Mevrouw De Kerpel en Guillaume Willockx (Buggenhout) de besten op Dourdan 4e INTERNATIONALE DOORTOCHT VAN DENDERMONDE 49 74 ZWEMMEN Tweede schuifje van StnGillisse sportveertiendaagse L. Rogiers naar Adec Van Engelandt out Volt Wieze stopt KWB BWB- afgevaardigde Michiels weg Pleidooi voor Anne-Marie Van den Dungen De Loose SjK. - veteranen Van Craenenbroeck (K.A.V.D.) naar S.K. Aalst 17 Tijdens het voorbije weekend was het geen al te best duiven- weer en inzonder voor de snelheidsvluchten op zondag gingen de manden maar rond de middag open. De mist was nog niet volledig opgetrokken zodat de prijskampen lang openstonden. In het samenspel op Dourdan met een lokaal te Lebbeke waren er 1300 duiven en de grootste aandacht ging naar Buggenhoutse duivenliefhebbers. Inzonder Mevrouw De Kerpel met een 22-tal prijzen bij oude en jaarlingen was goed voor 38.000 F .en ook G. Willockx pakte er een 13-tal binnen prijs en won hiermee zeker 32.000 F. Bij de oude ging de eerste prijs naar Nobels-Van Vossele uit Moerzeke en de tweede prijs was voor Frans Wesemael uit Oudegem. Pierre Mommens eveneens uit Buggenhout won de eerste mieze tot 1000. Bij de jaarlingen speelde Bijl uit Bijgaar den de eerste prijs en behaalde Petrus Van Steen van Dender- monde de 8e prijs. J. DIERICKX (Appels) 11 mi nuten vooruit op 5t. Quentin Bij de jonge duiven in het verbond Wichelen-Uitbergen vloog de jonge duif van J. Dieriokx 11 min. vooruit op de tweede, de gebr. Rasschaer*., Benoit Verhaegen uit Wiche len was 3e voor Omer Van Geit en M. Van de Velde. Er waren 376 jonge duiven. Het verbond Wichelen-Uitber gen 'korfde 814 duiven in. BASIEL POPPE formidabel met jonge duiven uit Noyon In het samenspel Oender- monde - Appels - Grembergen - Waasmunster met 702 jonge duiven ging de grootste aan dacht naar Basiel Poppe die de eerste vier duiven klokte. Ben. Van Royen met 12, 16 en 24 deed het verre van slecht en de mannen met veel prijzen zSjn Alfons De Ruyte, Roger Miohiels, Rochus Duym, Isidoor Biesemans en Gaston Baert. Bij de oude werd Patrick Hillaert de win naar voor Rochus Duym, maar de beste prestatie 'kwam van Ce sa, Ruyssinck met 9, 14, 21 en 24. Bij de jaarlingen was het de tandem Ivens- Smet die won voor Vincke Cooreman en R. Duym. In het verbond Wichelen-Uit bergen werd bij de oude dui ven B. Lauwaert de winnaar voor G. Vermeulen, M. Chris- tiaens en R. Oosterlinck. Bij de jaarlingen was het dezelfde duif van B. Lauwaert die won voor De Palmenaere, De Vleesohouwer, Lauwaert en Rasschaert. Te Lebbeke iklokte De Proft A. eerste voor Frans Moens die 2 en 3 won. Bij de jaar- 'ir>gen ging de eerste prijs naar L. Meert voor Callaert en Van Geyt. Bij de jonge duiven was H. Van den Broeck eerste voor Baert en Cooreman, ter wijl de meeste aandacht ging naar Frans Dubois met 13 prijzen. Te Buggenhout in Den Belg waren het bij de oude de ge broeders Verschueren die won nen voor Paul Vergauwen. maar Valeri Bosteels was ze ker de knapste met nrs 3, 4 en 5. Bij de jaarlingen was het Franokaert Frans met 1 en 3 die best pakte voor Stal Janssens en V. Bosteels, Bij <*e jonge speelde Petrus An- naert zich de eerste prijs voor De Bondt. De Bleser J„ Van de Hauwe J. en R. Mes- kens met 5 en 6. maar L. De Hauwe re pakte de meeste prijzen. Te Buggenhout In De Vrien denkring won M. Van Sande oij de oude voor Van Inghel niat 2 en 3 en Schellekens 4 en 5. Bij de jaarlingen was het P Buyl die eerst was voor Van Inghelgem Jacobs J-, Van de Voorde en De Blook. Bij de jonge zorgde Jozef August voor de eer en Luypaert was 2e voor Vrijders. Te Berlare In De Toekomst waren bij de oude en jaarlin gen de eerste twee dezelfde 1) Christiaens Cesar en 2) Van Drtessche-Van de Wiele. Bij de oude gingen de voornaam ste series naar Christiaens en Zn, Maurits Poppe en Cesar Dauwe. Bij de jaarlingen was het Gustaaf Schockaert die het grootste geldgewin voor hem hield. Bij de jonge dui ven was het Maurits Dierickx die de stunt opdracht zijn vijf getekende duiven bij de eer- sté twintig te Wokken. Te Zele bij De Snetvllegers was het Antoine Van Dries- sohie die bij de jonge duiven 1. 2, 15 en 18 als uitslag kreeg. Alfons Vercauteren was een waardige tegenhanger met 3 7. 9 en 14. In het verbond Overmere, Zele Kalken, Hamme-Zogge was het bij de oude duiven Cesar Bosteels die de eerste prijs behaald voor Clerick met 2 en 5. René Van den Hof was derde en Van Doorselaere- Ohristiaerrs met 9 en 15 kwam er zeker goed uit. Bij de jaar lingen ikwamen de beste pres taties van Benoit Van Cleem- put met de 1e, 5e 9e en 15e en Petrus Seymortier met 3e 10q, 13e en 14e en de grote zetnummer ging nog maar eens naar Gilbert D'Heer. De vlucht voor jonge duiven waren er 813 getekende en Maurice De Smedt met de 1e en 26e was goed gespeeld. hetgeen zeker ook het geval is voor Leon Christiaens met de 2e en 15e. De liefhebbers die in aanmerking komen voor de prijs van de regelmatigste zijn zeker L. Rogiers, De Prae- tere-De Lausnay, Dumont R., Verlee A. en L. Van Minge- roet, terwijl de eerste aange duide serie van twee voor Jean Stockman is. Zondagvluchten 23 Juni. Te Zele bij de Snelvlieger3 is er zondag a.s. een monster bonsivlucht uit Noyon voor jonge duiven. Eerste bon 2000 F, 1500 F 1000 F. Verder de eerste twee series aangeduid een hesp en verder nog hes pen voor 2 oa, 5 oa, 10 oa. In het verbond Uitbergen-Wi chelen is er een speciale vlucht uit Noyon voor oude, jaarlingen en Jonge. Te Berlare In De Toekomst is er vrijdagavond mkorving voor Dourdan. Paul Mlchlels, Van Doorselae- re-Chrlstlaens en Jules Chris tiaens de besten op Quie- vraln. De laatste weken schijnen de hokken in form© hoofdzakelijk bij Zeelse duivenliefhebbers te zijn. In de maatschappij Ver broedering te Zele, zorgde Paul Michiels er voor dat hij in de belangstelling kwam, hij won 5 series van 1000 F met prijzen ais 2, 8, 11 15, 18, 22, 44, 53. 85 en 102. Ook André Geerinck bevestigde met 12, 13, 26, 69 en 70. De duifjes van Pol Van Lemberg'en doen het ook goed met de 4, 6 9, 39, 49 en 50, de eer ste prijs ging naar Maurits Meys. Bij de oude kwamen voornamelijk de hokken van Adolf Heirweg en Hubert Ver cauteren naar voor. Heirweg klokte nrs 1, 3, 5, 6, 11, 16 en 29. Voor Hubert Vercau teren werd het 7, 8, 9 en 10. Maurice Meys kon enigszins meekampen met nrs 2 en 13. Bij de jaarlingen was het al Hubert Vercauteren wat de klok sloeg met de 4 eerste prijzen. Bij De Snelvliegers op de Hei kant kwam de naam Jules Christiaens weer aan bod, want 'bij de jonge overheerste hij de vlucht met 1 2, 10, 12, 14, 20, 21, 34, 50, 57 en 74. Vier hespen en een bom geld waren het resultaat. Isidoor De Deoker klokte nrs 5 en 9. De tandem De Brandt-Christiaens met 8, 19. 23, 58 en 71 kregen hun deel, dit was ook het ge val voor Maurits De Maes- schalok met 18 27, 32, 40, 45, 53, 55 en 59 en Kamiel Famay met 11. 16. 43. 48, 49. 69 en 72. Bij de oud© pakte Gaston Baert zich de eerste prijs. Dolf Heirweg met 4 en 6 speel de igoed. ook Seymorlter en zoon met 3 en 11 waren er goed bij, hetgeen ook het ge val was voor Gustaaf De Maesschaick met 5, 20 en 22. Bij de jaarlingen was de eer ste prijs voor Maurits Arbijn. Adolf Baetens met 4 en 5 won de eerste serie ook Gustaaf De Maesschaick kwam met nrs 2 en 10 hier ook bij de bes ten. In het lokaal Eerlijk duurt iangst was het bij de jonge duiven Van Doorselaere-Chris- tiaens die er met de beste uitslag naar voor kwam 1, 9, 14, 19, 38, 42. 61. 68, 69, 79 82. Gerard Verneirt met 2 en 8 won de eerste serie andere liefhebbers die goed speelden waren Alois Seymortier met 3 en 31, Wilfried Elegeert met 4 en 16, Roger Laureys met 7 11, 22 en 43, Prosper De Raodt met 5 en 18, Eddy D'Hollan- der 16, 28 en 35 en Leon Stee man 47, 49, 50 en 52. Bij de oude won Gerand Verneirt oe eerste prijs. Theo Van Elsu- weghe zorgde voor de regel matigste prestatie met 2, 11 en 13. Alfons Ediers was 3e en Gedeon Van Hecke 4e. Bij de jaarlingen klokte Ives De Donder de eerste duif voor Jules Boone en A. Temmer man. De series gingen naar Alfons Ediers De Waele- Braecke en Emiel Pieters. Te Berlare in De Toekomst was het bij de oude duiven M. De Rouok die erst was voor Van Hauwe, Becqué, R. Duym, en De Donder. Bij de jaar lingen ging de eerste Drijs naar Maurits Van Maideren die ook nog 3e werd. Leon Cat- toir was 2e, Buyst ivo en zoon 4e en C. Van den Abeele 5e. Bij de jonge duiven waren het voornamelijk Cesar Dauwe met 1 en 4 en Tackaert met 2 en 5 die goed speelden. Rene Poppe was 3e. Te Moerzeke bij de oude was Jef Ornkak de grote winnaar met de 1e prijs en de eerste serie. Tweede was Van Geyie voor Heirweg-Van Geyt, Peel- man tgebr en Adriaenssens N. Bij de 'jaarlingen genoten de gébr. Bergmans dezelfde eer met de 1e en de 1e serie. Jozef Orniok was 2e voor B. Van den Broeok en De Kin der Alois. Bij de jonge dui ven was de pieper van Wwe De Lamper de snelste van de vlucht. De gebr. Rooms waren 2e voor Verhelst, Adriaenssens en Thierens. De series gingen hier naar Moort- gat en zoon en G. Van den Broeck. Te Oudegem bij de oude dui ven was het Oonstant Bert die de eerste prijs won voor Al bert Van den Abbeele en Mar cel Cool. De 1e serie ging naar Gaston Verhelst met de 4e en 7e prijs. Bij de jaarlin gen werd Alfons De Landsheer eersite en waren de verdere ereprijzen voor G. Störckx, Adolf De Waele en Albert Van de Abbeeie met de 4e en 6e prijs won de eerste serie. Bij de jongskens was Adolf Ost de snelste voor Jozef Van den Hauwe en Edmond Pieters. Juiien Cool toonde zich de beste meit veel prijzen en veel serres. Te Denderbelle was het bij de oude L. Matthijs die de eerste prijs 'behaalde voor Romain Uyttersprot, Prosper Philips, Albert Van den Meersóh en Alois Coppens. Bij de jaarlingen dezelfde naam van Leon Matthijs met nu Alfons Van den Broeck Raymond Hendrickx, Albert Van Nuffel en Louis Van den Abbeele op de ereplaatsen. Bij de jonge was het Frans Cooreman die won voor A. Cooreman en J. Jacobs mot 3 en 4 deed het •goed. Ph. Heuvinok was 5e en Pierre Van Gucht 'behaalde de mees te prijzen. Te Buggenhout bij Den Belg klokte bij de oude R. Van den Broeck de eerste prijs Voor L De Hauwere en L. Van Elzen, L. Van Voorde en opnieuw De Hauwere. Bij de jaarlingen was het Ivo Ver- meir die eerst speelde voor Jozef Joos, Louis Van de Voorde, Frits Buys en G. Van den Bossche. Bij de jonge was Roger Van Doorselaer eersite. Ludo Van Belle pakte de 2e prijs voor Frans Hey- vaart, F. Daeleman en Adolf Annaert. Te Buggenhout In De Vrien denkring speelde J. Spiessens zich de eerste prijs bij de oude duiven voor Charel Van den Eynde, M. Van Sande, Van Regenmoortel en De Smet A. Bij de jaarlingen behaalde Th. Collaert de eerste prijs voor Pierre Buyl, Charel Van den Eynde, M. Vermaesel en Van Zeebroeck. Bij de jonge was het opnieuw Th. Collaert voor Raedemaeoker en Van Sande. Petrus Bettens kreeg ze vroeg met 4 en 5. In het lokaal De Ble te Appels was ihet bij de oude Albert Cool die de eerste prijs klok te voor E. Van Damme. Con stant Van Limbergen met 3 en 5e pakte ze rap en Jan Verhaegen speelde de 5e prijs. Bij de jonge werd L. Vinck eerste voor Hugo Michiels die ook de vierde prijs won. J. De Roover werd derde en De- nise Cooreman 5e. In het vertxmd Wichelen-Uit bergen haalde F. Samsom de eerste prijs, L. Van de Wiele van Oudegem klom er sterk naar voor met een dubbele jaarling, die in zijn kategorie eerste was en tweede bij de oude. F. VekJeman van Ber lare klokte 3, 4 en 5 bij de oude. Bij de jaarlingen was William Boone 2e voor Van Lunter, D. Palmenaere en G. Christiaens. Bij de jonge dui ven was het W. Verbeke die eerste werd voor de Palme naere, Van der Poorten, De Roeok-Philips en Rombout F. De prijzen waren goed ver deeld want bij de eerste vijf waren er liefhebbers uit vier verschillende gemeenten. Te Overmere was het Theo Verschelden die de beste oude duif had, maar ook Gy- riel De Geest, R. Temmerman en L. De Maesschaick waren vroeg gespeeld. Bij de jaar- fingen ging de eer naar Jos. Rasschaert voor L. De Maes schalok, A. Van Hecke De Schoenmaeker en zoon en J. Van 'Roy. Bij de piepers had Ivo Louis de eer voor Cyriel De Vuyst, L. De Smet, P. De Bock en C. Verhofstadt. Te Lebbeke in het verbond Recht voor Allen en De Ver enigde Liefhebbers waren het vooral Oscar Van Biesen, jo zef De Nul die zich bij de oude en jaarlingen lieten gei den. Bij de oude 1 en 3 voor Van Biesen en 2 voor Van Nuffel en bij de jaarlingen 1 voor Van Nuffel en 2 en 3 voor Van Biesen. Bij de jonge dui ven was het Marien voor Hendrickx-Cassiman en De Ridder, maar het grootste aantal prijzen 'ging naar de Baasrodenaren Pierre Sinoy en Pierre Verdickt Te Hofstade In Eendracht speelde bij de oude duiven Jozef Van Dorpe zich de eer ste prijs en klokte ook de 7e Frans Rombaut was 2e, Kamiel Boxstale 3e en Alfons Roeland 4e. Bij de jaarlingen was het Roels-Leemans die winnen voor Hector De Smet, Marcel Moens en Louis Van den Hau we. Bij de jonge duiven ging de eerste prijs naar Adhemar Vonck die ook de 3, 18 en 24 prijs won. Frans Van Schoor met nrs 6. 11 14, 16 en 26 speelde regelmatig. Vroege prijzen gingen ook naar M. De Wael, J. Moens en R. Cleemput. In de 'maatschappij Verbroe dering te Grembergen speelde Adolf Louis zich de eerste prijs, de 12e en 22e prijs nam hij er ook nog bij. De eerste serie ging naar Robert Ver- melr. De eerste serie ging hier naar E. Van Meervenne met 6 en 18. Rene Stevens met 8 en 16 en Robert Wau- ters met 7 en 23 deden het meer dan behoorlijk. Bij de jonge duiven was het Juiien De Saedeleer die de eerste prijs won. Theo Sege^s kreeg ze vroeg met twee prijzen binnen de eerste twintig, de 2e en 19e, maar Amede Roo- man met nrs 5 en 6 en twee volgdurven was goed voor twee series van 1000 F. In het Nieuw Verbond der Denderstreek met als hoofd lokaal De Reisduif te Dervder- monde bij Pros. Daman is er op zondag 30 juni een bon- serie vlucht voor jonge dui ven uit St. Denis met 60.000 F aan prijzen gewaarborgd. 1e bon 5.000 F, 4.000 F, 3.000 F, 2.000 F, 1.500 F enz. Inkorving zaterdag 20 juni van 13 tot 16 uur. Eveneens in het Nieuw Ver bond der Denderstreek op zon dag 30 juni gewaarborgde vluoht voor oude duiven en jaarlingen vanuit Orleans met gewaarborgde poulage tot 500 -200-200 en series tot 100. Beno Sportieve merken Noyon Verenigde Vrienden, St.-Gillis Verbroedering-Truyensvrienden Grembergen Rftultslag 2 juni 1) Roelsiekleding 19 p. 2) Duivenvoeders Belga 19 p. 3) Carrosserie Meert 17 p. 4) Patisserie Willems 17 p. 5) Drukkerij Van Nieuwenhove 15 p. Stand na 2 juni 1) Beenh. V. Bogaert-Geerinck (Ndbels J.-Geerinok Ch.) 87 p 2) 'Roelsiekleding 82 p. (Sparroghe A.-Roels G.) 3) Tnuyensvrierrden 75 p. (Verstraeten S.-Ost K.) 4) Vieux Temps 73 p. (Peeters A.-Jondeurs C.) 5) Patisserie Willems 72 p. (Van Heck J.-Vernimmen C.) 6) Salon Louis 71 p. (Van Uytvanghe A.-De Braban der C.) 8) Duivenvoeders De Block (V.d. Vekens L.-Cornelis G.) 65 p. 9) Verzekeringen De Brandt (Ringoet J.-Wwe V.d. Dries- sche) 62 p. 10) Velos Ros Beiaard 62 p (Heyvaert R.-Mechant-V. d. Drlessche) '-vVSA Dit weekeinde brengt het tweede schuifje in de sportveertien daagse van de vriendenkring van de St.-Gillisse sportverenigingen wi het kader van de Junfkermis. Zaterdag 22 Juni krijgen we te 15 u. de voortzetting van het vete- ranenkaatstornooi van „Blijf Jong" 'in de Watertorenstraat. Te 17 u. is er een vinkenzetting aan café Sport, terwijl te 20 u. het biljarttorooi van star gaat georganiseerd door BC Windsor en waaraan o.a. BC Vilvoorde deelneemt. Zondag 23 juni is er te 9,30 u. vinkenzetting rn café Gfldenhuls. Te 10 u. een open tafeltenniskampioenschap Ingericht door TTC Herleving in de zaal Casino. St.-Jorisgilde met uitwisseling St.- Gillis-Lebbeke. Te 14 u. „1e drie uren van St.-Gillis" ingericht door WWK De Haagstraatvljnders met vertrek en aankomst aan café P. De Wit in de Beekstraat. Te 15 u. publieke schieting op staande wip op stadion 'in de Van Langenhovestraat. Maandag 24 juni te 15 u. sChfeting op staande wip in de Van Langenhovestraat, sportstadion. Donderdag 27 juni volleybaontl- moeting VK Dendermonde-VC Gilvoc, op het Marohantpiein te 20 u. Vrijdag 28 juni kampioonschapsschieting bij Willem Teil op het sportstadion te 18 u. Te 20u .in zaal Windsor „Open snel schaakkampioenschap ingericht door 't Ros. IXoor-feclii" vah üzinciz.i'monA<z De Dendermondse Zwemvereniging Olympos organiseert vooor de vierde maal een Internationale Doortocht voor lange afstand zwemmers. Dat geibeurt op zondag 30 juni 74 in de Brusselse Forten. Iedere zwem liefhebber weet dat deze Internationale Doortocht steeds een enorm sukses kent en 'belangstelling geniet. Voor niet ingewijden wensen wij te verduidetijke wat men door Doortocht verstaat. Er wordt de zwemmers of zwemsters ge vraagd een afstand, al naar gelang de kategorie, 1.000 of 2.000 m. te zwemmen, in een zo snel mogelijke tijd. Naast een persoonlijk klassement is er ook een klassement voor de 3 beste zwemmers van eenzelfde klub, aan wie een wisselbeker wordt overhandigd. Er zijn in totaal 15 wedstrij den geprogrammeerd, waarbij elke winnaar een plaket wordt overhandigd. Dit jaar heeft D.Z. Olympos iets speciaals bedacht. Het betrfet een email waarop de stad i® gesymboliseerd door zijn torens, de samenvloeiing van Dender en Schelde met daarin het verdrinkend Ros omringd door 4 zwemmers de vier Heemskinderen. Verder krijgen alle deelne mers een prijs in natura ge schonken door sportieve ne- ringdoeners uit de streek. Het mag U dus niet verbazen dat er nu reeds meer dan 300 inschrijvingen zijn binnen gekomen, waaronder de beste Belgische en Nederlandse zwemmers of zwemsters D.Z. Olympos is er fier op dat zij tot de vijf clubs van Belgie 'behoort welke zulk een doortocht inrichten. Het programma voorziet vol gende wedstrijden Benjamins, 12 14 jaar - 1000 m schoolslag en vrij9 slag Kadetten. 14 16 jaar - 1000 m schoolslag en vrije slag Dames, vanaf 17 jaar - 2000 m schoolslag en vrije slag Henen, vanaf 17 jaar - 200Ó m schoolslag en vrije slag Veteranen, vanaf 35 jaar - 1000 m schoolslag en vrije slag. Verder is er nog een wed strijd voorzien voor openbare besturen. 1000 of 2000 m zwemmen als wedstrijd in open water is een harde maar gezonde soort, een 'boeiend spektakel voor de vele toeschouwers. De meeste deelnemers zwem men die koersen om persoon lijke prestatie. Zij die willen winnen moeten echter talent rijke zwemmers zijn bewijzen daarvan zijn de overwinningen vorig jaar. Karine Verbauwen, vlohan Van Steenbergen. Rudv Vinigerhoedts en de nummer één Franpois De Ley. Verder het Nederlandse zwemfeno- meen Lotty Ten Veen. D.Z. Olympos heeft ook dit jaar deze namen op het Dro- oramma, zodat werkelijk het beste verwacht kan worden Zelf beschikt D.Z. Olymoos over de kampioen schoolslan isnqe afstand Fons Boon. wel ke reeds gedurende 2 iaar deze titel op zak heeft. Naast beloftevolle jongeren beschik ken zij ook nog over een Chris De Rop, welke verleden jaar enkel moest onderdoen voor een Van Steenbergen en wie daoht U Franpois De Ley. Normaal moeten dit jaar de beide Dendermondse vedetten op hun sterkst zwemmen. De zwemdoortocht van Dender- monde wordt een eerste kon- frorrtatie met de Belgisch© on buitenlandse topzwemmers in de 2000 m vrije slag en 2000 m schoolslag. Deze hoofdwedstrijden worden omkadert door boeiende koer sen, waarin zowel jong als oud voor een spannend ver loop zullen zorgen. Alles bij mekaar een ware sportgebeurtenis op hoog ni veau, die zeker niemand mag missen. De toegang is gratis, maar de supporters zullen zeker door aankoop van een programma wel hun waardering betuigen voor de vele inspanningen welke het bestuur van D.Z. Olympos zich getrooste voor de inrichting van dit grootse sport feest. Rik Scholliers Adec Baasrode heeft enkele dagen voor het afsluiten van de transferttermijn nog de hand kunnen leggen op de talentrijke Avanti lebbeke-spe- ler Leo Rogiers. Tegelijkertijd komt ook Etienrve Rogiers naar paarswitten over. Luc Van Gelrt verlaat de klub voor Gilvoc terwijl de damesploeg versterking krijgt in de per soon van Lieve Van den Ab beele (Gilvoc). De Braeckeleir verlaat de kliib en gaat naa de derde proviooialer St. Amands (Antw.). Tot OP heden is er rtog geen vervanger békend voor speler trainer Jos Van Engeladt die zijn overeenkomst met eerste provincialer Juvens Zele niet hernieuwd zag. Vierde provincialer Volt Wieze heeft er na een seizoen kom- petitievolley schoon genoeg van. Niet zo verwonderlijk Te St.-Gillis won de plaatse lijke KWB-ploeg haar kompe titiewedstrijd tegen Hamme met 3-1. Setstanden van deze moohe en aangenaam om vol gen wedstrijd waren 4-15, 15-4, 15-5, 15-6. Jarenlang was Jan Michiels rn het Aalsterse en de Dender streek een gewaardeerd BW8- afgevaardigde. Hij ts nu naar het Brusselse vethguisd, zodat zowel de renners als de wie lerfans deze vertrouwde figuur zullen moeten missen. De sportraad van Erembode- gem heeft kontakt opgenomen met de heer Van den Eede,, schepen van de sport te Aalst. Zegt men te Erembodegem Anne-Marie Van Nuffel, de kan niet zonder intensieve grote belofte van de atletiek, trainingen op een kunststof- baan. Daarom willen ze voor dat meisje tramïngsafaciWtei- ten op de piste in het Os- broekstadion. Norbert Van den Dungen van K.A.V.D.. die vorig jaar voor SK Aalst uitkwam, werd thans voor één jaar overgeheveld naar Sparta Buggenhout. Verwacht Wordt dat ook de de Dendermondse achterspeler Hugo Oe Loose de Buggen- house eerste provincialer zal gaan versterken. S.K. Grembergen speelt op zaterdag 22.6 om 20 uur een wedstrijd tegen de oud-spe lers. In de Grembergse sport hal wordt o.a. Bert Heuvink (Honky-Tonk) tussen lat en palen verwacht. Ook H. Paul (met buik), uitbater van de Napoleon en oud-scheids rechter, wordt verwacht. Niet als attractie hoor. Tussen de betrokken partijen is 'het vóór een paar dagen tot een overeenkomst geko men omtrent de overgang van Van Craenenbroeck (K.A.V.D.) naar S.K. Aalst. Van Craenen- "broeck kan zo in het midden veld als 'in de verdediging diensten bewijzen. Verder on derhandelt men bij S.K. Aalst nog over een paar belangrijke overgangen, doch de namen van de spelers worden zorg vuldig geheim gehouden. J.V.H.

De Voorpost | 1974 | | pagina 17