t BASKETBAL OF DRILOEFENING? tuime prestaties tan lenderlandatleten Na een vel uur Schorreel topscorer CEELSE JEUGD: KOMPETITIE ZWEMMEN! Jeugd- en scholentornooi VOETBAL 1A.V.D.-ZONHOVEN 1-2 ATLETIEK MEUBELEN ST.-JOZEF BASKET S. AALST (B-B.) - NAT. MIL. PLOEG 155-148 Basketbal- lief hebbers verbond Aalst S. AALST-ANDENNE 83-72 Liefhebbersvoetbal Edelweiss Lebbeke promoveert naar eerste klasse Anne Christiaens Cuntoulin en Van Roy goed Ontslagen en... De goede.. Leeuwerik Lede Zeelse minivoetbalkompetitie FORD NEYT KAMPIOEN! 25 Een sterk bezoekend elftal heeft de Oostvlamingen ander maal geen schijn van kans gegeven. Technisch heel wat meer onderlegd ontwikkelden de Limburgers vrijwel door lopend een lichte veldmeerderheid. Dendermonde dat weliswaar met enkele Invallers optrad kreeg moeilijk vat op het aanvalsspel van de snedige be- zoekers. Nochtans zouden deze slechts de stand kunnen ,r openen op een flater van doelman André Walrave. Een P knal vanop 35 meter van de stoere verdediger Reenaers 0" verdween nauwelijks enkele centimeters boven het hoofd van de Dendermondse doelman In de netten. Enkele minu- ^ten later was hij el zo na opnieuw verslagen. De omhaal- bal van de aalvlugge Brugman ging evenwel nipt over. De m enige mooie combinatie van de thuisploeg kwam er even voor de rust. Van Belle schoof mooi door naar De Blee- 'r 'cker, deze bediende op zijn beurt Wittewrongel, doch de ei' geblokte Dendermondse aanvalsleider kwam een fractie infivan een seconde te laat om af te drukken. Na de rust was i ^de veldmeerderheid van de bezoekers nog meer ultge- nu $proken. Vrij vlug zou Vaes, na een één twee met Paesen uride voorsprong verhogen. Van dan af werd Dendermonde /M letterlijk overspeeld. Segers zou nog worden vervangen ddoor Francois, en ook de piepjonge De Nijs kreeg zijn pe kans. Even voor inrukken zou De Bleecker op een vrij- st! schop de eer voor de paarsblauwen kunnen redden. Voor 18- Dendermonde zijn de beide wedstrijden tegen Zonhoven >el«een leerrijke les geworden. Meer dan duidelijk is hieruit ijkfgebleken dat heel wat versterking moet aangekocht wor- mi den wil het overstappen naar de derde klasse, iet ich Doelpunten 16e min. Reenaers 01; 55e min. Brugman fi c 0—2; 88e min. De Bleeckere 12. V.C. te vel in St.-Niklaas, Hamme als in Aalst, lieten de atleten van 0 iderland van zich horen. iTY Saedeleer E., die op 20 april eerste werd op de 800 m. te >p< roorde. bewees de zondag nadien eens te meer de sterkste zijn, en dit te Hamme. maal boden 4 Denderlandatleten zich aan voor de 400 m. .-sen. heren. Het werd een sensationele strijd De Saedeleer won in 53.1. Zijn clubgenoot Van Weyenberghe Fr. naderde snel en werd tweede in 56.1. Van Riet A. kreeg de derde ats in 58.2 en Moens B. de vierde plaats in 61.0. mc nam eveneens de 1500 m. jun.-sen. voor zijn rekening en 1 eerde hier een schitterende tweede plaats in 4.20.9. Vercam- n O. kreeg de negende plaats in 4.49.7 en Moens B. de elfde Jr, ats in 5.11.4. sVze Moens B. toonde vorige teldag in St.-Niklaas een ster- t atleet te zijn. Daar startte in de 800 m. jun.-sen. Niet- ptaienstaande hij een beetje r>o£wakte, was Moens B. er er van enkele van zijn te- istanders in te halen. Het Jte hem ook. Een verdienste- <e1e derde plaats in 2.12.1 was resultaat van zijn kracht. Weyenberghe Fr. die de lere reeks 800 m. liep, no- trde hier een flinke tijd van 5.1. ninau L., die te St.-Niklaas >r de eerste maal de 1500 jun.-sen. liep, liet zich op- rken door een flinke twee plaats. Een minder goede start vergrootte de afstand sen de eerste en de Den- landatleet. Naarmate de ijd verder verliep, kon Ta- ïau de eerste plaats van zijn enstander innemen. De laat- meters werden echter inge- >en. Zijn flinke tweede plaats hem een tijd van 4.28.0. Riet A., die de 200 m. jun.- liep, kwam naar voor. Hij leg de derde plaats in 25.8. gebrek aan training kwam Maarschalk H. als 8e aan de reeks 800 m. kadetten. t,n tijd was 2 37.2. Van Rans- ,1 Jck E. liep als vijfde de scholieren in 60.8. Van me H. werd negende in 1500 m. scholieren met een van 4.531. rerden de atleten flinke pres- ies te Vilvoorde, zo was er een grote deelname in mme op zondag 21 april, •meldenswaardig is wel de Watie van De Clerck J.-P. in speerwerpen. Met een worp i 36,11 m. werd hij tweede, verbeterde tevens zijn pres- e van zaterdag in Vilvoorde, deman P. (derde) wierp 35,83 ver en Van Damme H. (8e) 98 m. ver. mi Gilb. verbeterde lichtjes i tijd in de 100 m. sen.-jun. r werd vierde in 13.5. n Beveren V liep de 80 m. n. heren in 12.0 en kwam als rde aan. Zijn clubmakker sneller en noteerde een ut' rde plaats in 11.5. 33 eneens in de 80 m. min. da- /.aüs waren de tijdèn verschil- In de eerste reeks werd rot r- lOj mi De Vriendt K. derde in 12.0. In de tweede reeks noteerde Los KI. 13.0 met een vierde plaats. 3 atleten liepen tot het uiter ste in de 100 m. kadetten da mes. Enkele tienden van een seconde bepaalden hun plaats: V.D. Moortel C. werd vierde in 14.1., Veldeman P. zesde in 14.4 en Los G. achtste in 14.9. De 100 m. schol, heren lever de een derde plaats voor Los Ch. in 12.5 en een zesde plaats voor De Clerck J.P. in 13.3. Joritsma G. liep ditmaal de 100 m. jun.-sen. dames in een tijd van 14.0. Telkens boden zich 2 atleten aan in de twee reeksen 400 m. scholieren heren. In de eerste reeks kwam Maes E. als der de aan in 58.2 en Inze D. vijf de in 61.0. De tweede reeks leverde respectievelijk een 2e en een 3e plaats voor Velde man P. en Van Ransbeeck E., dit echter in 60.3 en 62.4. In het verspringen schol, he ren werd Los C. achtste met een sprong van 4.51 m. In het verspringen dames sprong Los KI. 3.46 m. ver en De Vriendt K. 3.43 m. ver. Vermelden we tenslotte nog de uitslagen, die behaald werden, vorige zaterdag te Aalst Hier werd Maes E. verdienste lijk tweede in de 200 m. schol, heren met een tijd van 25.7. Van Ransbeeck E. nam de vier de plaats in een tijd van 27.4. In de reeks hoogspringen schol, heren sprong Verbeke C. 1.50 m. hoog. T.L. FREDDY VERLEYEN EREMBODEGEM STATIE HAALTERT 063-252.20 Deze wedstrijd werd niet in de reglementaire tweemaal twintig minuten afgehaspeld. Het werd eerder een halve marathon, waarbij de spelers een uur zuivere speeltijd dienden te verwer ken. Vandaar ook de abnormaal hoge eindcijfers die ook gedeel telijk tot stand kwamen door het feit dat de afweer het in beide kampen meermaals liet afweten. De ruime wedstrijdduur schonk de coach van de nat. mil. ploeg Paul Poppe de gelegenheid al zijn spelers gedurende een ruime tijdspanne in het veld te hou den. Bij de militairen, die nog in volle voorbereiding zijn liep het niet steeds als gesmeerd en vooral naar het einde toe wer den een paar missers afgestraft en deze betekenden meteen ook de nederlaag. Anderdeels is de inbreng van de Aalsterse Amerikaan Allen, die pas in de tweede speelhelft zijn verschijning maakte medebepa lend geweest voor de bezoekende nederlaag. Vooral naar het einde toe aanvankelijk leed hij een paar keer verlies, en miste kansen oriënteerde hij de wedstrijd in het voordeel van Sun charm, terwijl in de eerste speelhelft Pottiez, Bieseman en Miche- let een benijdenswaardige shotprestatie lieten noteren. Bij de rust luidde de stand 83—84 nadat met wisselende kansen was gestreden. Doelpunten D. D'herdt 122, Bieseman 1812, Van Gijseghem 40, Michelet 2012, Pottiez 2312, Allen 028, I. D'herdt 66, Van der Maelen. Militairen Stollenbergh 10—12, Rinken 8—0, De Permentier 1410, Mertens 20, Maes 68, Van den Broeck 22, Huys- mans 8—10, Renders 4—12, Van Gestel 10-6, Bodson 20—6. J.V.H. Voor de derde maal stelt Basketbal Cabrita de Zeelse jeugd in de mogelijkheid om via een scholentornooi basketbal te beoefe nen. De voorbije twee jaar is dit initiatief uitgegroeid tot een groot sukses. Ditmaal heeft het tornooi plaats op zaterdagnamiddag, 25 mei en zondag 26 mei, de terreinen van Cabrita Zele dat voor de orga nisatie zorgt. Hei tornooi staat open voor alle leerlingen uit Zeelse Scholen en Zeelse leerlingen uit scholen rond Zele. Het tornooi wordt ge speeld in drie kategorieën leerlingen geboren in 1957 en 1958 geboren in 1959 en 1960 en geboren in 1961 en 1962. Iedere school mag zoveel ploegen inschrijven als het wil. maar er mogen slechts twee spelers aangesloten zijn bij de K.B.B.B. Het is een ploeg ook toegelaten een gastspeler op te stellen, hiermee wordt bedoeld op een jongen die naar een school gaat buiten Zele en die te ver is afgelegen om een ploeg van eigen school te kunnen opstellen, of een jongen die reeds gaat wer ken en nog in de leeftijdsgrens valt. De inschrijvingen dienen toe te komen ten laatste op zaterdag 18 mei bij Luc Verhaegen, C. Meeusstraat 19 - 9140 Zeie. BENO Op het terrein van Black Boys werd zaterdag een baskettornooi dat bestond uit 3 testwedstrijden gespeeld. Door loting werden de ploegen als volgt aangeduid A Ledeberg B Vlinders Bug- genhoutC Vos Ronse. 1ste match Ledeberg-Vlinders Buggenhout 72-73 De Vlinders slaagden er enkele keren in een kleine voorsprong te nemen maar telkens beenden de Ledebergenaars weer bij. Pas 5 minuten voor de rust kon een kloof van 10 punten ge maakt worden (24-34). Er werd gerust bij 38-45. Tijdens de tweede speelhelft konden de vlinders een voorsprong van 10 punten bewaren tot 2 minuten voor het einde. In 2 minuten tijd maakte Ledeberg 10 punten daar waar Buggenhout nog 1 keer scoorde. Het was een spannende eindfase met een nipte over winning voor de vlinders, die vooral te danken was aan het drietal De Smet-Mahieu-Aelbrecht. 2de match Vlinders Buggenhout-Vos Ronse 64-86. Bijna onmiddellijk na de eerste match verschenen de vlinders weer op het plein om de strijd op te nemen tegen een sterk Ronse. 9 minuten 'lang hielden de vlinders het vol om gelijke tred te houden met Vos maar dan moesten ze, gekweld door vermoeid h e idonherroepelijk lossen. Bij de rust was de stand 30-52. De vlinders kon den hun achterstand op 22 punten stabiliseren zodat het eindsignaal gegeven werd bij 64-86. 3de match Ledeberg-Vos Ronse 80-64 Nu moest Ronse weer onmid dellijk in het strijdperk treden. Ledeberg had de 'kans gehad zich een tijdje te 'herstellen maar toch konden ze Ronse gedurende de eerste speelhelft niet van zich af werpen. Zo stond bij de rust 42-40 op het scorebord. De tweede helft kon moeilijk nog basket genoemd worden. Ronse was zo afge mat dat Ledeberg onbedreigd de zege op zak kon steken. Als klassespeler mag men Van Geyt van Ledeberg vermelden. Het enige wat men door deze onverantwoord zware basket avond bereikt had fs dat ieder een doodop was. Vermits ieder eens gewonnen beeft moet al les nog eens overgedaön wor den en dit gebeuren op zondag 12 mei om 17 en 20 u. Vlinders zullen de twee laatste matchen moeten spelen. Deze wedstrijd werd beslist niet op een gezapig oefendrafje gespeeld. Er werd daarentegen zeer snel en beweeglijk geak- teerd met een paar knappe aanvalsbewegingen aan weerszijden. Andenne heeft gedurende geruime tijd gelijke tred gehouden met Sunshine dat begon met Van Keer, Van den Broeck, De Neef, Schorreel en Van der Haegen, en dat een paar jongere spelers, ruime spelgelegenheid schonk. In de eerste periode namen beide ploegen om de beurt het initiatief. Geen van beiden kreeg echter veel armslag zodat het verschil op het scorebord nooit meer dan vijf punten bedroeg. Rust 3739. Na amper drie minu ten kreeg De Neef, die het voordien toch voortreffelijk deed, de vijfde fout achter zijn naam en daar Sunshine gedurende meer dere minuten stilviel men liet in de eerste zeven minuten slechts vier punten noteren was het voor Andenne. bij wie Bodson opviel terwijl Schields zich pas na de rust een paar keer opvallend toonde, slechts een koud kunstje om zich los te haken 3948. Onder impuls van Van der Haegen, Van Keer en Schor reel, deze laatste met afstandsworpen, kwam Aalst toch weer los en het ging naar 7770 en dit betekende meteen de beslis sing. Doelpunten Van Keer 813, Van den Broeck 20, De Neef 8—0. Schorreel 7—19, Elias 4—6, De Swaef 2—0, Van der Haegen 68. Rombaut. J.V.H. Door een prachtige uitzege op het veld van Oostakker op de laatste kompetitiedag (16) is Edelweis Lebbeke erin geslaagd zijn 4e plaats te behouden en is men zeker om volgend jaar in de hoogste reeks te spelen in Oost-Vlaanderen. Het was wellicht de beste wedstrijd van het seizoen met een karrevracht doelkansen waarvan 6 doelpunten langs Callaert, Meskens G., Meskens P., Uytersprot (3). Inderdaad door het oprichten vanaf volgend jaar van een nationale reeks in het KBLV is Edelweis zeker van promotie, want minstens de eerste vier ploegen promoveren. Het seizoen 1973-74 is voor Lebbeke inderdaad een groot suk ses geworden. Niet alleen in de kompetitie is Edelweis een boe man geweest, maar ook in de beker van Oost-Vlaanderen is men nog niet uitgepraat. Onverwacht, doch verdiend werd doorge drongen tot de finale tegen Sportief Gent, de grote favoriet voor deze beker Deze finale heeft plaats op neutraal terrein te Letter- houtem op zondag 5 mei e.k. Edelweis Lebbeke is eveneens een der favorieten voor de Beker van Lebbeke. een tornooi waaraan 11 ploegen aan deelnemen. Deze wedstrijden (schiftingen) halve finales en finales worden gespeeld op het terrein Ter Burst te Lebbeke van 27 april tot 26 mei. De Nachtwacht - De Hoorn 73-61 De 2 ploegen begonnen gespan nen aan de wedstrijd. Want de verliezer is zo goed als uitgeslo ten voor de titel. De start van de Nachtwacht was zeer goed er werd uitgelopen tot 7-2 maar onder impuls van Tthijbaert en Cooreman werd de stand 1346. De 1ste helft werd afgesloten met 28-34 en zag er goed uit voor de Hoorn die tevens maar 26 p. toeliet, de Nachtwacht scoorde maar 18 p., de andere punten waren vrijworpen 10 op 18 in de 1ste periode. De 2de helft stond volledig in het telken van de Nachtwacht die in Geert Bocque 39 p over de gehele wedstrijd zijn ploeg naar de overwinning bracht, op een bepaald ogenblik kreeg De Hoorn 14 p in hun korf zonder enige tegenpunt te verwezenlijken en moest daarop toezien dat de Nachtwacht seeds 9 p voorsprong behield. Bij De Hoonn verolkte J. Troch en Cooreman - Thijbaert een goede partij. Oe Hoorn speel de in verdediging zone en op het laatste man tegen man maar niets kon nog verhelpen om de nederlaag te ontwijken en moest toezien hoe de titel verloren is. De punten De Nachtwacht Bocque 39 De Groot 13. De tufjck 11 - FoUbert De Hoorn Troch 21. Cooreman 12, De Neve 10, De Kegel 10. Thybaert 7. De Hoorn Hugh's 60 -73 De Hoorn is de morele winnaar van een zeer harde maar sportie ve wedstrijd. Hugh's deed een grote stap naar de titel. Er werd fangs beide zijden ge start met een zeer speciale ver dediging. Verhuist werd opgeno men in een Boxend one en Oe Hoorn werd opgenomen in een individuele verdedigig door Hugh's. De volledieg 1ste helft lag in het voordeel van De Hoorn die een prachtige prestatie leverde en steeds 10 p. voorsprong be hield dit door toedoen van De Neve. Troch en Thybaert. De verdediging klopte want Hugh's werd beperkt tot 23 p. De scoorder Verhuist werd speciaal bewaakt en maakte maar 8 p. De rust 'kwam met 34/23 een 11 p. voorsprong die wel mooi was maar toch te verontrusten was voor De Hoorn die reeds een zwiare fouten last had 15 voor (Hugh's) in de 16min viel Van Wambeeck uit met 5 fouten en De Swaef met een verstuikte voet. De Hoorn was bepefkt tot 6 man waaronder 2 met 4 fouten en 2 met 3. Er werd goed stand gehouden, maar Hugh's naderde door toedoen van E. De Kegel die In de 2de helft zeer goed afwerkte, terwijl Verhulst nog steeds gevangen in de Box zat, maar dat koste nog fouten aan de Hoorn, in de 8ste m. kwam Hugh's opzetten tot 4 p, maar door toedoen van Troch en De Neve 'kwam er terug een '10 p. kloof op de 13e m. gebeurde dan het onvermijdelijke op dat ogen blik qas de foutenlast van De Hoorn zo zwaar dat Thybaert met 5 fouten het terrein moest verlaten en De Hoorn nog met 4 man speelde. Thybaert had man to man overgenomen van Huylebroeck die reeds in de 5de m verdwenen was met 5 fouten. In die plaats tussen de 1ste en de 13 m. had Oe Hoorn 14 fouten toegewezen en Hugh's slechts 1. De Hoorn moest toezien hoe snel Hugh's de leiding nam ze waren met bun vieren niet meer georga niseerd. en Hugh's scoorde langs De Meyer en Van Driessche ter wijl Verhulst verlost van zijn waakhonden nog 15 p. scoorde. Hugh's neemt een grote optie op de titel. De Hoorn Troch 23. De Neve 19, De Kegel 6, Cooreman 6. Hugh's Verhulst 23. De Kegel 18. De Meyer 18. Van Driessche 11. Mallego 3. Rangschikking na 1 mei 1974 1.Hugh's 10 8 2 16 p. 2. De Nachtwacht 10 7 3 14 p. 3. Bel Isolaver 9 6 3 12 p. 4. De Hoom 5. The Fox 6. B. V. 7. Tuf Tuf 11 6 5 12 p. 9 3 6 6 p. 9 2 7 4 p. 10 2 8 4 p. het dameskampioenschap van België voor halfzwaarge- wichten behaalde de 15-jarige judoka Anne Christiaens een prachtig resultaat. In finale werd ze bij beslissing van de scheidsrechter gdfclopt voor het driekleurig schildje. Zeker eon prachtig resultaat voor haar eerste deelneming aan een kampioenschap. Linda De Leenheer verloor m de kategorie middengewichten op een eerder ongelukkig ma nier haar eerste kamp. Cr na men 160 meisjes deel aan dit kampioenschap. BENO. In de vriendschappelijke wed strijd Union - E. Aalst die met liefst negen doelpunten werd overgoten (de uitslag luidde 5-4) klommen een paar Aalsterse spelers bi de kijker. Geert Va Roy en Dumou lin. Vooral laatstgenoemde gaf een zo overtuigende verrich ting weg. dat naar we uit een franstalig blad 'konden verne men, de Bruselse klub aid da delijk zijn belangstelling liet blijken Anderdeels, en de vijf tegendoelpunten ten spijt, ge noot Van Hyfte een goede kwotering. Twee streekscheids rechters bleken niet in staat bun aan gegane verbintenissen aan te houden. De br. Van den Bremt, scheidsrechter aangesloten bij Avanti Lebbeke, bleef VIER maal van zh?n SR-stoel weg. De hr Vercruyssen, Spring bakken Zele. deed bet nog beter. Zes maal werd hij te vergeefs verwaoht. zodat de bevoegde instantie besloten heeft hem te schrappen. Proficiat aan V. Dendermonde Wichelen want zij er in het seizoen zonder één frank boete te doorworstelen. Een bewijs dat het inderdaad kan bewezen ze duidelijk en dit samen met nog 14 andere Oostvlaamse teams. Leeuwerik Lede zit in lift naar vierde provinciale op zaterdag 4 mei krijgen ze echter de kans er nog uit te wippen wanner ze tijdens de testwedstrijden die vanaf 14 uur in Sint-Niklaas een goe de klasser.ng veroveren. Sa men met Pardaf Kruibeke. Sa- turnus Michebeke en VC Ever- gem wordt er gestreden voor een plaatsje öi de derde reeks. Hoeveel zikkers er zullen zijn is nog niet geweten omdat eerst de inschrijvingen moe ten binnen komen. Het komt er dus maar op aan zo goed mogelijk te presteren en In dien mogelijk een eor3tc plaats te veroveren... GDP hel zwemsport is te Zele niet populair, de grootste oorzaak Hdervan ligt zeker in het ontbreken van iedere plaatselijke akko- Beiodatie. Toch zijn er jongens en meisjes die zich aangetrokken ijpielen tot de zwemsport en die tak moeten ze dan so wie so t ders gaan beoefenen. En zo is met de families De Wilde en e< in Cauteren, wiens dochters en zoons aangesloten zijn bij l.'iAi Lokerse Zwemvereniging en er ook uitstekende resultaten tien, die minder bekend zijn bij de lokale sportlui. "%t strekt de karaktersterkte 06 m Greet en Annette De Wil- ige» en van Ingrfd, KristinGer- ud en Kris Van Cauteren tot ar dat ze onverdroten vdlbar- Defen om tot goede resultaten komen in deze allesbehalve gemakkelijke tak van de sport beoefening. Daarenboven ver eist de zwemsport van haar beoefenaars dagelijkse training te Lokeren wat van hun ouders daarbij een bijkomende finan- 0134 e inspanning vergt. Een plaatselijke klub maar vooral 'n eigen zwembad zou een wel kome verbetering Zijn voor de ze 'Idealisten. Tijdens de jongste meeting van hun klub. Lokerse Zwem vereniging en waaraan acht vooraanstaande Belgische vere ntgingen deelnamen, behaalde de Zeelse vertegenwoordigers volgende uitslagen. 100 m. vrije slag benjamins meisjes 4, Van Cauteren In- grid11. De Wilde Greet 12. Van Cauteren Kristin. 100 m. schoolslag miniemen meisjes 1De Wilde Annette 1.27.3. 2. Van Cauteren Gertrud 1.28.5. 100 m. vrije slag benjamins jongens 10. Van Cauteren Kris 100 m. schoolslag benjamins meisjes 6. Van Cauteren In- grid. 7. De Wilde Greet. 100 m. vrije slag miniemen meisjes 4. Van Cauteren Ger trud. 5. De Wilde Annette. 4 x 100 m vrije slag benjamins meisjes 3e Lokerse zwemvereniging waaradn werd deelgenomen door De Wilde Greet en Van Cauteren Ingrid. 4 x 100 m. Wisselslag kadetten meisjes3e LZV met in de ploeg Van Cauteren Gertrud en De Wilde Annette. De eerste optiek van enkelen onder hen 'is nu duöhtig trai nen om van hun tijd nog 1 of 2 seconden af te doen om dan te kunnen deelnemen aan de Belgische kampioenschap pen. Wij wensen het hen van harte want aan 'hen is de taak weggelegd om de zwemsport op de gemeente te popularise ren. De winnaar van de tweede Zeelse minivoetbalkompetitie is uit eindelijk toch Ford Neyt geworden, maar de titel tot op de laatste speeldag in betwisting bleef, was een waarborg voor de spanning van de kompetitie. Ford Neyt, had het lot in eigen handen en winnen tegen Mini Punch was voldoende om de titel te behalen. In de eerste helft liep Ford Neyt uit tot 2-0 langs Armand Christiaens maar nog voor de rust inging was alles te herdoen want Van Buyten en Dauwe hadden de stand in even wicht gebracht. In de tweede helft duurde het toch een kleine 10 minuten van het einde vooraleer Johan Roels een optie op de titel kon nemen. Punche was schijnbaar over zijn beste periode heen en even voor het einde maakte Johan Roels er 4-2 van en de titel was binnenschot. Over het geheel van de kom petitie gezien Was Ford Neyt missohien wel de verdienste lijkste ploeg, alhoewel zij har de oppostie kregen van Arserral en Oud en Nieuw. Kenschet send is ook wel dat de trofee van de beste afwerker ook in Ford Neyt rangen schul hield Armand Christiaens. De inrichters van deze kompe titie, waarvan het drietal Vlan Hille, De Roever en Ouintijn de promotors zijn verdienen alle lof met hun initiatief en mogen na Oud en Nieuw in Ford Neyt een waardig kam pioen treffen voor hun tweede inrichting. Naast de zeven dre het in de laatste wedstrijden deden An dré Steeman. Arrrtand Chris tiaens, William Berrebaut, Mar cel De Geest, Jan Van Dries sche, Johan Roels en Paul D'Hondt mogen Raymond Van Driessdhe, R. Van Beveren en M. Herrebaut 'in dezelfde hulde betrokken, en hun inzet, tech nische sterkte en Zin voor mini voetbal, maakte hen tot de waardige kampioen. Uitslagen Pi us Xr Ju vertes 1 0-6 Oud en Nieuw-MVZ II 10-6 VTS-KSA 0-4 'MVZ I-Klodde 1-6 Arsénal-Juvenes II 19-1 Ford "Nleyt-Punch 4-2 Eindklassement 1. Ford Neyt 26 44 2. Oud en Nieuw 26 43 3. Arsenal 26 43 4. Punch 26 36 5. Klodde 26 34 6. MV Zele II 26 33 7. Bob Hansevekte 26 30 8. KSA 26 21 9. Pi us X 'lel 26 19 10. Juvenes I 26 18 11. VTS 26 16 12. Juvenes II 26 12 13. MV Zele I 26 10

De Voorpost | 1974 | | pagina 25