AVANTI VOOR VIBEN KOPENHAGEN E.V. AALST I blijft in eerste nationalQ De 14e sportweek van de stad Aalst HANDBAL Internationaal tornooi E.V. Aalst AALST SPORTIEF BIJ DE DAMES FIRMA P. SCH0LLAERT internationaal tornooi ROSIS AALST Naar een finale TSC Euskirchen - ASPTT Paris? Zaterdag 25-5 Sporthal Grembergen A vanti Lebbeke tegen 7SG Kassei Niederzwehren (Duitsland) Basketbal-liefhebbersverbond Aalst BASKETBAL OSIRIS: VERSTERKING Turnen Dag der turnbrevetten te Aal g Klubkampioenschap van de St.-Xaveriusturngilde Zele 7e KAJ-volleybaitornooi te Dendermonde Het 13e internationaal tornooi kende verdiend sucoes. De vrij talrijke toeschouwers kregen beslist hun gading. Dat bij de heren Avanti Lebbeke de uiteindelijke laureaat werd kan voor velen een verrassing betekenen doch hiermee wordt nogmaals bevestigd dat deze Belgische topploeg ook in internationaal gezelschap (al is het niet het nee plus ultra) haar mannetje kan staan. De tijd •is nu wel definitief voorbij dat de Denen me een gehalveerde ploeg de verplaatsing naar België maakten, meer dronken dan men van sportmensen mag verwachten, en toch nog geen moei lijkheden ondervoonden om overal als triomfator te voorschijn te komen. Dat Avanti, zelfs zonder de afwezige Koen Verhofstadt, hier duidelijk een punt achter gezet heeft is nog maar eens tekenend voor de ernst van de spelers. Avanti Lebbeke zal zeker niet misstaan op de reeds rijk gevulde erelijst van de melders. Bij de dames werd Aalst Sportief de overtuigende en glansrijke eindwinnaar. De Aalsterse meisjes namen in de finale gemak kelijk de maat van het toch niet zo sterke Duitse Hamborn. Een „Belgische firfale" tussen de eindwinnaars en de kampioenen van België, Avanti Femina, was beslist aantrekkelijker geweest. De Lebbeekse meisjes die onvolledig aan diit tornooi begonnen, faalden echter in hun schiftingswedstrijd tegen de latere finalist Hamborn. Dit alles doe echter niets af aan de verdiensten van Aalst Sportief dat eens te meer bewees welk homogeen geheel zij wel zijn. Finale heren. Avanti Lebbeke 20 Viben Kopenhagen 12 Ondanks Dirk Verhofstadt on middellijk met een „hardhan dige (sic)" bewaking bedacht werd, door de Denen, en broer Koen er niet was om voor de aflossing te zorgen leidden de Lebbekenaars vlug met 3-0. De Denen, verrast door deze ster ke tegenstand, pakten toen de zaken eerder brutaal aan maar Avanti liet zich evenmin on betuigd in dit handbal gevecht zodat er van echt mooi hand bal weinig te bespeuren viel. Tijdens de eerste helft klamp ten de Denen goed aan en Avanti diende alle hens aan dek te roepen om langs een opportune Moonen bij de rust een 5-7 achterstand goed te maken. Ruststand 7-7. Het fy- sisoh zwakke Viben zou na de rust nog slechts een tiental minuten stand houden. Kep- pens werd toen met een per soonlijke bewaker bedacht maar dit betekende de genade slag voor Viben. Dirk Verhof stadt sloeg, vrij van zijn be waker, de definitieve kloof 14- 10 Tijdens de resterende 12 minuten zou Avanti dan nog les in snel en gevarieerd handbal geven aan de weinig atletische Denen. Kop Moonen bleek als afwerker nog eens in een uit stekende dag en scoorde 6 doelpunten vanop de zes me ter lijn. Doelpunten: Ladhari 1, Moo nen 6, D. Verhofstadt 5, De Sitter 3, De Vlieger 4, De Nil 1. Uitslagen Damestornooi Reeks A Viben Kopenhagen-Luneburg 5-5 Aalst Sport.-Uilenspiegei 5-£ Viben Kopenhagen-Aalst Sp. 3-5 Lu nefbu rg-U i I ens piegel 6-8 Luneburg-Aalst Sportief 4-5 Rangschikking 1. Aalst Sportief 6 p. 2. Uilenspiegel 4 p. 3. Luneburg 1 p. 4. Viben Kopenhagen 1 p. Reeks B Hamborn-Avanti Femina 7-1 Ros Beiaard-EV Aalst 2-5 Hamborn-Ros Beiaard 6-0 Avanti Femina-EV Aalst 9-4 Hamborn-EV Aalst 2-1 Avanti Fem.-Ros Beiaard 5-3 Rangschikking 1. Hamborn 6 p. 2. Avanti Femina 4 p. 3. EV Aalst 2 p. 4. Ros Beiaard 0 p Finale 6e en 5e plaats EV Aalst-Luneburg 4e en 3e plaats Avanti Fem .-Uilenspiegel Finale Hamborn-Aalst Sportief Heren - Reeks A Viben Kopenhagen Anderlecht 72 Anderlecht 72 Volharding Goes Volharding Goes Viben Kopenhagen Rangschikking 1Viben Kopenhagen 2. Anderlecht 72 3. Volharding Goes Reeks B Dusseldorf-EV Aalst Avanti-Dusseldorf Avanti-EV Aalst Finales 6e en 5e plaats Dusseldorf-Volhard. Goes 18-6 4e en 3e plaats Anderlecht 72-EV Aalst 12-16 Finale Avanti-Viben Kopenhagen 20-12 3-7 4 18 4 p. 2 p. 0 p. 10-10 14-7 13-9 Handbalkulb E.V. Aalst werd derde in haar eigen tornooi. EV Aalst heeft zaterdagavond dank zij 'n overtuigende over tuigende overwinning tegen Seraiing haar behoud verze kerd. Leze overwinning was broodnodig aangezien Elsene de punten behaalde tegen Int. Herstal en dus zonder de Aal sterse overwinning een test wedstrijd tussen beide clubs noodzakelijk ware geweest. Voor de Aalsterse club, dit jaar aan haar 13e seizoen toe, een onverbloemd succes daar een paar maanden geleden Eendracht wel definitief ver oordeeld leek Niettemin zullen de Aalstenaars met ons moe ten bekennen dat zsj door de kalendermaker ongewild een handje werden toegestoken. Inderdaad, als men om het seizoen te eindigen twee thuis wedstrijden mag betwisten te gen clubs die de kompetitile als afgesloten beschouwen wordt de taak wel vergemakke lijkt. Dit neemt echter niets weg van de verdienste van de Aalsterse spelers en clublei ders die zelfs in de moeilijkste omstandigheden in de uitein delijke redding van EV Aalst bleven geloven. Dat HBC Ajax het niet zou halen tegen kon- kurrent Avanti en hiermede de laatste kans op behoud ver speelde lag in de lijn der ver wachtingen. Avanti is nu een maal niet bereid prestigever lies te lijden en hierdoor haar rechtstreekse Lebbeekse con currenten een handje toe te steken. Persoonlijk vinden wij dat normaal maar de Ajaxie- den verdienden wel beter dan tijdens hun twee laatste thuis wedstrijden op tegenstanders te stuiten die beslist geen ge schenkjes wilden geven. Inte gendeel zouden wij zeggen. De wedstrijden E.V. Aalst-Seraing 19-13. Het zeer geconcentreerd spe lend EV Aalst nam een uitste kende start. Het weinig gemo tiveerde Seraing had na een kwartier spel reeds alle kans op de overwinning verspeeld. Onder Impuls van een grootse Wellekens en het nooit afge vende duo E. Van Goethem- W. Rimbaut, had Eendracht na veertien minuten spel een 7-0 voorsprong bijeengeworpen. Eens deze grote voorsprong op het scorebord zou Eendracht Tin I m :ot f Aalst de zaken in aanval wel iets kalmer opnemen en zich in de eerste plaats bekomme ren om het veilig stellen van deze onverhoopt snelle voor sprong. Deze zeven doelpunten voorsprong bleven tot bij de rust op het scorebord. Rust stand 12-5. Onmiddellijk na de rust zou Seraing langs twee penalty's nog even Aalst aan het wankelen brengen (12-7) maar toen het laatste 'kwartier inging, hadden Petrez en E. Van Goethem opnlileuw een ze ven punten voorsprong voor Aalst bewerkstelligd. Vanaf dit ogenblik zou Eendracht de Wa len op afstand houden en on danks Staes tijdens deze laats te dertig minuten de Aalsterse keeper D'Herde zes maal wist te verslagen zou de Eendracht overwinning niet meer In het gedrang komen. Onder grote Aalsterse vreugde legde Welle kens de eindscore vast. Voor Aalst een schitterend einde van een moeilijk seizoen, them 2. Petrez 2. AVANTI-HBC AJAX 23-17 Toen de gebroeders Verhof stadt na zeven minuten spel, driemaal op vrijworp. een 3-0 voorsprong hadden bijeenge worpen, was het duidelijk dat Ajax zich niet aan geschenken moest verwachten. Deze Avan ti vrijworpen blijken nu een maal zeer effectief te zijn en met schutters zoals de gebr. Verhofstadt en ervaren spelers als Keppens, Moonen en De Nil is dit wel geen verrassing. Ajax liet echter de moed niet zakken en langs De Batselier werd het 3-2 na 11Een duide lijk sterker Avanti bouwde niet temin een 8-3 voorsprong op na 20' spel en het zag er naar uit dat een goed mee spelend maar over minder schietkracht besöhikkend Ajax een afstraffing niet zou ont lopen. De Avanti scoremachine bleef toen echter even sput teren en tengs De Meyer (even later defintief out kwetsuur) en Van Cat berghe, slaagde Ajax erin minuten voor de rust tot terug te komen. Keeper N tens, zeker nie In zijn beider dag, kon echter niet verjrbell' den dat Avanti bij de rust titren nieuw een lichtjes overdrejllena 13-7 voorsprong opbouwdieen Ruststand 13-7 oeste Tijdens de tweede helft verlerd c de wedstrijd wel aan waaubliek Avanti bleek minder geinpdorj: reerd te spelen en Ajax jusse duidelijk tekenen van vermojitaar herd. Niettemin slaagden Bijd. Ajalieden erin gedurende ngen ze laatste dertig minuten lijke tred te houden met1 gewezen kampioenen van gië zonder deze echter te kunnen bedreigen. Lang; Van Gaever en een nooit gevende Mare De Decker sl< den zij er zelfs in na v< minuten spel tot 15-11 terur komen. De gebroeders Vei' stadt zouden echter nooit den dat de Ajaxieden illusie zouden koesteren met hun zware schoten r zij regelmatig een vermot Ajax verdediging te grazen, dens het laatste weds tri j< deelte zou vooral Koen hofstadt op het voorplan men terwijl bij Ajax nog leen P. Vermeiren en Mare Decker voor enige repliek den. Het sterkere Avanti verdiend dit derby maar geloven oprecht dat Ajax slist voor een waardige te< stand zorgde. Volgend sei; Avarrti opnieuw Belgisch pioen en HBC Ajax opni eerste ligt beslist in de lijkheden. Avanti Dirk Verhofstadt I Koen Verhofstadt 7, Keppenj Moonen 1, De Sitter 1. Ajax Van Cauwenbergh 5. Batselier 2, M De Decker De Meyer 1Van Gaever Vermeiren 2. Broothaerts 1. GE id€ groot- en kleinhandel in bieren Invoerder Gerol, Steiner, Flora Verastenstraat 2-4 A Tel. 053-222.15 Op zaterdag 25 en zondag 26.5 krijgen de handballiefhebbers een uitgebreid programma aangeboden door organisator Rosis Aalst. Zaterdag zijn de „kleintjes" aan de beurt. De wedstrijden begin nen dan reeds om 13 u. De finale voor de derde en vierde plaats is voorzien om 15,30 u en direkt daarop volgend om 16,10 u wordt de finale betwist. Een finale tussen Stenor en Ganshoren zou ons niet verbazen al weet men bij tornooien nooit of de ploegen volledig ussen de lijnen treden. De grote brok volgt echter zondag Vanaf 10 u. wordt de marathon ingezet met de dameswedstrijs ASPTT Paris-EV Aalst. De eerste herenwedstrijd wordt betwist om 10,36 u. tussen inrichter Rosis Aalst en HC Sparta Aalst. Bij de dames wordt een harde strijd verwacht tussen Aalst Sportief en Avanti (In dezelfde reeks ingedeeld). Bij de heren zijn de prognosen open. ASPTT Paris blijkt hier wel de beste kansen te ma ken maar EV Aalst zal wel licht niet zonder slag of stoot een finale plaats prijsgeven. In de andere reeks moet Eus kirchen de logische favoriet voor een finale plaats zijn. Of denken Sparta en Rosis hier anders over De finals starten vanaf 16,18 u„ terwijl de „gro te finale" om 17,54 u. ver wacht wordt Technische gegevens Zaterdag 25 mei 1974 Heren II - A 1. Grembergen SK 2. HC Jochewoa 3. SC Ganshoren Heren II - B 4. Stenor HC 5. HC EV Aalst II 6. CSV Ransart 15,35 u. tot 16,05 u. Finale Heren II 3e en 4e pl. 16,10 u. tot 16,40 u. Finale Heren II 1e en 2e pl. Zondag 26 mei 1974 Heren I - A 1. HC Rosis Aalst 2. Mechelse HC 3. HC Sparta Aalst 15. TSC Euskirchen Heren I - B 4 HC EV Aalst I 5. ASPTT Paris 6. Mulheim-Ruhr 7. Crossing Schaarbeek Dames A 8. Aalst Spportief 9 DHC Ros Beiaard 10. Avanti Femina I Dames B 11 ASPTT Paris 12. Mulheim-Ruhr 13. Avanti Femina II 14. HC EV Aalst 16,18 u. tot 16,48 u. Finale Dames 3e en 4e pl. 16,50 u. tot 17,20 u. Finale Heren I, 3e en 4e pl. 17,22 u. tot 17,52 u. Finale Dames, 1e en 2e pl. 17,54 u. tot 18,24 u. Finale Heren 1e en 2e pl. Zaterdagavond sluit Avanti zijn handbalseizoen of met een vriend schappelijke ontmoeting tegen het Duitse TSG Kassei Nieder- zwehren. De Lebbekenaars die sinds de terugkeer van keeper Ladhari niet meer verloren, willen nu ook tegen deze Duitse ploeg bewijzen dat zij op weg zijn om opnieuw hun plaats als Belgische topploeg nr. 1 te verwerven. Voor de handballiefheb bers een unieke kans om na deze langdurige kompetitie eens Iets anders te zien dan ontmoetingen zonder belang en zonder veel inzet Het sterke Niederzwehren wordt beslist geen hapje voor het eergierige Avanti. Tot zaterdagavond om 20 uur. Avanti Femina nodigde de handballiefhebbers uit op een ont vangst ter gelegenheid van het behalen van de kampioenstitel. De ontvangst vond plaats op 17.5 in de kleine zaal van „Ons Huis" te Lebbeke. Jammer genoeg konden wij niet aanwezig zijn om in naam van De Voorpost de kersverse kampioen van België onze felicitaties aan te bieden. Mét een week vertraging doen wij dit nu in naam van de ganse sportredaktie. Proficiat Avanti Femina. Het programma van de laatste drie dagen van de „Sportweek" der Stad Aalst, die van 18 tot 26 mei wordt georganizeerd door het Stedelijk Sportkomitee, in samenwerking met het BLOSO het Stadsbestuur en talrijke sportverenigingen, is eens te meer zeer gevarieerd. Vrijdag 24 mei om 18 uur is er op het terrein van het „Stedelijk Hospitaal" een basketballwedstrijd tussen het personeel van de COO en BBC Erembodegem. De liefhebbers van judo kunnen vrijdagavond terecht op de Grote Markt waar vanaf 19 u. demonstraties en wedstrijden worden gehouden door de judoklub Hirano Kwai Aalst. Zaterdag 25 mei, alhoewel we de andere sportgebeurtenissen zeker met kunnen of mogen negeren, ligt het hoogtepunt in de zaal Sunshine waar er een internationale basketball wedstrijd voor dames is voor zien B.B.C. Sim Aalst winnaar van de Beker van België 1974 speed er om 20 uur tegen het befaamde Nederlandse team White Stars Harlem. Zaterdag om 15 uur is in het Osbroekstadion de 3e jaar- iij.k9e interscholenatletiekmee- bng gepland De biljartliefheb- bts vinden beslist hun gading in het lokaal 't Paviljoen waar vanaf 15 uur de finales van het interklubkampioenschap der Stad Aalst, kader vrij spel en drieband, gespeeld worden. Insgelijks om 15 uur wordt op het terrein van de Affligem- dreef de handboog gehanteerd terwijl in de turnzaal van de Stadsschool Vredeplein alle leerlingen van de Aalsterse Scholen turnfcrevetten kunnen verwerven. Om 15 uur organi- zeent het „Minitornooi der Stad Aalst" op het veld van E. Nieuwerkerken een inter nationale wedstrijd tegen de franse pk>eg van Fontenay aux Roses. Op de slotdag van de „Sport week" die >r»u reeds als ge slaagd kan genoemd, zijn er van 9 tot 18 uur wedstrijden voor handen 1e kategorie in gericht door de hondenklub „Hondentrouw" terrein Klei- straat. m 15 uur op het ter rein Volks plaats wordt door Rosis Aalst de tweede speel dag van het internationaal handbaltornooi (finales) geor- ganizerd. Zaterdag begint dit tornooi. Er is basketball in de zaal Suncharm waar een tor nooi voor miemen werd ge pland met Babeco Melle, Déns derleeuw en The Tower A^elc als deelnemende klubs. en Om 15 uur op he tterrein E. Nieuwerkerken heeft »od tweede wedstrijd plaats tusialt •de seelktieploeg van het mBab tornooi en Fontenay aux Fkwa ses. [4-7 Door de K.Z.K. Neptunus Aategi wordt in het Stedelijk Zweèee bad een zwemfeest voor b zwemmers, van het distijan Vlaanderen, georganizeerd gin om 15 uur. J.V.H, The Fox Bank Van Brussel 66-67 Een goed gestarte The Fox nam onmiddellijk een zeer goede start een 14-3 score deed denken dat The Fox De Bank een afstraffing zou bezorgen maar stelselmatig kwam de Bank dichter dit door toedoen van Verehulst en De Boitselier om bij de rust de situatie recht te zetten en de rustcijfers in een 34-37 stand te Na de rust was het al de Bank die de klok sloeg onmiddellijk werd het 36-51 en The Fox werd aangewezen op een zware achter volging. Dank zij De Deyn, Ras- schaert en Sonck kwam The Fox dichterbij en werden de laatste minuten zeer spannend ingezet het was tenslotte Verhulst bij de Bank die het laatste woord had en de zege voor zijn ploeg vastlegde. The Fox De Deyn 22. Sonck 22, Rasschaert 16. B. v. Brussel Verhulst 26, De Boitselier 20. De Smedt 12. Tuf Tuf - De Hoorn 52-49 V. D. Borght en Jacob zorgde met verre efstandsworpcfc dat De Hoorn op afstand werd gehouden vooral Leo V D. Borght in de 1ste helft zorgde ervoor ook met vrijworpen 6 op 6 en met een zeer goed spelende Leo Loos. Bij De Hoorn zorgde De Kegel voor een zeer goede partij. De kapi tein van De Hoorn scoorde in de 1ste periode van op de pivot- plaats voor 10 punten en deed zijn best om zijn ploegmakkers aan te moedigen de rust 26-25. Na de rust was het terug Leo Loos bij Tuf die bet gevaarlijkst was. De Hoorn die in verdedi ging verscheidene steken liet val len en op de houten borden van Tuf Tuf moeilijk kon scoren moest wachten tot de 17e min eer het op voorsprong kwam 46-49 maar met enkele misverstanden in de laatste minuut bezorgde Tuf Tuf de overwinning. De punten Tuf-Tuf Loos 18 - V.D. Borght 15, Jacob 13. V. Neck 4. 'De Hoorn De Kegel 18, Coore- man 10, De Neve 7, Troch 5, De Swaef 4. Heeremans 4 Hugh's - Bank Van Brussel 112-71 Voor de 1ste maal in deze Ikomptetrtie kwam een ploeg bo ven de 100 punten het was de ploeg van Hugh's die wel de beste aanval van deze kompetitie 'had. Van een wedstrijd was er spraak in de eerste minuten nadien werkte Hugh's zich volledig los van B V Brussel om een rust in te gaan met 58-37 cijfers. Na de rust was het terug een prachtige Verhuist die zelf maar 11 p. scoorde maar er voor zorg de dat V. Driessche en De Kegel geregeld van onder de ring kon den scoren. Bij de Bank waren De Boitselier en Verhulst de uitblinkers. De punten Hugh's V. Driessche 43 De Kegel 25. De Meyer 21. F. Verhulst 11, De Roeck 6, Mallego 6. B. V Brussel De Boitselier 27. Em. Verhulst 16, De Smet 10, D'Haen 10, Plas 8. Er volgt nu nog 1 wedstrijd - Be! Isolaver - De Nachtwacht van zondeg om 15.30 in zaal Okapi. De w'tmaar daarvan speelt een testwedstrijd tegen Hugh's voor de titel. Bel Isolaver - The Fox 20-0 Doo.- spijtige omstandigheden werd Bel Isolaver winnaar door ferfaitoijfers The Fox kon zich onmogelijk aanbieden en kwam slechts een spier naar de afge sproken wedstrijd. Rangschikking na 21 mei 1974 1. Hugh's 12 9 3 18 p. 2. De Nachtwacht 11 8 3 16 3. Bel Isolaver 11 8 3 16 4. De Hoorn 12 6 6 12 5. The Fox 113 8 6 6. B. V. Brussel 12 3 9 6 7. Tuf Tuf 11 3 8 6 B.B.C. THE TOWER-EUROWAS zaterdag 25 mei 14,30 u. terrein «Engelstraat» Tornooi voor mmiemenploegen met deelneming van R Merel- beke, VOS Aonse, Suncharm Aalst en Ihe Tower-Eurowas Aalst 14.30 u. en 15,30 u. schiftingen. FINALES te 17,30 u. en 18,30 u. Inrichting B.B.C. THE TO WER - EUROWAS AALST, zondag 26 mei 14,— u.terrein «Engelstraat» Tornooi voor scholierenploegen met deelneming van BBC Erem bodegem. BBC Ledeberg, Sun charm Aalst en The Tower- Eurowas Aalst. Schiftingen 14,. u. en 15,30 u. FINALES 18.- u. en 19.30 u. Inrichting BBC. THE TO WER EUROWAS AALST. Osiris Aalst dat volgend sei zoen in de vierde nationale zal uitkomen h^eft zich reeds terdege versterkt. Edwin Schor- reel en Vanderspeeten - die momenteel nog zijn leger dienst vervult - beiden «an Sunshine, werden voor de duur van oen seizoen aangeworven. Anderdeels is Heyvaent (Sun shine) nu definitief bij Osiris. J.V.H. In het kader van de „Sportweek der Stad Aalst" (van 17 tot mei 1974) richt de turnkring Aalst op zaterdag 25 mei om 15»^ de „dag der turnbrevetten" in. Deze brevetten zullen word ®r oegekend aan de jongens en meisjes die een voldoend ho aantal punten behalen bij het uitvoeren van een reeks opgeleg e en eenvoudige oefeningen. Deze oefeningen zijn zodanig op< Br steld dat ze gradueel gaan van zeer gemakkelijk naar moeil n (graden A tot en met E). Elke deelnemer(ster) kan vrij on oefeni'ng(en) uitkiezen die past bij zlijn (haar) mogelijkheden. en Alle kombinaties zijn toegelaten ,0< Joongens en meisjes die hiervoor belangstelling hebben, we^ai den zich best tot hun leraar of lerares lichamelijke opvoedi op school Indien deze niet op de hoogte is van dit initiatie kunnen inlichtingen bekomen worden bij de technische leidi J. oBrms, Esplanade 9 (A6) 9300 Aalst J\fer DE Zaterdag 25 mei vanaf 14.30 u. worden in de feestzaal van I Pius X College met de medewerking van De Voorpost de klifor kampioenschappen van de St.-Xaveriusturngilde Vlug en Vr< georganizeerd. jhe Door turnleider Hugo De Paepe werd volgend programma sam® gesteld. De turners werden ingedeeld in drie groepen. De eers| groep van 10-12 jaar moet volgende drie proeven uitvoeren e& boksprong, 80 m. lopen en tumbling. Voor de groep van 12 tfoj 14 jaar is er een plintsprong, 80 m. lopen tumbling en hoota springen. De turners ouder dan 14 jaar dienen een plintsproii 80 m. lopen, minitrampoline, rek en brugproeven uit te voer® De prijsuitreiking heeft plaats in de feestzaal omstreeks 17.30 BENj Op zaterdag 22 juni en zondag 23 juni organiseert de St.-GiUisse KAJ haar 7e Liefhebberstornooi. Zaterdag wordt er gestart om 14 uur (schiftingen) terwijl de finales en halve finales op zondag vanaf f3.30 u worden betwist. Voor geïnteresseerden willen we wel even de sluier van het ver nieuwd reglement lichten - terreinen H. Maagdcollege. Ot terstraat St.-Vincentius, Otter straat H. Maagdcollege. Potiau- laan. - schiftingen 2 te spelen sets. (1 punt per gewonnen set) 1/2 f twee te winnen sets fin drie te winnen sets. - Elke ploeg mag bestaan uit d mes én heren. - Bij afwezigheid of forfait een ingeschreven ploeg di s deze wedstrijden als niet s,?eeld beschouwd, - Inschrijvingsgeld 200 fr waar de waarborg (100 fr) na deelnan terug wordt betaald. Betaling beurt Op PCR 895.89 van Gasp Van Wesemael, 5e januaristrant 9330 Dendermonde. - Scheidsrechters worden aang du d door de B.V.B. - Geen aangesloten spelers.- Inschrijvende ploegen moeten pA Tjst bijvoegen met de namen va de spelers (minstens 6).

De Voorpost | 1974 | | pagina 18