswaardige forme ♦eerde. Minder toeschouwers dan ge woonlijk zagen een kalm Adec dat de leiding nam doch moei te had om het bezoekend blok te doorboren. Tijdens een spannende set namen beide ploegen om beurten de leiding alhoewel een Adeczege in 't verschiet was met 1310 voor sprong. Missingen in de defen sie en enkele «smijters» be slisten er anders over (1315). Ook de tweede set een Adec dat, alhoewel niet in zijn ge wone doen, toch zijn wil kon opdringen doch nooit kon uiten in een confortabele voorsprong. Met 1411 zag het er roos kleurig uit, doch wie schetst ieders verbazing wanneer de bezoekers weer bijbeenden om, zij het kansrijk, met 1416 te winnen. De derde set mochten de Adec- cers een kaarsje branden. Ze ker voor een fantastische De Braeckeleir die op een benij denswaardige forme drijft. Adec sloeg terug en in een bruisen de atmosfeer werd het 1614. Lovendegem kreeg toen een heet bad want de Baasrode- naars rolden alle tegenstand met 152 op. De ultieme set keek ieder raar op toen de ge recupereerde bezoekers onmid dellijk enkele puntjes namen en deze tot 38 uitbreidden. Ondanks de inspanningen van de thuisspelers bleef de vijf- puntenachterstand tot op het eindsignaal behouden (1015). GILVOC 3 Kevers St.-Niklaas 0 Door deze zegepraal heeft Gil voc zich wel definitief uit de bedreigdenzone weggewerkt. Nochtans moesten ze beroep doen op Guy Van Geirt, uitste kende wedstrijd, om een 511 achterstand op te halen tot 1313 om te besluiten met 1513. Met een goede service moesten de Kevers zeker niet lachen wat zich wel uitte in een 1510 setzege. Gilvoc had vat op de wedstrijd en speelde rustig de bal rond. De klaasjes hadden alle moeite om het thuistempo te houden en wer den nog met afgetekende 157 cijfers geklopt. Goede wedstrijd van Gilvoc dat eindelijk weer vertrouwen heeft bijgewonnen en net zoals vo rige week kostbare punten heeft bijgewonnen. Berlare 1 St.-Laureins 3 Scheidsrechter Van Mieghem heeft het niet onder de markt gehad tegen twee ploegen die kost wat kost wilden winnen en dan ook alle middelen hebben aangewend om dat doel te be reiken. De scheidsrechter wed dan ook het grote slachtoffer en vooral bij Berlare was men over de arbitrage niet te spre ken. Nipte 1512 winstcijfers voor Berlare openden wel mcoie perspectieven doch toen de bezoekers in een echte cor- ridasfeer terugsloegen (1315) zat het spel al lang op de wa gen. Berlare was hierdoor zo onder de indruk dat ze met af getekende 515 en 415 een wedstrijd verloren die hen op papier als een gemakkelijke zegepraal kon worden toege schreven. Het klassement ziet er uit als volgt 1. Spectrum Moerbeke 19 - 35 p 2 Sifrano St.-Niklaas 19 - 34 p 3. Hades Temse 19 - 34 p., 4. Lovendegem 19 - 33 p., 5. Adec Baasrode 19 - 32 p.; 6. Gilvoc 19 - 26 p 7. Berlare 19 25 p., 8 Kevers St.-Niklaas 19 - 25 p 9. St.-Laureins 19 - 25 p.: 10. SV Lokeren 19 - 24 p.; 11. Bergougnan Evergem 19 - 24 p. 12. Springbokken Zele 19 - 23 p. Met nog drie wed strijden voor de boeg zal Springbokken Zele nog een coup-de-théêtre moeten uithalen om zich te redden. Met nog drie thuiswedstrijden voor de boeg zit het er wel nog in doch overlopen we even de kalender van de bedreigden Lokeren Hades Temse (W), Adec Baas rode (T), Springbokken Zele (W). Bergougnan Berlare (T), Gilvoc (W). St.-Laureins (W). - Springbokken ZeleLovende gem (T), Spectrum Moerbeke (T), SV Lokeren (T). Derde provinciale De meeste belangstelling ging natuurlijk uit naar de wedstrijd LEDE - WICHELEN die vooral voor de degradatie van belang was. Wichelen heeft zeker on der haar waarde gespeeld in een treffen dat nochtans als een propagandatreffen mag ge- katalogeerd worden maar daar in hadden vooral de goedcom- binerende thuisspelers een gro te hand in het spel. De start van de Ledenaars was trouwens ver bluffend. Vooraleer de bezoe kers goed en wel hun posities hadden ingenomen was het al 71. Onder impuls van Schoot werd het 95 en zelfs 97. De Leedse vesting beefde doch begaf niet. Vooral in deze fase van de strijd zagen we prach tige balwisselingen en om maar even te illustreren hoe gespannen en verbeten er werd gekampt nemen we een uittrek sel bij de 97 stand. Zeven maal verwisselde de bal van kamp zonder dat de grond werd geraakt doch toen Neys in een uiterste refleks de bal wel raak te doch niet kon skoren, zeeg hij op de knieën en sloeg met beide pollen verschillende ma len op de koude grond. Lede nam toen weer de bovenhand om met *158 te winnen. Mark Temmerman zette de tweede set slecht in met twee smashes op het blok. De be zoekers streden echter ener giek en gaven niet af (44). Tot 88 zaten er gelijke kan sen in voor beide teams doch bij 118 moesten de Wiche laars de rol lossen. Corte, goe de wedstrijd, verving nog Triest doch dat deed niets af van de hegemonie van de bezochten die met 158 hun 20 zege veilig stelden. Huylebroeck - Coppens deed de leedse spionkop ontploffen on middellijk na aanvang van de derde set met een prachtige combinatie, toch zouden de roodhemden tot 24 de leiding houden. De Landsheer (L) werd nog gekwetst van het terrein genomen, doch de Ledenaars waien eenmaal beter gemoti veerd en gaven op 85 de in druk de wedstrijd niet meer te verliezen. Het werd 145 en uiteraard te laat voor een be zoekende stormloop die te plet ter stortte op 158. Mooie doch vooral superieure wedstrijd, dit zeker voor de leedse jeugdclubbers. Scheidsrechter Vercruyssen (Zele) leidde volgende ploegen Lede De Cremer, Huylebroeck. Bijl, Coppens, De Landsheer, Nijs, Corte, De Lannoy, Triest, Beelaert, De Craecker, Van Hauwermeiren. WICHELEN Schoot. Temmer man, Geert Verstraeten, Hans Verstraeten, Vander Linden. Van Hauwermeiren De Vriendt, Van Boxelaer. Rasschaert. SPORT DENDERMONDE heeft de nederlaag bijna in de ogen gezien tegen Atom II Dender- houtem dat voor een blitzoffen- sief zorgde en met 154 en 155 naar de zege stevende. Dat scheen wel wat op de ademvoorraad te hebben ge werkt want de Sporters kwa men terug met 715 en 1015. In een spannend matcheinde zou Sport met nipte 1416 cij fers de lakens naar haar kant trekken. WIEZE heeft Wetteren slechts in de derde set wat partij gege ven. Ondanks de 0—15 en 4 15 waren Ledegen en Vermoe- sen in een goede dag zodat het Wiese heir in de derde set ge lijke tred hield tot 88. Een 813 achterstand werd nog gedeeltelijk opgehaald tot 10 13 doch toen kon de pijp defini tief uitgeklopt (1015). Zonder Van Landuyt en de ge kwetste Renders heeft KUKLOS AALST wel hard moeten vech ten om de twee puntjes uit Waasmunster mee te brengen. Onder de stuwende leiding van Gerrit De Mol en Jos Blondeel won Kuklos de eerste set vrij gemakkelijk met 815. Daarna c. ende er een 72 achterstand opgehaald (9—9) om met 12— 15 te winnen terwijl de laatste set enigszins suspens bood toen de thuisspelers op 914 remonteerden doch niet verder geraakten dan 1315. VK DENDERMONDE tenslotte ontving het bezoek van TT Ni- ncve dat meer deed dan zich verdedigen tegen een thuis ploeg die zonder Livin Van Syn- ghel aantrad doch niets van haar mogelijkheden inboette. DEGRADATIESTRIJD Het volleyseizoen loopt stilaan op zijn einde. Enkele ploegen kun nen zich reeds veroorloven typische eindeseizoenswedstrijden te spelen, anderen zitten nog volop in strijd voor promotie of de gradatie. Vooral deze laatste onvemijdelijkheid weegt zwaar door op de ploegen in de 3e provinciale C. Door de créatie van de vierde provinciale moeten er inderdaad zes ploegen «zakken» en zoals de toestand er nu onzuiver uitziet kan er nog van alles gebeuren... Daarom had de derby Leeuwerik Lede - VC Wicheien zo een speciaal pigment dat ook werd aangevoeld door de meer dan zestig toeschouwers. Ook Kuklos Aalst zit niet zo goed, dit ondanks de mooie 03 zege op Rumbac Waasmunster. Elversele, won zonder moeite met 30 tegen Denderleeuw, en Sport Den- dermonde, speelde tegen Atom II Denderhoutem en verdient niets, spelen een spel der setten want het is hoogst onwaar schijnlijk dat een van beide koplopers nog struikelt temeer daar hun programma niet zo zwaar meer weegt. In tweede provinciale noteren we de verrassende en onverdiende nederlaag van Adec Sport Baasrode dat wel een wapenfeit op bracht door een 02 op te halen om uiteindelijk op de meet te sneuvelen. NCMV EERSTE ZEGE TE BAASRODE NCMV, voor maandag zonder zege, en de Kasseistampers hebben voor de stunt van de eerste speeldag der terug ronde gezorgd. Eerstgenoemden overtroffen hun jongere collega's met een ongebreidelde geestdrift die dra een 0:2 op 'het bord bracht met volgende overtuigende cij fers 4-15 en 2-15. De Untouchables scoorden wel een tegenpunt (15-6) doch raakten ook in de laatste set geen hout (7-15). Kasseistampers zorgde door een 3-1 zege op KWB dat het titeldebat in alle hevigheid zal gaan openbreken mis schien wel enigszins met de Plotters en Simiba aan het hoogste woord. De Kasseistampers vingen alles in .ver dediging en zelfs een De Mulder kwam nooit aan zijn trekken. Setstanden 11-15, 15-9, 15-2 en 15-10. Het klassement ziet er uit als volgt: 1. KWB 6 w. 10 p. 2. Fietsers 5 w. 9 p. 3 Kassérstampers 6 w. 9 p. 4. Simi ba 5 w. 8 p. 5. Untouchables 6 w. 8 p. 6. NCMV 6 w. 7 p Wedstrijden voor maandag 18 maartUntouchables-KWB en Simiba-Kasseistampers Scheidsrechter is de hr. Ronny Pieters. EVEN UW AANDACHT JUVENES ZELE-BEVEREN Ergens floot een vogeltje dat de wedstrijd Juvenes Zele- Beveren op zaterdagavond werdt gespeeld. Ondanks alle inspanningen zijn we tot op heden er niet in geslaagd te weten te komen wanneer deze vrij belangrijke wed strijd wel wordt gespeeld. Een informatiebron, welke niet de klub Juvenes Zele was zoals wel kon verwacht, maakte gewag van 19 uur Wij zelf geven deze informatie voor wat ze waard is... Ninove stond de doorlopend aan de leiding en toen de vrij talrijke aanwezigen reeds tevreden waren met een 01 schoten de thuisspelers uit hun krammen, kwamen te rug tot 1414 en lieten de be zoekers ter plaatse (1614). Onder impuls van veteraan P. De Coster was VK Dendermon- de nog beter in de tweede set die werd gewonnen met 1510. De derde set was TT Ninove nergens meer, keek zelfs op een 131 achterstand doch redde nog de eer met 156. De stand in derde provinciale C is zeker het publiceren waard vooral omdat Atom II Dender houtem in dit klassement niet is opgenomen en het ook die basis is dat de degradatieticket- jes worden uitgereikt1. Elver sele 18 - 34 p.; 2. Sport Den- dermonde 17 - 32 p., 3. VK Den- dermonde 16 - 28 p.; 4. Wette ren 17 - 28 p.; 5. Lede 17 - 26 p.: 6. Wichelen 17 - 25 p.; 7. TT Ninove 17 - 24 p., 8 Aalst Kuklos 16 - 24 p., 9. Rumbac Waasmunster 18 - 22 p.; 10. Wieze 18 - 19 p.; 11. Dender leeuw 17 - 17 p. Damesvolleyball BERLARE deed het opvallend goed tegen Exclusiv Ronse dat de eerste set zeer snel akteer- de en met 156 won. Ook de volgende beurt zag het er niet zo rooskleurig uit voor de be zoekers die op 62 kwamen, doch remonteerden en tot 10 10 het gezelschap van de Ron- semeisjes duldden (1015). De te warme zaal bleek geen ideaal te zijn voor de buiten- ploeg Berlare die daarbij nog werd geplaagd door zenuwen en met 1512 op 21 kwam. Onder impuls van De Schutter, De Bock en Tackaert, deze laat ste vooral in blok en verdedi ging, kwam Berlare op gelijke hoogte (1315) om uiteinde lijk nog een wapenfeit te luk ken door eerst een 38 voor sprong te laten teloorgaan (9 9) om uiteindelijk nog te win nen met 1115. Dat de berlaarse meisjes hun rode lantaarn nu zijn kwijtge speeld danken ze in grote mate aan GILVOC dat zaterdagna middag vrij gemakkelijk de maat nam van Lovendegem dat In niets met de snelle thuis- meisjes kon wedijveren. On danks de afwezigheid van Christine Hoogewijs was Gilvoc oppermachtig temeer daar De Backer in een goede dag ver- ke'erde en geregeld scoorde. De 157 en 155 setstanden verduidelijken genoeg de supe rioriteit die de thuisploeg aan de dag legde. VK Aalst won met 30 tegen Herzeleeen overwinning waar al lang werd op gewacht wel gehandicapt door de afwe zigheid van kleppers als Van Caeckenbergh of Mannaert. De bezoekers kwamen dan ook met afgetekende 215 en 715 aan de leiding doch kregen toen betaald antwoord van de Gil- voccers die de juiste samen stelling hadden gevonden en resoluut ten aanval trokken. Ze herleidden de stand met 159 en 15—2 en hadden alle troeven in handen om dit treffen te win nen. Nochtans keken ze snel op een 814 achterstand, kwa men terug tot 1314 en waren werkelijk de betere partij ware een smash van Van Beveren niet enkele centimeters buiten gevallen (23). De dames juniors van Gilvoc hadden geen last met hun leef tijdsgenoten van Cock's St.- Niklaas met 30 te slaan. Set standen waren 151, 157 en 15—2. Wedstrijden voor het week-end zaterdag 16 maart 14.00 Adec Baasrode - Elver sele (D) (Decae) 15.00 Kangoeroes Aalst - Egm. Zottegem (Herman - Fr. Massart). 15.00 Wieze - Kuklos Aalst (D'Eer) 15.00 Vokajap Appelterre - VK Aalst (D) (Ghijs) 16.00 Lebbeke - Zomergem (2e Smessaert) 16.30 VK Aalst - Kontich (2e VD Bremt) 16:30 Adec S. Baasrode - Spectrum Moerbeke (Ba- gue) 17.30 Wetteren - Wichelen (Massart G.) 17.30 Moerbeke - Juvenes Zele (D) (Desloovere) 19 00 Juvenes Zele - Beveren (Herman - Massart Fr.) zondag 17 maart 09 30 TT Ninove - Sport Den- dermonde (D'eer) 10.30 Springbokken Zele - Lovendegem (Bertin) 10 30 Bergougnan Evergem - Berlare (De (Sloovere) 1030 St.-Laureins - Gilvoc (V. Cleemputte) 10.30 Lede - VK Dendermonde (V.D, Bremt) 10.30 Baripo Watervliet - Gilvoc (D) (Smeesaert) 10 30 Argos Waarschoot - Ber lare (D) (Clerbout) JEUGD Heel wat jeugdwedstrijden deze week met eerst een memora bele Gilvoc-Sugro Destelbergen voor scholieren heren. De plaat selijken waren woensdagavond E. Welle dat zichzelf als kampioen opvolgt heeft in de wedstrijd met Amicale een denderende verrichting weggegeven. Deze kon- fortabelè zege met .dubbele cijfers heeft nochtans een wanklank nl de uitsluiting van Ruysseveldt op amper twee minuten van het einde en wegens herhaalde kritiek op de wedstrijdleiding. Bij de rust stond Amicale reeds reddeloos verloren want toen had Jans- sens al een hat trick op zijn naam gezet. Amicale miste echter bij een 30 stand twee strafschoppen. In de tweede periode kon men kijken op een haast doorlopend duel tussen de Eendracht aanval en de bezoekende verdediging die nog liefst zevenmaal begaf. Ruysseveldt had amper tien minuten na de rust al 70 op het bord gezet terwijl Sonck (2) en Stitt het zware vonnis hielpen voltrekken. Een half dozijn rozen vielen in de schoot van Blauw wit in het treffen met een vooral in de afweer zwak St.- Anna. De aftekening kwam er inzonderheid na de kampwisseling want voordien hadden de bezoekers het verlies tot twee doel punten van Teerlinck en De Schutter kunnen beperken. Famee die voor de thuisploeg zowat de draaischijf was, Corthals, De Coninck en een own goal van Van Binst brachten in de tweede periode die meest op de strook van St.-Anna verliep, de afge tekende cijferverhouding tot stand. Honda werd op de goede baan gezet door Van Kut en dit doelpunt betekende ook de ruststand. Coppens nam naderhand alle twijfel weg en pas in de slotminuten lukte Seghers het tegenpunt. Praet (Welle) moest nog tegen een rode kaart aankijken. In de tweede klasse priemde het resultaat van de wedstrijd Intercom-Snas door. De 0—4 cijfers laten voldoende de supprematie van de gasten doorschemeren. André en Antoine Coppens troffen in de eerste periode de roos. Van Mol en De Bruyn (strafschop) klopten na de rust de Inter com doelman. In de derde klasse moesten de ploegen die het thuisvoordeel genoten zich met een schamel puntje tevreden stel len. F.C. Moerstraat kwam niet verder dan tot een draw in de ontmoeting met Jaca. St.-Anna (b) liet het op eigen veld afweten tegen F.C. Outer maar het winnende doelpunt werd fel aange- vóchten. Er zou immers een flagrant buitenspel aan voorafge gaan zijn. St.-Anna had eerst sukses langs De Backer doch nog voor het afsluiten van de eerste speelhelft werd het 11 door Gettemans. Hoe de nederlaag van de thuisploeg werd vastgelegd zegden we reeds hoger. J.V.H. Voetbaltornooi der stad Aalst SETOKVERBOND UITSLAGEN Ereklasse Honda - J. Welle 31 Blauwwit - St.-Anna 60 E. Welle - Amicale 100 C. Hofstade - Leeuwerik 20 Manchester - R.D. Denderl. 25 Tweede klasse M. Shoe - S.K. Denderl. 41 Stylor - B.M.W. 3—2 Sportiva - Blauwwit (b) 20 Intercom - Snas 04 Derde klasse St.-Anna (b) - F.C. Outer 12 Zoro's - V.K. D'Hondt 1—3 Voskes - Groen wit 01 F.C. Moerstr. - Jaca 11 Ressegem - F.C. Safir 0—1 J.V.H. Programma voor 16 maart Ereklasse J Welle - Blauw wit E. Welle - Honda Amicale - C. Hofstade St.-Anna - Manchester O.C. Aalst - R.D. Denderl. Leeuwerik - Den Broeck Tweede klasse Mijlbeek - B.M.W. Snas - Blauw wit (b) Sportiva - Stylor M. Shoe - Intercom Derde klasse Jaca - Zoro's V.K. D'Hondt - Voskes M.D.V. - St.-Anna (b) F.C. Outer - Ressegem F.C. Safir - F.C. Moerstraat J.V.H. F.C LEEUWERIK - F.C. FREGAT 1—3 F.C. HEIPLAS - S.K. RIMINI 6—1 F.C. POST - F.C. MELCKENBEEK 0—2 S.K. KRUIS - FEB EUROPE N.M. POST - MELCKENBEECKVRIENDEN 0—2 Alhoewel de postmannen van Erembodegem, slechts met 10 man aantraden, en de 1e helft met de wind tegen speel den, waren zij gedurende het grootste deel van de eerste heil de meest aanvallende partij, echter zonder veel doel kansen te schapen Rond de 30 min. stelde E. De Sutter echter, Melckenbeekvrienden gerust, door na een persoon lijke doorbraak, met een schuiver doelman Ottoy kansloos te laten. Rust 01. In de tweede helft scheen Post enigszins aangeslagen door deze onverwachte achterstand, en onder impuls van een briljante Albert Melkenbeek, en een steeds goede E. De Sutter, bleef Post als bij wonder van een zware nederlaag gered. Op de 55e min. was Paul Heyman nog maar eens op zijn rechterflank doorgebroken, centerde mooi voor en E. Grillaert had maar voor het inleggen. Oververdiende overwinning voor de kampioenen, tegen een nochtans sterk Post. dat het. indien volledig zeker de Lede naars moeilijker hadden gemaakt. Uitstekende leiding van de Heer Kieckens. S.K. SINT JOB heeft het aangedurfd gedurende ruim een kwartier met slechts 9 man, tegen de vice-kampioenen van S.K. DRIEVELDEN geleid te hebben, tot groot jolijt van het Nieuwe Wijkpubliek, dat aandachtig toeschouwer bleek voor deze wedstrijd, na de rust 11 gingen zij roemrijk ten onder, en werden zelfs nog zwaar verslagen. V.K. BONANZA deed zich profijt door terug tegen de regle menten te zondigen, en verliest nu slechts met 20, i.p.v. met 30. Sparta blijft gedurende de terugronde ongesla gen, en won nu liefst met 61 van Stampia. Nieuwe Wijk moest eens te meer niet aantreden, de Sint-Anna-jongens moesten gaan «zitten». Morta scheen reeds met zijn ge dachten bij volgend seizoen te vertoeven, gaf FF tegen INNO wegens te weinig spelers, doch vond toch middel om 4 man af te staan aan Real Familial, dat Arend kans loos liet, doch eveneens deze wedstrijd verliest, wegens hun zondige houdinq tegen de door hen voorgestelde sta tuten. Tenslotte willen wij langs deze weg de klub van S.K. SINT JOB hartelijk feliciteren, omdat zij. dank zij, het forfait van Sint-Anna, nu reeds zeker zijn, de trofee van de fairplay te behalen. SPARTA - STAMPIA 6—1 Een hat-trick van F. DE GUSSEME. twee doelpunten van P. DE CUYPER en één van Dirk MoerenhouCzorgden er voor dat STAMPIA zwaar verslagen werd. Dat Stampia de bedoeling had de zegereeks van Sparta te onderbreken kwam tot uiting toen COBOS de stand op 2—1 bracht en de groen-zwarten verwoed achter de gelijkmaker aanzaten een fameuze DE GUSSEME dacht er nochtans anders over. WEDSTRIJDEN VOOR VOLGEND WEEKEINDE (Uitgestelde wedstrijden van 2-12-1973) SINT JOB - DRIEVELDEN BONANZA - OC AALST STAMPIA - SPARTA SINT ANNA - NIEUWE WIJK INNO - MORTA REAL FAMILIAL - AREND

De Voorpost | 1974 | | pagina 27