Lebbeke Berlare Lebbeke De Voorpost - 10/5/74 - II STEKBOLLINGEN Het was tijdens het afgelopen weekeind uitzonderlijk kalm op het boldersfront. De Berlaarse liefhebbers moesten zelfs naar Overmere. om hun geliefkoosde sport te kunnen beoefenen. In het café De Nachte gaal werd een wedstrijd georganiseerd waaraan 36 liefhebbers deelnamen. Het scheelde trouwens niet zo heel veel of het werd er ook een Berlaarse overwinning. Inderdaad Karei Vergauwen van Berlare moest het nipt afleggen tegen Roger Bruggeman. Maar voor de rest vinden wij de Berlarenaren toch flink vertegenwoordigd in de uitslag 1. Roger Bruggeman. 2. Karei Vergauwen uit Berlare. 3. Gratiën Brugge uit Gent. 4. Karei De Maersschalck uit Berlare, 5. Frederik Bicqué uit Berlare. 6. Maurice Carré uïC Schellebelle, 7. Petrus Spaerkeer uit Overmere, 8. Frans Vergeylen uit Berlare en 9. Adriën Goossens uit Overmere. In de slotbolling met nog 26 deelnemers toonde de ex-Berlarenaar Arthur Hertecant zich de sterkste: 1. Arthur Hertecant uit Zele. 2. Julien Goossens uit Overmere, 3. Frederik Bicqué uit Berlare. 4. Karei De Maersschalck uit Berlare en 5. nog maar eens Arthur Hertecant uit Zele. NIEUW BRANDWEERMATERIAAL Het bestuur van het Berlaarse vrijwillige brandweerkorps meldt ons dat er werd overgegaan tot het aankopen van nieuw materiaal, en dit voor de prijs van 68.000 fr en betaald uit de winst van hun «Pompiers bal». Volgend materiaal werd aangekocht: Lichtagregaat plus twee schijnwerpers alsook nieuwe lansen en een speciale lans om op electriciteit te spuiten. Zes leden van het brandweerkorps volgen gedurende 11 lesda- gen (op zaterdag) de kursus voor onderoffi cier te Gent. Deze zijn nl. De Vrieze Frans, De Beule Gustaaf. Van den Abeel Maurits, Heekhaut Omer, De Bock Johny en Bracke Marcel. MEIFEEST IN HET H. MAAGDCOL LEGE Zondag 12 mei om 15 uur is het groot schoolfeest voor de leerlingen van het H. Maagdcollege op de speelplaats van de school in de Nieuwstraat. We krijgen er het optreden van al de leerlingen der school o.a. hebben we ok het eerste optreden in het publeik van de nieuw gestichte dansgroep «Freia» het geheel wordt muzikaal opgeluis terd door de koninklijke fanfare «De Vriendenbond» Berlare. K.S.A. BERLARE VIERT 30 JARIG BESTAAN Zondag 5 mei viert KSA Berlare zijn dertig jarig bestaan, bij deze gelegenheid organi seert men in de zaal van het parochiehuis een «Reuze Kleuren Televisieavond» de studio's en het scherm worden gebouwd in de zaal. Ze gaan in de ether om 19 uur stipt en eindige omstreeks 21.15 uur. De leiding van de- KSA nodigt langs deze weg alle oud-leden en sympathiesanten uit voor het vieren van hun 30-jarig bestaan. GOUDEN BRUILOFT Jozef De Batselier en Celestine De Paepe zijn reeds 50 jaar gehuwd. Deze heugelijke gebeurtenis werdt vorige week zaterdag 27 april in familiekring gevierd in het Café Parochiehuis. Het feestmaal werd opgeluis-t erd door eigen muziek, gepresenteerd door hun zeven kinderen en elf kleinkinderen. Het uitbeelden van talrijke plezante herinnerin gen uit het leven van het gouden paar heeft voor hen en de ganse familie een onvergete lijke dag betekend. Vele gelukwensen mochten ze in ontvangst nemen, want de familie De Batselier was in Berlare goed bekend als zeer bekwame bankwerkers. Vermelden we terloops dat ook hun zonen nog steeds allen in hetzelfe vak werkzaam zijn. Opviel nl. spuiter Michel Vercruysen welke het gouden huwelijkspaar 50 jaar terug als koetsier had gevoerd bij hun huwelijk had er niet beter op gevonden dan bij de telegram welke hij bezorgde een briefje van 20 fr bij te voegen en de vermelding «Geld terug» hiermede bedoelde hij dat de vervoerkosten van in die tijd mochten terug betaald worden. DUIVENMAATSCHAPPU DE TOEKOMST Vorige week was er prijsvlucht Noyon en Quiévrain bij duivenmaatschappij de Toe komst. lokaal Ivo De Grauwe, in de Van Tieghemstraat. We kregen er volgende uitslagen. Noyon Met 83 oude duiven: Christiaens Willy, Christiaens Willy, Van Doorseiare-Christiaens, Poppe Maurits, Christiaens Georges en Poppe Maurits. Noyon 70 jaarlingen: Van Hauwermeiren- Scherre. Arbijn Gustaaf, Christiaens A. en zoon. Stockman Jean, Van Vossel Octaaf. Ediers Em. Quiévrain 74 oude duiven Biqué Frans. Christiaens Willy. Sigin Victor. D'Hauwe Cesar, De Smedt Armand. Quié vrain 70 jaarlingen Buyst Ivo en zoon.^ Siging Victor, Van Henden Adolf. Buyst Ivo en zoon. Van Hauwermeiren Theo. KAARTERSKLUB DE DAALVRIENDEN Vorige week was het de derde speeldag voor het klubkampioenschap bij kaartersklub De Daalvrienden lokaal Café Belle Vue in de Em. Hertecantlaan. We kregen er volgende, uitslagen: Van Haele Leon en Herman Roger' 1865 punten. Malin Albert en De Bock Freddy 1312 punten, De Vuyst Omer en- Uytendaele Jozef. 1302 punten. Malin Gilbert 1261 punten. Eeckhout Gustaaf en Hendricx Antoin 1175 punten, Jansegers Gilbert en Van Poel Frans 1258 punten, De. Bruyne Alois en Tackaert Emiel 1190 punten. De Vuyst Alfons en Vn Linter Gilbert 995 punten. Bij de Snelbieders krijgen we Twee leiders met 30 punten nl. Cobbaut Madeleine en" Bicqué Diseré. BELOTTERSKLUB DE PUYDT Bij belottersklub De Puydt op het Dorp was» het de zesde speeldag voor het klubkam pioenschap. We kregen er volgende stand ia de klassering Verstrepen Antoin 1240'. punten. De Roover Leon 1200 punten. Dé Kimpe Armand 1173 punten. De Block Albert 1148 punten. De Corte Albert 1142 punten. De Bruyne Albert 1132 punten. Van Vossel Jozef 1130 punten. Boterberg Alfred 1092 punten. Van Uitvanck Leon 1079 punten en Rappé Ivo 1085 punten. WIPSCHIETINGEN AANGEKONDIGD Zaterdag 11 mei a.s. om 15 uur is er grote wipschieting in Café Chantant, Brugstraat 23. Ingericht door Onder Ons Berlare. Er is vooruit 5200 fr, gratis 100 fr. Hoge=600 fr 2 zijden 300 fr. 20 vogels 150 fr. 10 vogels 200, fr. Berekend op 54 schutters. Voorbehouden dagen: 2de zaterdag en 4+5de zondag van de maand. FILMMONTAGE Vandaag vrijdag 10 mei brengt Robert De Bock uit Berlare om 19.30 uur in de zaal parochiehuis een drietal prachtige filmmon tages van hemzelf op het scherm. Ook prachtige dia's over Berlare worden er vertoond. Als films is er een documentair over een Klompenfabriek in volle werking. Verder is er een varkensslachting zoals het vroeger was en welke werd opgenomen op de Hoge weg te Berlare. Ook wordt er vertoond de boomplanting van de kasteeldreef deze winter door de groep leefmilieu uit Berlare. PRONOSTIEKKLUB IN 'T SMISKEN Bij Frans Maes in de Melkerijstr. was het pronostiek op de voetbaluitslag Lokeren Eupen. Vier klublcden tipten 2-1. Ze winnen elk 7 bierbons. De winnaars zijn Maes Rudy. Sigin Remi. Janssens Sven en Arbijn Anita. BU BELOTTERSKLUB OPRECHTE BROEDERS Zaterdag 11 mei om 20 uur is het de vijfde maandelijkse kaartavond voor het klubkam pioenschap bij belottersklub «Oprechte Broeders» in het klublokaal Café Chantant in de Brugstraat. OPGLABBEEK E. LEBBEKE Voor deze wedstrijd hadden de Eendracht- jongens gehoopt hun beste elftal te kunnen uitspelen tegen een, in hun streek, gevreesde tegenstander; maar door het forfait van enkele vaste pionnen vertrokken ze toch geandicapt maar met evenveel optimisme. Op het zonderig veld kwam al gauw tot uitting dat de thuisploeg ook ditmaal de overwinning thuis wilde houden. Maar een wilskrachtige eendrachtploeg kon reeds vroeg juichen, want pas gestart knalde Van Handenhove Fr. een vrije tap door de muur en liet de plaatselijke portier geen schijn van kans. Gedurende het vervolg van de eerste speelhelft drukte de thuisploeg en rond het halfuur kwam dan de verdiende gelijkmaker. Na de koffie werd het evenwel een ander spelbeeld en dat werd bekroond met nog twee prachtdoelpunten van dezelfde speler (op hoekschop rechtstreeks in doel en een 30 meter schot in de rechter bovenhoek). Pas enkele minuten voor inrukken konden de gastheren nog milderen, maar dit was wel te weiten aan het feit dat de bezoekers, door kwetsuren, met 10 man diende te spelen. Hartelijk proficiat aan alle spelers maar vnl. aan onze afzwaaier die bewees nog over al zijn kwaliteiten te beschikken. Doch een flinke domper kregen ze 's anderendaags toen vernomen werd dat door een manke reglementering Eendracht Lbbe- ke uit de beker van Lebbeke was gezet; beker waarvoor ze wellicht de finale zouden bereikt hebben. NIEUWE KLUB In café Jonny Ost, Albert I straat te Lebbeke (aan het voetbalplein) werd een kickerklub gesticht. Dergelijke klubs zijn niet talrijk te Lebbeke zodat kontakt moet gezocht worden om wedstrijden te spelen. Voor de maand juni voorziet de nieuwe klub een groot tornooi. Hierover kan men meer inlichtingen bekomen in het lokaal zelf. KUNSTTENTOONSTELLING EN TUINSHOW Ter gelegenheid van de parochiale feest- kermis van de H. Kruisparochie te Lebbeke wordt er door de vriendenkring der Volks tuinders een grote kunsttentoonstelling en tuinshow georganiseerd van 8 tot 10 juni 1974. De tentoonstelling is open op zaterdag 8 juni van 18 tot 21 uur, zondag 9 juni van 10 tot 12 en van 16 tot 21 uur en op maandag 10 juni van 10 tot 12 en van 18 tot 21 uur. Iedere bezoeker ontvangt een waar devolle kamerplant. Er is gratis tombola met als hoofdprijzen tuinameublement, gras maaier en sproeitoestellen. De trekking heeft plaats op 10 juni te 21 uur. GEWOND Aan de Vondcnbcck op de Dendermondsc- steenweg (scheiding Lebbeke en Dender- monde) kwam voetganger R. De Cuyper uit LANDELIJKE ORGANISATIES Voor alle leden van de landelijke organisa- is er een gezamenlijke algemene vergadering op zondag 12 mei te 14 uur inde Agra. Dinsdag, 21 mei bijeenkomst voor de leden van 3x20 en meer te 14 uur in de Agra. Wil hiervoor tijdig inschrijven. V.P. ST LUDGERUS De familiale speeltuin is open elke zondag van 17 tot 21 uur. Gratis verrassingsprijzen voor kinderen onder de 12 jaar. Kom zien en geniet van dit mooie plekje groen. Toegang gratis voor iedereen. VORMSEL CATECHETEN 1974 Met dankbaarheid vermelden wij volgende medewerkers(sters): Juffr. Van Driessche- Arens, Heen en Mevr. Buytaert-Are VORMSEL CATECHETEN 1974 Met dankbaarheid vermelden wij volgende medewerkers(sters): Juffr. Van Driessche Anaïs. Heer en Mevr. Buytaert-Arens, Heer en Mevr. Antheunis-Baetens, heer en Mevr. Cooreman-Gribomont, Heer en Mevr. Roels- De Donder. Juffr. De Krijger Marie- Thérèse. Heer en Mevr. De Beule-Van Damme, Heer en Mevr. Caesens-Goossens, Heer en Mevr. Antheunis-Libeer, heer en Mevr. De Donder-Van der Strieckt, Heer en mevr. Rupus-Van den Bussche, Heer en mevr. D'heer-Van de Vondel, Mevr. De Smet Margot, Heer en Mevr. Van acker- Poppe, Jufr. Poppe Lieve, Heer en Mevr. Troch-Certijn, Mevr. Cool en Heer Jean- Pierre, Heer en Mevr. Van Malderen- Bekaert. Heer en Mevr. Poppe-De Witte, Heer en Mevr. De Corte-Nies, Heer Cornelis Mare, Heer en Mevr. Van Troys-Fierens, Heer en Mevr. De Kimpe-Poppe, Heer Kesteleyn Oscar. Juffr. Van Buynder Elise, Juffr. Clarisse D'Hooghe IVOLAC Werden opgeroepen om hun dienstplicht te vervullen sedert 2 mei 1974: Collewaert Eric, Burg. Van Ackerwijk E, 118; Coucke Alex, Dendermondsebaan 4; De Vijlder Pierre, Magdalenastraat 20; Van Doorsselaere Luc, Jutestraat 18 A; Van Uytfanghe Mare, Schoolstraat 48; Maes André, Plezantstraat 48; Van den Eyjide Joost, P. Gorusstraat 30; Maes Francois Julius, Kerkstraat 31; De Clopper Christiaan, Acacialaan 62 én 1 Everaert Francois, Elststraat 151. NATIONALE DRESSUURWEDSTRUD Zondag a«s. richt Ruilersklub «The Blue Birds» te Zele zijn nu al traditionneel geworden dressuurtornooi in. In samenwer king met de Unie van de Dressuurruiters wordt vanaf 9 uur 's morgens gestart met de beginnende ruiters. De proeven worden dan moeilijker en gevarieerden om 's avonds te eindigen met het kruim van onze nationale dressuurruiters. Het staat onomstootbaar vast dat de ruiter sport de laatste jaren in ons land er met grote schreden op vooruit is gegaan. Ook wat de dressuur betreft zijn onze ruiters in progressie. Deze zo moeilijke sporttak wordt door meer en meer ruiters beoefend, zodat de kwaliteit en van ruiters en paarden de laatste jaren zo is gestegen dat ook in ons land zich stilaan een dressuurelite aan het vormen is. Twee jonge ruiters van de Zeelse Mangcgc, Wim en Anne Mie Quisquater, hebben zich door hard trainen en werken bij deze elite weten te handhaven. Een van de grote attrakties van de dressuur- wedstrijd van zondag a.s. wordt weer eens de «Prix St. Georges», één van de moeilijkste dressuur proeven. Zelfs voor de leek in de ruitersport is dergelijke proef een uitzon derlijke sportprestatie, die zeker de verplaat sing naar de Zeelse manége loont. HUIVELDE KERMIS Het weekeinde 11 en 12 mei werd door het feestkomitee uitgekozen om de jaarlijkse kermis te laten doorgaan. Op zaterdag, 11 mei is er een koers voor liefhebbers BWB met 10.000 fr prijzen. Ereprijs Tubalco en Café D'Hollander Albert. Vertrek te 14.30 uur. Inschrijving en vertrek in het Café Halfweg, Huivelde 1. Aankomst en prijsuit reiking Café d'Hollander A. Er worden 14 ronden gereden en het plaatselijk idool Aimé Van Avermaet vertrekt als groot favoriet. Op zondag 12 mei is er te 15 uur een koers voor juniores met 6.000 fr prijzen en een ereprijs Zuivelhandel Van de Vijver-Van Damme Et. en Inco-Inza en Café De Welkom. Vertrek en Inschrijving Café Halfweg en aankomst en prijsuitreiking Café De Welkom. Er worden 9 ronden gereden en hier ook is er platselijk renner die als de te kloppen man doorgaat. Dirk Heirweg. Het parcours van beide wedstrijden is Café Halfweg. Huivel de, Hansevelde, Hamme Zogge, Hooigat, Langevelde, Kruisstraat. Dcndcrmondse baan, Huivelde. Om 19 uur heeft er in de parochiezaal te Huivelde een bal plaats met het gekende duo Leo. De toegang is gratis. MARKTPRIJZEN Boter 180 fr het kg. en eieren van 1,65 fr tot 3,50 fr het stuk. OPENSCHOOLWEEK IN RMS Het programma van de «openschoolweek», die doorgaat van 11 tot 18 mei is het volgende: Vrijdag 10 mei te 20 uur. vooropening tentoonstelling Zeelse schilders. Zaterdag 11 mei te 14 uur moederfeest in de wijkschool Kouter, te 16.30 uur: moederfeest in de hoofdschool. Ouderavond te 18.30 uur voor dc voorbereidende afdeling in de gewone klaslokalen en voor de moderne afdeling op dc tweede verdieping. Van 17 tot 19.30 uur voor de technische afdeling A3 in de werkplaatsen Lokerenbaan 27, en voor de technische en beroepsafdeling Cl en C5 in de kook- en naaiklassen. Tijdens de openschoolweek van 13 tot 18 mei kunnen de ouders op ieder ogenblik de lessen bijwonen. AN VAN GASSEN EN GUST DE LINTDECKER STELLEN TENTOON De Zeelse kunstschilders An Van Gassen en Gust De Lintdecker stellen hun tekeningen en schilderwerken tentoon in de feestzaal, le verdieping, nieuwbouw van de Rijksmiddel bare, A. De Beulelaan 15. De tentoonstelling gaat door van 11 mei tot 19 mei van lOtot 12 en van 14 tot 20 uur. De vernissage wordt op vrijdag 10 mei te 20 uur gedaan door de heer Robert Arens, ere-voorzitter van de Kunst kring Were Di. DUIVENUITSLAGEN De Snelvliegers, Heikant Quiévrain- Oude duiven Temmerman A., De Vriendt T„ Verstuyft C., Steenman P. Vergeylen R.. De Wilde G., Christiaens J., Seymortier en zoon, Roels F. en Mariman L. Jaarlingen: Verstuyft C, Christiaens W., Vander Straeten E., Christiaens J., Baeck Fr., Van Kerckhove M, De Wilde G., 8 en 9 Baetens A en 10. Heirman M. Noyon Oude. De Maesschalck L., Chris tiaens J., Ruyssinck C., Christiaens W., 5 en 6. V#n Driessche-Van de Wiele, 7. De Wilde G., De Maesschalk L. Van Driessche P. en De Wilde G. Jaarlingen: Christiaens W., Christiaens J., Van Lare P., Christiaens M., Christiaens W., Mariman L., De Maes- Dendermonde onder de wagen terecht van Van Gaever uit Lebbeke. De Cuyper werd zwaar gewond naar de kliniek te Dender- monde gebracht. In de Ph. De Nayerstraat botsten de bromfietster H. Van den Bossche uit Opwijk en de wagen bestuurd door W. Verhaeghen uit Uitbergen. De bromfietster werd gewond. WUKPROCESSIES Traditiegetrouw betekent de maand mei de maand van de wijkprocessies te Lebbeke. Vele Lebbekenaren zullen tijdens deze maand op bijzondere wijze, aan O.L. Vrouw hun eerbied, liefde, vertrouwen en verering betuigen. Naast de wijkprocessies staan ook de grote bid- en boetprocessie op het programma, terwijl een speciale dag voor de zieken wordt voorzien. Op dinsdag 14 mei start de Brusselsestwg. en gebuurten waarvoor men verzamelt aan de Zusterschool. Op woensdag 15 mei komt Dorp Zuid en gebuurten aan de beurt waar men verzamelt aan de Vrijheidsboom en de Vakschool. De reeks wordt besloten op 16 mei met Dorp Noord en gebuurten. Ter gelegenheid van deze wijkprocessies worden als geschenk aangeboden: ampullen voor de H. Olie, herstellen van de grote Lieve Vrouwkandelaars, de processielantaarns, de montrans, enz. Voor de grote bid- en boetprocesie op O.L. Heer Hemelvaart 23 mei te 14 uur zal men de volgende weg volgen: Grote Plats, O.L. Vrouwstraat, Stationsstraat, Rossevaalstraat, Konkelgoed, Albert i straat. Astridplein, O.L. Vrouwstraat, Kerkplein, Grote Plaats. De bedevaarders van Sint Gillis sluiten aan op de hoek Kapellestraat-Stationsstraat. De automobilisten wordt gevraagd rekening te houden met deze data teneinde voor geen verrassingen te komen staan. Op dinsdag 21 mei te 15 uur wordt dan speciaal aan de zieken gedacht. Voor deze ziekendag dienen de zieken hun naam op voorhand op te geven. Na de viering volgt een koffiemaaltijd. Te noteren valt dat men op de dekenij over vlaggen beschikt met de beeltenis van O.L. Vrouw van Lebbeke. Ze zijn zeer schone huisversieringen op de processiewegen. WONDEREN IN FEESTVIEREN Op maandag 13 mei organiseert de .A.V. van de O.L. Vrouwparochie te Lebbeke een speciale avond te 19.30 uur in de zaal Ons Huis, Leo Du Boisstraat. Mariek Van Land schoot zal er spreken over «Het wonder van het feestvieren». Daarna volgt ontspanning en koffie. Tevens wordt er opgewezen dat men ook dit jaar meekan naar Lourdes. Mensen die zich hiervoor interesseren en willen genieten van de spaardienst kunnen hun geld iedere maand meegeven met een kernlid of zich rechtstreeks wenden tot Mevr. Philips-Van Rossem, Kerkstraat 28. BERICHT VAN Bonanza Carels E. Peeters P. Willems M. Goedgezelschap Mathijs F. Willems J. Willems F. Van de Velde H. De Hauwere L. Van de Velde K. Einduitslag DE VONDELVRIENDEN Vondelvrienden De Kinder K. Germonpré R. Van Nuffel G. Arbijn P. Buggenhout F. Dauwe P. Philips P. Verniers L. Buggenhout J. De Kinder W. 10-10 1-1 ONDER DEN TOREN OUDEGEM Janssen R. Spittach A. Smettrijns H. Impens R. Verhelst R. Lambrecht H. Eeckhoudt C. De Dijn F. Vlassenroed F. Vervaecken G. Einduitslag VONDELVRIEND LEBBEKE De Kinder K. De Wolf E. Germonpré R. Arbijn P. Buggenhout F. 1 Dauwe P. I Philips P. Verniers L. Buggenhout J. De Kinder W. 9-11 schalck G., De Maesschalck L, Van Laere P.. en 10. De Brandt-Christiaens. Eerlijk duurt langst, Van Hesedreef Quiévrain oude 1. Seymortier P., 2 en 6. Temmerman A., 3. De Beule J.. 4 en 5. Ediers A., 7. Verneirt G., Vanden Hof R., Christiaens L, en 10. D'Hollander Jos. Jaarlingen 1 en 5. Temmerman, 2. Wauters M., Van Doorselaere-Christiaens, Coppieters R.. Verneirt G., Vanden Hof R.. De Backer Frans, Roels A. en Van Hespen G. Noyon Oude De Decker I., De Brandt E., 3 en 6. Clerick R. uit Kalken, Vercauteren H., Van Doorselaere-Christiaens, De Brauwer R. uit St. Anna, Vercammen J uit Hamme en 10. Cours-De Baere uit Kalken. Jaarlingen: 1 en 2. Clerick R. uit Kalken, Van Lembergen, Vercauteren H., Vanden Hof R., De Decker I., Stockman J., Hillaert T. uit Lokeren, Cours-De Baere uit Kalken en 10. Rogiers uit Kalken. WIELERTOURISME Op zondag 12 mei met start te 8 uur rijden de Onder-Ons touristen hun 8e klubrit naar Overmere, Wetteren, Melle, Heusden, Des- telbergen, Lochristie, Zeveneken, Beervelde, Lokeren, Overmere en terug naar Zele. Jong en Fit vertrekt om 7 uur in de Van Hesedreef om de 7e rit af te leggen die loopt over Dendermonde, Merchtem, Vilvoorde, Zemst, Mechelen, Willebroek, Breendonck, Baasrode, Dendermonde en terug naar Zele. TIEN JAAR VTS Het komende weekende zal de Vrije Tech nische School haar 10-jarig bestaan vieren. De school die op 1 september 1963 in de Klossterstraat startte met 32 leerlingen telt nu 140 leerlingen in 10 klassen. De feeste lijkheden vangen aan op vrijdag 10 mei met een academische zitting met receptie op het gemeentehuis. Op zaterdag 11 en zondag 12 mei wordt er in de raadszaal van het Gemeentehuis een tentoonstelling gehouden onder het motto- 10 jaar vrij technisch onderwijs te Zele. Op zondag 12 mei, om 11 uur plechtige eucha ristieviering, opgeluisterd door de Minne zangers. Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van blljartklub «Ons Vermaak» uit Zele werden André en Raymond Van Onderbruggen gehuldigd als kampioen en koning.(gb) De gemeente Zele heeft een kolkenzuiger van 1.200.000 fr. aangekocht.(gb)

De Voorpost | 1974 | | pagina 11