Moorsel Erembodegem Meldert 12 - 21 -6-74 - De Voorpost ST.-SERVATIUS Zondag 23 juni te 15 uur in het lokaal Bristol, Grote Markt, bazenschieting balboog. ST.-ANNAKOMITEE Vrijdag 21 juni te 20 uur in de blokhut van de kring algemene vergadering. PAROCHIERAAD ST.-JOZEF Vrijdag 21 juni te 20 uur in de jeugdklub van de St. Jozefskring algemene vergadering van de parochieraad. VRIENDENKRING F.F.R. Deelname aan de mars van de vriendschap te Aarlen op zaterdag 29 juni. Vertrek te 6 uur. Inschrijven aan 175fr. bij het bestuur. 9e PROVINCIALE DAG VAN VAANDELS EN VRIENDSCHAP TE AALST OP 30 JUNI Inrichting: K.N.S.B. Gewest en afdeling Aalst. Programma: 9.50 uur: optocht naar Sint Martinuskerk voor de plechtige H. Mis. Daarna korte rondgang met nederleggen van bloemen aan de verschillende monumenten. 10.30 uur: akademische Zitting in de raadzaal van het Stadhuis. 12.30 uur: Banket bij inschrijving aan 275 frank in het Restaurant Borse van Amster dam. Inschrijven bij Ballinckx Edouard, Windmolenstraat 47, Aalst. P.C.R.: 000-0464305 of in het lokaal «De Klok», Molenstraat 1. Namiddag: Te 15.30 uur: Opstelling van de stoet en vertrek Nieuwstraat en Hopmarkt met drie Muziekkorpsen. Grote markt: Gezamenlijke groet aan het Belgisch Vaandel. Lange en Korte Zoutstraat, Keizer lijk Plein, Vredeplein, Lange Ridderstraat, Kattestraat, Grote Markt (schouwing der deelnemers), Nieuwstraat, Hopmarkt, Korte Nieuwstraat, Keizershallen. Verschillende spreekbeurten: Hulde aan de vaandrigs. Er is mogelijkheid een drink te bekomen in de Halle. Ontbinding. Vriendelijk verzoek de huizen te bevlaggen op de omloop. 200 vlaggen. 2000 deelnemers. Volgorde van de stoet: Rijkswacht, Muziekvereniging, Provinciaal Vaandel, Personaliteiten en Bestuur afdeling en gewest Aalst, Vaandels van afdelingen en gewest en Vaderlandse Veren, Leden Gewest Aalst, Muziekvereniging, Alle vaandels der Provincie per rijen van drie en der gewesten: Vlaamse Ardennen, Dendermonde, Ge- raardsbergen. Groot Gent, Leiegroep, Meet jesland. Waasland, Zelzate; Muziekvereni ging, alle andere deelnemende leden en rijkswacht. GOUDEN BRUILOFTEN Josef Eleonora Petit, geboren te Aalst op 9 november 1897 en Maria Philomena Blondeel, geboren te Hofstade, op 11 april 1901gehuwd te Hofstade op 26 juni 1924, wonende te Aalst inde Welvartstraat 109. Ze hebben 1 kind en 3 kleinkinderen. Ze feesten ten huize. Welvaart straat 109 op woensdag 26 juni 1974 te 15 uur. Lodewijk Cassiman, geboren te Aalst op 19 september 1899 en Martha Maria Van den Steene, geboren te Aalst op 10 juni 1904 en gehuwd te Aalst op 18 juni 1924, wonende te Aalst, Keienberg 13. Ze hebben 1 kind en 2 kleinkinderen. Ze feesten in de feestzaal «Torenhof», Jan Jeliestraat. Aalst op'zaterdag 22 juni 1974 te 19 uur. GEBOORTEN Sven Poelman, V. De Saedeleerstraat 95, Aalst; Kathleen Van den Haute, St. Kamiel- straat 121, Aalst; Erwin Cammu, Stillebreek, 2. Erembodegem; Cindy Diaz-Martinez, Houtmarkt 15, Aalst; Tom van Leuven, Welvaartstraat 163, Aalst; Veronique D'Hauwe, Papegem, 69. Vlierzele; Tina Cornand. Bolleweg 76, Aalst; Erika Teughels, St. Annastraat49. Hofstade; Sarffria Verbkeen Hoogstraat 81, Haaltert; Sophie Blanckaert, Leo De Bethunelaan 96, Aalst; Mario Mortier, Heuvel, 113, Erembodegem; Kris Noël, Moorselbaan 584, Aalst; Petra De Neve, Vrijheidstraat 41, Erembodegem; Nico Van den Broeck, Hogeweg 74, Erembodegem: Els Maginet, Kasineweg 11. Haaltert; Joran Keppens, Kasteelstraat 24, Lede; Isabelle en Veronique Permentier, St. Jobstraat 93, Aalst; Inge Van der Slagmolen, A. De Cockstraat 2A. Denderleeuw; Katrien De Bruyn, Beuken laan 55, Erembodegem; Steven Mornae, Anjersstraat 25, Hofstade; Kris De Mont, Molenstraat 48A, Aalst. HUWELIJKEN .Yves Le Compte, bakker. Dirk Martensstraat 9 Aalst met Maria Moens. stikster, wede. Willy Linthout. Aalst, Zavelbaan 34; Raphael De Boeck, T.V. medewerker, Malderen, Leopold Van Hoeymissenstraat 9 met Clara Teurrekens, zb., Aalst, Vrijheidstraat 35; Fortunato Maniscalchi, monteerder centrale verwarming, Schaarbeek, Landbouwstraat 150. van Ital. nat., met Sonja Bogaert, bediende, Aalst, Hovenierstraat 22; Elie de Smet, verpleger. Ninove. Vinkenstraat 70 met Magda Drossaert, bediende, Aalst, St. De Jonghestraat 36; Willy Van De Keer, kraanman, Aalst, Moorselbaan 440, met Daniella De Bolle, machinekuisster-text., Aalst, Doornveld 27. OVERLUDENS Maria Cecila De Neve, zb.. 98 j., wede. van Camille Bayens, Haaltert, Pluimstraat 3B; Marie Elodie De Windt, zb., 74 j., wede. van Ferdinand Coppens, Mottantstraat 37, Hof stade; Leopoldus Alphonsius September, zb., 85 j., wedr. van Josephina Steenhaut, Aalst, Tulpstraat 2; Victorina Vivina Verhulst, zb., 81 j., wede. van Ludovocus Vermoesen, Verbrandhofstraat 41, Aalst; Kamiel Vinck, zb.. 75 j., echt. van Germana De Greve, Erembodegem, Roeveld, 0/2; Margaretha Magdalena Kuppens, zb., 66 j., wed. van Victor D'Hondt, Bieststraat 15, Lede; Victoria Maria Benoni Buyle, zb., 49 j., echte, van Fredericus Van der Seype, Aalst, Naarstig heidstraat 37; Jean Yvonne Welleman, stadsbeambte, 64 j., echt. van Maria Joanna Roelandt, Aalst, Bolleweg 7; Frans Joannes Van de Wiele, zb., 78 j., wedr. van Sylvia Van Driessche, Groenstraat 23, Aalst; Maria Camilla Petit, zb., 79 j., wede. van Emiel Boelaert, Aalst, Gentse stwg. 184; Anna De Coninck, zb., 79 j., wede. van Valery Verlée, Aalst, Binnenstraat 281; Domien Podevyn, zb., 88 j., wedr. van Malvina Callebaut, Engelstraat 11, Aalst; Maria De Vuyst, zb., 59 j., echt. van Francois Bastiaens, Aalst, Oude Abdijstraat 15; Prosper Kindermans, zb., 62 j., echt. van Leontina Huylebroeck, Erembo degem, A. Van de Madestraat 41; Gudula Victorina Verdoodt, zb., 77j.,'wede. van Frans Van den Broeck, Lebbeke, Brusselse stg. 171. A.D.W. DETECTIVEBUREAU weet voor alles raad Hammestraat 2, 9300 AALST. Tel. 053-283.34 K.W.B. Zondag 23 juni te 10 uur op het gewoon terrein volleybal tegen de K.W.B. Ninove. V.T.B. TERJODEN Zondag 23 juni gezinswandeling door het Neigembos. Samenkomst te 14 uur. TEKENPRUSKAMP De tekenprijskamp over het thema Sport, ingericht door de Erembodegemse Sportraad, gaf volgende uitslagen: Middelbare afdeling: (eerste de humoristische visie): Ui Van Holsbeek, Anne Delmoité; (eerste prijs voor technische afwerking; Bruno De Schrijver; (vermelding) Brigitte Van Autrijve, Nicole Tas. Marleen Ottoy, Ginette Goens. Zesde studiejaar (onderscheiding) Carine Verdoodt; (vermelding) Annie Cooman, Conny Heyvaert, Eric De Waegeneer, Hilde VanderGucht. Vijfde studiejaar: (eerste prijs) H. Coppens, Michele Jongen; (onderscheiding) Peter Franckx, Jo Huylebroeck, Jan Troch, Yvan Haeck, F. Van Vaerenbergh. Dirk De Smet, Walter Adraens. Vierde leeijaar (eerste prijs) Ingrid Dhaese- leer, Christa De grieck (onderscheiding) Christel Uytendaele, Katja De Bisschop, Katleen Van den Bossche, Elsie Petit, Van Marc De Schrijver, Martine Ghysels, Peter De Cooman, Anne Broeck. Yves Pyck. Derde leeijaar: (eerste prijs) Ronald De Backer; (onderscheiding) Guido Jaco, Patrick Schellekens. Pascal Timmermans, Christel Tolleneer, Patrick Temmerman, Fabienne Allegaert, Bart Van den Berghe, Soil Een volle Animo-zaal bij het feest van de Erembodegemse socialistische gepensioneerden- bond. (hdw) TOMBOLA GEZINSBLOEMENBAL 6423 MET ALS RESERVENUMMER 3389 1272 met als reservenummer 6707 3067 5685 2982 1924 4429 4916 6642 4443 2681 4492 3789 3586 2368 5827 1821 6829 6007 53% 1083 3292 3127 4946 4827 1183 6439 6185 4048 2850 2417 6270 4261 4060 4609 1936 De prijzen kunnen afgehaad worden in het lokaal «Sint Hubertus», Molenstraat 1, Moorsel, tot einde Juni 1974. Vanaf 1 Juli tot en met 14 Juli 1974 komen de reservenummers van de twee hoofdprijzen in aanmerking. HUWELIJKSAFKONDIGINGEN Marcoux Jean, Hollestraat 27 en Wauters Monique, Molenstraat 29; De Smedt Guido, Kruisabeel 59 en Van Paepeghem Linda, Kruisabeel 66; Merckx Roland, Kattenbroek 52 en Van den Meersche Rita, Perrekouter 6; De Meyst Hugo, Dorp 8 en Bosteels Annie, Groenstraat 14; Heyvaert Jan van Baardegem en De Vleeshauwer Denise, Tinnenhoek 8. KWAMEN DE GEMEENTE BEWONEN Het gezin Frans Van der Biest-Buyl Cecilia en dochter Christel, Groenstraat 44, van Meldert, Kerkweg 8. HEBBEN DE GEMEENTE VERLATEN Comelis Freddy, Eikenstraat 23 naar Baarde gem; Jan Frans Vonckstraat 31; Vermoesen Linda, Boekveldbaan 11, naar Aalst, Capu- cienenlaan 33b. OVERLUDENS Lodewijk Jozef De Meersman (73 j.), Rijgerstraat 9; Clemens De Geest (64 j.), echtg. -Lemaitre Albertine, Aalsterse Steenweg 68; Rufina Vermoesen (91 j.), wed. De Meyst Lodewijk, Aalsterse Steenweg 43. Christelle, Frank Uytendaele. Tweede leeijaar: (onderscheiding) Christel Bal, Hildegard Uytendaele, Peter De Bruyn, Ann Van Geert, Mario De Schrijver. Eerste leeijaar: (eerste prijs) Marleen Van Voixem, Vincent Van Heghe, Anne Marie Wauters, Pascale De Brabanter, Leslie Uytersprot. KERMISPROGRAMMA Vrijdag 21 juni: te 19 uur op de speelplaats der jongensschool, volleybaltomooi met Brand weer, Blijf Jong en Volleybalclub. Zaterdag 22 juni: te 16 uur atletiekwedstrijden in de Bredestraat, te 15 uur op het terrein, Termurenlaan, kaatslutte Dorp Sportief tegen Barco Ronse; te 15 uur aan het liberaal huis, wipschieting; te 18 uur op de Brusselbaan, muziekfestival door de fanfare St. Cecilia, de harmonie van Hekelgem en De oude Garde van Aalst. Zondag 23 juni: te 9.30 uur in het lokaal Union, vinkenwedstrijd, te 17 uur inde zaal Animo, ontspanning; te 18 uur in de hovingen Brusselbaan, viering van 120-jarig bestaan van de fanfare St. Cecilia, met festival door de korpsen van St. Maria-Oudenhove, Oorde- gem, Essene, Erembodegem en de majoretten van St. Martinus-Oordegem; te 22 uur trekking tombola van de fanfare; te lè;30 uur in het gemeentehuis, viering van sportfiguren door de sportraad en prijsuitreiking aan de laureaten van de tekenwedstrijd voor de jeugd te 15 uur op het terrein Heuvel, kaatswedstrijd tussen De Heuvel en Stadion Boys; te 15 uur op het terrein Fonteinbos, kaatslutte tussen De luizenaars en Michiels, te 15 uur op het terrein Welleweg, kaatswedstrijd tussen S.K. SPORTMEDAILLES Volgende leerlingen van het O.L. Vrouw Termuren instituut mochten in het kader van de Sportbiënnale en Sportplus een medaille van verdienste ontvangen: Goud: Anita Payne, Marleen De Schrijver, Ann Delmoitié, Christelle Fleurinck, Anne De Crem, Kathy Van der Hauwaert, Lieve Van der Meeren, Rita Van der Meeren, Carina Nelis, Conny Van der Spinnen, Lidna Sanders en Rita Van De Keere. Zilver: Marie Christine de Brouwer, Ann Raes, Hilde Van Impe, Hilde Standaert, Carine Vertongen, Carine Wijnant, Gina Verbeiren, Daniella Drielinck, Daniëlle Brems, Giovanna Coppens, Christelle Piens, Geertrui Van der Kelen, Martine Volkaert, Christa De Mulder, Hilde Lievens. Patricia Cooreman, Godelieve Van Holsbeeck. Lut- garde Van Snick. Marie Rose Baeyens, Annie Dauwe. Martine De Grieck, Marleen De Smet en Christine Proot. Brons: Andrea Brewee, Marina Chiau, Angele De Graeve, Vera De Meyer, Diane De Vriendt, Ingrid Fieremans, Karine Fonck, Mertens Ann, Brenda Muylaert, Marleen Ottoy. Anita Uytenhove, Esmeralda Uytersprot, Hilde Van den Berghe. Bernice Van der Stock, Marleen Verleysen, Isabelle Till. Nadine Colin. Carine Daelman, Carine De Bundel. Esther Dela- greuse. Liliane De Potter. Greet Suys, Patricia Van Cutsem, Martin Van Rossem, Marleen De Sutter, Patricia Goeyvaerts. Veerle Beetnaert. Yasmina Buydens, Gina De Leeuw, Carine De Schrijver, Sonja Linthout, Nicole Tas. Brigitte Van Autreve. Lutgardc Van de Meersche. Viviane Van Houdenhove, Hi Van Holsbeeck. Marina Van Obbergen. Marina Allaer. Ingrid De Vriendt. Patricia Eeckhoudt Marie Rose Goens. An Standaert. Ingrid Tas, Ingrid Van Den Steen, Machteld Van der Gucht. Rita Van der Haegen, Frieda Van de Velde. Martine Verbestel, Sonja Verleysen, Esperanze Cobos, Josefine De Backer, Martine De Potter, Martine Mostaert, Patricia Schelck. Fabienne Steylemans. Bri gitte Ugan, Greta Van Nieuwenborgh, Marie- Louise Brewiere, Marie Louise De Bocq. Christiane De Baere, Paula De Waele. Ginette Goens. Raymonde Lemmens, Linda Schatte- man, Lucienne Van Kut, Nicole Versnick. Nadine Wiels. Arlette Van Acker. Carine Lagache. Marie Josée Praet. EREMBODEGEM VIERT SPORTFIGUREN De Sportraad van Erembodegem viert op zondag 23 juni in het gemeentehuis verdien stelijke sporlfiguren. Ook de laureaten van de tekenwedstrijd voorde jeugd, over het thema sport, worden bij die gelegenheid bekendge maakt. De bijeenkomst begint om 10.30 uur, Neem daarbij nog dat Fiel Aelbrecht weer nit in zijn beste doen was en dat Three Stars zaterdag het tornooi won op Steven. Programma voor zondag: Appelterre-Steven, Krefters-Groenendalers, Three Stars-Belskes. En wat met de ponykoersen op het terrein van Three Stars? UZERBEDEVAART Op zondag 30 juni: ijzerbedevaart naar Diksmuide. Inschrijving bij de Petter Albert, Avouéstraat 14. of bij Merckx Philemon, Molenkouterstraat 12. Prijs 120 frank. Vertrek: Steven 7 uur en Dorp 7.05 uur. Na de plechtigheid bezoek aan Brugge of aan de kust. KERMISBAL Op zondag 23 juni gaat een groots kermisbal door in de feestzaal «Breughel», Aalsterse Steenweg. Orkest: «The Magie» en vedette Rudi Sylvester. Begin te 19 uur. PONY EN PAARDENKOERS Op zondag 23 juni worden pony- en paardenkoersen gehouden op het Schroe- versplein. Eksterken. Begin te 14.30 uur. 18 reeksen ten voordele van voetbalklub «De Schroevers». Deelname van alle bekende namen verzekerd. BLOEDINZAMELING Op zondag 23 juni van 9 tot 12 uur wordt in de Zusterschool, Kloosterstraat de driemaande lijkse bloedinzameling gehouden door de plaatselijke afdeling. Zijt u deze keer ook van de partij? Kinderen beneden de 12 jaar: 130 fr. Inschrijven bij E.H. Steps op maandag 24, dinsdag 25 en woensdag 26 juni, telkens van 17 tot 19 uur. E.H. DE PAUW PASTOOR BENOEMD E.H. Onderpastoor De Pauw werd door Mgr. Van Peteghem tot pastoor benoemd van Idegem. Wij wensen E.H. De Pauw proficiat met deze bevordering. Gedurende 12 jaren was E.H. De Pauw medepastoor te Moorsel. MISBOEKJES Misboekjes zijn opnieuw te verkrijgen in de sakristij van de Sint-Martinuskerk en Stevenkapel aan de prijs van 40 frank. DUIVENBOND DE VRIENDENKRING Lokaal De Meersman Maurice, Dorp. Kermisvlucht uit Quievrain van 16 juni. 106 jonge duiven: Uyttersprot Achiel 1, 5, 7 en 8; Herman Maurice, De Wolf Remi 3 en 6; De Meersman en zoon; Van Hove-Van der Eist; Buydts Ernest (Lebbeke). 52 oude duiven: Van den Meersshce Petrus 1, 2 en 3; Dierickx Edward; Buyl Philemon (Meld.); Van den Steen Remi; Buggenhout Laurent (Baardegem); Aelbrecht Louis (Baar degem); Van Cauwenbergh Jozef en De Bock Edgard. 68 jaarlingen: De Ridder Jozef len 4; De Wolf Remi; Callebaut Alfons, Uyttersprot Pierre, Cooreman Albert, Troch Roger, De Block Edgard, Van Biesen Jozef en Saeys Edgard. Op zondag 23 juni «Kermiskatuitvlucht» uit Quievrain bij Ruysbergh-Van Vaerenbergh, Statie. MUZIEKTORNOOI TE LEBBEKE De verleden week door mij versterkte informatie dat te Lebbeke op vrijdag 14 juni o.a. de Koninklijke Harmonie St. Cecilia van St. Gillis-Waas (uitmuntendheid) zou optre den bleek inderdaad niet met de werkelijkheid overeen te stemmen. In werkelijkheid was het de Jeugdgroep «Bardo» die er optrad (derde divisie). Oorzaak van deze vergissing was een verandering in het officieel programma dat een optreden van Baardegem voorzag op zaterdag 18 mei te Belsele te 15.30 uur. Waarom die verandering er is gekomen is door mij niet geweten. Jeugdgroep Bardo mocht zich ten andere verheugen in een promotie naar tweede afdeling waarvoor van harte proficiat. P.V.V. MELDERT Op vrijdag 21 juni in de feesttent in de Stevensveldstraat: Groot Bal met Salim Seghers en orkest. Op zaterdag 22 juni: Groot Bal, eveneens in de feesttent met zangeres Vera en het orkest «The Blue Birds». Aanvang op vrijdag te 20 uur en op zaterdag te 19 uur. HET GOUDEN WIEL Richt op zondag 23 juni haar 10e grote prijs voor «Internationale Amateurs» in. Grote prijs Bakkerij Crabbe J. Ereprijs Schrijn- en timmerwerken C. en W. Van den Broeck. Trofee geuze en kriek Timmermans 15.000 fr. prijzen en 100 fr van de 31e tot en met de 40e prijs. Palm geschonken door M. Rubbrechts. Afstand 110km. Start te 15 uur. 6e Grote prijs voor nieuwelingen, ereprijs verzekeringen H. De Pauw, Kobbegem, 5000 fr prijzen en palm, geschonken door zuivelprodukten Alois Van Nieuwenborgh. Grote prijs garage Jacobs. Afstand 45 km. Inschrijving en aankomst voor beide koersen bijC. Van den Broeck. Geluidsversterking: C. Beeckman. Mikroreportage door Willy Mi chiels en Willy Van den Neucker. NAAR DE VOGEZEN Vier dagen, van donderdag 15 tot en met zondag 18 augustus. Over Luxembourg en Metz naar Nancy (Place Stanislas) en dan langs Baccarat (kristal!) en St. Dié naar Gérardmer alwaar drie overnachtingen. Heerlijke trips door de Vogezen met o.a. de Grand Ballon, de «Route des Crètes» en de Col de la Schlucht. Terugreis via de Moezel langs Epinal en Neufchateau tot Bar-le-Duc. Bezoek aan Reims en langs Maubeuge en Mons huiswaarts. Reisleiding Jos Muylaert. Prijs 4.100 fr. Inschrijven bij J. Muylaert. Tel. 052/36.516. NAAR HET ZWARTE WOUD Voor 4 dagen van zondag 21 juli tot en met woensdag 24 juli, dus volledig in de verlofperiode. Langs Luxembourg en Remich naar Saarbrücken, Landau en Karlsruhe naar onze verblijfplaats Offenburg alwaar drie overnachtingen. Naar Freiburg en door het mooie Schauïnsland naar Todtnau en Titisee. Bezoek aan Neustadt en de watervallen van Triberg. Wondermooie trip langs de Scharzwaldhochstrasze naar de Mummelsee en Allerheiligen. Langs Strasbourg, Saverne en MEtz terug naar huis. Reisleiding en inschrijving: Jos Muylaert. Tel 052/365.16. Prijs 4.100 fr. TENTOONSTELLING «Kunst uit Nederlands-Limburg in het Kultureel Centrum Affligem. Herman Bolenius, kunstschilder, Frans Heynen, kunstschilder en Ton Van de Rotten, keramist, stellen tentoon tot zondag 23 juni. Open zaterdag van 14.30 tot 20 uur en zondag van 11 tot 13 uur en van 14.30 tót 20 uur. FALLUINTJES Van «De Falluintjesstreek in oude prentkaar ten» zijn nog slechts enkele exemplaren te bekomen bij J. Muylaert aan de prijs van 250 fr. GULDENSPORENVIERING Samen met Essene, Hekelgem en Teralfene gedenkt Meldert de guldensporenslag op zaterdag 6 juli te Teralfene. UZERBEDEVAART EN ZEEUWS-VLAANDEREN Op zondag 30juni richt de V.T.B.-V.A.B. - afdeling Hekelgem, Essene, Meldert, Teralfe ne een extra-autocarreis in naar Diksmuide teneinde alle IJzerbedevaarders in de gelegen heid te stellen zo talrijk mogelijk deel te nemen aan de plechtigheid. Gelegenheid tot instappen: Teralfene (kerk) te 6.45 uur, Essene (kerk) te 6.55 uur, Affligem (Vijfhoek) te 7.05 uur, Hekelgem (Oud Zand- tapijt) te 7.15 uur. Alle deelnemers nemen best (zoals gewoonlijjk) knapzak mee. Na de plechtigheid te Diksmuide voorzien we nog 'n prettig namiddagprogramma. Voor eerst brengen wij in geval van gunstige weersomstandigheden 'n bezoek aan het Drongengoed (nabij Ursel), waar er gelegen heid is tot verpozing of wandelen. Vervolgens ondernemen wij 'n korte trip doorheen Zeeuws-Vlaanderen (Nederland) en maken kennis met 'n paar leuke plaatsjes als Aardeburg en Oostburg (oponthoud). Tenslot te blazen wij taptoe te Gent in de Artevelde- stad! De deelnemingsprijs bedraagt voor de autocarreis 150 fr. (kinderen tot 12 jaar: 100 fr) Inschrijven bij de V.T.B.-V.A.B.-vertegen woordiger L. Van der Schueren. Kruisstraat 23. Hekelgem tel 053/672.00. Spoor uw familieleden en vrienden aan om massaal deel te nemen aan deze Vlaamse hoogdak-bij- uitstek! Geen processie te Meldert zonder de Koninklijke Harmonie St.-Cecilia. (jm) Meldert Kermis: wie van dienst is, mag af en toe er ook wel eentje nemen, (jm) Niets Zonder Arbeid» was er bij op kermiszondag. (Ib)

De Voorpost | 1974 | | pagina 12