13
14
I
15
6
I
m
NEDi
NED2
m
XII
l>"'g'ü
hid
Haterdag
JniPRIL
II
b|J0ENSDAG
Uil
tri
bj
••J&ZSSÊtÉÈ
mSmmm M
Dc Voorpost - 12/4/74 - 31
PRIL
ia midi
naar I
ist ora
Voej
p post
e-Dai
dat
>e mi
I van
ilooi
tONDAG
e plaij
laan,
naak j
het j
geet i
lumml
zich
tirijvei
als 0
AANDAG
tampi
its di
id ki
|k zijl
hoi
«'iPRIL
i daa
i(e) wc
vorig j
amiot
:an-P
i fietst
word ti
vragej
een
erboi
do
tweel
in Jej
cht u
DINSDAG
IPRIL
kon*
.PRIL
ONDERDAG
PRIL
pril
'6 td
1IJDAG
APRIL
14.00 kunstroutes door Frankrijk:
Parijs
14.30 Speelfilm: De struiken
16.00 Pasen in Roemenië
17.00 Volksuniversiteit
18.00 Colargol
18.05 De lastige dubbelganger
(jeugdfilm)
19.05 Trajekt
19.45 Nieuws
20.20 Berend Boudewijn Kwis
22.00 Cannon: Blut
22.50 Nieuws
11.00 Paasviering en Pauselijke
zegen Urbi et Orbi
12.20 Lente in Wenen
15.00 De toverbal
15.15 Binnen en buiten
17.15 Youppie
17.20 Tenuto-
18.15 Colargol
18.20 Leef nu
18.46 Survival: Zomer aan de
Noordpool
19,13 Het meisje van de tv
19.45 Nieuws
20.00 Sportweekend
20.40 Een avondje uit: De vrek
22.20 Nieuws
15.00 De vlucht van de sneeuw-
ganzen
15.50 Wielrennen: Ronde van Be
lgië
16.40 Gala Unicef
18.00 Colargol
18.05 De familie Partridge
18.30 Veilig verkeer
18.35 W.K. IJshockey
19.10 Sporttribune
19.45 Nieuws
20.15 Speelfilm: Porgy and Bess
22.05Natuurmagazine
22.55 Nieuws
15.50 Wielrennen: Ronde van Be
lgië
16.30 Jeugdfilm: Gevaar mijnen!
18.00 Colargol
18.05 Het grote koraalrif: Haaien
18.30 Tiencrklanken
19.05 Uit de dierenwereld: de grote
rode apen
19.45 Nieuws
20.15 Reportage-programma
21,55 In 1-4
22.35 Nieuws
15.10 Wielrennen: Ronde van Be
lgië
16.30 Jevanjong
17,55 Colargol
18.00 Atelier
18.53 Hoe techniek in de kunst
19.20 Yoga
10.45 Nieuws
20.15 Hier is Lucy: Vaarwel mijn
vet
20.40 Pano '74
21.30 Standpunten
21.50 W.K. IJshockey
22.20 Voetbal
S?.05 Nationale Loterij
23.15 Nieuws
PROGRAMMA
15.50 Wielrennen: Ronde van Be
15.50 Ronde van België
lgië
17.10 Les sentiers du monde
16.40 Jeugdfilm: De grote pony-
18.10 1, 2, 3 j'ai vu
tocht
18.30 Yoga
18.00 Colargol
19.00 Antenne-soir
18.05 Black Beauty: Het spook
19.15 Malaventure
18.30 Jonger dan je denkt
19.45 Nieuws
19.10 W.K. IJshockey
20.20 Cleopatra (speelfilm)
19.45 Nieuws
21.55 Le carrousel aux images
20.15 TV-spel: Marie
22.40 Nieuws
21.45 Première
22.25 Nieuws
22.35 Yoga
16.50 Jeugdfilm: Kleine journalis
ten
18.00 Colargol
18.05 Bolek en Lolek
18.15 Hoe word ik de computer de
baas
18.25 Op safari in Argentinië: De
Pampa's
18.50 Ziet u er wat in?
19.05 K.T.R.C.
19.45 Nieuws
20.15 De familie Ashton: Aan de
andere kant van de heuvel
21.05 Inspraak 74: Jeugd en politie
21.50 Filozofie en Maatschappij
22.35 Nieuws
11.30 Tout-part out
12.00 Samedi-midi
12.50 TV 7
13.30 Sans rancune bis
15.35 Waals toneel: Des fleurs et
des aubes
18.00 A vos marques
18.55 Les Wombles
19.00 Spectacles
19.45 Nieuws
20.15 Le jardin extraordinaire
20.45 Speelfilm: San Francisco
22.35 Cinéscope
23.45 Nieuws
9.45 Yoga
11.00 Paasviering en Zegen Urbi et
Orbi
13.00 Concertissimo
14.00 Daktari
14.50 Visa pour le monde
16.15 Quoi de neuf?
17.10 Sept sur sept dimanche
17.50 Follies
18.30 Voetbal
19.00 Antennc-soir
19.30 Fabels van La Fontaine
19.45 Nieuws
20.20 Het circus van Moskou
22.30 L'abbé Miguot
23.10 Nieuws
14.00 Muzikale film: Paradis Ha-
15.40 Ronde van België
16.45 Le petit cheval Tibétain
18.10 1,2,3 .j'aivu
18.30 TV F
19.00 Katoliek-godsdienstige uit
zending
19.30 Lundi-sports
19.45 Nieuws
20.15 TV-spel: Tête d'horloge
21.55 W.K. Kunstschaatsen
22.55 Nieuws
15.45 Ronde van België
16.55 Les sentiers du monde
18.10 1. 2, 3 J»AI VU
18.30 Seniorama
19.00 Antenne-soir
19.15 Malaventure: Voor het wel
zijn van de familie
19.45 Nieuws
20.20 Si vous saviez
20.40 Les oiseaux de Meiju-Jingu
21.35 Ciné-club de minuit: Rémi-
niscence d'un voyage en Li-
thanie
23.00 Nieuws
15.45 Ronde van België
16.45 Feu vert
18.25 Tempo
18.55 Le manége enchanté
19.00 Antenne-soir
19.15 Malaventure
19.45 Nieuws
20.15 Chansons la carte
21.15 Situation 74 gevolgd door
Nieuws
11.50
16 50
18.10
18.30
19.00
19.30
19.45
20.20
22.00
22.30
23 15
Ronde van België (ook oir
16.15)
Les sentiers du monde
1,2,3 j'aivu
Sept sur sept
Lekenmoraal en -filozofie
Tekenfilm
Nieuws
Faits-divers
Histoires d'Amérique
Les idéés claires
Nieuws
11.30 Herh. Teleac-kursussen
16.00 Nieuws
16.02 De bloementuin
16.15 Klassewerk
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Kunt u me de weg naar Ha-
melen vertellen, meneer?
20.00 Nieuws
20.20 Berend Boudewijn Kwis
22.00 Brandpunt
22.50 Nieuws
22.55 Paaswake
11.55 Urbi et Orbi
12.30 Gregoriaanse paasgezangen
15.15 Nieuws
15.17 Het programma met de muis
15.43 Star Trek
17.00 Paasdienst
18.00 Bericht van wilde ganzen
18.55 Ti-Ta-Tovenaar
19.00 Nieuws
19.05 Als de dag van gisteren
19.55 Kom nu met zang
20.25 De Beverly Hillbillies
20.50 Zoon van het oude volk
21.50 Alt Rhapsodie van Brahms
22.05 Ander Nieuws
22.55 Nieuws
15.00 Nieuws
15.02 Kunstschaatsen
15.50 Varen
16.25 Teleac 10 jaar
17.00 Voetbaluitslagen
17.05 IJshockey
18.45 Ti-Ta-Rovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Studio Sport
19.55 Nieuws
20.15 Muziek in uw straatje
21.10 Vidocq
22.05 Ander nieuws
22.30 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Piste
20.00 Nieuws
20.20 Speelfilm: Robin and the Se
ven Hoods
22.40 De winkel op de hoek
23.10 Nationale loterij
23.15 Den Haag vandaag
23.30 Nieuws
10.45 School-tv
17.00 Biblebons
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Van gewest tot gewest
20.00 Nieuws
20.20 Uitzending politieke partijen
20.35 TV-film: Harliquenade
21.25 Panoramiek
21.50 Studio Sport
22.35 Den Haag vandaag
22.50 Nieuws
11.10 School-tv (ook om 14.25)
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Meneer de uitvinder
19.15 Zwijgen is goud
19.45 Popeye (tekenfilm)
20.00 Nieuws
20.20 Berichten uit de samenleving
20.35 All in the Family
21.00 Dokumentaire
22.00 De wind blaast waarheen hij
wil
22.15 Kerk en teologie
22.45 Klassieke muziek
23.15 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Wild Kingdom
19.20 Een gulden de man
20.00 Nieuws
20.20 Op losse groeven
21.20 De F.B I.
22.10 Sport
22.50 Dokumentaire
23.30 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Coronation Street
20.00 Nieuws
20.20 Sunset Boulevard
gü.00 Man over de vloer
22.25 Nieuws
22.30 Lied van de week
18.47
18.50
18.55
19.00
19.05
19.25
20.05
20.40
20.45
21.35
22.15
22.40
Vooraf
Woord voor woord
Ti-Ta-Tovenaar
Nieuws
Poly in Tunesië
Dokumentaire: Wereldkam
pioenschap voetbal
Dokter ja, dokter nee
Nieuws
Bellevue
Dokumentaire: Openbaar
Kunstbezit
E'74
Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Toppop
19.30 Het ziekenhuis
20.00 Nieuws
20.15 De stille kracht
21.46 Festival van het Franse lied
22.35 Nieuws
18.45
18.55
19.05
19.30
20.00
20.20
21.10
21.35
22.05
22.55
23.00
Ti-Ta-Tovenaar
Nieuws
Dc Stratemakeropzeeshow
Guyana, land of water
Nieuws
De Onedin Lijn
De Ombudsman
Wie.Svat, waar
Achter het nieuws
Nieuws
Teleac-kursus
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19,05 Birtha-popgroep
19.25 Little Angels of Korea
20.00 Nieuws
20.20 Dokumentaire
21.05 Ivoren toren
22.05 Kenmerk
22.30 Nieuws
22.35 Teleac-kursus.
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 The private life of
19.30 Sportprogramma
20.00 Nieuws
20.20 Met de muziek mee
21.15 Open en bloot
21.50 Film: Zwarziek
22.45 Den Haag vandaag
22.55 Nieuws
18.45 Ti-Ta-Tovenaar
18.55 Nieuws
19.05 Cineac
20.00 Nieuws
20.20 Gunsmoke
21.10 Brandpunt
22.00 Waar gebeurd
22.35 Uit de kunst
23.00 Nieuws
BRT - Zaterdag 13-4-74 -
22.00
CANNON
Zevende aflevering:
BLUT (The Rip-off)
De schijnbaar deftige eige
naar van een groot pakhuis,
Paul Stubber, gebruikt zijn
imago van geslaagd zaken
man als dekmantel voor het
bedrijven van onguur han
deltje.
BRT - Zondag 14-4-74 -
20.40
EEN AVONDJE UIT
De Vrek
Toneelstuk van Molière in
vertaling van Hugues C. Per-
nath en Walter THIemans, die
ook de regie voerde.
BRT - Maandag 15-4-74 -
20.15
PORGY AND BESS
Otto Preminger heeft met zijn
film een trouwe kopie van de
gelijknamige negeropera van
George Gershwin gebracht.
RTB - Dinsdag 16-4-74 -
21.35
REMINISCENCE
D'UN VOYAGE
EN LITHUANIE
Dokumentaire film van Jonas
•n Adolfas Mekas (USA
1972) in de reeks «Ciné-Club
de minuit».
NED. 2 - Woensdag 17-4-74
19.25
UTTLE ANGELS
OF KOREA
Hoogtepunten uit een twee
uur durend optreden van de
-Little Angels» vanuit de zaal
van de Doelen te Rotterdam.
RTB - Donderdag 18-4-74 -
20.20
CLEOPATRA
Eerste deel van deze histori
sche film van Joseph Man-
kiewicz (1963) met in de
voornaamste rollen: Eliza
beth Taylor (Cleopatra), Ri
chard Burton (Marcus Anto-
nius), Rex Harrison (Julius
Caesar).
NED. 2
20.20
Vrijdag 19-4-74
GUNSMOKE
Twee Texas-ranchers die al
lang vijanden zijn voeren op
nieuw strijd over de vraag wie
de eigenaar is van een grote
kudde vee, die in de buurt
loopt te grazen.