IENNE VAN IMPE PNIEUW DE BESTE Minitornooi der stad Aalst 1. De Vriendt klubkampioen LEIDERS BEEFDEN Jeugdbasket ATLETIEK ,T, JNI0REST0RN00I TE AALST Aalst - Zottegem 1-2 internationaal Paastornooi r miniemen, kadetten en [holieren -en Eendracht St.-Gillis KAATSEN Zeels Handelsverbond met amateuristische grondslag! Moerzeke Kaatsnieuws Broekkant Baasrode vraagtekens Gematigde ambities voor Opstal Pelote De Luyck en Stocks niet te stuiten Aalsters basket liefhebbers- verbond AFELTENNIS Sun Charm valt stil na rust Golfbiljartfederatie JUDO SUMO KWAI: KNAP De Voorpost - 29-3-74 - 25 ierdag waren een aantal MHer- .atleten van de partij in de a jersitaine indoormeeting te In de reöksen van de 50 3|aJs horden dames klopte Loes w sens verrassend Ohris e met 'repektievlijke tijden 8"2 en 8"3. Even larer be- J'„ien de heren aan de 50 yards »3 Mare D'Haese plaatste zich q akklijk in 6"2. Bij de dames Josée Sprangers haar serie "5. Haelterman werd eerder jsend uitgeschakeld in 6"8. e tweede sferie ikeek iedereen Franc ine van Assche die na afwezigheid van meer dan jaar, wegens de geboorte van eerste kindje, terug in kom- ie verscheen. 6"6. was haar het hoogspringen werden ngers en Bols sens derde en ie met 1rn40 en 1m35. inmid. was het aanrukken geblazen de halve finales van de 50 y go*!. Mare O'Haese verbeterde ;ar tijd tot 5"9. in de 1500 m Lastra vierde in 4'44"4. Met tijd in zaal zouden we die toch wel eens graag op etjfe zien optreden. De finale de 50 yards heren werd span- ti I. De eerste vier Kregen allen en Mare D'Haese kwam als de uit de handdoek. Lies Bols- won de finale van de hor naar de tijd van 8"2 mogen jerlijkheidshalve als zeer mid- )la^iatig katalogieren. Mooi werd B finale van de sprint dames Sprangers derde werd. Man fhe vierde in respektievelijk j i taties die niet onopgemerkt i bjgegaan zijn waren deze van ,r^ sschalok, Van der Hoeven en i jek in het domein den Brandt (OÉ Antwerpen. Gilbert werd er ,oe e bij de spoormannen na een pla iste start. Frans van der Hoe- gaf lange tijd de indruk bij veteranen te zullen winnen de Nederlander Van Oecke- haalde het. Haeok was twee- JEIBchter Van Espen, een elite-atleet. Bric Gijselinok moest aan zijn morele verplichtingen voldoen als lid van de Monza-ploeg en star ten te Westmalle. Dat hij wel degelijk de zesde Belg is bewees hij daar eens te meer. De grote massa van de atleten was echter van de partij te Melle. De omvang wordt er wat duide lijker bij de vermelding dat er... 312 Vlierzele-atleten de eind streep bereikten. Bij de allerjong sten wonnen De Veirman en Re- mory. Bayens klopte Meganck maar een verrassing was er wel bij de oudste pupillen waar Gillis won maar nieuweling Van Butsele wat betekent een naam... - zich vóór Van den Broeck kon plaatsen. Een wedstrijd op niveau werd het wel bij de oudste mi niemen waar de Regghe zich enigszins verwacht kon afschei den voor de overwinning en Van der Sniokt en Tondeleir samen naar de meet gingen voor de tweede plaats. Verheuen werd vierde. Geen speciale verrassin gen bij de kadetten voor wat de eerste twee plaatsen betreft maar de derde van Man Hauwe is hoop gevend. Het was in elk geval een hele sterke groep kadetten als we vertellen dat Miel Maes twaalfde werd terwijl hij in heel wat offiuiële crossen reeds bin nen de eerte tien eindigde. Nor maal patroon bij de scholieren met Oosterlrrck-Van Alboom maar een aangenaam verrassende De Schepper als derde. Etienne van Impe is er bij de juniores nog maals in geslaagd zijn meester schap te onderstrepen terwijl Pe ter van der Eist nu ook helemaal weer de oude fs. Paul Renders eindigde dit keer voor Luc van Hecke. Van de veteranen onthou den we dat achter winnaar Van der Hoeven, Michel de Latte Frans de Moor klopte voor de tweede plaats. Gilbert Maesscba'lok nam sportieve weerwraak op Mare de Backer. Frans 'Verdiokt werd er derde vóór Hugo de Poorter. JMV openingspunt, in de 5e min vormde voor S.V. Zottegem beste uitgangstelling. Het i een doelpunt van Deblanc j bij een vrijschop een boog- ïy^over de muur lukte waarbij volkomen verraste Aalsterse ^man Van Goethem niet rea- T. Aalst dat de beste aan- in elkaar stak doch het te ingewikkeld maakte fcpte zich in een vrij korte •panne tussen de 20e en de min. twee reële kansen. Van (de kwam oog in oog met jknan Van der Stock, doch j niet de nodige beheersing m te scoren. HIJ tegen de S.V. por- aan. Een uitstekeode voor in de gelegenheid fors op Ki Man Roy stelde Van te koppen maar eens te was Van der Stock bij de in de 35e min. werd een strafschop onthouden een vergrijp op Van Eeck- In de tweede periode de beste kansen dan Zot te beurt. Van Goethem r— toen een paar keer de hal hjde voeten van Deblanc graal- maar kon niet verhinderen een paar minuten later Waag ten s dan toch raak trof. In de 52e min. redde Van Lierde de Aalsterse eer. Wat zeker verdiend was. R.W.D.M. - K.V. MECHELEN 5-0. De einduitslag laat el voldoende doorschemeren dat op de Brus selse ploeg geen maat stond. In de eerste speelbelft dah R.W.D reeds stevig het heft in handen en als er toen slechts 1-0 op het bord kwam dan mocht K.V, zich gelukkig achten. Het was een doelpunt van Joirtet na goed aangeven van Serafiglia. Laatst genoemde zou zijn stempel op de wedstrijd drukken na de kamp wisseling. Hij was immers bij praktisch alle doelpunten betrok ken. In een paar minuten ging naar 3-0 langs Stroobants en Arno die insgelijks een van de meest opvallende spelers was. Bij het vierde doelpunt ook van de voet van Arno kwetste de Mecbelse doelman Van Tilden zich en ver mits K.V. zijn wisselspelers reeds had ingeschakeld, moest het met tien man vervogen. Dockx hi het doel deed het zeker niet slecht want R.W.D. kwam nog slechts aan ben doelpunt iangs Craps. J.V.H. KALENDER erdag 30 maart. olie ren X) u. S.P. Opwijk - F.C. Wleze 10 u. Eendracht - S.K Oudegem terdag 6 april ol leren 00 u. Troosting 30 u. Finaal. j 13 april 11 letten) /0 10 u. K.A.V.D. Sparta Appels itlemen) 6t15 u. Eendracht Anderlecht v letten) 16.30 u. Eendracht - Romford (Engeland) Zondag 14 april (miniemen) 14.00 u. S.K. 'Grembergen-K.A.V.D. (kadetten) 15.15 Troosting 16.30 Finaal Maandag 15 april (miniemen) 15.00 u. Troosting 16.15 Finaal. Ingericht door het jeugdcomité van Eendracht St.-GHIIs. Het Zeels Handelsverbond maakte de laatste jaren moei lijke tijden door. Deze kom petitie biedt van april tot september de gelegenheid aan liefhebbersploegen een kom petitie die voortgesproten was uit het KWB kampioenschap. De laatste jaren was het woord liefhebberssport zoda nig vervormd, dat alle midde len als het oprichten van twee reeksen, nutteloos was en het ging van kwaad tot erger. Er bestond geen evenwicht meer tussen de deelnemende ploe gen. leder jaar 'waren er hoe langer hoe minder kandidaten bereid om zich te laten af straffen door een paar top- ploegen, die er een bom geld konden tegen aansmijten en enkele spelers zwaar geld lie ten verdienen om de zo be geerde titel. Het Handelsverbondbestuur heeft voor het komende sei zoen de koe bij de horens gevat en als eerste punt van het reglement gesteld dat aan de kompetitie alleen spe lers mogen deelnemen die niet aangesloten zijn bij de K B K B., iets wat de bij de bond aangesloten ploegen ook ten zeerste zal verheugen. Want ihet was ook met een zeker leedwezen dat ze ,;hun" spe lers 's zaterdags zagen spelen. Het durvend bestuur, samen gesteld uit voorzitter Gustaaf De Brandt, ondervoorzitter Robert Van Yutfanghe, secre taris Willy De Schrijver, schat bewaarder René Jacobs en ^cheidsrechtersafgevaardigde Edward Van Mele, mocht toch zes inschrijvingen ontvangen. De ploegen die vanaf 1 mei het vernieuwde kampioenschap zullen ingaan zijn Likeuren Rubbens, Durmen, Hawai 't Akkerken, Van Opdorp-Jo- vanda en De Gentenaar. Na de kompetitie zal er nog een beker gespeeld worden, zo danig dat het toch een vol waardige kompetitie wordt. Voor de lutten zullen volgen de scheidsrechters fungeren de gebr. Wauters, De Paepe Henri, Van Driessche Romain, Vercruyssen Willy en Van Mele Edward. Hoogstwaarschijnlijk komt' het opnieuw tot een spannende en gelijkopgaande kompetitie waarbij de amateurs weer aan bod komen. BENO BASKETBALL - DERDE KLASSE (dames) In de bekerwedstrijd tegen Volkswagen heeft Stokota met 12-8 cijfers de duimen moeien leggen na een harde maar sportieve strijd. Reeds bij het begin bleek dat Stokota flink weerstand zou bieden. De rust werd bereikt bij een 6-4 stand. Onmiddelijk na de herneming zou Stokota er in slagen te rug te ikeren tot 6-6. De thuis ploeg was van dit ogenblik af duidelijk de meerdere. In elk geval hoeft Stokota zich over deze uitslag niet te schamen. Met de inbreng van Marcel Van Haute staat de ploeg duidelijk sterker dan vorig jaar. Heden zaterdag 30 maart biedt Stokota aan zijn spelers de kans om in een oefenwedstrijd tegen Reizen De Bonte hun conditie verder op unt te stel len. Dit te 15 uur op het Ko ningsplein. Verzekeringen Annemans Broekkant Baasrode treeds als nieuweling in de kompetitie van lagere I. Blo zijn ze zeker niet want hun ambities reiken niet verder dan een kam pioenstitel. Daarvoor doen ze beroep op de nieuwelingen Francois Claes, WWIy Ringoot en Gilbert Heirwegh (allen van Adec Baasdrode) en Vla- minok (van Kastle). Daarbij komen nog Fernand Claes, Hofman, Roger Cloes, Fran cois Joos, iVan Da mme en Currinok. Het bestuur bestaat uit ere-voorzitter Huberta An nemans, voorzitter L. Callaert, Francois Claes, penningmees ter Clement De Smet en de leden Freddy ^lan Damme, C. Van Damme, Cunrinckx, De Cock, Van den Bossche en Joos. Volgende week De Sport vrienden Herdersem. GDP Kaatsklub Opstal Pelote loopt bij de overgang naar de hogere Drie niet naast de schoenen van ver- wentheid. Het voorzag ztem wel in de diensten van Verhoeven (Hamme Zogge) en behield alle spelers van het afgelopen seizoen In eigen rangen. Oat is zeker al een positief punt vdor het bestuur dat bestaat uit ere-voor zitter Adolf Robijns, voorzitter De Hauwere. sekretaris Frans Koek. penningmeester Bochez en de le den De Plecker. De Vlieger. De Ridder. De V'ock. De kern wordt gevormd uit het arsenaal Ver hoeven, De Leuze. De Kinder, Bo- gaerts, Bouchez. Braem Van Mogr. tel en Tempels. Een team dat ze ker zijn maonetje zal staan in deze hoger reeks. Derbies zijn er bij de vleet bi de hogere drie. wat een stimulans moet zijn voor bestuur en spelers want goede klassering en streekwedstrijden betekenen veel publiek, en veel publiek betékent zaad in 't bakje. En men is realist genoeg bij de Buggenhoutse klub om te weten dat het geld er ou eenmaal nodig is om te leven. GDP Eerste Klasse (Dames) S. AALST 76 LE LOGIS 59 Eens te meer heeft Sim Aalst met indrukwekkende cijfers ge wonnen. Aan de basis van deze lagen vooral Stockx en De Luyck. Eerstgenoemde speelde niet alleen in verdediging uit stekend maar liet op de koop toe nog drieëntwintig punten in schrijven. In de Aalsterse ver dediging was er eens te meer ook een goede verrichting van A.M. De Schrijver. Omtrent een voor S. Aalst gunstige afloop van deze wedstrijd leefde men niet lang in de onzekerheid. Men stevende direkt naar een 104 om onder impuls vooral van De Luyck 2514 op het bord te laten noteren. Bij de rust was de wedstrijd al ge speeld met een 4023 stand. In de tweede periode deed de thuisploeg het wel iets minder keurig doch hield de touwtjes toch stevig genoeg in handen. Het was nu Stocks die de taak van afwerkster met een zeker sukses vervulde. Het werd 53 36 en toen gaf Le Logis de indruk toch enigszins terug te komen. Honhon van verre de beste speelster bij de gasten, en top-scoorster in de wed strijd (29 p.), en Paes knaag den aan de achterstand (55 42). Het offensief werd echter vlug in de kiem gesmoord. De doelpunten Ringoir 44; De Luyck 1610; Stocks 815; De Schrijver 63 Van Wijnsberge 42; De Nul 42, Van der Ve- ken. J.V.H. BEL ISOVAR - HUGH'S De match tussen koploper Hugh's ©n runner?up Bel Iso- var in de Aalsterse amateurs- basketkompetitie fs beslist geen topmatch n de ware zn van het woord geworden. Hugh's Is als 't ware te licht uitgevallen. Reeds in de eerste helft tekenden de on gelijke krachten zich af. In dien Bel Isovar op normale ijze de hieruit volgende vrij- wospen zou hebben omgezet dan zou het verschil bij de rust merkelijk hoger hebben gelegen dan de 35-30 in hun voordeel. •Na de rust verwachtte men een zwaar tegenoffensief. Dit kwam er maar te ongeordend. Dat kostte terug fouten en De Kegel gevolgd door Ver hulst werden met 5 persoon lijke fouten en de uitsluiting bedacht. Bel was op dat ogen blik tot 11 punten uitgelopen en men dacht de wedstrijd gespeeld. Hugh's trok toen de kaart Van Driessche en mede door de overhaasting van het ganse team van Bel Isovar kwam het terug tot 65-65. Eindstand kwam met 76-65 in het voordeel van. Bel Isovar. (Vervolg van bladzijde 24) borstel hanteerde, wat voor Al bert Van den Eeckhaudt een gele kaart tot gevolg had, zeker geen referentie voor een oud BVB spe ler. Herman De Schutter van S.K. onderging dezelfde sanctie. Deze speler vertoeft blijkbaar met zijn gedachten reedg bij zijn nieuwe klub, en hij mag zich gelukkig achten dat gelegenheidsscheids- rechter Soetlnck, hem geen rood voor de neus gehouden heeft. Ondanks alles hébben de overige 10 S.K. spelers, hun verstand in 'hun bier «-hoofd bijgehou den, en deze moeilijke wedstrijd •tot een goed einde gebracht. F.C. Melckenbeekvrienden DV Stampia 24). Tijdens de eerste helft brachten beide ploegen een aantrekkelijke partij voetbal met vlotte kom- ert De Vriendt slaagde er- zich vorige zondag tot l0 ibkampioen te spelen van 1(j C Casino Lebbeke. Het werd a n prachtige finale tussen de akomstige kampioen en ri- J0 al J. De Donder. Hoewel J. of Donder in de beslissende z l de overwinning in handen ia d bij een 20-18 voorsprong. R. De Vriendt terug te q0 men en uiteindelijk te win- hii n met 23-25. volledige uitslag zag eruit volgt 1. R. De Vriendt 2. J. De Donder 3. R. Pzuwels 4. Theo Bosman 5. Luc Batselier 6. G. Vasseur 7. Luc Heyvaert 8. De Smedt Gilbert Paro's Hamme-Lebbeke 5-4 Nipte nederlaag van Lebbeke. F. De Bondt en G. Vasseur wonnen ieder twee matchen. Jammer genoeg kon kapitein P. Bosman geen enkele match winen, hoewel hij twee ervan slechts moest prijsgeven mei luttele twee punten. Vriendenwedstrijd Inter Nos- Lébbeke A 0-10 R. De Vriendt J. De Donder, R Pauwels en p. Steiger wa ren voor A. Maerivoet, R D' Hondt, H. Colson en Van Dam me wel een tikkeltje te sterk vandaar de 0-10 uitslag. Voor al H. Colson en R. D'Hondt verdedigden zich knap. Eerst genoemde verloor zijn twee matchen slechts op het nip pertje. VRP binaties aan weerszijden. Na de rust was Melckenbeek, steunend op een grote De Sutter, sterker In de aanval. Op de 10' bracht Etienne Grilleert zijn ploeg op voorsprong na een geharrewar vóór het Stampia-doel. DV ging nu verwoed op zoek naar de ge lijkmaker, maar het doelpunt viel aan de overzijde, waar Paul Paelsterman na een lange rush een nochtans uitstkende doelman Benny Monsieur kon omspelen. Juiste uitslag voor een sportieve match, onder ©en tkorrekte lei ding van de heer Kiekens Uitslagen 1/16 finale S.K. De Leeuwkens Haalter F.C. Morta Aalst 3-4 V.K. Melckenbeeckvrienden Lede DV Stampia Aalst 2-0 V.K. Sint Anna Aalst - V.V. Sparta 73 0-1 F.C. Rnsidenoe Aalst - S.K. Orievlden Aalst 1-2 WEDSTRIJDEN VOOR VOLGEND WEEKEINDE Zaterdag 30.3.74 - aftrap te 15 u. Terrein Baardegem Feb Europe S.K. Sint-Job (M. Van de Velde) Terrein S.K. kruis S.K Rimini - FC Nieuwe wijk (R. Vonok) Terrein Heiplas FC. Fregat - VK. Inno (P.P. Hooreman) Terrein Terjoden SK Hoeksken - FC Real Familial (J. Borms) Zondag 31.3.74 aftrap te 10 u. Terrein Blauwwit VK Bonanza FC Heiplas (A. Cooreman) EEKLOSE - S. AALST 36—70 Aalst liet te Eeklo al onmiddellijk zijn bedoelingen blijken. Onder impuls van M. Ysebaert, die er momenteel een benijdenswaardige konditie op nahoudt stevende het al direkt naar een ruime winst- marke. Mede ook door het feit dat het zijn verdediging zo doel matig organizeerde dat de Eeklose meisjes zelden onder de korf kwamen. Vooral De Cremer en Van de Stock vormden haast on overkomelijke hinderpalen. Aalst sloeg zo ontzettend hard toe dat bij de rust liefst 948 op het scorebord stond. De tweede speelhelft was het van Aalsterse zijde althans veel minder. Men faalde bij de afwerking terwijl ook de verdediging het liet af weten. Vandaar dat de thuisploeg de cijferverhouding gevoelig kon milderen. De doelpunten Podevijn 10, Ysebaert 28, Van der Stock 4, De Cremer 2, Van de Velde 2, Callebaut 4, Hof man 6, de Maturo 6, Van Boxtael 8. Nu zondag wordt in de Black Boyszaal om 11 uur de voor de titel belangrijke wedstrijd tegen Strombeek gespeeld. Indien de Aalsterse meisjes hun slag thuis- halen wordt het voor de tweede opeenvolgende maal promoveren. Dat deze beslissende wedstrijd een ruime belangstelling zal lok ken kan men zo gissen. J.V.H. Damesbasketbal Terrein Manchester O.C. Aalst - FC. Post (G. De Leeuw) Terrein Arend F.C. Arend - S.K. Kruis (H. Lfevens) Op deze grijze zondagmorgen is de eerste Beker «'1 Land van Riem goed van stapel gelopen. Aan de uitslagen hebben wij Ikun- nen vaststellen, dat in deze eer ste schiftingen alle ploegen zo wat elkander waard waren. Een zalige vaststelling, dat na een futloos einde van het kampioen schap. de ploegen nog kunnen vechten voor deze prachtige beker. Anderzijds willen wij de heren scheidsrechters bedanken, voor de enorme inzet, welke zij betoond hebben, voor dit kompe titieaanhangsel. De ploegen zelf spelen alsof de kompetitie nu slechts gestart is. Wij hopen ten- volle dat de verdere schiftingen In dezelfde geest zullen verlo pen. en dat de besten tot de finale mogen doordringen. Voor geïnteresseerden kunnen wij nu reeds melden, dat de finale zal doorgaan op 5 5 74 te 14 u. op het terrein AFPLIGEMDREEF. De achtste finale gaat door op 6 en 7 aoril 74. De kwartfinale op 27 en 38 april 74 en de halve finale op 1.5.74. Uitslagen van zaterdag 25.3.74 voor de beker Feb Europe F C Fregat Aalst - F.C. Post Erembodegem 3-1 S.K. Rimini Erembodekem S.K. Kruis Moorsel 1-3 De finale zal betwist worden tussen S.K. Kruis en S.K. Hoek sken AURORA ZELE 43 MELLE 47 De Aurorameisjes wilden zich tegen de ongeslagen leider en kampioen van hun reeks eens extra inspannen. De eerste helft kon Aurora na .7 minuten een lichte 107 voorsprong ne men, maar op 3 minuten voor rust scheen Melle het laken de finitief naar zich toe te trekken (12—23). De rust ging in met 1627 en de bezoekers waren er goed in gelukt om Brigitte De Graeve uit de wedstrijd te halen. Een handicap voor Au rora was wel dat Pletinck en Inghels reeds 4 fouten telden, gelukkig speelde Onselaere een sterke partij in verdediging. In de tweede helft kwam De Graeve dan eindelijk uit de greep van de bezoekende ver dediging en wanneer De Lint- decker dan ook de goede rich ting vond, bleven beide ploe gen op gelijke hoogte. 3537 aan de 12e minuut en op min der dan 60 seconden van het einde was nog alles mogelijk 4344, maar Melle kon in een zenuwachtig slot de beslissen de korf scoren. Technische Uitslag Pletinck 80, Bontinck J.- De Lintdecker 2—10. De Graeve 213, Onse- lare 20, Inghels 2—0, De Waele 0—4. Reserven AURORA 40 - MELLE 42 Rust: 1821. Pletinck 4. Bon tinck, De Lintdecker 4, Onse laere, Coppieters 6, Van den Eeckhoudt 2, De Waele- De Graeve 16 Inghels 8. VOORUITZICHTEN zaterdag, 30 maart moet Aurora op ver plaatsing naar Beveren. Reser ven te 18 uur en 1e ploeg te 19.30 u. BENO Pupillen In de dode periode hebben onze Zakanto's de gelegenheid gekre gen om de topmatch van zaterdag 30 maart optimaal voor te be reiden. Deze match met als inzet de derde plaats wordt te 15 uur te gen Elite Gent betwist op het koningsplein. Met hun recente uitstap naar Antwerpen in het hoofd, waar ze niet minder dan zes rasechte Amerikanen aan het werk zagen tijdens Antwerpse - Mechelen en Goldfingers - Kontich. waaronder de gekende Orozdiak. Bel! D'HeÜ en Gilllespiemoeten zij men taal geladen zijn om het hoofd te bieden aan de sterke forma- t'e uit Elite Gent. Wij rekenen echter ook op de steun van de vele badketliefheb bers om hun aan te moedigen ki deze laatste match die een hoog tepunt kan worden in hun zeer geslaagd competitiedebuut. Da stand 1. Gentson 2 Baasrode 3. Elite 4. Zakanto Sgolba 6. Tiss II 7. Tissac I 14 28 pt 12 18 pt 13 18 pt 13 17 pt 13 11 pt 14 8 pt 12 2 pt 13 2 pt De tweede schittingsreeks van de bekerkompetitie Federatie Aalst zit erop. Fosques B A) en Hand in Hand B (A) had den weinig moeite met hun tegenstanders. Beide ploegen zullen het nu tegen mekaar moeten opnemen in de finales. Moorsel A heeft dan toch Cosmos B (A) gewipt en ook Fosques A B) heeft zich kunnen plaatsen ten nadele van Onkreukbaren A. Hand in Hand A (B) heeft het niet kunnen waar maken om een ploeg als Scotching A uit de A-reeks te wippen. Gijzegem tenslotte had meer moeite dan verwacht met Krijt óp Tijd. De heenwedstrijden van de \U finales worden gespeeld op zaterdag 30 maart te 20 uur De terugwedstrijden gaan door op 6 april. Uitslagen Fosques B-Moorsel B (6-0) 4-2 Fosques A-Onkreukbaren A (6-0) 5-1 Cosmos B-Moorsel A (2-4) 2-4 Hand in Hand B-Zandstuivers (4-2) 6-0 Krijt op Tijd-Gijzegem (3-3) 1-5 V« finales Scotching A-Fosques A Moorsel A-Gijzëgem Hand in Hand B-F.osques B Drie provincies met eigen supporters zorgden voor een goed gevulde zaal te Malde- gem. Onze streekjudokas. opgesteld in de Oostvlamse poleg, de den applaus uit de zaal op stijgen toen in de ontmoe ting tegen Zeeuws Vlaanderen de Hamse judoka Leo Van Der Haeghe stand hield tegen Richard Andries. Onze noor derbuur werd met waza ari uitgeschakeld. Rudy Deunic won van Piet Fenijn op be slissing en de trainer der plaatselijke judo club Sumo Kwai, Pierre De Rop, scha kelde na 3 kamper. Piet Van de Velde met een goed ge plaatste schouderworp uit. Leo Sens moest met kwetsuur de wedstrijden staken. Uitslag Zeeuws Vlaanderen 47 punten Oost Vlaanderen 25 punten In de tweede ronde tegen W- Vlaanderen ging het nog be ter. De Hamse lichtgewicht Jozef Vercammen (kamp. v. België) schakelde fors zijn tegenstrever uit met ippon Francois Renders, trainer van de Lebbeekse judoclub, hield Rudy Van de Bruane 30 sec tegen het tapijt en won even eens zijn kamp. Pierre De Rop hield het hier bij een onbe sliste kamp tegen André Van de Woestijne van Jabbeke Uitslag West 35. Oost 45

De Voorpost | 1974 | | pagina 25