FC NIEUWE WIJK VOOR DE TWEEDE MAAL KAMPIOEN NAUSIKAA GIJZEGEM MET WISSELENDE KANSEN Wielerschool Dendermonde Nog drie kanshebbers KAATSSEIZ0EN BEGINT Mina Behoud verzekerd Nieuwe kans voor Herleving Damesvoetbal Dirk Pieters eindlaureaat paarden-rallye te Dendermonde MINITCRN00I DER STAD AALST Zeelse minivoetbalkompetitie MOERiZEKE Wezenvrienden- BBC Dendermonde 45-62 Damesveldloop te Denderleeuw A.M. VAN NUFFEL EN S. VERiHEIRSTRAETEN OP EREPLAATSEN Liefhebbersvoetbal m Beker van België liefhebbersklubs 197*2 Korporatief voetbal Kampioen Callebaut Wiez geklopt Verom Buggenhout onberekenbaar <!f TAFELTENNIS WANDELTOCHT AALST HEMOCA - CABRITA ZEI 26 - 22-3-74 - De Voorpost Nu de kompetitie ten einde is (er dient nog slechts één uitgestel de match afgehandeld te worden, nl. Drievelden - Morta, maar die uitslag kan geen verandering meer brengen in het huidige klassement) kunnen wij even een globale rekening maken reke ning die de nieuwe kampioen (FC NIEUWE WIJK) onmiddellijk in het brandpunt van de belangstelling plaatst. De Hofstadenaars waren bij wijlen zeer schotvaardig, en hadden anderzijds een ongemeen soliede achterhoede slechts vijf tegendoelpunten op 24 wedstrijden, alsjeblief De grote rivaal, SK Drievelden, die nochtans het maximum haal de uit zijn matchen tegen Niéu we Wijk, zal waarschijnlijk stranden op twee puntjes, maar kan toch terugblikken op het hoogste aantal doelpunten (68). Na de twee supers wordt VK Inno, de laatste weken erg aan geslagen door het overlijden /an zijn kapitein, Eddy De Breucker, de derde ploeg op het schavotje. Inno is reeds jaren een vaste waarde in het MTSA, maar het is toch de eerste keer dat zij zo dicht eindigen. Op de vierde plaats een aan gename verrassing new-co mer Sparta-73, dat na een aar zelend begin is uitgegroeid tot één der beste ploegen van de kompetitiefinale. Een elftal dat zal te volgen zijn in de komen de Beker van 't Land van Riem. Op nummer vijf de giant- killer OC Aalst, dat drie pun ten op vier haalde tegen ex- kampioen Drievelden (Nieuwe Wijk is hen wel een pintje ver schuldigd), maar anderzijds vrij wisselvallig speelde en alzo meerdere punten verloor. Zes werd FC Arend, de reve latie van het seizoenbegin, dat na de eerste ronde echter weg- deemsterde en eerder kansrijk opklom naar een hogere plaats (forfaitoverwinningen in zijn laatste matchen). Het soms erg schotvaardige, maar onbetrouwbare DV Stam- pia volgt met gelijke punten. Ook een hoogvlieger in het be gin, kreeg het inzinking van for maat te verteren in de terug ronde, maar kon het zich naar het einde toe toch enigszins hervatten. Ook voor DV bracht dit seizoen een triest kantge- beuren met het overlijden van Wasteels Rudy. Residence kende wel en wee. Na een mislukt debuut konden de garagejongens zich na Nieuwjaar verdiend hogerop hijsen, zodat zij ook dit jaar op een hen vertrouwde plaats kon den beslag leggen. Een negende plaats is voorze ker een grote teleurstelling voor het eens zo koninklijke Fa milial. Toen de Real-jongens na een ontmoedigende start einde lijk de goede kadans vonden, werden zij het grootste slacht offer van de nochtans door de Algemene Vergadering goedge keurde reglementeringen aan gaande de opstelling van nieu we spelers. Ook Sint-Anna heeft dit jaar van zijn vroegere glorie ingeboet. Het hele jaar door heeft VK nooit zijn spelpeil van de vorige MTSA-uitgaven kunnen evena ren. De Kring is ons een re vanche schuldig. Morta, dat vorig jaar geruime tijd tot de titelkandidaten be hoorde heeft er dit jaar even min veel van terecht gebracht. Een hele serie forfaits hebben de Oude Rakkersnaar de staart van de rangschikking doen verhuizen. Een puik resultaat daarentegen is de voorlaatste plaats van SK Sint-Job, die net nog iets min der gewoon waren geworden. Ondanks het feit dat zij de meeste doelpunten moesten in- kasseren, hebben de Kapucie- nenjongens - zeer verdiend - de trofee van de fair-play naar zich kunnen toehalen. Voeg daarbij dat zij, buiten Drievel den, de enige ploeg waren die tegen Nieuwe Wijk kon scoren, en je komt tot de eigenaardige konklusie dat dit seizoen een meevaller van formaat is ge worden voor de olijke Sint- Jobbers. De rode lantaarn werd dit jaar in de wacht gesleept door één der sterkste formaties van vorig jaarBonanza. Een slecht be gin en het opstellen van riet- veroorloofde spelers hebben de Cartwrights dit jaar volledig de put ingedreven. Ook zij heb ben volgend jaar iets goed te maken. Al bij al kende ook deze vierde MTSA-kompetitie een meesle pend en fair verloop, waarop spijtig genoeg een zwarte vlek gezet werd door het overlijden van drie mensen die nog maar pas op de drempel van een mooi leven gekomen waren. (H.V.) Groen-Zwarte-Ladies Brugge 4 - V.K, Nausikaa 2 Spannende wedstrijd tegen een zeer goede meespelende ploeg. Nausikaa kreeg veruit de meeste kansen, maar benutte ze jammer genoeg niet. Oe thuisploeg deed het wel. Het uitvallen, tijdens de tweede speelfelt, van B. van Humbeeok, woog zwaar door in het middenveld te meer dat L. Thibau, wegens de afwezigheid van M.-Tti. Haelterman, de ach terhoede hielp versterken. -Haar verrichtingen daar, deden wel eens denken aan die van die an dere blauw-zwarte kapitein. Om de een of andere reden kwam L. Catrysse niet voldoende tot haar recht, ondanks het feit dat ze gans de rechtervleugel bestreek. Speelsters V. 'Dierickx, L. Thibau, L. de aele, Ohr. 'Matthijs, Fr. Matthijs, H. Daelemans, B. van Humbeeck (50' B. de Cock) L. Catrysse, L. de Lausnay, Chr. van Humbeeok, M.-A. van Causbroeok. Doelpunten"1' Brugge (1-0), 9' L. de Lausnay (1-1), 15' Brugge (2-1), 60' L. de Lausnay (2-2), 65' Brugge (3-2), 67' Brugge (4-2). V.C. Stormsters St.-Katelijne-Wa- ver 2 - V.K. Nausikaa 2 Zeer lastige wedstrijd op een ui terst zwaar en diep omgeploegd veld, in de bijtende Ikoude en in een druilerige regen die soms overging n sneeuw. Het was ook de wedstrijd van de tegenslagen op het laatste ogenblik belet we gens ziekte, opgehouden door de karnavalfeestelijkheden, een on voldoende herstelde B. van Hum beeok, een spierletsel van Chr. van Humbeeck dat haar verplichtte in het diel plaats te nemen om- döt er geen wisselspeelsters wa ren en zelfs de deelname voor de eerste keer en laten wij hopen voor de laatste keer van ondergetekende. Het eerste kwartier scheen het dat we het wel zouden klaren, dan kwamen er kort na mekaar twee domme doelpunten van de tegenpartij. We moesten duchtig op de tan den bijten. Na de rust liep plots alles op wieltjes en de thuisploeg, die zulks geenszins verwacht had, geraakte duidelijk in paniek. En dat alles met slechts één gezon de speelsterzei iemand. We zouden er willen aan toevoegen dat deze wedstrijd op psycholo gisch vlak misschien een van de beste was die wij gespeeld heb ben. De inzet was weer volko men iedereen werkte weer voor iedereen en spellde voor wat zij waard was. de ploeg in zijn ge heel stond weer op de eerste plaats. De overwinning op jezelf, is heel wat meer waard en moei lijker te bereiken, dan de over-' winning op de tegenspeelsters. En juist dat is sport in de ware betekenis. En voor de eerste keer misschien ook een partijdige scheidsrechter., in ons voordeel. Speelsters V. Dierickx, L Thi bau. i. de Waele, Fr. Matthijs, M.-J. Wesemael, B. van Hum beeok, M. de Lausnaq. B. de Cook, L. de Lausnay, Chr. van Humbeeck, H. Daelemans. Doelpunten 15' St.-Katelijne-Wa. ver (1-0), 24' St.-Katelijne-Waver (2-0), 55' H. Daelemans (2-1), 64' L. de Lausnay (22). Rangschikking Sportarenners tot en met 17 maart. 1. ERIK ARIJS (N) 41 p. E. V. PUYENBROECK (J) 41 3. Dirk Heirwegh (J) 32 4. Ludo Heyvaert (J) 27 5. Freddy Moeyersons (J) 24 6. Mark Steels (L) 19 7. Etienne De Beule (L) 18 8. Oscar De Keyser (N) 13 9. Johny De Wael ON) 42 10. Frartky De Gendt (L) 10 Benoni Michiels (L) 10 12. Mare Van üauwe (J) 9 13. Luc Caluwaert (J) 8 14. William De Gendt (J) 7 Luc Heyleribosch (J) 7 16. Ortwin Hoffmann (N) 6 Patrick V. Kerckhove (N) 6 18. Rudy Franssens (J) 5 Danny Van Damme (N) 5 Patrick V. de Voorde (N) 5 21. Frank Arijs (L) 2 22. Paul De Ridder (N) 1 Eugeen Poelman (N) 1 Jos Saerens ('N) 1 ZEGESTAND 1. 3 overw. Eddy VAN PUYENBROECK (Fayt-le-Tranc, Steenhuize, Nieuwerkerken) 2. 2 overw. Erie Arijs (Ternat, Hofstade) 3, 1 overw. 'Frariky De Gendt (Grote Prijs van Segromigno - Italië). 1 overw Ludo Heyvaert (Zottegem) 1 overw. Etienne De Beule (semi-klassieker Beveren- Geraardsbergen - Beveren). AANDACHT RENNERS Om in de rangschikking te wor den opgenomen moeten de ren ners eindigen bij de eerste tien. Alle wedstrijden komen in aan merking. De punten toekenning geschiedt als volgt 40 p. aan de eerste, 9 aan de tweede tot 1 punt aan de tiende. In geval van ex-aequo worden de punten toegekend overeenkomstig de plaats waar de renners werden gelijkgesteld. Over eventuele on nauwkeurigheden in de rangschik king kunnen betrokken renners ons inlichten. In dit geval sturen zij op adres SPORTA. Abdij, 9330 Dendermonde een briefkaart met vermelding van datum en plaats van de betwiste wedstrijd -F verworven uitslag. Natuurlijk rekenen w'j op de eerlijkheid van de Sportarenners. De door de rijbaan 'Pietge organiseerde paardenrallye 'ken de een groot sukses. Op een uiterst zwaar parcours ingevolge de voortdurende regenval toonde de plaatselijke klub zich biezon- der sterk en legde toen het eind rapport werd opgemaakt beslag op de vier eerste plaatsen. Oirk Pieters werd de eindlaureaat vóór Mare Bogaert en herhaalde met een zijn zege van verleden jaar. Uitslagen Gentlemen-riderKarei Moens - Ongelukkigste ruiterMev. Jac queline De Vos - Klub met meest deelnemende ruiters Zandstui- vers Appels - De van verst ko mende ruiter 'Luc Van Inghelgem Jongste ruiterWalter Block - Oudste ruiter Stefaan Goros. Einduitslag 1. Dirk Pieters (940 p.) - 2. Mare Bogaert (790 p.) 38. Jan Naes- sens (750 p.) - 4. Kat Temmer man 630 p. - 5. Luc Van Ingel- ghem 670 p. 6, Jan Pieters 665 p. - 7. Tom Temmerman 655 p. - 8. Mare Eeokbout 635 p. - 9. Harry Cornells 620 p. - 10. Walter Block 600 p - 11. Danny Gorus 595 p. - 12. Marc Poppe 565 p. - 13. Georges Gorus 555 p 44, Danny Bouteille 505 p. - 15. gelijk Peter Janssens en Wim De Lervtdeüker 490 p. - 17. Bea Cornells 485 p. - 18. Robert Naudts '475 p. - 19. Gustaaf Mer- waeren 470 p. 20. Karel iMoens 460 p. 21. An De Landtsheer 450 p. - 22. Patrick Van Hoorde 440 p. - 23. An Janssens 425 p. - 24. Hulde Hofman 420 p. - 25. Robert Van Damme 410 p. Robert Van Damme '410 p. - 26. Stefaan Gorus 385 p, - 27. Chris- tiaan 'De Bruyne (375 p.) 28. De Nijs 355 p. - 29. Els Van Hau- wermeiren 345 p. - 30. Herman Fierlafijo 335 p. - 31. 'Gelijk Leon Poppe en Christine De Lands- beer 325 p. 33. Johan Noens 275 p. - 34. Mevr. J. De Vos 240 p. - 35. Ga'by Verwaeren 125 p (Abl) ZONDAGKOMPETITIE Uitslagen van zondag 17.03.74 SK Sint-Job - SK Drievelden 3—6 VK Sint-Anna - FC Nieuwe Wijk 01 Bonanza FC - OC Aalst 03 (FF: 0—2) VK Inno - FC Morta 2—2 (FF: 0—2) DV Stampia - VV Sparta-73 00 Real Familial - Arend FC 12 (FF: 0—2) Rangschikking op 17.03.74 1. Nieuwe Wijk 24/43 2. Drie velden 23/39 3. Inno 24/31 4. Sparta-73 24/30 5. OC Aalst 24/29 6. Arend 24/25 7. Stampia 24/25 8, Residen ce 24/20 9. Familial 24/19 10. Sint-Anna: 24/19; 11. Mor ta 23/11 12. Sint-Job 24/9 13, Bonanza 24/7. Rekening houdend met het feit Punch - Klodde 3-0 dat in de topwedstrijd Arsenal - RANGSCHIKKING Ford Neyt op een gelijkspel ein digde en tweede en derde in de 1Ford Neyt 22 36 p. rangschikking Arsenal en Oud 2. Arsenal 21 34 en Nieuw een wedstrijd minder 3. Oud en Nieuw 21 33 tellen, zijn er nog drie ploegen 4. Punch 22 32 in een kransje van 1 punt en 5. Klodde 21 30 hieruit zal de nieuwe minivoetbal 6, MVZ II 22 29 •komen, na een uitermate zware 7. Bob Hansevelde 22 24 maar aangename kompettie. 8. KSA 22 17 9. Pius X 21 17 UITSLAGEN 10. Juvenes I 22 16 Oud en Nieuw - Juvenes 14-2 11. Juvenesc II 22 12 'Bob Hansevelde - KSA 2 - 1 12. VTS 22 .12 IMV Zele 1 - VTS 1-3 13. MV Zele 4 22 8 Juvenes II - 'MVZ II 3-12 Arsenal Ford Neyt 1 - 1 BENO, Op zaterdag 23 maart krijgen wij reeds de eerste schifting voor de Beker van het handelsverbond Hamme waarbij natuurlijk Stokota Moerzeke vertegenwoordigd is. Deze toch tamelijke vroege start is noodzakelijk gezien zich 12 ploegen inschreven Dat betekent 22 kompetitie- en 3 bekerwed strijden. Daar de ploegen sterk aan elkaar gewaagd zijn is het onmogelijk een eindoverwinnaar voorop te zotten doch dat Stokota zeker zijn woordje zal meepraten daar twijfelen wij niet aan. Daar toe beschikt men over volgend spelerspotentieel Freddy Peel- man. Marcel en Pierre Van Haute, Frangois Ce Bock, Marcel Robbe- recht, Erik Moemout, Luc Moort- gat en André Van den Broeck, Zaterdag wordt- een eerste zware ongave voor Stokota want voor deze belkermatch moet men op het Tweebruggenplein te Hamme om 15 uur het sterke «Volks wagen gaan bekampen. RM Deze overwinning brengt BBCD uit de degradatiezone vermits de twee zekere afdalers al gekend zijn, ui. Robot Elne en Dino's. Het feit dat in bevordering twee Oost-Vlaamse club degraderen heeft voor gevolg dat één sup plementaire afdaler uit 2e pro vinciale A en 'B moet gehaald worden. Een testmatch tussen de 10e gerangschikte van elke reeks moet dan de vijfde afdaler aan duiden. De Dendermondenaars hebben niet gewaoht tot deze laatste kans om hun behoud te verzekeren vermits tegen het eveneens bedreigde Wezenvrien den werd gewonnen. Met nog twee wedstrijden te spelen heeft BBCD 4 punten voorsprong op deze ploeg die nog thuis tegen de leider Zottegem en naar Gent- son moet. De wedstrijd Met vijf speler werd begonnen, over 0-4 ging de stand naar 6-4 en aan de vijfde minuuf was het 10-8. De zenuwachtigheid ver dween geleidelijk wanneer D. Peersman samen met Van Nuffel de stand ineens naar 12-17 brach ten. De vleugelspelers lieten zich ook 'niet onbetuigd en Van Caus- broek F met een 3 op 3 en aan de overzijde Cleemput zorgden voor een eerste grote kloof 12- 25, De thuisploeg zdker niet on verdienstelijk trok zich op aan een sublieme De Roeck die han dig gebruflk maakte van de snel le tegenaanval, de achterstand was aan de 14e min. herleid tot 22-27. BBCD replikeerde langs 'Van Nuf fel en Peersman 22-31 maar de ..Wezen" lieten niet los en kwa men terug tot 26-31 waarna Piron in de slotminuut van de eerste helft de voorsprong gaaf kon hou den. Ruststand 28-34. Tijdens de rust zag het er naar uit dat de wedstrijd zou worden stilgelegd wegens de aanhouden de regenval. BBCD voelde de overwinning in het bereik en drong er op aan indien enigsinds mogelijk de wedstrijd te vervol gen. Met een bang hart startte de tweede speelhelft, maar on middellijk bracht een onstuibare Van Nuffel de verlossende pun ten (31-44 na 5 min.) En opnieuw kawm de thuisploeg terug tot 38- 44 maar onze vleugelspelers steunden goed de pivot en post zodat bi'J het irvgaan van de laat- se vijf minuten de voorsprong 38-52 bedroeg. De punten' Van Nuffel 11-16, D. Peersman 8-8, F. Van Causbroeck 6-2, Cleemput 'R. 4-2, Plron N. 5-10. Reserven Wezenvrienden-BBCO 48-36 Scholieren BBCD-JBazo 60-50 NP In de laatste veldloop van het seizoen die te Denderleeuw werd betwist hebben de Aal- sterse meisjes zich laten gel den. De meest spannends wed strijd werd ontegensprekelijk door de juniores gebracht. Al direkt na de start zonderden de favorieten De Palmenaer (VS) en de Aalsterse atlete A. M. Van Nuffel zich af. Suzy Verheiirstraeten de niet zo snel is in de aanloop zette de achtervolging in. Inmiddels kon De Palmenaer zich alleen aan de leiding werken, en Verheir straeten sloot niet alleen aan bij Van Nuffel maar liet deze ook achter zich. In een ver bazingwekkende remonte slaag de Anne Marie er in Suzy, die men vrij lang tweede meende, nog te kloppen. De andere Aalsterse meisjes het zeker niet slecht. Bij de pupillen eindigde M. Claeys (5e) en Ann Claeys werd 12e bij de miniemen Bij de eerste- jaarskadetten bevestigde Lau rie Verheirstraeten haar op gang, met een vijfde plaats De minder in haar schik.zijnde Karine Van de Meirssche en Magda Carael bezetten de 7e en de 9e plaats. Lutgarde Cop- pens was met haar achtste plaats de beste Aalsterse at lete bij de scholieren, terwijl Gudrun Van Impe, Erika De Neef en Nadine Rottiers de zege in het interklubklasse- ment hielpen verwerven. Aalst won ook 'het klubklasse- ment bij de juniores met A.M. Van Nuffel, S. Verheirstraeten, Hildegarde Eeman en Nadine Van Impe Het eerste tornooi om de Beker van Lebbeke voor Liefhebbe klubs zal worden betwist op het terrein van Atletico ter Bur De schiftingen beginnen op zaterdag 27 april en de fin! heeft plaats op zondag 26 mei te 16 uur. De aftrap voor de finale zal worden gegeven door Frangois Van Der Eist Anderlecht). Alle liefhebbersklubs van Lebbeke worden op dit tornooi uit< nodigd. Voor meer inichtingen kan men zich wenden tot Có,r Atletiek, Opwijgstraat 203 te Lebbeke. f De uiterste insohrijpvingsdatum is van 15 maart verschoven IC 31 maart om de n ogniet ingeschreven klubs een la'atste gelegf x Weid te bieden om aan dit tornooi deel te nemen. ATLETICO LEBBEKE KAMPIOEN In het Buggenhouts Liefhebbers-verbond is de titel nu zeker vc Atletico ter Burst. Op 3 wedstrijden van het einde heeft Atleti zes punten voorsprong op FC Heizijde dat tweede staa en wedsrijd meer speelde. Het was vorige zondag feest aan het Kruis ter Linden, na 5-1 overwinning tegen KWB. De afwezigheid van 4 basisspele^ deed de plaatselijke aanhang voor een eerste nederlaag vreziar, temeer daar de bezoekers de week voordien van 'Heizijde h den gewonnen met 2-3. De vrees voor een nederlaag was zeker niet ongegrond ware niet de prachtprestatie geweest van W. VERHULST die lie 5 maal roos trof. Het is de gastheren al bij al nog goed vergaan Na een kwart n spel keken ze inderdaad op naar een 0-1 achterstand. De ri„je werd bereikt met 1-1 nadat W. Verhulst drie verdegigers in wind zette. Tijdens de tweede helft zette W. Verhulst een vrijschop om (2-' Atletico kon nu zijn tegenstander laten komen om zo zijn twee snelle spitsen, de 'broers Verhulst, de tegenaanval te laten spe len. Rond het uur kon een gemaakte goal voor RMS in extremis worden weggewerkt, uit de tegenaanval die hieruit volgde ma'al< W. Verhulst er 3-1 van. Nog tweemaal zou dezelfde spelerscore ar: Het nummer twee, Franke B heeft er een erezaak van gema^ kampioen CALLEBAUT A te kloppen. De Ninovieters puurden het windvoordeel waarvan ze tijdens de eerste time genoten, doelpunt van Daem. Hoe de chocoladefabrikanten zich na citroentjes ook inspanden de gelijkmaker zat er niet in. DESSODEN A liep bij VVTTA tegen de lamp (3-0) en Franke trakteerde een met zeven man a'kterend TUPPERWARE op el regen van doelpunten (0-12). Voor dat manna stonden Van f denbosch (vijf keer achter het kanon), Van der Meersch, Ri; (drie goaltjes) en De Spiegéleer (driemaal raak) in. SAF drawnde tegen CALLEBAUT B. Adriaenssens hielp Saf de leiding, doch Cooreman stelde geijk, ook al protesteerden financiers die voor buitenspel appeleerden. (st In het lentetornooi bewees VERAM BUGGENHOUT hoe onb« kenbaar het is met tien man aan de „start" op TELELEC ZE scoorde De Bondt voor de bezoekers. Zele zette nadien via Paepe de situatie recht, doch een laat doelpunt van De Rid zette Telelec voor schut. WOLMAT LEBBEKE schoot uit zijn sloffen en klopte met doelp ten van Heyvaert en Ouintelier een weinig entoesiast Mai d RE'MIA ZELE kon het niet waar maken en verloor voor de veelste keer met één goaltje verschil, terwijl MODERNA L ds BEKE het haaide op verplaatsing bij CALLAERT ZELE dat hele tijd in numerieke minderheid moest spelen omdat Romb de rode kaart kreeg. Een paar weken geleden scheen Herleving B uitgeschakeld zijn voor promotie naar de hoogste provinciale afdeliong, gevolg van een paa rmindere prestaties. Ondertussen liet Small Street Gent D een paar steken vallen en waardoor I leving B ploeg opnieuw op de hielen is gekomen van Gentenaars, zodat de beslissing wie als tweede mee zal klimmen naar 1e provinciale afdeling best op de laatste sp dag kan vallen. Na het sukses met de A- en E-ploegen, het we een daverende prestatie zijn van de Dendermon tafeltenissers. 2e provinciale Herleving B 9 Sleidinge B 7 Wedstrijd waarin de bezoekers aanvankelijk het 'hoge woord voerden en tot 2-4 uitliepen. J.P. Bral bracht evenwel ver trouwen in de plaatselijke ran- Waeyenberghe te kloppen. Daar Guido Ring en ook Rudy Dos- sche 'blijkbaar door hun moei lijke periode heen waren, ging 'het naarmate de wedstrijd vor derde, beter vlotten. Toch dien de men de laatste ronde af te wachten om zekerheid te krij gen. Hierin wonnen de Her- levingers dfie van de vier wed strijden en mag de prestatie van Raymond Meyers worden geloofd. Eikenlo C 7 Herleving C 9 Een nederlaag op Eikenlo C zou voor Herleving C de degra datie hebben betekend. Het is een bikkelharde wedstrijd ge worden waarin Gustaaf De Proft zich tot de vedette heeft opgewerkt en in de laatste par tij de beslissing forceerde. Ook Ook Joris De Nijs en Hubert Van Langerthove waren zeer ver dienstelijk met twee gewonnen wedstrijden .terwijl Luc Ver schelden tegenslag kende. Derde provinciale Herleving D 2 Drive B 14 Tegen de leiders uit de reeks hadden De Vriendt en co niet veel in te brengen. Toch 'mo gen de D-jongens verzachtende omstandigheden pleiten. Van Biesen diende na zijn eerste wedstrijd te stoppen wegens rugpijnen, zodat vier wedstrij den vooraf verloren gingen. Ro bert De Vriendt was flink op la *ug dt dreef en zijn overwinningen gen Bauwens en Kamaracl d mogen worden hoog aange! gen. 1e Provinciale dames Small Street Gent Herleving De Herlevingdames hebber Gent de kans laten liggen een stapje dichter bij de ding te komen. Linda Van genhove won twee van drie wedstrijden en ook da Van Langenhove en Ni Tecqmenne verdedigden zeer flink. In de dubbel evenwel de kans om de h inzet te veroveren. Bp, Te voet door 'het land Aalst - 6e wandeltocht op mei 1974, 13 24 - 3'5 - 42 of 50 naar keuze. Beloning medaille en brev Inlichtingen en Tragel Aalst. Tel, 053/279.01 of 714,53. Zaterdag 23 maart kunnen basketliefhebbers in de sp zaal van het H.Maagdcoll tvyee interessante wedstrij bijwonen. Te 14 uur ten - de Hemacomi ni er leeftijdsgenoten uit Zele te 15 uur spelen de kadet van 'H^maco tegen de Cabrl kampioènploeg.

De Voorpost | 1974 | | pagina 26