"/an de topmatch die er geen was! ZONDER VERHAAL! Transfer- flitsen Leeuwerik Lede in goede positie! VoHeybaltornooien KAATSEN Zeels handelsverbond Start zonder verrassingen EERSTE NEDERLAAG VAN CHARLIES VOETBAL Indrukwekkende transferlijst van Eendracht Aalst >4C BOOM EN KAVD MAR HALVE FINALE TOLLET Beker van Oost-Vlaandererc 25 terre - Lebbeke BAB 158 Ronse Tr. - Denderbelle 15—4. 1e NATIONALE ■topwedstrijd» in Gewestelijke Bevordering tussen leider Adec irode en opponent Brussegem heeft aan de verwachtingen de neutrale kijkers niet beantwoord. Adec Sport was een ise te sterk en demonstreerde dit overwicht gedurende een Istrijd die door een vrij talrijk publiek werd bijgewoond, jrsel Steven zorgde voor een verrassing in de gunstige zin, mocht wel even na de weken van minderwaardig presteren, >r leider Ninove een puntje afhandig te maken... en op welke lier. Het schijnt dat de Ninovieters, die in geval van drie- inwinst een vette premie konden opstrijken, verre van ikkig waren. >ke BAB hield Opwijk eronder, misschien niet zo'n blik- jer doch de cijfers spreken anders heel duidelijk. Lebbeke i, voor het seizoen als 'n zwakker broertje aanzien, doet het verre van slecht. Denderbelle XV mocht nog eens vlaggen, ten nadele van kopploeg Appelterre. Door de zege van de ïnaars scheiden Ninove en Kokejane zich verder van de tre troepen af. Opdorp was de zware 150 van woensdag te boven en klopte Ronse Barco met bijna identieke cijfers. 1st HH kan maar niet doorbreken. Nu werd verloren te Bever, vrij zwaar. Wie voor de eerste maal kon vlaggen was Erem- jegem Welleweg na de nipte zege tegen Brussegem. Zele DV rastte in de negatieve zin door tegen het op papier zwakkere zefie slechts een éénpuntszege te halen. GERE 3 sl onverwacht is OPSTAL .OTE op het terrein van ise PPRW tegen de lamp open. Wijzelf hadden reeds gelegenheid de PPRW-ers n het werk te zien en waren ker niet onder de indruk hun kunnen gekomen. bezoekers hielden trouwens "JJtge tijd gelijke tred (55) "™fch losten toen de rol om bij N pauze op 85 te staan. Na 'eu rust ging het niet beter. De e' Isploeg ging onmiddellijk ,fa>r, bereikte 115, kreeg ijd n tegenspel van de ontwa- a" hde Opstallers (118) die irna vier spellen op 4040 en verloren gaan en aldus jjf3i driepuntennederlaag leden \x —8). De Leuze behoorde tot weinige uitblinkers bij een tie goochelend Opstal Pelote. es) spannen zenuwen, reeds ir de derbyontmoeting tus- i MOORSEL STEVEN en lei- *rt> Ninove- De bezoekers I esten winnen, wilden ze Ko ene en Appeltere met ge- eg lengten achter zich hou- iscji. Gelijkopgaand met 22, iai 3 en 66 moest Steven Ne 1 vijfmaal een 4040 spel e b i teloor gaan zodat de rust Jchl 68 werd bereikt. Bou- os ne en Bauwens begonnen ntj, tweede helft met atoomal- Bn es Ninove kon niet onmid- t lijk reageren, werd op ach- de tand geplaatst (129) en los i Bauwens daarbij nog ge- en eld overkeerde zat er voor leiders niet zo veel meer in. jjeTan verkeren, want met Ple- )k Jk als uitblinker zou Ninove kousevoeten terugkomen, slotte weer wat geluk heb- door na 1212 nog twee tllen op een 4040 te ver en. Eindstand 1215 van spannend treffen dat door r dan 200 toeschouwers fd bijgewoond. LEBBEKE BAB komt stilaan bevestigen dat het dit seizoen niet als een meelopertje zal dienen beschouwd dat al blij mag zijn dat de anderen hen dulden daar in de staart van het peleton. Opwijk, nu ook niet de eerste de beste, kwam te Lebbeke niet boven water. Tot 22 was er enige span ning, doch daarna was er aan het Lebbeekse geweld geen houden meer (84). Op 105 was de wedstrijd gespeeld. BAB trok door en won afge tekend (1510). Ook vreugde te Denderbelle voor de tweede zegepraal... en het werd stil aan tijd. Appelterre, titelkandi daat, bracht de 20 achter stand onmiddellijk gelijk (22) via Theeuws, doch kon niet doorbijten. DENDERBELLE breidde uit tot 52 doch zag de meeste inspanningen teloor gaan onder bezoekende druk (87). Na de koffie zagen we nog een ganse tijd spannend spel met Van Haver (D) als de meest opvallende. Denderbelle sloeg de kloof (van 98 naar 118) zodat de wedstrijd ge speeld was. Appelterre moest zich uiteindelijk nog vergenoe gen met het veroveren van één schamel puntje. Het klassement; 1 Ninove 17 p. 2. Kokejane 15 p.; 3. Welle 12 p.; 4. Ronse Trompe, Ap pelterre en Lebbeke BAB 11 p.; 7. Ronse PPRW 10 p.; 8. Opstal Pelote en Meerbeke 9 p.; 10. Opwijk 8 p.; 11. Denderbelle 6 p.; 12. Hamme Eendracht 4 p.; 13. Moorsel St. 3 p.; 14. Geraardsbergen 2 p. GEWESTELIJKE BEVORDERING ADEC BAASRODE kreeg nu de tweede belangrijke confronta tie voor de titel te verwerken tegen Brussegem Van een echte wedstrijd is er weinig in huis gekomen. De plaatselijke waren in alle onderdelen te sterk voor de weliswaar ont goochelende bezoekers die daarbij een zwakke livree eta leerden met alle nadelige, voor hen tenminste, gevolgen van dien. Bij de rust was de stand 83, en slechts eenmaal was Adec enigszins in gevaar ge weest. We bedoelen de remon te van de bezoekers die een 61 stand te snel en te ge makkelijk tot 63 herleidden. De Buyzer keerde toen enkele ballen over zodat de ruststand uiteindelijk ook heel snel was bereikt. Na de pauze ging de one-teamshow verder. De be zoekers verdedigden zich zo goed en kwaad als het kon, doch moesten uiteindelijk ge noegen nemen met een 154 nederlaag. Met de gekwetsten Becque en J. Buyle nog steeds op de bank ziet het er voor AALST HH verre van schitterend uit. Op Bever was daarbij ook nog Meuleman in een off-day zodat zelfs de meest optimistische supporters weer een afstraf fing verwachten. 153 is de uitslag geworden... commen taar overbodig. Ook EREMBODEGEM DORP heeft het niet tot een zege kunnen brengen. Hoop voor een goede verrichting werd nochtans verwacht omdat op 1 mei Aalst HH met 1513 werd verslagen. De bezoekers uit Ronse Ping. hielden in de eerste helft steeds de boven hand, leidden aan de koffie met 68 doch zouden na de pauze zo sterk uit de hoek ko men dat de eindstand 615 niemand verwonderde. OPDORP heeft prachtig weer wraak genomen op de zware nederlaag van 1 mei. Ronse Barco is het slachtoffer gewor den. Aan de rust was het al 83 doch na de citroentjes stond er op het meesterschap van uitblinker Baert, Van Her- r.eweghe en Van Ransbeeck geen maat. Achtergael, goede terugslag, boet veel efficiëntie in door te veel buiten geslagen ballen. Opdorp won dit treffen met 15—4. Klassement1. Adec Baasrode 16 p.; 2. Viane 15 p. 3. Bever en Brussegem 11 p.; 5. Gal maarden 10 p.; 6. Hamme SK, Opdorp en Ronse Ping. 9 p.; 9. Aalst HH, Ronse Tr. en Over- boelare 8 p.; 12. Outer 5 p.; 13. Ronse Barco 3 p. 14. Erem- bodegem Dorp 2 p. LAGERE I BAASRODE JV won te Buggen- hout met nipte 1415 cijfers terwijl HERDERSEM, op bezoek te Brussegem, zware 154 cij fers te inkasseren kreeg. Ook GIJZEGEM liep tegen de lamp, namelijk te Opwijk waar de plaatselijken heel wat titel- ambities de kop indrukten met een driepuntenzege (158). Tot aan de rust hielden de be zoekers nochtans stand (87). EREMBODEGEM - WELLEWEG had afgelopen week-end zeker reden tot juichen. Het won za terdag tegen Brussegem met 1513. De eerste helft gaven beide ploegen mekaar geen vinnetje toe. (87). De bezoe kers waren eerst uit de start blokken na rust (912) doch zouden uiteindelijk sneuvelen onder de mokerslagen van de gastheren (1513). De Neve, gekwest bij 74 stand, speel de de wedstrijd moedig verder doch was verder van weinig nut meer voor zijn ploeg. Beeck- man en Ban behoorden tot de uitblinkers. Zondag werd er op getreden zonder de gekwetste De Neve. Hamme St.-Anna was de tegenstrever. 30 opende perspectieven doch spijtig ge noeg niet voor lang (46). Bij de pauze 48 en kort daarna bij 410 stand was de wed strijd gespeeld. Hamme SA demonstreerde een rustig meesterschap en won met 6 —15. WIEZE II heeft onverwacht ver loren van BAASRODE VA dat een betere homogeniteit ver toonde. Het werd 715 in een treffen waar bij Wieze Pauwels de uitblinker was en Cammu in een mindere dag. ZELE DV is een ontgoocheling rijker. Slechts zegevieren met 1514 was inderdaad buiten de verwachtingen. LEDE speel de heel entoesiast en heeft dat puntje zeker net gestolen. De Zeienaars speelden onverstan dig en hebben dringend leiding nodig tenminste als de spelers willen luisteren. Klassement 1. Opwijk 16 p.; 2. Hamme SA 15 p.; 3. Wieze II en Zele DV 12 p.; 5. Gijze- gem en Buggenhout 11 p 7. Baasrode VA 10 p.; 8. Baasrode JV 9 p.; 9. Brussegem 4 p.; 10. Herdersem en Lede 3 p.; 12. Erembodegem Welleweg 2 p. Uitslagen van woensdag t mei LAGERE I Baasrode JV - Op wijk 515; Gijzegem - Zele 15—13; Lede - Wieze 4—15; Baasrode VA - Hamme 715; Herdersem - Buggenhout 14 15; Erembodegem WW - Brus segem 1513. GEWEST. BEVORD. Galmaar den - Adec Baasrode 1015; Erembodegem Dorp - Aalst HH 1513; Viane - Opdorp 150; HOGERE 3 Opstal Pelote - Moorsel Steven 155 Appel- Wedstrijden voor het week end zaterdag 11 mei Opstal Pelote - Welle zondag 12 mei Hamme - Moorsel Steven Kokejane - Lebbeke BAB Opwijk - Denderbelle Galmaarden - Opdorp Aalst - Baasrode Adec Baasrode JV - Brussegem Gijzegem - Buggenhout Lede - Opwijk Wieze II - Zele DV Herdersem - Hamme SA Baasrode VA - Erembodegem WW. Pont-è-Celles - Wieze Sportief GDP Nijvel - Wieze 15-3 Wieze is te Nijvel op een gasbek van belang gelopen. Zonder enigszins voor wat tegengewicht te zorgen zijn de Wiezenaars roemloos ten onder gegaan tegen een tegenstrever die '«n alle 'lijnen superieur was. Nochtans mogen de Wiezenaars een ernsti ge verontschuldiging inroepen. Een zieke Verleyen werd opge steld doch diende noodgedwongen vervangen bij een 7-1 stand. „Old" Charlie Massure sprong toen maar in de bres en deed zijn werk aan de koord naar behoren. Wieze speelde wel moedig verder doch bracht zeker geen goede prestatie. Aan de rust 8-1 werd de wedstrijd afgesloten met zware 15-3 cijfers. De ploeg Verleyen (Massure) en Vieuvalet, Verstrepen. Van der Jeugd, De Muylder. De eerste kompetitiedag werden er geen verrassingen opgete kend, en de zogenaamde favorieten behaalden een driepunten overwinning, zodat er nog geen aftekening is. Veldeken, die erop het laatste ogenblik als achtste ploeg bijkwam, schijnt voorbe stemd et zijn om een figuranten rolletje te spelen, want op het terrein van Jovanda-Van Opdorp kwamen ze maar tot twee spelen. We zijn er haast van overtuigd dat voor de komende weken ze wel naar een sterkere ruggegraat zal gezocht worden om te kun nen wedijveren met de beste. Jovanda-Van Opdorp kwam naar voren als een goed uit gebalanceerd geheel met de routine van het drietal Boter- bercfh, Droeshout, De Vriendt en de jeugd van Braeckman en Van Geeteruyen. De meest spannende Jutte 'kwam er tus sen Akkerken en De Gentenaar met uiteindelijk een bezoeken de zege, maar de repliek van het vijftal Magerman, De Brandt, Van de Cauter, Wil- k>okx en Vander Straeten was meer dan eervol, maar De Gentenaar met De Paepe Collewaert, De Block, Permen- tier en De Wilde scheen beter ingespeeld. Likeuren Rubbens moest zich op verplaatsing bij Van 'Damme terdege inspan nen om de drie punten mee naar 'Rinkhout te nemen. Aan de rust had het vijftal Jozef en Franpois iMichiels, Dauwe, Sohuddink en De Vijlder een 5-8 voorsprong verworven. Robbereoht kwam in de plaats van Dauwe en bij een 8-13 stelde .benjamin Franpois Mi- obiels de drie punten voor zijn team veilig. Julien Ver- cauteren en Martin Van Brempt mochten bij Van Damme op een goede pres tatie terugblikken. Ford Neyt gaf in de eerste helft de indruk van kat en muis te spelen met De Beule-Bosch en er werd 'met een 8-2 stand gerust. Maar in de tweede helft kwamen de jongens van Dunmen fel opzetten en hiel den gelijke stand, maar ver der dan 15-8 .kwamen ze niet hiervoor was Marcel Langerïhove te sterk. Van Uitslagen AkkerkerV'De Gentenaar 11-15 Van •Damme-'Lik. Rubbens 8-15 Ford iNeytiDe Beule Bosoh 15-8 Jovanda-Van Opdorp-Veldeken 15-2 Vooruitzichten Zaterdag 12 mei is het reeds de grote slag, want de zoge naamde groten staan reeds tegenover elkaar. Op Rinkhout wordt de toplutte Lik. Rubbens -Ford Neyt gespeeld. De der bysfeer, de inzet waarborgen de kijkers de spanning. In de andere luttes zouden we zeker van geen verrassingen durven spreken in de overwinningen, die naar de thuisploegen moe ten gaan. Wedstrijden met opslag om 15 u. op zaterdag 11 mei Lik. Ruibbens-Ford Neyt De 'Beule Bosoh-Jovanda Van Opdorp De Gentenaar-Van Damme Veldeken-Akikerken Beno Liefhebbersverbond Aalst Oharlies heeft op de jongste speeldag zijn eerste .nederlaag van het seizoen moeten in schrijven. Dit gebeurde bij Three Stars en met een nog al duidelijke cijferverhouding. Three Stars dankt zijn over winning in hoofdzaak aan Tempels die uitstekend was bij de terugslag. Het negatieve resultaat van Charlies was noohtans niet de enige ver rassing die vorige zondag kon genoteerd worden. Er was im mers ook de zege van Kref- ters in de wedstrijd tegen Sta dion Boys. Voor Krefters was het trouwens de eersteling. De kampioen van vorig seizoen deed het niet ai te best. Belgskes bij wie De Rop blijk baar in een off day bleek kon het immers niet rooien tegen R.T.T. Te vermelden is alleen dat De Man voortreffelijk was bij de opslag. Dat de huidige leider Heuvel werkelijk onge naakbaar is heeft nu ook Warkensvrienden op zijn beurt moeten ervaren. De uitslagen Belgskes-R.T.T 9-15 Flinstones-Groenendalers 6-15 Heuvel-Warkensvrienden 15-11 Denderzonen-Kluizenaars 15-12 Madek>ns-Michiels 5-15 Three Stars-Charlies 15-8 Stadion Boys-Krefters 8-15 J.V.H. E. Aalst heeft zopas een indrukwekkende transfertlijst voorgelegd. Te noteren valt dat wegens net niet onderte kenen van een nieuw kontrakt Bossaer, Leemans en Ma- turo ambtshalve voor een overgang in aanmerking komen en dat van volgende spelers er meerdere op eigen verzoek op de transfertlijst werden geplaatstMartens J.P., Du- moulin, Veldeman, Uytendaele, Willy Verpeten, Highway, Van Lierde, Van der Eeck, Van Stichel, Van den Haute, Mattart, Roelandt, De Greve, De Neef, Janseghers, Baele en Van Cauteren. ™iiniorestornooi van KAVD irdj 8 78>pper Alain Verstraeten als doelschutter i 7 el wat belangsteling op het veld van Eendracht Grembergen 79ar dit jaar uitzonderlijk het joniorstornooi van KAVD plaats 7! ïft. De eerste schiftingswedstrijden werden een sukses en 7dvel FC Boom en VK Mechelen als KAVD en SK Aalst presteer- 6 i naar bestvermogen. FC Boom dat met zijn Uefa-ploeg aan- 1 domineerde vrijwel doorlopend de wedstrijd tegen VK a chelen waarin ook de jonge Dirk Deferrere van SK Grem- 5 gen werd getest. Deze jonge knaap zou, naar men ons wist 3 vertellen, één dezer dagen naar de Eerste Nationaler worden 3<iransfereerd. 211.V.D. had het niet moeilijk 2! en S.K. Aalst. De ajuinen 21 egden erin tot de rust de 2 nke stad op hef bord te '!uden, niettegenstaande kee- 1< Meersman, enkele malen ifjzljn krammen moesf schie- om doorbraken van Van 1* Jeught en De Nijs on- V ladelijk te maken. Een i ichtig offensief van de li isploeg resulteerde onmid- j) 'ijk r>a de rust in een 'rsprong. Alain Verstraeten opruimer, schoot vanop (lig meter krachtig in doel. !r minuten later zou de Den- ïnondse stopper opnieuw plaatselijke aanhang laten <dien. Lag de overwinning KAVD op dat ogenblik liwel vast, dan zou Scholliers minuten voor inrukken een knap doelpun' alle twijfel wegnemen. Met hun overwinning komen de Dender- mondse juniors nu in de halve finales tegen de winnaar van de wedstrijd Wetteren-Puurs die zondag a.s. wordt ge speeld Onbetwistbaar gaa* van ket KAVD elftal niet meer dezelfde kracht uit als verle den jaar. Toch zijn enkele jongeren in de kijker geko men. die 'beslist heel wat in hun mars hebben. Naast de gevestigde waarde Alain Ver straeten, reeds twee jaar in het fanionelftal is ook Raoul Abbeel flink op weg om zich een plaatsje te verwerven in het eerste elftal Toekomst schuilt 'alvast ook in enkele andere juniors. Vooral de jonqe aanvaller De Nijs liet zijn talent uitstralen V.C. uit Meldert, Erembodegem, Ter joden en Moorsel A. RUYSSEVELDT S.K. EREMBODEGEM S.K. Erembodegem bi jwie meerdere kandidaturen voor de funktie van trainer waren ingekomen heeft de keuze la ten vallen op Armand Ruyase- veldt. Deze bad vorig seizoen Herdersem onder zijn hoede en .is ook jeugdtrainer van E. Aalst. THOR MELDERT Monsieur Thor Meldert dat in de rangen van 'het K.K.S.F.O.V. de jong ste jaren teen hoge vlucht maakte zal volgend seizoen voor het eerst uitkomen In de K.B.VjB. De voetballiefhebbers hebben aldus hun plaatselijk derby Thor wil zijn rangen versterken en schafte zich reeds de diensten aan van de S K Erembodegem - doelman Monsieur. JOS. CALLEBAUT Edixvelde Bij Terjoden werd een eerste transfer reeds afgesloten. Jos. Callebaut werd aan Edixvelde overgedaan. In de voorbije kompetitie was inderdaad ge bleken dat laatstgenoemde klub een specifieke voorspeler no dig heeft. STAF BLANCKAERT blijft bij W. MOORSEL Bij W. Moorsel is men uiter aard tevreden over de resul taten die met trainer speler Staf Bianckaert werden be haald. Vandaar dat men niet geaarzeld heeft hem een nieuw kontrakt als speler trainer aan te bieden In een tijdspanne van drie seizoenen loodste Bianckaert immers W. Moorsel van vierde naar tweede pro vinciaal. Bianckaert was ook reeds door E. Nieuwerkerken en door S.K. Geraardsbergen gepolst. JjV.H. Te St.-Niklaas werden zaterdag j.l. de eindronden gespeeld tus sen de tweede geklasseerden van tweede provinciale, de twee des van derde en de zevende plaatsen van de laagste provin ciale reeks. Vooral deze laatste wedstrijd dragen onze interesse weg omdat daarin Leeuwerik Lede uitkwam in een strijd om een plaatsje in derde provinciale. Ze deden het er, dat mag gezegd, verre van slecht. Hun tweede plaats levert dus altijd kans op om bij de reeksinde ling van doorslaggevende aard te zijn. De uitslagen waren de volgendeLede - Saturnus Michelbeke 20, Evergem - Par- daf Kruibeke 02. Lede - Ever gem 20, Saturnus - Pardaf 02, Evergem - Saturnus 20, Lede - Pardaf 12. Stand 1. Pardaf Kruibeke 6 p.; 2. Lede 5 p.; 3. Evergem 4 p.; 4. Sa turnus Michelbeke 3 p. Elversele was ook in een test wedstrijd betrokken doch kan niet spreken dat het zich wer kelijk openbaarde. Hun twee de plaats laat hen maar een waterkansje op een plaatsje in tweede provinciale Hun klas sement was als volgt. 1. Hy- giena Bazel 6 p.; 2. Elversele 3 p. 3. Argos Waarschoot en Vovka Oudenaarde 2 p. De wedstrijd voor het vrije plaatsje in eerste provinciale werd heel onverwacht gewon nen door Gevoc Geraardsber gen dat Hades Temse klopte met 32. Setstanden van deze hardnekkig betwistte wedstrijd 12—15. 15—4, 18—16, 7—15, 1511. Een volgeladen sport- hall woonde deze wedstrijd bij. Bij de dames tenslotte won Nova Smash St.-Amandsberg met 31 van Jevo Sleidinge Militaire kampioenschappen Te Merelbeke won het 9e Bat. Wing Missiles (Luchtmacht) met ex-Gilvoccer Chris Martens het Militair Volleykampioenschap door met 31 (1215. 159, 15—12, 15—12) het 6e Bat. Transmissietroepen (TTR) te kloppen. KUKLOS AALST WINT TE BAASRODE Het Beloftentornooi te Baas rode, ingericht ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan van VC Adec, werd gewonnen door Kuklos Aalst. Kuklos won de eerste wedstrijd tegen een goed verdedigend Wichelen met 31, terwijl Adec II met 30 de maat nam van Wiche len. In de finale was Kuklos wel de betere van Adec II doch had alle moeite om 30 op het bord te krijgen Setstanden wa ren 12—15, 12—15, 14—16 Ma de wedstrijd ove*handigde de h Hugo De Clerck de pla ketten aan de winnaars, sprak de hcop uit hen nogmaals te mogen ontmoeten, volgend sei zoen, bij de oganisatie van het 2e Beloftentornooi. Kuklos Aast is zeker een waardige k'ub om a's eerste haar naam op de erelijst van dit tornooi te mogen schrijven GILVOCDAMES OP HET NIPPERTJE Ter gelegenheid van de Lente feesten speelde de damesploeg van eers'e provincialer Gilvoc tegen kampioen in tweede provinciale A Kabaz Bazel. Na een spaanend treffen wonnen de plaatselijke meisjes met 3 2 en setstanden 1015, 15 9 515, 158 en tenslotte 15—9. ADEC S DAMESTORNOOI SUCCES Adec Baasrode. Berlare. Bruco en Deco Denderhoutem heb ben zondannamiddag voor een mooi partijtje volley gezorgd in het damestornooi van Adec Baasrode dat heel wat meer publiek kreeg dat het beloften tornooi van zaterdag. Adec verloor nipt van Berlare en speelde gelijk tegen Deco. Bruco en Berlare speelden de finale en daarin trok Dender houtem aan het langste eind. Uiteindelijk zou Adec nog voor spanning zorgen door in de laatste wedstrijd nog eens alles te geven en Bruco Denderhou tem enigszins te verontrusten. Bruco Denderhoutem werd mooi overwinnaar. Standen Adec - Berlare 13 15 en 1416 Deco - Bruco 4 15 en 515Adec - Deco 1215 en 158 Bruco - Ber lare 1215 en 1511 Berlare - Deco 1510 en 151 Bru co - Adec 157 en 158. Eindstand 1. Bruco Dender houtem 8 p.; 2. Berlare 7 p., 3. Adec 2 p.; 4. Deco Denderhou tem 1 p GDP VOLLEYBALL TORNOOIEN ADEC 5 Tweede schuifje Op zaterdag 11 mei beleven we de 1ste Wisselbeker Firma Adec met deelname van Adec Baasrode en Atom Denderhoutem (2de provinciale). Kangoeroes Aalst en Egmont Zottegem (eerste pro vinciale). De wedstrijden vangen aan te 14 u. in de Sporthal! Van Adec Baasrode, Tuinwijk. AALST: SPORTWEEK Ter gelegenheid van de Sportweek te Aalst organiseren de vol- leyklubs uit Aalst een tornooi met medewerking van VK Aalst (4e nat.) Kangoeroes Aalst (Ie prov.), Ajal Aaigem (2e prov.) Kuklos Aalst (3e prov.). Deze wedstrijden worden gespeeld op zondag 12 mei met aan vang te 14 u. op het Begijnhof te Aalst. EREPRIJS DE VOORPOST Op zaterdag 18 mei te 16 u. komen VK Aalst (4e nat.) en Avanti Lebbeke (3e nat.) tegen mekaar in het veld voor de 1ste Beker Firma Adec en Ereprijs De Voorpost. Volgende week brengen we U de voorstelling der beide ploegen. Halve finale VK AALST-JW WETTEREN 2-3 Na een wedstrijd die 2 uur duurde heeft VK Aalst de duimen moeten leggen voor de kampioenen uit bevordering die trouwens in de Beker van België ook in de kwart finales waren geraakt Een vooral goed verdedigend Wetteren. én in aanval én in spel- verdeling 100 t,h. rekend op Mark Seghers liep uit tot 0-2. Aalst herpakte zich uitstekend en kwam terug onder impuls van Van Landuyt en Mark Philips die in de aanval schitterende dingen deden. Setstanden waren 8-15, 12-15, 15-6, 15-13, 8-15. Scheidsrechters waren de hh. De Keyser-Herman die volgens onze Aalsterse gesprekspartners een alles behalve goede ver richting weggaven. VK Aalst trad aan metPaul en Mare Philips. De Pessemier, Ras- schaert. Van Mossevelde, Lauwers en Van Landuyt.

De Voorpost | 1974 | | pagina 25