BAASROODS KRUITVAT ONTPLOFTE1 EVEN UW AANDACHT WAT IS 00LFBIL JART Zeelse minivoetbal STILTE VOOR DE STORM Fietsers naar nieuwe titel f VOLLEY MEUBELEN ST.-JOZEF Voetbaltornooi der sfad Aalst Setokverbond E. Welle wint derbytreffen D v< T J KKSF Valentino's Overmere kampioe Vi Supra Zele en Moderna LebbekJ in beker 28 29-3-74 - De Voorpost BEKER VAN OOST-VLAANDEREN - 2e RONDE Afgelopen week-end kwamen de overgebleven streekploegen in het strijdperk voor de tweede ronde van de Oost-Vlaamse Beker «Beker De Boevere». Deze bekerkompetitie wodt genoemd naar «Beker De Boevere». Deze bekerkompetitie wordt genoemd naar periode van de volleysport in Oost-Vlaanderen, namelijk wijlen de h. De Boevere. Daar deze provinciale bekerkompetitie op dezelfde leest ge schoeid gaat als de Belgische cup wordt de voorgift steeds bij de 15 reglementaire punten geteld wat volgend resultaat geeft VC Adec Sport Baasrode - Sugro Destelbergen tot 16 p. VK Aalst - Sporta Volley Lokeren tot 17 p. VC Gilvoc - Spectrum Moerbeke tot 15 p. VC Juvenes Zele - Sigivoc St.-Gillis-Waas tot 16 p. Nog altijd kan in vraag worden gesteld of deze voorgift nog wel nodig is aangezien ze slechts in schijn de laagst ge klasseerde ploegen ietwat voor uit helpt. We vonden het een eksperiment waard doch het is nu de hoogste tijd om te be zinnen, zoniet zullen de «kleine ploegjes» er geen brood meer in zien om nog deel te nemen. Stemmen in die richting moch ten we de afgelopen weken reeds meermaals horen zodat er toch een reaktie te verwach ten valt. Niets deed echter af van het feit dat de overleven den weer voor enkele verras sende geschenken zorgden. VC ADEC SPORT BAASRODE 1) 3 SUGRO DESTELBERGEN 1 Het baasroods supportersheir stond zaterdag in de late na middag weer pal voor deze kon- frontatie tussen de plaatselij ken en de gereputeerde eerste provincialers uit Destelbergen. een team dat met veel ambities in de kompetitie startte doch deze verzuchtingen slechts half weg de heenronde kon aanhou den. Daarom was er slechts een uitweg... een goede prestatie in de bekerkompetitie, zowat de strohalm om een mislukt kom petitieseizoen nog enigszins van de roemloze dood te red den. Daarom ook dat de bezoekers, zeer nerveus, zich lieten verlsi- den tot bekvechten met tegen strevers en scheidsrechters zo dat ze uiteindelijk nog van ge luk mogen spreken dat scheids rechter D'eer een paar niet mis te begrijpen handbewegingen naar het voorhoofd negeerde of misschien niet zag wat voor de bezoekers zeker catastrofale gevolgen kon gehad hebben. Adec startte onmiddellijk met een 50 vooraleer Sügro voor het eerst een mooie aanvalsbe- weging kon afronden. De thuis ploeg hield nochtans steeds de bovenhand (85) alhoewel de withemden nooit ver uit de buurt bleven (129). De per- fekte service van de paars-wit- ten berokkende de eerste pro vincialers zeer veel last zodat zelfs een 1410 op het bord kwam. Een vier-toetsen gevolgd- door een aanval van een ach terspeler waren scheidsrechter lijke toegevingen aan de bezoe kers die profiteerden van een lichte inzinking van de plaatse lijken om tot 1415 te komen. Om deze eerste set binnen te rijven hadden ze weer wat hulp nodig omdat een nipte pass van Van Cauwenbergh over het blok diende afgeblokt, dit enigszins tegen de spelregels in (14—16). Dit was maar koren op de baas- roodse molen die weer een snelle start nam en met 82 ging vooruitlopen. De bezoekers kwamen nog terug tot 98 doch de kollektieve akties van Ward Pieters en Eddy Meers man brachten een verdiende 16 10 op het bord. Sügro ging even beven, liet zich op achterstand plaatsen (51) doch stootte door tot 58. Een slechte bezoekende receptie op de flaters van de plaatselijke en een homogeen blok waren problemen voor de bezoekers die op 1010 werden bijge- beend, nog even terugbeten (10 11) doch daarna roemloos ten onder gingen onder de mo kerslagen van Ronny Pieters en Rudolf Goossens (1612). Ru dy Van Haesendonck en Fran- pois De Smedt, deze laatste in zijn maidenmatch na een jaar legerdienst, vielen geregeld in en toonden zich ook op de hoogte van hun taak Met 21 bezat Adec een prach tige uitgangspositie om naar 'n zege op te stijgen. Adec was weer eerst uit de startblokken (41) doch moest de oranjen weer laten gaan (48). Deze puntjes had de gasten water en bloed gekost en toen Adec met vier perfekte opslagen, vrijwel zonder moeite, tot 88 terug kwam en Sügro onmiddellijk op 108 plaatste, moesten de Sü- grovieten moeite doen om zich te rechten. Toen coach De Smedt weer oordelkundig verse krachten op het veld bracht was de bezoe kende kaars reeds uitgevonkt en konden de thuissupporters hun overwinningsfanfare startten (16 -13). Verdiende zege van Adec Baas rode dat weer een grootse pres tatie bracht en dit te danken heeft aan coach Mark De Smedt, Van Haezendonck, De Smedt, Van Cauwenbergh, De Pauw, Ronny Pieters, Ward Pie ters, Rudolf Goossens, Eddy Meersman Roger De Braecke- leir, gekwetst, ontbrak op het appel. VK GILVOC 1 SPECTRUM MOERBEKE 3 Ondanks de afwezigheid van Jerry Burm heeft Gilvoc een vrij degelijke wedstrijd ge speeld tegen Spectrum Moer beke dat in de eerste set aan klampte tot 1010, doch toen de kloof sloeg en met 1013 een optie nam op een eerste setzege. De thuisploeg zette echter een offensief in dat hen eerst op gelijke hoogte bracht en daarna zelfs een 10 voor sprong opleverde (1513). De tweede set was Gilvoc eerst daar met enkele aanvalskombi- naties die lukten. De Waaslan- ders replikeerden gepast en bleven in het spoor van de thuisploeg (43). Ze namen zelfs een kleine voorsprong (4 6) en konden blijven leiden tot 89. Toen knapte Gilvoc als een dorre boom waarvan de groen-witten om door te gaan en te winnen met 915. Het pleit wel voor Gilvoc dat ze nooit de moed verloren en moedig verder streden. Daar aan danken ze de mooie 82 voorsprong in de derde set die zelfs uitgebreid werd tot 12—5. Fysisch niet 100 t.h. moesten de gastheren de teugels vieren en lijdzaam toezien hoe een op snelheid spelende ploeg met 1215 voorsprong nam. Zelfde spelbeeld in de volgen de set (63) en toen Gilvoc met 74 het commando over de match opeiste zag het er naar uit dat men naar een vijf sets ging. De bezoekers dach ten er echter anders over... Op 89 waren ze weer in de wed strijd, lieten Gilvoc nog aan klampen tot 1011 om uitein delijk tot 11—15 te komen. Het scheidsrechtersduo Bour don-De Cae floot een fantasie rijke partij, iets wat door beide ploegen wel niet werd geappre cieerd. V.K. AALST 3 SPORTA VOLLEY LOKEREN 2) 0 Trainer-coach Wilfried Van Mol moet het verkorven hebben bij VK Aalst want reeds enkele we ken stuurde hij zijn kat naar voor de Aalsterse vierde natio- nalers vrij belangrijke wedstrij den. Zijn verplichtingen elders eisten inderdaad veel tijd van hem op. Nochtans is, vooral dan in de sport, «veel doen» geen synoniem van «goed doen» wat de Aalstenaars tot hun schade hebben moeten on dervinden. Feit is dat deze bekerwedstrijd zonder Van Mol begon en ge durende een uur de toeschou wers weinig heeft begeesterd. Tweede provincialer SV Loke ren was inderdaad geen partij voor de thuisspelers die nooit met de basisploeg op het veld stonden en speelden omdat het nu eenmaal moest. De setstan den zeggen genoeg 177. 17 4 en 176. Gesprekspartner Nico Kips was er nochtans van overtuigd dat dit SV Lokeren beter tot zijn trekken zou ko men, konden ze beschikken over een beter spelverdeler. VK Aalst ontmoet in de volgen de ronde Adec Sport Baasrode. JUVENES ZELE 1) 3 - SIGIVOC ST.-GILLIS-WAAS 0 Een begeesterend Juvenes heeft het eksploot opgebracht om vierde nationaler Sigivoc St.- Gillis-Waas uit de beker te wip pen. De bezoekers gehandi- kapt door de afwezigheid van enkele basisspelers, mogen dit zeker niet als een verontschul diging inroepen, want het is een vaststaand feit dat een na tionaler over een deugdelijke bank moet beschikken. Die bank hadden de Zeienaars nu ook wel niet, doch de zes die op het veld stonden vervol maakten mekaar zo goed dat dit juvenes bijna onklopbaar was. Goossens werd weer opgesteld en heeft van zijn kunde nog weinig vergeten. Na een gelijk-, opgaande start (2—2) namen de thuisspelers onmiddellijk de leiding (62) vooral onder im puls van Van Engelandt, de centrale figuur bij de thuisspe lers. Sigivoc wilde wel doch zag heel wat pogingen strand den op het gesloten thuisblok (11—7). Juvenes behield de bovenhand doch moest hard strijden om met 1610 te winnen. De tweede set zag het er lan ge -tijd naar uit dat de bezoe kers een afstraffing van jewel ste tegemoet gingen (101). Vooral onder leiding van Van Peteghem, zeer efficiënt in aan val, speelden de Zeienaars rus tig de bal rond, legden zich of fers op in verdediging doch kregen heel wat tegendruk van de blauw-witten die bij 135 alle hens aan dek) riepen om het te verwachten débëcle te vermijden. Tussen 148 en 15 9 bekeken de toeschouwers gedurende meer dan 10 minu ten spannend volley vooral ge kenmerkt door harde aanvallen steeds in extremis gered en puik teruggebracht aan de spel verdelers. Uiteindelijk was het De Rijcke die met een paar onhoudbare smashes 20 op het bord bracht (1612). Even spannende derde set met gelijkopgaand begin (43) doch geleidelijk aan sterkere druk van Juvenes, luidruchtig aange moedigd (114). Sigivoc sloeg nog enkele malen terug doch mistte de mentale sterkte om de thuisspelers voor een voldongen feit te stellen. Jaak Mertens, weer zeer aktief, werd wel enkele malen betrapt op toetsfouten doch dat was het enige negatieve element in een verdiende zege van de thuisploeg. Tijdens het week-end van 20 en 21 april e.k. beleven we de 3e ronde van de Oost-Vlaamse Beker. De wedstrijden van onze drie overlevenden VC Adec Sport Baasrode, VC Juvenes Zele en VK Aalst zien er uit als volgt VC Adec Sport Baasrode 2) - VK Aalst Spectrum Moerbeke 1) - Juvenes Zele. Kompetitiewedstrijden Nog twee achterstallige kompe- fitiewedstrijden werden dit week end betwist. Twee onverwachte resultaten die wel enige kom- mentaar verdienen In derde provinciale won KU- KLOS AALST van VK DENDER- MONDE en naar men ons mee deelde heel verdiend. De be zoekers leefden reeds in een eindeseizoenssfeer doch heb ben hierbij twee punten van goudwaarde gegeven aan de Aalstenaars die zich nu opwer pen als groot kandidaat voor de ultieme redding. VK won noch tans de eerste set na doorlo pend (36 en 812) aan de leiding te hebben vertoefd (12 -15). Ook de tweede set zag het er aanvankelijk zo uit (36) doch de thuisspelers onder impuls van Uvijn, Heuninck en De Mol lieten de roodhemden ter plaat se (15—6). Toen de VK-ers de volgende set met 810 de leiding had den, gaf wel niemand nog een schijn van kans aan de dappere thuisspelers... doch wie zei weer dat 't kon verkeren... 15 —10. Uiteindelijk zou VK Dendermon- de een trieste reputatie opbou wen doch wel even mee te spelen (67) doch roemloos ten onder te gaan met 157. Toon Renders was bij de uit blinkers. In de tweede provinciale dames ging JUVENES ZELE onver wacht winnen op Vravoren Vra- sene. Na een setverlies (1614) speelden de zeelse meisjes zo outstanding dat het zonder veel discussie nog 315, 615 en... 015 werd. Moet er nog zand zijn Vooraleer we overgaan tot de wedstrijden van dit week-end geven we even het klassement zoals het is na een 18-tal wed strijden in derde provinciale C I. Sport Dendermonde 18-34 p. 2. Elversele 18 - 34 p. 3. VK Dendermonde 18 - 31 p.; 4. Wetteren 18 - 29 p. 5. Wiche len 18 - 28 p. (setgem. 3530): 6. Kuklos Aalst 18 - 28 p (setgem. 3230); 7. Leeuwerik Lede 18 - 27 p. 8. TT Ninove 18-27 p. 9. Waasmunster 19 - 24 p.; 10. Wieze 19 - 20 p. II. Denderleeuw 18 - 18 p. Wedstrijden en vooruitzichten Zaterdag 30 maart 15.00 u. Juvenes Zele - J. Zei- zate (D) (Bonte) 15.00 u. Meteors Erwetegem - Kangoeroes Aalst (Col- paert - Demil) 15.00 u. Berlare - Hades Tem- se (De Winter) 15.00 u. Kuklos Aalst - Wette ren (Ysenboodt) 15.30 u. Gilvoc - Inco Beveren (D) (Struyve H.) 15.30 u. SV Lokeren - Adec Baasrode (Thuy) 16.00 u. Rodenbach Ledeberg - Juvenes Zele (De Beu- Ie - Van Hove) 17.30 u. Moerbeke - Adec Baas rode (D) (Vercruysse) 17.30 u. Gilvoc - Bergougnan Evergem (Vekeman G.) Zondag 31 maart 09.30 u Sport Dendermonde - Leeuwerik Lede (De Graeve) 10.30 u. Berlare - JW Wetteren (D) (Galle) 10.30 u. Springbokken Zele - Spectrum Moerbeke (Desloovere) 10.30 u. Wichelen - VK Dender monde (De Baere) 11.00 u. Denderleeuw - Wieze (D'eer) 17.00 u. Haine St.-Pierre - Leb- beke 17.30 u. Wemmei - VK Aalst GDP VC WICHELEN - VK DENDERMONDE VC Wichelen bereidde zich deze week speciaal voor op de derby tegen VK Dendermonde, een wed strijd die wel degelijk te Wichelen wordt gespeeld aangezien de heenwedstrijd bij algemeen overleg te Dendermonde in het midden van de week werd betwist. Toen won VK gemakkelijk met 31 doch de zaken staan nu enigszins anders. VK Dender monde heeft niets meer te winnen of te verliezen, is reeds in een eindeseizoensfeer gedompeld en wacht rustig af om een zomerslaap in te gaan. Wichelen daarentegen is vol aandacht voor het klassement want elke plaats na de zesde kan een one-way-ticket naar vierde provinciale betekenen. Zal VC Wichelen nu gebruik maken van de goed moedigheid van beer VK Dendermonde om twee puntjes mee te pikken en'daardoor de eigen positie wat te verstevigen. Het kan een vraag zijn die tot zondagmorgen 11 uur onopgelost zal blijven. Al de andere kandidaten krijgen een moeilijke wedstrijd voor de boeg. Lede naar Sport Dendermonde, TT Ninove naar Elversele en Kuklos Aalst thuis tegen Wetteren... Zit hierin het heil van Wichelen (Zondag 31 maart te 11 uur: Gemeentelijke Jon gensschool, Margote te Wichelen. Scheidsrechter is de h. De Baere). Golfbiljart dat is één van die sporten, waar tot op heden nog niet zo veel aandacht wordt geschonken. En toch, deze biljartspirt, vroeger be ter gekenl als Tapbiljart heeft zich een waardige plaats ver overd tussen andere sporttak- ken. Daarom even situeren. Enkele mensen meenden dat de tijd gekomen was om het biljart te gaan uitbreiden ge zien de grote interesse die terug ontstond voor het bl- jart. Zo werd in 1969 het golfbiljart gesticht met sta tuten die verschenen in het Belgisch Staatsblad. Het start sein was ggeven, ogenblikke lijk rezen federaties als padde stoelen uit de grond, zodat nu op amper vijf jaar tijd veertien federaties over België verspreid zijnsamen tellen zij bijna zeshonderd klubs die dan weer zo maar even 6.000 spelers tellen. In gans dit geheel huist ook de Federatie Aalst met 22 ploegen en bijna 400 spelers. De federatie Aalst gesticht in 1971 door Rudolf Maes en wijlen Johny De Wuffel kende al spoedig een uitbreiding waar het be stuur trots op is. van een start met amper acht prfoegen greide zij tot 22 uitdoch niet allee de groei speelde een rol ook het spelerspeil sohoot al vlug de hoogte In. Nu reeds kunnen wij met trots melden dat een klub, name lijk 8.C. Fosqeus uit Meldert volgende maand de Finale speelt voor de titel van Kam pioen van België. Wat wel be wijst dat de Federatie Aalst er niet op achteruit gaat. Met trots richte zij ook het Kam pioenschap van België voor Jeugdspelers in, dat als een waar sukses kon bestempeld worden. Dat het B.G.B. Na tionaal zijn vertrouwen schenkt aan de Fed. Aalst bewijst de gelegenheid die hen geboden wordt ook nog het Kampioen schap van België individueel n te richten. Het Bestuur met als voorzitter R. Maes onderv. R. Vinck, Sekret. J. Van Den Abbeele, Schatb. M. Verhof stad en bestuursleden F. Ver- straeten. F. Heirmans. H, Hen- derickxs. J.-P, Steenhout, F. Wamback, W. De Meyst en P. Dauwe ziet in deze gele genheid dan ook de kans om de federatie nog meer te la ten uitgroeien, en hoopt van dit kampioenschap iets groots te maken zodat het golfbljart eindelijk als volwaardige 3port zou aanvaard worden. FREDDY VERLEYEN EREMBODEGEM STATIE HAALTERT 063-252.20 Tijdens de voorbije kompetitiedag werden er geen abnormale uit slagen genoteerd. De kopploegen besteden extra aandacht aan de aanval, om in de eindfase ge reed te zijn de titelstrijd aan te gaan. UIT9LAGEN Oud en Nieuw - VT8 MW I - MVZ II Pius X - Klodde Juvenes H - Ford Neyt Arsenal - KSA 1-10 0-3 Juvenes I - Bob Hansevelde 1-5 KLASSEMENT 1. Ford Neyt 23 w 38 p. 2. Arsenal 22 36 3 Oud en Nieuw 22 35 4. Punch 23 34 5 Klodde 22 32 6. MVZ II 23 31 7. Bob Hansevelde 23 26 8. KSA 23 17 9. Juvenes 1 23 16 10. Plus X 22 16 11VTS 23 12 12. Juvenes II 23 12 13. MVZ/I 23 8 BENO. Maandagavond hebben de Plet- sers een stap dichter naar de eindoverwinning gezet door zonder kleerscheuren de wed strijd tegen rode lantaarn NC MV te overbruggen. Het werd 31 met setstanden 1513, 15—10, 14—16 en 15—5. Un touchables, weer volledig, won zonder veel moeite van de Kas seistampers, de ploeg van het ogenblik, zodat deze 13 wel als een verrassing kan aan zien worden. Setstanden 715, 15—^9. 915 en 715. Iadd< De kompetitieleiding verz cns volgende kalenderwijzi te publiceren maandag april KWB - NCMV maandaj april Simiba - Pletsers en seistampers - Pletsers. Klassement 1. KWB 7-12 2. Kasseistampers 8 - 12 p. Pletsers 6 - 11 p. 4. Un chables 8 - 10 p. 5. Sii 6 - 10 p., 6. NCMV 7 - 8 p Wedstrijden voor het week-e Simiba - NCMV en Pletse KWB. Scheidsrechter is Hugo De Clerck. Oper FABI (lang TeriT Het hoge aantal doelpunten dat in de eerste klasse werd ge scoord is het markatste feit van de jongste voetbaldag. De wed strijd R.D. Denderleeuw werd ge kruid met negen voltreffers, ter wijl er uit de ontmoeting J. Welle - O.C. Aalst acht te voor schijn kwamen. Aan de top prijk te evenwel E. Welle dat in het derbynummer Den Broek nu geen schijn van ikans Het en liefst zes maal de roos trof. Vroeger be tekende de ontmoeting men Den Broek steeds een moeilijke wed strijd voor Eendracht. Vorig sei zoen verspeelde het trouwens drie punten. Het verloor op eigen bodem len bracht het in de terug wedstrijd niet verder dan tot een drawn. Nu verliep het helemaal anders alhoewel Den Broek tot bij de rust de indruk wekte op een eervol resultaat af te steve nen. De stand luidde toen 1-1 en de thuisploeg had de voltreffer van 'Dehenau, die tot stand kwam na samenspel met M. Ruyseveldt, beantwoord. De 1-1 stand bij de rust was wel enigszins gevleid voor Eendracht dat in de tweede periode echter" een haast doorlo pend territoriaal overwicht zou op brengen. Wat trouwens met de nodige doelpunten van M. Ruys- seveldt (2), Seynaeve, Janssens en Dehenau werd onderstreept. Blauwwit had het niet te breed tegen een zich stug verdedigend Leeuwerik. De gasten kwamen zelfs aan de leiding en Blauwwit moest hemel en aarde bewegen om langs Brisard het scorebord in zijn voordeel te zetten. Het werd 3-1 door toedoen van De Gussemé, maar Leeuwerik wilde zich bij dit resultaat niet neer leggen. Hel kwam aan een twee de doelpunt en blauwwit moest zich reppen im geen gelljkspe moeten toestaan. In tweede li se eindigde de wedstrijd Sty Blauwwit (b) op een scoor drawn. Blauwwit dat de handi van een numerieke mindert moest torsen kweet zich naar beste vermogen van zijn niet te opgave, doch het werd dame fortuna bijgestaan. S dat van verre het beste san spei produceerde kreeg drie men niet te missen kansen no doch verkwanselde ze. Het doelman Van der Meersch centrale verdediger Dlerlckx blauwwit overeind1 hielden. UITSLAGEN Ereklasse R D Denderleeuw Amcale Blauwwit - Leeuwerik Den Broek E. Welle C. Hof stade - Manchester J, Welle O.C. Aalst Tweede klasse Snas - Mijlbeek Stylor Blauwwit (b) B.M.W. - S.K, Oenderl Stabyl Sportlva Derde klasse St.-Anna (b) - Zirro's Ressegem Jacca V.K. D'Hondt - F.C. Safir F.C. Outer Groenwit F.C. Moerstr. - M.O.V. Programma voor 30 maart Tweede klasse Blauwwit (b) - Mijlbeek Stylor - Intercom B.MjW - M. Shoe Snas - Stabyl S.K. Denderl. - Sportlva Derde klasse St.-Anna (b) - V*. D'Hondt Voskes - Zoro'8 Grolenwit - Ressegem F.C. Safir - M.D.V. F.C, Moerstr F.C, Outer J.V In de hoogste afdeling van het KKSF-voetbal vlotte het dit j; niet zo goed met SCHOONAARDE. Het kon moeilijk andei - Juventus won totnogtoe alles wat er te winnen was een kar vracht provinciale titels en ook een nationaal kampioensch Begrijpelijk dat de fut er een beetje uit is. Tegen Racso werd I trouwens zondag de negende nederlaag van het seizoen. I begon voor de roodjes nochtans opperbest met een doelpunt v S Cooreman. Toen De Clercq gelijkstelde en Brusseel de Gen naars op voorsprong schoot, was de kous af. Even voor affluit werd het zelfs 31. Voor VALENTINO'S OVERMERE is het een glansjaar geworde de Boerenkrijgers lieten hun felle konkurrenten uit Tielrode at ter zich en voetballen vanaf september in Ovegangsklasse. Zwi aarde verdedigde zich zondag uitstekend tegen de autorita leiders, doch werd al na al toch met 1—4 geklopt. SCHELI BELLE kreeg Tielrode op bezoek en liet het met forfaitcijf afweten FC APPELS was er te Gent nog erger aan toe Ral strafte geelzwart met 80 af DENDERMONDE won met 23 het zwakke broertje VP Oostakker. In Eerste Klasse B had SERSKAMP weinig in te brengen tegf Boekei (1—5) het nummer drie in de rangschikking. KORPORATIEF VOETBAL Tijdens het voorbije weekeinde werden de vierde finales van hi «Lentetornooi» in het Durmegewest afgehaspeld. SUPRA ZELE - Dessowaas is een boeiend kijkstuk geworden dat tot het eini signaal onbeslist bleef (0—0) Tijdens de verlengingen trokkt de Zeienaars aan het langste koordje en haalden het met 2— TELELEC ZELE werd door Boel Temse met 3—2 geklopt, do< VDB MODERNA LEBBEKE deed bij Manta heel wat meer da zich verdedigen. De Lebbekenaars wonnen zelfs (12). Op zaterdag 30 maart is men aan de halve finales toe. Toeva lig ontmoeten onze streekploegen elkaar. Hoe ookofw Supra ofwel Moderna speelt binnenkort de grote finale tegen winnaar van het duel Isdam Hamme - Boel Temse. In het gewest Aalst stond één match geprogrammeerd TUPPEI WARE - EMC Tupperware is tegen een counter van formaat gi botst met een gehavend team dat zonder moreel aantrad, wi het een zware 10 afstraffing.

De Voorpost | 1974 | | pagina 28