I Wordt Aalst HH KOMEN EN GAANl BIJ E. AALST Niet ontgoochelend Nog versterking voor K.A.V.D. KAATSEN Kaatsen te Oudegem Handelsverbond Zeile Regen halveerde kompetitiedag VOLLEY Gilvoc laat verleden herleven Lottrekking beker Adec- Ereprijs De Voorpost AUTORALLY TE BAASRODE LIEFHEBBERS- VERBOND GEWEST AALST VOETBAL Nieuwe sportveertiendaagse te Dendermonde (Sint-Gillis) MOTO-CROSS JULES FEYAERTS kampioen Oost-Vlaanderen Bloemen voor Van Gyseghem en Deroover Veteranenvoetbal te Oudegem 22 BRAINE-W1EZE SPORTIEF 15-2 Sekretaris Putteman verklaarde heel sportief na de zware neder laag te Braine dat de tbuisspelers wel over de 'homogeenste ploeg van de huidige kompetitie beschikken en zeker kampioen Gilly naar de kroon zuilen steken. Tegen Wieze stond er op het prachtig akterend Braine inderdaad geen maat ondanks het feit dat Wieze allesbehalve slecht akteerde en waarbij zelfs De Muylder op een uitzonderlijke forme dreef en veruit zijn beste matoh van het seizoen vertolkte. Wieze begon trouwens goed 'aan deze wedstrijd en leidde met 0-1. Braine stelde onmiddellijk gelijk doch moest toch dulden dat de Brouwers tot 2-2 gelijke tred hielden. Bij een 4-2 stand waren de bezoekers op een zucht van een nieuw spel geraakt doch de scheidsrechter leidde nochtans voortreffelijk, kon een dubbelaangeraakte bal van Braine niet identificeren en schonk de thuizers een 5-2 (40-40). Enigszins ontmoetigd moest Wieze toezien dat het bïj de rust 8-2 was geworden. Ook na de koffie was het al Braine dat de kldk sloeg ondanks de goede inspanningen die door de bezoekers steeds werden geleverd. Niet minder dan acht spelen werden betwist op 40-40 wat zeker de tegenstand van Wieze accentueert. Voor de wedsrijd van zondag tegen Chapelle zit er voor de Wïezenaars zeker een zegepraal in doch dan moet er geakteerd worden zoals tegen de titelkandidaten uit Braine. G. De Pauw Op zondag 8 juni werd voor de derde maal gespeeld voor het klubkampiöenschap. De Bploeg d(e de eerste twee matchen voor haar rekening nam en met een 4-2 stand fin de rangschikking op kop staat, kon bet'zondag niet waar maken. Na een gelijjkop- gaande start 2-3 en 3-3 lieten de B-jongens een steekje vallen. De rust werd bereikt met een 8-5 stand in het voordeel van de A-ploeg. Na de citroentjes herpakten de B-jongens zich enfigziins door de stand op 8-6 te brengen. Maar de fysische konditie van de A-jongens was duidelijk beter dan deze van de B-ploeg. Het werd in een minimum van tijd 12-6 zodat de B-ers enkel nog oog hadden op één punt. Helaas totaal ontmoedigd verlieten ze na een 15-7 stand het terrein. De huidige, stand ziet er na 3 wed strijden 5-4 in het voordeel van de A-ploeg uit. Zondag a.s. wordt wellicht revanche genomen door de B-jongens wat een slechte dag is geen Slecht seizoen. De ploegen A-ploegCoppens Robert, Geeraent Gustaaf, Pensaert Roger, Cool Frans en Bonna re ns Adolf. B-ploeg 'Horlez Remi Rombaut Robert, Cool AntOine, Bogaert 'Petrus en Eeökhout Louis. Twee van de vier wedstrijden diende vroegtijdig gestopt te wor den wegens de regen. Leider Likeuren Rubbens kreeg het tegen Rossbrau Veldeken niet moeilijk. In de eerste helft werd het na 05 een 2-8 ruststand. Bij de thuisploeg trachtte Philips nog voor enige tegenstand te zorgen, maar Clement Schuddinck was in een goede dag om voor zijn ploeg een 3-15 zege te bewerkstelli gen. Voor Ford Neyt was de verplaatsing naar Smederij Van Damme op papier veel moeilijker, maar tot een eigenlijke kon- frontatie kwam het niet daarvoor waren de Durmenaars vorige zaterdag veel te zwak. Voor de rust (3-6) haalden ze nog drie spelen maar in het tweede wedstri jdgedeeite kwamen ze er niet meer aan te pas en ging het 'm één nik naar 315 onder implus van Marcel Van Lan- genhove. De kompetttiedag van 15 juni, de laatste van de heenronde brengt zowel Likeuren Fkijbens als Ford Neyt op verplaatsing naar respec tievelijk AkkeHcen en Jovanda Van Ovdorp. Indien de thuisploegen tot 9 spelen moesten komen waar het reeds een hele prestatie. De Gentenaar kan in de thuismatch tegen Veldeken het klassement met drie punten verbeteren. De grootste spanning za er zeker op de bailodroom te Ourmen zijn waren Smed. Van Damme en De Beule Bosch het zullen uitkaatsen wie de beste ploeg van Dunnen is. Vooruitzichten Zaterdag. 15 juniom 15 uur Akkerken - Uk. Rubbenc Mauri ts Wauters Oe Beule Bosch-Smed. V. Damme ftomain Van Oriessche Jovanda Van Opdorp - Ford Neyt Henri De Paepe De Gentenaar '- Veldeken Adolf Van den Broeak Zondag, 16 juni 15 uur Akkerken - Oe Beule Bosch Maurits Wauters Klassement1 Uk. Rubbens 6 w 17 p 2. Ford Neyt 6 w 16 p; 3. Jovanda Van Opdorp 5 w 10 p 4. 'De Beule Bosch 5 w 6 p 5. De Gentenaar 5 w 6 p6. Smed. Van Oamme 6 w 6 p 7, Akkerken 5 w 5 p 8 Velde ken 6 w 0 p. BENO VK Gilvoc organiseert op zaterdag 15 juni met start te 14 u. een wedstrijd tussen de formaties van Gilvoc 1970 en VC Gentse (kampioen 2e Prov. A.). Wie werd nu uitgenodigd voor deze wedstrijd Van Synghei Livin (VK Dendermonde), Martens Chris (St. Niklase) Van Geirt Guy (VK Dendermonde), Oe Pauw Gilbert (Adec S. Baasrode), Van Cauwenberghe Fernartd (Adec S. Baasrode). De Saegber Julien (ex-Juvenes Zele), Pieters Edward (Adec S. Baasrode), Inze Willy (Gilvoc), De Geest Guido (VK Dendermonde) Van Geirt Luc (Ex-Adec Baasrode). Mannaert Erwin (Gilvoc). De lottrekking van de tweede uitgave van de Beker Firma Adec en Ereprijs De Voorpest heeft plaats op vrijdag 14 juni te 20 u. stipt in de bar van de Firma Adec Sport, Tuinwijk te Baasrode. (Ingang rechtover de sporthail). Deze lottrekking is publiek zodat alle geïnteresseerden uit genodigd zijn. Met genoegen kondigen wij U onze 5e ScaldrSautorally aan op zaterdag 29 jurii 1974. Hét wordt een toeristische au tozoektocht volgens het prin cipe rechtdoor. Geen opgeleg de snelheid en alle vragen op losbaar ter plaaitse. Oe af stand bedraagt ongeveer 40 km midden een heerlijk natuur schoon. Vrije start op de Scaldisterrei- nen tussen 12.30 en 14 u. U zorgt voor schrijfgerief (bic) en rneetgerief. Meerdere 'inschrijvingen per wagen zijn toegelaten, maar slechts één inschrijving per persoon. Oe inschrijvingen moeten per wagen worden ge centraliseerd op het daartoe bestemde inschrijvingsformu lier. Wij hebben gezorgd voor een waarde van meer dan 50.000 F. Een kleine greep "hieruit draagbaar TV-foestel als hoofd prijs verder nuttige eléktni- prachtige prijzentafel met een sche toestellen, eendagsreis v. 2 personen naar Parijs, reis tassen, bedsprei enz. enz. De meest opvallende uitslag uit de laatste wedstrijd van de heenronde is zeker te Aalst gevallen waar de plaatselijke her- leying-houtmarktploeg een der voornaamste konkurrenten van leider Adec Baasrode twee puntert afhandig heeft gemaakt. Dat was zeker geen geluksstaat zoals misschien kan vermoed doch de logische gevolgtrekking van een ploeg die weer over al haar basiseffectieven beschikt. Voor de titel is het voor de Aalstenaars wel al te laat, met vandaag bij staan ze al 18 punten achter op Adec, doch het is vanzelfsprekend dat ze nog een belangrijke rol kunnen spelen in de strijd om de promotieplaatsen, zij het niet als onmiddellijk mededinger dan toch als „giant-killer". Adec lijdt aan het euvel waar vele kopploegen aan lijden... onder schatting van de zwakkere broertjes Het scheelde inderdaad niet zo heel veel of Outer was met één puntje naar huis getrokken. Opdorp, nog steeds gehandikapt, haalde een puntje tegen Ronse Trompe. In Hogere 3 won Denderbelle de derby tegen Moorsel Ste ven doch kreeg geen voet aan de grond te Meerbeke waar het een zware neder laag werd. Lebbeke BAB blijft maar goede uitslagen bijeenrijgen terwijl Opstal Pe- lote doch .minstens één punt je meer had moeten verove ren tegen Ronse Trompe. HOGERE 3 Spannende wedstrijd was het treffen tussen OPSTAL PELO- TE en bezoeker Ronse Trom pe zeker. Aan de rust prijk ten de gasten met één punt boni (7-8) doch zouden nooit van de tbuisspelers kunnen wegglijden. Het werd 11-11, voor vele iploegen wel een moeilijk te overbruggen cij fertje, tenminste als we de er varing kunnen geloven die we de .afgelopen weken in die zin mochten opdoen. 11-11 was voor .de 'bezoekers het sein om alles op alles te zetten, 11-13 te bereiken en een concentnatieloos Opstal met 11-15 te verslaan. Verhoeven was een ietsje minder dan we gewoon .zijn terwijl De Leuze weer een mooie partij vertolkte. We schreven het reeds en kele malen, LEBBEKE BAB blijft 'de kaatswereld verba zenook nu kunnen we in die zin neerpennen want MOORSEL STEVEN mocht puntenloos de kleedkamers opzoeken. De Lebbekenaars namen een razendsnelle start en ikwamen zonder veel kom- merctaar met 1-8 voor aan de rust. Nadien speelde Lebbeke heel rustig verder misschien een ietsje té want Moorsel, waar Boulonne voor rust op Grootmidden vrij zwak akteer de en na de pauze op Klein- midden remonteerde, kwam gevaarlijk opzetten om te sneuvelen op 7-15. Bauwens was goed bij Moorsel waar Gino De Wilde enigszins te genviel. Flay mond Cardon en Cooreman waren de bes'en onder de beste bij de blauw- witten. De Moorselaars hebben zater dag nog sterk uit de hoek moeten komen om DENDER BELLE van een driepuntenzege af te houden. Stel U voor dat het bij rust 3-8 was en de bezoekers onmiddellijk door stootten tot 3-12. Een ultieme plaatswisseling bracht zege bij de Stevenjongens die gebruik maakten van de nonchalance der Bellenaars om nog ge vaarlijk terug te komen en uiteindelijk te verliezen met 12-15. Moorsel was zwak in het leveren, iets wat het werk van Buriil en Van Langenhove uitblinkers bij Denderbelle, wel vergemakkelijkte. Met dezelfde uitblinkers als daags tevoren is Denderbelle te Meerbeke niet verder geko men dan vier spellen Meer beke was te sterk in alle spelonderdelen en had aan de rust needs 8-3 op het bord. Ondanks een goede prestatie van de 'bezoekers werd uit eindelijk afgefloten met 15-4 Met de wedstrijd Geraardsber- gen-Appelterre, die werd uit gesteld, in aanmerking geno men ziet het klassement er nu uit als volgt 1) Ninove 33 p., 2) Meerbeke 26. 3) Kokejane 25, 4) Appelterre 23 5) Ronse Trompe 22, 6) Opstal Pelote 21, 7) Welle 21. 8) Lebbeke BAB 20, 9) Ronse PPRW 18, 10) Opwijk 16, 11) Denderbelle 14, 12) Geraardsbergen 14. 13) Hamme 13 14) Moorsel St. GEWESTELIJKE BEVORDERING AALST HH heeft titelkandidaat Viane een illusie armer ge maakt. Inderdaad, in een span nend treffen heeft Aalst HH steeds gedomineerd ondanks het feit dat De Boeck met een spierscheuring diar.de vervangen door Cornand (1-1) Deze laatste speelde een op gemerkte partij. Aalst ging weer leiden (3-1) doöh bij 3-4 was alles te her doen. De Aalstenaars duwden toen op het pedaal en kwamen bij 8 eerst boven (8-4). Na de pauze zou Viane herhaal delijk sterk aanvallen om de achterstand te overbruggen dooh dichter dan twee spellen geraakten ze niet (11-9). 150 toeschouwers zagen de thuis- spelers nog sterk eindigen met 15-10. Meuleman was in een igoede dag. EREMBODEGEM DORP moet het nog steeds zonder de ge kwetste Van de Male stellen, zodat de wedstrijd op Over- boelare wel voor problemen zou zorgen. De gastheren toon den zich heel autoritair, haal den 8-1 aan de rust en zou den de bezoekers nooit enige vat op de wedstrijd geven. Eindstand 15-4 ADEC BAASRODE kreeg meer tegenstand van Outer dan men algemeen had verwacht. Wel behoort het te Baasrode al tot de traditie dat tegen zwaikke tegenstrevers een flau we eerste 'helft wordt ge speeld. Dat was ook nu weer het geval wat resulteerde in een 8-6 stand. De Vroe, Meeus en De Buysere kwamen nooit tot een evenaring van hun vroegere prestaties wat we! in de hand werd gewerkt door het perfekte leveren van de bezoekers. Na de pauze zou den 'De Prins en Landuyt hun medespelers wat meer in het spel roepen zodat de drie puntjes nog in Baasrode ble ven. Op het hof ten Rode was men 'nochtans niet zo tevreden met de verrichting die de 15-7 teweegbracht. Dat OPDORP een moeilijke periode doormaakt weten v/e zo onderhand wel. Tegen Ronse Trompe werd noentans goed meegespeeld waarbij de terugslag van Van Herrewe- ghen van doorslaggevende aard was. Aan de pauze leid den de thuïsspelers met C-6, kregen bezoek bij 10-10 en zouden nadien teruggeslagen worden om te verliezen met 11-15. Al bij al toch weer een wintspuntje voor de Opdorpse klub die hierdoor nochtans niet uit de bedreigde zone wegkomt. De wedstrijd Hamme Bever werd gestopt bij een stand 3-14 De stand in Gewestelijke be vordering 1) Adec Baasrode 37 p., 2) Brussegem 30. 3) Viane 27, 4) Galmaarden 26, 5) Bever 23 6) Aalst HH 19, 7) Overboelare 18, 8) Hamme SK 17, 9) Ronse Trompe 16, 10) Opdorp 13, 11) Ronse Ping. 12, 12) Outer 8. 13) Ronse Barco 8, 14) Erembo- degem Dorp 7. LAGERE I BAASRODE JV heeft snel drie puntjes veroverd ten nadele van LEDE dat bij de koffie met 8-1 in het krijt stond. Ook na de pauze was het al Baasrode dat de klok sloeg zodat de 15-4 de juiste weer gave van de wedstrijd mag genoemd worden. Van Damme (B) 'behoorde tot de uitblin kers. GIJZEGEM moest op bezoek bij het sterke BAASRODE VA en diende de diensten te mis sen van Van den Abbeele (kwetsuur) en R. Missotten (spierscheuring). Dat was dui delijk op te merken tijdens de eerste helft waar VA .net 8-1 aan de leiding vertoefde. Heirwegh en Ringoot *oon- den zioh heel produktief zo dat er op een bezoekende te rugkeer niet diende gerekend. En nochtans gebeurde het. Heel laat eigenlijk want •een was het al 12-3 geworden doch de „alles of niets" poli tiek van Gijzegem de met de medisch onverantwoorde in breng van Roger Missotten op een mirakel hoopten en een half wonder bewerkstelligden. Gijzegem kwam nog terug om met 15-9 eervol ten onder te- gaan. Roger en Hubert M's- sotten en Vereecken waren na de rust op hun normaal peil. Bovendien heeft elke mer 'n prijs. Oe prijsuitreiking heeft plaats te 22 u. in feest zaal Scaldis waar U gezellig kunt nakaarten over uw rally- belevenissen. Voorinschrijvingen kunnen ge schieden bij Erna De Clercq, Tituinwijk 16. Tel. 321.38. Willy en Celesta Meskens- Spiessens 7. Tel. 338.24 Rudy van HaesendonCk, Kapel- lestr. 25. Tel. 343.28 Hugo Van Royen, Dorpsstr. 23 Tel. 321.69 Marcel en Diane Verheyden- Wauters Rosstraat 163. of door storting PCR 853151 van H. Van Royen. Baasrode. Deelnemingsgeld bij voorin schrijving tot 26 juni 1974 - bestuurder (verplichte verze kering inbegrepen 250 F. - deelnemende mede-inzittende Bij 'inschrijving na 26 juni of 200 F. ter plaatse wordt een supple ment van 25 F per deelnemer WIEZE II speelde tweemaal en won zes punten. Eerst gebeur de dat tegen EREMBODEGEM WELLEWEG dat aan de rust 8-4 achterstond zelfs tot 11-4 werd terug geslagen doch een remonte in extremis inze'/e dat hen op 15-8 bracht. Geen uitblinkers bij de bezoekers terwijl bij Wieze Cammu en Pauwels voor een goede al- werking zorgden. Ook HERDERSEM kwam tekort om Wieze te kloppen. Lissens was nochtans de keerder bij de bezoekers die tijdens de eersite helft zelfs 6-1 in het krijt kwamen. Vele spellen werden betwist op 40-40 zo dat de spanning nooit uit de lucht was. Wieze toonde zich hierin sterk en kon bogen op de prachtprestatie van koord- speter Uytterapnot. WW EREMBODEGEM heeft een goede eerste helft gespeeld tegen ZELE DV (5-8). Het moest daarvoor een 1-4 ach terstand teniet doen doch zou die inspanningen na de ci troentjes bekopen. Zele, met. Steeman in vedette stond niets meer toe en won met afgetekende 5-15. Verstraeten en Dierickx ver dienen ibij de tbuisspelers een bijzondere vermelding. Wegens de nederlaag van Op wijk, voor eigen publiek te gen Hamme SA (11-15), en de zege van Zele komt er weer spanning in de opper ste regionen van de Lagere I 1) Opwijk 29, 2) Hamme SA 28, 3) Ze!e 26, 4) Wieze II 24, 5) Gijzegem 23, 6) Baasrode JV 22, 7) Baasrode VA 22 p. 8) Buggenhout 20, 9) Lede 11, 10) Brussegem 9, 11) Herder- sem 7, 12) Erembodegem WW Wedstrijden voor het week-end Zaterdag 15 juni Ronse Ping.^Erembodegem Dorp Ronse Barco-Opdorp Zondag 16 Juni Aalst HH-Ronse Barco Viane-Erembodegem Dorp Hamme SK-Adec Baasrode Opdorp-Ronse Ping. Denderbelle^Geraardsbergen N'nove-Opstal Pelote Ronse PPRW-Lebbeke Zele DV-Herdersem Opwijk-Erembodegem WW 'Brussegem-Baasnode VA G. De Pauw De wedstrijd Denderconen - War- kensvrienden diende noodgedwon gen te worden uitgesteld. De be zoekers uit Okegem werden bij hun verplaatsing betrokken in een verkeersongeval en drie spelers werden hierbij gekwetst. Oe re. cente speeldag werd eens te meer met verrassingen door kruist. Er was de overtuigende zege van Krefters bij Charleys en de overwinning met het kleinste verschil van Madelons op Kluize naars. Ook de nederlaag van Bel- skes bij Flinstones behoorde tot het domein van de niet verwachte resultaten. Verdiende zege van Stadion Boys die een meer homo gene ploeg vormde dan fl.T.T. De uitslagen Charleys - Krefters 7-15 Three Stars - Mich ie Is 15-,7 Madelons - Kluizenaars 15-14 Donderzonen - Warkensvrlenden (uitg.) Heuvel - Groenendalers 15-6 Flinstones - Belskes 15-12 R.T.T. Stadion Boys 13-15 Het programma van 16.6 Micbiels - Charleys Kluizenaars - Krefters Warkensvrienden Three Stars Groenendalers - Madelons Belskes - Denderzonen RT.T. - Heuvel Stadion Boys - Flinstones J.V.H. To nog toe laat alles voorzien dat het een eerder kalme transfer periode zal worden. Bij E. Aalst heerst insgelijks een tamelijk beperkte bedrijvigheid. Eendracht heeft reeds een viertal spelers aangeworven nl. Antorne Smessaert (el-Aalter) 24-jarige doelman René De Ridder (Beerschot) 19 jaar puntspeler werd voor de, duur van een seizoen getransfereerd R. De Smet (Knokke) 23'w jaar een middenveldspeler. De Smet is afkomstig uit Zeeland doch studeert momenteel aan de VUB. De onderhandelingen ,e met Burssens zijn afgesprongen omdat R. Gent weigerde deze aanvaller te transfereren. Bij Eendracht verwacht men dat een akkoord zal bereikt worden met twee voorspelers uit een hogere afdeling. Verlieten de klub voor een jaar met optie: Roland Bossaer, Charlie Uyttendaele en Guy Veldeman allen naar S.K. K Geraardsbergen definitief Arnold Van Cauteren naar O. Erpe Rudy Van den Haute naar St. Denderleeuw en Jaak Leemans naar S.K. Lokeren. Anderdeels werd reeds een oefenwedstrijd, gepland. Op woensdag 31 juli om 19.30 u. speelt Eendracht tegen ,a Waregem. KAVD wierf nu ook de 23-jarige speler Alex Van Bergen aan van Maccabi. Anderzijds «is de transfert van Schol- laert oog niet van de baan. In Hamse voetblkringen be weert men dat deze speler aldaar thuis hoort en dat het hem door KAVD aangeboden kontrakt niet geldig is. Alles draait rond een overeenkomst die in jiili zou zijn afgesloten met de Hamse klub. Dit werd door de VW Hamme aan de bond medegedeeld. De speler verscheen niet zoals voor zien in het bondsorgaan omdat er nog een lopend 'kontrakt zou zrjn en hiervan beweert men te Hamme de bewijzen te 'bezitten. Het wordt dus wadhten. Statutaire vergadering bij KAVD KAVD houdt zijn jaarlijkse statutaire algemene vergadering in het lokaal „Het Moléken", Franz Oourtervsstrlaat 1 te Dendermonde op maandag 17 juni 1974 te 20 u. Oe leden die door onvoorziene omstandigheden geen uitnodiging mochten ontvangen hebben worde verzocht deze melding als Uitnodiging te aanzien. In het kader van de junlkermis wordt door de St.-GiN'rsse vrien denkring van sportklubs een ntjeuwe sportveertiendaagse voor zien die van start gaat op zaterdag 15 juni en 'loopt tot 6 juni 74. In hettoaal worden 30 sportmanifestaties voorzien, waarbij zowat alle disciplines aan bod komen. Het eerste weekend brengt alvast volleybal kaatsen, atlettek, rugby en voetbal, zodat de sportliefhebbers wél een rijke 'keus wacht tijdens de komende dagen. Zaterdag 15 juni wordt gestart te 14 uur met een volleybalwed strijd ingericht door Gilvoc op het Marchanplein. Te 15 uur start het veteranen kaatstomooi da drie weekends zal in 'beslag ne men. Dit op de kaatsbaan van de Watertorenstraat en Ingericht door „Blijf Jong". Te 15 uur ook atletiek ingericht in de Hulleken- straat aan de bareel in samenwerking met AC Denderland en voorbehouden aan jongens en meisjes al dan niet aangeslotenen. Zondag 16 juni te 10 u. damesvolley op het Mardhantplein met Gilvoc en Nova Smash Gent. Te 15 u, op het sportstadion in de Van Langenhovestraat Rugbywedstrijd met Alfa en The Belgian's Barb's Barians uit Luik. Te 15 uur atletiek in de H Hul lakenstraat aan café „Backlinks" wedstrijd vöorbehouden aan jongens en meisjes. Te 15 u. op het terrein van Racing Boonwijk wedstrijd R. Boonwijk-FC Oudegem Donderdag 20 juni - volleybal op het Marchantplein Gilvoc-VK Dendermonde in herkansing tegen le raars K.A.Dendermonde aanvang 20 u. Vrijdag 21 juni te 18 u. kamploenschapschieting op staande wip bij Willem Teil. Sport stadion Van Larrgerrhovastraat. Niettegenstaande het slechte weder werd de cross te Lebbeke toch nog een kassukses Niet minder dan 3.000 toeschouwers kwamen het spektakel bijwonen. iDit werd er in de eerste plaats-gebracht door de lokale oude rat van de BLB Jules Feyaerts. Niettegenstaande zijn makttviteit van de laatste jaren onderstreepte hij toch nog eens zijn klasse van zijn glorietijd in de BLB rangen. In het kampioenschap van Oost-Vlaanderen voor veteranen schreef hij de twee reeksen op zijn naam en kreeg de titel voor een flink rijdende Strobbe. Bij de internationalen was het een strijd tussen De Rijcke en een steeds knapper rijdende Verburgh. Laatstgenoemde wist op het einde toch de touwtjes naar zrch te trekken en werd ver diend overwinnaar. De Witte die niet van zulke omlopen houdt kon dank zij zijn wilskracht toch nog een ereplaats in de wacht slepen. Hij moest het opnemen tegen een schitterende herop- tredende Felix Verhoeven. In de BVM cross te Waregem was h^t Eddy Deroover die met de bloemen heen ging. Eddy komt ook terug opzetten sinds een tweetal weken. Het minder presteren in het begin van het sei zoen schijnt nu defintief overwonnen te zijn en ook de tech nische tegenslagen blijven uit. We weten immers dat Deroover het moet stellen zonder mechanicien aangezien Pol Van Omme- slaeger thans opnieuw deel neemt aan wedstrijden bij de MCB Bij inschrijving ontvangt elke deelnemer het reglement van de zoektocht. Oudegem Dat zijn dan de voetballende veteranen

De Voorpost | 1974 | | pagina 22