Aalsterse meisjes lieten zich gelden Jeugdstage te Dendermonde Flor. Walraef (Berlare) en Rochtus Duym I de voornaamste winnaars van de grote - vluchten (St.-Denis - Noyon) voor jonge duiven Hubert Vercauteren(Zele), de Quievrain-specialist met oude en jaarlingen ATLETIEK Modder geeft ander uitzicht aan provinciale titelstrijden M0T0.GR0SS BBC Grambergen versterking Reeksen gekend Felicitaties Transfernieuws Beker De Voorpost Ferdi Jansegers: prof VOLLEY 17 3-1 ie >e We kunnen moeilijk schrijven dat De Weerman een duivenmelker is, want het voorbije weekende was er weer weinig hoop op regelmatige vluchten. Op alle vluchtijnen was het slecht en in sommige gevallen bleven de manden dicht tot maandag en zelfs dinsdag. De grote vlucht uit ST DENIS met 1780 jonge duiven, in het Nieuw Verbond der Denderstreek kreeg Constant Hooft van St. Amands als winnaar, maar de meeste aandacht ging zeker naar de prestatie van de duiven van Walgraef Flor., die met de 2e, 9e, 20e, 37e, 93e en 101 en daarbij nog verschillende andere prijzen op een goed resultaat mocht bogen. Vroege duiven wer den er geklokt door De Waele en Zn. (Lede), Raymond Van Holewinkel (Zele), André Coppieters (Zele), Alfons Verlee (Zele), Serieprijzen gingen naar D. Roelandt (Lede) met 17 prijzen en ook Gaston Slots Lede) met 14 en 31, Achiel Leus met 16 en 54, Alois Geldof met 30, 33 en 45, vroegen de aandacht. De 'grate 'bons en serie vlucht uit NOYON van 'het Vierven- bond Zele-Overmere-iKialken- Zogge mocht 2032 jonge dui ven inlkorven. De eerste iprijs ging -naar Ou staaf Antheunis (St Anne), die met R. Goubert, Lucien Peel man, Alfons Moens en Willy Van de Vijver, het beste kwintet vormde. Een op merkelijke prestatie kwam van Petrus Roels (Zele) met drie vroege prijzen 6, 33 en 39, maar de hoofdschotel ging naar Rochus Duym}, die een hele reeks vroege prijzen 'klokte 12, 27, 44 61, 88, 99, 101, 111, 129, 151, 162, 173, 182. 'Maar ook Theo Van EI- suweghe en Van Doorselaere- Ghristiaens wonnen dikke se- 118 Barcelona vliegers In het Dendermondse In ihet lokaal bij Prosper Da- man werden 118 duiven inge- korfd voor de maraton uit Barcelona. De reis was nog niet lang genoeg en de weer- maker hield de duifjes dan nog een paar dagen langer in de 'korven De beste 10 te Den- dermonde ingekorfde duiven 'kwamen van Raoul Galle (SerSkamp), Gebr. De Vuyst (Scheltebelte) Oom, Roefants (Lede), Luc Vercruyssen (Ber- liare), Not. Van den Bossche (Buggenhout), Jos. De Clippel (Wichelen), Glbert Galle (Sers- 'kamp), Hugo Vlaeminck (Ru- pel monde), P. Mommens (Bug genhout) en M. Van Haesen- donok (9t.-Gillis). Oe eerste drie zullen nationaal zeker meetellen. In de 'Dendermondse fondclub won D. Roelandt (Lede) de 1e en 8e prijs uit Montauban. Alfons Verlee met 3 en 7 kwam er ook goed uit. Mevr. De Kerpel wint de St. Denis te Buggenhout De vluoht met jonge duiven in het lokaal 'De Belg te Bug genhout werd gewonnen door mevr. De Kerpel voor O. De Maeseneer, A. De Boeck, L. Vrijders en J. De Schouwer. Hubert Vercauteren, het Qule- vrain hok in forme De liefhebbers die waarschijn lijk in de streek tot de beste Quievrain .resultaten met jaar lingen en oude duiven kwam is Hubert Vercauteren van Zele-Durmen. Iedere week minstens twee eerste prijzen en al 'zijn getekende duiven waren kopvfiegers. Zijn Quie vrain diertjes zorgden ihen ze- 'ker voor 60 70.000 F winst, en als we er dan zijn Noyon resultaten bijnemen, zal het rond de 100 000 schommelen. In de maatschappij VERBROE DERING klokte hij bij de oude 2. 5 en 9 en bij de jaarlingen 1, 2, en 3. De eerste en 7e prijs ging naar Richard Ver- laeakt en bij de jaarlingen werd A. Heirweg 4e. Bij de jonge duiven was het Dolf Heirweg die de eerste prijs haalde en ook de eerste on- aangeduide serie aan de 5e prijs won. Gustaaf Raemdonok (4 en 8), Paul Michiels (7 en 10), Godfried Steeman (9 en 13), Gilbert D'Heer (3, 1924, 32, 40, 48). Van de Cauter Ernest (11 en 23) en Hubert Vercauteren (12. 15, 88, 89, 93) waren de grote serie win- Te OVERMERE op Quievrain speelde M. Fiers zich de eer ste prijs bij de oude vopr J. Van Peteghem en Jozef Ras- schaert. Bij de jaarlingen was het H. De Coene die won voor André Vleminckx en T. Verschelden. Bij de jonge klokte Arsene Dauwe eerst voor K. Verhofstadt. en Jules Scheire. In het .lokaal DE BIE te APr PELS speelde Albert Cool zich de eerste iprijs voor Alberic Pieters Georges Vereecken, E. Verwaren en Van Nieuwen- bave C. Bij de jonge ging Jozef De Roover met de eer lopen en Clement Van Nieu- wenhove met nrs 2 en 5 deed het uitstekend. Alfons Cool was 3e en Frans Moens 4e Te DENDERBELLE werd Remi Van der Pooten primus bij de ■oude duiven voor Eduard Boon, Raym. Hendniokx, Pier re Van Gucht, en Jozef De NH. Bij de jaarlingen werd het Leon Matthijs voor Remi Uyttensprot, Raym. Hendrickx, Frans Arijs en Pierre Van Gucht. Bij de jonge duiven was ide eerste prijs voor Leon Van Hoof voor Hofma en A. Uyttensprot, Frans Philips en Jozef Heuvinok. In het TWEEVERBOND DEN- DERMONDE BEGIJNHOFLAAN- ST. GILLfS BOON WIJK kwam bij de oude duiven de beste prestatie van Mechant-Van den Driessche 'meit nrs 1 en 3. Bij die jaarlingen was het C Van 'Nieghem die eerste werd voor Jos Verleysen, maar Os car Van den Bossche met 4 en 5 vroeg de aandacht. Bij de jonge was het Pierre Bert die won voor Jos Verleysen en Frans .Macharis .klokte de nrs 3 en 4. het T. Collaert voor R. De Man J. Mertens, C. Oe Vos en P. Vermeire. Bij de jonge kwa men Pe goede prestaties van J. ibauwers met 1 en 2 en Maurice Meent met 4 en 5. C. 'De Vos werd 3e. Bij 'de SNELVLIEGERS te ZELE-HEIKANT leverde André Roels een opmerkelijke pres tatie met de jonge duiven. Hij 'kldkte 1, 2, 21, 28, 29 31, 42, 45 en 49. Hok Paul Stee man deed het hier goed met 4, 6, 7, 18 en 40. Gustaaf De Vijlder met de 5e, 13e en 36e ikwam er uitstekend tussenuit dit 'kan ook gezegd worden van 'De Brandt-Christiaens met 8, 11, 20, 43 en 52. Bij de oude was L. Mariman eerste voor Jutes Christiaens. Adolf Heirweg met 3, 4 en 20 en Hector Vercauteren met 12 en 13 waren de seriewinnaars. Bij de jaarlingen werd R. Van Driessche eerste, voor A. Bae- tens en aan de 5e prijs won M. 'De Maesschalok de grote nummer. Juies Ohristiaens met 8 en 9 zorgde voor de series. In het lokaal EERLHJK DUURT LANGST te ZELE werd T. Van Elsuweghe winnaar en speelde oök nog vierde, Eddy D'Hol- lander werd 2e en Alois Tem merman derde. Gesar Bo-steels met de 5e, 8e en 10e en Arthur Rombaut met 7 en 9 verdeelden de andere series. Bij de jaarlingen kwam de naam van Marcel Wauters het sterkst naar voor met 1, 10, 17 en 21. Eddy D'Hollander werd Te OUDEGEM was bij de oude duiven Marcel Vermeire de grote man met de eerste en vierde, Omer Van de Meer- sohe was nr 2 voor Kamiel Van en Abbeele. Bij de jaar lingen werd het Adolf De Beule voor Marcel Vermeire, Alfons 'Borms Jozef Vermeir en K. Van Heoke en bij de jonge duiven was de beste duif van A. Van den Abbeele voor .Roelandt-Cornelis, Rob. Van Nuffel, A. Van Herre- wegbe en Boerwaert. In het SAMENSPEL LEBBEKE- ST.-G1LLIS ging de eerste naar Baasrode voor Xaveer Jacobs. De Vilder werd 2e, voor Louis Alens en het grof geld ging aan de 5e prijs weg bij J. De Nul. Bij de jaarlingen wend F. Marien winnaar voor Vermeulen, Pros. Philips, De Maeseneer en Van Cauwen- berg. Bij de jonge 'kwamen de St. Gilltsse melkers op de eerste plaatsen 'met P, Van Waeyenberg. L. Borms, L. Van Beveren, die 3 en 5 als vroe ge prijs pakte en hiermee de vroege bons binnen palmde. In het samenspel WICHELEN- UITBERGEN waren bij de oude duiven Frans Veldeman van Berlare met nrs 1 en 4 en Georges Christiaens (Zele) met 2 en 3 de grote winnaars. Bij de jaarlingen werd het Jo zef Van Malderen voor Paul Van Hauwe, Louis Vinoke en Prosper Goossens. Bij de jon ge duiven ging de eer van de eerste naar Ph. De Saeger uit 'Dervdermonde. voor Jans sen 'De Vleeschouwer T, W D'Hooghe, J. Van Malderen en R. Piscadoor. Te BUGGENHOUT in lokaal DEN BELG werd bij de oude F. De Plecker eerste voor L.J. Cooreman en de gebr. Ver- sohueren. Bij de jaarlingen dezelfde De Plecker maar nu voor Dierickx, Jozef Van Broeok en de gebrs Verschue- ren. Bij de jonge ging de eer ste prijs naar .Henri Moyson, die oOk de 3e prijs behaalde. L. 'De Bloak werd 2e, Gustaaf Van Belie 4e en Marcel Van Rossem 5e. Ie BUGGENHOUT in het sa menspel DE VRIENDENKRING PLICHT VOOR ALLEN kwam er bij de oude duiven Karei Verheyden met nrs 1 en 2 'best uit voor T. Coïteert. J. Pieters. Bij de jaarlingen werd opnieuw nr 2 voor Hubert Ver cauteren. Bij de jonge duven kwamen er een drietal hokken stenk opzetten. De tandem Van Doarselaere-Christiaens met 1 15, 17 en 44, Frans Van den Bossche met de 2e, 5e, 7e, 23e, 34e en 37 en Gerand De Wandel met 4e, 25e en 39e. H. De Thaeye primus uit Noyon In Wicheten-Uitbergen. In het samenspel Wichelen- Uitbergen met jonge duiven vanuit Noyon kwam H. De Thaeye tot een opmerkelijke prestatie met de 1e, 6e. 9e en 13e. Alfons Cools was 2e Van iden 'Bossche 3e, Van Hauwermeiren 4e. Bij de oude ginq de erste prijs naar L. Melis uit Berlare voor Mad. Piscadoor en A. Bauwens. Bij de jaarlingen was T. De Vlees- sohouwer 'met nns 1 en 5 de beste man, Stevens was twee de voor Van den Broeck J en Roggeman. In het NOYON VERBAND LEB- BEKE was het F. Van den Abbeele die won voor De Prof en De Maeseneer. Bij de oude en bij de jaarlingen gingen de vroegste prijzen naar J Heu- vnok, De Maeseneer, A. De Plecvker met 3 en 4 en Wal- ravens. Bij de jonge ging de eer naar Fnans Henremans, voor Robert De Cook, B Hae- sendonok, A. Van der Straefen en G. De Nul. De uitblinker van de vlucht was zeker Ro bert De Oock met vroege se ries en de gezette nummers. Te BUGGENHOUT in het lo kaal DEN BELG werd bij de oude duiven de eerste prijs gewonnen door Henri Herre- mans. Wwe Lamie met de 2e en 4e speelde goed. D Van Ransbeeck met 3e. Bij de jaar lingen ging de eerste priis naar Henri Vergauwen voor Eeokhoudt en G. Robyns. Bij de jonge duiven was het Jos De Bleser voor G. Verheyden en A. Callaert die de eerste duiven hadden. In het SAMENSPEL BUGGEN- HOUT-OPWIJK was hef b'j de oude Tellier die eerst was voor F. Biesemans, T. Snoeck en N. Van Inghelgem Bij de jaarlingen ging de beste prijs naar G Van den Broeck voor N. Tellier. P. Luypaert en L Joos. Bij de jonge was het P. Michiels voor P. Buyi A. De Boeck. die zich eerst rangschikten. in het NOYON 'SAMENSPEL DENDERMONDE - APPELS - GREMBERGEN - WAASMUN STER was het 'Remi De Brou wer 'die bij de oude met 1, 12 en 33 een goed .resultaat boekte. P. Hillaert van Denh der.monde .met de 18e en 35'e prijs was er goed bij. Vroege duiven werden geklokt door Pieters Alberic, Louis Van de Wieie, G. 'De Wilde, Henri Poppe. 'Bij de jaarlingen ging de eerste prijs naar C. Van Haute van Grambergen. Henri Poppe 'klokte nrs 2 en 17 en De Grauwe-Verwaeren 10 en 18. Bij de jonge duiven speel de Georges Roels uit Zele zioh nog maar een 1e prijs. N Van Lintbergen wend nr 2. Hier 'kwam de naam van Pa- tridk Hillaert weer naar voor met 5. 10, 69, 89, 92e prijs John Dieriokx met 13 en 20, Basiel Poppe met 22, 29 en 33, Franpois Van Hauwe met 28, 41 en 43 kregen hun duif jes goed thuis, lokaalhouder Prosper Daman kwam met zijn jonge duifjes sterk naar voor met 5 'prijzen van de 6 ge tekende duiven en beginnen met nrs 27, 45 65, 119, enz. Te ZELE-HEIKANT bij de SNELVLIEGERS waren Jules Christiaens (1, 6, 22, 35, 50, 57, 58, 78), Pierre Vengeylen (2 4. 9, 16. 17, 19, 32, 34, 48, 52. 67, 71, 73, 75) en Ka miel Famay (5, 7, 36, 45, 49 51 en 68) de grote uitblinkers b:j de jonge duiven. In het NOYONVERBOND ST.- GILLIS-GREMBERGEN lukte Marcel Waegeman uit St.-Gil- lis een dubbelslag want zowel bij de oude als bij de jaar lingen kreeg hij de eerste duif thuis Bij de oude klokte Ce- sar Jordens de tweede duif en Marcel Van Driessche won de gewaarborgde eerste prijs en bon, erv aan de 27e prijs ■de eerste aangeduide serie. Andere seriewinnaars waren Jos Van Heek met 12, 20, 41 42 en 46e prijs. Ook Louis Van der Vekens met de 7e en 13e prijs won een vroege serie. Bij de jaarlingen ging de tweede prijs naar Julien Cool voor Kamiel Van den Ab beele. Jos Ringoot en Sy!«- vain Verstraeten. Aan de 13e prijs won Jos Ringoot de eerste series. Bij de jonge duiven .klopte Pierre Moortgat al zijn tegenstanders. Etienne Da Backer werd tweede voor Basiel Landuyt en Petrus Ver- haevert. Oe grote serieprijzen gingen naar Van Riet-De Rid der uit Moerzeke met de 20e en 36e prijs. Etienne Vercam- men en Cesar Vernimmen wa ren ook nog bij de grote prijzen. Terwijl aan de 77e .prijs André Van Damme de gewaarborgde nummer won. De serie van zes onaangeduid was voor De Grauwe-Verwae ren van Appels aan de 187 prijs. Jos Van Hecke won die van 10 onaangeduid. De Ba cker en Zoon was eerste voor de serie van 8 en de serie van 15 ging naar André Pee lers. Montargis van De Ware Den dervallei. De zege bij de oude duiven ging naar Romain Van Kerck- hove uit Denderhoutem, maar de streekliefhebbers waren wel vertegenwoordigd door Alberic Van Rillaer op de 7e en 22e plaats André Peeters op de 11e plaats, Prosper Baert werd 23e, André Van Ooppenholle 29e. Bij de jaar lingen ging de eerste prijs naar Jan Danckaert van Oor- degam, Frans Van Stichel uit St.-Gill is werd hier tweede, maar 'de meest in het oog sprngende prestatie kwam van Julien Coo! uit Oudegem met de 5e, 6e en 7e - prijs. Mar cel Waegeman en André Pee ters zaten ook sterk in de prijzen. In DE TOEKOMST te BERLA RE was het op QUIEVRAIN bij de jonge duiven Maurice D' Haeze die goed speelde met nrs 1, 6 en 11. Ook Achiel Van de Wiele met 2, 3 en 5 was er bij, Cesar Dauwe met 7 en 21 en Melis-De Wilde met 9. 13, 16 waren andere winnaars. Bij de oude werd Jean Hiel de overwinnaar en bij de jaarlingen trok Maurice Van Malderen met 1 en 4 de meeste aandacht. Op NOYON bij de oude dui ven speelde Frans Veldeman zioh een eerste prijs voor Willy Christiaens. Cesar Dau we klokte 3 en 4 en Geor ges Ohristiaens 6 en 7. Bij de jaarlingen werd Maurice Poppe tde winnaar voor Coo reman met 2 en 7 en de se ries gingen naar Maurice Van Maltderen. Bij de jonge dui ven stond Michel De Sich in de (kijker met 1 2, 7, 18, 47, 72, 89 en 90. Frans Sichien won de 'dende prijs en T. Van Hauwermeiren werd vierde, maar liefhebbers die naar voor kwamen waren Maurice Van Meideren met 9, 20, 32, 54, 71, 78, 93 en Gerard De Palme- naere met 15, 19 58, 68 en 76. KOMENDE VLUCHTEN In het samenspel Wichelen- Uitbergen is er volgende zon dag een grote derbyvlucht uit Noyon voor jonge duiven, waarvoor reeds 1100 inschrij vingen bij voorbaat waren. De eerste bon is 3.000 F In De Ware Dendervallei, loikaial De Verenigde Vrienden (A. 'Peeters, St.-Gillis), 'komen de .zondag gewaarborgde vlucht voor jonge duiven uit Si.-Denis. Bons 2.000 F, 1.500 F. 1.000 F enz. in het Nieuw Verbond der Denderstreek, derbyvlucht u't Etampes (lokaal De Reisduif bij Pros Daman) gewaarborg de nrs 7.100 F en 4.000 F, se ries gewaarborgd tot 100 en verder bons 2.000 F 1.500 F, 1.000 F enz. Tijdens de avondmeeting voor jon geren hebben vooral de Aal- setrse damesatletes zich onder scheiden, en in alle kategoriën zo_ ais men trouwens uit de hierna volgende rezultaten kan aflezen 200 m. Min. Dames 1. Cl. Mortier 29" 4. M. Philips 34" 200 m Kad. Dames Reeks 1 1. K. Van de Meissahe 2. A.M. Verpeten Reeks 2 2. R. Van Nuffel 5. L. Verheirstraeten Kogel Schol. Dames 2. E. De Neef 3. Ch. Gheys 4. N. Bottlers 200 m Kad. Heren Reeks 1 2. J. De Schrijver 5. J. Coppens 200 m Schol. Dames Reeks 1 1. L. 'De Bruyn Reeks 2 1. M. De Bruyn 3. N. Rottiers 4. L. Coppens Reeks 3 1. E. Den Neef 2. G. Van Impe 3. M. De Vriendt 200 m Schol. Heren Reeks 1 2. M. Scheithout 4. E. Caudron Reeks 2 4. J. Oaelemans Hoog Min. Heren 2. J. De Sadeleer 3. E. Van Nieuwenhove 4 P. Vijverman 6. J. Vereecken 7. B. De Sadeleer Kogel Kad. Dames 1. A.M. Verpeeten 4. L. Verheirstraten 5. C. Van de Meirsche 1500 m Kad. Heren Reeks 1 3. D. Kreckens Reeks 2 2. H. Hulsbosch 3. E, Thys 5. D. Kinoo 1500 m Schol. Heren Reeks 1 2. D. Van de Berge 6. L. Cornells Reeks 2 1. De Vree Hoog Kad. Heren 3. H. Hulsbosch 4 G. Schelfthout 8. E. Vereekken 28 "5 28''5 27 "5 32"5 6.47 m 6,31 m 6,12 m 26"1 26"7 27"6 27 "6 28"8 29"1 29"3 24 "9 25"1 1,25 m 1,25 m 1,25 m 1,00 m 1.00 m 7,53 m 7,08 m 6,91 m 4'53"1 4'53"5 5'03"5 4'07"3 4'17"9 1,50 m 1.40 m 1.10 m Het jongste weekeinde werd een zware dobber zowel voor orga- nizatoren als de piloten zelf. Reeds zaterdag te Asse, bleek de eerste BLB uitgave een flop te zijn. Amper een duizendtal toe schouwers hadden er een nat pak voor over om een fel uitge dund deelnemersveld aan het werk te zien. Door de afwezigheid van Marc Van Gijseghem en Good konden nu ook de Duitsers eens voor de ereplaatsen strijden. Bij de inters bewees Felix Verhoeven op alle fronten thuis te zijn, won twee reeksen en haalde een tweede plaats in de derde reeks. Dit was meteen voldoende om de bloemen uit het slijk te halen. Dankzij de te verdelen Oost- vlaamse titels 'kon men te Welle op een sterker deelne mersveld en oök meer toe schouwers. In de 125 cc 'klas se was 'het Mare Van Gij seghem die nogmaals zijn con ditie bewees. Zonder tegen stand won hij 'twee reeksen en meteen de 'zwart-gele trui. Bij xfe juniores was de trui voor Boenne terwijl bij de seniores Mare -Van (gijseghem het haalde. Bij de inters was het eerder een verwarde toestand wat blijkt uit het hoog aantal pun ten waarmee Guido Vertourgh (Maico) 8 ip. de eindklassering won en ook de Oostvlaamse titel. Felix Verhoeven en Ro man totaliseerden el'k 9 p. dooh Felix Verhoeven moest cte tweede plaats prijsgeven aan een 20 seconden sneller rijdende Roman. Ook de BVM cross te Nokere waar de Grote Prijs van Bel- gie werd verreden ontliep niet aan 'het slechte weder. Ook hier amper een duizend toe schouwers en piloten in een modderbad. Eddy Deroover had opnieuw pech en werd fel achteruit geslagen. Bij de te noren van de BVM was het enkel een sterk 'rijdende Jean Pierre Van Cutsem die zijn faam alle eer aan deed. Naast de eindklassering in de 250 cc won hij ook nog de Grote Prijs van Belg ie voor Wuyts Jozef en Jean Robert. Ook in de MCB 'kwamen onze streekrenners met een provin- cinale titel naar hu s. Raphael Uyttendaele die we toch als een regelmatig renner kunnen beschouwen werd kampioen van Oost-Vlaanderen bij de spektakulaire zijspannen. De Mulder vond op zijn weg naar de provinciale titel een ster ker rijdende Heyndrickx terwijl de titels bij de juniors en se- ncrrs rasp. naar Neyts en Van Laeken gingen. Wanneer we even de uitslagen van vorige zondag overlopen dan moeten we vaststellen dat vele crossers het zware werk nret meer aankunnen. De om lopen worden steeds gemak kelijker en wanneer het weder er dan eens anders over be slist dan vallen heel wat te noren onder de middelmaat. Ock dat is de oorzaak dat we heel wat onverwachte gezich ten zien die een provinciale t.tel veroverden. Zondag waren het niet de snelheidsduivels maar wel de bahendigsten die zich op het voorplan werkten. Van de Velde R. Tussen Panters Baasrode en de Grembergse basketklub kwam het tot een akkoord be treffende de definitieve over gang van Jozef Piron. Voor groen-wit betekent dit een gevoelige versterking. Jozef Piron was jaren titularis bij Panters. Bij BBC Grambergen zal hij de funktie waarnemen van speler-trainer. J.L. BBC Dendermonde, Cabrita Zele, en Bavo Moerzeke onze basketvertegenwoordigers in tweede provinciale kennen bun tegenstrevers voor volgend seizoen. Zij zullen de stripd aanbinden seizoen. tegen Bavi Gent. BC Eksaarde, Ledeberg BC, Kangeroes Ham- me, Lokerse 'BBC, Melle, Spar ta Laarne, 'BC St.-Niklaas Waasmunster. In derde provinciale krijgen onze overige streekploegen, Blauw-Wit Zele, Vlinders Bug genhout. BBC Grambergen, en new-comer Hemaco Dender monde volgende tegenstrevers Breydelboys St.-Niklaas, Lo- christi, Melsele, Old Fellows Hamme. Oostakker. Rupelmon. de, Scheldejeugd Temse. Sp. Temse. J.L. Te Aalst slaagden drie streek genoten in de examens van animator basketbal Jozef Pi ron (BBC Grambergen) Benort D'Hooge (Cabrita Zele). en Freddy De Smet van (Panters Baasrode). Isidoor Calbrecht Paitpers Baasrode werd voor gesteld als kandidaat nationaal scheidsrechter. J.L. Benoit D'Hooge van Panters Baasrode definitief naar Ca brita Zele, Daniël en UI rik De Boitselier van Leeuwerik Lede voor 1 jaar naar BBC Haal- tert. Jozef Piron (Panters Baas rode) naar BBC Grambergen ief nitief. Myriam De Waele Aurora Zele voor een jaar naar Vlierzele Sport. Jan Gou bert Vlinders Buggenhout de finitief naar Melsele J.L. De kompetitie leiding verzoekt de deelnemende volleyklubs aan de 2e beker Adec Sport en Ereprijs De Voorpost niet te lang te wachten met hun afspreken van de speeldata. De afsluitdatum loopt wel tot e nde juli dooh het heeft geen zin tot de laatste dag te wachten. Ferdi Jansegers, die een late roeping vond In de wieler sport, boekte zulke opvallende resultaten bij de liefhebbers, was,- hij zo een opvallende ;egelmaat aan de dag legde, dat b'j ten aüenkante werd opgemerkt Deze late belofte reed z oh in de kijker toen cok Robert De Temmerman het koersverloop volgde Deze sportbestuurder werd door Ferdi's klasse getroffen zodat h.j hem een profkorrtrakt aan bood Ferdi Jansegers debu teert dus dit weekend onder de 'kleuren v:.i Beek s-Munck Hij zal ook starten in het jaarlijks Internationaal krite- i te Aalst, In samenwerking met de propagandadienst van de Oost vlaamse volleyafdeling BVBV zullen de Dendermondse klubs Gilvoc en VK Dendermonde in het begin van augus tus starten met een stage in jeugdvolley. Gezien het succes van de jeugdstage 'in 1971 worden de jeugdigen nu in twee kategoriën gesplitst. groep I (meisjes van 10 tot 16 jaar) op 5, 6, 7 en 8 oogst van 18 tot 20 uur op het Marchantplein. (Lesgever Leo Rogiers). groep II (jongens van 10 tot 16 jaar) op 12. 13. 14 en 16 oogst van 17 tot 19 uur. (Lesgever D. Van Nreuwenhuyse) Voorwaarden - 10 tot 16 jaar. - 80 fr. inschrijvingsgeld (verzekering inbegrepen) Inschrijvingen Secretariaat Gilvoc. St.-Gillislaan 92. 9330 Dendermonde (Tel. 052-21.32.54)

De Voorpost | 1974 | | pagina 17