E.V. AALST BESLISSEND E.V. Aalst-Beyne MEUBELEN ST.-JOZEF HANDBAL VOETBAL Lokerse S.V. lonkt naar eerste provinciaal FIRMA P. SCH0LLAERT De Voorpost - 22-3-74 - 27 min of meer verwacht thuisoverwinning van E.V. Aalst tegen "(<if Luik kan waarschijnlijk de definitieve stap naar het behoud ekenen. De Aalstenaars wisten tijdens de laatste weken een jt,t)r velen verloren gewaande situatie recht te zetten en hier- 0j »r nog maar eens bewijzen wat de mentale ingesteldheid van ploeg vermag. Deze Aalsterse come-back blijkt op het eerste icht H.B.C. Ajax fataal te worden. [q, x is inderdaad teruggezakt tot de derde laatste plaats in de gschikking en met het ontslag van trainer Luc De Decker betert de Lebbeekse situatie er niet op. Niettemin kan Ajax Vflt nog terugslaan want als wij de kalender overlopen resten nog acht wedstrijden waarvan er nog amper één op verplaat- i dient gespeeld. Veel zal nu afhangen van de inzet van de spelers. Zal men de nodige wilskracht kunnen opbrengen dit zwaar seizoeneinde voor te bereiden zoals het hoort. J1 inti Lebbeke, met L. De Nil ^Jarschijnlijk als laatste maal het doel. Ladhari is inder- id terug, heeft niet bijster id gespeeld tegen Amay. De ten, die hun topschutter Du- jsne moesten missen, hiel- r,n zelfs tot 15 min. voor het ide stand. De grotere klasse de Avanti spelers beslechte iter het pleit. tweede nationale weer een srwinning met het kleinste e- schil voor het routine-rijke abo Denderbelle. Door Duffel verslagen eindigt Brabo irschijnlijk deze kompetitie de vierde plaats. Misschien jr velen een verrassing maar it, wij hadden niet minder wacht bij het seizoenbegin. arta Aalst wist, ondanks de eg sterk gehandicapt was, verplaatsing naar H.C. Her- tot een goed einde te rm\ ngen, maar de overwinning n gebuur Denderbelle maait j Spartanen toch het gras pr de voeten weg j bevorderingsreeks bood nig interessante wedstrijden. >is Aalst kende geen moei- 'leden om het onvolledige iantia afgetekend te ver- an. Het ziet er nu naar uit t Rosis Aalst en Léon Lepage It een gelijk aantal punten kompetitie gaan afsluiten, testwedstrijd op een neu- I terrein die in dit geval ;t plaatsvinden, zal wel nog I stof doen opwaaien. Of Léon Lepage tijdens de tste wedstrijd van het sei- m tegen U.S. Brussel nog steek laten vallen S.K. mbergen was onkennelijk in datzelfde Léon Lepage en 'd met een uiterst zware ne- rlaag huiswaarts gestuurd. In |l dameskompetitie successen ,3r Aalst Sportief en Avanti j bbeke. Vooral de overwinning icjj Avanti op het terrein van Ui- ispiegel is van belang aan- I tien de Lebbeekse meisjes PJrdoor zeker zijn de nationale B Jdronde te halen. l-idstrijden 1e Nationale T. AALST 17 ity UNIF LUIK 12 jen de rust aanbrak van deze ^>r Eendracht ontzettend be- jgrijke wedstrijd, was er in Ie nog niets beslist. Een- bcht leidde weliswaar met 5 maar het was duidelijk dat |if Luik zich zeker nog niet (wonnen gaf. Inderdaad, toen j 10 min. spel Eendracht leid- j met 41 zag men de Lui- fiaars onder impuls van een rk spelende Soltani, een re nte doen die hen bij de rust ig bracht tot één doelpuntje. was opvallend hoe «ge- ten» deze wedstrijd bleef, de dedigers bleken veruit de ts over de aanvallers en er rd zowel door Unif als door ïdracht geen enkel risico ge- nen. Dat de wedstrijd tijdens 'P tweede wedstrijdgedeelte h moest «openbarsten» was in delijk. Niettemin duurde het tot de veertigste minuut iraleer er enige aftekening op scorebord kwam. Geduren de eerste tien minuten van tweede helft, bleven beide egen een zij aan zij strijd eren die resulteerde in een 8 stand. 20 minuten voor het Eendracht gaf echter er )it de wedstrijd uit de han en 5 min. later zou een initieve kloof ontstaan (11 Deze drie doelpunten voor- ong bleven gedurende een tal minuten op het scorebord N —10) maar een oplettend en skrachtig Eendracht sloeg n daarna toe Het werd 16 en meteen was de wedstrijd tpeeld. Eendracht nam toen in risico's meer en een op ende keeper D'Herde de tste weken opnieuw in vorm verdedigde met succes de idracht voorsprong. Scheids- hter Wens toonde zich op- vuw fantasierijk maar gelukkig deze houding geen invloed het eindresultaat. Doelpun- Wellekens 9, Petrez 2, E. i Goethem 1, Rimbaut 1, 'ens 1, P. Van Goethem 1, P. Den Eynde 1 05^erven AALST 12 UNIF LUIK 8 wedstrijd bleek een voor- Ier te zijn van hetgeen de schouwers later op de avond den te zien krijgen. Ook bleven de verdedigingen baas over de aanvallers. Een dracht bleek echter bij de re- serven over het homogeenste geheel te beschikken Bij de rust leidden de Aalstenaars met 53 en deze voorsprong lie ten zij tijdens het laatste wed strijdgedeelte niet meer ont glippen. AVANTI LEBBEKE 22 AMAY 16 Avanti, steeds met L. De Nil in het doel. heeft gedurende 45 min. moeten werken om Amay van zich af te houden. De sterk gehandicapte Lebbekenaars dienden zelfs na 15 min. spel alle hens aan dek te roepen om een 35 achterstand goed te maken. Onder impuls van Dirk Verhofstadt, weliswaar niet in zijn allerbeste doen. slaagden zij er in, bij de rust de vurige Walen bij te benen. Ruststand 88. Tijdens het begin van de tweede helft hield Amay nog goed stand maar het technisch en taktisch veel sterkere Avanti liep toch uit tot 1410 na 41 minuten spelen. L. De Nil, deze maal niet zo best tussen lat en palen, kon echter niet vermij den dat Amay. onder impuls van Rorive, aan het laatste kwartier opnieuw kwam opzetten. Met een 1413 stand was inder daad nog alles mogelijk. Een paar minuten later echter zou de klasse van de Avanti spelers geen twijfel meer mogelijk ma ken. Met snelle uitvallen, goed gerichte afstandschoten en flink cirkelwerk, zorgden de Lebbe kenaars nog voor 'n vrij afgete kende overwinning die in deze omstandigheden nog vrij onver wacht kwam. De jonge E. De Vlieger benadrukte zijn moge lijkheden met 2 doelpunten. Scoorders Moonen 3, Dirk Ver hofstadt 9, Koen Verhofstadt 5, E. De Vlieger 2, Keppens 3. SASJA 20 H.B.C. AJAX 12 Tegen het ongeslagen Sasja leek H.B.C. Ajax een ware af slachting tegemoet te gaan. De thuisnederlaag 321 indach tig, bleek Ajax er in ieder geval niet gerust in. Inderdaad, zon der De Batselier, De Sitter, Luc De Decker, St. De Meyer, Ver- meir en Dzial, moest Ajax be roep doen op wat men pleegt te noemen een zeer experimen tele ploeg. Om toch over een «schutter» meer te beschikken had Ajax zelfs keeper Vinck als veldspeler opgesteld. En alle normen in acht genomen Ka- rel deed het verre van slecht. Maakt men bij gebuur Avanti van een veldspeler een doel wachter, bij Ajax doet men het gewoon omgekeerd. Was Vinck als verdediger zeer oplettend ook in aanval zorgde hij voor twee doelpunten. Een experi ment dat kan herhaald worden. De twee Ajax uitblinkers wa ren zonder twijfel keeper Mer- tens en Luc Van Cauwenber ghe Mertens was werkelijk groots en het was duidelijk dat hij terug zijn vorm benadert die hem eens tot België's beste keeper bracht. Luc Van Cau- wenberghe met tien doel punten, zorgde voor sensatie door tweemaal het kleine Ajax terug in het spoor te brengen van het ongenaakbar gewaan de Sasja. Mare De Decker en E. Van Geel bleken eens te meer uiterst nuttige clubspelers en de invallers Merckx, Verhey- den, Halet en De Jonghe, ver baasden vriend en tegenstan der. In het kort, nooit zagen wij dit seizoen Ajax met zulke ploeggeest een ondankbare kar wei opknappen. Met zulke inge steldheid is er beslist nog niets verloren. Over de wedstrijd zelf is er niet zo heel veel te ver tellen. Het duurde tot de achtste mi nuut vooraleer het eerste doel punt viel langs M. Janssen. Luc Van Cauwenberghe stelde ge lijk maar na 23 min. spel bleek Sasja toch op weg om de Ajax pandoering werkelijkheid te doen worden (61). Onver wacht sloeg Ajax langs Vinck en Van Cauwenberghe terug zodat een onwaarschijnlijke 7 4 ruststand op het bord prijkte. Waar normaliter een ineen storting van Ajax te verwachten was, tijdens de tweede wed strijdhelft, slaagden de Lebbe kenaars er integendeel in ge durende 25' degelijk mee te spelen. De verdediging bleef sluiten als een bus en keeper Mertens liet alleen het onmo gelijke passeren en in aanval zorgde Luc Van Cauwenberghe voor de doelpunten. Vijf minu ten voor het einde toonde het scorebord een 1511 stand Toen echter brak de veer bij Ajax, een paar slechte passen en een penalty tijdens de laat ste seconde zorgden ervoor dat Sasja nog aan een twintiger ge raakte. Een hoopgevende pres tatie van Ajax die echter niet te zeer mag opgeschroefd worden. Doelpunten L. Van Cauwen berghe 10, K. Vinck 2. Reserven SASJA 17 H.B.C. AJAX 10 De Ajax reserven speelden een zeer degelijke wedstrijd tegen het tweede gerangschikte Sas ja. Deze goede Ajax prestatie werd wellicht in de hand ge werkt door de uitstekende kee ping van E. Wuest die na een maandenlange afwezigheid op nieuw zijn beste vorm te pak ken krijgt. Bij de rust leidde Sasja met 83 maar het twee de wedstrijdgedeelte zouden Halet en De Jonghe voor de tegendoelpunten zorgen. 2e Nationale H.C. DUFFEL 9 BRABO DENDERBELLE 10 Ondanks Brabo Denderbelle de diensten diende te missen van kaatser Van Den Abbeele en keeper Heyvaert steeds niet vol ledig hersteld is van zijn enkel kwetsuur, slaagden zij erin kon- kurrent Duffel op eigen veld de nederlaag toe te dienen. Met een staan zij vierde geklas seerd in 's lands tweede hoog ste handbalreeks Het zag er eerst niet naar uit dat Brabo er zou in slagen puntenwinst te halen uit deze verplaasting. Duffel nam onmiddellijk de lei ding en stond deze niet meer af tot even voor de rust. Brabo zou echter gedurende gans deze eerste helft niet meer dan één doelpunt achterstand tellen. Toen even voor de rust Van Der Veken Denderbelle voor het eerst op voorsprong bracht, hadden de Brabo jon gens reeds meerdere open doelkansen verkwanseld. Rust stand 45. Onmiddellijk na de pauze scoorde De Mol, Duffel replikeerde nog even maar Van Der Veken en vooral Beeckman zorgden ervoor dat Brabo met 59 leidde met nog 19 min. te spelen. Van deze voorsprong moesten zij bij het begin van het laatste kwartier nog twee punten prijsgeven en toen W. De Mol door referé De Cuyper vijf minuten straftijd kreeg, zag het er nog even benard uit voor Brabo. De verdediging sloot echter goed en toen 10 min. voor het einde Duffel naderde tot 910 speelde het routine- rijke Brabo balbezit en dwong nog een penalty af die door R. Van Der Veken na het eind signaal tegen de paal werd ge worpen. Doelpunten Beeckman 4, De Mol 2, Van Der Veken 4 H.C. HERSTAL 12 SPARTA AALST 15 Ondanks Sparta Aalst de dien sten moest ontberen van Gan- zeman, Lootens, Van Delsen enz., slaagden zij er in zonder echt te veel moeilijkheden, de maat te nemen van H.C. Her stal. Op zichzelf niet zo'n heel grote verrassing maar aange zien de meeste spelers reeds de reserve wedstrijd in de be nen hadden, toch wel een op gemerkte prestatie. Tijdens de eerste helft verliep het spel heel gelijkopgaand. Om beurten na men beide ploegen de leiding maar nooit werd er een 3-doel- puntenvoorsprong genoteerd. Toen de rust aanbrak met een 68 stand, had Verbestel reeds vijf maal gescoord. Bij het be gin van de tweede helft, leek Sparta zich definitief los te ruk ken. De Spartanen dreven hun voorsprong tot 3 punten op (7 10) maar enkele minuten la ter was Herstal toch terug ge lijk gekomen (1010) na 38" spel. Toen stopte keeper W. Van Delsen een penalty en dit bleek later het wedstrijdbeeld volle dig veranderd te hebben. In derdaad, beide ploegen lever den gedurende tien minuten 'n harde zij aan zij zonder te kunnen scoren. Op de 48e mi nuut scoorde Van Den Berghe en dit doelpunt bleek de start tot een Sparta offensief dat eindigde acht minuten voor het einde toen Aalst leidde met 1014. Herstal kwam wel nog even opzetten (1214) maar Van Den Berghe scoorde één minuut voor het einde het vijf tiende doelpunt. Scoorders Mens 5, Verbestel 6, Van Den Berghe 3, Troch 1 Reserven H.C. HERSTAL 5 SPARTA 7 Ondanks Sparta met een paar kadetten deze wedstrijd dien de te betwisten, werd het toch nog een overwinning. Hier dient echter aan toegevoegd dat een paar spelers van het eerste team met Troch als scoorder, voor de overwinning zorgden Bevordering LEON LEPAGE 33 GREMBERGEN S.K. 5 De Grembergenaars die zonder vervangers naar Brussel afge reisd waren, vielen duidelijk te licht uit tegen Léon Lepage. 'Bij de rust leidde Léon Lepage reeds met 152 en men zag niet goed in hoe de Grember genaars een afstraffing zouden vermijden. Het wisselen van plaats door E. Dauwe en H. Van Damme bleek al evenmin aarde aan de dijk te brengen en toen tot overmaat van ramp Grem- bergen zomaar vijf penalty's miste was het duidelijk dat de afstraffing niet te ontlopen was. Volgende week, de laatste wed strijd van het seizoen, tegen Tubantia kan Grembergen een in feite ontgoochelend seizoen in schoonheid besluiten. Ploeg en scoorders H. Van Damme 1, Tom Van Haute, H. Trienpont 1, E. Dauwe, J. Van Damme 1, Toolitt 1 H. Van Haute 1. ROSIS AALST 39 TUBANTIA 5 Leider Rosis Aalst bleek veel te sterk voor het onvolledig aan tredende Tubantia. Het klasse- verschil was zelfs zo groot dat van een wedstrijd in feite niet kan gesproken worden. Tijdens de eerste helft scoorden Wil- fried De Boeck J. Meert, G. Buys en F. De Gendt 18 doel punten zodat bij de rust Rosis leidde met 181. Het sportief Tubantia moest tijdens de twee de helft nog 21 doelpunten toe staan waarvan J. Meert er 10 voor zijn rekening nam. Hier door verbeterde J. Meert z'n re cord van een paar jaar geleden toen hij topschutter van de Belgische kompetitie was. Ook Wilfried De Boeck scoorde nog zes maal tijdens het tweede wedstrijdgedeelte. De goede lei ding van het duo L. Wauters - H. Van Haute werd ons door geseind. Doelpunten Meert 14, Wilfried De Boeck 10, F. De Gendt 4, Buys 4, Van Snieck 2, Willy De Boeck 2, Meersman 1, Van Impe 2. Dameshandbal Avanti Femina naar de eindronde. UILENSPIEGEL 9 AVANTI 13 De meisjes van Mevr. Buelens zijn door deze overwinning ze ker te zullen deelnemen aan de eindronde tussen de Vlaam se en de Waalse reekswin naars. Volgende zondag volstaat het, in het ongunstige geval, één puntje te behalen om de reekstitel te behalen. De be langrijke wedstrijd tegen Uilen spiegel startte eerder katastro- faal voor de Avanti meisjes. In derdaad, Uilenspiegel liep in een minimum van tijd uit tot een 30 voorsprong. Avanti herstelde zich echter van deze slag en was er bij de rust in geslaagd tot op een puntje te naderen. Ruststand 7—6. Gedu rende tien minuten in de twee de helft bleven beide ploegen elkaar tot het uiterste bekam pen maar en definitieve kloof kwam er niet. Sonja Muylaert die op onverbeterlijke wijze L. Neyrinck uit de wedstrijd hield tijdens het tweede wedstrijdge deelte, zorgde ervoor dat de enige Antwerpse schutster stom bleef. Tijdens het laatste kwar tier zou Avanti dan nog eerder gemakkelijk de overwinning be halen. Doelpunten Verhofstadt 6, Muylaert 4, Van Den Borre 2. H.C. EVERE 10 AALST SPORTIEF 12 Aalst Sportief dat de verplaat sing naar Evere diende te on dernemen zonder Hutsebaut en Lowie, heeft het niet onder de markt gehad om de overwin ning te behalen. Inderdaad, Evere bleek sterker dan ver wacht en toen de rust aanbrak met 67 cijfers, was het dui delijk dat Sportief de overwin ning nog lang niet veilig had. Tijdens de tweede helft werd het zo mogelijk nog moeilijker voor de Aalsterse meisjes. Evere dacht er niet aan zich gewonnen te geven en midd9n de tweede helft namen de Brus selse meisjes zomaar de lei ding (98). Onder impuls van Maria Van Delsen en J. Van Laer werd deze penibele situa tie echter rechtgezet zodat de zo belangrijke puntjes naar Aalst verhuisden. Doelpunten M. Van Delsen 3, J. Van Laer 5. Wynants 2, L. Van Delsen 1, N. Moens 1. 4-24. Het allerlaatste wedstrijd gedeelte lieten zij de teugels wat losser zodat Brasschaat nog enigszins kon milderen. Doelpunten P. Merckx 6, Kep pens 8, Vermeir 3, De Bruyn 4, De Lathouwer 5, Boodts 2. Wedstrijden voor het weekeinde zaterdag 23-3 20.00 u. Avanti - Olse Merksem 19.45 u. E.V. Aalst - Beyne 16.00 u. HBC Lebbeke - R.B. Dendermonde 17.30 u. Evere - E.V. Aalst Zondag 24-3 15.00 u. Brabo Denderbelle - 15.00 u. Sparta Aalst - Cabottes H.C. Herstal 15.00 u. Brasschaat - Rosis Aalst 15.00 u. Tubantia - Grembergse 15.00 u. Sasja III - Jochewoa Aalst 14.00 u. Avanti Femina - Am- biorix Femina 14.30 u. Aalst Sportief - Gans horen. EVA Zaterdagavond in Sportcentrum «Rozendreef» kan E.V. Aalst zich definitief redden. Het bezoek van Beyne, voorlaatste gerangschikt met 6 punten, wordt dan ook met spanning maar met een gerecht- matigd zelfvertrouwen door E.V. Aalst verwacht. Mits deze wedstrijd te winnen zou E.V. Aalst zijn puntentotaal tot 12 opvoeren en meteen 4 punten voorsprong nemen op de rechtstreekse achtervol ger H.B.C. Ajax. Meteen zou deze overwinning een grote stap betekenen naar het definitief behoud in eerste nationale. Om 19 u. 45 zullen de Eendracht supporters beslist niet willen ontbreken in het sport centrum. EVA Door een nipte overwinning op het veld van Brakel heeft SV EEN STAP DICHTER GEZET naar de titel. Maar ook al sluiten de konkurrenten goed aan toch was het optimisme aan de E3 nooit zo groot. Met nog drie thuiswedstrijden en één verplaatsing voor de boeg mag dat wel ook al zitten daar nog stekelige partijen tussen zoals duels met Sint-Gillis, Wetteren en Kieldrecht. Antoine De Nul ziet het in ieder geval we zitten. «We groeien terug naar een uitzon derlijk vormpeil,» stelde de woordvoerder van Lokerse. «en dit na een mindere periode waarin we kostbare punten moesten prijsgeven. Het leider schap begon op de duur immers door te wegen vooral nadat Walter Kerremans was uitgevallen wegens een weken lange schorsing terwijl enkele strafschophistories in ons na deel uitvielen. Maar reeds te gen Geraardsbergen was geble ken dat het terug ronddraaide want in tegenstelling met de minieme score hadden we ge domineerd zoals in onze beste dagen, maar enkel een tikkeltje meeval ontbrak om een hoge score op het bord te schieten». Tot daar de h. De Nul die verder stelde dat de gunstige vooruitzichten nog in de hand gewerkt worden door een aan trekkelijke kalender, en het feit dat bepaalde spelers eindelijk de grote vorm te pakken hebben. In dit verband citeerde hij Miel Cleemput die pas na 25 weken zijn groot talent in daden omzet. Ook Gilbert Verbeke kon het lange tijd niet waar maken en werd vaste bankzitter maar toen hij een nieuwe kans kreeg heeft hij zich geleidelijk weten in te spelen en is momenteel een betrouwbare peiler in een stevi ge defensie die overigens kan rekenen op een reuze-sterke Robert De Pauw die beter speelt dan ooit. Dit is trouwens ook het geval met André Van Driessche, die als verdedigende half niet te passeren is zodat speler-trainer Van Den Broe- cke zich aanvallend kan uitle ven en ook regelmatig scoort zelfs al wordt hij voortdurend afgestopt door drie tegenstan ders die hierbij niet aarzelen om naar de noodrem te grijpen. De twee komende thuiswed strijden moeten ons de kans bieden om een geruststellende voorsprong te verwerven, meen de Antoine De Nul. «zodat we meer ontspannen de zware wedstrijden tegen Sint-Gillis en Wetteren kunnen tegemoet gaan. In ieder geval hopen we dit jaar ons eerste objektief. in casu 1ste provinciaal, dit jaar waar te maken en liefst als kampioen want ook een tweede plaats biedt uitzicht op promo- LIEFHEBBERSVOETBAL BEKER VAN UITBERGEN 17-3-74 Blauwe Vlam Thor Anglo Everslaar De Brug Heesdonk Zwartschaap De Boer kens Broekkant De Klok Stad ion boys Peterboys Kouter P.V. Rangers De Jonghs Broekkant Rangers 2-2 1-1 5-0 0-5 3-1 2-1 vrij 0-1 GEVRAAGD: Inwonende meid in gezin met 1 school gaand kind. Inl. tel. na 14 u. 053-270.86 Jeugdhandbal BRASSCHAAT 9 H.B.C. AJAX 28 De H.B.C. kadetten besloten in schoonheid een vootreffelijk seizoen. De leerlingen van trai ner W. Bosman leidden reeds bij de rust met 211. Midden de tweede helft werd het zelfs uitgest. match 1 P.V. Rangers 22 16 2 4 74 25 36 2 Everslaar 23 14 3 6 58 19 34 3 De Brug 21 15 3 3 68 22 33 4 Heesdonck 21 14 3 4 81 25 32 5 Peterboys 22 14 7 1 59 32 29 6 Blauwe Vlam 23 11 8 4 62 53 26 7 De Kouter 21 10 9 2 48 43 22 8 Thor Anglo 22 9 9 4 74 46 22 9 Broekkant 21 10 9 2 61 48 22 10 De Klok 23 7 11 5 48 64 19 11 De Jonghs 22 7 11 4 54 56 18 12 Zwartschaap 21 2 15 4 32 82 8 13 Stadionboys 20 4 16 0 31 116 8 LIEFHEBBERSVOETBAL DE BEKER VAN UITBERGEN Punterideling in toptreffen te Everslaar. De Rangers uit Malderen kun nen als de grote overwinnaars van deze kompetitiedag be schouwd worden. Wel hadden ze het uiterst lastig om de gewezen kampioenen van Broekkant op eigen veld een nipte nederlaag toe te dienen maar het gelijkspel te Everslaar speelde duidelijk in hun kaart. Hun felste belager De Brug wordt immers op drie punten teruggeslagen, zodat zelfs hun achterstallige match niet vol doende is om de kloof te overbruggen. Het werd overi gens op Everslaar een fel duel tussen twee evenwaardige ploe gen die evenwel te veel last hadden van hun zenuwen om een voortreffelijk spelpeil te bereiken. Inzet was er voldoen de zodat harde kontakten niet uitbleven. Maar uiteindelijk kon iedereen zich wel met een logische puntendeling verzoe nen. De Blauwe Vlam kon het Zeelse Thor Anglo niet van zich afschudden, ook hier kon een gelijkspel iedereen bevredigen. Heesdonk daarentegen had niet de minste moeite met het Lokerse Zwart Schaap dat enkel aan verdedigen kon den ken en met forfaitcijfcrs huis waarts gestuurd. Meteen blijft Heesdonk in het spoor van de leiders op voorwaarde evenwel dat het er in slaagt om zijn achterstallige wedstrijd te win nen. De klok boekte ook een nieuwe overwinning maar wel zonder veel glans want dé rodelantaarn drager Stadionboys gelukte er zelfs in een tegendoelpunt te scoren terwijl anderzijds ook hun passief beperkt bleef. Een prestatie dus voor de bezoekers na een reeks nederlagen met dubbele cijfers. De Peterboys ten slotte wonnen moeizaam van De Kouter die meteen hun opmars zagen gestuit. De Peterboys zijn an derzijds reeds zover afgegleden dat deze overwinning nog wei nig zal veranderen aan hun huidige situatie. if GEVRAAGDVerkoopster voor verkoop van bloemen op de markt. Inl. tel. na 14 u. 053-270.86 Rosis Aalsthandballers die zich week na week flink inzetten. groot- en kleinhandel In bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora erastenstraat 2-4 AALST Tel. 053-222.15 FREDDY VERLEYEN EREMBODEGEM STATIE HAALTERT 063-252.20

De Voorpost | 1974 | | pagina 27