VC Kalken eindelijk KAJ-laureaat Meer dan 40 ploegen in Setokkompetitie Kampioenschap van België golfbiljart VOETBAL MEUBELEN ST.-J0ZEF VOLLEY DE KERK VAN ZELE-DURMEN MET AFBRAAK BEDREIGD BLAUWEZONEIN DE HOOGSTRAATTE SCHELLEBELLE KRIJGT TINY DAVID REISGEZELLIN UIT HET DENDERMONDSE? ZEELSE SPROKKELINGEN Speciale Tiepkes 18 Uit het feit dat de algemene vergadering van het Setokvoetbal- verbond een enorme belangstelling kende kan men voldoende afleiden dat dit verbond momenteel wind in de zeilen heeft. Haast alle deelnemende klubs hadden een afvaardiging gestuurd zodat de nochtans ruime zaal „Bristol" vrijdagavond haast te klein was. En zoals de h. Bosselo, schepen van Welle, in zijn ge legenheidstoespraak verklaarde, „het is geen plaatselijke kom petitie meer, het is een provinciale". We hebben inderdaad kun nen vaststellen dat deze Setokkompetiie ook een weerklank heeft gekregen te Zotegem, Dendermonde en zelfs te Hamme. De h. Bosselo was niet karig met zijn lof en terecht - aan het adres van het hoofdbestuur van Setok met zijn dynamische voor zitter Roger Van Goethem, voor wie Setok werkelijk een suk van zijn leven betekent. In deze lof werd - eveneens terecht - mevr. Van Goethem betrokken. Tijdens deze algemene verga dering. die een zeer vlot ver loop kende, werden odk de laureaten van de onderschei dene kompetities gelauwerd en mochten een prachtige trofee in ontvangst nemen. We cjte- ren FC Moerstraat als kam pioen in de derde klasse, Snas als kampioen in de tweede klasse, E. Welle kampioen 1ste klasse en meteen 'houder van een prachtige wisselbeker. BJK- Wit, bekerwinnaar die de ere prijs van Minister Chabert be kwam, meest verdienstelijke ■klub Honda, trofee van de fair play ging naar Leeuwerik Lede. Er werd overgegaan tot de lot- trekking van de beker voor volgend seizoen en de lieftalli ge Karine haalde de briefjes als volgt uit een prachtige schaal Snas-Leeuwerik BMW -FC MoerstraatIntercom-Res- segem DN Haaltert-SK Drie- velden Zoro's Zott.-Honda Cammu-Stabyl Heizijde-FC Sp. Denderm. Manchester-FC Be- vegem Sportiva-St Arvna Bi. Wit-Den BroeckGroen Wit- J. Welle Stylor-OC AalstJa- ca-PB Zott.M. Shoe-RD Den derleeuw St Anna fbj-Parkirtg; Mi jlbeek-Al no E. Welie-P.ZN AalstSt. Meldert-BI. wit (b). De wedstrijden voor de beker worden heen en teruggespeeld op 17 en 24 augustus. Een nieuwigheid in deze kompetitie is dat van de halve finales af slechts spelers mogen in lijn gebracht worden die aan acht wedstrijden hebben deelgeno men. Een logische maatregel trouwens die alle klubs zowat gelijke kansen geeft. Wat be treft de komende kompetitie die op 7 september begint werden de reeksen als- volgt indegeeld Ereklasse E. Welle, C. Hofsta- de, RD Denderleeuw, Blauw Wit, Leeuwerik, Den Broek, St. Anna. J. Welle, OC Aalst, Hon da, Amicale, Manchester, Snas, FC Moerstraat, SK Drievelden en M. Shoe. Res. Stylor. Tweede klasse Stylor, Blauw wit (b), BMW, Intercom, Sta- byl, VK D'Hondt, Z. Zottegem, Ressegem, Groen wit, LS Ham- me, Mijlbeek. Res.Al no (vroeger Outer) en Parking (vroeger MDV). Derde klasseAlno, Parking, St Anna (b), Sportiva Den derm., FC Jaca, ON Haaltert, SC Sport Denderm., Heizijde, St. Meldert, FC Bevegem, PB Zottegem, PZN Aalst, L. Stars Hamme (b). Vermelden we nog dat het aantal dalers in de hoogste afdeling is vastgesteld op v|erin de tweede klasse zijn er twee klimmers en twee dalers (Blauw wit (b) mag des gevallend niet naar ereklasse maar moet naar tweede klasse moest liga gesticht worden) derde klasse heeft twee klim mers en uiteraard geen dalers. Klubs die ontbonden werden noemen Amicale (b), SK Den derleeuw, FC Safir en Endoka Het Setokverbond te Aalst huldigde de laureaten van het afgelopen seizoen en mochten een prachtige trofee in ontvangst nemen. (C) In aanwezigheid van burgemeester De Bisschop, burgemeester Lejuste van de gemeente Gijzegem, Rotie hoofdscheidsrechter van de Belgische karambolbond (KBBB), Huysecom, Van Oeyen, voorzitter van de Golfbiljart bond, Lejeune, ondervoorzitter, werd de finale officieel geopend om 14 uur. Onze plaatselijke spelers De heiaas net als te Hal Ie moest Backer Franpois, Steenhaut Jean-Pierre, Serlippens Achiel en Moens Jean-Pierre stonden er echt wat zenuwachtig bij. Serlippens en Moens werden r in de ersite schifting schaak gezet terwijl onze twee an dere streekgenoten verder speelden. Doch. na het uitval len van ook deze spelers, Steenhaut in de 1/16 en De Backer in de 1/8 finale waren alle ogen gericht op Peters Alfons. Maar ook de gewezen kampioen en titelverdediger van 72-73 moest het onderspit delven tegen Verhaegen Theo- fiel (Lier). Uiteindelijk zou dan de flna'e gespeeld worden tussen Ver haegen en Course Jean- Pierre van federatie Vilvoor de. Voor Verhaegen was het de tweede achiereenvolaende maal dat hij als titelkandidaat •naar het biljart moch stappen, hij het nu ook afleggen tegen de jongere Course Jean-Pierre Na een hardnekkige strijd met spel gelijk en bal gelijk werd dan uiteindelijk Course kam pioen van Belgie. Dat deze jonge speler (26) overgelukkig was hoeft niet gezegd. Nadien werd overgegaan tot de prachtige prijsuitreiking, want niet minder dan 64 spe lers hadden een mooi prach tige marmeren herinneringstro fee De burgemeester schonk aan de kampioen ok de trofee der stad Aalst, alsook een zil veren beker, geschonken door Mevrouw de Minister Rita De Backer. Uitslag Reeks A. 1Course Jean-Pierre 2. Verhaegen Theofiel 3. Evers Hubert 4. Peters Alfons 5. 'De Baoker Franpois 6. Thibaut Gaston 7. Degree Ferdinant 8. Buyl Maurice Reeks B 1. <De Wit Jos 2. Neefs Jozef 3. André Leopoldine 3. Cob Camille 5. Beu lens Arm ie 6. Verbinnen Jan 7. Braes Frans 8. Van Den Borre Hedwig FREDDY VERLEYEN EREMBODEGEM STATIE HAALTERT 063-252.20 Na reeds drie jaar tot in de finalereeksen te hebben meegedon- gen naar de hoogste eer is VC Kalken eindelijk eindoverwinnaar geworden. Voor hen geldt dus zeker het gezegde „derde keer, goede keer". In 1972 verloren ze in de finale van Van Nieuwen- hove Londrzeel terwijl vorig seizoen Sibok Sinaai de sterkste finalist bleek. De beste ploegen kwamen ook dit jaar weer in finale. Enerzijds Van Nieuwenhove Londerzeel, liet weer een gave indruk tijdens de schiftingen en anderzijd Kalken. Kalken won met afgetekende 15-7 de eerste set doch moest de tweede set onderdoen voor de Brabanders. De derde set beslistte over de beker. Na een lange zij-aan-zij van meer dan 30 minuten wonnen de blauwhemden met 17-15. Meer een symbolische weerstand van Londerzeel tijdens de vierde beurt mondde uit in een 15-11 Kalkenzegepraal. De grote verrassing bracht wel KAJ St.-Gillis, die na enkele jaren van meelopen inderdaad na hun eindoverwinning in '70 zijn ze nooit meer tot in de finales geraakt weer op het voorplan getreden met een attraktief volley dat hun vor- deirngen demonstreerde. Fiet sers Baasrode werd 4e en wel verdiend omdat hun eerder rudimentaire iechn ek door 'n ongebreidelde inzet werd ver goed. Technische uitslagen Zaterdag Schiftingen groep 1 Londerzeel-KAJ St Gi!l:s 15-7 en 15-10 KWB Hamme-Tore- ken Lebbeke 15-12 en 15-7 KWB Keur-Move Oudegem 15-1 en 15-16 Toreken-Londerzeel 2-15 en 0-15KWB Hamme- Move Oudegem 15-3 en 15-2 KAJ' St Gillis-KWB Keur 15-6 en 155 Toreken-Move Oude gem 10-15 en 15-10 KWB Keur-Londerzeel 4-15 en 3-15 KWB Hamme-KAJ St. Gillis 12-15 en 4-15 Toreken-KWB Keur 15-12 en 3-15 Londer- zeeHMove Oudegem 15-6 en 15-3KAJ St. Gillis-Toreken 15-8 en 16-14. Stand 1) Londerzeel 10 p 2) KAJ St Gillis 8 p. 3) KWB Hamme 5 p. 4) KWB Keur 3 d 5) Toreken Lebbeke 2 o 134-146). 6) Move Oudegem 2 D (68-144) Groep 2 Kafkerv-S+ Joris Aalst 15-9 en 15-4 Niiverseel-Koleaem 15- 12 en 15-6 Kalken-Ple'.sers 16-14 en 15-3 St Joris^N:jve'- seel 9-15 en 3-15 Kolegem- Kalken 4-15 en 5-15 Pletsers^ St. Joris 15-6 en 15-2 Kalken- Nijverseel 15-3 en 15-13 Kole- gem-St Joris 15-7 en 15-3 Pletsers-Nijverseel 15-2 en 12- 15 Kolegem-Pletsers 10-15 en 5-15 Stand 1) Kalken 8 p 2) Pletsers Baasrode 5 p 3) Nijverseel 5 Zondag - Finalereeksen 4. Kolegem Maryakerke 2 p 5 St Joris Aalst 0 p. Halve finales (naar twee win nende sets) Pletsers Baasrode- Londerzeel 1-2 (7-15. 15-11. 13- 15) KAJ St Gillis-Kalken 1-2 (3- 15), 15-7, en 1-15). Voor de derde en vierde plaats KAJ St. G'illis-Pletsers Baas rode 15-13 en 15-9. Voor de eerste en tweede plaats Kal ken-Londerzeel 3-1 (15-7, 8-15, 17-15 en 15-11). Na de zondaqfinale werd door de hh Cool (burgemeester), A. Van Wesemael, Mannaert (ge meenteraadsleden), Van Die voort (voorzitter Gllvoc), Geor ges De Pauw (voorzitter V.K Dendermonde). J. Catis (secre taris Gilvoc) en Van den Ab beele de trofeën overhandigd KAJ St Gillis kreeg de Fair-Play beker. Voor enkele jaren geraakten de pastoor en kerkraad totaal onver wacht in de penarie met de nood zaak van de nieuwbouw of herstel van de huidige kerk gepaard gaande met zeer zware uitgaven. Verschillende uiteenlopende be slissingen schiepen een verwarde situatie in de parochie en het laat ste besluit van de kerkraad voor het herstel van het gebouw werd fel aangevochten. In een rondschrijven aan de paro chianen van Durmen werden de voor- en nadelen van beide pro- jekten duidelijk voor ogen gelegd: De herstelling, die er zou bestaan in het vernieuwen van het dak, het herstellen van het vals plafond, nieuw bezetwerk aanbrengenhet leggen van een nieuwe vloer en de installatie van centrale verwar ming kon in zeer beperkte tijd verwezenlijkt worden. De moge lijkheid werd zelfs vooropgesteld dat alles tegen einde 1975 kon in orde zijn. De nadelen hieraan verbonden waren, dat gebouw met zijn grote kubieke meter-inhoud kostelijk om verwarmen is. De kerk be houdt haar verouderd uitzicht en binnen hoogstens twee decennia moet toch aan nieuwbouw ge dacht worden. Ook de mogelijk heid om een parking aan te leggen verdwijnt. Wat de nieuwbouw zou aangaan, deze zou in de .hovingen van de pastorie opgetrokken worden en er zou voor een eenvoudige kon- struktie geadopteerd worden, met mogelijkheid van aanleg van een parking. Als nadelen geldt de lange administratieweg, die in dergelijk geval moet afgelegd worden, want minstens zes jaar moet in het vooruitzicht gesteld worden om de voltooiing te ver wezenlijken. Uit het ingestelde referendum blijkt, dat minstens 75% van de bevolking meent dat de laatste oplossing de meest logi sche blijkt te zijn. De vraag is echter wat er in die periode van mogelijks zes en meerjaar met de kerkelijke diensten gaat gebeuren en hiervoor schijnt gelukkig een tussentijdige oplossing in het vooruitzicht te kunnen gesteld worden. Het is niet mogelijk deze te doen plaats vinden in een lokaal te Durmen, daar in de parochie geen enkel lokaal hiervoor voor handen is. Er werd door de ker kraad reeds uitgekeken naar een loods en de mogelijkheid is groot deze binnen afzienbare tijd te kunnen aankopen. Het is broodnodig dat de toestand met beide handen wordt aange pakt, want het kerkgebouw is bij regenval niet meer te gebruiken, ook vallen regelmatig stukken be zetwerk af van de ziltige muren en om op het dokzaal te geraken lijkt het een levenskwestie. Wie zal langer de verantwoordelijkheid dragen, daar regelmatig leien van het dak vallen en het torentje bij iedere stormwind kan naar bene den ploffen? Burgemeester Geerinck is ter plaatse de toestand gaan bekijken en vooral het gevaar, dat voort spruit uit de toestand van het dak en van de toren verontrusten hem. Het gemeentebestuur zal niet la ten pramen om mede een hel pende hand toe te steken, doch het staat machteloos daar de kerkfa briek enkel in deze dringende si tuatie beslissingen kan en mag nemen en zulks is dringend nood zakelijk. Reeds van enkele jaren terug doktert men te Schellebelle aan de verkeersproblemen. Onder impuls van de plaatse lijke afdeling ACW werd een werkgroep opgericht om de verkeersproblemen eens grondig te onderzoeken. In deze groep waren twee partijen vertegenwoordigdn met name de CVP en BSP. De gemeentebelangen stuurden hier echter hun kat. Thans tijdens de jongste gemeenteraad kwamen de eerste belangrijke beslissingen op de plank. Zo zal op het Dorp, waar de Stationstraat uitgeeft op de Hoogstraat het verkeer worden gekanaliseerd, enerzijds richting Wetteren, anderzijds richting Wichelen. Ook zal ter hoogte van deze kruising, en dit aangezien het hier wordt belemeert door de trap van de Hogewegel, worden overgegaan tot het trekken van doorlopende witte strepen op de Hoogstraat De gemeentebelangen die indertijd geen belangstelling hadden voor deze problemen zijn thans ook voorstander om een zebrapad aan te leggen ter hoogte van de Kerkwegel die over het Dorp loopt. Volgens het gemeentebestuurzou dit echter moeilijkheden meebren gen ten aanzien van de autobushalten. Bijgevolg werd hier voorgesteld om dit nog even uit te stellen en de mogelijkheid te onderzoeken om de wachthuisjes van de autobusdienst eventueel te verplaatsen. Nog op het dorp zal voortaan de uitrit ter hoogte van het Volkshuis aan de Wettersestraat worden verboden. Ook rijst vaak het probleem om parking te vinden op de Hoogstraat. De parkeerplaatsen die aldaar bestaan zijn vaak de ganse dag bezet door één en hetzelfde voertuig. Om dit in de toekomst te vermijden werd thans aangenomen hier voor een blauwe zone te zorgen. Nog op de Hoogstraat, ter hoogte van de Trompstraat zal de parking een vijftiental meter worden ingekort, dit om een beter zich te geven op het verkeer, bij het verlaten van de Trompstraat. Aan de wachthuisjes van de autobus dienst op de Dendermondse steenweg zal ook een zebrapad worden voorzien. Ook aan het kruispunt van de Dendermondse steenweg en de Bruinbekestraat zal het verkeer worden gekanali seerd. Dit voor het verkeer komende uit de Bruinbeke. Verder zullen de Wanzelestraat, Krijgelstraat en Hoek- straat voortaan als hoofdweg worden aanzien. In de zijstraten zullen de nodige verkeersborden worden aangebracht. Het Kruispunt Hoek- Tromp- Hekkergemstraat en Bellekouter blijft nog steeds een knelpunt. Voortaan de Hoek en Tromstraat worden aanzien als de hoofdweg en geldt voor de andere straten de gewone voorrangsre- gel van rechts. De Gemeentebelangen stelden eveneens voor een opJossing te zoeken voor de Stationsstraat. Hier gebeuren vaak opstroppingen ten gevolge van de geparkeerde wagens. Het gemeentebestuur kan hier echter nog geen beslissing nemen aangezien er voor deze straat een grondig verbeteringsplan is voorzien en waarbij er naast de bestaande rijstroken eveneens parkeersstroken zullen worden voorzien. Hier dient echter eerst het ontwerp te worden afgewacht alvorens er een beslissing kan vallen Het staat nu ook reeds vast dat er in de komende maanden nog andere grondige wijzigingen mogen worden verwacht. Men moet echter trapsgewijze te werk gaan Ronny Van de Velde OLYMPISCH KOMITEE ZOEKT TWEEDE JONGE DAME VOOR MONTREAL Twee jaar geleden werd door het Oost-Vlaams Olympisch komitee ge start met de aktie «Montreal 1976- De bedoeling was en is alvast enkele Oost-Vlaamse jongeren, meisjes en jongens af te vaardigén naar de Olym pische Spelen die in 1976 in Canada worden gehouden. Het Oost-Vlaams Olympisch komitee onder leiding van de h. Femand Hanet richtte zich hier bij in de eerste plaats tot de school gaande jeugd en met sukses. Heel wat jongens en meisjes namen de eerste twee jaar reeds deel aan de kwis en bij de eerste voorbehouden aan jonge dames werd Mej Tiny David uit Den dermonde laureate. Meteen had zij ook het ticket voor een drie weken lange reis naar Montreal ter gelegen heid van de Olympische spelen op zak. Dit jaar werd het een jongen die zich de drie weken lange trip wist te verzekeren en deze kwam uit het ar rondissement Oudenaarde. De derde jongere die naar Montreal zal worden gestuurd is opnieuw een meisje. Vorig jaar diende men alvast brons, zilver of goud te behalen om aan de uiteinde lijke kwis te kunnen deelnemen, die eerst gewestelijk en dan provinciaal werd gehouden met een finale in de Lentebeurs. Dit jaar heeft het Olym pisch komitee Oost-Vlaanderen alvast een nieuw programma uitgewerkt, dat wel dicht aansluit bij dit van Bloso «Sport plus- maar toch een eigen ka rakter heeft. WAT EN WIE? Ditmaal wordt het een kwis die op de eerste plaats arrondissementeel is op gevat en schriftelijk zal worden be twist. Hierbij zullen 30 vragen wor den gesteld, 15 over sport en 15 over algemene ontwikkeling. De 20 besten per arrondissement zullen dan worden opgeroepen voor de sportproeven waarin ze goud, zilver of brons kun nen halen. De punten van deze sport proeven zullen dan bij de kwispunten worden opgeteld (waarde der medail les 10 goud, 6 zilver en 3 brons. De vijf besten nemen dan deel te Brussel aan mondelinge kwis opgenomen door de Vlaamse TV met Nand Baert als kwismaster. De winnaars van deze 5 kwissen (5 arrondissementen) ko men in finale uit in de LenteOeurs te Gent, eveneens opgenomen door de Vlaamse TV. De uiteindelijke winares wint de reis naar Montreal en het ver blijf gedurende de Olympische spelen aldaar. Komen in aanmerking: alle jonge da mes geboren tussen 1 augustus 1957 en 1 juli 1959. De inschrijvingen kunnen van heden af gestuurd worden aan B O.C.-sekretanaat Mevr. Vi- viane Madeleyn, Ringvaartstraat, 99 9220 Mcrelbeke. Voor het arron dissement Dendermonde kan men in schrijven en nadere inlichtingen be komen op het Arrond. Sek Olympisch komitee Dendermonde, Weggevoer denstraat 48 9330 Dendermonde. Tel. 052-229.64. VC Ernest Claes, de geboren verteller, wist met zijn «Witte» het dorp Zichem en de daarbijhorende personnages onsterfelijk te maken. In ieder Vlaams dorp, zijn er van die speciale mensen ge weest, die door hun fratsen of eigenaardige levenswandel, in het geheugen van velen een onuitwisbare indruk hebben nagelaten. Neem nu bijvoorbeeld, «Dolfke de Bommensmijter». Iedere vijf en dertiger van de Kouter heeft hem gekend. Het kleine dikke mannetje, met dat vuilbepoteld klakje van een niet meer te onderkennen kleur scheef op het hoofd gepland, sjofel gekleed in zijn op de draad versleten bruine jasje, gekompleteerd met de uitgerafelde zwarte streepjes- broek, waarvan de ouderdom door de stijve vettigheid niet meer te bepalen viel. In zijn hand het onafscheidbare elzen wandelstokje, op afge lopen klompjes langs de rand van het trottoir slenterend in de goot naar tipkes of megootjes speurend als sjiektoebak. Megootjes, een frans woord dat Dolfke had opgestoken tij dens de eerste wereldoorlog. Ja, het ventje was oudstrijder en de vaderlandsliefde spookte danig in zijn simpel hoofd, dat door het tomeloze geweld van het doorstane oorlogsge beuren nog meer in de war was gebracht. Die vaderlandsliefde speelde hem tijdens de oorlog 40-45 nog een lelijke toer. Op één van zijn doelloze wandeltochten op de Kouter kwam Dolfke oog in oog te staan met een Pruisisch officier. Zijn simpele oudstrijdersziel kwam prompt in verzet en hij weigerde fier op het voetpad plaats te ruimen voor de vijandig kijkende officier. Met vooruitgestoken borst vertolkte het ventje zijn gevoelens: «Ik wijk niet voor de vijand». Wat prompt een paar fikse slagen in het gelaat met de rijzweep tot gevolg had, alleen bereidwillige uitleg van om- staanders nopens zijn simpele geest behoedde Dolfke voor erger. Het was al metal een duts, door kinderen veel geplaagd, en door de volwassenen gebruikt als nar, met een gemoed als koekebrood, niemand kwaad doend, voortsukkelend langs de zelfkant van het leven. Zijn logies was bij Pulse, de vrouw van Kamiel de Zandman, en de legerstede stond in de stal van genoemd echtpaar. Het was een schraminkel hok zonder vensters met een hek van kiekendraad als deur. Als gezelschap in zijn eenzame avond had hij de zandkar van Kamiel de de trekhond die de leuder- skar hielp zeulen. Hij kwam aan de kost als boodschapper, maar nog het meest als schooier. Op zijn rug droeg hij het hem nooit verlatend jutezakje, waarin hij naarstig de gekregen sneden brood en de restjes patatten in papier gewikkeld opspaarde, die sama- ritaanse zielen hem toespeelden op zijn bedelronde. In de café's op de Kouter liep Dolfke binnen als een stamgast die de herbergbazinnen de moeite bespaarde de ver schaalde kletskens bier in de emmer te gieten, aldus zijn dorst gratis lessend. Zijn specialiteit was het alom gesmaakte bommensmijten, een attraktie waarvan hij alleen de knepen kende en die vele gratis pinten opleverde. Het was bijna een ritueel, vooraleer te smijten, trok Dolfke de voordeur open, blikte schuw links en rechts in de straat, de overheid had het hem verboden, althans volgens zijn zeggen, en toen begon het vervaarlijk gezwaai in de hoogte met de wandelstok, het woest molenwieken met de armen, het gelaat liep rood aan van de inspanning, de wangen stonden bol en de ogen rolden in hun kassen en onderwijl volgde de ene «Kraaak - kardzien - kardzoen - Kraaak - petat boem» op de andere tot hij uitgeput en naar adem snakkend zuchtte 't is gedaan». Soms verklaarde één of andere toeschouwer doodernstig «Dolf, er is er ene niet ontploft», dan volgde weer een «kard zien, kardzoen, kraak, petat boem» en sprak de bommensmij ter zelfvoldaan Voilé mens, 't kan gene kwaad meer. En op een keer is deze volksfiguur verdwenen. Hij werd dronken opgepikt en in een gesticht geplaatst, waar hem een menswaardiger lot beschoren werd. Maar of Dolfke, beroofd van zijn zo geliefde vrijheid, er geluk kiger om was, wie weet G.D.Z. de dc "*he or lai ge De ed kw aa kri uil de Ier He vai 11 GE EE lor ge' scl De nie hel in bai :eg lar Dol ort ers laa an ere 551 rui! •rus Ij d ik. erd et 314 erei 815 )n o et i 789 ïwa S>.v. :he in c is aar\ iel ista kist' :KC lem tiini aroi nde n d< vc ueel

De Voorpost | 1974 | | pagina 18