ranti terug met Ladharie Tarek 4 sk OPNIEUW 2 PUNTEN VOOR E.V. AALST DE ANTI-CLIMAX FIRMA P. SCH0LLAERT TOPPER TE UITBERGEN ZONDER BESLISSING Olse Merksem- S.C. lekeren 3-t De Voorpost - 29-3-74 - 27 I LEBBEKE-OLSE MERKSEM 27-15 Lebbekenaars opnieuw beroep konden doen op hun Tu be keeper Ladharie was er geen twijfel meer mogelijk in met de einduitslag. Inderaad, de Lebbekenaars, zelfs de nog steeds gekwetste E. De Smedt, Zijn nu eenmaal lasse sterker dan de meeste andere ploegen vanaf het ilik dat zij min of meer volledig aantreden. Dit nam eüh- weg dat Olse Merksem meer dan eervol Uit deze wed- kwam zodat de toeschouwers een zeer aangename partij il te zien kregen. Bij Avanti zou de jonge E. De Vlieger te meer zijn rijke mogelijkheden 'bevestigen en stilaan een waarde worden in het fanion team van trainer Roganovic. Je andere jongeren H. De Sitter en Maes bevestigden nog- 'Sli zonder echter de „présence" te bezitten van de andere i. De wedstrijd starte niet zo best voor Avanti want na il leidde Merksem met 1-3. Vier minuten later bracht De Avanti op gelijke hoogte met de bezoekers en Olse kon ilechts een vijftai minuten aanklampen 4-4 na het eerste \r. Van dan af zou Avanti langs de gebroeders Verhofstadt itrijd stevig in handen nemen en bij de rust leiden de ;enaars met 13-7. is het begin van de tweede helft kwam Olse Merksem langs 'jarige Duitser Terjung nog even opzetten (13-10) doch bij pgaan van het laatste kwartier had Avanti opnieuw stevig jdstrijd in handen. Ook tijdens het wedstrijdeinde bleef het eil op een vrij behoorlijk niveau drijven en toen L. De NiJ „grote" Verhofstadt de eindcijfers vastlegden had men phoorlijke wedstrijd te zien gekregen, unten Dirk Verhofstadt 13. Koen Verhofstadt 5, Moonen Vlieger 1, De Nil 3, Keppens 1. De Gendt 4. Van Snick 1. Buys 1, De Meersman 1. SK Grembergen 28 Tubantia 12 Tegen het eerder zwakke Tu bantia heeft SK Grembergen zoals verwacht, zijn seizoen in schoonheid kunnen besluiten. Reeds na 15' spel leidden de GSK-ers met 8-4 en toen de rust aanbrak met een 14-8 stand was het duidelijk dat Grembergen normaliter een af getekende zege ging bijeen wer pen. J.P. Buyle die een opval lende trefkracht tentoon spreid de. dreef tijdens het tweede wedstrijdgedeelte de score op en kannonier Seghers aarzelde niet om ook zijn duit in het zakje te doen. SK Grembergen strandde op 2 punten van een dertiger. Doelpunten Thrienpont 4. Se ghers 10, Toolitt 3. JP Buyle 6, Dauwe 1. Van Haute 4. Sasja III 14 Jochewoa Aalst 5 Wat had kunnen uitgroeien tot een aangename wedstrijd, be twist tussen twee zeer jonge ploegen, werd door scheids rechter Pauwels naar „de maan" gefloten aldus onze Aalsterse zegsman. Tijdens de eerste helft bleven de verde digingen sterk gesloten zodat de rust aanbrak met de voet balscore 3-2. Toen er zeven minuten gespeeld waren in de tweede helft, wees het score bord 4-3 aan. Tijdens de daar opvolgende periode zag Aalst om onbegrijpelijke redenen, 3 penalty's afgekeurd Dit brak natuurlijk de veer bij de Aal- stenaars die Yanaf dat ogen blik wel enigszins de armen lieten zakken. De Aalsterse be stuursleden vinden het jammer dat zulks onkundige scheids rechters wedstrijden leiden van jonge spelers die door zulke toestanden zich zeker niet meer op hun „gemak" voelen in 't toch niet zo grote handbal huishouden. Secretaris Bogaert zegde dat zijn club Van dit ge beurde een princiepskwestie zal maken en klacht zal neer leggen. Niet dat de punten zo veel belang hebben maar dat zulke toestanden mogelijk zijn dient aangeklaagd. Doelpunten en ploeg Wauters. De Ketelbutter 1. De Cock 1. Diependaele 2. Redant 1. Per- soons, Osselaer, Fonck, Vlas- schaert, De Boeck. Wauters. Dameshandbal. Met nog één kompetitiewed strijd te spelen is het pleit dui delijk beslecht in het voor deel van Avanti Femina dat door te winnen tegen lands kampioen Ambioril Femirta nu definitief de titel van het Vlaamse landsgedeelte ver werft. De Lébbeekse meisjes speelden door deze overwin ning in de kaart van Aalst Sportief dat nu zeker is van de tweede plaats en de daar aan verbonden deelname aan de eindronde tegen de Waalse eerste twee geklasseerden. Een finale finale voor de titel van Belgisch kampioen tussen twee Oostvlaamse clubs ligt in de lijn der verwachtingen Ook EV Aalst zorgde voor een pracht- prestatle door Evere te over winnen. Hierdoor komt RB Den- dermonde 'in het bezit van de vijfde plaats. HBC Lebbeke kon niet anders dan zich beperken tot een sportieve tegenstand tegen datzelfde Dendermonde. De wedstrijden Avanti Femlna-Amblorix Femi na 21-14. Tegen het verleden seizoen praktisch ongenaakbare Am- biorix. heeft Avanti zondagna middag een ruime overwinning behaald Hierdoor bevestigen de Avanti meisjes nog maar eens hoeveel zij wel aan ma turiteit gewonnen hebben. Het begon nochtans niet zo bijs ter goed voor Avanti Amtoio- rix hanteerde tijdens het wed- stnjdbegin op voortreffelijke wijze haar sterkste wapen. nl. de tegenaanval. Op deze wijze leidden de Brusselse meisjes na 6 min. spel met 1-3. Coach Keppens twijfelde toen geen ogenblik en belastte S. Muy- laert met de bewaking van de gevaarlijke De Witte. Muylaert kweet zich zoals verwacht uitstekend van haar taak zodat de Brusselse aanval tot zero ven. hd Lebbeke-OIse Merksem: tei het sterke invallersteam ~lse Merksem heeft de ploeg een voortreffelij- itrijd gespeeld. Onder iars van een zeer goede H. Joftter, de beste speler op irrein melde men ons. zou !f zelfs de rust bereiken een 4-7 voorsprong. 0> i debutant keeper De Laet opmerkelijke wedstrijd de, kon Avanti een terug van de bezoekers niet Denderbelle 20 lerstal 14 (Brabo correspondent mel- hs dat Denderbelle echt jot het uiterste diende te om het vlot spelende routine missende Herstal rslagen. Het blijkt zelfs rabo echt niet zo goed Ie maar in ieder geval het In cijfers gezien een overwinning. Door deze Inning eindigt Oendeibel- de vierde plaats in de ene rangschikking wat en bevestiging is dbt wel- tr oudere doch routinerii- lers een ploeg kunnen Niettemin wordt iar het Brabo spel iets geconcentreerd op de zodat de hoekspelers te aan het werk worden Aldus onze Brabo ver- jver. De wedstrijd zelf p vrij normaal. HC Her- .Jcon gedurende een vijf- I minuten gelijke tred en met hun gastheren (5- iar even daarna zou W 5rman het sein geven tot Irabo offensief dat bij de resulteerde in een 10-5 [>rong. Toen de stand 5-5 ebeurde er een opvallend Van Der Veken diende ninuten straftijd uit te en toch zou het routine- Brabo, ondanks de nume- IVl minderheid, juist tijdens periode definitief op prong geraken. Diezelfde )er Veken werd persoon- ewaakt door Herstal en hierdoor van weinig nut zijn ploeg. W. De Mol te hiervan gebruik om de an topschutter voor zich 'i eisen. Tijdens het 2de trijdgedeelte domineerde 01 rustig de wedstrijd en e^i de spectaculaire doel- n| n van Dirk Uyttersprot die- v%og vermeld. Scheidsrech- g( e Cuyper floot 8 penalty's v( Denderbelle en is nu |0 t in ongenade gevallen }ZBrabo supporters lt( unten Van Der Veken 3. i0 cman 6. De Mol 6, Van ,e 3, Uyttersprot 2 |r.a Aalst 10 35» 0 ff. (e a Aalst wachte tever- op de komst van de jginslu'iters. Cahottes boodt ve wel te Aalst aan maar r{ was het reeds 16 uur oe- 0 en en hadden de officiële 0 dsrechters de forfait sco- teds op het schéidsreoh- lad ingevuld. Cahottes in e dus onverrichterzake de v reis aan te Vatten Een B- etitieeinde in mineur bering. c nd 13 01 Aalst 32 Batste wedstrijd van het en (de eventuele testwed- vergeten we even) werd rwachte overwinning voor J Aalst. BrassChaat bleek V te zwak voor de leider L a 10' spel leidde Rosis I I met 0-6. met doelpun- lengs J Meert, J.P. De ler en Fr. De Gendt. Toen rahand wel even tegen- maar onder impuls van Jaegher (7 doelpunten is de eerste helft). Wil- De Boeck en Van Snieck, n de Aalstenaars bij de tot 7-17 uit. Tijdens het wedstrijdgedeelte een lek spelbeeld. Rosis dreef zijn voorsprong op zon- b dat Brahand keeper Van r kon op de proef stellen, ns de tweede helft bleken eert met 6 doelpunten en De Jaegher met 4, de ste Aalsterse schutters lunten J. Meert 10. J.P laegher 11, De Boeck 4. herleid werd. Eens dit een feit begon het Avanti rader werk nog maar op volle toe ren te draaien. De zwakke Ambiorix verdediging werd keer op keer in de wind ge zet zodat bij de rust het pleit in feite reeds beslecht was. Ruststand 12-6. Tijdens het tweede wedstrijd gedeelte kon Ambiorix zich enigszins hervatten. Avanti liet zich echter hierdoor geens zins van de wijs brengen en stelde de overwinning en de titel veilig. Doelpunten C. Monen 2, V. Verhofstadt 5 Van Den Bor- re 4, S. Muylaert 6.' Buslot 3, Van Den Broeck 1. E.V. Aalst opvallend goed E.V. Aalst-Evere 15-14. Eendracht Vrij Aalst bewees dat trainingsijver en geloof in eigen kunnen voor kleine won deren kunnen zorgen. Inder daad. het bij het seizoenbegin als zwak afgeschilderde Aal sterse ploegje, blijkt nu reeds zich aan te melden als een ploeg uit de goede middel maat waar men, indien dezelf de vooruitgang aanhoudt, vol gend seizoen zal dilnen mee rekening gehouden. Tegen het gereputeerde Evere werd nu na een spannende wedstrijd de bevestiging ge bracht voor de groeiende Aal sterse mogelijkheden. De Aal sterse meisjes kenden een goede start. Na 5 min. spel leidden zij met 3-1 om bij het eerste kwartier steeds de lei ding te bezitten 4-2. Een niet onverdienstelijk Evere kwam echter terug en nam even voor het rustsignaal de leiding (6- 7) Eendracht stelde echter nog gelijk voor het fluitsig naal (7-7). Tijdens de tweede helft zou een vlot spelend Eendracht nooit het wedstrijd verloop uit de handen laten qlippen en een sterk aan klampend Evere kon nooit meer de leiding veroveren. De 15-14 einduitslag betekent een fantastische stimulans voor de meisjes van trainer Rimbaut. Doelpunten Simal 4. Devinne 6 Wauters 3, Van Ransbeeck 2. Aalst Sportlef-Ganshoren 23-4 Aalst Sportief heeft, zoals de einduitslag het duidelijk laat blijken, geen enkele hinder ondervonden om Ganshoren Fase uit handbalwedstrijd E.V. Aalst - Beyne. een afgetekende nederlaag toe te dienen. Reeds bij de rust leidde het sterke Aal sterse team met 8-0 en het werd zelfs 15-0 vooraleer de Aalsterse keepster zich voor de eerste maal moest gewon nen geven. Tijdens het aller laatste wedstrijdgedeelte ver waarloosde Sportief enigszins de verdediging zodat Gansho ren toch nog vier maal kon scoren. In feite betekende de ze wedstrijd voor Aalst Spor tief niet meer dan een gezel lige oefengalop. Doelpunten Husebaut 3. M Van Delsen 4, J. Van Laer 4. L. Lowie 4. Linda Van Delsen 1, Stqenhaut 2, Whnant 4. Moens 1. H.B.C. Lebbeke-R.B. Dender monde 2-22 Wegens aanpassingswerken het terrein van H.B.C. Lebbe ke zaterdag niet bespeelbaar zodat de wedstrijd doorging op het terrein van het Ros Beiaard. Of dit veel belang had in verband met het eind resultaat veronderstellen wij niet, maar het is toch zo dat H.B.C. Lebbeke door het la tere aanvangsuur niet kon be schikken over zijn volledige ploeg. In ieder geval, R.B Dendermonde, dit seizoen op vallend er op vooruitgegaan ondervond geen moeilijkheden om het Lebbeekse team reeds bij de rust op een 1-13 ach terstand te plaatsen. De Leb beekse meisjes bleven zich sportief verdedigen maar had den geen verhaal tegen het schuttersduo Melis-Doorns. Voor H.B.C. zorgden Sanders en Verbeeck voor de doelpun ten. Scoorden Dendermonde Doorns 5, Melis 13, De Decker 2, Van Ransbeeck 1, Mangel schots 1. H.B.C. Lebbeke Sanders 1, Verbeeck 1. Wedstrijden voor het week einde Zaterdag 30 maart te 20 u. H.B.C. Ajax-Beyne 19.45 uur E.V. Aalst-Flémalle 16 uur H.B.C. Lebbeke-Aalst Sportife 19 uur Anderlecht-Avanti Everslaer Blauwe Vlam De Brug Heesdonk Thor Anglo P.V. Rangers Stadionboys Peterboys Kouter De Klok De Jongs Broekkant Moest het voor sommigen nog niet duidelijk zijn E.V. Aalst is niet van plan te degraderen. Eens te meer wonnen de Een- drachters hun zoveelste vierpuntenwedstrijd en zijn nu met 12 punten zonder enige twijfel op weg naar het behoud. Deze maal moest Beyne eraan geloven en wij overdrijven niet als wij beweren dat Beyne gedurende 45' overklast werd door een vlot spelend Eendracht. Blijken de eerst volgende tegenstanders te sterk voor de Aalstenaars, als wij in de plaats van Flémalle en Avanti waren, zouden wij toch de taak niet te licht opvatten. Een ontketend Eendracht is inderdaad voor de besten te duch ten. Om Avanti echter te verslagen zullen de Eendrachters meer moeten doen dan zich overtreffen, inderdaad, de Lebbekenaars opnieuw met Ladharie in het doel, bleken tegen Olse Merksem opnieuw een klasse sterker dan hun tegenstrevers. Met de ploeg van verleden zaterdag, zelfs zonder de gekwetste Eddy De Smedt, zien wij niet in wie hen nog zou kunnen bedreigen. In tweede nationale behaalde Brabo Denderbelle de verwachte overwinning tegen HC Herstal en behoudt hierdoor de vierde plaats in de eindrangschikking. Sparta Aalst komt op de vijfde plaats daar Duffel verloor en de Spartanen een overwinning zonder spelen (forfait) behaalden tegen Cahottes. In Bevordering eens te meer normale uitslagen Rosis Aalst won van Brahand en SK Grembergen ondervond geen moeilijkheden om Tubantia zwaar te verslagen. Jochewoa leed de nederlaag tegen Sasja III doch hier speelde scheidsrechter Pauwels een spijtige rol. De wedstrijden Goed voor 45 minuten... VS AALST-BEYNE 19-16 Toen vijftien minuten voor het wedstrijdeinde EV Aalst leidde met 17-9 liet niets veronder stellen dat Beyne nog enige kans maakte op een eventuele come-back. Inderdaad, de Een dracht ploeg overklaste de Wa len op elk domein en ondanks er een tiental open kansen op onbegrijpelijke wijze verkwan seld werden, was het iedereen duidelijk dat Eendracht echt te sterk bleek voor Beyne. Bleek Eendracht op dat ogenbkk zich zelf te overschatten of was het „uitvallen" van J. Van Den Eyn- de de oorzaak, wij weten het niet. maar plots zou Beyne aan een remonte beginnen die de Eendrachters bijna fataal werd. De Aalstenaars speelden eerst zeer nonchalant en hiervan maakte Beyne gebruik om dank zij een holder-de-bolder hand bal te naderen tot 17-13 op 8 minuten voor het einde. Erwin Goethem scoorde toch r. eens voor Eendracht (18-14) maar het vertrouwen was dui delijk verzwonden bij de Aals tenaars. Ondanks hun kramp achtig verweer en onbegrijpe lijke overhaasting - zagen wij keeper D'Herde niet spurten om de bal terug in 'het spel te brengen - kwam Beyne langs zijn goede schutters tot 18-16 terug op twee minuten voor 't einde. Gelukkig zou W. Rim baut tijdens de laatste minuut het 19e en beslissende Een dracht doelpunt aantekenen. Echt, wij hadden nooit ver wacht dat 'n routinerijke ploeg als de Eendrachters, zich zo zou kunnen vergalloperen. Ge lukkig maar werden hierdoor geen kostbare punten verloren. Eigenlijk verliep deze wedstrijd vrij eigenaardig. Reeds tijdens de eerste minuut opende Wel- ;ens de soore doch e daarnia Net Eendracht twee pe nalty's onbenut zodat na acht minuten spel Beyne leidde met 1-3. Rimbaut en P Van Den Eynde brachten Eendracht op nieuw bij na 12' spel maar een ontketende Roosen zorgde er voor dat Beyne vijf minuten later opnieuw drie doelpunten voorsprong telde (3-6). Toen echter begon Eendracht aan 'n doelpuntenreoital dat hen na 21 spel op gelijke hoogte bracht (6-6), en vier minuten voor het einde van de eerste helft, hen een veilige 12-6 voor sprong bezorgde. Toen eerst kon Beyne nog eens tegensco- ren. Met een 12-7 ruststand had Eendracht reeds een se rieuze optie op de overwinning genomen. Tijdens het eerste kwartier van de tweede helft bleef Eendracht rustig de wed strijd domineren. De voor sprong van de Aalstenaars werd opgedreven tot 15-9 na 40 min. spel. Toen echter deed „slachter" Viatour zijn verschij ning. Hij vertoefde slechts een paar seconden op het terrein en hij mepte de alleen door gebroken P. Van Den Eynde tegen de stenen. De vijf min. straftijd die bij voor deze bru taliteit kreeg leken ons nogal goedkoop. In ieder geval had- hij zijn doel bereikt, Eendracht begon zenuwachtiger te spelen en de veer was gebroken. 'Hoe de wedstrijd dan een eigen- dige wending nam vertelden wij reeds. Dat door deze over winning Eendracht Vrij Aalst bijna zeker uit de degradatie zone verdwijnt, bewijst eens te meer dat een seizoen duurt tot de laatste kampetitiedag. Doelpunten Wellékens 5, E. Van Goethem 3, P. Van Den Eynde 3, P. Van Goethem 2, Rimbaut 4, Petrez 2. Reserven. EV Aalst-Beyne 9-17 Beyne dat met drie eerste- ploegspelers zijn reserven ver sterkt had. heeft slechts ge durende een helft tegenstand dervonden van de jonge Een- drachters. Tot aan de rust kon Eendracht inderdaad gelijke tred houden met de Walen (5-6) maar tijdens het tweede wed strijdgedeelte zou de grotere trefkracht van Beyne de door slag geven. i Scoorders Van Herreweghe 2, De Doncker 2, Van Boxtael 2, Van Ysendyck 2, Moens 1. groot- en kleinhandel in bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora Verastenstraat 2-4 Tel. 053-222.15 Liefhebbersvoetbal - Beker van Uitbergen 1-2 3-3 1-4 3-1 5-0 0-5 Zwart Schaap De Boerkes Vrij 1 P.V. Rangers 23 17 2 4 78 26 38 2 Everslaer 24 14 4 6 59 21 34 ,3 De Brug 22 15 3 4 71 25 34 4 Heesdonck 22 14 3 5 84 28 33 5 Peterboys 23. 14 8 1 60 35 29 6 BI. Vlam 24 12 8 4 64 54 28 7 De Kouter 22 11 9 2 53 43 24 8 Broekkant 23 10 10 3 66 48 23 9 Thor Anglo 23 10 9 4 75 50 22 10 De Klok 24 7 12 5 48 69 19 11 De Jongs 23 7 12 4 54 61 18 12 Stadionboys 21 5 16 0 34 117 10 13 Zwart Schaap 21 2 15 4 32 82 8 De Brug en Heesdonk hebben geen afstand kunnen nemen van elkaar watmeteen in de kaart speelt van leider de Rangers. De fel betwiste en spektakulaire wedstrijd te Uitbergen eindigde immers op een gelijkspel waarbij niet minder dan zes doelpunten gescoord werden. Beide ploe gen hadden immers niets te winnen bij een defensieve in stelling zodat men resoluut in het offensief stapte met het gevolg dat de verdedigingen regelmatig aan hun lot wer den overgelaten. Toch eindig de het duel onbeslisd wat in de gegeven omstandigheden wel gelijkstaat met een ver- liespunt voor beide ploegen. De ontnuchtering is hard aan gekomen te Lokeren. Na de briljanteprestatie tegen Olympic waren het immers geen uitzonderingen meer die dachten dat het gebeurd was. Men moest zelfs geen super optimist zijn om reeds te dro men van pakkende duels met Anderlecht, Brugge en andere grootheden van het Belgische voetbal. Die kans zit er trou wens nog in want in feite is er niet zo erg veel gebeurd. Kor- trijk verloor eveneens en Me- chelen geraakte niet verder dan een gelijkspel. Wel kan men zich nu de derde plaats uit het hoofd zetten want Winterslag blijft iedereen ver bazen terwijl ook Eupen een optie genomen heeft op de eindronde want normaliter wordt het 2 punten rijker na de lichtverduisfering te Sint- Niklaas. Sporting moet dus alles koncentreren op de vijfde plaats maar hiervoor zal de konkurenüe wel ongemeen groot zijn, want zelfs Crossing springt terug in de dans na de overwinning te Gent. Heeft de nederlaag te Merksem Sporting niet alle wapens uit de hand geslagen dan werd er in het gemeentelijk Park wel bewezen dat na de demon stratie tegen de Doggen de strijd niet gestreden was maar in feite slechts de eindspurt werd ingezet. Een andere con clusie die uit de wedstrijd van zondag kon getrokken wor den was het feit dat het voor Sporting spijtig te noemen is dat niet alle ploegen spelen en laten spelen en daarenboven de spelregels in acht nemen. De ploeg van Jurion verüest immers 50 procent van zijn mogelijkheden wanneer het ,met een tegenstander gekon- fronteerd wordt die erin gaat en dat was te Merksem alles zins het geval, zelfs op het randje van het brutale af. Suyckerbuyck en Puis die tegen de leiders spektakel le verden van de bovenste plank kwamen nu nauwelijks aan hun trekken omdat ze zwaar geschaduwd en belaagd wer den. Meteen was Sporting onthoofd want ook Nadoveza viel te traag uit en werd na 55' zelfs uitgeschakeld door een brutale aanslag, waaruit een gapende wonde resulteer de die herhaaldelijk moest ge hecht worden. Petar zal trou wens minimum drie weken onbeschikbaar zijn. Gelukkig speelden Jan De Koning en Boughalem op peil, juist die spelers die niet uit de weg gaan voor een stevig kontakt. Ook Stany Rogiers was op zijn best wat wel nodig was want Olse beukte wild op de Lokerse defensie waarin Marcel Verschueren niet in zijn beste dag was. En toch stak er wat in voor de Loke raars indien Suyckerbuyck, die wel het bezoekende doel punt scoorde, niet een paar reuzekansen onbenut laat. WINTERSLAG Meer nog dan tegen leider Olympic is de wedstrijd van kapitaal belang. Een nieuwe nederlaag zou ongetwijfeld sporen nalaten en de kansen van Sporting duidelijk ver minderen. Maar gemakkelijk zal het zeker niet gaan want de Limburgers zijn niet alleen fysiek sterk maar beschikken daarenboven over een fa meuze driehoek Van Lessen, Cuyvers, Van Rompaey met eerstgenoemde als spelmaker en het snel aanvalsduo als afwerkers. Daarenboven ont dekte Winterslag in Nest Snij ders een stopper van formaat zodat de rood-zwarten wel op een sterke ruggegraat stoelen. Een eigenaardige ploeg trou wens die formatie van Robert Wasseige want in tegenstelling met hetgeen hun steile op gang laat vermoeden deden ze geen opzienbarende aankopen en lieten zelfs sterspelers als Corthouts, Levantacci en Baiamonte vertekken naar de eerste klasse. Op Everslaar werd de verras sing vn de dag genoteerd aan gezien deze gereputeerde ploeg op eigen veld de das werd omgedaan door een her boren Blauwe Vlam. Een den derend einjloffensief van de lokalen leverde wel sensatie maar niet de nodige doelpun ten op. Het werd dus een grote dag voor de Rangers die vlot won nen bij Thor Anglo en op drie wedstrijden voor het einde een duidelijke kloof slaan met hun achtervolgers. De Peterboys daarentegen zitten nu bepaald in zak en as na de verrassende nederlaag tegen hekkensluiter Stadion boys die pas aan hun tweede overwinning van het seizoen toe waren. Meteen heeft de ploeg uit Lebbeke de rode lantaarn af aan het Lokerse Zwart Schaap dat inaktief was. Broekkant en de Kouter wonnen beiden met forfait- cijfers. Wel een onaangename verrassing voor de Klok van Heiende dat er maar niet in slaagt om lijn in zijn verrich tingen te steken. De Jongs daarentegen lieten zich op eigen veld overdonderen en zakken meteen af naar don kere regionen. Dames boven Op het examen van pro- vinoiale scheidsrechters te Aalst bleken de dames veruit de heren te over treffen in regelementenken- nis en toepassing. Inder daad, M. Van Den Borre werd eerste met 81°/o, C. Over de heren zullen wi) zeker best zwijgen Moonen was tweede en Mevr. Beulens was derde

De Voorpost | 1974 | | pagina 27