ISIDOOR DE DECKER (Zele): nieuwe stunt met jonge duiven vanuit Quievrain! \tletiek te Baasrode Wielertoeristen te Lebbeke Nieuw Belgisch rekord en Europees minimum voor Aalsterse A.M. Van Nuffel liefhebbers- porten HULDIGING VAN KAMPIOEN SNAS TE AALST Atletiekfestijn in juni Van Stichel: voorgoed weg Dany Eekhout: Eendracht Aalst? Pieters: Robur Jan Van Damme Bauwens out, Verhelst in Eric Wauters: Buggenhout E. Boone naar S.K. Aalst? De Braeckeleir KAVD: kómen en gaan 21 het Slechte weder waren toch nog enkele moedigen op- ekomen om aan de door AC Baasrode ingerichte atletiekproeven eel te nemen. Leerlingen van het 4e, 5e en 6e studiejaar tochten 'hieraan deelnemen. Op de 60 m. maakte Danny Polfliet et alleen de beste indruk, 'hij liet ook de beste tijd afdrukken, ok op de 1000 m. was het diezélfde Danny PdlfWet die de ite tijd liet afdrukken, waarmee hij niet alleen toont dat hij op de korte afsand kan maar Ook bewijst over een lange dem te beschikken. In die 1000 im. kreeg ihfj tot op de meet tgenstand van Eddy Van Muylders. Ziehier de voornaamste slagen 60 m. 1e reéks 1. Benny Peleman 11 '5 2. Gunther Graaf 12"4 2e reeks 1. Dhaen Rik 10"3 2. Van Hoey Dirk '5. 3e reeks 1. Eddy Van Muylders 10"0 2. Miarc Maes 10"4. reeks 1. Danny Polfriét 9"8. 1000 m. 1. Danny POlfliet 3'45"0 Eddy Van Muylders 3"46"1 3. Dirtc Van Hoey 4. Benny Pele- 5. Rik Dhaen. Ondanks de examentijd had de Aalsterse atlete A.M. Van Nuffel toch de uitnodiging aanvaard om op donderdag 6 juni te Parijs een internationale 800 m. te betwisten. In deze werd zeer snel gestart. 26" over 200 m. terwijl na 400 m. een tijd van 59"5 werd genoteerd. Anne Marie eindigde zeer sterk, werd tweede in 2'05" rond en dit be tekende meteen het minimum voor de Europese kampiooen- schappen. De ACE Aalst had het met de organizatie van zijn open meeting vorige zaterdag beslist niet getroffen. De weers- omsandigheden vielen tegen, wat uiteraard tot gevolg had dat geen enkel klubrekord sneuvelde. Dit nam toch niet weg dat enkele bevredigende resultaten genoteerd werden. Zo benaderde H. Parmentier met een tijd van 14'29"6 het klubrekord over de 5000 m. (2e beste prestatie van dit seizoen in onze provincie), terwijl junior P. Callebaut 15' 06"2 liet afdrukken wat een verbetering met liefst 30 sec. van zijn persoonlijk rekord betekende, maar wat ook de beste Oostvlaamse juniorsprestatie was. D. Roelandt be naderde het klubrekord in de 200 m. op 1/10 sec. in 23"1. A.M. Van Nuffel won de 400 m. met de vingers in de neusgaten terwijl junior W. Aelbrecht zijn konditie in het speerwerpen bevestigde met 51,02 m. De beste jaarpres tatie over de 400 m. voor W. Raes (51 "4) en voor L. Klinckenborgh (54"3), terwijl G. Schelfhout in de 800 m. 2'05"5 zijn persoonlijk rekord met 2 sec. neerhaalde. Wat insgelijks op een stijgende konditie wijst. Andere uitsla gen waren J. Van Steen 200 m. in 25"4, 9.96 kogel voor E. De Bock, terwijl W. Lelong en J. De Cuyper respektie- velijk 8,46 en 8,08 m. lieten noteren. Aelbrecht sprong 6,05 m. ver J. Van Steen 800 m. in 2'14"1, Bayens in 2'14"9 en Lelong 31 16 m. In de 5000 m. bezette E. Aalst met F. Buggenhout, D. Coppens, W. De Rijck en Fr. De Vuyst respektievelijk de 10e, 11e, 12e en 13e plaats. >e kampioen uit de tweede klas van de Setokvoetbal kompetitie inasw erd zondagmorgen door iet Stadsbestuur gehuldigd. Het schepen van sport Van den éde die de gelegenheidstoe- praak hield. Hierin onderstreep- spreker de verdiensten van Ie kapioenformatie die het afge- open seizoen een benijdenswaar dig en veelzeggend doelgemid- lelde kon voorleggen (102-16) en kis uiteraard niet toevallig pro- noveert. De hr Van den Eede nees ook op de sportiviteit die Snas In de loop van de kom- •etitie aan de dag legde en wees >r op dat het verwerven van de itel het produkt was van een lo ense samenwerking tussen het >estuur en de spelers. Verder Kx>pfce bij dat Snas volgend sel- roen 'in de hoogste afdeling al sen even goede beurt zou mogen naken. De hr Schepen nam ook Je gelegenheid te baat om de organisatie van de liefhebbers- kompetitie te loven. Hij prees «ooral de enorme werkkracht van voorzitter Roger Van Goethem onder wiens leiding Setok een »ge vlucht nam. Volgend Jaar Kou met een liga klasse gestart worden en de hr. Van den Eede noemde dit een gelukkig initiatief. Anderdeels zullen ook een do zijn nieuwe klubs toetreden zo dat de kompetitie zal gespreid zijn over Aalst. Oendermonde, Zottegem en Hamme. Anderdeels vestigded e hr Schepen er de aandacht op dat de stad momen- enorme inspanningen doet de beoefenaars van hun sport in de meest Ideale omstandighe- deu te laten beoefenen. Al de voetbalvelden waarover de stad beschikt hebben talrijke verbete ringen ondergaan zoals aanbren gen van nieuwe draineringen en bezaaiingen. Het was de hr Van Goethem die voor een zeer ge vatte repliek zorgde en het stads muur dankte voor de inspannin-, gen tot nog toe gedaan voor het Setokverbond. Namens het Sport- komitee besloot de voorzitter G. Goubert zich bij de kampioenen- Hulde aan. Aan de voorzitter van de promoverende klub werd het gebruikelijk etadsplaket uitgereikt J.V.H. Het gezegde „Er staat geen maat op" is zeker van toepassing voor Isidoor De Decker, die met zijn jonge duiven vanuit Quié- vrain een formidabel seizoen begin heeft. Nadat hij vorige week 6 duiven in de eerste acht klokte te Zele-Heikant, bracht hij het voorbije zondag tot een nieuwe sunt. Op de kermisvlucht van De Snelvliegers waren er hespen te verdienen en De Decker met zijn jonge duiven een uitslag die tot de verbeelding spreekt 1 2, 5, 7, 19, 23, 26, 36, 59 en 63 hetgeen voor hem in prijzen be tekende acht hespen en ruim 8.000 F. Een tegenhanger was wel het Riddershof met 4, 9 10, 17, 25, 46, 67, 68, 70 en ook Gustaaf Baert met 3, 15, 24 en 29 kwam tot een goed resultaat. Paul Steeman met de 16 en 18 haalde nog een goede serie. De Kon. Belg. Atletlekbond meldt 0.-.S dat op zaterdag 29 en zondag 30 juni 1974 op het Helzelstadion te Brussel een waar etletiekfes- t>jn aan de toeschouwers zal aan geboden worden. Op die dagen gaan immers twee internationale matchen door: 1. voor damestussen België. Roemenië. Nederland en Spanje. 2. voor heren tussen België, Roemenië, Nederland en Frankrijk. Voor beide matchen treden uiter aard al de beste vertegenwoordi gers van de deelnemende landen aan en het lijdt dan ook geen twijfel, dat op de verschillende nummers r»iet alleen spannende strijd, doch ook buitengewone tijden en resultaten mogen ver wacht worden. Als proloog voor deze Interlands zullen ploegen zowel meisjes als jongens strijden voor de titel in de NATIONALE TROFEE DER PRO. PAGANDACOMMISSIE. - zaterdag 29/6/74 wedstrijden voor jongens ploegen van 4 miniemen (4 x 200 m) 4 kadetten (4 x 400 m.) - zondag 30/6/74 wedstrijden voor meisjes ploegen van 4 miniemen (4 x 200 m) 4 kadetten (eveneens 4 x 200 m.) G.D.P. Bij de oude duiven pakte Maetens Maurits or 1 en 16 en 27. Maar Raymond Van Driessche was zeker de beste met 2, 11, 12, 18 en 35 en ooik Abéte Temmerman met 3 vroege duiven (3, 5 en 9) kreeg naast Doff Hetrweg met 4 en 17 zijn deel van de ker- mtekoek. Bij de jaarlingen wa ren de prijzen meer verdeeld René Van den Hof klakte or 1 en 3. Gaston Ooiman deed het eveneens goed met 2 en 13 en Alois Temmerman met de vijfde prijs was er ook weer ibij. In de maatschappij Verbroe dering te Zele was het de jonge liefhebber André Gee- rindk die met de 1, 10, 15, 25 prijs drie series van 1000 F won. Ook Marcel De Kimpe met de 4e en 6e prijs behaal de vroege series De series van vijf aangeduid gingen naar Leopold Van Lambergen. Hubert Vercauteren, Petrus Van de Velde Godfried Stee man en Gilbert D'Heer die ook nog de serie van 10 mee nam. Bij de oude duiven kwam Adolf Beirweg het meest in de kijker met 2, 3, 4, 9, 11, 16 en 26, terwijl ook Hubert Vercauteren met 6, 7, 10 en 13 goede resultaten haalde. Bij de i jaarlingen was het overwicht van dezelfde Ver cauteren friet grootst met 1, 2 7 en 10 op de uitslag, ook Maurits Meys met de 9, 17 en 32 ikwam er goed uit. In het Quievrainverbond Zele- Zogge-Sombeke won bij de oude Julien Ivens de eerste prijs, terwijl de stneekliefhéb- bers het best vertegenwoor digd werden door Gerard Ver- neint (6e), Alöis Temmerman (8e), Jufes De Beu Ie (10e) en de tandem Everaert-Lauwaert met nr 15 en 24 en opnieuw Hubert Vercauteren met 25, 28 en 37. Bij de jaarlingen won nen de gebr. Hoens me eer ste en 3e en klokte Alfons Moens nr. 4 en 6, terwijl Hu- bert Vercauteren met 11 ©n 13 ©r oök weer blij was. Bij de jonge speelde Frans Teu ghels eerste en zorgde Jef De BloCk voor een ganse reeks prijzen met nrs 2, 3 6. 8. 10, 12, 20. 21 en 33. Ge rard Vermeid won geld met de 7e prijs en een gezette duif. Bij De Toekomst te Berlare uit Quievrain was het Prosper Goossens die met nrs 1, 4 en 7 goede resultaten haalde, ook Rochus Duym met de twee de prijs en Frans Bicque met nr 3 en 8 waren er bij. Bij de jaarlingen was het opnieuw Goossens met nrs 1 en 3 voor Maurits Van Mabderen met 2 en 11. Gustaaf Arbijn word voerde voor Melis-De Wilde en Leopold Van Lembergen. Bi) de jonge speelde Achiel Van de Wiele 1 en 19, Leon Chris tiaens was tweede. De tandem Melis-De Wilde kregen hun piepers goed maar huis met 3, 6 9, 14, 16, 28 en 46. Ook Leopold Van Lerribergen met 5, 10, 33 en 34 en Michel De Sioh met 12, 13, 17, 27 en 37 waren goed gespeeld. Te Moerzeke bij de oude wa ren het de gebrs Peelman met 1 en 2 die op de voorgrond traden. Martin Adriaenssen werd derde voor Omer /an Riet en Jozef Jacob. Bij de jaarlingen won Affons Peel man voor Moortgat en zoon, Henri Deloart, Heirweg-Van Geyte en Van Broeck. De eer ste serie ging naar Edmond Aendenihof. Bij de jonge speel de Hector Geerinck eerste voor Godfried Willaert, die er in de series goed uitkwam. Ook Domien Huylebroeck Marcel Peelman en Gerard Van Broeok mochten tevreden zijn van hun jonge duiven. Te Overmere bij de oude ging de eerste plaats naar het kop pel Van de Eeckhoudt-De Bruycker voor Leopold De Maesschalck, Emiel Bracke en Theofiel Verschelden. Bij de jaarlingen waren de eerste vijf Albert Van Heoke, Albert Van Lurtter, Robert De 8met, Gamilel Verhofstadt en De Sohoenmaecker en Zoon. Bij de jonge deed Theofiel Ver soheiden ihet erg goed melt nr1 en 2. Rané 0"friooghe, Theofiel De Vleescbouwer en Arthur 'Baecke mochten zeker niet klagen. in het verbond Uitbergen-Wi chelen was friet bij de oude duiven Sylvain Rasschaert die het won voor L. Van de Wielle Frans Veldeman en terug S. Rasschaert en Georges Chris- tfaens Bij de jaarlingen wend Louis Vrnck uit Appels eerste voor De Palmenaere, Georges Christiaens, William Boone en Fr. Van Lunter. Bij de jonge was ihet al Appels wat de klok sloeg. De voorkant giing mat de dikste prijzen naar huis. Eerste werd Albert Van Extergem voor Br. Govaert, Roger Coppens Pierre Chris tiaens en Fr. Oierickx. Te Oudegem ging de eerste prijs bij de oude naar St.-Gillis voor Gaston Vertielst Marcel Vermeiren werd tweede en Remi Heyvaert 3e. Bij de jaar lingen kwam Alfons Burms het beste naar voor met de 3a, 8e en 9e prijs. René Heyvaert speelde de eerste voor Cor nells Roeland. Bij de jonge duiven was Constant Bert eerste voor Robert Van dén A'beele en Adolf Ost. Beste serie spelers waren het duo OsVGoeman. Te Denderbelle was het bij de oude L. Van de Abeele die de eerste duif constateerde voor L. Matthijs, F. De Bruyn, Dat zijn de Snelle Draaiers uit de Lange Minnestraat te Lebbeke. R. Uyttersprt en A. Van Huf- fel. Bij de jaarlingen ging de aandacht naar Alfons Van den Broeok die het haalde voor Eduand Boon, Jozef Heuvinok, J. De Schutter en lokaalhou der Moens. Bij de jonge werd R. Goossens eerste voor J. Boolens maar de beste pres tatie kwam van Philemon Heu vinok met 2 3 en 4. Jos Ringoet (St.-Gillis) knappe resultaten vanuit Noyon. In het Noyonverbond Grember- gen-St.-Gillis ging het voor bije weekend de meeste aan dacht naar Jos Ringoet die zowel bij de oude als bij de jaarlingen mooie resultaten haalde. Bij de oude klokte hij nrs 3, 8, 27 en 30 en bij de jaarlingen werd het nr 1 en 10. Bij de oude 'kwam ver der Jos Van Heek flink aan bod met de 2e en 6e prijs, ook Jos De Cuyper pakte er twee binnen de eerste 10 met nr. 5 en 6, dit deed ook Basiel Poppe met de 7e en 9e. Karei Geerinck was niet bij de eerste maar zijn 16e en 40e prijs 'braohten veel geld op. Bij de jaarlingen kre gen Frans De Vlsscher met de 5e en 12e prijs hun deel. Ditt kan ook gezegd worden van Gust Robberecht met 7 en 11. En Julien Cool met de 9e en 14e prijs ontvangt een flink stuk prijs. Frans Tonne- lier en Van den Driessche- Venmelr winnen de eerste gro te zetnummers. Bij de jonge was er fHnke belangstelling met 445 getekende duiven. Winnaar werd Alfons Spanoghe voor Oscar Van den Bossche Jean Pierre Lemmens, André Peeters en Gustaaf Robbe recht. De voornaamste serie- winnaars waren André Van Damme, De Backer en zoon, Alfons Spanoghe, Louis Ver meulen, J.P. Lermmens Jos Van Hecke en André Peeters Te Berlare in De Toekomst waren ihet vader en zoon Chriistiaens die het haalden voor Willy Christiaens. Ed ward Jarrssens met de 3e en 16e, Maurice Poppe met de 7e en 9e, Gustaaf Heuninck met 8e en 11e, Frans Buyst met 12e en 13e en Edward De Brandt met 14e en 15e kregen hun duiven vroeg thuis Bij de jaarlingen ging de eer ste prijs 'naar Cesar Chris- t:aens voor Roger Merckx en Van Malderen. Maar de voor naamste prestatie komt in de ze kategorie iedere week van Frans Sichien, die iedere week met Zijn twee duifjes flink In de belangstelling komt en nu ook weer de eerste ser'e haalde en hiermee zijn voor sprong In he* lentekriterium nog vergrootte. Bij De Snelvliegers op de Hei kant was bij de oude duiven Marcel Van Kerkohove die met de eerste prijs aan de haal ging voor Leopold De Maes- sobalok. De regelmat gste wa ren zeker Laurent De Maes schalck met 3, 10 en 11 en Gustaaf De Wilde met 4 en 5. Bij de jaarlingen was Pol De Decker de grote winnaar met 1 en 7, naast Marcel Van Kerokhove met 6 en 9. Maar cok Van Driessche-Van de Wiele, Leonard Manman en Ferdinand Roels kregen vroe ge duiven. In het Vierverbond Zele-Ovei- mere-Kalken-Zogge werd bij de oude duiven de eerste prijs gehaald door René Van den Hof voor Petrus Van Driessche Daniel Baert met 3 en 10 en K. Verstraeten 4 en 8 samen met Ray Van Driessche 5 en 6 kreeg een vroeg koppel thuis. De grot© nummers gin gen nog naar Isidoor De Dec ker 9e en Hubert Vercaute ren 12e. Walter Van Miegroet met de 13e, 16e en 18e prijs 'begon niet vroeg maar kreeg ze rap zodat 'hij eens te meer veel geld speelde. Bij de jaar lingen was Maurits De Smet eerste voor Petrus Seymortier Leon Christiaens (4e) en Cy- riel Van Driessche (7e) waren goed gespeeld. Maar het bes te kwam Gustaaf Anthon.s er urt met de 8e 15e en 2?e. Gilbert D'Heer met de 13e prijs heeft een abonnement op de gewaarborgde nummer. Bij de jonge duiven ging de eerste prijs naar Overmere voor Roger Heirman, Modest De Kfmpe (2 en 25), Lievin Van Miegroet (4 en 10), Cy- riel Van Hecke (6, 19 en 22), Gerard De Wandel (11 en 15) en Gilbert Van .Lysebettens (21 26 en 35) kregen hun jonge diertjes vlug thuis In het verbond Uitbergen-Wi chelen was het J Bosschaert d;e bij de oude de 1e en 2e prijs behaalde voor Oscar Vander Poorten, maar ook Madeleine Piscador zet het werk van haar echtgenoot goed voort en haa'de de 4e en 5e prijs. Bij de jaarlingen was Leo Van Hauwermeiren voor A. Vien, Rasschaert en Rogiers. In dit verbond werd er ook gespeeld met de jonge vanuit St Quentin. Arthur Van Driessche toonde zich de spe cialist door nrs 1, 2 en 4 te winnen voor J. Van Malderen, A. Vander Poorten en De Vleesschouwer. Volgende zon dag is er opnieuw een gewaar borgde vlucht vanuit St Quen tin voor jonge duiven in het verbond Uitbergen-Wichelen met een hele reeks mooie bons. Dourdan te Berlare Bij de jaarse duiven was het Richard Van Hecke die eerst was voor Christiaens en zoon. Petrus Liebrecht met nrs 3 en 4 en Cesar Pletinck met 11 en 12 waren regelmatig ter wijl Jozef Rasschaert en Ka- rel De Braibander ook vroege duiven hadden. Bij de oude ging de eerste prijs naar A. Vion voor A. Van Damme en Ph. De Bruycker De baste duo's waren Jozef De Meyer (4 en 14), Roger Merckx (7 en 8), Rochus Duym (15 en 16) en Lowie (10 en 11). Montargis In De Ware Dender vallei Vorige week waren we te iaat in het bezit van de resultaten toch willen we deze week de uitslagen van de streekl'iefheb- bers even belichten. Bij de oude duiven deed Gaston Slots van Lede het goed met de 11e en 71e prijs. Zijn eer ste duif was een jaarling die bij zijn reeksgenoten 4e werd In die kategorie was hij ook neg 55e. Iemand die van zijn jaarse duiven zeker tevreden mocht zijn was de Wiezenaar Leo De Waele met nrs 9, 32 en 53, en bij de oude de 51e prijs. Verder noteerden we Gust Heyse van Lede met de 19e bij de oude en de Aalstenaars Wautens Philemon (28), Van Bookstaele Willy (29 en 53) en Van Malderen Pierre (57). Bij de jaarlingen was Anidré Peeters, de man van St.-Gillls 7e. Raoul De Jonck- beere urt Aalst 21e. St.-Gillis was nog vertegenwoordigd door Raymond Heyvaert (27e), André Van Coppenholle (34e), Gusrt Van Stichel (48e). Willy Van Boxstael uit Aalst haaide de 40e prijs en Frans De Bruyne met nrs 41 en 45 klok te er twee op 1 minuut. Tandem De Praetere-De Laus- ray uitstekend op Etampes In het Nieuw Verbond der Denderstreek werpt de Kal- kense tandem De Praetere- De Lausnay zioh op als een vaste waarde op de halve fond vluchten. Vorige week kwamen ze eens te meer tot prachtige uitslagen zowel met oude dui ven als jaarlingen en in het bijzonder de jaarlingen doen het goed want ze komen dik wijls uit in dubbel tegen de oude duiven. Bij de oude haalden ze volgende resulta ten 1, 8 22, 24, 27, 54, 60, 65. 70. 73, 79, 93, 95. 100, 102, 113 140 en bij de jaar lingen werd het 4, 14, 15, 21, 46, 50, 58, 66, 77 86, 89, 9.3, 99, 119, 139 143 en 147 Voor de tandem betekende dit een prijs van ruim 40.000 F Bij de oude was de Zeienaar G. Roels weer 'de grote mijnheer want met konstaties die zich resulteerden inde 2 7, 15, 17, 29 en 51 was dit goed voor een 36.000 F. Ook Caluwe van Steendorp met de 3 4, 13 en 25 pakte vroege prijzen. De Lederjaar Roger De Ceyter is ook een vaste waarde voor het Nieuw Verbond en klokte volgende prijzen 11. 36, 38, 44 en 50 en ook de Gebrs He r- man van Berlare waren er goed bij met 5 en 33. Bij de jaarlingen ging de eer van de eerste prijs naar Oscar Stevens van Overmere. H'er kwam de naam van Caluwe met 3, 5, 7 en 36 opnieuw naar voor en ook Roger De Geyter deed het weer flink met zijn jaarse 6, 24, 30, 39, 62 63 en 101. Paul Popoe van Zele zat nog in de zware prijzen met 1, 32 en 40 En Gerardine Smekens van Grem- bergen met de 34e en 47e moobt tevreden zijn. Eduard De Wolf op Noyon In het samenspel Grembergen - Dendermonde - Appels - Waasmunster was het bij de oude Lutz-Fierens die eerste speelden maar Eduard De Wolf met de 4. 7, 8, 11, 16, 29 en 34 deed het verbluf fend want ook met de jaarse met 3, 5 en 14 was hij er bij. Bij de jaarse was Corneel Van Hout tweede achter Roger Thierens en ook Jos Van Cleuvenbergen speelde hier goed. Bij de jonge duiven had Basiel Poppe de eer van de eerste prijs met ook nog een ganse reeks nevenprijzen. I B.esemans was tweede en ook hij klokte verder nog goe de resultaten, maar de groot ste aandacht ging naar Roger Michiels met 3, 25 31, 32, 34, 40, 42, 56, 57, 59 en 65 ook Edmond Segers van Grem bergen kregen zijn duifjes goed naar huis. Romein Va Stichel (Eendracht Aalst), vorig seizoen voor één jaar door Racing Wetteren overgenomen, iïs nu definitief ïaar deze Vierde Nationater jetranshereerd. Darniy Eekhoudt, een vijftien- ie jeugdspeler van SK Wi chelen speelde een testwed strijd met een jongerenteem Eendradht Aalst. Danny, een jongen met een goede lin kervoet scoorde vier keer. Er zijn kontakten tussen Wiche len en Eendracht Aalst voor een tijdelijke overgang met optie. Röbur Moerzeke verloor vorig sizoen op de valreep de titel in Derde Provinciale. Roger Pieters. oud-speler van Vigor Hamme blijft trainer bij blauw wit. Jan Van Damme, de aanval ler van SK Grembergen die ig seizoen pas laat op volle ttreren draaide wegens een zw3re kwetsuur, doch zich na dien ontpopte tot het kwikzil veren mannetje dat hij vroeger was. trok de belangstelling rn verschillende klubs. Trainer-speler Wies Bauwens (SK Grembergen) Kreeg de deur op de neus. Zijn opvolger heet Frans Verhelst, iemand die destijds furore maakte bij KAVD. Erie Wauters (SK Aalst) zal volgend seizoen voor Eerste Rrovlneialer Sparta Buggenhout voetballen. Dat is meteen de tweede speler die geelblauw van de Aalsterse ploeg over neemt:: al eerder was de overgang van ex-internationaal Albert Michiels bedongen. De kans 'bestaat dat Edmond Boone vroeger E. Aalst en Oudenaarde nu van F.C. Den derleeuw naar S.K. Aalst wordt overgedaan. €r viel anders niet te veel nieuws te rapen bij de Aalsterse eerste pro- vlncialer die wel naar een deglijke versterking uitkijkt. Het is inderdaad zo dat Mi chiels (Buggenhout), De Neef terug naar Jong Lede en nold Van Cauteren terug naar E. Aalst en "inmiddels naar O. Erpe getransfereerd moeten vervangen worden. Anderdeels testte achterspeler R. Van den Eynde met Lede en Appelterre, doch tot een overgang kwam het niet. Ook nog niet doelman Van Poucke naar laatstgenoemde klub. Maandagavond kwam het te Baasrode tot een overeen komst tussen de plaatselijke volleyklub A dec Sport en de Antwerpse derde provincialer Leopards St.-Amand a S. be, treffende de definitieve trans- fert van Roger De Sraeckelélr die vorig seizoen tot de kern van Adec 'behoorde. GDP KAVD-spelers Luc Moonen, Mare Verhelst en Gino Segers gaan voor 1 jaar naar Eerf- dracht Grembergen en Albric Eeckeman. Gilbert Verwilgen. M. Buyst en Michel Buys naar Eendracht St.-Gillis Gilbert Wittewrongel werd door KAVD op de transfertlijst geplaatst. Met St.Gillis-iWaas zijn er on derhandelingen over de trans- fert van Mare Van Meerbeek naar de Waaslandse klub. VC

De Voorpost | 1974 | | pagina 21